[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Jarosław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start Pruchnik 15 35 11 2 2 33-10 8 0 0 24-3 3 2 2 9-7
2.  Sanoczanka Święte 15 34 10 4 1 29-9 5 1 1 14-3 5 3 0 15-6
3.  LKS Skołoszów 15 33 10 3 2 30-15 7 2 0 21-8 3 1 2 9-7
4.  Pogoń-Sokół Lubaczów 15 26 8 2 5 23-15 7 2 0 17-4 1 0 5 6-11
5.  Płomień Morawsko 15 25 7 4 4 21-15 4 2 2 11-8 3 2 2 10-7
6.  Motor Grochowce 15 23 7 2 6 29-22 4 0 3 15-10 3 2 3 14-12 1 3 1 0 0 4-2
7.  Łęk Ostrów 15 23 6 5 4 33-24 3 3 3 16-16 3 2 1 17-8 1 0 0 0 1 2-4
8.  Granica Stubno 15 21 5 6 4 17-15 3 3 1 11-6 2 3 3 6-9 1 3 1 0 0 1-0
9.  MKS Kańczuga 15 21 6 3 6 25-24 4 2 2 14-11 2 1 4 11-13 1 0 0 0 1 0-1
10.  Czuwaj Przemyśl 15 20 6 2 7 20-19 3 1 4 11-12 3 1 3 9-7
11.  San Hurko/Hureczko 15 16 4 4 7 18-27 3 2 2 13-11 1 2 5 5-16
12.  MKS Radymno 15 15 3 6 6 19-30 3 3 1 10-12 0 3 5 9-18
13.  Biało-Czerwoni Kaszyce 15 12 3 3 9 16-25 2 1 4 4-8 1 2 5 12-17
14.  Huragan Gniewczyna 15 11 3 2 10 23-33 0 1 1 4-6 3 1 9 19-27
15.  Gwiazda Wielkie Oczy 15 9 2 3 10 13-42 0 3 5 8-21 2 0 5 5-21 1 3 1 0 0 2-0
16.  Błękitni Grzęska 15 9 2 3 10 18-42 2 1 6 10-25 0 2 4 8-17 1 0 0 0 1 0-2

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Start Pruchnik    1-0 3-0 3-0 6-2 3-0 2-0 1-0 5-1 
 2 Sanoczanka Święte3-0     0-2 1-0 2-0 0-0 2-0 6-1 
 3 LKS Skołoszów2-0     2-1 1-0 2-2 2-0 4-2 4-1 2-0 2-2 
 4 Pogoń-Sokół Lubaczów0-0     2-0 2-1 1-1 1-0 1-0 3-1 2-1 5-0 
 5 Płomień Morawsko0-0 1-0     1-2 0-2 1-0 3-2 1-1 4-1 
 6 Motor Grochowce0-2 1-3     3-2 0-1 5-0 3-2 3-0 
 7 Łęk Ostrów0-1 4-2 1-1 2-4     2-1 1-1 2-1 3-3 1-2 
 8 Granica Stubno0-2 0-0     1-0 2-1 2-2 1-1 5-0 
 9 MKS Kańczuga2-4 4-1     1-1 0-1 2-1 2-1 2-1 1-1 
 10 Czuwaj Przemyśl1-2 1-2 0-2     3-0 1-1 2-0 1-4 2-1 
 11 San Hurko/Hureczko1-1 0-3 0-2 2-2     4-0 3-2 3-1 
 12 MKS Radymno1-1 1-1 1-1 2-1 0-5     2-1 3-2 
 13 Biało-Czerwoni Kaszyce0-1 0-3 1-1 0-1 1-0 2-0     0-2 
 14 Huragan Gniewczyna3-5 1-1     
 15 Gwiazda Wielkie Oczy1-2 1-3 0-4 0-4 2-2 2-2 2-2 0-2     
 16 Błękitni Grzęska1-6 2-0 1-1 0-3 2-6 0-2 1-4 3-1 0-2     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Pogoń-Sokół Lubaczów 3-1 Biało-Czerwoni Kaszyce 11 sierpnia, 17:00
Czuwaj Przemyśl 3-0 San Hurko/Hureczko 11 sierpnia, 16:00
Łęk Ostrów 0-1 Start Pruchnik 11 sierpnia, 17:00
MKS Kańczuga 2-1 MKS Radymno 11 sierpnia, 11:00
Błękitni Grzęska 0-2 Granica Stubno 11 sierpnia, 17:00
Płomień Morawsko 0-0 Sanoczanka Święte 12 sierpnia, 14:00
LKS Skołoszów 1-0 Motor Grochowce 12 sierpnia, 15:00
Gwiazda Wielkie Oczy 0-2 Huragan Gniewczyna 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Biało-Czerwoni Kaszyce 0-2 Huragan Gniewczyna 19 sierpnia, 17:00
Motor Grochowce 3-0 Gwiazda Wielkie Oczy 19 sierpnia, 17:00
Sanoczanka Święte 0-2 LKS Skołoszów 19 sierpnia, 15:00
Granica Stubno 0-2 Płomień Morawsko 19 sierpnia, 17:00
MKS Radymno 3-2 Błękitni Grzęska 19 sierpnia, 17:00
Start Pruchnik 6-2 MKS Kańczuga 18 sierpnia, 17:00
San Hurko/Hureczko 2-2 Łęk Ostrów 19 sierpnia, 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-0 Czuwaj Przemyśl 18 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Czuwaj Przemyśl 2-0 Biało-Czerwoni Kaszyce 26 sierpnia, 16:00
Łęk Ostrów 4-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 26 sierpnia, 15:00
MKS Kańczuga 0-1 San Hurko/Hureczko 25 sierpnia, 11:00
Błękitni Grzęska 1-6 Start Pruchnik 25 sierpnia, 11:00
Płomień Morawsko 3-2 MKS Radymno 26 sierpnia, 14:00
LKS Skołoszów 2-0 Granica Stubno 26 sierpnia, 17:00
Gwiazda Wielkie Oczy 1-2 Sanoczanka Święte 26 sierpnia, 17:00
Huragan Gniewczyna 3-5 Motor Grochowce 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Biało-Czerwoni Kaszyce 1-1 Motor Grochowce 2 września, 16:00
Sanoczanka Święte 2-0 Huragan Gniewczyna 1 września, 16:00
Granica Stubno 5-0 Gwiazda Wielkie Oczy 1 września, 17:00
MKS Radymno 1-1 LKS Skołoszów 1 września, 16:00
Start Pruchnik 1-0 Płomień Morawsko 1 września, 11:00
San Hurko/Hureczko 3-1 Błękitni Grzęska 1 września, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-0 MKS Kańczuga 1 września, 11:00
Czuwaj Przemyśl 0-2 Łęk Ostrów 1 września, 16:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Łęk Ostrów 2-1 Biało-Czerwoni Kaszyce 9 września, 15:00
MKS Kańczuga 1-1 Czuwaj Przemyśl 9 września, 12:00
Błękitni Grzęska 2-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 9 września, 17:00
Płomień Morawsko 1-0 San Hurko/Hureczko 9 września, 16:00
LKS Skołoszów 2-0 Start Pruchnik 9 września, 16:00
Gwiazda Wielkie Oczy 2-2 MKS Radymno 9 września, 16:00
Huragan Gniewczyna 1-1 Granica Stubno 8 września, 16:00
Motor Grochowce 0-2 Sanoczanka Święte 9 września, 16:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Biało-Czerwoni Kaszyce 0-3 Sanoczanka Święte 16 września, 15:00
Granica Stubno 0-0 Motor Grochowce 16 września, 16:00
MKS Radymno 2-1 Huragan Gniewczyna 15 września, 16:00
Start Pruchnik 5-1 Gwiazda Wielkie Oczy 16 września, 16:00
San Hurko/Hureczko 0-3 LKS Skołoszów 16 września, 14:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-0 Płomień Morawsko 15 września, 16:00
Czuwaj Przemyśl 2-1 Błękitni Grzęska 15 września, 16:00
Łęk Ostrów 1-1 MKS Kańczuga 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 22-23 września

MKS Kańczuga 2-1 Biało-Czerwoni Kaszyce 22 września, 15:30
Błękitni Grzęska 2-6 Łęk Ostrów 22 września, 16:00
Płomień Morawsko 0-2 Czuwaj Przemyśl 22 września, 11:00
LKS Skołoszów 2-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 22 września, 11:00
Gwiazda Wielkie Oczy 2-2 San Hurko/Hureczko 22 września, 16:00
Motor Grochowce 3-2 MKS Radymno 23 września, 16:00
Sanoczanka Święte 0-0 Granica Stubno 23 września, 14:30
Start Pruchnik 1-0 Huragan Gniewczyna 23 września, 16:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Biało-Czerwoni Kaszyce 0-1 Granica Stubno 30 września, 16:00
MKS Radymno 1-1 Sanoczanka Święte 29 września, 16:00
Start Pruchnik 3-0 Motor Grochowce 30 września, 15:00
San Hurko/Hureczko 3-2 Huragan Gniewczyna 29 września, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 5-0 Gwiazda Wielkie Oczy 29 września, 11:00
Czuwaj Przemyśl 1-2 LKS Skołoszów 29 września, 16:00
Łęk Ostrów 1-1 Płomień Morawsko 29 września, 15:00
MKS Kańczuga 1-1 Błękitni Grzęska 29 września, 11:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Błękitni Grzęska 1-4 Biało-Czerwoni Kaszyce 7 października, 14:00
Płomień Morawsko 1-2 MKS Kańczuga 6 października, 11:00
LKS Skołoszów 2-2 Łęk Ostrów 7 października, 14:00
Gwiazda Wielkie Oczy 0-4 Czuwaj Przemyśl 7 października, 15:00
Motor Grochowce 5-0 San Hurko/Hureczko 7 października, 15:00
Sanoczanka Święte 3-0 Start Pruchnik 7 października, 15:00
Granica Stubno 1-1 MKS Radymno 7 października, 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-1 Huragan Gniewczyna 6 października, 15:00

Kolejka 10 - 13-14 października

Biało-Czerwoni Kaszyce 2-0 MKS Radymno 14 października, 15:00
Start Pruchnik 3-0 Granica Stubno 14 października, 15:30
San Hurko/Hureczko 1-1 Sanoczanka Święte 13 października, 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-1 Motor Grochowce 13 października, 15:00
Czuwaj Przemyśl 1-4 Huragan Gniewczyna 14 października, 15:00
Łęk Ostrów 1-2 Gwiazda Wielkie Oczy 13 października, 15:00
MKS Kańczuga 4-1 LKS Skołoszów 13 października, 15:00
Błękitni Grzęska 1-1 Płomień Morawsko 14 października, 14:00

Kolejka 11 - 20-21 października

Płomień Morawsko 1-1 Biało-Czerwoni Kaszyce 21 października, 15:00
LKS Skołoszów 2-2 Błękitni Grzęska 20 października, 15:00
Gwiazda Wielkie Oczy 0-4 MKS Kańczuga 20 października, 15:00
Motor Grochowce 0-1 Czuwaj Przemyśl 21 października, 15:00
Sanoczanka Święte 1-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 20 października, 15:00
Granica Stubno 2-2 San Hurko/Hureczko 21 października, 15:00
MKS Radymno 1-1 Start Pruchnik 21 października, 15:00
Łęk Ostrów 3-3 Huragan Gniewczyna 21 października, 14:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Biało-Czerwoni Kaszyce 0-1 Start Pruchnik 28 października, 14:00
San Hurko/Hureczko 4-0 MKS Radymno 27 października, 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-1 Granica Stubno 27 października, 15:00
Czuwaj Przemyśl 1-2 Sanoczanka Święte 27 października, 15:00
Łęk Ostrów 2-4 Motor Grochowce 28 października, 14:00
MKS Kańczuga 2-1 Huragan Gniewczyna 27 października, 15:00
Błękitni Grzęska 0-2 Gwiazda Wielkie Oczy 27 października, 15:00
Płomień Morawsko 1-0 LKS Skołoszów 28 października, 14:00

Kolejka 13 - 3-4 listopada

LKS Skołoszów 4-2 Biało-Czerwoni Kaszyce 4 listopada, 14:00
Gwiazda Wielkie Oczy 1-3 Płomień Morawsko 4 listopada, 14:00
Motor Grochowce 3-2 MKS Kańczuga 4 listopada, 14:00
Sanoczanka Święte 2-0 Łęk Ostrów 4 listopada, 14:00
Granica Stubno 2-1 Czuwaj Przemyśl 4 listopada, 14:00
MKS Radymno 2-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 4 listopada, 14:00
Start Pruchnik 2-0 San Hurko/Hureczko 3 listopada, 14:00
Błękitni Grzęska 3-1 Huragan Gniewczyna 4 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Biało-Czerwoni Kaszyce 1-0 San Hurko/Hureczko 11 listopada, 14:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-0 Start Pruchnik 10 listopada, 14:00
Czuwaj Przemyśl 1-1 MKS Radymno 10 listopada, 14:00
Łęk Ostrów 2-1 Granica Stubno 10 listopada, 12:00
MKS Kańczuga 2-4 Sanoczanka Święte 10 listopada, 11:00
Błękitni Grzęska 0-3 Motor Grochowce 11 listopada, 13:00
Płomień Morawsko 4-1 Huragan Gniewczyna 10 listopada, 14:00
LKS Skołoszów 2-0 Gwiazda Wielkie Oczy 10 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 17-18 listopada

Gwiazda Wielkie Oczy 2-2 Biało-Czerwoni Kaszyce 17 listopada, 11:00
Motor Grochowce 1-3 Płomień Morawsko 18 listopada, 13:00
Sanoczanka Święte 6-1 Błękitni Grzęska 17 listopada, 14:00
Granica Stubno 1-0 MKS Kańczuga 17 listopada, 14:00
MKS Radymno 0-5 Łęk Ostrów 18 listopada, 13:30
Start Pruchnik 3-0 Czuwaj Przemyśl 17 listopada, 11:00
San Hurko/Hureczko 0-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 17 listopada, 14:00
LKS Skołoszów 4-1 Huragan Gniewczyna 17 listopada, 14:00

Kolejka 16

Biało-Czerwoni Kaszyce - Pogoń-Sokół Lubaczów
San Hurko/Hureczko - Czuwaj Przemyśl
Start Pruchnik - Łęk Ostrów
MKS Radymno - MKS Kańczuga
Granica Stubno - Błękitni Grzęska
Sanoczanka Święte - Płomień Morawsko
Motor Grochowce - LKS Skołoszów
Huragan Gniewczyna - Gwiazda Wielkie Oczy

Kolejka 17

Huragan Gniewczyna - Biało-Czerwoni Kaszyce
Gwiazda Wielkie Oczy - Motor Grochowce
LKS Skołoszów - Sanoczanka Święte
Płomień Morawsko - Granica Stubno
Błękitni Grzęska - MKS Radymno
MKS Kańczuga - Start Pruchnik
Łęk Ostrów - San Hurko/Hureczko
Czuwaj Przemyśl - Pogoń-Sokół Lubaczów

Kolejka 18

Biało-Czerwoni Kaszyce - Czuwaj Przemyśl
Pogoń-Sokół Lubaczów - Łęk Ostrów
San Hurko/Hureczko - MKS Kańczuga
Start Pruchnik - Błękitni Grzęska
MKS Radymno - Płomień Morawsko
Granica Stubno - LKS Skołoszów
Sanoczanka Święte - Gwiazda Wielkie Oczy
Motor Grochowce - Huragan Gniewczyna

Kolejka 19

Motor Grochowce - Biało-Czerwoni Kaszyce
Huragan Gniewczyna - Sanoczanka Święte
Gwiazda Wielkie Oczy - Granica Stubno
LKS Skołoszów - MKS Radymno
Płomień Morawsko - Start Pruchnik
Błękitni Grzęska - San Hurko/Hureczko
MKS Kańczuga - Pogoń-Sokół Lubaczów
Łęk Ostrów - Czuwaj Przemyśl

Kolejka 20

Biało-Czerwoni Kaszyce - Łęk Ostrów
Czuwaj Przemyśl - MKS Kańczuga
Pogoń-Sokół Lubaczów - Błękitni Grzęska
San Hurko/Hureczko - Płomień Morawsko
Start Pruchnik - LKS Skołoszów
MKS Radymno - Gwiazda Wielkie Oczy
Granica Stubno - Huragan Gniewczyna
Sanoczanka Święte - Motor Grochowce

Kolejka 21

Sanoczanka Święte - Biało-Czerwoni Kaszyce
Motor Grochowce - Granica Stubno
Huragan Gniewczyna - MKS Radymno
Gwiazda Wielkie Oczy - Start Pruchnik
LKS Skołoszów - San Hurko/Hureczko
Płomień Morawsko - Pogoń-Sokół Lubaczów
Błękitni Grzęska - Czuwaj Przemyśl
MKS Kańczuga - Łęk Ostrów

Kolejka 22

Huragan Gniewczyna - Start Pruchnik
Biało-Czerwoni Kaszyce - MKS Kańczuga
Łęk Ostrów - Błękitni Grzęska
Czuwaj Przemyśl - Płomień Morawsko
Pogoń-Sokół Lubaczów - LKS Skołoszów
San Hurko/Hureczko - Gwiazda Wielkie Oczy
MKS Radymno - Motor Grochowce
Granica Stubno - Sanoczanka Święte

Kolejka 23

Granica Stubno - Biało-Czerwoni Kaszyce
Sanoczanka Święte - MKS Radymno
Motor Grochowce - Start Pruchnik
Huragan Gniewczyna - San Hurko/Hureczko
Gwiazda Wielkie Oczy - Pogoń-Sokół Lubaczów
LKS Skołoszów - Czuwaj Przemyśl
Płomień Morawsko - Łęk Ostrów
Błękitni Grzęska - MKS Kańczuga

Kolejka 24

Huragan Gniewczyna - Pogoń-Sokół Lubaczów
Biało-Czerwoni Kaszyce - Błękitni Grzęska
MKS Kańczuga - Płomień Morawsko
Łęk Ostrów - LKS Skołoszów
Czuwaj Przemyśl - Gwiazda Wielkie Oczy
San Hurko/Hureczko - Motor Grochowce
Start Pruchnik - Sanoczanka Święte
MKS Radymno - Granica Stubno

Kolejka 25

MKS Radymno - Biało-Czerwoni Kaszyce
Granica Stubno - Start Pruchnik
Sanoczanka Święte - San Hurko/Hureczko
Motor Grochowce - Pogoń-Sokół Lubaczów
Huragan Gniewczyna - Czuwaj Przemyśl
Gwiazda Wielkie Oczy - Łęk Ostrów
LKS Skołoszów - MKS Kańczuga
Płomień Morawsko - Błękitni Grzęska

Kolejka 26

Huragan Gniewczyna - Łęk Ostrów
Biało-Czerwoni Kaszyce - Płomień Morawsko
Błękitni Grzęska - LKS Skołoszów
MKS Kańczuga - Gwiazda Wielkie Oczy
Czuwaj Przemyśl - Motor Grochowce
Pogoń-Sokół Lubaczów - Sanoczanka Święte
San Hurko/Hureczko - Granica Stubno
Start Pruchnik - MKS Radymno

Kolejka 27

Start Pruchnik - Biało-Czerwoni Kaszyce
MKS Radymno - San Hurko/Hureczko
Granica Stubno - Pogoń-Sokół Lubaczów
Sanoczanka Święte - Czuwaj Przemyśl
Motor Grochowce - Łęk Ostrów
Huragan Gniewczyna - MKS Kańczuga
Gwiazda Wielkie Oczy - Błękitni Grzęska
LKS Skołoszów - Płomień Morawsko

Kolejka 28

Huragan Gniewczyna - Błękitni Grzęska
Biało-Czerwoni Kaszyce - LKS Skołoszów
Płomień Morawsko - Gwiazda Wielkie Oczy
MKS Kańczuga - Motor Grochowce
Łęk Ostrów - Sanoczanka Święte
Czuwaj Przemyśl - Granica Stubno
Pogoń-Sokół Lubaczów - MKS Radymno
San Hurko/Hureczko - Start Pruchnik

Kolejka 29

San Hurko/Hureczko - Biało-Czerwoni Kaszyce
Start Pruchnik - Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Radymno - Czuwaj Przemyśl
Granica Stubno - Łęk Ostrów
Sanoczanka Święte - MKS Kańczuga
Motor Grochowce - Błękitni Grzęska
Huragan Gniewczyna - Płomień Morawsko
Gwiazda Wielkie Oczy - LKS Skołoszów

Kolejka 30

Huragan Gniewczyna - LKS Skołoszów
Biało-Czerwoni Kaszyce - Gwiazda Wielkie Oczy
Płomień Morawsko - Motor Grochowce
Błękitni Grzęska - Sanoczanka Święte
MKS Kańczuga - Granica Stubno
Łęk Ostrów - MKS Radymno
Czuwaj Przemyśl - Start Pruchnik
Pogoń-Sokół Lubaczów - San Hurko/Hureczko

IV liga 2018/2019 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2018/2019 (Dębica)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Krosno)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Stalowa Wola)

Klasa A 2018/2019 (Jarosław)
Klasa A 2018/2019 (Lubaczów)
Klasa A 2018/2019 (Przemyśl)
Klasa A 2018/2019 (Przeworsk)

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas