[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpijczyk Racławice 4 9 3 0 1 16-8 1 0 1 5-4 2 0 0 11-4
2.  Królovia Królowa Górna 4 7 2 1 1 15-11 0 1 1 4-7 2 0 0 11-4
3.  LKS Kwiatonowice 3 5 1 2 0 7-5 0 1 0 1-1 1 1 0 6-4
4.  Victoria Śnietnica 5 4 1 1 3 9-18 0 0 3 7-17 1 1 0 2-1
5.  LKS Szymbark 3 3 1 0 2 5-8 0 0 2 1-5 1 0 0 4-3 1 3 1 0 0 4-3
6.  Torcida Smerekowiec 3 3 1 0 2 7-9 0 0 1 3-4 1 0 1 4-5 1 0 0 0 1 3-4

 1  2  3  4  5  6 
 1 Olimpijczyk Racławice    2-4 3-0 
 2 Królovia Królowa Górna2-5     2-2 
 3 LKS Kwiatonowice    1-1 
 4 Victoria Śnietnica2-6 3-7     2-4 
 5 LKS Szymbark1-4 0-1     
 6 Torcida Smerekowiec3-4     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Victoria Śnietnica 3-7 Królovia Królowa Górna 26 sierpnia, 13:00
Torcida Smerekowiec - LKS Kwiatonowice
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 17:00) odwołany
LKS Szymbark - Olimpijczyk Racławice 3 listopada, 11:30
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 11:30) odwołany

Kolejka 2 - 1-2 września

Królovia Królowa Górna 2-5 Olimpijczyk Racławice 1 września, 16:30
LKS Kwiatonowice - LKS Szymbark 11 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (2 września, 17:00) odwołany
Victoria Śnietnica 2-4 Torcida Smerekowiec 2 września, 13:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Torcida Smerekowiec - Królovia Królowa Górna 3 listopada, 13:00
LKS Szymbark 0-1 Victoria Śnietnica 9 września, 11:30
Olimpijczyk Racławice 2-4 LKS Kwiatonowice 9 września, 16:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Królovia Królowa Górna 2-2 LKS Kwiatonowice 15 września, 16:30
Victoria Śnietnica 2-6 Olimpijczyk Racławice 16 września, 13:30
Torcida Smerekowiec 3-4 LKS Szymbark 16 września, 16:00

Kolejka 5 - 22-23 września

LKS Szymbark 1-4 Królovia Królowa Górna 23 września, 11:30
Olimpijczyk Racławice 3-0 Torcida Smerekowiec 23 września, 14:00
LKS Kwiatonowice 1-1 Victoria Śnietnica 23 września, 14:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Królovia Królowa Górna - Victoria Śnietnica 29 września, 15:00
LKS Kwiatonowice - Torcida Smerekowiec 30 września, 15:00
Olimpijczyk Racławice - LKS Szymbark 30 września, 14:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Olimpijczyk Racławice - Królovia Królowa Górna
LKS Szymbark - LKS Kwiatonowice
Torcida Smerekowiec - Victoria Śnietnica

Kolejka 8 - 13-14 października

Królovia Królowa Górna - Torcida Smerekowiec
Victoria Śnietnica - LKS Szymbark
LKS Kwiatonowice - Olimpijczyk Racławice

Kolejka 9 - 20-21 października

LKS Kwiatonowice - Królovia Królowa Górna
Olimpijczyk Racławice - Victoria Śnietnica
LKS Szymbark - Torcida Smerekowiec

Kolejka 10 - 27-28 października

Królovia Królowa Górna - LKS Szymbark
Torcida Smerekowiec - Olimpijczyk Racławice
Victoria Śnietnica - LKS Kwiatonowice

Klasa A 2018/2019 (Nowy Sącz-Gorlice)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas