[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hart Tęgoborze 30 74 23 5 2 102-19 13 2 0 52-6 10 3 2 50-13
2.  Łosoś Łososina Dolna 30 72 23 3 4 99-29 14 1 0 60-12 9 2 4 39-17
3.  ULKS Korzenna 30 64 20 4 6 77-31 10 3 2 45-17 10 1 4 32-14
4.  Zyndram Łącko 30 57 17 6 7 64-33 12 1 2 39-9 5 5 5 25-24
5.  Grybovia Grybów 30 56 17 5 8 72-49 10 2 3 40-19 7 3 5 32-30
6.  Dunajec Nowy Sącz 30 49 14 7 9 65-54 7 3 5 33-27 7 4 4 32-27
7.  Zawisza Rożnów 30 43 12 7 11 72-55 8 4 3 43-17 4 3 8 29-38
8.  Victoria Witowice Dolne 30 40 12 4 14 57-57 8 1 6 33-27 4 3 8 24-30
9.  Górka Szczereż 30 36 8 12 10 39-46 4 7 4 20-22 4 5 6 19-24
10.  LKS Mszalnica 30 32 9 5 16 61-76 5 2 8 33-34 4 3 8 28-42
11.  LKS Świniarsko 30 31 9 4 17 37-67 6 3 6 21-25 3 1 11 16-42 2 4 1 1 0 3-1
12.  Helena Nowy Sącz 30 31 8 7 15 46-78 5 3 7 24-32 3 4 8 22-46 2 1 0 1 1 1-3
13.  Amator Paszyn 30 29 7 8 15 41-63 3 7 5 20-23 4 1 10 21-40
14.  LKS Ubiad 30 22 5 7 18 49-98 3 4 8 26-47 2 3 10 23-51 2 3 1 0 1 6-6
15.  Biegoniczanka Nowy Sącz 30 22 6 4 20 46-111 4 1 10 31-58 2 3 10 15-53 2 3 1 0 1 6-6
16.  Budowlani Jazowsko 30 16 4 4 22 53-114 2 2 11 28-57 2 2 11 25-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Hart Tęgoborze    3-1 2-0 1-1 4-1 5-0 4-0 2-0 1-1 2-0 3-0* 7-0 4-0 5-2 6-0 3-0* 
 2 Łosoś Łososina Dolna1-1     2-1 6-1 5-3 5-1 3-0 2-0 3-0* 6-0 3-1 6-1 4-2 5-1 6-0 3-0* 
 3 ULKS Korzenna0-2 2-0     1-2 1-1 2-2 6-0 3-2 3-1 5-1 2-2 4-0 2-1 4-2 6-1 4-0 
 4 Zyndram Łącko2-1 1-0 3-0*     1-0 1-2 2-1 4-1 0-1 3-3 3-0* 2-0 8-0 3-0 4-0 2-0 
 5 Grybovia Grybów3-0* 4-2 0-2 0-1     2-2 3-0* 3-1 0-0 4-2 3-1 8-2 1-0 1-4 5-0 3-2 
 6 Dunajec Nowy Sącz1-7 0-1 1-2 1-3 3-1     2-2 1-1 0-0 3-0 4-2 4-2 1-2 4-2 3-1 5-1 
 7 Zawisza Rożnów0-0 0-2 0-0 3-1 7-1 2-2     4-1 3-2 2-4 5-0 1-1 0-1 8-0 3-1 5-1 
 8 Victoria Witowice Dolne0-2 1-2 0-4 1-0 1-3 2-0 4-2     2-4 6-1 3-0 2-0 3-1 2-2 2-4 4-2 
 9 Górka Szczereż1-3 0-0 1-0 1-1 0-0 2-3 2-1 2-1     2-2 1-2 2-4 2-1 0-0 0-0 4-4 
 10 LKS Mszalnica0-3 1-5 0-2 1-1 2-3 1-2 2-3 2-1 2-0     5-2 2-4 2-2 2-5 6-1 5-0 
 11 LKS Świniarsko1-4 2-4 0-2 1-0 0-4 1-0 1-2 0-0 3-1 1-0     1-1 3-0 2-0 2-2 3-5 
 12 Helena Nowy Sącz1-4 0-5 0-5 4-3 0-2 1-2 1-2 1-1 3-1 2-0 0-2     3-0 4-1 0-0 4-4 
 13 Amator Paszyn1-4 0-4 0-3 1-1 1-1 1-1 2-2 0-2 1-1 0-0 3-0 0-0     3-0 0-4 7-0 
 14 LKS Ubiad0-5 2-2 2-3 0-4 2-4 1-4 3-3 0-4 2-2 3-6 1-0 2-2 0-5     4-0 4-3 
 15 Biegoniczanka Nowy Sącz0-12 0-6 1-4 2-2 1-3 0-7 3-2 3-5 1-2 2-4 4-1 5-0 2-5 6-2     1-3 
 16 Budowlani Jazowsko2-2 1-5 2-4 1-4 2-5 1-4 0-9 3-4 0-3 1-5 2-3 0-5 5-1 2-2 6-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Helena Nowy Sącz 4-1 LKS Ubiad 12 sierpnia, 18:00
Amator Paszyn 1-1 Dunajec Nowy Sącz 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 11:00) odwołany
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-2 Zyndram Łącko 12 sierpnia, 17:00
LKS Mszalnica 0-3 Hart Tęgoborze 12 sierpnia, 11:00
Górka Szczereż 1-2 LKS Świniarsko 12 sierpnia, 11:00
Budowlani Jazowsko 3-4 Victoria Witowice Dolne 11 sierpnia, 18:00
Łosoś Łososina Dolna 3-0 Zawisza Rożnów 12 sierpnia, 16:00
Grybovia Grybów 0-2 ULKS Korzenna 12 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

LKS Ubiad 2-3 ULKS Korzenna 31 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 11:00) odwołany
Zawisza Rożnów 7-1 Grybovia Grybów 15 sierpnia, 11:00
Victoria Witowice Dolne 1-2 Łosoś Łososina Dolna 15 sierpnia, 18:00
LKS Świniarsko 3-5 Budowlani Jazowsko 15 sierpnia, 11:00
Hart Tęgoborze 1-1 Górka Szczereż 15 sierpnia, 16:00
Zyndram Łącko 3-3 LKS Mszalnica 15 sierpnia, 17:00
Helena Nowy Sącz 3-0 Amator Paszyn 15 sierpnia, 18:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-7 Dunajec Nowy Sącz 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Biegoniczanka Nowy Sącz 5-0 Helena Nowy Sącz 19 sierpnia, 11:00
LKS Mszalnica 1-2 Dunajec Nowy Sącz 19 sierpnia, 11:00
Górka Szczereż 1-1 Zyndram Łącko 19 sierpnia, 10:30
Budowlani Jazowsko 2-2 Hart Tęgoborze 19 sierpnia, 11:00
Łosoś Łososina Dolna 3-1 LKS Świniarsko 22 sierpnia, 17:30
Grybovia Grybów 3-1 Victoria Witowice Dolne 19 sierpnia, 16:00
ULKS Korzenna 6-0 Zawisza Rożnów 19 sierpnia, 11:00
LKS Ubiad 0-5 Amator Paszyn 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

LKS Ubiad 3-3 Zawisza Rożnów 26 sierpnia, 11:00
Victoria Witowice Dolne 0-4 ULKS Korzenna 26 sierpnia, 15:00
LKS Świniarsko 0-4 Grybovia Grybów 26 sierpnia, 11:00
Hart Tęgoborze 3-1 Łosoś Łososina Dolna 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 17:30) odwołany
Zyndram Łącko 2-0 Budowlani Jazowsko 26 sierpnia, 17:00
Dunajec Nowy Sącz 0-0 Górka Szczereż 25 sierpnia, 17:00
Helena Nowy Sącz 2-0 LKS Mszalnica 25 sierpnia, 17:30
Amator Paszyn 0-4 Biegoniczanka Nowy Sącz 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Biegoniczanka Nowy Sącz 6-2 LKS Ubiad 2 września, 11:00
LKS Mszalnica 2-2 Amator Paszyn 2 września, 11:00
Górka Szczereż 2-4 Helena Nowy Sącz 1 września, 17:00
Budowlani Jazowsko 1-4 Dunajec Nowy Sącz 1 września, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 6-1 Zyndram Łącko 2 września, 16:00
Grybovia Grybów 3-0 Hart Tęgoborze 2 września, 11:00
(wo)
na boisku 1-1
ULKS Korzenna 2-2 LKS Świniarsko 2 września, 17:00
Zawisza Rożnów 4-1 Victoria Witowice Dolne 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

LKS Ubiad 0-4 Victoria Witowice Dolne 9 września, 16:00
LKS Świniarsko 1-2 Zawisza Rożnów 9 września, 16:00
Hart Tęgoborze 2-0 ULKS Korzenna 8 września, 17:00
Zyndram Łącko 1-0 Grybovia Grybów 9 września, 16:00
Dunajec Nowy Sącz 0-1 Łosoś Łososina Dolna 9 września, 13:00
Helena Nowy Sącz 4-4 Budowlani Jazowsko 8 września, 17:00
Amator Paszyn 1-1 Górka Szczereż 31 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (18 listopada, 11:00) odwołany
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-4 LKS Mszalnica 9 września, 11:00

Kolejka 7 - 15-16 września

LKS Mszalnica 2-5 LKS Ubiad 16 września, 11:00
Górka Szczereż 0-0 Biegoniczanka Nowy Sącz 15 września, 17:00
Budowlani Jazowsko 5-1 Amator Paszyn 15 września, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 6-1 Helena Nowy Sącz 16 września, 17:00
Grybovia Grybów 2-2 Dunajec Nowy Sącz 15 września, 17:00
ULKS Korzenna 1-2 Zyndram Łącko 16 września, 11:00
Zawisza Rożnów 0-0 Hart Tęgoborze 16 września, 17:00
Victoria Witowice Dolne 3-0 LKS Świniarsko 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

LKS Ubiad 1-0 LKS Świniarsko 23 września, 11:00
Hart Tęgoborze 2-0 Victoria Witowice Dolne 23 września, 16:30
Zyndram Łącko 2-1 Zawisza Rożnów 22 września, 16:00
Dunajec Nowy Sącz 1-2 ULKS Korzenna 23 września, 11:00
Helena Nowy Sącz 0-2 Grybovia Grybów 22 września, 16:30
Amator Paszyn 0-4 Łosoś Łososina Dolna 24 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (23 września, 14:00) nie odbył się - gospodarze nie przygotowali boiska / w drugim terminie w Łososinie Dolnej; Amator gospodarzem
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-3 Budowlani Jazowsko 23 września, 11:00
LKS Mszalnica 2-0 Górka Szczereż 23 września, 11:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Górka Szczereż 0-0 LKS Ubiad 30 września, 11:00
Budowlani Jazowsko 1-5 LKS Mszalnica 30 września, 11:00
Łosoś Łososina Dolna 6-0 Biegoniczanka Nowy Sącz 30 września, 13:30
Grybovia Grybów 1-0 Amator Paszyn 30 września, 14:00
ULKS Korzenna 4-0 Helena Nowy Sącz 30 września, 13:00
Zawisza Rożnów 2-2 Dunajec Nowy Sącz 29 września, 16:30
Victoria Witowice Dolne 1-0 Zyndram Łącko 30 września, 16:00
LKS Świniarsko 1-4 Hart Tęgoborze 30 września, 11:00

Kolejka 10 - 6-7 października

LKS Ubiad 0-5 Hart Tęgoborze 7 października, 11:00
Zyndram Łącko 3-0 LKS Świniarsko 7 października, 11:00
(wo)
na boisku 1-2
Helena Nowy Sącz 1-2 Zawisza Rożnów 6 października, 16:00
Amator Paszyn 0-3 ULKS Korzenna 7 października, 14:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-3 Grybovia Grybów 7 października, 11:00
LKS Mszalnica 1-5 Łosoś Łososina Dolna 7 października, 11:00
Górka Szczereż 4-4 Budowlani Jazowsko 7 października, 15:00
Victoria Witowice Dolne 2-0 Dunajec Nowy Sącz 7 października, 11:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Budowlani Jazowsko 2-2 LKS Ubiad 14 października, 11:00
Łosoś Łososina Dolna 3-0 Górka Szczereż 14 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Grybovia Grybów 4-2 LKS Mszalnica 13 października, 15:00
ULKS Korzenna 6-1 Biegoniczanka Nowy Sącz 14 października, 16:00
Zawisza Rożnów 0-1 Amator Paszyn 13 października, 16:00
Victoria Witowice Dolne 2-0 Helena Nowy Sącz 14 października, 16:00
LKS Świniarsko 1-0 Dunajec Nowy Sącz 14 października, 11:00
Hart Tęgoborze 1-1 Zyndram Łącko 14 października, 16:00

Kolejka 12 - 20-21 października

LKS Ubiad 0-4 Zyndram Łącko 21 października, 11:00
Dunajec Nowy Sącz 1-7 Hart Tęgoborze 21 października, 11:00
Helena Nowy Sącz 0-2 LKS Świniarsko 20 października, 15:30
Amator Paszyn 0-2 Victoria Witowice Dolne 21 października, 14:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-2 Zawisza Rożnów 20 października, 16:00
LKS Mszalnica 0-2 ULKS Korzenna 21 października, 11:00
Górka Szczereż 0-0 Grybovia Grybów 21 października, 13:00
Budowlani Jazowsko 1-5 Łosoś Łososina Dolna 21 października, 11:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Łosoś Łososina Dolna 5-1 LKS Ubiad 28 października, 13:30
Grybovia Grybów 3-2 Budowlani Jazowsko 28 października, 11:00
ULKS Korzenna 3-1 Górka Szczereż 28 października, 11:00
Zawisza Rożnów 2-4 LKS Mszalnica 28 października, 11:00
Victoria Witowice Dolne 2-4 Biegoniczanka Nowy Sącz 28 października, 11:00
LKS Świniarsko 3-0 Amator Paszyn 28 października, 11:00
Hart Tęgoborze 7-0 Helena Nowy Sącz 28 października, 15:00
Zyndram Łącko 1-2 Dunajec Nowy Sącz 27 października, 15:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

LKS Ubiad 1-4 Dunajec Nowy Sącz 4 listopada, 11:00
Helena Nowy Sącz 4-3 Zyndram Łącko 4 listopada, 14:00
Amator Paszyn 1-4 Hart Tęgoborze 4 listopada, 13:30
Biegoniczanka Nowy Sącz 4-1 LKS Świniarsko 4 listopada, 11:00
LKS Mszalnica 2-1 Victoria Witowice Dolne 4 listopada, 11:00
Górka Szczereż 2-1 Zawisza Rożnów 4 listopada, 11:00
Budowlani Jazowsko 2-4 ULKS Korzenna 4 listopada, 11:00
Łosoś Łososina Dolna 5-3 Grybovia Grybów 4 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Grybovia Grybów 1-4 LKS Ubiad 10 listopada, 13:00
ULKS Korzenna 2-0 Łosoś Łososina Dolna 11 listopada, 13:30
Zawisza Rożnów 5-1 Budowlani Jazowsko 10 listopada, 14:00
Victoria Witowice Dolne 2-4 Górka Szczereż 11 listopada, 13:00
LKS Świniarsko 1-0 LKS Mszalnica 11 listopada, 11:00
Hart Tęgoborze 6-0 Biegoniczanka Nowy Sącz 11 listopada, 11:00
Zyndram Łącko 8-0 Amator Paszyn 11 listopada, 13:30
Helena Nowy Sącz 1-2 Dunajec Nowy Sącz 12 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

LKS Ubiad 2-2 Helena Nowy Sącz 7 kwietnia, 11:00
Dunajec Nowy Sącz 1-2 Amator Paszyn 7 kwietnia, 14:00
Zyndram Łącko 4-0 Biegoniczanka Nowy Sącz 7 kwietnia, 14:00
Hart Tęgoborze 2-0 LKS Mszalnica 7 kwietnia, 14:00
LKS Świniarsko 3-1 Górka Szczereż 7 kwietnia, 11:00
Victoria Witowice Dolne 4-2 Budowlani Jazowsko 7 kwietnia, 17:00
Zawisza Rożnów 0-2 Łosoś Łososina Dolna 7 kwietnia, 13:00
ULKS Korzenna 1-1 Grybovia Grybów 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Dunajec Nowy Sącz 3-1 Biegoniczanka Nowy Sącz 14 kwietnia, 11:00
ULKS Korzenna 4-2 LKS Ubiad 14 kwietnia, 11:00
Grybovia Grybów 3-0 Zawisza Rożnów 13 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-1
Łosoś Łososina Dolna 2-0 Victoria Witowice Dolne 14 kwietnia, 16:00
Budowlani Jazowsko 2-3 LKS Świniarsko 14 kwietnia, 17:00
Górka Szczereż 1-3 Hart Tęgoborze 14 kwietnia, 11:00
LKS Mszalnica 1-1 Zyndram Łącko 14 kwietnia, 11:00
Amator Paszyn 0-0 Helena Nowy Sącz 14 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 20 kwietnia

Amator Paszyn 3-0 LKS Ubiad 20 kwietnia, 14:30
Helena Nowy Sącz 0-0 Biegoniczanka Nowy Sącz 20 kwietnia, 14:00
Dunajec Nowy Sącz 3-0 LKS Mszalnica 20 kwietnia, 13:00
Zyndram Łącko 0-1 Górka Szczereż 20 kwietnia, 14:00
Hart Tęgoborze 3-0 Budowlani Jazowsko 20 kwietnia, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Świniarsko 2-4 Łosoś Łososina Dolna 20 kwietnia, 12:30
Victoria Witowice Dolne 1-3 Grybovia Grybów 20 kwietnia, 14:00
Zawisza Rożnów 0-0 ULKS Korzenna 20 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Zawisza Rożnów 8-0 LKS Ubiad 28 kwietnia, 11:00
ULKS Korzenna 3-2 Victoria Witowice Dolne 28 kwietnia, 11:00
Grybovia Grybów 3-1 LKS Świniarsko 27 kwietnia, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 1-1 Hart Tęgoborze 28 kwietnia, 15:00
Budowlani Jazowsko 1-4 Zyndram Łącko 28 kwietnia, 17:00
Górka Szczereż 2-3 Dunajec Nowy Sącz 28 kwietnia, 11:00
LKS Mszalnica 2-4 Helena Nowy Sącz 28 kwietnia, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-5 Amator Paszyn 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 1 maja

LKS Ubiad 4-0 Biegoniczanka Nowy Sącz 30 kwietnia, 17:30
Amator Paszyn 0-0 LKS Mszalnica 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (22 maja, 18:00) odwołany
Helena Nowy Sącz 3-1 Górka Szczereż 1 maja, 16:00
Dunajec Nowy Sącz 5-1 Budowlani Jazowsko 30 kwietnia, 17:00
Zyndram Łącko 1-0 Łosoś Łososina Dolna 1 maja, 17:00
Hart Tęgoborze 4-1 Grybovia Grybów 30 kwietnia, 17:00
LKS Świniarsko 0-2 ULKS Korzenna 1 maja, 11:00
Victoria Witowice Dolne 4-2 Zawisza Rożnów 1 maja, 17:00

Kolejka 21 - 3 maja

Victoria Witowice Dolne 2-2 LKS Ubiad 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (22 maja, 18:00) odwołany
Zawisza Rożnów 5-0 LKS Świniarsko 3 maja, 15:00
ULKS Korzenna 0-2 Hart Tęgoborze 3 maja, 11:00
Grybovia Grybów 0-1 Zyndram Łącko 31 marca, 11:00
Łosoś Łososina Dolna 5-1 Dunajec Nowy Sącz 3 maja, 11:00
Budowlani Jazowsko 0-5 Helena Nowy Sącz 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (5 czerwca) odwołany
Górka Szczereż 2-1 Amator Paszyn 3 maja, 11:00
LKS Mszalnica 6-1 Biegoniczanka Nowy Sącz 3 maja, 11:00

Kolejka 22 - 5 maja

LKS Ubiad 3-6 LKS Mszalnica 5 maja, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-2 Górka Szczereż 5 maja, 11:00
Amator Paszyn 7-0 Budowlani Jazowsko 5 maja, 14:00
Helena Nowy Sącz 0-5 Łosoś Łososina Dolna 31 marca, 16:30
Dunajec Nowy Sącz 3-1 Grybovia Grybów 5 maja, 11:00
Zyndram Łącko 3-0 ULKS Korzenna 5 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (5 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
Hart Tęgoborze 4-0 Zawisza Rożnów 5 maja, 14:00
LKS Świniarsko 0-0 Victoria Witowice Dolne 5 maja, 17:00

Kolejka 23 - 11-12 maja

LKS Świniarsko 2-0 LKS Ubiad 12 maja, 11:00
Victoria Witowice Dolne 0-2 Hart Tęgoborze 11 maja, 17:00
Zawisza Rożnów 3-1 Zyndram Łącko 11 maja, 16:00
ULKS Korzenna 2-2 Dunajec Nowy Sącz 12 maja, 14:00
Grybovia Grybów 8-2 Helena Nowy Sącz 11 maja, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 4-2 Amator Paszyn 12 maja, 16:00
Budowlani Jazowsko 6-1 Biegoniczanka Nowy Sącz 12 maja, 17:00
Górka Szczereż 2-2 LKS Mszalnica 12 maja, 13:00

Kolejka 24 - 18-19 maja

LKS Ubiad 2-2 Górka Szczereż 19 maja, 11:00
LKS Mszalnica 5-0 Budowlani Jazowsko 19 maja, 13:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-6 Łosoś Łososina Dolna 19 maja, 11:00
przerwany w 35. minucie przy stanie 0-6 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy / uznano wynik z boiska
Amator Paszyn 1-1 Grybovia Grybów 19 maja, 14:00
Helena Nowy Sącz 0-5 ULKS Korzenna 18 maja, 17:00
Dunajec Nowy Sącz 2-2 Zawisza Rożnów 19 maja, 11:00
Zyndram Łącko 4-1 Victoria Witowice Dolne 19 maja, 11:00
Hart Tęgoborze 3-0 LKS Świniarsko 19 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 25 - 25-26 maja

Dunajec Nowy Sącz 1-1 Victoria Witowice Dolne 26 maja, 11:00
Hart Tęgoborze 5-2 LKS Ubiad 26 maja, 14:00
LKS Świniarsko 1-0 Zyndram Łącko 26 maja, 11:00
Zawisza Rożnów 1-1 Helena Nowy Sącz 26 maja, 17:00
ULKS Korzenna 2-1 Amator Paszyn 26 maja, 12:00
Grybovia Grybów 5-0 Biegoniczanka Nowy Sącz 25 maja, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 6-0 LKS Mszalnica 26 maja, 15:00
Budowlani Jazowsko 0-3 Górka Szczereż 26 maja, 18:00

Kolejka 26 - 1-2 czerwca

LKS Ubiad 4-3 Budowlani Jazowsko 2 czerwca, 11:00
Górka Szczereż 0-0 Łosoś Łososina Dolna 2 czerwca, 11:00
LKS Mszalnica 2-3 Grybovia Grybów 2 czerwca, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-4 ULKS Korzenna 2 czerwca, 17:00
Amator Paszyn 2-2 Zawisza Rożnów 2 czerwca, 11:00
Helena Nowy Sącz 1-1 Victoria Witowice Dolne 1 czerwca, 16:00
Dunajec Nowy Sącz 4-2 LKS Świniarsko 2 czerwca, 11:00
Zyndram Łącko 2-1 Hart Tęgoborze 2 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 8-9 czerwca

Zyndram Łącko 3-0 LKS Ubiad 9 czerwca, 11:00
Hart Tęgoborze 5-0 Dunajec Nowy Sącz 9 czerwca, 17:00
LKS Świniarsko 1-1 Helena Nowy Sącz 9 czerwca, 11:00
Victoria Witowice Dolne 3-1 Amator Paszyn 9 czerwca, 17:00
Zawisza Rożnów 3-1 Biegoniczanka Nowy Sącz 9 czerwca, 16:00
ULKS Korzenna 5-1 LKS Mszalnica 9 czerwca, 14:00
Grybovia Grybów 0-0 Górka Szczereż 8 czerwca, 18:00
Łosoś Łososina Dolna 3-0 Budowlani Jazowsko 9 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 28 - 15-16 czerwca

LKS Ubiad 2-2 Łosoś Łososina Dolna 16 czerwca, 11:00
Budowlani Jazowsko 2-5 Grybovia Grybów 16 czerwca, 18:00
Górka Szczereż 1-0 ULKS Korzenna 16 czerwca, 11:00
LKS Mszalnica 2-3 Zawisza Rożnów 16 czerwca, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-5 Victoria Witowice Dolne 16 czerwca, 11:00
Amator Paszyn 3-0 LKS Świniarsko 16 czerwca, 14:00
Helena Nowy Sącz 1-4 Hart Tęgoborze 15 czerwca, 18:00
Dunajec Nowy Sącz 1-3 Zyndram Łącko 16 czerwca, 11:00

Kolejka 29 - 19 czerwca

Dunajec Nowy Sącz 4-2 LKS Ubiad 19 czerwca, 17:30
Zyndram Łącko 2-0 Helena Nowy Sącz 20 czerwca, 17:30
Hart Tęgoborze 4-0 Amator Paszyn 20 czerwca, 16:00
LKS Świniarsko 2-2 Biegoniczanka Nowy Sącz 20 czerwca, 17:00
Victoria Witowice Dolne 6-1 LKS Mszalnica 19 czerwca, 18:00
Zawisza Rożnów 3-2 Górka Szczereż 20 czerwca, 16:00
ULKS Korzenna 4-0 Budowlani Jazowsko 19 czerwca, 18:00
Grybovia Grybów 4-2 Łosoś Łososina Dolna 19 czerwca, 17:30

Kolejka 30 - 22-23 czerwca

Dunajec Nowy Sącz 4-2 Helena Nowy Sącz 22 czerwca, 15:00
LKS Ubiad 2-4 Grybovia Grybów 22 czerwca, 15:00
Łosoś Łososina Dolna 2-1 ULKS Korzenna 22 czerwca, 15:00
Budowlani Jazowsko 0-9 Zawisza Rożnów 22 czerwca, 15:00
Górka Szczereż 2-1 Victoria Witowice Dolne 22 czerwca, 15:00
LKS Mszalnica 5-2 LKS Świniarsko 22 czerwca, 15:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-12 Hart Tęgoborze 22 czerwca, 15:00
Amator Paszyn 1-1 Zyndram Łącko 22 czerwca, 15:00
w Łącku; Amator gospodarzem

Liga okręgowa 2018/2019 (Nowy Sącz)

Klasa A 2018/2019 (Limanowa)
Klasa A 2018/2019 (Nowy Sącz-Gorlice)
Klasa A 2018/2019 (Podhale)

Klasa B 2018/2019 (Nowy Sącz)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas