[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Rzeszów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Głogovia Głogów Małopolski 30 65 20 5 5 68-23 10 2 3 37-10 10 3 2 31-13 2 3 1 0 1 5-5
2.  Sokół Sokołów Małopolski 30 65 20 5 5 80-42 10 2 3 42-21 10 3 2 38-21 2 3 1 0 1 5-5
3.  Sawa Sonina 30 56 17 5 8 73-36 9 3 3 47-17 8 2 5 26-19
4.  Jedność Niechobrz 30 49 13 10 7 53-31 5 7 3 25-14 8 3 4 28-17
5.  Resovia II 30 44 14 2 14 68-62 8 1 6 38-30 6 1 8 30-32 2 3 1 0 1 4-2
6.  Strug Tyczyn 30 44 12 8 10 49-44 6 5 4 24-19 6 3 6 25-25 2 3 1 0 1 2-4
7.  KS Stobierna 30 43 12 7 11 37-38 8 3 4 25-12 4 4 7 12-26 2 6 2 0 0 9-0
8.  KS Zaczernie 30 43 12 7 11 53-56 9 2 4 29-21 3 5 7 24-35 2 0 0 0 2 0-9
9.  Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 39 10 9 11 45-58 7 4 4 25-20 3 5 7 20-38
10.  Strumyk Malawa 30 38 10 8 12 48-56 5 6 4 29-24 5 2 8 19-32
11.  Błażowianka Błażowa 30 37 9 10 11 42-49 5 7 3 28-20 4 3 8 14-29
12.  Bratek Bratkowice 30 36 10 6 14 38-52 8 2 5 27-21 2 4 9 11-31
13.  Błękit Żołynia 30 35 8 11 11 39-41 5 4 6 16-17 3 7 5 23-24
14.  Wisłok Strzyżów 30 30 9 3 18 38-72 6 1 8 25-30 3 2 10 13-42
15.  LKS Trzebownisko 30 24 6 6 18 42-74 4 2 9 23-38 2 4 9 19-36
16.  Włókniarz Rakszawa 30 19 5 4 21 40-79 3 2 10 23-36 2 2 11 17-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Głogovia Głogów Małopolski    1-3 2-1 0-1 4-0 0-0 1-1 3-1 7-0 1-0 3-0 2-0 4-0 3-0 1-2 5-1 
 2 Sokół Sokołów Małopolski2-4     1-2 2-2 5-1 3-1 1-0 1-1 3-1 4-0 0-3 5-0 5-3 3-0 2-0 5-3 
 3 Sawa Sonina1-2 2-2     1-1 7-1 4-1 1-1 4-2 0-1 6-0 3-1 1-0 1-2 6-0 6-1 4-2 
 4 Jedność Niechobrz2-2 0-1 1-2     1-1 0-0 4-0 1-1 0-3 3-0 4-0 3-1 0-0 2-2 3-0 1-1 
 5 Resovia II0-3* 0-5 2-1 2-0     4-1 5-0 2-0 5-1 4-5 0-2 7-1 0-6 4-1 1-1 2-3 
 6 Strug Tyczyn1-0 1-3 1-1 1-2 1-0     3-0 2-2 3-3 2-1 2-3 0-1 1-1 2-0 3-1 1-1 
 7 KS Stobierna0-0 2-1 1-2 1-2 2-1 2-3     5-0 2-0 1-1 0-0 2-0 0-1 1-0 3-1 3-0 
 8 KS Zaczernie1-3 0-3 3-1 3-2 1-0 3-1 0-4     0-1 2-1 1-1 1-0 2-1 5-1 2-2 5-0 
 9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka0-3 2-2 1-0 1-4 1-2 2-1 2-0 6-2     0-0 4-0 2-2 1-1 1-0 1-3 1-0 
 10 Strumyk Malawa3-3 0-1 1-2 3-1 1-5 3-2 6-0 3-0 2-2     1-1 1-1 3-2 1-1 1-1 0-2 
 11 Błażowianka Błażowa0-3 1-1 2-1 0-2 2-0 1-1 0-0 3-3 3-1 2-3     2-2 1-1 7-0 2-2 2-0 
 12 Bratek Bratkowice0-2 2-4 1-1 0-3 4-2 0-1 1-0 4-1 4-1 1-0 3-0*     1-1 1-3 1-0 4-2 
 13 Błękit Żołynia1-2 1-2 1-2 1-1 0-4 0-3 0-0 0-0 0-0 0-1 1-0 3-1     5-1 1-0 2-0 
 14 Wisłok Strzyżów1-0 3-4 2-3 0-5 1-4 0-2 1-2 0-2 2-2 0-2 2-0 2-0 1-0     4-3 6-1 
 15 LKS Trzebownisko0-2 5-2 0-2 2-1 0-5 2-4 0-1 0-6 4-1 3-4 1-3 0-0 4-4 0-2     2-1 
 16 Włókniarz Rakszawa1-2 1-4 0-5 0-1 2-4 1-4 1-3 1-3 3-3 3-1 4-0 0-2 0-0 1-2 5-2     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Strumyk Malawa 1-1 Wisłok Strzyżów 12 sierpnia, 12:00
KS Stobierna 2-3 Strug Tyczyn 11 sierpnia, 18:00
Błękit Żołynia 1-2 Głogovia Głogów Małopolski 11 sierpnia, 17:00
Sawa Sonina 1-1 Jedność Niechobrz 10 sierpnia, 18:00
Włókniarz Rakszawa 4-0 Błażowianka Błażowa 12 sierpnia, 15:00
Bratek Bratkowice 4-1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 12 sierpnia, 14:00
KS Zaczernie 1-0 Resovia II 11 sierpnia, 17:00
LKS Trzebownisko 5-2 Sokół Sokołów Małopolski 11 sierpnia, 18:30

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Wisłok Strzyżów 3-4 Sokół Sokołów Małopolski 15 sierpnia, 11:00
Resovia II 1-1 LKS Trzebownisko 15 sierpnia, 11:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 6-2 KS Zaczernie 15 sierpnia, 14:00
Błażowianka Błażowa 2-2 Bratek Bratkowice 15 sierpnia, 17:00
Jedność Niechobrz 1-1 Włókniarz Rakszawa 15 sierpnia, 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 2-1 Sawa Sonina 15 sierpnia, 11:00
Strumyk Malawa 6-0 KS Stobierna 15 sierpnia, 17:00
Błękit Żołynia 0-3 Strug Tyczyn 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

KS Stobierna 1-0 Wisłok Strzyżów 18 sierpnia, 18:00
Błękit Żołynia 0-1 Strumyk Malawa 18 sierpnia, 17:00
Sawa Sonina 4-1 Strug Tyczyn 19 sierpnia, 18:00
Włókniarz Rakszawa 1-2 Głogovia Głogów Małopolski 19 sierpnia, 15:00
Bratek Bratkowice 0-3 Jedność Niechobrz 18 sierpnia, 17:00
KS Zaczernie 1-1 Błażowianka Błażowa 19 sierpnia, 17:00
LKS Trzebownisko 4-1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 18 sierpnia, 17:00
Sokół Sokołów Małopolski 5-1 Resovia II 18 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Wisłok Strzyżów 1-4 Resovia II 25 sierpnia, 16:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-2 Sokół Sokołów Małopolski 26 sierpnia, 16:30
Błażowianka Błażowa 2-2 LKS Trzebownisko 26 sierpnia, 17:00
Jedność Niechobrz 1-1 KS Zaczernie 26 sierpnia, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski 2-0 Bratek Bratkowice 25 sierpnia, 17:00
Strumyk Malawa 1-2 Sawa Sonina 26 sierpnia, 14:00
KS Stobierna 0-1 Błękit Żołynia 25 sierpnia, 18:00
Włókniarz Rakszawa 1-4 Strug Tyczyn 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Błękit Żołynia 5-1 Wisłok Strzyżów 2 września, 14:00
Sawa Sonina 1-1 KS Stobierna 2 września, 17:00
Włókniarz Rakszawa 3-1 Strumyk Malawa 2 września, 15:00
Bratek Bratkowice 0-1 Strug Tyczyn 2 września, 14:00
KS Zaczernie 1-3 Głogovia Głogów Małopolski 1 września, 17:00
LKS Trzebownisko 2-1 Jedność Niechobrz 31 sierpnia, 17:30
Sokół Sokołów Małopolski 0-3 Błażowianka Błażowa 1 września, 16:00
Resovia II 5-1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Wisłok Strzyżów 2-2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 9 września, 15:30
Błażowianka Błażowa 2-0 Resovia II 9 września, 17:00
Jedność Niechobrz 0-1 Sokół Sokołów Małopolski 8 września, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-2 LKS Trzebownisko 9 września, 17:00
Strug Tyczyn 2-2 KS Zaczernie 9 września, 17:00
Strumyk Malawa 1-1 Bratek Bratkowice 9 września, 12:00
KS Stobierna 3-0 Włókniarz Rakszawa 9 września, 15:00
Błękit Żołynia 1-2 Sawa Sonina 9 września, 14:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Sawa Sonina 6-0 Wisłok Strzyżów 16 września, 16:00
Włókniarz Rakszawa 0-0 Błękit Żołynia 16 września, 15:00
Bratek Bratkowice 1-0 KS Stobierna 16 września, 14:00
KS Zaczernie 2-1 Strumyk Malawa 15 września, 17:00
LKS Trzebownisko 2-4 Strug Tyczyn 14 września, 17:00
Sokół Sokołów Małopolski 2-4 Głogovia Głogów Małopolski 16 września, 17:00
Resovia II 2-0 Jedność Niechobrz 16 września, 16:30
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4-0 Błażowianka Błażowa 16 września, 14:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Wisłok Strzyżów 2-0 Błażowianka Błażowa 23 września, 15:30
Jedność Niechobrz 0-3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 22 września, 12:30
Głogovia Głogów Małopolski 4-0 Resovia II 22 września, 16:00
Strug Tyczyn 1-3 Sokół Sokołów Małopolski 23 września, 16:00
Strumyk Malawa 1-1 LKS Trzebownisko 23 września, 12:00
KS Stobierna 5-0 KS Zaczernie 22 września, 16:00
Błękit Żołynia 3-1 Bratek Bratkowice 23 września, 14:00
Sawa Sonina 4-2 Włókniarz Rakszawa 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Włókniarz Rakszawa 1-2 Wisłok Strzyżów 30 września, 15:00
Bratek Bratkowice 1-1 Sawa Sonina 30 września, 14:00
KS Zaczernie 2-1 Błękit Żołynia 29 września, 15:00
LKS Trzebownisko 0-1 KS Stobierna 30 września, 15:00
Sokół Sokołów Małopolski 4-0 Strumyk Malawa 30 września, 15:00
Resovia II 4-1 Strug Tyczyn 30 września, 17:00
na bocznym boisku
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-3 Głogovia Głogów Małopolski 29 września, 16:00
Błażowianka Błażowa 0-2 Jedność Niechobrz 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Wisłok Strzyżów 0-5 Jedność Niechobrz 7 października, 15:30
Głogovia Głogów Małopolski 3-0 Błażowianka Błażowa 6 października, 16:00
Strug Tyczyn 3-3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 6 października, 16:00
Strumyk Malawa 1-5 Resovia II 7 października, 12:00
KS Stobierna 2-1 Sokół Sokołów Małopolski 6 października, 14:00
Błękit Żołynia 1-0 LKS Trzebownisko 7 października, 14:00
Sawa Sonina 4-2 KS Zaczernie 7 października, 15:00
Włókniarz Rakszawa 0-2 Bratek Bratkowice 6 października, 16:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Bratek Bratkowice 1-3 Wisłok Strzyżów 14 października, 11:00
KS Zaczernie 5-0 Włókniarz Rakszawa 14 października, 14:00
LKS Trzebownisko 0-2 Sawa Sonina 14 października, 15:00
Sokół Sokołów Małopolski 5-3 Błękit Żołynia 13 października, 15:00
Resovia II 5-0 KS Stobierna 14 października, 17:00
na bocznym boisku
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-0 Strumyk Malawa 14 października, 14:00
Błażowianka Błażowa 1-1 Strug Tyczyn 14 października, 15:00
Jedność Niechobrz 2-2 Głogovia Głogów Małopolski 13 października, 10:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Wisłok Strzyżów 1-0 Głogovia Głogów Małopolski 21 października, 14:30
Strug Tyczyn 1-2 Jedność Niechobrz 20 października, 15:00
Strumyk Malawa 1-1 Błażowianka Błażowa 20 października, 15:00
KS Stobierna 2-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 20 października, 15:00
Błękit Żołynia 0-4 Resovia II 20 października, 16:00
Sawa Sonina 2-2 Sokół Sokołów Małopolski 21 października, 15:00
Włókniarz Rakszawa 5-2 LKS Trzebownisko 21 października, 14:00
Bratek Bratkowice 4-1 KS Zaczernie 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

KS Zaczernie 5-1 Wisłok Strzyżów 27 października, 14:00
LKS Trzebownisko 0-0 Bratek Bratkowice 27 października, 15:00
Sokół Sokołów Małopolski 5-3 Włókniarz Rakszawa 28 października, 14:00
Resovia II 2-1 Sawa Sonina 27 października, 17:00
na bocznym boisku
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-1 Błękit Żołynia 27 października, 11:30
Błażowianka Błażowa 0-0 KS Stobierna 28 października, 14:00
Jedność Niechobrz 3-0 Strumyk Malawa 27 października, 14:30
Głogovia Głogów Małopolski 0-0 Strug Tyczyn 27 października, 13:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Wisłok Strzyżów 0-2 Strug Tyczyn 4 listopada, 13:30
Strumyk Malawa 3-3 Głogovia Głogów Małopolski 4 listopada, 12:00
KS Stobierna 1-2 Jedność Niechobrz 3 listopada, 14:00
Błękit Żołynia 1-0 Błażowianka Błażowa 4 listopada, 14:00
Sawa Sonina 0-1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4 listopada, 14:00
Włókniarz Rakszawa 2-4 Resovia II 4 listopada, 14:00
Bratek Bratkowice 2-4 Sokół Sokołów Małopolski 4 listopada, 14:30
KS Zaczernie 2-2 LKS Trzebownisko 3 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

LKS Trzebownisko 0-2 Wisłok Strzyżów 10 listopada, 14:00
Sokół Sokołów Małopolski 1-1 KS Zaczernie 11 listopada, 14:00
Resovia II 7-1 Bratek Bratkowice 11 listopada, 13:30
na bocznym boisku
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-0 Włókniarz Rakszawa 11 listopada, 14:00
Błażowianka Błażowa 2-1 Sawa Sonina 11 listopada, 14:00
Jedność Niechobrz 0-0 Błękit Żołynia 10 listopada, 12:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-1 KS Stobierna 10 listopada, 11:00
Strug Tyczyn 2-1 Strumyk Malawa 10 listopada, 10:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Wisłok Strzyżów 0-2 Strumyk Malawa 17 marca, 14:00
Strug Tyczyn 3-0 KS Stobierna 17 marca, 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 4-0 Błękit Żołynia 16 marca, 15:00
Jedność Niechobrz 1-2 Sawa Sonina 16 marca, 15:00
Błażowianka Błażowa 2-0 Włókniarz Rakszawa 17 marca, 14:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-2 Bratek Bratkowice 17 marca, 14:00
Resovia II 2-0 KS Zaczernie 17 marca, 17:00
na bocznym boisku
Sokół Sokołów Małopolski 2-0 LKS Trzebownisko 16 marca, 15:00

Kolejka 17 - 23-24 marca

Strug Tyczyn 1-1 Błękit Żołynia 24 marca, 14:00
Sokół Sokołów Małopolski 3-0 Wisłok Strzyżów 24 marca, 15:00
LKS Trzebownisko 0-5 Resovia II 23 marca, 12:00
KS Zaczernie 0-1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 24 marca, 14:00
Bratek Bratkowice 3-0 Błażowianka Błażowa 24 marca, 14:00
(wo)
na boisku 0-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Włókniarz Rakszawa 0-1 Jedność Niechobrz 24 marca, 15:00
Sawa Sonina 1-2 Głogovia Głogów Małopolski 23 marca, 13:00
KS Stobierna 1-1 Strumyk Malawa 24 marca, 14:00

Kolejka 18 - 30-31 marca

Wisłok Strzyżów 1-2 KS Stobierna 31 marca, 14:00
Strumyk Malawa 3-2 Błękit Żołynia 31 marca, 12:00
Strug Tyczyn 1-1 Sawa Sonina 31 marca, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski 5-1 Włókniarz Rakszawa 30 marca, 15:00
Jedność Niechobrz 3-1 Bratek Bratkowice 30 marca, 15:00
Błażowianka Błażowa 3-3 KS Zaczernie 31 marca, 15:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-3 LKS Trzebownisko 31 marca, 14:00
Resovia II 0-5 Sokół Sokołów Małopolski 31 marca, 17:00
na bocznym boisku

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Strug Tyczyn 1-1 Włókniarz Rakszawa 7 kwietnia, 15:00
Resovia II 4-1 Wisłok Strzyżów 7 kwietnia, 17:00
na bocznym boisku
Sokół Sokołów Małopolski 3-1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 7 kwietnia, 16:00
LKS Trzebownisko 1-3 Błażowianka Błażowa 6 kwietnia, 17:00
KS Zaczernie 3-2 Jedność Niechobrz 7 kwietnia, 14:00
pierwotnie zweryfikowano jako walkower 0-3 za grę nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy / w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Bratek Bratkowice 0-2 Głogovia Głogów Małopolski 7 kwietnia, 14:00
Sawa Sonina 6-0 Strumyk Malawa 6 kwietnia, 16:00
Błękit Żołynia 0-0 KS Stobierna 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Wisłok Strzyżów 1-0 Błękit Żołynia 14 kwietnia, 15:00
KS Stobierna 1-2 Sawa Sonina 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strumyk Malawa 0-2 Włókniarz Rakszawa 14 kwietnia, 12:00
Strug Tyczyn 0-1 Bratek Bratkowice 14 kwietnia, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski 3-1 KS Zaczernie 13 kwietnia, 16:00
Jedność Niechobrz 3-0 LKS Trzebownisko 13 kwietnia, 11:00
Błażowianka Błażowa 1-1 Sokół Sokołów Małopolski 14 kwietnia, 17:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-2 Resovia II 13 kwietnia, 12:00

Kolejka 21 - 20 kwietnia

Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-0 Wisłok Strzyżów 20 kwietnia, 14:00
Resovia II 0-2 Błażowianka Błażowa 20 kwietnia, 11:00
na bocznym boisku
Sokół Sokołów Małopolski 2-2 Jedność Niechobrz 20 kwietnia, 13:00
LKS Trzebownisko 0-2 Głogovia Głogów Małopolski 20 kwietnia, 14:00
KS Zaczernie 3-1 Strug Tyczyn 20 kwietnia, 14:00
Bratek Bratkowice 1-0 Strumyk Malawa 20 kwietnia, 14:00
Włókniarz Rakszawa 1-3 KS Stobierna 20 kwietnia, 15:00
Sawa Sonina 1-2 Błękit Żołynia 20 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Wisłok Strzyżów 2-3 Sawa Sonina 27 kwietnia, 15:00
Błękit Żołynia 2-0 Włókniarz Rakszawa 27 kwietnia, 17:00
KS Stobierna 2-0 Bratek Bratkowice 27 kwietnia, 17:00
Strumyk Malawa 3-0 KS Zaczernie 27 kwietnia, 15:00
Strug Tyczyn 3-1 LKS Trzebownisko 28 kwietnia, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-3 Sokół Sokołów Małopolski 27 kwietnia, 16:00
Jedność Niechobrz 1-1 Resovia II 27 kwietnia, 15:00
Błażowianka Błażowa 3-1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 1 maja

Błażowianka Błażowa 7-0 Wisłok Strzyżów 1 maja, 17:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-4 Jedność Niechobrz 1 maja, 14:00
Resovia II 0-3 Głogovia Głogów Małopolski 1 maja, 17:00
(wo)
na bocznym boisku / na boisku 4-0
Sokół Sokołów Małopolski 3-1 Strug Tyczyn 1 maja, 17:00
LKS Trzebownisko 3-4 Strumyk Malawa 1 maja, 17:00
KS Zaczernie 0-4 KS Stobierna 30 kwietnia, 18:00
Bratek Bratkowice 1-1 Błękit Żołynia 1 maja, 14:00
Włókniarz Rakszawa 0-5 Sawa Sonina 1 maja, 15:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

Wisłok Strzyżów 6-1 Włókniarz Rakszawa 5 maja, 16:00
Sawa Sonina 1-0 Bratek Bratkowice 8 maja, 18:00
Błękit Żołynia 0-0 KS Zaczernie 5 maja, 14:00
KS Stobierna 3-1 LKS Trzebownisko 4 maja, 17:00
Strumyk Malawa 0-1 Sokół Sokołów Małopolski 5 maja, 12:00
Strug Tyczyn 1-0 Resovia II 4 maja, 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 7-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4 maja, 17:00
Jedność Niechobrz 4-0 Błażowianka Błażowa 4 maja, 15:00

Kolejka 25 - 11-12 maja

Jedność Niechobrz 2-2 Wisłok Strzyżów 11 maja, 11:00
Błażowianka Błażowa 0-3 Głogovia Głogów Małopolski 12 maja, 17:00
w Tyczynie / bez udziału publiczności
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-1 Strug Tyczyn 12 maja, 14:00
Resovia II 4-5 Strumyk Malawa 22 maja, 17:00
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (12 maja, 17:00) odwołany
Sokół Sokołów Małopolski 1-0 KS Stobierna 12 maja, 16:00
LKS Trzebownisko 4-4 Błękit Żołynia 12 maja, 17:00
KS Zaczernie 3-1 Sawa Sonina 11 maja, 17:00
Bratek Bratkowice 4-2 Włókniarz Rakszawa 12 maja, 14:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Wisłok Strzyżów 2-0 Bratek Bratkowice 19 maja, 16:00
Włókniarz Rakszawa 1-3 KS Zaczernie 18 maja, 17:00
Sawa Sonina 6-1 LKS Trzebownisko 18 maja, 17:00
Błękit Żołynia 1-2 Sokół Sokołów Małopolski 19 maja, 14:00
KS Stobierna 2-1 Resovia II 18 maja, 17:00
Strumyk Malawa 2-2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 18 maja, 17:00
Strug Tyczyn 2-3 Błażowianka Błażowa 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Głogovia Głogów Małopolski 0-1 Jedność Niechobrz 18 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Głogovia Głogów Małopolski 3-0 Wisłok Strzyżów 26 maja, 18:00
Jedność Niechobrz 0-0 Strug Tyczyn 25 maja, 15:00
Błażowianka Błażowa 2-3 Strumyk Malawa 12 czerwca, 17:00
w Tyczynie / w pierwotnym terminie (26 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-0 KS Stobierna 26 maja, 14:00
Resovia II 0-6 Błękit Żołynia 26 maja, 17:00
na bocznym boisku
Sokół Sokołów Małopolski 1-2 Sawa Sonina 25 maja, 17:00
LKS Trzebownisko 2-1 Włókniarz Rakszawa 25 maja, 17:00
KS Zaczernie 1-0 Bratek Bratkowice 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Wisłok Strzyżów 0-2 KS Zaczernie 2 czerwca, 16:00
Bratek Bratkowice 1-0 LKS Trzebownisko 2 czerwca, 14:00
Włókniarz Rakszawa 1-4 Sokół Sokołów Małopolski 1 czerwca, 15:00
Sawa Sonina 7-1 Resovia II 1 czerwca, 18:00
Błękit Żołynia 0-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 czerwca, 14:00
KS Stobierna 0-0 Błażowianka Błażowa 1 czerwca, 17:00
Strumyk Malawa 3-1 Jedność Niechobrz 2 czerwca, 12:00
Strug Tyczyn 1-0 Głogovia Głogów Małopolski 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

Strug Tyczyn 2-0 Wisłok Strzyżów 9 czerwca, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-0 Strumyk Malawa 8 czerwca, 17:00
Jedność Niechobrz 4-0 KS Stobierna 8 czerwca, 11:00
Błażowianka Błażowa 1-1 Błękit Żołynia 8 czerwca, 18:00
w Trzebownisku
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-0 Sawa Sonina 9 czerwca, 18:00
Resovia II 2-3 Włókniarz Rakszawa 8 czerwca, 11:00
na bocznym boisku
Sokół Sokołów Małopolski 5-0 Bratek Bratkowice 9 czerwca, 16:00
LKS Trzebownisko 0-6 KS Zaczernie 9 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 15-16 czerwca

Wisłok Strzyżów 4-3 LKS Trzebownisko 15 czerwca, 17:00
KS Zaczernie 0-3 Sokół Sokołów Małopolski 15 czerwca, 17:00
Bratek Bratkowice 4-2 Resovia II 15 czerwca, 17:00
Włókniarz Rakszawa 3-3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 15 czerwca, 17:00
Sawa Sonina 3-1 Błażowianka Błażowa 15 czerwca, 17:00
Błękit Żołynia 1-1 Jedność Niechobrz 15 czerwca, 17:00
KS Stobierna 0-0 Głogovia Głogów Małopolski 15 czerwca, 17:00
Strumyk Malawa 3-2 Strug Tyczyn 15 czerwca, 17:00

IV liga 2018/2019 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2018/2019 (Dębica)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Krosno)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Stalowa Wola)

Klasa A 2018/2019 (Rzeszów I)
Klasa A 2018/2019 (Rzeszów II - Łańcut)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas