[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Tarnów II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wolania Wola Rzędzińska 30 82 27 1 2 130-25 15 0 0 74-12 12 1 2 56-13
2.  GLKS Gromnik 30 64 20 4 6 83-49 9 4 2 44-23 11 0 4 39-26
3.  Metal Tarnów 30 63 19 6 5 86-32 11 2 2 42-11 8 4 3 44-21
4.  Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 30 58 18 4 8 80-43 10 2 3 42-15 8 2 5 38-28
5.  Zorza Zaczarnie 30 56 18 2 10 61-45 8 2 5 25-22 10 0 5 36-23
6.  MLKS Żabno 30 49 15 4 11 72-52 8 3 4 40-18 7 1 7 32-34 2 3 1 0 1 2-1
7.  Tuchovia Tuchów 30 49 16 1 13 75-54 11 1 3 51-21 5 0 10 24-33 2 3 1 0 1 1-2
8.  Wisła Szczucin 30 48 14 6 10 59-60 7 3 5 31-33 7 3 5 28-27
9.  Olimpia Wojnicz 30 37 11 4 15 50-70 6 2 7 28-35 5 2 8 22-35
10.  Dunajec Zbylitowska Góra 30 36 11 3 16 47-52 8 1 6 24-22 3 2 10 23-30
11.  Pogórze Pleśna 30 35 9 8 13 43-59 6 2 7 21-29 3 6 6 22-30
12.  Ciężkowianka Ciężkowice 30 34 10 4 16 39-71 4 2 9 18-38 6 2 7 21-33
13.  LKS Ładna 30 31 10 1 19 63-100 6 1 8 34-45 4 0 11 29-55
14.  LUKS Skrzyszów 30 25 6 7 17 30-69 4 3 8 15-32 2 4 9 15-37
15.  LUKS Wola Radłowska 30 14 3 5 22 37-92 2 2 11 20-43 1 3 11 17-49
16.  KS US Śmigno 30 7 1 4 25 38-120 1 2 12 21-64 0 2 13 17-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wolania Wola Rzędzińska    6-1 5-2 3-0 5-1 8-0 5-4 3-0 5-0 2-0 3-1 4-1 6-0 8-0 3-1 8-1 
 2 GLKS Gromnik0-2     3-3 5-1 3-1 2-2 2-1 0-1 3-1 2-1 2-2 1-1 5-3 5-2 2-1 9-1 
 3 Metal Tarnów2-0 4-1     2-3 3-0 1-0 5-1 6-0 1-3 2-0 1-1 6-0 5-0 1-1 2-1 1-0 
 4 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska3-6 1-2 1-2     5-1 3-0 2-0 4-0 2-1 2-2 3-0 2-0 4-0 3-1 7-0 0-0 
 5 Zorza Zaczarnie0-1 3-1 1-6 0-2     5-2 3-2 0-0 0-0 2-1 2-1 0-1 4-2 1-2 3-1 1-0 
 6 MLKS Żabno1-1 1-4 1-1 0-2 0-3     0-1 5-0 3-0 2-0 1-1 7-0 4-2 5-0 6-1 4-2 
 7 Tuchovia Tuchów1-0 1-0 2-4 1-1 0-2 0-2     3-2 8-3 6-0 2-1 2-0 4-3 3-1 11-0 7-2 
 8 Wisła Szczucin0-7 1-6 1-1 4-3 2-3 2-0 1-3     1-2 1-0 1-1 1-0 8-3 2-2 3-0 3-2 
 9 Olimpia Wojnicz0-3 1-2 1-2 5-4 0-6 2-4 3-1 1-1     2-1 4-4 1-3 0-3 1-0 3-0 4-1 
 10 Dunajec Zbylitowska Góra0-5 1-3 1-0 2-1 0-1 2-3 2-1 1-2 4-1     2-3 1-1 4-0 2-1 1-0 1-0 
 11 Pogórze Pleśna1-4 1-2 2-0 0-3 1-0 1-4 2-0 2-2 1-3 0-3     0-3* 2-1 1-0 3-3 4-1 
 12 Ciężkowianka Ciężkowice2-3 1-3 0-6 0-4 0-3* 3-2 1-2 0-4 2-1 1-1 0-3     3-1 0-2 0-0 5-3 
 13 LKS Ładna2-5 2-3 2-4 2-6 1-6 4-2 2-1 2-6 0-0 1-2 3-0 6-1     2-0 1-6 4-3 
 14 LUKS Skrzyszów0-6 1-2 0-3 0-0 2-3 1-3 2-0 0-5 1-0 4-3 0-0 0-3 1-2     2-1 1-1 
 15 LUKS Wola Radłowska0-4 1-5 1-1 3-6 1-5 0-1 1-3 0-3 2-3 3-2 1-2 1-3 1-4 1-1     4-0 
 16 KS US Śmigno1-9 1-4 0-9 1-2 0-1 0-7 2-4 0-2 2-4 0-7 5-2 1-4 4-5 2-2 2-2     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

LKS Ładna 6-1 Ciężkowianka Ciężkowice 11 sierpnia, 18:00
Pogórze Pleśna 0-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 11 sierpnia, 14:30
LUKS Wola Radłowska 3-2 Dunajec Zbylitowska Góra 11 sierpnia, 18:00
Wisła Szczucin 1-6 GLKS Gromnik 12 sierpnia, 17:00
Tuchovia Tuchów 0-2 Zorza Zaczarnie 12 sierpnia, 16:00
KS US Śmigno 2-2 LUKS Skrzyszów 12 sierpnia, 11:30
MLKS Żabno 1-1 Metal Tarnów 12 sierpnia, 17:30
Wolania Wola Rzędzińska 5-0 Olimpia Wojnicz 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Ciężkowianka Ciężkowice 2-1 Olimpia Wojnicz 19 sierpnia, 16:00
Metal Tarnów 2-0 Wolania Wola Rzędzińska 18 sierpnia, 17:00
LUKS Skrzyszów 1-3 MLKS Żabno 18 sierpnia, 17:00
Zorza Zaczarnie 1-0 KS US Śmigno 18 sierpnia, 17:00
GLKS Gromnik 2-1 Tuchovia Tuchów 19 sierpnia, 17:00
Dunajec Zbylitowska Góra 1-2 Wisła Szczucin 19 sierpnia, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 7-0 LUKS Wola Radłowska 19 sierpnia, 17:00
LKS Ładna 3-0 Pogórze Pleśna 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Pogórze Pleśna 0-3 Ciężkowianka Ciężkowice 22 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 5-0
LUKS Wola Radłowska 1-4 LKS Ładna 15 sierpnia, 18:00
Wisła Szczucin 4-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 22 sierpnia, 18:00
Tuchovia Tuchów 6-0 Dunajec Zbylitowska Góra 22 sierpnia, 18:00
KS US Śmigno 1-4 GLKS Gromnik 22 sierpnia, 17:00
MLKS Żabno 0-3 Zorza Zaczarnie 22 sierpnia, 17:30
Wolania Wola Rzędzińska 8-0 LUKS Skrzyszów 22 sierpnia, 17:00
Olimpia Wojnicz 1-2 Metal Tarnów 22 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Ciężkowianka Ciężkowice 0-6 Metal Tarnów 26 sierpnia, 16:00
LUKS Skrzyszów 1-0 Olimpia Wojnicz 25 sierpnia, 17:00
Zorza Zaczarnie 0-1 Wolania Wola Rzędzińska 25 sierpnia, 17:00
GLKS Gromnik 2-2 MLKS Żabno 26 sierpnia, 17:00
Dunajec Zbylitowska Góra 1-0 KS US Śmigno 26 sierpnia, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-0 Tuchovia Tuchów 26 sierpnia, 17:00
LKS Ładna 2-6 Wisła Szczucin 26 sierpnia, 17:00
Pogórze Pleśna 3-3 LUKS Wola Radłowska 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 5 - 1-2 września

LUKS Wola Radłowska 1-3 Ciężkowianka Ciężkowice 1 września, 17:00
Wisła Szczucin 1-1 Pogórze Pleśna 2 września, 15:00
Tuchovia Tuchów 4-3 LKS Ładna 1 września, 17:00
KS US Śmigno 1-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2 września, 11:30
MLKS Żabno 2-0 Dunajec Zbylitowska Góra 2 września, 17:00
Wolania Wola Rzędzińska 6-1 GLKS Gromnik 1 września, 17:00
Olimpia Wojnicz 0-6 Zorza Zaczarnie 2 września, 17:00
Metal Tarnów 1-1 LUKS Skrzyszów 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Ciężkowianka Ciężkowice 0-2 LUKS Skrzyszów 9 września, 16:00
Zorza Zaczarnie 1-6 Metal Tarnów 8 września, 17:00
GLKS Gromnik 3-1 Olimpia Wojnicz 9 września, 17:00
Dunajec Zbylitowska Góra 0-5 Wolania Wola Rzędzińska 8 września, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-0 MLKS Żabno 9 września, 17:00
LKS Ładna 4-3 KS US Śmigno 8 września, 15:30
Pogórze Pleśna 2-0 Tuchovia Tuchów 8 września, 17:00
LUKS Wola Radłowska 0-3 Wisła Szczucin 8 września, 17:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Wisła Szczucin 1-0 Ciężkowianka Ciężkowice 16 września, 16:00
Tuchovia Tuchów 11-0 LUKS Wola Radłowska 15 września, 17:00
KS US Śmigno 5-2 Pogórze Pleśna 16 września, 11:30
MLKS Żabno 4-2 LKS Ładna 15 września, 16:30
Wolania Wola Rzędzińska 3-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 16 września, 17:00
Olimpia Wojnicz 2-1 Dunajec Zbylitowska Góra 16 września, 17:00
Metal Tarnów 4-1 GLKS Gromnik 15 września, 17:00
LUKS Skrzyszów 2-3 Zorza Zaczarnie 15 września, 17:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Ciężkowianka Ciężkowice 0-3 Zorza Zaczarnie 23 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-0
GLKS Gromnik 5-2 LUKS Skrzyszów 23 września, 16:00
Dunajec Zbylitowska Góra 1-0 Metal Tarnów 23 września, 16:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-1 Olimpia Wojnicz 23 września, 16:30
LKS Ładna 2-5 Wolania Wola Rzędzińska 22 września, 16:00
Pogórze Pleśna 1-4 MLKS Żabno 22 września, 14:00
LUKS Wola Radłowska 4-0 KS US Śmigno 22 września, 16:30
Wisła Szczucin 1-3 Tuchovia Tuchów 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Tuchovia Tuchów 2-0 Ciężkowianka Ciężkowice 29 września, 16:00
KS US Śmigno 0-2 Wisła Szczucin 30 września, 11:30
MLKS Żabno 6-1 LUKS Wola Radłowska 29 września, 16:00
Wolania Wola Rzędzińska 3-1 Pogórze Pleśna 30 września, 16:00
Olimpia Wojnicz 0-3 LKS Ładna 30 września, 16:00
Metal Tarnów 2-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 29 września, 16:30
LUKS Skrzyszów 4-3 Dunajec Zbylitowska Góra 30 września, 16:00
Zorza Zaczarnie 3-1 GLKS Gromnik 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Ciężkowianka Ciężkowice 1-3 GLKS Gromnik 7 października, 14:00
Dunajec Zbylitowska Góra 0-1 Zorza Zaczarnie 6 października, 16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-1 LUKS Skrzyszów 7 października, 15:00
LKS Ładna 2-4 Metal Tarnów 7 października, 11:00
Pogórze Pleśna 1-3 Olimpia Wojnicz 7 października, 14:00
LUKS Wola Radłowska 0-4 Wolania Wola Rzędzińska 7 października, 16:00
Wisła Szczucin 2-0 MLKS Żabno 7 października, 16:00
Tuchovia Tuchów 7-2 KS US Śmigno 6 października, 16:00

Kolejka 11 - 13-14 października

KS US Śmigno 1-4 Ciężkowianka Ciężkowice 14 października, 11:30
MLKS Żabno 0-1 Tuchovia Tuchów 14 października, 14:00
Wolania Wola Rzędzińska 3-0 Wisła Szczucin 13 października, 15:00
Olimpia Wojnicz 3-0 LUKS Wola Radłowska 14 października, 15:30
Metal Tarnów 1-1 Pogórze Pleśna 13 października, 15:30
LUKS Skrzyszów 1-2 LKS Ładna 14 października, 15:00
Zorza Zaczarnie 0-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 13 października, 15:00
GLKS Gromnik 2-1 Dunajec Zbylitowska Góra 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Ciężkowianka Ciężkowice 1-1 Dunajec Zbylitowska Góra 21 października, 14:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-2 GLKS Gromnik 21 października, 15:00
LKS Ładna 1-6 Zorza Zaczarnie 20 października, 15:00
Pogórze Pleśna 1-0 LUKS Skrzyszów 21 października, 14:00
LUKS Wola Radłowska 1-1 Metal Tarnów 20 października, 15:00
Wisła Szczucin 1-2 Olimpia Wojnicz 21 października, 15:00
Tuchovia Tuchów 1-0 Wolania Wola Rzędzińska 20 października, 15:00
KS US Śmigno 0-7 MLKS Żabno 21 października, 11:30

Kolejka 13 - 27-28 października

MLKS Żabno 7-0 Ciężkowianka Ciężkowice 28 października, 13:00
Wolania Wola Rzędzińska 8-1 KS US Śmigno 28 października, 14:00
Olimpia Wojnicz 3-1 Tuchovia Tuchów 28 października, 13:00
Metal Tarnów 6-0 Wisła Szczucin 28 października, 14:00
LUKS Skrzyszów 2-1 LUKS Wola Radłowska 28 października, 13:00
Zorza Zaczarnie 2-1 Pogórze Pleśna 27 października, 14:00
GLKS Gromnik 5-3 LKS Ładna 28 października, 13:00
Dunajec Zbylitowska Góra 2-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 28 października, 13:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Ciężkowianka Ciężkowice 0-4 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 4 listopada, 13:00
LKS Ładna 1-2 Dunajec Zbylitowska Góra 3 listopada, 13:00
Pogórze Pleśna 1-2 GLKS Gromnik 4 listopada, 13:00
LUKS Wola Radłowska 1-5 Zorza Zaczarnie 3 listopada, 13:00
Wisła Szczucin 2-2 LUKS Skrzyszów 4 listopada, 13:00
Tuchovia Tuchów 2-4 Metal Tarnów 3 listopada, 13:00
KS US Śmigno 2-4 Olimpia Wojnicz 4 listopada, 11:30
MLKS Żabno 1-1 Wolania Wola Rzędzińska 3 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Wolania Wola Rzędzińska 4-1 Ciężkowianka Ciężkowice 11 listopada, 13:00
Olimpia Wojnicz 2-4 MLKS Żabno 11 listopada, 13:00
Metal Tarnów 1-0 KS US Śmigno 10 listopada, 13:00
LUKS Skrzyszów 2-0 Tuchovia Tuchów 10 listopada, 13:00
Zorza Zaczarnie 0-0 Wisła Szczucin 10 listopada, 13:00
GLKS Gromnik 2-1 LUKS Wola Radłowska 11 listopada, 13:00
Dunajec Zbylitowska Góra 2-3 Pogórze Pleśna 11 listopada, 13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 4-0 LKS Ładna 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Ciężkowianka Ciężkowice 3-1 LKS Ładna 17 marca, 14:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-0 Pogórze Pleśna 17 marca, 15:00
Dunajec Zbylitowska Góra 1-0 LUKS Wola Radłowska 16 marca, 15:30
GLKS Gromnik 0-1 Wisła Szczucin 17 marca, 15:00
Zorza Zaczarnie 3-2 Tuchovia Tuchów 16 marca, 15:30
LUKS Skrzyszów 1-1 KS US Śmigno 17 marca, 13:30
Metal Tarnów 1-0 MLKS Żabno 16 marca, 15:30
Olimpia Wojnicz 0-3 Wolania Wola Rzędzińska 17 marca, 15:30

Kolejka 17 - 23-24 marca

Olimpia Wojnicz 1-3 Ciężkowianka Ciężkowice 24 marca, 16:00
Wolania Wola Rzędzińska 5-2 Metal Tarnów 24 marca, 15:00
MLKS Żabno 5-0 LUKS Skrzyszów 23 marca, 15:30
KS US Śmigno 0-1 Zorza Zaczarnie 24 marca, 11:30
Tuchovia Tuchów 1-0 GLKS Gromnik 24 marca, 15:00
Wisła Szczucin 1-0 Dunajec Zbylitowska Góra 24 marca, 15:00
LUKS Wola Radłowska 3-6 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 23 marca, 15:30
Pogórze Pleśna 2-1 LKS Ładna 24 marca, 13:30

Kolejka 18 - 30-31 marca

Ciężkowianka Ciężkowice 0-3 Pogórze Pleśna 31 marca, 14:00
LKS Ładna 1-6 LUKS Wola Radłowska 30 marca, 16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 4-0 Wisła Szczucin 31 marca, 15:00
Dunajec Zbylitowska Góra 2-1 Tuchovia Tuchów 30 marca, 16:00
GLKS Gromnik 9-1 KS US Śmigno 31 marca, 13:00
Zorza Zaczarnie 5-2 MLKS Żabno 30 marca, 16:00
LUKS Skrzyszów 0-6 Wolania Wola Rzędzińska 30 marca, 16:00
Metal Tarnów 1-3 Olimpia Wojnicz 30 marca, 12:30

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Metal Tarnów 6-0 Ciężkowianka Ciężkowice 6 kwietnia, 17:00
Olimpia Wojnicz 1-0 LUKS Skrzyszów 7 kwietnia, 17:00
Wolania Wola Rzędzińska 5-1 Zorza Zaczarnie 7 kwietnia, 16:00
MLKS Żabno 1-4 GLKS Gromnik 6 kwietnia, 16:00
KS US Śmigno 0-7 Dunajec Zbylitowska Góra 6 kwietnia, 16:00
Tuchovia Tuchów 1-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 6 kwietnia, 17:00
Wisła Szczucin 8-3 LKS Ładna 6 kwietnia, 16:00
LUKS Wola Radłowska 1-2 Pogórze Pleśna 6 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Ciężkowianka Ciężkowice 0-0 LUKS Wola Radłowska 14 kwietnia, 15:00
Pogórze Pleśna 2-2 Wisła Szczucin 14 kwietnia, 13:30
LKS Ładna 2-1 Tuchovia Tuchów 13 kwietnia, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-0 KS US Śmigno 14 kwietnia, 16:00
Dunajec Zbylitowska Góra 2-3 MLKS Żabno 13 kwietnia, 14:00
GLKS Gromnik 0-2 Wolania Wola Rzędzińska 14 kwietnia, 17:00
Zorza Zaczarnie 0-0 Olimpia Wojnicz 13 kwietnia, 17:00
LUKS Skrzyszów 0-3 Metal Tarnów 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 20 kwietnia

LUKS Skrzyszów 0-3 Ciężkowianka Ciężkowice 20 kwietnia, 13:00
Metal Tarnów 3-0 Zorza Zaczarnie 20 kwietnia, 13:30
Olimpia Wojnicz 1-2 GLKS Gromnik 20 kwietnia, 15:00
Wolania Wola Rzędzińska 2-0 Dunajec Zbylitowska Góra 20 kwietnia, 15:00
MLKS Żabno 0-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 20 kwietnia, 15:00
KS US Śmigno 4-5 LKS Ładna 20 kwietnia, 13:00
Tuchovia Tuchów 2-1 Pogórze Pleśna 20 kwietnia, 12:00
Wisła Szczucin 3-0 LUKS Wola Radłowska 20 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Ciężkowianka Ciężkowice 0-4 Wisła Szczucin 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (28 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LUKS Wola Radłowska 1-3 Tuchovia Tuchów 27 kwietnia, 17:00
Pogórze Pleśna 4-1 KS US Śmigno 27 kwietnia, 11:00
LKS Ładna 4-2 MLKS Żabno 28 kwietnia, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-6 Wolania Wola Rzędzińska 28 kwietnia, 17:00
Dunajec Zbylitowska Góra 4-1 Olimpia Wojnicz 28 kwietnia, 17:00
GLKS Gromnik 3-3 Metal Tarnów 28 kwietnia, 17:00
Zorza Zaczarnie 1-2 LUKS Skrzyszów 27 kwietnia, 17:30

Kolejka 23 - 1 maja

Zorza Zaczarnie 0-1 Ciężkowianka Ciężkowice 3 maja, 13:00
LUKS Skrzyszów 1-2 GLKS Gromnik 1 maja, 15:00
Metal Tarnów 2-0 Dunajec Zbylitowska Góra 1 maja, 11:00
Olimpia Wojnicz 5-4 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1 maja, 17:00
Wolania Wola Rzędzińska 6-0 LKS Ładna 1 maja, 16:00
MLKS Żabno 1-1 Pogórze Pleśna 1 maja, 17:30
KS US Śmigno 2-2 LUKS Wola Radłowska 1 maja, 15:00
Tuchovia Tuchów 3-2 Wisła Szczucin 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

Ciężkowianka Ciężkowice 1-2 Tuchovia Tuchów 5 maja, 16:00
Wisła Szczucin 3-2 KS US Śmigno 5 maja, 17:00
LUKS Wola Radłowska 0-1 MLKS Żabno 4 maja, 17:00
Pogórze Pleśna 1-4 Wolania Wola Rzędzińska 4 maja, 17:00
LKS Ładna 0-0 Olimpia Wojnicz 4 maja, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-2 Metal Tarnów 5 maja, 17:00
Dunajec Zbylitowska Góra 2-1 LUKS Skrzyszów 3 maja, 17:30
GLKS Gromnik 3-1 Zorza Zaczarnie 5 maja, 17:00

Kolejka 25 - 11-12 maja

GLKS Gromnik 1-1 Ciężkowianka Ciężkowice 12 maja, 17:00
Zorza Zaczarnie 2-1 Dunajec Zbylitowska Góra 11 maja, 18:00
LUKS Skrzyszów 0-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 12 maja, 17:00
Metal Tarnów 5-0 LKS Ładna 12 maja, 17:00
Olimpia Wojnicz 4-4 Pogórze Pleśna 12 maja, 15:30
Wolania Wola Rzędzińska 3-1 LUKS Wola Radłowska 11 maja, 17:00
MLKS Żabno 5-0 Wisła Szczucin 11 maja, 17:30
KS US Śmigno 2-4 Tuchovia Tuchów 12 maja, 12:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Ciężkowianka Ciężkowice 5-3 KS US Śmigno 19 maja, 16:00
Tuchovia Tuchów 0-2 MLKS Żabno 18 maja, 18:00
Wisła Szczucin 0-7 Wolania Wola Rzędzińska 18 maja, 17:00
LUKS Wola Radłowska 2-3 Olimpia Wojnicz 18 maja, 17:30
Pogórze Pleśna 2-0 Metal Tarnów 19 maja, 13:30
LKS Ładna 2-0 LUKS Skrzyszów 19 maja, 18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 5-1 Zorza Zaczarnie 18 maja, 17:00
Dunajec Zbylitowska Góra 1-3 GLKS Gromnik 19 maja, 16:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Dunajec Zbylitowska Góra 1-1 Ciężkowianka Ciężkowice 25 maja, 17:00
GLKS Gromnik 5-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:00) odwołany
Zorza Zaczarnie 4-2 LKS Ładna 5 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (24 maja, 18:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LUKS Skrzyszów 0-0 Pogórze Pleśna 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 15:00) odwołany
Metal Tarnów 2-1 LUKS Wola Radłowska 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany
Olimpia Wojnicz 1-1 Wisła Szczucin 26 maja, 17:30
Wolania Wola Rzędzińska 5-4 Tuchovia Tuchów 26 maja, 17:00
MLKS Żabno 4-2 KS US Śmigno 25 maja, 18:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Ciężkowianka Ciężkowice 3-2 MLKS Żabno 2 czerwca, 16:30
KS US Śmigno 1-9 Wolania Wola Rzędzińska 2 czerwca, 11:30
Tuchovia Tuchów 8-3 Olimpia Wojnicz 1 czerwca, 18:00
Wisła Szczucin 1-1 Metal Tarnów 2 czerwca, 18:00
LUKS Wola Radłowska 1-1 LUKS Skrzyszów 1 czerwca, 18:00
Pogórze Pleśna 1-0 Zorza Zaczarnie 2 czerwca, 13:30
LKS Ładna 2-3 GLKS Gromnik 2 czerwca, 18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-2 Dunajec Zbylitowska Góra 2 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-0 Ciężkowianka Ciężkowice 9 czerwca, 18:00
Dunajec Zbylitowska Góra 4-0 LKS Ładna 9 czerwca, 18:00
GLKS Gromnik 2-2 Pogórze Pleśna 9 czerwca, 17:00
Zorza Zaczarnie 3-1 LUKS Wola Radłowska 8 czerwca, 18:00
LUKS Skrzyszów 0-5 Wisła Szczucin 8 czerwca, 18:00
Metal Tarnów 5-1 Tuchovia Tuchów 8 czerwca, 18:00
Olimpia Wojnicz 4-1 KS US Śmigno 9 czerwca, 18:00
Wolania Wola Rzędzińska 8-0 MLKS Żabno 8 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 15-16 czerwca

Ciężkowianka Ciężkowice 2-3 Wolania Wola Rzędzińska 15 czerwca, 18:00
MLKS Żabno 3-0 Olimpia Wojnicz 15 czerwca, 18:00
KS US Śmigno 0-9 Metal Tarnów 15 czerwca, 18:00
Tuchovia Tuchów 3-1 LUKS Skrzyszów 15 czerwca, 18:00
Wisła Szczucin 2-3 Zorza Zaczarnie 15 czerwca, 18:00
LUKS Wola Radłowska 1-5 GLKS Gromnik 15 czerwca, 18:00
Pogórze Pleśna 0-3 Dunajec Zbylitowska Góra 15 czerwca, 18:00
LKS Ładna 2-6 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 15 czerwca, 18:00

IV liga 2018/2019 (małopolska (wschód))

Liga okręgowa 2018/2019 (Nowy Sącz)
Liga okręgowa 2018/2019 (Tarnów I)

Klasa A 2018/2019 (Tarnów III (Żabno))
Klasa A 2018/2019 (Tarnów IV)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas