[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Podhale I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orawa Jabłonka 22 50 16 2 4 69-29 9 2 0 43-12 7 0 4 26-17
2.  Gorce Rdzawka 22 49 16 1 5 56-24 8 0 3 27-11 8 1 2 29-13
3.  Podgórki Krauszów 22 40 12 4 6 65-46 8 1 2 43-22 4 3 4 22-24
4.  Grel Trute 22 37 11 4 7 45-37 6 2 3 25-17 5 2 4 20-20
5.  Unia Naprawa 22 35 10 5 7 44-42 4 2 5 23-23 6 3 2 21-19
6.  Janosik Sieniawa 22 30 9 3 10 40-51 5 1 5 23-27 4 2 5 17-24
7.  Skawianin Skawa 22 29 9 2 11 38-49 7 0 4 24-18 2 2 7 14-31
8.  Wierchy Lasek 22 28 8 4 10 42-46 4 3 4 22-19 4 1 6 20-27
9.  Szarotka Chochołów 22 24 6 6 10 48-59 4 3 4 22-23 2 3 6 26-36
10.  Skałka Rogoźnik 22 23 6 5 11 34-47 3 3 5 16-18 3 2 6 18-29
11.  Delta Pieniążkowice 22 16 4 4 14 27-48 3 2 6 13-18 1 2 8 14-30
12.  Szarotka Rokiciny Podhalańskie 22 14 4 2 16 33-63 1 2 8 19-33 3 0 8 14-30

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Orawa Jabłonka    2-2 1-1 4-2 3-1 2-0 4-0 5-1 8-2 6-2 2-0 6-1 
 2 Gorce Rdzawka0-1     1-3 4-2 0-1 2-0 3-0 2-1 6-2 2-0 3-0 4-1 
 3 Podgórki Krauszów8-2 2-0     1-2 3-3 2-4 6-2 4-1 5-4 5-2 3-2 4-0 
 4 Grel Trute0-5 1-0 3-0     1-2 5-0 3-1 1-3 2-2 4-0 2-2 3-2 
 5 Unia Naprawa0-2 0-5 4-1 3-1     3-4 0-2 1-1 1-1 3-1 7-2 1-3 
 6 Janosik Sieniawa2-1 1-3 3-2 0-0 0-3     5-2 2-5 0-2 1-6 5-2 4-1 
 7 Skawianin Skawa1-4 1-5 5-4 2-0 1-2 3-0     3-1 3-1 0-1 1-0 4-0 
 8 Wierchy Lasek2-0 1-2 3-5 1-2 2-2 1-2 1-1     4-2 3-0 1-1 3-2 
 9 Szarotka Chochołów1-7 2-3 2-2 1-2 5-1 1-1 2-1 3-1     4-4 1-0 0-1 
 10 Skałka Rogoźnik0-3 1-2 0-1 1-1 2-3 2-1 2-2 3-0 1-1     4-1 0-3 
 11 Delta Pieniążkowice0-1 1-3 1-1 1-4 0-0 0-2 3-0* 1-2 5-4 0-1     1-0 
 12 Szarotka Rokiciny Podhalańskie3-0 1-4 1-2 2-4 2-3 3-3 2-3 2-4 1-5 1-1 1-4     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Wierchy Lasek 1-1 Delta Pieniążkowice 18 sierpnia, 18:00
Unia Naprawa 0-5 Gorce Rdzawka 18 sierpnia, 17:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-4 Grel Trute 19 sierpnia, 17:00
Szarotka Chochołów 1-1 Janosik Sieniawa 19 sierpnia, 14:00
Skawianin Skawa 1-4 Orawa Jabłonka 19 sierpnia, 14:00
Skałka Rogoźnik 0-1 Podgórki Krauszów 19 sierpnia, 12:45

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Orawa Jabłonka 6-2 Skałka Rogoźnik 25 sierpnia, 18:00
Janosik Sieniawa 5-2 Skawianin Skawa 26 sierpnia, 14:00
Grel Trute 2-2 Szarotka Chochołów 26 sierpnia, 14:00
Gorce Rdzawka 4-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 24 sierpnia, 18:00
Wierchy Lasek 2-2 Unia Naprawa 25 sierpnia, 18:00
Podgórki Krauszów 3-2 Delta Pieniążkowice 25 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 1-2 września

Unia Naprawa 7-2 Delta Pieniążkowice 2 września, 11:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-4 Wierchy Lasek 1 września, 17:00
Szarotka Chochołów 2-3 Gorce Rdzawka 2 września, 14:00
Skawianin Skawa 2-0 Grel Trute 2 września, 17:00
Skałka Rogoźnik 2-1 Janosik Sieniawa 2 września, 17:00
Podgórki Krauszów 8-2 Orawa Jabłonka 1 września, 17:30

Kolejka 4 - 8-9 września

Delta Pieniążkowice 0-1 Orawa Jabłonka 15 sierpnia, 17:00
Janosik Sieniawa 3-2 Podgórki Krauszów 9 września, 11:00
Grel Trute 4-0 Skałka Rogoźnik 9 września, 14:00
Gorce Rdzawka 3-0 Skawianin Skawa 9 września, 17:00
Wierchy Lasek 4-2 Szarotka Chochołów 9 września, 14:00
Unia Naprawa 1-3 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 9 września, 14:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-4 Delta Pieniążkowice 15 września, 17:00
Szarotka Chochołów 5-1 Unia Naprawa 16 września, 13:30
Skawianin Skawa 3-1 Wierchy Lasek 16 września, 13:30
Skałka Rogoźnik 1-2 Gorce Rdzawka 16 września, 13:30
Podgórki Krauszów 1-2 Grel Trute 16 września, 13:30
Janosik Sieniawa 2-1 Orawa Jabłonka 16 września, 11:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Delta Pieniążkowice 0-2 Janosik Sieniawa 23 września, 13:00
Grel Trute 0-5 Orawa Jabłonka 22 września, 16:30
Gorce Rdzawka 1-3 Podgórki Krauszów 22 września, 16:30
Wierchy Lasek 3-0 Skałka Rogoźnik 22 września, 16:30
Unia Naprawa 0-2 Skawianin Skawa 23 września, 13:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-5 Szarotka Chochołów 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Szarotka Chochołów 1-0 Delta Pieniążkowice 30 września, 13:00
Skawianin Skawa 4-0 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 30 września, 13:00
Skałka Rogoźnik 2-3 Unia Naprawa 30 września, 13:00
Podgórki Krauszów 4-1 Wierchy Lasek 30 września, 16:00
Janosik Sieniawa 0-0 Grel Trute 30 września, 11:00
Gorce Rdzawka 0-1 Orawa Jabłonka 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Delta Pieniążkowice 1-4 Grel Trute 7 października, 13:00
Gorce Rdzawka 2-0 Janosik Sieniawa 6 października, 16:00
Wierchy Lasek 2-0 Orawa Jabłonka 6 października, 16:00
Unia Naprawa 4-1 Podgórki Krauszów 7 października, 13:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-1 Skałka Rogoźnik 7 października, 16:00
Szarotka Chochołów 2-1 Skawianin Skawa 7 października, 16:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Skawianin Skawa 1-0 Delta Pieniążkowice 14 października, 12:30
Skałka Rogoźnik 1-1 Szarotka Chochołów 14 października, 12:30
Podgórki Krauszów 4-0 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 14 października, 15:30
Orawa Jabłonka 3-1 Unia Naprawa 13 października, 16:00
Janosik Sieniawa 2-5 Wierchy Lasek 14 października, 11:00
Grel Trute 1-0 Gorce Rdzawka 14 października, 14:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Delta Pieniążkowice 1-3 Gorce Rdzawka 21 października, 12:30
Wierchy Lasek 1-2 Grel Trute 20 października, 16:00
Unia Naprawa 3-4 Janosik Sieniawa 21 października, 15:30
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 3-0 Orawa Jabłonka 21 października, 16:00
Szarotka Chochołów 2-2 Podgórki Krauszów 21 października, 15:30
Skawianin Skawa 0-1 Skałka Rogoźnik 21 października, 12:30

Kolejka 11 - 27-28 października

Skałka Rogoźnik 4-1 Delta Pieniążkowice 28 października, 11:00
Podgórki Krauszów 6-2 Skawianin Skawa 28 października, 14:00
Orawa Jabłonka 8-2 Szarotka Chochołów 27 października, 15:30
Janosik Sieniawa 4-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 28 października, 11:00
Grel Trute 1-2 Unia Naprawa 27 października, 15:30
Gorce Rdzawka 2-1 Wierchy Lasek 27 października, 15:30

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Delta Pieniążkowice 1-2 Wierchy Lasek 4 listopada, 11:00
Gorce Rdzawka 0-1 Unia Naprawa 3 listopada, 14:00
Grel Trute 3-2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 7 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (4 listopada, 14:00) odwołany
Janosik Sieniawa 0-2 Szarotka Chochołów 4 listopada, 11:00
Orawa Jabłonka 4-0 Skawianin Skawa 4 listopada, 11:00
Podgórki Krauszów 5-2 Skałka Rogoźnik 4 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Delta Pieniążkowice 1-1 Podgórki Krauszów 14 kwietnia, 11:00
Skałka Rogoźnik 0-3 Orawa Jabłonka 14 kwietnia, 17:00
Skawianin Skawa 3-0 Janosik Sieniawa 14 kwietnia, 14:00
Szarotka Chochołów 1-2 Grel Trute 14 kwietnia, 14:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-4 Gorce Rdzawka 14 kwietnia, 14:00
Unia Naprawa 1-1 Wierchy Lasek 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 14 - 27-28 kwietnia

Delta Pieniążkowice 0-0 Unia Naprawa 7 kwietnia, 11:00
Wierchy Lasek 3-2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 27 kwietnia, 17:00
Gorce Rdzawka 6-2 Szarotka Chochołów 27 kwietnia, 17:00
Grel Trute 3-1 Skawianin Skawa 28 kwietnia, 14:00
Janosik Sieniawa 1-6 Skałka Rogoźnik 28 kwietnia, 11:00
Orawa Jabłonka 1-1 Podgórki Krauszów 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 1 maja

Orawa Jabłonka 2-0 Delta Pieniążkowice 1 maja, 17:00
Podgórki Krauszów 2-4 Janosik Sieniawa 1 maja, 17:00
Skałka Rogoźnik 1-1 Grel Trute 1 maja, 17:00
Skawianin Skawa 1-5 Gorce Rdzawka 1 maja, 14:00
Szarotka Chochołów 3-1 Wierchy Lasek 1 maja, 14:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-3 Unia Naprawa 1 maja, 14:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Orawa Jabłonka 2-0 Janosik Sieniawa 4 maja, 17:00
Delta Pieniążkowice 1-0 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 4 maja, 17:00
Unia Naprawa 1-1 Szarotka Chochołów 5 maja, 11:00
Wierchy Lasek 1-1 Skawianin Skawa 20 kwietnia, 15:00
Gorce Rdzawka 2-0 Skałka Rogoźnik 5 maja, 17:00
Grel Trute 3-0 Podgórki Krauszów 5 maja, 17:00

Kolejka 17 - 11-12 maja

Janosik Sieniawa 5-2 Delta Pieniążkowice 12 maja, 11:00
Orawa Jabłonka 4-2 Grel Trute 11 maja, 18:00
Podgórki Krauszów 2-0 Gorce Rdzawka 12 maja, 14:00
Skałka Rogoźnik 3-0 Wierchy Lasek 12 maja, 17:00
Skawianin Skawa 1-2 Unia Naprawa 12 maja, 17:00
Szarotka Chochołów 0-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 12 maja, 14:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Orawa Jabłonka 2-2 Gorce Rdzawka 18 maja, 18:00
Delta Pieniążkowice 5-4 Szarotka Chochołów 19 maja, 11:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-3 Skawianin Skawa 18 maja, 17:00
Unia Naprawa 3-1 Skałka Rogoźnik 19 maja, 17:00
Wierchy Lasek 3-5 Podgórki Krauszów 18 maja, 17:00
Grel Trute 5-0 Janosik Sieniawa 19 maja, 17:00

Kolejka 19 - 25-26 maja

Grel Trute 2-2 Delta Pieniążkowice 26 maja, 17:00
Janosik Sieniawa 1-3 Gorce Rdzawka 26 maja, 11:00
Orawa Jabłonka 5-1 Wierchy Lasek 25 maja, 17:00
Podgórki Krauszów 3-3 Unia Naprawa 26 maja, 17:00
Skałka Rogoźnik 0-3 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 26 maja, 17:00
Skawianin Skawa 3-1 Szarotka Chochołów 26 maja, 14:00

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Delta Pieniążkowice 3-0 Skawianin Skawa 31 marca, 11:00
(wo)
na boisku 2-2
Szarotka Chochołów 4-4 Skałka Rogoźnik 2 czerwca, 14:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-2 Podgórki Krauszów 2 czerwca, 14:00
Unia Naprawa 0-2 Orawa Jabłonka 2 czerwca, 11:10
Wierchy Lasek 1-2 Janosik Sieniawa 1 czerwca, 17:00
Gorce Rdzawka 4-2 Grel Trute 2 czerwca, 14:30

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Gorce Rdzawka 3-0 Delta Pieniążkowice 8 czerwca, 18:00
Grel Trute 1-3 Wierchy Lasek 9 czerwca, 17:00
Janosik Sieniawa 0-3 Unia Naprawa 9 czerwca, 11:00
Orawa Jabłonka 6-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 8 czerwca, 17:00
Podgórki Krauszów 5-4 Szarotka Chochołów 9 czerwca, 14:00
Skałka Rogoźnik 2-2 Skawianin Skawa 9 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Delta Pieniążkowice 0-1 Skałka Rogoźnik 15 czerwca, 17:00
Skawianin Skawa 5-4 Podgórki Krauszów 15 czerwca, 18:00
Szarotka Chochołów 1-7 Orawa Jabłonka 15 czerwca, 18:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 3-3 Janosik Sieniawa 15 czerwca, 18:00
Unia Naprawa 3-1 Grel Trute 16 czerwca, 11:00
Wierchy Lasek 1-2 Gorce Rdzawka 15 czerwca, 18:00

Klasa A 2018/2019 (Podhale)

Klasa B 2018/2019 (Podhale II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas