[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Stalowa Wola
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Siarka II Tarnobrzeg 17 43 14 1 2 79-14 7 0 1 39-5 7 1 1 40-9
2.  Stal II Stalowa Wola 17 42 14 0 3 65-25 7 0 2 30-14 7 0 1 35-11 1 3 1 0 0 4-1
3.  Sokół Kamień 17 42 14 0 3 55-18 5 0 2 23-7 9 0 1 32-11 1 0 0 0 1 1-4
4.  LZS Ździary 17 37 11 4 2 69-22 5 3 0 35-8 6 1 2 34-14
5.  Unia Nowa Sarzyna 17 33 11 0 6 30-23 5 0 4 10-12 6 0 2 20-11
6.  Pogoń Leżajsk 17 29 9 2 6 29-26 7 1 1 21-10 2 1 5 8-16
7.  Wisan Skopanie 17 28 9 1 7 26-41 4 0 5 13-31 5 1 2 13-10 1 3 1 0 0 2-0
8.  Bukowa Jastkowice 17 28 9 1 7 41-30 6 0 3 26-15 3 1 4 15-15 1 0 0 0 1 0-2
9.  Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 17 26 8 2 7 34-22 6 1 2 26-9 2 1 5 8-13
10.  Stal Nowa Dęba 17 23 7 2 8 27-37 3 0 5 11-18 4 2 3 16-19
11.  Słowianin Grębów 17 21 6 3 8 21-31 5 1 2 16-8 1 2 6 5-23
12.  Retman Ulanów 17 19 6 1 10 26-38 5 0 4 16-15 1 1 6 10-23
13.  Olimpia Pysznica 17 18 5 3 9 30-46 2 2 4 12-11 3 1 5 18-35
14.  Sparta Jeżowe 17 16 4 4 9 23-33 1 3 5 13-20 3 1 4 10-13
15.  San Kłyżów 17 15 4 3 10 22-56 1 2 5 12-29 3 1 5 10-27
16.  LKS Brzyska Wola 17 13 4 1 12 25-47 2 0 6 12-24 2 1 6 13-23
17.  LZS Jadachy 17 11 3 2 12 28-69 3 2 4 23-31 0 0 8 5-38
18.  Rotunda Krzeszów 17 0 0 0 17 13-65 0 0 9 4-34 0 0 8 9-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Siarka II Tarnobrzeg    4-1 4-2 3-0 4-0 5-0 11-0 0-1 8-1 
 2 Stal II Stalowa Wola1-4     4-1 6-3 4-2 1-2 2-0 5-0 4-2 3-0* 
 3 Sokół Kamień2-3     0-3 3-0 5-0 1-0 6-1 6-0 
 4 LZS Ździary1-1     1-1 3-1 4-1 6-0 2-2 7-2 11-0 
 5 Unia Nowa Sarzyna0-3 1-3 0-3 1-0     1-0 0-1 2-0 3-1 2-1 
 6 Pogoń Leżajsk    1-0 2-0 2-2 1-0 1-3 5-3 1-0 2-1 6-1 
 7 Wisan Skopanie0-10 1-7 2-5 3-2     2-0 0-3 0-3 3-1 2-0 
 8 Bukowa Jastkowice4-3 2-3 3-2     4-0 3-1 0-1 2-3 5-0 3-2 
 9 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)1-3 2-1 2-3     2-0 2-2 7-0 2-0 5-0 3-0 
 10 Stal Nowa Dęba1-5 2-5 0-1 0-1 0-3     3-1 2-0 3-2 
 11 Słowianin Grębów2-3 1-2 1-0 1-1     3-0 2-0 3-1 3-1 
 12 Retman Ulanów0-2 0-5 1-0 1-2     1-3 3-0 2-1 4-1 4-1 
 13 Olimpia Pysznica1-2 0-1 2-2 2-0     1-3 1-1 1-2 4-0 
 14 Sparta Jeżowe3-0 1-6 1-3 2-2 0-1 2-3 1-1 1-1 2-3     
 15 San Kłyżów1-9 0-5 1-2 1-3 3-5 1-1     2-2 3-2 
 16 LKS Brzyska Wola0-5 1-3 1-2 1-6 1-3 3-1 2-3 3-1     
 17 LZS Jadachy1-6 1-4 3-3 1-1 2-6 2-1 1-2 7-6     5-2 
 18 Rotunda Krzeszów1-9 0-6 0-2 0-5 2-5 0-1 0-3* 1-2 0-1     

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Wisan Skopanie 1-7 Sokół Kamień 5 sierpnia, 16:00
Bukowa Jastkowice 3-1 Olimpia Pysznica 4 sierpnia, 17:00
Stal II Stalowa Wola 5-0 Stal Nowa Dęba 5 sierpnia, 16:00
LZS Jadachy 1-1 Słowianin Grębów 4 sierpnia, 12:00
Sparta Jeżowe 2-2 LZS Ździary 5 sierpnia, 16:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 7-0 San Kłyżów 5 sierpnia, 16:00
Unia Nowa Sarzyna 0-3 Siarka II Tarnobrzeg 8 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (5 sierpnia, 16:00) odwołany
Retman Ulanów 4-1 Rotunda Krzeszów 5 sierpnia, 16:00
Pogoń Leżajsk 1-0 LKS Brzyska Wola 5 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Sokół Kamień 3-0 Pogoń Leżajsk 12 sierpnia, 16:00
Rotunda Krzeszów 0-1 LKS Brzyska Wola 11 sierpnia, 11:00
Siarka II Tarnobrzeg 5-0 Retman Ulanów 12 sierpnia, 11:00
San Kłyżów 1-2 Unia Nowa Sarzyna 11 sierpnia, 16:00
LZS Ździary 4-1 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 11 sierpnia, 16:00
Słowianin Grębów 3-0 Sparta Jeżowe 12 sierpnia, 16:00
Stal Nowa Dęba 3-2 LZS Jadachy 11 sierpnia, 17:00
Olimpia Pysznica 1-2 Stal II Stalowa Wola 11 sierpnia, 11:00
Wisan Skopanie 2-0 Bukowa Jastkowice 12 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Bukowa Jastkowice 2-3 Sokół Kamień 15 sierpnia, 16:00
Stal II Stalowa Wola 1-2 Wisan Skopanie 15 sierpnia, 16:00
LZS Jadachy 2-6 Olimpia Pysznica 15 sierpnia, 16:00
Sparta Jeżowe 1-1 Stal Nowa Dęba 15 sierpnia, 16:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 2-0 Słowianin Grębów 15 sierpnia, 16:00
Unia Nowa Sarzyna 1-0 LZS Ździary 15 sierpnia, 17:00
Retman Ulanów 3-0 San Kłyżów 15 sierpnia, 16:00
LKS Brzyska Wola 0-5 Siarka II Tarnobrzeg 15 sierpnia, 16:00
Pogoń Leżajsk 6-1 Rotunda Krzeszów 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 18-19 sierpnia

Siarka II Tarnobrzeg 4-1 Pogoń Leżajsk 19 sierpnia, 11:00
San Kłyżów 2-2 LKS Brzyska Wola 18 sierpnia, 11:00
LZS Ździary 2-2 Retman Ulanów 18 sierpnia, 16:00
Słowianin Grębów 1-2 Unia Nowa Sarzyna 19 sierpnia, 16:00
Stal Nowa Dęba 0-3 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 19 sierpnia, 17:00
Olimpia Pysznica 1-3 Sparta Jeżowe 19 sierpnia, 16:00
Wisan Skopanie 2-0 LZS Jadachy 19 sierpnia, 16:00
Bukowa Jastkowice 4-3 Stal II Stalowa Wola 19 sierpnia, 17:00
Rotunda Krzeszów 0-2 Sokół Kamień 19 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

Stal II Stalowa Wola 4-1 Sokół Kamień 26 sierpnia, 16:00
LZS Jadachy 3-3 Bukowa Jastkowice 25 sierpnia, 16:00
Sparta Jeżowe 2-3 Wisan Skopanie 26 sierpnia, 16:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 2-2 Olimpia Pysznica 26 sierpnia, 16:00
Unia Nowa Sarzyna 2-0 Stal Nowa Dęba 25 sierpnia, 16:30
Retman Ulanów 1-2 Słowianin Grębów 25 sierpnia, 16:00
LKS Brzyska Wola 1-6 LZS Ździary 26 sierpnia, 16:00
Pogoń Leżajsk 5-3 San Kłyżów 25 sierpnia, 11:00
Rotunda Krzeszów 1-9 Siarka II Tarnobrzeg 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 1-2 września

Sokół Kamień 2-3 Siarka II Tarnobrzeg 2 września, 16:00
San Kłyżów 3-2 Rotunda Krzeszów 2 września, 17:00
LZS Ździary 1-1 Pogoń Leżajsk 1 września, 16:00
Słowianin Grębów 3-1 LKS Brzyska Wola 2 września, 16:00
Stal Nowa Dęba 3-1 Retman Ulanów 1 września, 17:00
Olimpia Pysznica 0-1 Unia Nowa Sarzyna 1 września, 17:00
Wisan Skopanie 0-3 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 2 września, 16:00
Bukowa Jastkowice 0-1 Sparta Jeżowe 2 września, 16:00
Stal II Stalowa Wola 3-0 LZS Jadachy 2 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 7 - 5 września

LZS Jadachy 1-6 Sokół Kamień 5 września, 17:00
Sparta Jeżowe 1-6 Stal II Stalowa Wola 5 września, 16:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 2-3 Bukowa Jastkowice 5 września, 17:00
Unia Nowa Sarzyna 0-1 Wisan Skopanie 5 września, 16:30
Retman Ulanów 1-3 Olimpia Pysznica 5 września, 17:00
LKS Brzyska Wola 2-3 Stal Nowa Dęba 5 września, 17:00
Pogoń Leżajsk 2-2 Słowianin Grębów 5 września, 16:30
Rotunda Krzeszów 0-5 LZS Ździary 5 września, 16:30
Siarka II Tarnobrzeg 0-1 San Kłyżów 5 września, 17:00

Kolejka 8 - 8-9 września

Sokół Kamień 6-0 San Kłyżów 9 września, 16:00
LZS Ździary 1-1 Siarka II Tarnobrzeg 9 września, 12:00
Słowianin Grębów 3-1 Rotunda Krzeszów 9 września, 16:00
Stal Nowa Dęba 0-1 Pogoń Leżajsk 8 września, 17:00
Olimpia Pysznica 1-2 LKS Brzyska Wola 9 września, 16:00
Wisan Skopanie 3-1 Retman Ulanów 8 września, 17:00
Bukowa Jastkowice 3-2 Unia Nowa Sarzyna 9 września, 17:00
Stal II Stalowa Wola 2-0 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 9 września, 16:00
LZS Jadachy 2-1 Sparta Jeżowe 8 września, 16:00

Kolejka 9 - 15-16 września

Sparta Jeżowe 1-3 Sokół Kamień 16 września, 16:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 5-0 LZS Jadachy 16 września, 16:00
Unia Nowa Sarzyna 1-3 Stal II Stalowa Wola 16 września, 16:00
Retman Ulanów 0-5 Bukowa Jastkowice 16 września, 16:00
LKS Brzyska Wola 3-1 Wisan Skopanie 16 września, 16:00
Pogoń Leżajsk 1-3 Olimpia Pysznica 15 września, 16:00
Rotunda Krzeszów 0-3 Stal Nowa Dęba 15 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Siarka II Tarnobrzeg 4-0 Słowianin Grębów 16 września, 11:00
San Kłyżów 0-5 LZS Ździary 15 września, 16:00

Kolejka 10 - 22-23 września

Sokół Kamień 0-3 LZS Ździary 23 września, 16:00
Słowianin Grębów 2-0 San Kłyżów 23 września, 16:00
Stal Nowa Dęba 1-5 Siarka II Tarnobrzeg 23 września, 16:00
Olimpia Pysznica 4-0 Rotunda Krzeszów 22 września, 16:00
Wisan Skopanie 3-2 Pogoń Leżajsk 23 września, 16:00
Bukowa Jastkowice 5-0 LKS Brzyska Wola 23 września, 16:00
Stal II Stalowa Wola 4-2 Retman Ulanów 23 września, 16:00
LZS Jadachy 1-4 Unia Nowa Sarzyna 23 września, 16:00
Sparta Jeżowe 1-1 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 23 września, 16:00

Kolejka 11 - 29-30 września

Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 1-3 Sokół Kamień 30 września, 16:00
Unia Nowa Sarzyna 2-1 Sparta Jeżowe 29 września, 16:00
Retman Ulanów 4-1 LZS Jadachy 30 września, 16:00
LKS Brzyska Wola 1-3 Stal II Stalowa Wola 30 września, 16:00
Pogoń Leżajsk 1-0 Bukowa Jastkowice 29 września, 15:00
Rotunda Krzeszów 0-1 Wisan Skopanie 30 września, 16:00
Siarka II Tarnobrzeg 11-0 Olimpia Pysznica 30 września, 11:00
San Kłyżów 3-5 Stal Nowa Dęba 30 września, 16:00
LZS Ździary 6-0 Słowianin Grębów 29 września, 16:00

Kolejka 12 - 6-7 października

Sokół Kamień 1-0 Słowianin Grębów 7 października, 14:00
Stal Nowa Dęba 2-5 LZS Ździary 6 października, 16:00
Olimpia Pysznica 1-1 San Kłyżów 6 października, 15:00
Wisan Skopanie 0-10 Siarka II Tarnobrzeg 7 października, 15:00
Bukowa Jastkowice 3-2 Rotunda Krzeszów 7 października, 15:00
Stal II Stalowa Wola 4-2 Pogoń Leżajsk 7 października, 15:00
LZS Jadachy 7-6 LKS Brzyska Wola 6 października, 16:00
Sparta Jeżowe 2-3 Retman Ulanów 7 października, 15:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 2-1 Unia Nowa Sarzyna 7 października, 15:00

Kolejka 13 - 13-14 października

Unia Nowa Sarzyna 0-3 Sokół Kamień 13 października, 15:00
Retman Ulanów 1-0 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 14 października, 15:00
LKS Brzyska Wola 3-1 Sparta Jeżowe 14 października, 15:00
Pogoń Leżajsk 2-1 LZS Jadachy 13 października, 15:00
Rotunda Krzeszów 0-6 Stal II Stalowa Wola 14 października, 15:00
Siarka II Tarnobrzeg 4-2 Bukowa Jastkowice 14 października, 11:00
San Kłyżów 1-3 Wisan Skopanie 14 października, 11:00
LZS Ździary 7-2 Olimpia Pysznica 13 października, 15:00
Słowianin Grębów 1-1 Stal Nowa Dęba 14 października, 15:00

Kolejka 14 - 20-21 października

Sokół Kamień 5-0 Stal Nowa Dęba 21 października, 15:00
Olimpia Pysznica 2-0 Słowianin Grębów 21 października, 15:00
Wisan Skopanie 2-5 LZS Ździary 21 października, 15:00
Bukowa Jastkowice 2-3 San Kłyżów 21 października, 15:00
Stal II Stalowa Wola 1-4 Siarka II Tarnobrzeg 21 października, 15:00
LZS Jadachy 5-2 Rotunda Krzeszów 20 października, 15:00
Sparta Jeżowe 0-1 Pogoń Leżajsk 21 października, 15:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 2-0 LKS Brzyska Wola 21 października, 15:00
Unia Nowa Sarzyna 3-1 Retman Ulanów 20 października, 15:00

Kolejka 15 - 27-28 października

Retman Ulanów 0-2 Sokół Kamień 28 października, 14:00
LKS Brzyska Wola 1-3 Unia Nowa Sarzyna 28 października, 14:00
Pogoń Leżajsk 2-0 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 28 października, 14:00
Rotunda Krzeszów 1-2 Sparta Jeżowe 28 października, 14:00
Siarka II Tarnobrzeg 8-1 LZS Jadachy 28 października, 11:00
San Kłyżów 1-9 Stal II Stalowa Wola 28 października, 14:00
LZS Ździary 3-1 Bukowa Jastkowice 27 października, 12:00
Słowianin Grębów 1-0 Wisan Skopanie 27 października, 15:00
Stal Nowa Dęba 2-0 Olimpia Pysznica 27 października, 15:00

Kolejka 16 - 3-4 listopada

Sokół Kamień 6-1 Olimpia Pysznica 4 listopada, 14:00
Wisan Skopanie 0-3 Stal Nowa Dęba 4 listopada, 14:00
Bukowa Jastkowice 4-0 Słowianin Grębów 4 listopada, 14:00
Stal II Stalowa Wola 6-3 LZS Ździary 4 listopada, 18:30
LZS Jadachy 1-2 San Kłyżów 3 listopada, 14:00
Sparta Jeżowe 3-0 Siarka II Tarnobrzeg 4 listopada, 14:00
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 3-0 Rotunda Krzeszów 4 listopada, 14:00
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Pogoń Leżajsk 4 listopada, 13:00
Retman Ulanów 2-1 LKS Brzyska Wola 4 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 10-11 listopada

LKS Brzyska Wola 1-2 Sokół Kamień 10 listopada, 13:30
Pogoń Leżajsk 1-0 Retman Ulanów 10 listopada, 13:30
Rotunda Krzeszów 2-5 Unia Nowa Sarzyna 10 listopada, 13:00
Siarka II Tarnobrzeg 3-0 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) 11 listopada, 13:30
San Kłyżów 1-1 Sparta Jeżowe 11 listopada, 13:30
LZS Ździary 11-0 LZS Jadachy 10 listopada, 12:00
Słowianin Grębów 2-3 Stal II Stalowa Wola 10 listopada, 18:00
Stal Nowa Dęba 0-1 Bukowa Jastkowice 10 listopada, 14:00
Olimpia Pysznica 2-2 Wisan Skopanie 10 listopada, 14:00

Kolejka 18

LKS Brzyska Wola - Pogoń Leżajsk
Sokół Kamień - Wisan Skopanie
Olimpia Pysznica - Bukowa Jastkowice
Stal Nowa Dęba - Stal II Stalowa Wola
Słowianin Grębów - LZS Jadachy
LZS Ździary - Sparta Jeżowe
San Kłyżów - Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Siarka II Tarnobrzeg - Unia Nowa Sarzyna
Rotunda Krzeszów - Retman Ulanów

Kolejka 19

Pogoń Leżajsk - Sokół Kamień
LKS Brzyska Wola - Rotunda Krzeszów
Retman Ulanów - Siarka II Tarnobrzeg
Unia Nowa Sarzyna - San Kłyżów
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) - LZS Ździary
Sparta Jeżowe - Słowianin Grębów
LZS Jadachy - Stal Nowa Dęba
Stal II Stalowa Wola - Olimpia Pysznica
Bukowa Jastkowice - Wisan Skopanie

Kolejka 20

Sokół Kamień - Bukowa Jastkowice
Wisan Skopanie - Stal II Stalowa Wola
Olimpia Pysznica - LZS Jadachy
Stal Nowa Dęba - Sparta Jeżowe
Słowianin Grębów - Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
LZS Ździary - Unia Nowa Sarzyna
San Kłyżów - Retman Ulanów
Siarka II Tarnobrzeg - LKS Brzyska Wola
Rotunda Krzeszów - Pogoń Leżajsk

Kolejka 21

Sokół Kamień - Rotunda Krzeszów
Pogoń Leżajsk - Siarka II Tarnobrzeg
LKS Brzyska Wola - San Kłyżów
Retman Ulanów - LZS Ździary
Unia Nowa Sarzyna - Słowianin Grębów
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) - Stal Nowa Dęba
Sparta Jeżowe - Olimpia Pysznica
LZS Jadachy - Wisan Skopanie
Stal II Stalowa Wola - Bukowa Jastkowice

Kolejka 22

Sokół Kamień - Stal II Stalowa Wola
Bukowa Jastkowice - LZS Jadachy
Wisan Skopanie - Sparta Jeżowe
Olimpia Pysznica - Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Stal Nowa Dęba - Unia Nowa Sarzyna
Słowianin Grębów - Retman Ulanów
LZS Ździary - LKS Brzyska Wola
San Kłyżów - Pogoń Leżajsk
Siarka II Tarnobrzeg - Rotunda Krzeszów

Kolejka 23

Siarka II Tarnobrzeg - Sokół Kamień
Rotunda Krzeszów - San Kłyżów
Pogoń Leżajsk - LZS Ździary
LKS Brzyska Wola - Słowianin Grębów
Retman Ulanów - Stal Nowa Dęba
Unia Nowa Sarzyna - Olimpia Pysznica
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) - Wisan Skopanie
Sparta Jeżowe - Bukowa Jastkowice
LZS Jadachy - Stal II Stalowa Wola

Kolejka 24

Sokół Kamień - LZS Jadachy
Stal II Stalowa Wola - Sparta Jeżowe
Bukowa Jastkowice - Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Wisan Skopanie - Unia Nowa Sarzyna
Olimpia Pysznica - Retman Ulanów
Stal Nowa Dęba - LKS Brzyska Wola
Słowianin Grębów - Pogoń Leżajsk
LZS Ździary - Rotunda Krzeszów
San Kłyżów - Siarka II Tarnobrzeg

Kolejka 25

San Kłyżów - Sokół Kamień
Siarka II Tarnobrzeg - LZS Ździary
Rotunda Krzeszów - Słowianin Grębów
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba
LKS Brzyska Wola - Olimpia Pysznica
Retman Ulanów - Wisan Skopanie
Unia Nowa Sarzyna - Bukowa Jastkowice
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) - Stal II Stalowa Wola
Sparta Jeżowe - LZS Jadachy

Kolejka 26

Sokół Kamień - Sparta Jeżowe
LZS Jadachy - Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Stal II Stalowa Wola - Unia Nowa Sarzyna
Bukowa Jastkowice - Retman Ulanów
Wisan Skopanie - LKS Brzyska Wola
Olimpia Pysznica - Pogoń Leżajsk
Stal Nowa Dęba - Rotunda Krzeszów
Słowianin Grębów - Siarka II Tarnobrzeg
LZS Ździary - San Kłyżów

Kolejka 27

LZS Ździary - Sokół Kamień
San Kłyżów - Słowianin Grębów
Siarka II Tarnobrzeg - Stal Nowa Dęba
Rotunda Krzeszów - Olimpia Pysznica
Pogoń Leżajsk - Wisan Skopanie
LKS Brzyska Wola - Bukowa Jastkowice
Retman Ulanów - Stal II Stalowa Wola
Unia Nowa Sarzyna - LZS Jadachy
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) - Sparta Jeżowe

Kolejka 28

Sokół Kamień - Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Sparta Jeżowe - Unia Nowa Sarzyna
LZS Jadachy - Retman Ulanów
Stal II Stalowa Wola - LKS Brzyska Wola
Bukowa Jastkowice - Pogoń Leżajsk
Wisan Skopanie - Rotunda Krzeszów
Olimpia Pysznica - Siarka II Tarnobrzeg
Stal Nowa Dęba - San Kłyżów
Słowianin Grębów - LZS Ździary

Kolejka 29

Słowianin Grębów - Sokół Kamień
LZS Ździary - Stal Nowa Dęba
San Kłyżów - Olimpia Pysznica
Siarka II Tarnobrzeg - Wisan Skopanie
Rotunda Krzeszów - Bukowa Jastkowice
Pogoń Leżajsk - Stal II Stalowa Wola
LKS Brzyska Wola - LZS Jadachy
Retman Ulanów - Sparta Jeżowe
Unia Nowa Sarzyna - Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

Kolejka 30

Sokół Kamień - Unia Nowa Sarzyna
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) - Retman Ulanów
Sparta Jeżowe - LKS Brzyska Wola
LZS Jadachy - Pogoń Leżajsk
Stal II Stalowa Wola - Rotunda Krzeszów
Bukowa Jastkowice - Siarka II Tarnobrzeg
Wisan Skopanie - San Kłyżów
Olimpia Pysznica - LZS Ździary
Stal Nowa Dęba - Słowianin Grębów

Kolejka 31

Stal Nowa Dęba - Sokół Kamień
Słowianin Grębów - Olimpia Pysznica
LZS Ździary - Wisan Skopanie
San Kłyżów - Bukowa Jastkowice
Siarka II Tarnobrzeg - Stal II Stalowa Wola
Rotunda Krzeszów - LZS Jadachy
Pogoń Leżajsk - Sparta Jeżowe
LKS Brzyska Wola - Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Retman Ulanów - Unia Nowa Sarzyna

Kolejka 32

Sokół Kamień - Retman Ulanów
Unia Nowa Sarzyna - LKS Brzyska Wola
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) - Pogoń Leżajsk
Sparta Jeżowe - Rotunda Krzeszów
LZS Jadachy - Siarka II Tarnobrzeg
Stal II Stalowa Wola - San Kłyżów
Bukowa Jastkowice - LZS Ździary
Wisan Skopanie - Słowianin Grębów
Olimpia Pysznica - Stal Nowa Dęba

Kolejka 33

Olimpia Pysznica - Sokół Kamień
Stal Nowa Dęba - Wisan Skopanie
Słowianin Grębów - Bukowa Jastkowice
LZS Ździary - Stal II Stalowa Wola
San Kłyżów - LZS Jadachy
Siarka II Tarnobrzeg - Sparta Jeżowe
Rotunda Krzeszów - Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
Pogoń Leżajsk - Unia Nowa Sarzyna
LKS Brzyska Wola - Retman Ulanów

Kolejka 34

Sokół Kamień - LKS Brzyska Wola
Retman Ulanów - Pogoń Leżajsk
Unia Nowa Sarzyna - Rotunda Krzeszów
Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli) - Siarka II Tarnobrzeg
Sparta Jeżowe - San Kłyżów
LZS Jadachy - LZS Ździary
Stal II Stalowa Wola - Słowianin Grębów
Bukowa Jastkowice - Stal Nowa Dęba
Wisan Skopanie - Olimpia Pysznica

IV liga 2018/2019 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2018/2019 (Dębica)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Krosno)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Rzeszów)

Klasa A 2018/2019 (Stalowa Wola I)
Klasa A 2018/2019 (Stalowa Wola II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas