[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2018/2019, grupa: małopolska (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Szaflary 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Dunajec Zakliczyn 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Orkan Szczyrzyc 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Poprad Muszyna 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Watra Białka Tatrzańska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Okocimski KS Brzesko 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lubań Maniowy 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Barciczanka Barcice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Bocheński KS 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Olimpia Pisarzowa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Tarnovia Tarnów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Glinik Gorlice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Unia Tarnów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Sandecja II Nowy Sącz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GKS Drwinia 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Limanovia Limanowa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Szaflary    
 2 Dunajec Zakliczyn    
 3 Orkan Szczyrzyc    
 4 Poprad Muszyna    
 5 Watra Białka Tatrzańska    
 6 Okocimski KS Brzesko    
 7 Lubań Maniowy    
 8 Barciczanka Barcice    
 9 Bocheński KS    
 10 Olimpia Pisarzowa    
 11 Tarnovia Tarnów    
 12 Glinik Gorlice    
 13 Unia Tarnów    
 14 Sandecja II Nowy Sącz    
 15 GKS Drwinia    
 16 Limanovia Limanowa    

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

LKS Szaflary - Limanovia Limanowa
Dunajec Zakliczyn - GKS Drwinia
Orkan Szczyrzyc - Sandecja II Nowy Sącz
Poprad Muszyna - Unia Tarnów
Watra Białka Tatrzańska - Glinik Gorlice
Okocimski KS Brzesko - Tarnovia Tarnów
Lubań Maniowy - Olimpia Pisarzowa
Barciczanka Barcice - Bocheński KS

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Limanovia Limanowa - Bocheński KS
Olimpia Pisarzowa - Barciczanka Barcice
Tarnovia Tarnów - Lubań Maniowy
Glinik Gorlice - Okocimski KS Brzesko
Unia Tarnów - Watra Białka Tatrzańska
Sandecja II Nowy Sącz - Poprad Muszyna
GKS Drwinia - Orkan Szczyrzyc
LKS Szaflary - Dunajec Zakliczyn

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Dunajec Zakliczyn - Limanovia Limanowa
Orkan Szczyrzyc - LKS Szaflary
Poprad Muszyna - GKS Drwinia
Watra Białka Tatrzańska - Sandecja II Nowy Sącz
Okocimski KS Brzesko - Unia Tarnów
Lubań Maniowy - Glinik Gorlice
Barciczanka Barcice - Tarnovia Tarnów
Bocheński KS - Olimpia Pisarzowa

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Limanovia Limanowa - Olimpia Pisarzowa
Tarnovia Tarnów - Bocheński KS
Glinik Gorlice - Barciczanka Barcice
Unia Tarnów - Lubań Maniowy
Sandecja II Nowy Sącz - Okocimski KS Brzesko
GKS Drwinia - Watra Białka Tatrzańska
LKS Szaflary - Poprad Muszyna
Dunajec Zakliczyn - Orkan Szczyrzyc

Kolejka 5 - 1-2 września

Orkan Szczyrzyc - Limanovia Limanowa
Poprad Muszyna - Dunajec Zakliczyn
Watra Białka Tatrzańska - LKS Szaflary
Okocimski KS Brzesko - GKS Drwinia
Lubań Maniowy - Sandecja II Nowy Sącz
Barciczanka Barcice - Unia Tarnów
Bocheński KS - Glinik Gorlice
Olimpia Pisarzowa - Tarnovia Tarnów

Kolejka 6 - 8-9 września

Limanovia Limanowa - Tarnovia Tarnów
Glinik Gorlice - Olimpia Pisarzowa
Unia Tarnów - Bocheński KS
Sandecja II Nowy Sącz - Barciczanka Barcice
GKS Drwinia - Lubań Maniowy
LKS Szaflary - Okocimski KS Brzesko
Dunajec Zakliczyn - Watra Białka Tatrzańska
Orkan Szczyrzyc - Poprad Muszyna

Kolejka 7 - 15-16 września

Poprad Muszyna - Limanovia Limanowa
Watra Białka Tatrzańska - Orkan Szczyrzyc
Okocimski KS Brzesko - Dunajec Zakliczyn
Lubań Maniowy - LKS Szaflary
Barciczanka Barcice - GKS Drwinia
Bocheński KS - Sandecja II Nowy Sącz
Olimpia Pisarzowa - Unia Tarnów
Tarnovia Tarnów - Glinik Gorlice

Kolejka 8 - 22-23 września

Limanovia Limanowa - Glinik Gorlice
Unia Tarnów - Tarnovia Tarnów
Sandecja II Nowy Sącz - Olimpia Pisarzowa
GKS Drwinia - Bocheński KS
LKS Szaflary - Barciczanka Barcice
Dunajec Zakliczyn - Lubań Maniowy
Orkan Szczyrzyc - Okocimski KS Brzesko
Poprad Muszyna - Watra Białka Tatrzańska

Kolejka 9 - 29-30 września

Watra Białka Tatrzańska - Limanovia Limanowa
Okocimski KS Brzesko - Poprad Muszyna
Lubań Maniowy - Orkan Szczyrzyc
Barciczanka Barcice - Dunajec Zakliczyn
Bocheński KS - LKS Szaflary
Olimpia Pisarzowa - GKS Drwinia
Tarnovia Tarnów - Sandecja II Nowy Sącz
Glinik Gorlice - Unia Tarnów

Kolejka 10 - 6-7 października

Limanovia Limanowa - Unia Tarnów
Sandecja II Nowy Sącz - Glinik Gorlice
GKS Drwinia - Tarnovia Tarnów
LKS Szaflary - Olimpia Pisarzowa
Dunajec Zakliczyn - Bocheński KS
Orkan Szczyrzyc - Barciczanka Barcice
Poprad Muszyna - Lubań Maniowy
Watra Białka Tatrzańska - Okocimski KS Brzesko

Kolejka 11 - 13-14 października

Okocimski KS Brzesko - Limanovia Limanowa
Lubań Maniowy - Watra Białka Tatrzańska
Barciczanka Barcice - Poprad Muszyna
Bocheński KS - Orkan Szczyrzyc
Olimpia Pisarzowa - Dunajec Zakliczyn
Tarnovia Tarnów - LKS Szaflary
Glinik Gorlice - GKS Drwinia
Unia Tarnów - Sandecja II Nowy Sącz

Kolejka 12 - 20-21 października

Limanovia Limanowa - Sandecja II Nowy Sącz
GKS Drwinia - Unia Tarnów
LKS Szaflary - Glinik Gorlice
Dunajec Zakliczyn - Tarnovia Tarnów
Orkan Szczyrzyc - Olimpia Pisarzowa
Poprad Muszyna - Bocheński KS
Watra Białka Tatrzańska - Barciczanka Barcice
Okocimski KS Brzesko - Lubań Maniowy

Kolejka 13 - 27-28 października

Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa
Barciczanka Barcice - Okocimski KS Brzesko
Bocheński KS - Watra Białka Tatrzańska
Olimpia Pisarzowa - Poprad Muszyna
Tarnovia Tarnów - Orkan Szczyrzyc
Glinik Gorlice - Dunajec Zakliczyn
Unia Tarnów - LKS Szaflary
Sandecja II Nowy Sącz - GKS Drwinia

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Limanovia Limanowa - GKS Drwinia
LKS Szaflary - Sandecja II Nowy Sącz
Dunajec Zakliczyn - Unia Tarnów
Orkan Szczyrzyc - Glinik Gorlice
Poprad Muszyna - Tarnovia Tarnów
Watra Białka Tatrzańska - Olimpia Pisarzowa
Okocimski KS Brzesko - Bocheński KS
Lubań Maniowy - Barciczanka Barcice

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Barciczanka Barcice - Limanovia Limanowa
Bocheński KS - Lubań Maniowy
Olimpia Pisarzowa - Okocimski KS Brzesko
Tarnovia Tarnów - Watra Białka Tatrzańska
Glinik Gorlice - Poprad Muszyna
Unia Tarnów - Orkan Szczyrzyc
Sandecja II Nowy Sącz - Dunajec Zakliczyn
GKS Drwinia - LKS Szaflary

Kolejka 16

Limanovia Limanowa - LKS Szaflary
GKS Drwinia - Dunajec Zakliczyn
Sandecja II Nowy Sącz - Orkan Szczyrzyc
Unia Tarnów - Poprad Muszyna
Glinik Gorlice - Watra Białka Tatrzańska
Tarnovia Tarnów - Okocimski KS Brzesko
Olimpia Pisarzowa - Lubań Maniowy
Bocheński KS - Barciczanka Barcice

Kolejka 17

Bocheński KS - Limanovia Limanowa
Barciczanka Barcice - Olimpia Pisarzowa
Lubań Maniowy - Tarnovia Tarnów
Okocimski KS Brzesko - Glinik Gorlice
Watra Białka Tatrzańska - Unia Tarnów
Poprad Muszyna - Sandecja II Nowy Sącz
Orkan Szczyrzyc - GKS Drwinia
Dunajec Zakliczyn - LKS Szaflary

Kolejka 18

Limanovia Limanowa - Dunajec Zakliczyn
LKS Szaflary - Orkan Szczyrzyc
GKS Drwinia - Poprad Muszyna
Sandecja II Nowy Sącz - Watra Białka Tatrzańska
Unia Tarnów - Okocimski KS Brzesko
Glinik Gorlice - Lubań Maniowy
Tarnovia Tarnów - Barciczanka Barcice
Olimpia Pisarzowa - Bocheński KS

Kolejka 19

Olimpia Pisarzowa - Limanovia Limanowa
Bocheński KS - Tarnovia Tarnów
Barciczanka Barcice - Glinik Gorlice
Lubań Maniowy - Unia Tarnów
Okocimski KS Brzesko - Sandecja II Nowy Sącz
Watra Białka Tatrzańska - GKS Drwinia
Poprad Muszyna - LKS Szaflary
Orkan Szczyrzyc - Dunajec Zakliczyn

Kolejka 20

Limanovia Limanowa - Orkan Szczyrzyc
Dunajec Zakliczyn - Poprad Muszyna
LKS Szaflary - Watra Białka Tatrzańska
GKS Drwinia - Okocimski KS Brzesko
Sandecja II Nowy Sącz - Lubań Maniowy
Unia Tarnów - Barciczanka Barcice
Glinik Gorlice - Bocheński KS
Tarnovia Tarnów - Olimpia Pisarzowa

Kolejka 21

Tarnovia Tarnów - Limanovia Limanowa
Olimpia Pisarzowa - Glinik Gorlice
Bocheński KS - Unia Tarnów
Barciczanka Barcice - Sandecja II Nowy Sącz
Lubań Maniowy - GKS Drwinia
Okocimski KS Brzesko - LKS Szaflary
Watra Białka Tatrzańska - Dunajec Zakliczyn
Poprad Muszyna - Orkan Szczyrzyc

Kolejka 22

Limanovia Limanowa - Poprad Muszyna
Orkan Szczyrzyc - Watra Białka Tatrzańska
Dunajec Zakliczyn - Okocimski KS Brzesko
LKS Szaflary - Lubań Maniowy
GKS Drwinia - Barciczanka Barcice
Sandecja II Nowy Sącz - Bocheński KS
Unia Tarnów - Olimpia Pisarzowa
Glinik Gorlice - Tarnovia Tarnów

Kolejka 23

Glinik Gorlice - Limanovia Limanowa
Tarnovia Tarnów - Unia Tarnów
Olimpia Pisarzowa - Sandecja II Nowy Sącz
Bocheński KS - GKS Drwinia
Barciczanka Barcice - LKS Szaflary
Lubań Maniowy - Dunajec Zakliczyn
Okocimski KS Brzesko - Orkan Szczyrzyc
Watra Białka Tatrzańska - Poprad Muszyna

Kolejka 24

Limanovia Limanowa - Watra Białka Tatrzańska
Poprad Muszyna - Okocimski KS Brzesko
Orkan Szczyrzyc - Lubań Maniowy
Dunajec Zakliczyn - Barciczanka Barcice
LKS Szaflary - Bocheński KS
GKS Drwinia - Olimpia Pisarzowa
Sandecja II Nowy Sącz - Tarnovia Tarnów
Unia Tarnów - Glinik Gorlice

Kolejka 25

Unia Tarnów - Limanovia Limanowa
Glinik Gorlice - Sandecja II Nowy Sącz
Tarnovia Tarnów - GKS Drwinia
Olimpia Pisarzowa - LKS Szaflary
Bocheński KS - Dunajec Zakliczyn
Barciczanka Barcice - Orkan Szczyrzyc
Lubań Maniowy - Poprad Muszyna
Okocimski KS Brzesko - Watra Białka Tatrzańska

Kolejka 26

Limanovia Limanowa - Okocimski KS Brzesko
Watra Białka Tatrzańska - Lubań Maniowy
Poprad Muszyna - Barciczanka Barcice
Orkan Szczyrzyc - Bocheński KS
Dunajec Zakliczyn - Olimpia Pisarzowa
LKS Szaflary - Tarnovia Tarnów
GKS Drwinia - Glinik Gorlice
Sandecja II Nowy Sącz - Unia Tarnów

Kolejka 27

Sandecja II Nowy Sącz - Limanovia Limanowa
Unia Tarnów - GKS Drwinia
Glinik Gorlice - LKS Szaflary
Tarnovia Tarnów - Dunajec Zakliczyn
Olimpia Pisarzowa - Orkan Szczyrzyc
Bocheński KS - Poprad Muszyna
Barciczanka Barcice - Watra Białka Tatrzańska
Lubań Maniowy - Okocimski KS Brzesko

Kolejka 28

Limanovia Limanowa - Lubań Maniowy
Okocimski KS Brzesko - Barciczanka Barcice
Watra Białka Tatrzańska - Bocheński KS
Poprad Muszyna - Olimpia Pisarzowa
Orkan Szczyrzyc - Tarnovia Tarnów
Dunajec Zakliczyn - Glinik Gorlice
LKS Szaflary - Unia Tarnów
GKS Drwinia - Sandecja II Nowy Sącz

Kolejka 29

GKS Drwinia - Limanovia Limanowa
Sandecja II Nowy Sącz - LKS Szaflary
Unia Tarnów - Dunajec Zakliczyn
Glinik Gorlice - Orkan Szczyrzyc
Tarnovia Tarnów - Poprad Muszyna
Olimpia Pisarzowa - Watra Białka Tatrzańska
Bocheński KS - Okocimski KS Brzesko
Barciczanka Barcice - Lubań Maniowy

Kolejka 30

Limanovia Limanowa - Barciczanka Barcice
Lubań Maniowy - Bocheński KS
Okocimski KS Brzesko - Olimpia Pisarzowa
Watra Białka Tatrzańska - Tarnovia Tarnów
Poprad Muszyna - Glinik Gorlice
Orkan Szczyrzyc - Unia Tarnów
Dunajec Zakliczyn - Sandecja II Nowy Sącz
LKS Szaflary - GKS Drwinia

III liga 2018/2019 (IV)

IV liga 2018/2019 (lubelska)
IV liga 2018/2019 (małopolska (zachód))
IV liga 2018/2019 (podkarpacka)

Liga okręgowa 2018/2019 (Nowy Sącz)
Liga okręgowa 2018/2019 (Tarnów I)
Liga okręgowa 2018/2019 (Tarnów II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas