[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Podhale
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orkan Raba Wyżna 12 24 7 3 2 23-12 5 1 1 12-4 2 2 1 11-8 1 3 1 0 0 2-0
2.  Czarni Czarny Dunajec 12 24 8 0 4 37-23 5 0 0 21-7 3 0 4 16-16 1 0 0 0 1 0-2
3.  KS Zakopane 12 23 7 2 3 36-17 3 1 1 13-6 4 1 2 23-11
4.  Zawrat Bukowina Tatrzańska 12 22 6 4 2 29-22 5 1 0 17-9 1 3 2 12-13
5.  Skalni Zaskale 12 20 6 2 4 32-20 4 1 1 21-11 2 1 3 11-9
6.  Jordan Jordanów 11 19 6 1 4 21-22 3 0 2 9-9 3 1 2 12-13
7.  Babia Góra Lipnica Wielka 11 18 5 3 3 22-22 3 2 0 14-6 2 1 3 8-16 1 3 1 0 0 5-0
8.  Granit Czarna Góra 12 18 5 3 4 22-23 3 1 1 14-8 2 2 3 8-15 1 0 0 0 1 0-5
9.  Lubań Tylmanowa 12 14 4 2 6 26-20 4 2 1 20-5 0 0 5 6-15 1 3 1 0 0 5-0
10.  Wiatr Ludźmierz 12 14 4 2 6 27-31 3 2 0 17-11 1 0 6 10-20 1 0 0 0 1 0-5
11.  Zapora Kluszkowce 12 12 3 3 6 27-28 2 1 2 13-8 1 2 4 14-20
12.  KS Łapsze Niżne 12 10 3 1 8 14-38 2 1 5 12-23 1 0 3 2-15 1 3 1 0 0 4-0
13.  Przełęcz Łopuszna 12 10 3 1 8 19-29 3 1 4 14-13 0 0 4 5-16 1 0 0 0 1 0-4
14.  Lepietnica Klikuszowa 12 6 1 3 8 12-40 0 1 5 4-26 1 2 3 8-14

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orkan Raba Wyżna    2-0 3-1 2-1 4-1 1-0 0-1 0-0 
 2 Czarni Czarny Dunajec    3-1 2-1 5-1 4-3 7-1 
 3 KS Zakopane2-2     0-3 3-0 4-0 4-1 
 4 Zawrat Bukowina Tatrzańska3-2 5-1     2-1 2-2 3-2 2-1 
 5 Skalni Zaskale    3-1 0-3 5-2 2-2 7-2 4-1 
 6 Jordan Jordanów1-4 1-3     2-1 2-1 3-0 
 7 Babia Góra Lipnica Wielka2-2 3-1 2-2     5-0 2-1 
 8 Granit Czarna Góra4-2 1-1 2-3     6-2 1-0 
 9 Lubań Tylmanowa5-1 1-1 1-2     5-0 2-0 5-0 1-1 
 10 Wiatr Ludźmierz2-2 5-2 3-3     4-2 3-2 
 11 Zapora Kluszkowce1-2 3-1 3-4 5-0 1-1     
 12 KS Łapsze Niżne0-7 2-2 1-4 1-2 2-1 2-4     4-0 0-3 
 13 Przełęcz Łopuszna0-3 1-2 0-1 0-4 3-0 0-0 3-1     7-2 
 14 Lepietnica Klikuszowa0-6 0-8 1-2 1-3 0-5 2-2     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Orkan Raba Wyżna 0-0 Lepietnica Klikuszowa 10 sierpnia, 18:00
KS Łapsze Niżne 2-1 Wiatr Ludźmierz 12 sierpnia, 13:00
Przełęcz Łopuszna 3-0 Jordan Jordanów 12 sierpnia, 17:00
Lubań Tylmanowa 2-0 Zapora Kluszkowce 11 sierpnia, 16:00
Babia Góra Lipnica Wielka 3-1 Czarni Czarny Dunajec 12 sierpnia, 17:00
Granit Czarna Góra 1-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska 11 sierpnia, 17:00
KS Zakopane 0-3 Skalni Zaskale 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Lepietnica Klikuszowa 0-6 Czarni Czarny Dunajec 15 sierpnia, 17:00
Zapora Kluszkowce 5-0 Babia Góra Lipnica Wielka 15 sierpnia, 17:00
Jordan Jordanów 2-1 Lubań Tylmanowa 29 sierpnia, 17:00
Wiatr Ludźmierz 5-2 Zawrat Bukowina Tatrzańska 15 sierpnia, 18:00
Orkan Raba Wyżna 0-1 KS Łapsze Niżne 15 sierpnia, 17:00
Przełęcz Łopuszna 0-1 KS Zakopane 15 sierpnia, 14:00
Skalni Zaskale 0-3 Granit Czarna Góra 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

KS Łapsze Niżne 0-3 Lepietnica Klikuszowa 19 sierpnia, 14:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 3-2 Orkan Raba Wyżna 19 sierpnia, 14:00
Skalni Zaskale 5-2 Wiatr Ludźmierz 18 sierpnia, 17:30
Przełęcz Łopuszna 0-0 Granit Czarna Góra 19 sierpnia, 14:00
Lubań Tylmanowa 5-1 KS Zakopane 18 sierpnia, 17:00
Babia Góra Lipnica Wielka - Jordan Jordanów 4 listopada, 14:00
Czarni Czarny Dunajec 4-3 Zapora Kluszkowce 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Lepietnica Klikuszowa 2-2 Zapora Kluszkowce 24 sierpnia, 17:00
Jordan Jordanów 1-4 Czarni Czarny Dunajec 26 sierpnia, 18:00
KS Zakopane 3-0 Babia Góra Lipnica Wielka 25 sierpnia, 17:00
Granit Czarna Góra 6-2 Lubań Tylmanowa 26 sierpnia, 17:00
Wiatr Ludźmierz 3-2 Przełęcz Łopuszna 26 sierpnia, 14:00
Orkan Raba Wyżna 3-1 Skalni Zaskale 26 sierpnia, 17:00
KS Łapsze Niżne 2-2 Zawrat Bukowina Tatrzańska 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Zawrat Bukowina Tatrzańska 2-1 Lepietnica Klikuszowa 2 września, 14:00
Przełęcz Łopuszna 0-3 Orkan Raba Wyżna 2 września, 14:00
Lubań Tylmanowa 5-0 Wiatr Ludźmierz 1 września, 16:30
Babia Góra Lipnica Wielka 5-0 Granit Czarna Góra 2 września, 14:00
Czarni Czarny Dunajec 3-1 KS Zakopane 1 września, 17:00
Zapora Kluszkowce 3-4 Jordan Jordanów 1 września, 17:00
KS Łapsze Niżne 1-4 Skalni Zaskale 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Lepietnica Klikuszowa 1-2 Jordan Jordanów 8 września, 17:00
KS Zakopane 4-1 Zapora Kluszkowce 8 września, 16:30
Granit Czarna Góra 4-2 Czarni Czarny Dunajec 9 września, 17:00
Wiatr Ludźmierz 3-3 Babia Góra Lipnica Wielka 8 września, 17:00
Orkan Raba Wyżna 1-0 Lubań Tylmanowa 9 września, 17:00
KS Łapsze Niżne 4-0 Przełęcz Łopuszna 9 września, 14:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 2-1 Skalni Zaskale 9 września, 11:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Skalni Zaskale 4-1 Lepietnica Klikuszowa 14 września, 17:00
Przełęcz Łopuszna 0-4 Zawrat Bukowina Tatrzańska 16 września, 13:30
Lubań Tylmanowa 5-0 KS Łapsze Niżne 15 września, 16:30
Babia Góra Lipnica Wielka 2-2 Orkan Raba Wyżna 16 września, 13:30
Czarni Czarny Dunajec 5-1 Wiatr Ludźmierz 16 września, 16:30
Zapora Kluszkowce 1-1 Granit Czarna Góra 14 września, 17:00
Jordan Jordanów 1-3 KS Zakopane 16 września, 16:30

Kolejka 8 - 22-23 września

Lepietnica Klikuszowa 0-8 KS Zakopane 22 września, 16:30
Granit Czarna Góra 2-3 Jordan Jordanów 23 września, 16:00
Wiatr Ludźmierz 4-2 Zapora Kluszkowce 23 września, 13:00
Orkan Raba Wyżna 2-0 Czarni Czarny Dunajec 23 września, 16:00
KS Łapsze Niżne 1-2 Babia Góra Lipnica Wielka 23 września, 16:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 3-2 Lubań Tylmanowa 23 września, 13:00
Skalni Zaskale 7-2 Przełęcz Łopuszna 22 września, 16:30

Kolejka 9 - 29-30 września

Przełęcz Łopuszna 7-2 Lepietnica Klikuszowa 30 września, 13:30
Lubań Tylmanowa 1-1 Skalni Zaskale 29 września, 16:00
Babia Góra Lipnica Wielka 2-2 Zawrat Bukowina Tatrzańska 29 września, 16:00
Czarni Czarny Dunajec 7-1 KS Łapsze Niżne 29 września, 16:00
Zapora Kluszkowce 1-2 Orkan Raba Wyżna 29 września, 16:00
Jordan Jordanów 2-1 Wiatr Ludźmierz 30 września, 16:00
KS Zakopane 4-0 Granit Czarna Góra 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Lepietnica Klikuszowa 1-3 Granit Czarna Góra 6 października, 16:00
Wiatr Ludźmierz 2-2 KS Zakopane 7 października, 16:00
Orkan Raba Wyżna 2-1 Jordan Jordanów 7 października, 16:00
KS Łapsze Niżne 2-4 Zapora Kluszkowce 7 października, 14:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 5-1 Czarni Czarny Dunajec 7 października, 13:00
Skalni Zaskale 3-1 Babia Góra Lipnica Wielka 6 października, 16:00
Przełęcz Łopuszna 3-1 Lubań Tylmanowa 7 października, 13:30

Kolejka 11 - 13-14 października

Lubań Tylmanowa 1-1 Lepietnica Klikuszowa 13 października, 15:30
Babia Góra Lipnica Wielka 2-1 Przełęcz Łopuszna 14 października, 14:00
Czarni Czarny Dunajec 2-1 Skalni Zaskale 13 października, 15:30
Zapora Kluszkowce 3-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska 13 października, 15:30
Jordan Jordanów 3-0 KS Łapsze Niżne 14 października, 15:30
KS Zakopane 2-2 Orkan Raba Wyżna 13 października, 15:30
Granit Czarna Góra 1-0 Wiatr Ludźmierz 14 października, 15:30

Kolejka 12 - 20-21 października

Lepietnica Klikuszowa 0-5 Wiatr Ludźmierz 20 października, 15:00
Orkan Raba Wyżna 4-1 Granit Czarna Góra 21 października, 14:00
KS Łapsze Niżne 0-7 KS Zakopane 20 października, 15:30
Zawrat Bukowina Tatrzańska 2-2 Jordan Jordanów 21 października, 12:00
Skalni Zaskale 2-2 Zapora Kluszkowce 20 października, 15:00
Przełęcz Łopuszna 1-2 Czarni Czarny Dunajec 21 października, 13:30
Lubań Tylmanowa 1-2 Babia Góra Lipnica Wielka 20 października, 15:30

Kolejka 13 - 27-28 października

Babia Góra Lipnica Wielka - Lepietnica Klikuszowa 28 października, 14:00
Czarni Czarny Dunajec - Lubań Tylmanowa 27 października, 15:00
Zapora Kluszkowce - Przełęcz Łopuszna 27 października, 15:00
Jordan Jordanów - Skalni Zaskale 28 października, 15:00
KS Zakopane - Zawrat Bukowina Tatrzańska 27 października, 15:00
Granit Czarna Góra - KS Łapsze Niżne 28 października, 15:00
Wiatr Ludźmierz - Orkan Raba Wyżna 28 października, 15:00

Kolejka 14

Zawrat Bukowina Tatrzańska - Granit Czarna Góra
Skalni Zaskale - KS Zakopane
Lepietnica Klikuszowa - Orkan Raba Wyżna
Wiatr Ludźmierz - KS Łapsze Niżne
Jordan Jordanów - Przełęcz Łopuszna
Zapora Kluszkowce - Lubań Tylmanowa
Czarni Czarny Dunajec - Babia Góra Lipnica Wielka

Kolejka 15

KS Zakopane - Przełęcz Łopuszna
Granit Czarna Góra - Skalni Zaskale
Czarni Czarny Dunajec - Lepietnica Klikuszowa
Babia Góra Lipnica Wielka - Zapora Kluszkowce
Lubań Tylmanowa - Jordan Jordanów
Zawrat Bukowina Tatrzańska - Wiatr Ludźmierz
KS Łapsze Niżne - Orkan Raba Wyżna

Kolejka 16

Lepietnica Klikuszowa - KS Łapsze Niżne
Orkan Raba Wyżna - Zawrat Bukowina Tatrzańska
Wiatr Ludźmierz - Skalni Zaskale
Granit Czarna Góra - Przełęcz Łopuszna
KS Zakopane - Lubań Tylmanowa
Jordan Jordanów - Babia Góra Lipnica Wielka
Zapora Kluszkowce - Czarni Czarny Dunajec

Kolejka 17

Zapora Kluszkowce - Lepietnica Klikuszowa
Czarni Czarny Dunajec - Jordan Jordanów
Babia Góra Lipnica Wielka - KS Zakopane
Lubań Tylmanowa - Granit Czarna Góra
Przełęcz Łopuszna - Wiatr Ludźmierz
Skalni Zaskale - Orkan Raba Wyżna
Zawrat Bukowina Tatrzańska - KS Łapsze Niżne

Kolejka 18

Skalni Zaskale - KS Łapsze Niżne
Lepietnica Klikuszowa - Zawrat Bukowina Tatrzańska
Orkan Raba Wyżna - Przełęcz Łopuszna
Wiatr Ludźmierz - Lubań Tylmanowa
Granit Czarna Góra - Babia Góra Lipnica Wielka
KS Zakopane - Czarni Czarny Dunajec
Jordan Jordanów - Zapora Kluszkowce

Kolejka 19

Jordan Jordanów - Lepietnica Klikuszowa
Zapora Kluszkowce - KS Zakopane
Czarni Czarny Dunajec - Granit Czarna Góra
Babia Góra Lipnica Wielka - Wiatr Ludźmierz
Lubań Tylmanowa - Orkan Raba Wyżna
Przełęcz Łopuszna - KS Łapsze Niżne
Skalni Zaskale - Zawrat Bukowina Tatrzańska

Kolejka 20

Lepietnica Klikuszowa - Skalni Zaskale
Zawrat Bukowina Tatrzańska - Przełęcz Łopuszna
KS Łapsze Niżne - Lubań Tylmanowa
Orkan Raba Wyżna - Babia Góra Lipnica Wielka
Wiatr Ludźmierz - Czarni Czarny Dunajec
Granit Czarna Góra - Zapora Kluszkowce
KS Zakopane - Jordan Jordanów

Kolejka 21

KS Zakopane - Lepietnica Klikuszowa
Jordan Jordanów - Granit Czarna Góra
Zapora Kluszkowce - Wiatr Ludźmierz
Czarni Czarny Dunajec - Orkan Raba Wyżna
Babia Góra Lipnica Wielka - KS Łapsze Niżne
Lubań Tylmanowa - Zawrat Bukowina Tatrzańska
Przełęcz Łopuszna - Skalni Zaskale

Kolejka 22

Lepietnica Klikuszowa - Przełęcz Łopuszna
Skalni Zaskale - Lubań Tylmanowa
Zawrat Bukowina Tatrzańska - Babia Góra Lipnica Wielka
KS Łapsze Niżne - Czarni Czarny Dunajec
Orkan Raba Wyżna - Zapora Kluszkowce
Wiatr Ludźmierz - Jordan Jordanów
Granit Czarna Góra - KS Zakopane

Kolejka 23

Granit Czarna Góra - Lepietnica Klikuszowa
KS Zakopane - Wiatr Ludźmierz
Jordan Jordanów - Orkan Raba Wyżna
Zapora Kluszkowce - KS Łapsze Niżne
Czarni Czarny Dunajec - Zawrat Bukowina Tatrzańska
Babia Góra Lipnica Wielka - Skalni Zaskale
Lubań Tylmanowa - Przełęcz Łopuszna

Kolejka 24

Lepietnica Klikuszowa - Lubań Tylmanowa
Przełęcz Łopuszna - Babia Góra Lipnica Wielka
Skalni Zaskale - Czarni Czarny Dunajec
Zawrat Bukowina Tatrzańska - Zapora Kluszkowce
KS Łapsze Niżne - Jordan Jordanów
Orkan Raba Wyżna - KS Zakopane
Wiatr Ludźmierz - Granit Czarna Góra

Kolejka 25

Wiatr Ludźmierz - Lepietnica Klikuszowa
Granit Czarna Góra - Orkan Raba Wyżna
KS Zakopane - KS Łapsze Niżne
Jordan Jordanów - Zawrat Bukowina Tatrzańska
Zapora Kluszkowce - Skalni Zaskale
Czarni Czarny Dunajec - Przełęcz Łopuszna
Babia Góra Lipnica Wielka - Lubań Tylmanowa

Kolejka 26

Lepietnica Klikuszowa - Babia Góra Lipnica Wielka
Lubań Tylmanowa - Czarni Czarny Dunajec
Przełęcz Łopuszna - Zapora Kluszkowce
Skalni Zaskale - Jordan Jordanów
Zawrat Bukowina Tatrzańska - KS Zakopane
KS Łapsze Niżne - Granit Czarna Góra
Orkan Raba Wyżna - Wiatr Ludźmierz

Liga okręgowa 2018/2019 (Nowy Sącz)

Klasa A 2018/2019 (Limanowa)
Klasa A 2018/2019 (Nowy Sącz)
Klasa A 2018/2019 (Nowy Sącz-Gorlice)

Klasa B 2018/2019 (Podhale I)
Klasa B 2018/2019 (Podhale II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas