[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Nowy Sącz-Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Kobylanka 26 71 23 2 1 131-30 13 0 0 64-21 10 2 1 67-9
2.  LKS Uście Gorlickie 26 63 20 3 3 108-35 11 1 1 61-13 9 2 2 47-22
3.  LKS Zagórzany 26 57 18 3 5 85-53 9 2 2 49-28 9 1 3 36-25
4.  KS Biecz 26 56 18 2 6 106-45 10 1 2 56-18 8 1 4 50-27
5.  Ogień Sękowa 26 42 13 3 10 58-56 9 1 3 35-22 4 2 7 23-34
6.  KS Bobowa 26 38 12 2 12 64-68 9 0 4 45-28 3 2 8 19-40
7.  Nafta Kryg 26 33 9 6 11 49-53 5 4 4 23-18 4 2 7 26-35
8.  Sokół Staszkówka 26 31 9 4 13 62-69 7 2 4 40-27 2 2 9 22-42
9.  LKS Ropa 26 30 8 6 12 59-63 6 2 5 30-29 2 4 7 29-34
10.  Wicher Mogilno 26 26 8 2 16 41-78 6 1 6 23-29 2 1 10 18-49 2 4 1 1 0 7-3
11.  Glinik II Gorlice 26 26 8 2 16 55-69 3 2 8 27-33 5 0 8 28-36 2 1 0 1 1 3-7
12.  LKS Wójtowa 26 25 8 1 17 56-108 5 1 7 35-53 3 0 10 21-55
13.  Biała Brunary 26 18 5 3 18 47-100 4 2 7 26-31 1 1 11 21-69
14.  Moszczanka Moszczenica 26 9 2 3 21 34-128 1 2 10 26-65 1 1 11 8-63

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Kobylanka    6-4 3-2 3-1 6-2 2-0 3-0 7-2 3-2 6-2 3-0 3-2 9-3 10-1 
 2 LKS Uście Gorlickie2-2     2-4 3-1 3-1 6-0 3-1 2-1 5-0 5-1 6-0 14-2 6-0 4-0 
 3 LKS Zagórzany0-7 1-1     0-5 0-0 6-0 7-4 4-0 4-3 5-2 5-2 6-1 6-3 5-0 
 4 KS Biecz1-4 0-3 5-1     2-1 7-0 1-1 2-1 2-1 8-2 2-1 8-1 10-1 8-1 
 5 Ogień Sękowa3-3 2-1 1-2 1-3     2-0 2-1 3-2 1-5 2-0 4-1 3-1 8-3 3-0 
 6 KS Bobowa2-1 1-6 1-4 4-3 4-1     1-2 7-0 4-2 2-1 1-2 4-1 9-3 5-2 
 7 Nafta Kryg0-1 2-3 2-3 4-4 3-4 1-1     4-1 1-1 2-0 1-0 1-0 2-0 0-0 
 8 Sokół Staszkówka0-3 2-2 0-2 1-4 6-2 4-1 4-3     0-0 5-1 2-5 6-3 2-1 8-0 
 9 LKS Ropa1-4 1-2 3-7 3-5 1-1 2-1 3-1 1-1     3-1 2-4 3-1 2-0 5-1 
 10 Wicher Mogilno0-7 2-4 1-3 3-2 2-0 1-4 1-1 3-1 2-1     6-2 0-2 1-2 1-0 
 11 Glinik II Gorlice0-8 0-3 1-2 1-3 0-1 0-0 2-4 3-2 0-5* 1-1     2-3 8-0 9-1 
 12 LKS Wójtowa0-13 2-7 4-3 2-4 3-1 1-4 2-5 3-5 6-3 6-1 0-5     2-2 4-0* 
 13 Biała Brunary0-4 1-2 0-1 0-7 3-4 4-3 4-0 3-3 2-2 2-3 3-0* 3-0*     1-2 
 14 Moszczanka Moszczenica0-10 2-9 2-2 2-8 1-5 4-5 2-3 0-3 4-4 2-3 1-6 2-4 4-3     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Glinik II Gorlice 0-5 LKS Ropa 12 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 5-5; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Ogień Sękowa 3-2 Sokół Staszkówka 11 sierpnia, 16:00
Wicher Mogilno 1-0 Moszczanka Moszczenica 15 sierpnia, 17:00
KS Biecz 0-3 LKS Uście Gorlickie 15 sierpnia, 17:00
KS Bobowa 4-1 LKS Wójtowa 15 sierpnia, 11:00
LKS Zagórzany 0-7 LKS Kobylanka 15 sierpnia, 17:00
Biała Brunary 4-0 Nafta Kryg 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

LKS Ropa 2-0 Biała Brunary 19 sierpnia, 11:00
LKS Kobylanka 3-0 Nafta Kryg 18 sierpnia, 16:00
LKS Wójtowa 4-3 LKS Zagórzany 19 sierpnia, 17:00
LKS Uście Gorlickie 6-0 KS Bobowa 19 sierpnia, 11:00
Moszczanka Moszczenica 2-8 KS Biecz 18 sierpnia, 16:00
Sokół Staszkówka 5-1 Wicher Mogilno 19 sierpnia, 14:00
Glinik II Gorlice 0-1 Ogień Sękowa 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Ogień Sękowa 1-5 LKS Ropa 25 sierpnia, 17:00
Wicher Mogilno 6-2 Glinik II Gorlice 26 sierpnia, 17:00
KS Biecz 2-1 Sokół Staszkówka 26 sierpnia, 17:00
KS Bobowa 5-2 Moszczanka Moszczenica 26 sierpnia, 17:00
LKS Zagórzany 1-1 LKS Uście Gorlickie 26 sierpnia, 17:00
Nafta Kryg 1-0 LKS Wójtowa 26 sierpnia, 11:30
Biała Brunary 0-4 LKS Kobylanka 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 1-2 września

LKS Ropa 1-4 LKS Kobylanka 2 września, 11:00
LKS Wójtowa 2-2 Biała Brunary 2 września, 13:00
LKS Uście Gorlickie 3-1 Nafta Kryg 2 września, 14:00
Moszczanka Moszczenica 2-2 LKS Zagórzany 1 września, 14:00
Sokół Staszkówka 4-1 KS Bobowa 2 września, 11:00
Ogień Sękowa 2-0 Wicher Mogilno 1 września, 16:00
KS Biecz 2-1 Glinik II Gorlice 2 września, 16:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Wicher Mogilno 2-1 LKS Ropa 9 września, 14:00
KS Bobowa 1-2 Glinik II Gorlice 8 września, 17:00
LKS Zagórzany 4-0 Sokół Staszkówka 9 września, 17:00
Nafta Kryg 0-0 Moszczanka Moszczenica 9 września, 11:30
Biała Brunary 1-2 LKS Uście Gorlickie 9 września, 15:00
LKS Kobylanka 3-2 LKS Wójtowa 8 września, 17:00
Ogień Sękowa 1-3 KS Biecz 8 września, 16:00

Kolejka 6 - 15-16 września

LKS Ropa 3-1 LKS Wójtowa 16 września, 11:00
LKS Uście Gorlickie 2-2 LKS Kobylanka 16 września, 15:00
Moszczanka Moszczenica 4-3 Biała Brunary 15 września, 17:00
Sokół Staszkówka 4-3 Nafta Kryg 16 września, 11:00
Glinik II Gorlice 1-2 LKS Zagórzany 16 września, 17:00
Ogień Sękowa 2-0 KS Bobowa 15 września, 16:00
Wicher Mogilno 3-2 KS Biecz 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 22-23 września

KS Biecz 2-1 LKS Ropa 23 września, 16:30
KS Bobowa 2-1 Wicher Mogilno 23 września, 16:30
LKS Zagórzany 0-0 Ogień Sękowa 23 września, 16:00
Nafta Kryg 1-0 Glinik II Gorlice 23 września, 11:30
Biała Brunary 3-3 Sokół Staszkówka 23 września, 14:00
LKS Kobylanka 10-1 Moszczanka Moszczenica 22 września, 16:30
LKS Wójtowa 2-7 LKS Uście Gorlickie 23 września, 14:00

Kolejka 8 - 29-30 września

LKS Ropa 1-2 LKS Uście Gorlickie 30 września, 11:00
Moszczanka Moszczenica 2-4 LKS Wójtowa 29 września, 16:00
Sokół Staszkówka 0-3 LKS Kobylanka 29 września, 16:00
Glinik II Gorlice 8-0 Biała Brunary 30 września, 14:00
Ogień Sękowa 2-1 Nafta Kryg 29 września, 16:00
Wicher Mogilno 1-3 LKS Zagórzany 30 września, 16:00
KS Biecz 7-0 KS Bobowa 30 września, 16:00

Kolejka 9 - 6-7 października

KS Bobowa 4-2 LKS Ropa 7 października, 16:00
LKS Zagórzany 0-5 KS Biecz 7 października, 15:00
Nafta Kryg 2-0 Wicher Mogilno 7 października, 14:00
Biała Brunary 3-4 Ogień Sękowa 7 października, 14:00
LKS Kobylanka 3-0 Glinik II Gorlice 6 października, 16:00
LKS Wójtowa 3-5 Sokół Staszkówka 6 października, 16:00
LKS Uście Gorlickie 4-0 Moszczanka Moszczenica 7 października, 11:00
przerwany po I połowie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska

Kolejka 10 - 13-14 października

LKS Ropa 5-1 Moszczanka Moszczenica 14 października, 11:00
Sokół Staszkówka 2-2 LKS Uście Gorlickie 14 października, 11:00
Glinik II Gorlice 2-3 LKS Wójtowa 14 października, 14:00
Ogień Sękowa 3-3 LKS Kobylanka 13 października, 15:30
Wicher Mogilno 1-2 Biała Brunary 14 października, 14:00
KS Biecz 1-1 Nafta Kryg 14 października, 15:00
KS Bobowa 1-4 LKS Zagórzany 14 października, 15:30

Kolejka 11 - 20-21 października

LKS Zagórzany 4-3 LKS Ropa 21 października, 14:00
Nafta Kryg 1-1 KS Bobowa 21 października, 11:30
Biała Brunary 0-7 KS Biecz 21 października, 14:00
LKS Kobylanka 6-2 Wicher Mogilno 20 października, 15:30
LKS Wójtowa 3-1 Ogień Sękowa 20 października, 15:30
LKS Uście Gorlickie 6-0 Glinik II Gorlice 21 października, 11:00
Moszczanka Moszczenica 0-3 Sokół Staszkówka 21 października, 11:00

Kolejka 12 - 27-28 października

LKS Ropa 1-1 Sokół Staszkówka 28 października, 11:00
Glinik II Gorlice 9-1 Moszczanka Moszczenica 27 października, 15:00
Ogień Sękowa 2-1 LKS Uście Gorlickie 28 października, 11:00
Wicher Mogilno 0-2 LKS Wójtowa 28 października, 14:00
KS Biecz 1-4 LKS Kobylanka 28 października, 14:00
KS Bobowa 9-3 Biała Brunary 28 października, 14:00
LKS Zagórzany 7-4 Nafta Kryg 28 października, 14:00

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Nafta Kryg 1-1 LKS Ropa 4 listopada, 11:30
Biała Brunary 0-1 LKS Zagórzany 3 listopada, 14:00
LKS Kobylanka 2-0 KS Bobowa 3 listopada, 14:00
LKS Wójtowa 2-4 KS Biecz 4 listopada, 11:00
LKS Uście Gorlickie 5-1 Wicher Mogilno 3 listopada, 14:00
Moszczanka Moszczenica 1-5 Ogień Sękowa 3 listopada, 14:00
Sokół Staszkówka 2-5 Glinik II Gorlice 3 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 6-7 kwietnia

Nafta Kryg 2-0 Biała Brunary 7 kwietnia, 11:30
LKS Ropa 2-4 Glinik II Gorlice 7 kwietnia, 11:00
Sokół Staszkówka 6-2 Ogień Sękowa 7 kwietnia, 11:00
Moszczanka Moszczenica 2-3 Wicher Mogilno 7 kwietnia, 11:00
LKS Uście Gorlickie 3-1 KS Biecz 7 kwietnia, 11:00
LKS Wójtowa 1-4 KS Bobowa 7 kwietnia, 13:00
LKS Kobylanka 3-2 LKS Zagórzany 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 13-14 kwietnia

Biała Brunary 2-2 LKS Ropa 14 kwietnia, 14:00
Nafta Kryg 0-1 LKS Kobylanka 14 kwietnia, 11:30
LKS Zagórzany 6-1 LKS Wójtowa 14 kwietnia, 15:00
KS Bobowa 1-6 LKS Uście Gorlickie 14 kwietnia, 16:00
KS Biecz 8-1 Moszczanka Moszczenica 14 kwietnia, 15:00
Wicher Mogilno 3-1 Sokół Staszkówka 14 kwietnia, 14:00
Ogień Sękowa 4-1 Glinik II Gorlice 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 20 kwietnia

LKS Ropa 1-1 Ogień Sękowa 20 kwietnia, 11:00
Glinik II Gorlice 1-1 Wicher Mogilno 20 kwietnia, 11:00
Sokół Staszkówka 1-4 KS Biecz 20 kwietnia, 11:00
Moszczanka Moszczenica 4-5 KS Bobowa 20 kwietnia, 11:00
LKS Uście Gorlickie 2-4 LKS Zagórzany 20 kwietnia, 11:00
LKS Wójtowa 2-5 Nafta Kryg 20 kwietnia, 11:30
LKS Kobylanka 9-3 Biała Brunary 20 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 27-28 kwietnia

Glinik II Gorlice 1-3 KS Biecz 28 kwietnia, 15:00
LKS Kobylanka 3-2 LKS Ropa 27 kwietnia, 17:00
Biała Brunary 3-0 LKS Wójtowa 28 kwietnia, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Nafta Kryg 2-3 LKS Uście Gorlickie 28 kwietnia, 17:00
LKS Zagórzany 5-0 Moszczanka Moszczenica 28 kwietnia, 17:00
KS Bobowa 7-0 Sokół Staszkówka 28 kwietnia, 17:00
w Staszkówce; KS gospodarzem
Wicher Mogilno 2-0 Ogień Sękowa 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 1 maja

KS Biecz 2-1 Ogień Sękowa 1 maja, 15:00
LKS Ropa 3-1 Wicher Mogilno 1 maja, 17:00
Glinik II Gorlice 0-0 KS Bobowa 1 maja, 12:00
Sokół Staszkówka 0-2 LKS Zagórzany 20 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (1 maja, 14:00) odwołany
Moszczanka Moszczenica 2-3 Nafta Kryg 1 maja, 14:00
LKS Uście Gorlickie 6-0 Biała Brunary 1 maja, 11:00
LKS Wójtowa 0-13 LKS Kobylanka 1 maja, 13:30

Kolejka 19 - 4-5 maja

LKS Wójtowa 6-3 LKS Ropa 5 maja, 13:30
LKS Kobylanka 6-4 LKS Uście Gorlickie 4 maja, 17:00
Biała Brunary 1-2 Moszczanka Moszczenica 5 maja, 14:00
Nafta Kryg 4-1 Sokół Staszkówka 4 maja, 17:00
LKS Zagórzany 5-2 Glinik II Gorlice 5 maja, 17:00
KS Bobowa 4-1 Ogień Sękowa 5 maja, 17:00
w Sękowej; KS gospodarzem
KS Biecz 8-2 Wicher Mogilno 5 maja, 15:00

Kolejka 20 - 11-12 maja

LKS Ropa 3-5 KS Biecz 11 maja, 17:00
Wicher Mogilno 1-4 KS Bobowa 11 maja, 17:00
Ogień Sękowa 1-2 LKS Zagórzany 11 maja, 16:00
Glinik II Gorlice 2-4 Nafta Kryg 12 maja, 16:00
Sokół Staszkówka 2-1 Biała Brunary 12 maja, 11:30
Moszczanka Moszczenica 0-10 LKS Kobylanka 11 maja, 17:00
LKS Uście Gorlickie 14-2 LKS Wójtowa 12 maja, 11:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

LKS Uście Gorlickie 5-0 LKS Ropa 19 maja, 11:00
LKS Wójtowa 4-0 Moszczanka Moszczenica 19 maja, 13:30
(wo)
przerwany w 40. minucie przy stanie 4-2 z powodu zdekompletowania drużyny gości
LKS Kobylanka 7-2 Sokół Staszkówka 18 maja, 16:00
Biała Brunary 3-0 Glinik II Gorlice 19 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Nafta Kryg 3-4 Ogień Sękowa 19 maja, 11:30
LKS Zagórzany 5-2 Wicher Mogilno 19 maja, 17:00
KS Bobowa 4-3 KS Biecz 19 maja, 17:00
w Bieczu; KS gospodarzem

Kolejka 22 - 25-26 maja

LKS Ropa 2-1 KS Bobowa 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 18:00) odwołany
KS Biecz 5-1 LKS Zagórzany 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 15:00) odwołany / w drugim terminie (29 maja, 18:00) odwołany
Wicher Mogilno 1-1 Nafta Kryg 26 maja, 17:00
Ogień Sękowa 8-3 Biała Brunary 25 maja, 16:00
Glinik II Gorlice 0-8 LKS Kobylanka 26 maja, 16:00
Sokół Staszkówka 6-3 LKS Wójtowa 26 maja, 11:30
Moszczanka Moszczenica 2-9 LKS Uście Gorlickie 20 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 13:00) odwołany

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

Moszczanka Moszczenica 4-4 LKS Ropa 2 czerwca, 13:00
LKS Uście Gorlickie 2-1 Sokół Staszkówka 2 czerwca, 11:00
LKS Wójtowa 0-5 Glinik II Gorlice 2 czerwca, 13:00
LKS Kobylanka 6-2 Ogień Sękowa 2 czerwca, 15:00
Biała Brunary 2-3 Wicher Mogilno 2 czerwca, 14:00
Nafta Kryg 4-4 KS Biecz 2 czerwca, 11:30
LKS Zagórzany 6-0 KS Bobowa 2 czerwca, 17:40
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów

Kolejka 24 - 8-9 czerwca

LKS Ropa 3-7 LKS Zagórzany 9 czerwca, 11:00
KS Bobowa 1-2 Nafta Kryg 9 czerwca, 18:00
KS Biecz 10-1 Biała Brunary 9 czerwca, 15:00
Wicher Mogilno 0-7 LKS Kobylanka 9 czerwca, 17:00
Ogień Sękowa 3-1 LKS Wójtowa 8 czerwca, 16:00
Glinik II Gorlice 0-3 LKS Uście Gorlickie 9 czerwca, 15:00
Sokół Staszkówka 8-0 Moszczanka Moszczenica 9 czerwca, 11:30

Kolejka 25 - 15-16 czerwca

Sokół Staszkówka 0-0 LKS Ropa 16 czerwca, 11:00
Moszczanka Moszczenica 1-6 Glinik II Gorlice 16 czerwca, 11:00
LKS Uście Gorlickie 3-1 Ogień Sękowa 16 czerwca, 11:00
LKS Wójtowa 6-1 Wicher Mogilno 15 czerwca, 18:00
LKS Kobylanka 3-1 KS Biecz 15 czerwca, 15:00
Biała Brunary 4-3 KS Bobowa 16 czerwca, 14:00
Nafta Kryg 2-3 LKS Zagórzany 16 czerwca, 11:30

Kolejka 26 - 22-23 czerwca

LKS Ropa 3-1 Nafta Kryg 22 czerwca, 16:30
LKS Zagórzany 6-3 Biała Brunary 22 czerwca, 16:30
KS Bobowa 2-1 LKS Kobylanka 22 czerwca, 16:30
KS Biecz 8-1 LKS Wójtowa 22 czerwca, 16:30
Wicher Mogilno 2-4 LKS Uście Gorlickie 22 czerwca, 16:30
Ogień Sękowa 3-0 Moszczanka Moszczenica 22 czerwca, 16:30
Glinik II Gorlice 3-2 Sokół Staszkówka 22 czerwca, 16:30

Liga okręgowa 2018/2019 (Nowy Sącz)

Klasa A 2018/2019 (Limanowa)
Klasa A 2018/2019 (Nowy Sącz)
Klasa A 2018/2019 (Podhale)

Klasa B 2018/2019 (Gorlice)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas