[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2018/2019, grupa: podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisłoka Dębica 34 79 23 10 1 73-18 11 5 1 44-11 12 5 0 29-7
2.  Izolator Boguchwała 34 71 21 8 5 69-28 12 3 2 40-12 9 5 3 29-16
3.  Polonia Przemyśl 34 62 18 8 8 62-37 8 5 4 32-19 10 3 4 30-18
4.  Wisłok Wiśniowa 34 61 18 7 9 62-41 9 2 6 37-23 9 5 3 25-18
5.  Ekoball Sanok 34 54 14 12 8 49-30 9 4 4 28-15 5 8 4 21-15 2 3 1 0 1 2-2
6.  Błękitni Ropczyce 34 54 17 3 14 68-55 9 2 6 40-26 8 1 8 28-29 2 3 1 0 1 2-2
7.  Piast Tuczempy 34 50 14 8 12 62-58 7 5 5 35-27 7 3 7 27-31
8.  KS Wiązownica 34 49 14 7 13 62-46 9 3 5 34-20 5 4 8 28-26
9.  Karpaty Krosno 34 48 14 6 14 43-39 10 1 6 24-14 4 5 8 19-25
10.  JKS 1909 Jarosław 34 47 12 11 11 47-43 8 5 4 25-15 4 6 7 22-28
11.  Igloopol Dębica 34 44 12 8 14 50-53 7 5 5 25-19 5 3 9 25-34 2 6 2 0 0 4-1
12.  Rzemieślnik Pilzno 34 44 12 8 14 54-59 6 5 6 29-28 6 3 8 25-31 2 0 0 0 2 1-4
13.  Korona Rzeszów 34 40 12 4 18 40-57 8 1 8 23-26 4 3 10 17-31
14.  Sokół Kolbuszowa Dolna 34 38 11 5 18 46-68 7 3 7 26-28 4 2 11 20-40
15.  Sokół Nisko 34 36 11 3 20 41-67 6 2 9 21-30 5 1 11 20-37
16.  Orzeł Przeworsk 34 33 9 6 19 37-64 8 4 5 26-17 1 2 14 11-47
17.  Stal Gorzyce 34 23 6 5 23 34-86 3 3 11 21-40 3 2 12 13-46
18.  Przełom Besko 34 22 5 7 22 26-76 4 5 8 16-29 1 2 14 10-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Wisłoka Dębica    1-1 2-0 1-3 1-1 1-0 1-1 3-1 4-1 1-1 3-0 1-1 4-0 4-0 3-1 3-0 6-0 5-0 
 2 Izolator Boguchwała1-1     4-1 4-0 2-0 5-0 2-1 2-3 1-0 1-0 3-2 3-0 3-0 2-2 1-2 0-0 5-0 1-0 
 3 Polonia Przemyśl1-1 1-2     1-3 1-1 1-0 2-3 1-2 0-0 2-1 2-2 4-2 0-0 1-0 2-0 4-0 4-2 5-0 
 4 Wisłok Wiśniowa1-1 0-2 2-4     1-1 3-2 1-2 0-2 2-0 2-0 3-2 1-0 4-1 5-1 1-3 5-0 5-0 1-2 
 5 Ekoball Sanok0-0 2-2 0-1 1-2     2-0 3-0 1-1 1-2 1-1 1-3 3-1 2-1 3-0 1-0 2-0 3-1 2-0 
 6 Błękitni Ropczyce0-2 0-3 0-1 0-1 2-0     3-2 0-3 2-1 2-2 5-0 2-4 4-1 2-1 7-1 5-1 3-3 3-0 
 7 Piast Tuczempy1-2 2-3 1-4 1-1 2-2 2-3     2-1 1-1 3-1 1-1 4-2 3-1 1-2 2-2 4-1 2-0 3-0 
 8 KS Wiązownica0-1 0-1 0-0 3-1 1-1 0-1 1-1     3-2 1-2 1-0 2-3 2-1 5-2 2-0 3-1 4-1 6-2 
 9 Karpaty Krosno0-1 2-1 0-1 0-1 0-1 2-1 1-1 1-0     0-3* 4-0 1-2 2-0 2-1 1-0 4-1 3-0 1-0 
 10 JKS 1909 Jarosław0-1 0-2 1-2 0-0 0-0 2-2 1-2 2-2 1-0     1-0 3-1 2-1 2-0 6-0 0-0 2-1 2-1 
 11 Igloopol Dębica0-0 2-2 1-3 0-1 2-0 1-3 1-2 3-2 2-0 1-1     2-1 0-0 1-1 2-1 3-1 0-1 4-0 
 12 Rzemieślnik Pilzno0-2 2-1 2-1 1-1 0-2 1-3 3-0 3-3 2-2 2-2 0-2     0-1 0-3 4-2 3-0 4-1 2-2 
 13 Korona Rzeszów1-3 1-0 0-0 1-3 0-1 3-0 1-3 3-1 1-4 2-1 1-0 0-3     2-1 0-2 3-2 0-1 4-1 
 14 Sokół Kolbuszowa Dolna0-2 1-1 1-3 1-3 0-3 1-2 1-3 1-0 2-3 2-2 4-2 2-0 3-3     1-0 3-0 1-0 2-1 
 15 Sokół Nisko0-3 1-3 1-1 1-3 1-0 1-2 4-1 0-5 1-1 3-2 2-4 0-1 0-1 2-1     2-1 0-1 2-0 
 16 Orzeł Przeworsk0-2 0-0 0-2 1-0 1-7 3-0 1-0 0-0 0-2 4-0 1-1 1-1 0-1 6-0 2-1     3-0 3-0 
 17 Stal Gorzyce1-2 0-1 3-2 1-1 1-1 0-6 2-3 2-1 2-0 0-1 1-4 0-1 1-5 2-4 2-4 2-3     1-1 
 18 Przełom Besko1-5 1-4 0-4 1-1 0-0 1-3 3-2 2-1 0-0 1-2 1-2 2-2 1-0 0-1 0-1 1-0 1-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Ekoball Sanok 2-0 Błękitni Ropczyce 11 sierpnia, 11:00
na stadionie Rodzinnego Centrum Sportu i Rekreacji Wiki
Wisłok Wiśniowa 3-2 Igloopol Dębica 11 sierpnia, 16:00
Polonia Przemyśl 2-0 Sokół Nisko 10 sierpnia, 18:00
Wisłoka Dębica 1-1 JKS 1909 Jarosław 11 sierpnia, 15:00
Karpaty Krosno 3-0 Stal Gorzyce 11 sierpnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-3 Korona Rzeszów 11 sierpnia, 17:30
Piast Tuczempy 2-3 Izolator Boguchwała 11 sierpnia, 13:00
Przełom Besko 2-2 Rzemieślnik Pilzno 12 sierpnia, 16:30
Orzeł Przeworsk 0-0 KS Wiązownica 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Błękitni Ropczyce 0-3 KS Wiązownica 15 sierpnia, 18:00
Rzemieślnik Pilzno 3-0 Orzeł Przeworsk 15 sierpnia, 17:00
Izolator Boguchwała 1-0 Przełom Besko 15 sierpnia, 10:00
Korona Rzeszów 1-3 Piast Tuczempy 15 sierpnia, 12:00
Stal Gorzyce 2-4 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 sierpnia, 17:00
JKS 1909 Jarosław 1-0 Karpaty Krosno 15 sierpnia, 17:00
Sokół Nisko 0-3 Wisłoka Dębica 15 sierpnia, 17:30
Igloopol Dębica 1-3 Polonia Przemyśl 15 sierpnia, 17:00
Ekoball Sanok 1-2 Wisłok Wiśniowa 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Wisłok Wiśniowa 3-2 Błękitni Ropczyce 19 sierpnia, 16:00
Polonia Przemyśl 1-1 Ekoball Sanok 20 sierpnia, 18:00
Wisłoka Dębica 3-0 Igloopol Dębica 18 sierpnia, 17:00 (1600)
Karpaty Krosno 1-0 Sokół Nisko 18 sierpnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-2 JKS 1909 Jarosław 18 sierpnia, 17:30
Piast Tuczempy 2-0 Stal Gorzyce 18 sierpnia, 17:00
Przełom Besko 1-0 Korona Rzeszów 18 sierpnia, 16:30
Orzeł Przeworsk 0-0 Izolator Boguchwała 19 sierpnia, 17:00
KS Wiązownica 2-3 Rzemieślnik Pilzno 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Błękitni Ropczyce 2-4 Rzemieślnik Pilzno 25 sierpnia, 11:00
Izolator Boguchwała 2-3 KS Wiązownica 25 sierpnia, 13:00
Korona Rzeszów 3-2 Orzeł Przeworsk 25 sierpnia, 17:00
Stal Gorzyce 1-1 Przełom Besko 25 sierpnia, 17:00
JKS 1909 Jarosław 1-2 Piast Tuczempy 25 sierpnia, 17:00
Sokół Nisko 2-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 22 sierpnia, 17:30
Igloopol Dębica 2-0 Karpaty Krosno 25 sierpnia, 17:00
Ekoball Sanok 0-0 Wisłoka Dębica 25 sierpnia, 17:00
Wisłok Wiśniowa 2-4 Polonia Przemyśl 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 29 sierpnia

Polonia Przemyśl 1-0 Błękitni Ropczyce 29 sierpnia, 17:00
Wisłoka Dębica 1-3 Wisłok Wiśniowa 29 sierpnia, 17:00 (400)
Karpaty Krosno 0-1 Ekoball Sanok 29 sierpnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 4-2 Igloopol Dębica 29 sierpnia, 17:30
Piast Tuczempy 2-2 Sokół Nisko 5 września, 17:00
Przełom Besko 1-2 JKS 1909 Jarosław 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Przeworsk 3-0 Stal Gorzyce 29 sierpnia, 17:30
KS Wiązownica 2-1 Korona Rzeszów 29 sierpnia, 17:00
Rzemieślnik Pilzno 2-1 Izolator Boguchwała 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 1-2 września

Błękitni Ropczyce 0-3 Izolator Boguchwała 2 września, 17:00
Korona Rzeszów 0-3 Rzemieślnik Pilzno 1 września, 17:00
Stal Gorzyce 2-1 KS Wiązownica 1 września, 17:00
JKS 1909 Jarosław 0-0 Orzeł Przeworsk 1 września, 17:00
Sokół Nisko 2-0 Przełom Besko 2 września, 17:00
Igloopol Dębica 1-2 Piast Tuczempy 1 września, 17:00
Ekoball Sanok 3-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 1 września, 13:00
Wisłok Wiśniowa 2-0 Karpaty Krosno 2 września, 15:00
Polonia Przemyśl 1-1 Wisłoka Dębica 1 września, 11:00

Kolejka 7 - 8-9 września

Wisłoka Dębica 1-0 Błękitni Ropczyce 9 września, 16:00
Karpaty Krosno 0-1 Polonia Przemyśl 8 września, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-3 Wisłok Wiśniowa 8 września, 17:00
Piast Tuczempy 2-2 Ekoball Sanok 8 września, 11:00
Przełom Besko 1-2 Igloopol Dębica 9 września, 16:30
Orzeł Przeworsk 2-1 Sokół Nisko 8 września, 14:00
Rzemieślnik Pilzno 4-1 Stal Gorzyce 8 września, 11:00
Izolator Boguchwała 3-0 Korona Rzeszów 8 września, 11:00
JKS 1909 Jarosław 2-2 KS Wiązownica 7 września, 16:30

Kolejka 8 - 15-16 września

Błękitni Ropczyce 4-1 Korona Rzeszów 15 września, 16:00
Stal Gorzyce 0-1 Izolator Boguchwała 15 września, 17:00
JKS 1909 Jarosław 3-1 Rzemieślnik Pilzno 15 września, 16:00
Sokół Nisko 0-5 KS Wiązownica 15 września, 16:30
Igloopol Dębica 3-1 Orzeł Przeworsk 15 września, 16:30
Ekoball Sanok 2-0 Przełom Besko 15 września, 17:00
Wisłok Wiśniowa 1-2 Piast Tuczempy 16 września, 15:00
Polonia Przemyśl 1-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 września, 11:00
Wisłoka Dębica 4-1 Karpaty Krosno 15 września, 16:00

Kolejka 9 - 22-23 września

Karpaty Krosno 2-1 Błękitni Ropczyce 22 września, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-2 Wisłoka Dębica 22 września, 16:00
Piast Tuczempy 1-4 Polonia Przemyśl 21 września, 16:30
Przełom Besko 1-1 Wisłok Wiśniowa 23 września, 15:30
Orzeł Przeworsk 1-7 Ekoball Sanok 22 września, 15:30
Rzemieślnik Pilzno 4-2 Sokół Nisko 22 września, 16:00
Izolator Boguchwała 1-0 JKS 1909 Jarosław 22 września, 16:00
Korona Rzeszów 0-1 Stal Gorzyce 22 września, 16:00
Igloopol Dębica 3-2 KS Wiązownica 21 września, 16:00

Kolejka 10 - 29-30 września

Błękitni Ropczyce 3-3 Stal Gorzyce 29 września, 16:00
JKS 1909 Jarosław 2-1 Korona Rzeszów 29 września, 15:00
Sokół Nisko 1-3 Izolator Boguchwała 29 września, 16:00
Igloopol Dębica 2-1 Rzemieślnik Pilzno 29 września, 16:00
Ekoball Sanok 1-1 KS Wiązownica 29 września, 16:00
Polonia Przemyśl 5-0 Przełom Besko 29 września, 11:00
Wisłoka Dębica 1-1 Piast Tuczempy 29 września, 16:00 (250)
Karpaty Krosno 2-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 29 września, 16:00
Orzeł Przeworsk 1-0 Wisłok Wiśniowa 28 września, 16:15

Kolejka 11 - 6-7 października

Sokół Kolbuszowa Dolna 1-2 Błękitni Ropczyce 6 października, 15:30
Piast Tuczempy 1-1 Karpaty Krosno 6 października, 11:00
Przełom Besko 1-5 Wisłoka Dębica 7 października, 15:00
Orzeł Przeworsk 0-2 Polonia Przemyśl 6 października, 15:00
Rzemieślnik Pilzno 0-2 Ekoball Sanok 6 października, 15:00
Izolator Boguchwała 3-2 Igloopol Dębica 7 października, 11:00
Korona Rzeszów 0-2 Sokół Nisko 6 października, 15:00
Stal Gorzyce 0-1 JKS 1909 Jarosław 6 października, 11:00
Wisłok Wiśniowa 0-2 KS Wiązownica 6 października, 11:00

Kolejka 12 - 13-14 października

Błękitni Ropczyce 2-2 JKS 1909 Jarosław 13 października, 15:00
Sokół Nisko 0-1 Stal Gorzyce 13 października, 15:00
Igloopol Dębica 0-0 Korona Rzeszów 13 października, 15:30
Ekoball Sanok 2-2 Izolator Boguchwała 13 października, 11:00
Wisłok Wiśniowa 1-0 Rzemieślnik Pilzno 14 października, 14:00
Polonia Przemyśl 1-2 KS Wiązownica 13 października, 11:00
Wisłoka Dębica 3-0 Orzeł Przeworsk 10 października, 15:30
Karpaty Krosno 1-0 Przełom Besko 13 października, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-3 Piast Tuczempy 13 października, 15:30

Kolejka 13 - 20-21 października

Piast Tuczempy 2-3 Błękitni Ropczyce 20 października, 14:00
Przełom Besko 0-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 21 października, 15:00
Orzeł Przeworsk 0-2 Karpaty Krosno 20 października, 15:00
Rzemieślnik Pilzno 2-1 Polonia Przemyśl 20 października, 15:00
Izolator Boguchwała 4-0 Wisłok Wiśniowa 20 października, 15:00
Korona Rzeszów 0-1 Ekoball Sanok 20 października, 15:00
Stal Gorzyce 1-4 Igloopol Dębica 20 października, 15:00
JKS 1909 Jarosław 6-0 Sokół Nisko 20 października, 15:00
Wisłoka Dębica 3-1 KS Wiązownica 20 października, 15:00

Kolejka 14 - 27-28 października

Błękitni Ropczyce 7-1 Sokół Nisko 27 października, 11:00
Igloopol Dębica 1-1 JKS 1909 Jarosław 27 października, 15:00
Ekoball Sanok 3-1 Stal Gorzyce 27 października, 15:00
Wisłok Wiśniowa 4-1 Korona Rzeszów 28 października, 14:00
Polonia Przemyśl 1-2 Izolator Boguchwała 27 października, 11:00
Wisłoka Dębica 1-1 Rzemieślnik Pilzno 27 października, 15:00
Karpaty Krosno 1-0 KS Wiązownica 27 października, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-0 Orzeł Przeworsk 27 października, 15:00
Piast Tuczempy 3-0 Przełom Besko 28 października, 14:00

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Przełom Besko 1-3 Błękitni Ropczyce 4 listopada, 13:00
Orzeł Przeworsk 1-0 Piast Tuczempy 4 listopada, 12:00
Rzemieślnik Pilzno 2-2 Karpaty Krosno 3 listopada, 13:00
Izolator Boguchwała 1-1 Wisłoka Dębica 3 listopada, 14:00
Korona Rzeszów 0-0 Polonia Przemyśl 3 listopada, 14:00
Stal Gorzyce 1-1 Wisłok Wiśniowa 3 listopada, 13:00
JKS 1909 Jarosław 0-0 Ekoball Sanok 3 listopada, 13:00
Sokół Nisko 2-4 Igloopol Dębica 3 listopada, 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-0 KS Wiązownica 3 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Ekoball Sanok 1-0 Sokół Nisko 10 listopada, 13:00
Wisłok Wiśniowa 2-0 JKS 1909 Jarosław 11 listopada, 14:00
Polonia Przemyśl 4-2 Stal Gorzyce 10 listopada, 11:00
Wisłoka Dębica 4-0 Korona Rzeszów 10 listopada, 14:00
Karpaty Krosno 2-1 Izolator Boguchwała 10 listopada, 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 Rzemieślnik Pilzno 11 listopada, 13:30
Piast Tuczempy 2-1 KS Wiązownica 10 listopada, 13:30
Przełom Besko 1-0 Orzeł Przeworsk 10 listopada, 13:00
Igloopol Dębica 1-3 Błękitni Ropczyce 10 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 17-18 listopada

Orzeł Przeworsk 3-0 Błękitni Ropczyce 18 listopada, 12:00
Rzemieślnik Pilzno 3-0 Piast Tuczempy 17 listopada, 13:30
Izolator Boguchwała 2-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 listopada, 13:00
Korona Rzeszów 1-4 Karpaty Krosno 17 listopada, 13:00
Stal Gorzyce 1-2 Wisłoka Dębica 17 listopada, 11:00 (300)
JKS 1909 Jarosław 1-2 Polonia Przemyśl 17 listopada, 13:00
Sokół Nisko 1-3 Wisłok Wiśniowa 17 listopada, 14:00
Igloopol Dębica 2-0 Ekoball Sanok 17 listopada, 11:00
Przełom Besko 2-1 KS Wiązownica 18 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 24-25 listopada

Błękitni Ropczyce 2-0 Ekoball Sanok 9 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (24 listopada, 11:00) odwołany
Igloopol Dębica 0-1 Wisłok Wiśniowa 9 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (24 listopada, 11:00) odwołany
Sokół Nisko 1-1 Polonia Przemyśl 9 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (24 listopada, 13:00) odwołany
JKS 1909 Jarosław 0-1 Wisłoka Dębica 9 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (24 listopada, 13:00) odwołany
Stal Gorzyce 2-0 Karpaty Krosno 9 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (24 listopada, 11:00) odwołany
Korona Rzeszów 2-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 10 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (24 listopada, 11:00) odwołany
Izolator Boguchwała 2-1 Piast Tuczempy 9 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (25 listopada, 11:00) odwołany
Rzemieślnik Pilzno 2-2 Przełom Besko 10 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (24 listopada, 13:00) odwołany
KS Wiązownica 3-1 Orzeł Przeworsk 10 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (24 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 19 - 16-17 marca

KS Wiązownica 0-1 Błękitni Ropczyce 16 marca, 15:00
Orzeł Przeworsk 1-1 Rzemieślnik Pilzno 17 marca, 12:00
Przełom Besko 1-4 Izolator Boguchwała 17 marca, 14:00
Piast Tuczempy 3-1 Korona Rzeszów 16 marca, 14:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-0 Stal Gorzyce 16 marca, 15:00
Karpaty Krosno 0-3 JKS 1909 Jarosław 17 marca, 12:00
(wo)
przerwany w 75. minucie przy stanie 0-0 z powodu wbiegnięcia kibiców na boisko
Wisłoka Dębica 3-1 Sokół Nisko 17 marca, 15:00
Polonia Przemyśl 2-2 Igloopol Dębica 17 marca, 11:00
Wisłok Wiśniowa 1-1 Ekoball Sanok 17 marca, 12:00

Kolejka 20 - 23-24 marca

Błękitni Ropczyce 0-1 Wisłok Wiśniowa 23 marca, 15:00
Ekoball Sanok 0-1 Polonia Przemyśl 23 marca, 14:00
Igloopol Dębica 0-0 Wisłoka Dębica 23 marca, 15:30
Sokół Nisko 1-1 Karpaty Krosno 23 marca, 15:00
JKS 1909 Jarosław 2-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 23 marca, 15:00
Stal Gorzyce 2-3 Piast Tuczempy 23 marca, 13:00
Korona Rzeszów 4-1 Przełom Besko 23 marca, 13:00
Izolator Boguchwała 0-0 Orzeł Przeworsk 23 marca, 14:00
Rzemieślnik Pilzno 3-3 KS Wiązownica 23 marca, 15:00

Kolejka 21 - 30-31 marca

Rzemieślnik Pilzno 1-3 Błękitni Ropczyce 31 marca, 14:00
KS Wiązownica 0-1 Izolator Boguchwała 31 marca, 12:15
Orzeł Przeworsk 0-1 Korona Rzeszów 30 marca, 15:00
Przełom Besko 1-1 Stal Gorzyce 31 marca, 16:00
Piast Tuczempy 3-1 JKS 1909 Jarosław 30 marca, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-0 Sokół Nisko 30 marca, 15:30
Karpaty Krosno 4-0 Igloopol Dębica 30 marca, 15:00
Wisłoka Dębica 1-1 Ekoball Sanok 30 marca, 13:00
Polonia Przemyśl 1-3 Wisłok Wiśniowa 30 marca, 11:00

Kolejka 22 - 6-7 kwietnia

Błękitni Ropczyce 0-1 Polonia Przemyśl 6 kwietnia, 15:00
Wisłok Wiśniowa 1-1 Wisłoka Dębica 7 kwietnia, 15:00
Ekoball Sanok 1-2 Karpaty Krosno 6 kwietnia, 16:00
Igloopol Dębica 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 6 kwietnia, 11:00
Sokół Nisko 4-1 Piast Tuczempy 6 kwietnia, 13:00
JKS 1909 Jarosław 2-1 Przełom Besko 6 kwietnia, 16:00
Stal Gorzyce 2-3 Orzeł Przeworsk 6 kwietnia, 16:00
Korona Rzeszów 3-1 KS Wiązownica 6 kwietnia, 15:00
Izolator Boguchwała 3-0 Rzemieślnik Pilzno 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 13-14 kwietnia

Izolator Boguchwała 5-0 Błękitni Ropczyce 14 kwietnia, 11:00
Rzemieślnik Pilzno 0-1 Korona Rzeszów 14 kwietnia, 15:00
KS Wiązownica 4-1 Stal Gorzyce 14 kwietnia, 15:00
Orzeł Przeworsk 4-0 JKS 1909 Jarosław 13 kwietnia, 16:00
Przełom Besko 0-1 Sokół Nisko 14 kwietnia, 16:30
Piast Tuczempy 1-1 Igloopol Dębica 14 kwietnia, 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-3 Ekoball Sanok 13 kwietnia, 16:30
Karpaty Krosno 0-1 Wisłok Wiśniowa 13 kwietnia, 16:00
Wisłoka Dębica 2-0 Polonia Przemyśl 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 20 kwietnia

KS Wiązownica 1-2 JKS 1909 Jarosław 20 kwietnia, 15:15
Błękitni Ropczyce 0-2 Wisłoka Dębica 20 kwietnia, 15:00
Polonia Przemyśl 0-0 Karpaty Krosno 20 kwietnia, 11:00
Wisłok Wiśniowa 5-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 20 kwietnia, 11:00
Ekoball Sanok 3-0 Piast Tuczempy 20 kwietnia, 11:00
Igloopol Dębica 4-0 Przełom Besko 20 kwietnia, 16:00
Sokół Nisko 2-1 Orzeł Przeworsk 20 kwietnia, 13:00
Stal Gorzyce 0-1 Rzemieślnik Pilzno 20 kwietnia, 15:00
Korona Rzeszów 1-0 Izolator Boguchwała 20 kwietnia, 12:00

Kolejka 25 - 27-28 kwietnia

Korona Rzeszów 3-0 Błękitni Ropczyce 27 kwietnia, 16:30
Izolator Boguchwała 5-0 Stal Gorzyce 27 kwietnia, 17:00
Rzemieślnik Pilzno 2-2 JKS 1909 Jarosław 27 kwietnia, 11:00
KS Wiązownica 2-0 Sokół Nisko 27 kwietnia, 11:00
Orzeł Przeworsk 1-1 Igloopol Dębica 27 kwietnia, 11:00
Przełom Besko 0-0 Ekoball Sanok 27 kwietnia, 17:00
Piast Tuczempy 1-1 Wisłok Wiśniowa 27 kwietnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-3 Polonia Przemyśl 27 kwietnia, 17:00
Karpaty Krosno 0-1 Wisłoka Dębica 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 26 - 1 maja

KS Wiązownica 1-0 Igloopol Dębica 1 maja, 12:00
Błękitni Ropczyce 2-1 Karpaty Krosno 1 maja, 17:00
Wisłoka Dębica 4-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 1 maja, 17:00
Polonia Przemyśl 2-3 Piast Tuczempy 1 maja, 17:00
Wisłok Wiśniowa 1-2 Przełom Besko 30 kwietnia, 17:00
Ekoball Sanok 2-0 Orzeł Przeworsk 1 maja, 17:00
Sokół Nisko 0-1 Rzemieślnik Pilzno 1 maja, 17:00
JKS 1909 Jarosław 0-2 Izolator Boguchwała 1 maja, 17:00
Stal Gorzyce 1-5 Korona Rzeszów 1 maja, 17:00

Kolejka 27 - 4-5 maja

Wisłok Wiśniowa 5-0 Orzeł Przeworsk 5 maja, 16:00
Stal Gorzyce 0-6 Błękitni Ropczyce 8 maja, 17:30
Korona Rzeszów 2-1 JKS 1909 Jarosław 4 maja, 16:00
Izolator Boguchwała 1-2 Sokół Nisko 5 maja, 11:00
Rzemieślnik Pilzno 0-2 Igloopol Dębica 5 maja, 17:00
KS Wiązownica 1-1 Ekoball Sanok 5 maja, 16:00
Przełom Besko 0-4 Polonia Przemyśl 5 maja, 15:00
Piast Tuczempy 1-2 Wisłoka Dębica 4 maja, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-3 Karpaty Krosno 5 maja, 17:00

Kolejka 28 - 11-12 maja

KS Wiązownica 3-1 Wisłok Wiśniowa 12 maja, 16:00
Błękitni Ropczyce 2-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 11 maja, 17:00
Karpaty Krosno 1-1 Piast Tuczempy 11 maja, 14:00
Wisłoka Dębica 5-0 Przełom Besko 11 maja, 15:00
Polonia Przemyśl 4-0 Orzeł Przeworsk 11 maja, 11:00
Ekoball Sanok 3-1 Rzemieślnik Pilzno 11 maja, 11:00
Igloopol Dębica 2-2 Izolator Boguchwała 11 maja, 17:00
Sokół Nisko 0-1 Korona Rzeszów 11 maja, 17:00
JKS 1909 Jarosław 2-1 Stal Gorzyce 11 maja, 17:00

Kolejka 29 - 18-19 maja

JKS 1909 Jarosław 2-2 Błękitni Ropczyce 18 maja, 17:00
Stal Gorzyce 2-4 Sokół Nisko 18 maja, 17:00
Korona Rzeszów 1-0 Igloopol Dębica 18 maja, 17:00
Izolator Boguchwała 2-0 Ekoball Sanok 18 maja, 17:00
Rzemieślnik Pilzno 1-1 Wisłok Wiśniowa 18 maja, 17:00
KS Wiązownica 0-0 Polonia Przemyśl 19 maja, 16:00
Orzeł Przeworsk 0-2 Wisłoka Dębica 18 maja, 17:00
Przełom Besko 0-0 Karpaty Krosno 20 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (19 maja, 16:30) odwołany na wniosek policji
Piast Tuczempy 1-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 18 maja, 17:00

Kolejka 30 - 25-26 maja

KS Wiązownica 0-1 Wisłoka Dębica 26 maja, 17:00
Błękitni Ropczyce 3-2 Piast Tuczempy 26 maja, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1 Przełom Besko 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Karpaty Krosno 4-1 Orzeł Przeworsk 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Przemyśl 4-2 Rzemieślnik Pilzno 25 maja, 11:00
Wisłok Wiśniowa 0-2 Izolator Boguchwała 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (12 czerwca, 18:00) odwołany / w trzecim terminie (5 czerwca, 18:00) odwołany
Ekoball Sanok 2-1 Korona Rzeszów 25 maja, 17:00
Igloopol Dębica 0-1 Stal Gorzyce 25 maja, 16:00
Sokół Nisko 3-2 JKS 1909 Jarosław 25 maja, 17:00

Kolejka 31 - 29 maja

Sokół Nisko 1-2 Błękitni Ropczyce 29 maja, 17:00
JKS 1909 Jarosław 1-0 Igloopol Dębica 29 maja, 17:30
Stal Gorzyce 1-1 Ekoball Sanok 29 maja, 17:30
Korona Rzeszów 1-3 Wisłok Wiśniowa 29 maja, 18:00
Izolator Boguchwała 4-1 Polonia Przemyśl 29 maja, 17:00
Rzemieślnik Pilzno 0-2 Wisłoka Dębica 29 maja, 17:00
KS Wiązownica 3-2 Karpaty Krosno 29 maja, 17:00
Orzeł Przeworsk 6-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 29 maja, 17:00
Przełom Besko 3-2 Piast Tuczempy 29 maja, 16:30

Kolejka 32 - 1-2 czerwca

KS Wiązownica 5-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 czerwca, 18:00
Błękitni Ropczyce 3-0 Przełom Besko 1 czerwca, 11:00
Piast Tuczempy 4-1 Orzeł Przeworsk 1 czerwca, 17:00
Karpaty Krosno 1-2 Rzemieślnik Pilzno 1 czerwca, 17:00
Wisłoka Dębica 1-1 Izolator Boguchwała 1 czerwca, 17:00
Polonia Przemyśl 0-0 Korona Rzeszów 2 czerwca, 11:00
Wisłok Wiśniowa 5-0 Stal Gorzyce 2 czerwca, 17:00
Ekoball Sanok 1-1 JKS 1909 Jarosław 1 czerwca, 17:00
Igloopol Dębica 2-1 Sokół Nisko 1 czerwca, 14:00

Kolejka 33 - 8-9 czerwca

Błękitni Ropczyce 5-0 Igloopol Dębica 8 czerwca, 17:00
Sokół Nisko 1-0 Ekoball Sanok 5 czerwca, 17:30
JKS 1909 Jarosław 0-0 Wisłok Wiśniowa 8 czerwca, 11:00
Stal Gorzyce 3-2 Polonia Przemyśl 8 czerwca, 17:00
Korona Rzeszów 1-3 Wisłoka Dębica 8 czerwca, 17:00
Izolator Boguchwała 1-0 Karpaty Krosno 8 czerwca, 13:00
Rzemieślnik Pilzno 0-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 8 czerwca, 17:00
KS Wiązownica 1-1 Piast Tuczempy 9 czerwca, 16:00
Orzeł Przeworsk 3-0 Przełom Besko 9 czerwca, 11:00

Kolejka 34 - 15-16 czerwca

KS Wiązownica 6-2 Przełom Besko 15 czerwca, 17:00
Błękitni Ropczyce 5-1 Orzeł Przeworsk 15 czerwca, 17:00
Piast Tuczempy 4-2 Rzemieślnik Pilzno 14 czerwca, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-1 Izolator Boguchwała 15 czerwca, 17:00
Karpaty Krosno 2-0 Korona Rzeszów 15 czerwca, 17:00
Wisłoka Dębica 6-0 Stal Gorzyce 15 czerwca, 17:00 (900)
Polonia Przemyśl 2-1 JKS 1909 Jarosław 15 czerwca, 17:00
Wisłok Wiśniowa 1-3 Sokół Nisko 15 czerwca, 17:00
Ekoball Sanok 1-3 Igloopol Dębica 15 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (IV)

III liga 2018/2019 (IV)

IV liga 2018/2019 (lubelska)
IV liga 2018/2019 (małopolska (wschód))
IV liga 2018/2019 (małopolska (zachód))
IV liga 2018/2019 (świętokrzyska)

Klasa okręgowa 2018/2019 (Dębica)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Krosno)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Stalowa Wola)

Autor: Grzegorz Bober

 

Napisz do nas