[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Podhale
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jordan Jordanów 26 54 17 3 6 74-45 11 0 2 43-16 6 3 4 31-29
2.  Czarni Czarny Dunajec 26 50 16 2 8 75-47 11 2 0 49-18 5 0 8 26-29
3.  Granit Czarna Góra 26 46 14 4 8 60-45 10 2 1 41-18 4 2 7 19-27 4 6 2 0 2 10-14
4.  Babia Góra Lipnica Wielka 26 46 13 7 6 63-44 9 3 1 39-13 4 4 5 24-31 4 5 1 2 1 12-9
5.  Orkan Raba Wyżna 26 46 14 4 8 52-42 9 2 2 24-10 5 2 6 28-32 4 5 1 2 1 10-9
6.  KS Zakopane 26 45 14 3 9 64-48 8 2 3 33-16 6 1 6 31-32
7.  Wiatr Ludźmierz 26 42 13 3 10 57-47 9 2 2 39-21 4 1 8 18-26
8.  Skalni Zaskale 26 40 12 4 10 73-51 8 2 3 45-26 4 2 7 28-25 2 3 1 0 1 5-3
9.  Zawrat Bukowina Tatrzańska 26 40 11 7 8 59-45 8 3 2 35-18 3 4 6 24-27 2 3 1 0 1 3-5
10.  Lubań Tylmanowa 26 32 9 5 12 56-49 7 2 4 34-18 2 3 8 22-31
11.  KS Łapsze Niżne 26 27 7 6 13 38-70 5 3 5 25-31 2 3 8 13-39
12.  Zapora Kluszkowce 26 21 5 6 15 43-57 3 4 6 23-23 2 2 9 20-34
13.  Przełęcz Łopuszna 26 20 6 2 18 32-67 5 1 7 17-21 1 1 11 15-46
14.  Lepietnica Klikuszowa 26 7 1 4 21 19-108 0 2 11 10-59 1 2 10 9-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Jordan Jordanów    1-4 3-1 5-4 2-0 1-3 2-1 5-1 3-0 2-1 3-0 3-0 4-1 9-0 
 2 Czarni Czarny Dunajec2-1     2-1 1-1 6-4 3-1 5-1 2-1 2-2 5-1 7-1 4-3 5-0 5-1 
 3 Granit Czarna Góra2-3 4-2     5-3 4-2 5-2 1-0 2-1 1-1 6-2 0-0 3-2 5-0 3-0 
 4 Babia Góra Lipnica Wielka2-2 3-1 5-0     2-2 4-0 1-3 4-1 2-2 2-0 3-0 2-1 2-1 7-0 
 5 Orkan Raba Wyżna2-1 2-0 4-1 2-2     2-3 2-0 3-1 1-0 1-0 0-1 2-1 3-0 0-0 
 6 KS Zakopane2-5 4-1 4-0 3-0 2-2     0-2 0-3 2-0 1-1 4-1 4-1 3-0 4-0 
 7 Wiatr Ludźmierz2-1 0-2 1-0 3-3 2-3 2-2     2-1 5-2 5-2 5-1 4-2 3-2 5-0 
 8 Skalni Zaskale3-4 4-2 0-3 3-1 3-4 4-1 5-2     4-1 1-1 5-2 2-2 7-2 4-1 
 9 Zawrat Bukowina Tatrzańska2-2 5-1 2-4 1-1 3-2 5-1 1-1 2-1     3-2 0-1 4-0 5-1 2-1 
 10 Lubań Tylmanowa3-4 3-1 1-3 1-2 3-0 5-1 5-0 1-1 2-4     5-0 2-0 2-1 1-1 
 11 KS Łapsze Niżne2-2 2-0 3-2 1-2 3-2 1-7 2-1 1-4 2-2 2-2     2-4 4-0 0-3 
 12 Zapora Kluszkowce3-4 0-4 1-1 5-0 1-2 0-1 1-2 2-2 3-1 0-1 2-2     3-3 2-0 
 13 Przełęcz Łopuszna3-0 1-2 0-0 0-3 0-3 0-1 1-0 0-2 0-4 3-1 2-1 0-2     7-2 
 14 Lepietnica Klikuszowa1-2 0-6 1-3 1-2 1-2 0-8 0-5 1-9 0-5 0-8 3-3 2-2 0-4     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Orkan Raba Wyżna 0-0 Lepietnica Klikuszowa 10 sierpnia, 18:00
KS Łapsze Niżne 2-1 Wiatr Ludźmierz 12 sierpnia, 13:00
Przełęcz Łopuszna 3-0 Jordan Jordanów 12 sierpnia, 17:00
Lubań Tylmanowa 2-0 Zapora Kluszkowce 11 sierpnia, 16:00
Babia Góra Lipnica Wielka 3-1 Czarni Czarny Dunajec 12 sierpnia, 17:00
Granit Czarna Góra 1-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska 11 sierpnia, 17:00
KS Zakopane 0-3 Skalni Zaskale 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Lepietnica Klikuszowa 0-6 Czarni Czarny Dunajec 15 sierpnia, 17:00
Zapora Kluszkowce 5-0 Babia Góra Lipnica Wielka 15 sierpnia, 17:00
Jordan Jordanów 2-1 Lubań Tylmanowa 29 sierpnia, 17:00
Wiatr Ludźmierz 5-2 Zawrat Bukowina Tatrzańska 15 sierpnia, 18:00
Orkan Raba Wyżna 0-1 KS Łapsze Niżne 15 sierpnia, 17:00
Przełęcz Łopuszna 0-1 KS Zakopane 15 sierpnia, 14:00
Skalni Zaskale 0-3 Granit Czarna Góra 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

KS Łapsze Niżne 0-3 Lepietnica Klikuszowa 19 sierpnia, 14:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 3-2 Orkan Raba Wyżna 19 sierpnia, 14:00
Skalni Zaskale 5-2 Wiatr Ludźmierz 18 sierpnia, 17:30
Przełęcz Łopuszna 0-0 Granit Czarna Góra 19 sierpnia, 14:00
Lubań Tylmanowa 5-1 KS Zakopane 18 sierpnia, 17:00
Babia Góra Lipnica Wielka 2-2 Jordan Jordanów 7 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (4 listopada, 14:00) odwołany / w drugim terminie (11 listopada, 13:00) odwołany
Czarni Czarny Dunajec 4-3 Zapora Kluszkowce 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Lepietnica Klikuszowa 2-2 Zapora Kluszkowce 24 sierpnia, 17:00
Jordan Jordanów 1-4 Czarni Czarny Dunajec 26 sierpnia, 18:00
KS Zakopane 3-0 Babia Góra Lipnica Wielka 25 sierpnia, 17:00
Granit Czarna Góra 6-2 Lubań Tylmanowa 26 sierpnia, 17:00
Wiatr Ludźmierz 3-2 Przełęcz Łopuszna 26 sierpnia, 14:00
Orkan Raba Wyżna 3-1 Skalni Zaskale 26 sierpnia, 17:00
KS Łapsze Niżne 2-2 Zawrat Bukowina Tatrzańska 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Zawrat Bukowina Tatrzańska 2-1 Lepietnica Klikuszowa 2 września, 14:00
Przełęcz Łopuszna 0-3 Orkan Raba Wyżna 2 września, 14:00
Lubań Tylmanowa 5-0 Wiatr Ludźmierz 1 września, 16:30
Babia Góra Lipnica Wielka 5-0 Granit Czarna Góra 2 września, 14:00
Czarni Czarny Dunajec 3-1 KS Zakopane 1 września, 17:00
Zapora Kluszkowce 3-4 Jordan Jordanów 1 września, 17:00
KS Łapsze Niżne 1-4 Skalni Zaskale 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Lepietnica Klikuszowa 1-2 Jordan Jordanów 8 września, 17:00
KS Zakopane 4-1 Zapora Kluszkowce 8 września, 16:30
Granit Czarna Góra 4-2 Czarni Czarny Dunajec 9 września, 17:00
Wiatr Ludźmierz 3-3 Babia Góra Lipnica Wielka 8 września, 17:00
Orkan Raba Wyżna 1-0 Lubań Tylmanowa 9 września, 17:00
KS Łapsze Niżne 4-0 Przełęcz Łopuszna 9 września, 14:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 2-1 Skalni Zaskale 9 września, 11:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Skalni Zaskale 4-1 Lepietnica Klikuszowa 14 września, 17:00
Przełęcz Łopuszna 0-4 Zawrat Bukowina Tatrzańska 16 września, 13:30
Lubań Tylmanowa 5-0 KS Łapsze Niżne 15 września, 16:30
Babia Góra Lipnica Wielka 2-2 Orkan Raba Wyżna 16 września, 13:30
Czarni Czarny Dunajec 5-1 Wiatr Ludźmierz 16 września, 16:30
Zapora Kluszkowce 1-1 Granit Czarna Góra 14 września, 17:00
Jordan Jordanów 1-3 KS Zakopane 16 września, 16:30

Kolejka 8 - 22-23 września

Lepietnica Klikuszowa 0-8 KS Zakopane 22 września, 16:30
Granit Czarna Góra 2-3 Jordan Jordanów 23 września, 16:00
Wiatr Ludźmierz 4-2 Zapora Kluszkowce 23 września, 13:00
Orkan Raba Wyżna 2-0 Czarni Czarny Dunajec 23 września, 16:00
KS Łapsze Niżne 1-2 Babia Góra Lipnica Wielka 23 września, 16:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 3-2 Lubań Tylmanowa 23 września, 13:00
Skalni Zaskale 7-2 Przełęcz Łopuszna 22 września, 16:30

Kolejka 9 - 29-30 września

Przełęcz Łopuszna 7-2 Lepietnica Klikuszowa 30 września, 13:30
Lubań Tylmanowa 1-1 Skalni Zaskale 29 września, 16:00
Babia Góra Lipnica Wielka 2-2 Zawrat Bukowina Tatrzańska 29 września, 16:00
Czarni Czarny Dunajec 7-1 KS Łapsze Niżne 29 września, 16:00
Zapora Kluszkowce 1-2 Orkan Raba Wyżna 29 września, 16:00
Jordan Jordanów 2-1 Wiatr Ludźmierz 30 września, 16:00
KS Zakopane 4-0 Granit Czarna Góra 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Lepietnica Klikuszowa 1-3 Granit Czarna Góra 6 października, 16:00
Wiatr Ludźmierz 2-2 KS Zakopane 7 października, 16:00
Orkan Raba Wyżna 2-1 Jordan Jordanów 7 października, 16:00
KS Łapsze Niżne 2-4 Zapora Kluszkowce 7 października, 14:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 5-1 Czarni Czarny Dunajec 7 października, 13:00
Skalni Zaskale 3-1 Babia Góra Lipnica Wielka 6 października, 16:00
Przełęcz Łopuszna 3-1 Lubań Tylmanowa 7 października, 13:30

Kolejka 11 - 13-14 października

Lubań Tylmanowa 1-1 Lepietnica Klikuszowa 13 października, 15:30
Babia Góra Lipnica Wielka 2-1 Przełęcz Łopuszna 14 października, 14:00
Czarni Czarny Dunajec 2-1 Skalni Zaskale 13 października, 15:30
Zapora Kluszkowce 3-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska 13 października, 15:30
Jordan Jordanów 3-0 KS Łapsze Niżne 14 października, 15:30
KS Zakopane 2-2 Orkan Raba Wyżna 13 października, 15:30
Granit Czarna Góra 1-0 Wiatr Ludźmierz 14 października, 15:30

Kolejka 12 - 20-21 października

Lepietnica Klikuszowa 0-5 Wiatr Ludźmierz 20 października, 15:00
Orkan Raba Wyżna 4-1 Granit Czarna Góra 21 października, 14:00
KS Łapsze Niżne 1-7 KS Zakopane 20 października, 15:30
Zawrat Bukowina Tatrzańska 2-2 Jordan Jordanów 21 października, 12:00
Skalni Zaskale 2-2 Zapora Kluszkowce 20 października, 15:00
Przełęcz Łopuszna 1-2 Czarni Czarny Dunajec 21 października, 13:30
Lubań Tylmanowa 1-2 Babia Góra Lipnica Wielka 20 października, 15:30

Kolejka 13 - 27-28 października

Babia Góra Lipnica Wielka 7-0 Lepietnica Klikuszowa 28 października, 14:00
Czarni Czarny Dunajec 5-1 Lubań Tylmanowa 27 października, 15:00
Zapora Kluszkowce 3-3 Przełęcz Łopuszna 27 października, 15:00
Jordan Jordanów 5-1 Skalni Zaskale 28 października, 14:00
KS Zakopane 2-0 Zawrat Bukowina Tatrzańska 28 października, 12:00
Granit Czarna Góra 0-0 KS Łapsze Niżne 28 października, 14:00
Wiatr Ludźmierz 2-3 Orkan Raba Wyżna 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Zawrat Bukowina Tatrzańska 2-4 Granit Czarna Góra 4 listopada, 14:00
Skalni Zaskale 4-1 KS Zakopane 6 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (3 listopada, 14:00) odwołany
Lepietnica Klikuszowa 1-2 Orkan Raba Wyżna 7 kwietnia, 14:00
Wiatr Ludźmierz 5-1 KS Łapsze Niżne 4 listopada, 14:00
Jordan Jordanów 4-1 Przełęcz Łopuszna 4 listopada, 14:00
Zapora Kluszkowce 0-1 Lubań Tylmanowa 4 listopada, 14:00
Czarni Czarny Dunajec 1-1 Babia Góra Lipnica Wielka 4 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 13-14 kwietnia

KS Zakopane 3-0 Przełęcz Łopuszna 20 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 17:00) odwołany
Granit Czarna Góra 2-1 Skalni Zaskale 14 kwietnia, 14:00
Czarni Czarny Dunajec 5-1 Lepietnica Klikuszowa 14 kwietnia, 17:00
Babia Góra Lipnica Wielka 2-1 Zapora Kluszkowce 14 kwietnia, 14:00
Lubań Tylmanowa 3-4 Jordan Jordanów 13 kwietnia, 17:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-1 Wiatr Ludźmierz 14 kwietnia, 11:00
KS Łapsze Niżne 3-2 Orkan Raba Wyżna 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 27-28 kwietnia

Lepietnica Klikuszowa 3-3 KS Łapsze Niżne 28 kwietnia, 11:00
Orkan Raba Wyżna 1-0 Zawrat Bukowina Tatrzańska 27 kwietnia, 17:00
Wiatr Ludźmierz 2-1 Skalni Zaskale 28 kwietnia, 17:00
Granit Czarna Góra 5-0 Przełęcz Łopuszna 28 kwietnia, 17:00
KS Zakopane 1-1 Lubań Tylmanowa 27 kwietnia, 18:00
Jordan Jordanów 5-4 Babia Góra Lipnica Wielka 27 kwietnia, 18:00
Zapora Kluszkowce 0-4 Czarni Czarny Dunajec 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 1 maja

Zapora Kluszkowce 2-0 Lepietnica Klikuszowa 1 maja, 15:00
Czarni Czarny Dunajec 2-1 Jordan Jordanów 1 maja, 18:00
Babia Góra Lipnica Wielka 4-0 KS Zakopane 6 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (30 maja, 18:00) odwołany
Lubań Tylmanowa 1-3 Granit Czarna Góra 1 maja, 18:00
Przełęcz Łopuszna 1-0 Wiatr Ludźmierz 1 maja, 15:00
Skalni Zaskale 3-4 Orkan Raba Wyżna 1 maja, 18:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 0-1 KS Łapsze Niżne 1 maja, 18:00

Kolejka 18 - 4-5 maja

Skalni Zaskale 5-2 KS Łapsze Niżne 4 maja, 18:00
Lepietnica Klikuszowa 0-5 Zawrat Bukowina Tatrzańska 5 maja, 14:00
Orkan Raba Wyżna 3-0 Przełęcz Łopuszna 5 maja, 18:00
Wiatr Ludźmierz 5-2 Lubań Tylmanowa 4 maja, 18:00
Granit Czarna Góra 5-3 Babia Góra Lipnica Wielka 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (5 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Zakopane 4-1 Czarni Czarny Dunajec 5 maja, 14:00
Jordan Jordanów 3-0 Zapora Kluszkowce 5 maja, 18:00

Kolejka 19 - 11-12 maja

Jordan Jordanów 9-0 Lepietnica Klikuszowa 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (12 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zapora Kluszkowce 0-1 KS Zakopane 11 maja, 17:00
Czarni Czarny Dunajec 2-1 Granit Czarna Góra 11 maja, 18:00
Babia Góra Lipnica Wielka 1-3 Wiatr Ludźmierz 12 maja, 14:00
Lubań Tylmanowa 3-0 Orkan Raba Wyżna 11 maja, 18:00
Przełęcz Łopuszna 2-1 KS Łapsze Niżne 12 maja, 14:00
Skalni Zaskale 4-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska 11 maja, 18:00

Kolejka 20 - 18-19 maja

Lepietnica Klikuszowa 1-9 Skalni Zaskale 19 maja, 15:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 5-1 Przełęcz Łopuszna 19 maja, 12:00
KS Łapsze Niżne 2-2 Lubań Tylmanowa 19 maja, 15:00
Orkan Raba Wyżna 2-2 Babia Góra Lipnica Wielka 19 maja, 18:00
Wiatr Ludźmierz 0-2 Czarni Czarny Dunajec 18 maja, 18:00
Granit Czarna Góra 3-2 Zapora Kluszkowce 19 maja, 14:00
KS Zakopane 2-5 Jordan Jordanów 18 maja, 17:00

Kolejka 21 - 25-26 maja

KS Zakopane 4-0 Lepietnica Klikuszowa 26 maja, 14:00
Jordan Jordanów 3-1 Granit Czarna Góra 26 maja, 18:00
Zapora Kluszkowce 1-2 Wiatr Ludźmierz 25 maja, 18:00
Czarni Czarny Dunajec 6-4 Orkan Raba Wyżna 25 maja, 18:00
Babia Góra Lipnica Wielka 3-0 KS Łapsze Niżne 26 maja, 18:00
Lubań Tylmanowa 2-4 Zawrat Bukowina Tatrzańska 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 18:00) odwołany
Przełęcz Łopuszna 0-2 Skalni Zaskale 26 maja, 15:00

Kolejka 22 - 1-2 czerwca

Lepietnica Klikuszowa 0-4 Przełęcz Łopuszna 2 czerwca, 15:00
Skalni Zaskale 1-1 Lubań Tylmanowa 1 czerwca, 18:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-1 Babia Góra Lipnica Wielka 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 12:00) odwołany
KS Łapsze Niżne 2-0 Czarni Czarny Dunajec 2 czerwca, 18:00
Orkan Raba Wyżna 2-1 Zapora Kluszkowce 2 czerwca, 18:00
Wiatr Ludźmierz 2-1 Jordan Jordanów 2 czerwca, 18:00
Granit Czarna Góra 5-2 KS Zakopane 2 czerwca, 12:00

Kolejka 23 - 8-9 czerwca

Granit Czarna Góra 3-0 Lepietnica Klikuszowa 9 czerwca, 18:00
KS Zakopane 0-2 Wiatr Ludźmierz 9 czerwca, 17:00
Jordan Jordanów 2-0 Orkan Raba Wyżna 9 czerwca, 18:00
Zapora Kluszkowce 2-2 KS Łapsze Niżne 8 czerwca, 18:00
Czarni Czarny Dunajec 2-2 Zawrat Bukowina Tatrzańska 8 czerwca, 18:00
Babia Góra Lipnica Wielka 4-1 Skalni Zaskale 9 czerwca, 11:00
Lubań Tylmanowa 2-1 Przełęcz Łopuszna 9 czerwca, 16:00

Kolejka 24 - 15-16 czerwca

Lepietnica Klikuszowa 0-8 Lubań Tylmanowa 16 czerwca, 12:00
Przełęcz Łopuszna 0-3 Babia Góra Lipnica Wielka 16 czerwca, 15:00
Skalni Zaskale 4-2 Czarni Czarny Dunajec 15 czerwca, 18:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 4-0 Zapora Kluszkowce 16 czerwca, 15:00
KS Łapsze Niżne 2-2 Jordan Jordanów 16 czerwca, 18:00
Orkan Raba Wyżna 2-3 KS Zakopane 15 czerwca, 17:00
Wiatr Ludźmierz 1-0 Granit Czarna Góra 15 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 20 czerwca

Wiatr Ludźmierz 5-0 Lepietnica Klikuszowa 19 czerwca, 18:00
Granit Czarna Góra 4-2 Orkan Raba Wyżna 20 czerwca, 15:00
KS Zakopane 4-1 KS Łapsze Niżne 20 czerwca, 15:00
Jordan Jordanów 3-0 Zawrat Bukowina Tatrzańska 20 czerwca, 18:00
Zapora Kluszkowce 2-2 Skalni Zaskale 19 czerwca, 18:00
Czarni Czarny Dunajec 5-0 Przełęcz Łopuszna 19 czerwca, 18:00
Babia Góra Lipnica Wielka 2-0 Lubań Tylmanowa 19 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 22-23 czerwca

Lepietnica Klikuszowa 1-2 Babia Góra Lipnica Wielka 23 czerwca, 18:00
Lubań Tylmanowa 3-1 Czarni Czarny Dunajec 22 czerwca, 18:00
Przełęcz Łopuszna 0-2 Zapora Kluszkowce 23 czerwca, 18:00
Skalni Zaskale 3-4 Jordan Jordanów 22 czerwca, 18:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 5-1 KS Zakopane 23 czerwca, 18:00
KS Łapsze Niżne 3-2 Granit Czarna Góra 23 czerwca, 18:00
Orkan Raba Wyżna 2-0 Wiatr Ludźmierz 22 czerwca, 18:00

Liga okręgowa 2018/2019 (Nowy Sącz)

Klasa A 2018/2019 (Limanowa)
Klasa A 2018/2019 (Nowy Sącz)
Klasa A 2018/2019 (Nowy Sącz-Gorlice)

Klasa B 2018/2019 (Podhale I)
Klasa B 2018/2019 (Podhale II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas