[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Limanowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płomień Limanowa 11 22 7 1 3 32-14 4 1 1 18-5 3 0 2 14-9
2.  Turbacz Mszana Dolna 11 21 6 3 2 32-14 4 1 2 23-8 2 2 0 9-6 1 1 0 1 0 2-2
3.  Słomka Siekierczyna 11 21 6 3 2 25-17 3 1 2 15-11 3 2 0 10-6 1 1 0 1 0 2-2
4.  AKS Ujanowice 11 19 6 1 4 30-17 2 1 1 17-7 4 0 3 13-10
5.  Dobrzanka Dobra 11 18 5 3 3 28-22 4 1 1 23-11 1 2 2 5-11 1 3 1 0 0 4-0
6.  Krokus Przyszowa 11 18 6 0 5 35-27 3 0 1 19-8 3 0 4 16-19 1 0 0 0 1 0-4
7.  Orkan Niedźwiedź 11 16 4 4 3 18-20 3 3 1 13-10 1 1 2 5-10
8.  Gorce Kamienica 11 13 4 1 6 27-26 1 0 4 9-10 3 1 2 18-16
9.  Zenit Kasinka Mała 11 11 3 2 6 16-36 1 1 3 7-14 2 1 3 9-22 1 1 0 1 0 4-4
10.  LKS Mordarka 11 11 3 2 6 19-40 3 1 2 14-20 0 1 4 5-20 1 1 0 1 0 4-4
11.  Stradomka Skrzydlna 11 10 3 1 7 30-35 2 0 4 15-17 1 1 3 15-18
12.  Rybie Nowe Rybie 11 7 2 1 8 11-35 1 1 2 4-5 1 0 6 7-30

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Płomień Limanowa    2-0 0-2 2-2 3-0* 7-1 4-0 
 2 Turbacz Mszana Dolna1-2     0-2 6-1 3-2 4-0 1-1 8-0 
 3 Słomka Siekierczyna2-1 2-2     0-2 2-0 5-6 4-0 
 4 AKS Ujanowice    0-0 2-3 8-2 7-2 
 5 Dobrzanka Dobra0-4     4-0 7-0 1-1 5-4 6-2 
 6 Krokus Przyszowa6-1     3-4 6-0 4-3 
 7 Orkan Niedźwiedź1-1 0-0 2-1 2-2 1-3     4-2 3-1 
 8 Gorce Kamienica1-2 2-3 1-2 4-1     1-2 
 9 Zenit Kasinka Mała2-4 0-2 3-2 1-1 1-5     
 10 LKS Mordarka0-6 3-2 1-0 4-4     1-6 5-2 
 11 Stradomka Skrzydlna2-3 2-4 5-1 1-5 2-4     3-0* 
 12 Rybie Nowe Rybie2-2 1-2 1-0 0-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Zenit Kasinka Mała 3-2 AKS Ujanowice 15 sierpnia, 17:00
Turbacz Mszana Dolna 6-1 Dobrzanka Dobra 15 sierpnia, 14:00
Stradomka Skrzydlna 1-5 Gorce Kamienica 15 sierpnia, 16:00
Słomka Siekierczyna 5-6 Krokus Przyszowa 15 sierpnia, 11:00
Płomień Limanowa 4-0 Rybie Nowe Rybie 15 sierpnia, 18:00
Orkan Niedźwiedź 4-2 LKS Mordarka 15 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

AKS Ujanowice 7-2 LKS Mordarka 19 sierpnia, 16:30
Krokus Przyszowa 6-1 Płomień Limanowa 19 sierpnia, 11:00
Gorce Kamienica 2-3 Słomka Siekierczyna 19 sierpnia, 15:00
Dobrzanka Dobra 5-4 Stradomka Skrzydlna 19 sierpnia, 16:00
Zenit Kasinka Mała 2-4 Turbacz Mszana Dolna 19 sierpnia, 17:00
Orkan Niedźwiedź 3-1 Rybie Nowe Rybie 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Turbacz Mszana Dolna 0-2 AKS Ujanowice 26 sierpnia, 17:00
Stradomka Skrzydlna 2-4 Zenit Kasinka Mała 26 sierpnia, 17:00
Słomka Siekierczyna 2-0 Dobrzanka Dobra 26 sierpnia, 15:00
Płomień Limanowa 2-2 Gorce Kamienica 26 sierpnia, 18:00
Orkan Niedźwiedź 1-3 Krokus Przyszowa 25 sierpnia, 17:00
LKS Mordarka 5-2 Rybie Nowe Rybie 27 października, 15:00
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 17:00) odwołany

Kolejka 4 - 1-2 września

Gorce Kamienica 4-1 Orkan Niedźwiedź 2 września, 16:00
Dobrzanka Dobra 0-4 Płomień Limanowa 2 września, 16:00
Zenit Kasinka Mała 0-2 Słomka Siekierczyna 2 września, 11:00
Turbacz Mszana Dolna 1-1 Stradomka Skrzydlna 2 września, 17:00
Rybie Nowe Rybie 1-2 AKS Ujanowice 1 września, 17:00
LKS Mordarka 3-2 Krokus Przyszowa 1 września, 17:30

Kolejka 5 - 8-9 września

Stradomka Skrzydlna 2-4 AKS Ujanowice 9 września, 17:00
Słomka Siekierczyna 2-2 Turbacz Mszana Dolna 9 września, 11:00
Płomień Limanowa 3-0 Zenit Kasinka Mała 9 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Orkan Niedźwiedź 2-2 Dobrzanka Dobra 27 października, 14:00
w pierwotnym terminie (7 września, 17:30) odwołany
LKS Mordarka 1-0 Gorce Kamienica 3 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (7 września, 17:30) odwołany
Rybie Nowe Rybie 1-0 Krokus Przyszowa 12 sierpnia, 17:00
rozgrywany także jako mecz II rundy okręgowego Pucharu Polski

Kolejka 6 - 15-16 września

AKS Ujanowice 2-3 Krokus Przyszowa 15 września, 15:00
Gorce Kamienica 1-2 Rybie Nowe Rybie 15 września, 17:00
Dobrzanka Dobra 1-1 LKS Mordarka 15 września, 17:00
Zenit Kasinka Mała 1-1 Orkan Niedźwiedź 16 września, 13:00
Turbacz Mszana Dolna 1-2 Płomień Limanowa 16 września, 16:00
Stradomka Skrzydlna 2-3 Słomka Siekierczyna 16 września, 16:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Słomka Siekierczyna 0-2 AKS Ujanowice 23 września, 15:00
Płomień Limanowa 7-1 Stradomka Skrzydlna 28 października, 14:00
w pierwotnym terminie (23 września, 12:00) odwołany
Orkan Niedźwiedź 1-1 Turbacz Mszana Dolna 22 września, 16:00
LKS Mordarka 4-4 Zenit Kasinka Mała 22 września, 16:00
Krokus Przyszowa 3-4 Gorce Kamienica 23 września, 13:30
Dobrzanka Dobra 6-2 Rybie Nowe Rybie 23 września, 16:00

Kolejka 8 - 29-30 września

AKS Ujanowice 8-2 Gorce Kamienica 30 września, 15:00
Dobrzanka Dobra 4-0 Krokus Przyszowa 30 września, 11:00
Turbacz Mszana Dolna 4-0 LKS Mordarka 30 września, 16:00
Stradomka Skrzydlna 5-1 Orkan Niedźwiedź 30 września, 11:00
Słomka Siekierczyna 2-1 Płomień Limanowa 30 września, 16:30
Rybie Nowe Rybie 0-1 Zenit Kasinka Mała 30 września, 11:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Płomień Limanowa 2-0 AKS Ujanowice 6 października, 15:00
Orkan Niedźwiedź 0-0 Słomka Siekierczyna 6 października, 15:30
LKS Mordarka 1-6 Stradomka Skrzydlna 6 października, 15:30
Krokus Przyszowa 6-0 Zenit Kasinka Mała 7 października, 11:00
Gorce Kamienica 1-2 Dobrzanka Dobra 7 października, 14:00
Turbacz Mszana Dolna 8-0 Rybie Nowe Rybie 7 października, 16:00

Kolejka 10 - 13-14 października

AKS Ujanowice 0-0 Dobrzanka Dobra 13 października, 15:30
Zenit Kasinka Mała 1-5 Gorce Kamienica 13 października, 15:30
Turbacz Mszana Dolna 3-2 Krokus Przyszowa 14 października, 16:00
Stradomka Skrzydlna 3-0 Rybie Nowe Rybie 14 października, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Słomka Siekierczyna 4-0 LKS Mordarka 13 października, 13:30
Płomień Limanowa 0-2 Orkan Niedźwiedź 13 października, 16:00

Kolejka 11 - 20-21 października

Orkan Niedźwiedź 2-1 AKS Ujanowice 20 października, 15:00
LKS Mordarka 0-6 Płomień Limanowa 20 października, 15:00
Rybie Nowe Rybie 2-2 Słomka Siekierczyna 21 października, 11:00
Krokus Przyszowa 4-3 Stradomka Skrzydlna 21 października, 15:00
Gorce Kamienica 1-2 Turbacz Mszana Dolna 20 października, 15:00
Dobrzanka Dobra 7-0 Zenit Kasinka Mała 21 października, 12:30

Kolejka 12

AKS Ujanowice - Zenit Kasinka Mała
Dobrzanka Dobra - Turbacz Mszana Dolna
Gorce Kamienica - Stradomka Skrzydlna
Krokus Przyszowa - Słomka Siekierczyna
Rybie Nowe Rybie - Płomień Limanowa
LKS Mordarka - Orkan Niedźwiedź

Kolejka 13

Rybie Nowe Rybie - Orkan Niedźwiedź
LKS Mordarka - AKS Ujanowice
Płomień Limanowa - Krokus Przyszowa
Słomka Siekierczyna - Gorce Kamienica
Stradomka Skrzydlna - Dobrzanka Dobra
Turbacz Mszana Dolna - Zenit Kasinka Mała

Kolejka 14

AKS Ujanowice - Turbacz Mszana Dolna
Zenit Kasinka Mała - Stradomka Skrzydlna
Dobrzanka Dobra - Słomka Siekierczyna
Gorce Kamienica - Płomień Limanowa
Krokus Przyszowa - Orkan Niedźwiedź
Rybie Nowe Rybie - LKS Mordarka

Kolejka 15

AKS Ujanowice - Rybie Nowe Rybie
Krokus Przyszowa - LKS Mordarka
Orkan Niedźwiedź - Gorce Kamienica
Płomień Limanowa - Dobrzanka Dobra
Słomka Siekierczyna - Zenit Kasinka Mała
Stradomka Skrzydlna - Turbacz Mszana Dolna

Kolejka 16

AKS Ujanowice - Stradomka Skrzydlna
Turbacz Mszana Dolna - Słomka Siekierczyna
Zenit Kasinka Mała - Płomień Limanowa
Dobrzanka Dobra - Orkan Niedźwiedź
Gorce Kamienica - LKS Mordarka
Krokus Przyszowa - Rybie Nowe Rybie

Kolejka 17

Krokus Przyszowa - AKS Ujanowice
Rybie Nowe Rybie - Gorce Kamienica
LKS Mordarka - Dobrzanka Dobra
Orkan Niedźwiedź - Zenit Kasinka Mała
Płomień Limanowa - Turbacz Mszana Dolna
Słomka Siekierczyna - Stradomka Skrzydlna

Kolejka 18

Rybie Nowe Rybie - Dobrzanka Dobra
AKS Ujanowice - Słomka Siekierczyna
Stradomka Skrzydlna - Płomień Limanowa
Turbacz Mszana Dolna - Orkan Niedźwiedź
Zenit Kasinka Mała - LKS Mordarka
Gorce Kamienica - Krokus Przyszowa

Kolejka 19

Zenit Kasinka Mała - Rybie Nowe Rybie
Gorce Kamienica - AKS Ujanowice
Krokus Przyszowa - Dobrzanka Dobra
LKS Mordarka - Turbacz Mszana Dolna
Orkan Niedźwiedź - Stradomka Skrzydlna
Płomień Limanowa - Słomka Siekierczyna

Kolejka 20

Rybie Nowe Rybie - Turbacz Mszana Dolna
AKS Ujanowice - Płomień Limanowa
Słomka Siekierczyna - Orkan Niedźwiedź
Stradomka Skrzydlna - LKS Mordarka
Zenit Kasinka Mała - Krokus Przyszowa
Dobrzanka Dobra - Gorce Kamienica

Kolejka 21

Dobrzanka Dobra - AKS Ujanowice
Gorce Kamienica - Zenit Kasinka Mała
Krokus Przyszowa - Turbacz Mszana Dolna
Rybie Nowe Rybie - Stradomka Skrzydlna
LKS Mordarka - Słomka Siekierczyna
Orkan Niedźwiedź - Płomień Limanowa

Kolejka 22

AKS Ujanowice - Orkan Niedźwiedź
Płomień Limanowa - LKS Mordarka
Słomka Siekierczyna - Rybie Nowe Rybie
Stradomka Skrzydlna - Krokus Przyszowa
Turbacz Mszana Dolna - Gorce Kamienica
Zenit Kasinka Mała - Dobrzanka Dobra

Liga okręgowa 2018/2019 (Nowy Sącz)

Klasa A 2018/2019 (Nowy Sącz)
Klasa A 2018/2019 (Nowy Sącz-Gorlice)
Klasa A 2018/2019 (Podhale)

Klasa B 2018/2019 (Limanowa)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas