[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpijczyk Racławice 12 29 9 2 1 62-25 6 0 1 42-14 3 2 0 20-11
2.  LKS Kwiatonowice 12 25 7 4 1 29-15 4 2 0 15-6 3 2 1 14-9
3.  Victoria Śnietnica 12 18 5 3 4 30-38 2 0 3 13-21 3 3 1 17-17
4.  LKS Szymbark 12 11 3 2 7 24-33 1 2 3 9-9 2 0 4 15-24
5.  Torcida Smerekowiec 12 9 2 3 7 25-38 1 2 3 17-18 1 1 4 8-20
6.  Królovia Królowa Górna 12 8 2 2 8 22-43 0 2 4 9-19 2 0 4 13-24

 1  2  3  4  5  6 
 1 Olimpijczyk Racławice    2-4 
9-4 
9-3 
7-2 
3-0 
8-1 
4-0 
 2 LKS Kwiatonowice3-3 
    1-1 
1-0 
3-0 
3-1 
4-1 
 3 Victoria Śnietnica2-6 
2-1 
    4-3 
2-4 
3-7 
 4 LKS Szymbark1-1 
1-1 
0-2 
0-1 
    6-0 
1-4 
 5 Torcida Smerekowiec3-5 
2-4 
3-3 
2-2 
3-4 
    4-0 
 6 Królovia Królowa Górna2-5 
2-2 
2-3 
0-3 
0-3 
3-3 
    

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Victoria Śnietnica 3-7 Królovia Królowa Górna 26 sierpnia, 13:00
Torcida Smerekowiec 2-4 LKS Kwiatonowice 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 17:00) odwołany
LKS Szymbark 1-1 Olimpijczyk Racławice 3 listopada, 11:30
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 11:30) odwołany

Kolejka 2 - 1-2 września

Królovia Królowa Górna 2-5 Olimpijczyk Racławice 1 września, 16:30
LKS Kwiatonowice 1-0 LKS Szymbark 11 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (2 września, 17:00) odwołany
Victoria Śnietnica 2-4 Torcida Smerekowiec 2 września, 13:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Torcida Smerekowiec 4-0 Królovia Królowa Górna 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (3 listopada, 13:00) odwołany
LKS Szymbark 0-1 Victoria Śnietnica 9 września, 11:30
Olimpijczyk Racławice 2-4 LKS Kwiatonowice 9 września, 16:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Królovia Królowa Górna 2-2 LKS Kwiatonowice 15 września, 16:30
Victoria Śnietnica 2-6 Olimpijczyk Racławice 16 września, 13:30
Torcida Smerekowiec 3-4 LKS Szymbark 16 września, 16:00

Kolejka 5 - 22-23 września

LKS Szymbark 1-4 Królovia Królowa Górna 23 września, 11:30
Olimpijczyk Racławice 3-0 Torcida Smerekowiec 23 września, 14:00
LKS Kwiatonowice 1-1 Victoria Śnietnica 23 września, 14:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Królovia Królowa Górna 2-3 Victoria Śnietnica 29 września, 15:00
LKS Kwiatonowice 3-0 Torcida Smerekowiec 30 września, 13:00
Olimpijczyk Racławice 9-3 LKS Szymbark 30 września, 14:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Olimpijczyk Racławice 8-1 Królovia Królowa Górna 7 października, 15:00
LKS Szymbark 1-1 LKS Kwiatonowice 7 października, 11:30
Torcida Smerekowiec 3-3 Victoria Śnietnica 7 października, 14:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Królovia Królowa Górna 3-3 Torcida Smerekowiec 25 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (13 października, 15:30) odwołany
Victoria Śnietnica 4-3 LKS Szymbark 14 października, 13:00
LKS Kwiatonowice 3-3 Olimpijczyk Racławice 14 października, 14:00

Kolejka 9 - 20-21 października

LKS Kwiatonowice 4-1 Królovia Królowa Górna 21 października, 13:00
Olimpijczyk Racławice 9-4 Victoria Śnietnica 21 października, 14:00
LKS Szymbark 6-0 Torcida Smerekowiec 21 października, 11:30

Kolejka 10 - 27-28 października

Królovia Królowa Górna 0-3 LKS Szymbark 27 października, 15:00
Torcida Smerekowiec 3-5 Olimpijczyk Racławice 28 października, 13:00
Victoria Śnietnica 2-1 LKS Kwiatonowice 28 października, 13:00

Kolejka 11 - 13-14 kwietnia

Królovia Królowa Górna 0-3 Victoria Śnietnica 14 kwietnia, 12:00
LKS Kwiatonowice 3-1 Torcida Smerekowiec 14 kwietnia, 14:00
Olimpijczyk Racławice 7-2 LKS Szymbark 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 12 - 20 kwietnia

Olimpijczyk Racławice 4-0 Królovia Królowa Górna 7 kwietnia, 15:00
LKS Szymbark 0-2 LKS Kwiatonowice 20 kwietnia, 10:00
Torcida Smerekowiec 2-2 Victoria Śnietnica 20 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 27-28 kwietnia

Królovia Królowa Górna - Torcida Smerekowiec 28 kwietnia, 12:00
Victoria Śnietnica - LKS Szymbark 28 kwietnia, 13:30
LKS Kwiatonowice - Olimpijczyk Racławice 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 4-5 maja

LKS Kwiatonowice - Królovia Królowa Górna
Olimpijczyk Racławice - Victoria Śnietnica
LKS Szymbark - Torcida Smerekowiec

Kolejka 15 - 11-12 maja

Królovia Królowa Górna - LKS Szymbark
Torcida Smerekowiec - Olimpijczyk Racławice
Victoria Śnietnica - LKS Kwiatonowice

Kolejka 16 - 18-19 maja

Victoria Śnietnica - Królovia Królowa Górna
Torcida Smerekowiec - LKS Kwiatonowice
LKS Szymbark - Olimpijczyk Racławice

Kolejka 17 - 25-26 maja

Królovia Królowa Górna - Olimpijczyk Racławice
LKS Kwiatonowice - LKS Szymbark
Victoria Śnietnica - Torcida Smerekowiec

Kolejka 18 - 1-2 czerwca

Torcida Smerekowiec - Królovia Królowa Górna
LKS Szymbark - Victoria Śnietnica
Olimpijczyk Racławice - LKS Kwiatonowice

Kolejka 19 - 8-9 czerwca

Królovia Królowa Górna - LKS Kwiatonowice
Victoria Śnietnica - Olimpijczyk Racławice
Torcida Smerekowiec - LKS Szymbark

Kolejka 20 - 15-16 czerwca

LKS Szymbark - Królovia Królowa Górna
Olimpijczyk Racławice - Torcida Smerekowiec
LKS Kwiatonowice - Victoria Śnietnica

Klasa A 2018/2019 (Nowy Sącz-Gorlice)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas