[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Krosno
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Partyzant Targowiska 30 82 27 1 2 76-16 14 0 1 37-8 13 1 1 39-8
2.  Markiewicza Krosno 30 58 17 7 6 49-23 8 5 2 23-8 9 2 4 26-15
3.  Czarni 1910 Jasło 30 55 16 7 7 53-29 10 2 3 36-18 6 5 4 17-11
4.  Nafta Jedlicze 30 46 14 4 12 60-47 8 2 5 34-19 6 2 7 26-28
5.  Przełęcz Dukla 30 45 12 9 9 46-38 7 6 2 24-11 5 3 7 22-27
6.  Start Rymanów 30 44 12 8 10 54-59 8 3 4 32-29 4 5 6 22-30
7.  Tempo Nienaszów 30 42 13 3 14 55-57 7 3 5 29-22 6 0 9 26-35 2 3 1 0 1 4-4
8.  Bieszczady Ustrzyki Dolne 30 42 12 6 12 47-55 6 3 6 22-21 6 3 6 25-34 2 3 1 0 1 4-4
9.  Kotwica Korczyna 30 40 11 7 12 57-50 6 2 7 33-24 5 5 5 24-26
10.  Wisłok Sieniawa 30 39 11 6 13 49-55 8 2 5 24-22 3 4 8 25-33
11.  Iskra Przysietnica 30 36 11 3 16 30-49 6 0 9 14-23 5 3 7 16-26
12.  Zamczysko Odrzykoń 30 34 8 10 12 48-61 4 5 6 19-26 4 5 6 29-35
13.  Iwonka Iwonicz 30 33 9 6 15 41-61 5 4 6 25-29 4 2 9 16-32 2 3 1 0 1 4-4
14.  Ostoja Kołaczyce 30 33 9 6 15 49-55 5 3 7 32-29 4 3 8 17-26 2 3 1 0 1 4-4
15.  LKS Tarnawa 30 27 7 6 17 54-68 4 4 7 32-33 3 2 10 22-35
16.  Polonia Kopytowa 30 17 4 5 21 35-80 2 3 10 24-41 2 2 11 11-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Partyzant Targowiska    2-1 2-1 3-0 2-0 3-0 1-0 5-1 2-0 3-0 2-0 5-1 4-0 2-1 1-0 0-3* 
 2 Markiewicza Krosno0-2     1-2 3-0 1-1 0-0 1-0 1-1 0-0 3-1 1-0 2-0 5-0 3-1 2-0 0-0 
 3 Czarni 1910 Jasło0-4 3-0     1-0 3-0 3-0 2-5 4-1 1-0 2-0 1-2 1-1 4-1 0-0 4-3 7-1 
 4 Nafta Jedlicze0-1 0-1 0-1     2-1 1-1 4-1 3-4 0-2 3-2 6-2 4-1 2-0 3-0 2-2 4-0 
 5 Przełęcz Dukla3-1 1-0 0-0 8-0     3-0 0-2 2-2 1-1 2-2 0-0 0-0 1-0 1-3 1-0 1-0 
 6 Start Rymanów0-5 0-4 1-1 1-1 2-3     3-2 2-3 2-1 4-3 2-0 3-2 2-0 1-1 3-2 6-1 
 7 Tempo Nienaszów0-3 1-2 0-2 2-1 3-1 2-3     4-0 1-1 2-1 2-1 2-2 3-0 6-3 1-2 0-0 
 8 Bieszczady Ustrzyki Dolne1-5 0-0 2-0 0-3 1-2 2-0 4-0     1-4 2-2 0-1 2-2 2-1 0-1 2-0 3-0 
 9 Kotwica Korczyna0-1 1-1 1-0 4-2 1-3 1-2 4-2 1-2     0-3* 1-1 1-2 1-2 5-0 5-2 7-1 
 10 Wisłok Sieniawa0-4 0-1 0-4 0-2 2-0 4-3 1-0 2-1 6-1     3-1 2-3 0-0 2-1 1-1 1-0 
 11 Iskra Przysietnica0-2 0-2 1-3 0-5 2-1 2-0 1-2 0-1 1-2 1-2     2-1 0-1 1-0 2-1 1-0 
 12 Zamczysko Odrzykoń1-4 0-3 0-0 2-2 0-1 3-3 5-1 0-0 1-0 2-1 1-2     2-2 0-3* 1-0 1-4 
 13 Iwonka Iwonicz1-1 2-0 3-1 2-1 1-1 0-2 3-4 2-5 2-2 2-0 2-2 3-5     0-3 0-2 2-0 
 14 Ostoja Kołaczyce1-2 0-2 0-0 0-2 2-5 3-3 2-0 4-1 3-3 2-3 1-2 5-1 1-4     5-1 3-0 
 15 LKS Tarnawa0-2 3-4 0-2 2-4 2-2 2-2 2-3 3-1 3-4 2-2 3-0 3-3 2-3 2-0     3-1 
 16 Polonia Kopytowa1-2 2-5 0-0 0-3 3-1 1-3 2-4 1-2 2-3 3-3 1-2 0-5 3-2 0-0 5-6     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Wisłok Sieniawa 0-4 Partyzant Targowiska 12 sierpnia, 13:00
Zamczysko Odrzykoń 1-0 Kotwica Korczyna 12 sierpnia, 11:00
Czarni 1910 Jasło 4-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 11 sierpnia, 11:00
Iskra Przysietnica 1-0 Ostoja Kołaczyce 12 sierpnia, 11:00
Nafta Jedlicze 1-1 Start Rymanów 12 sierpnia, 13:00
Markiewicza Krosno 1-0 Tempo Nienaszów 12 sierpnia, 16:30
Polonia Kopytowa 3-1 Przełęcz Dukla 11 sierpnia, 17:00
Iwonka Iwonicz 0-2 LKS Tarnawa 11 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Partyzant Targowiska 1-0 LKS Tarnawa 29 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Przełęcz Dukla 1-0 Iwonka Iwonicz 15 sierpnia, 15:00
Tempo Nienaszów 0-0 Polonia Kopytowa 15 sierpnia, 16:30
Start Rymanów 0-4 Markiewicza Krosno 15 sierpnia, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-1 Iskra Przysietnica 15 sierpnia, 16:30
Kotwica Korczyna 1-0 Czarni 1910 Jasło 29 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisłok Sieniawa 2-3 Zamczysko Odrzykoń 15 sierpnia, 11:00
Nafta Jedlicze 3-0 Ostoja Kołaczyce 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Zamczysko Odrzykoń 1-4 Partyzant Targowiska 19 sierpnia, 11:00
Czarni 1910 Jasło 2-0 Wisłok Sieniawa 19 sierpnia, 17:00
Iskra Przysietnica 1-2 Kotwica Korczyna 19 sierpnia, 16:30
Nafta Jedlicze 3-4 Bieszczady Ustrzyki Dolne 19 sierpnia, 15:00
Markiewicza Krosno 3-1 Ostoja Kołaczyce 19 sierpnia, 16:30
Polonia Kopytowa 1-3 Start Rymanów 18 sierpnia, 17:00
Iwonka Iwonicz 3-4 Tempo Nienaszów 18 sierpnia, 16:30
LKS Tarnawa 2-2 Przełęcz Dukla 19 sierpnia, 16:30

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Partyzant Targowiska 2-0 Przełęcz Dukla 25 sierpnia, 16:30
Tempo Nienaszów 1-2 LKS Tarnawa 26 sierpnia, 16:30
Start Rymanów 2-0 Iwonka Iwonicz 26 sierpnia, 15:00
Ostoja Kołaczyce 3-0 Polonia Kopytowa 26 sierpnia, 16:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-0 Markiewicza Krosno 26 sierpnia, 16:30
Kotwica Korczyna 4-2 Nafta Jedlicze 26 sierpnia, 13:00
Wisłok Sieniawa 3-1 Iskra Przysietnica 26 sierpnia, 13:00
Zamczysko Odrzykoń 0-0 Czarni 1910 Jasło 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Czarni 1910 Jasło 0-4 Partyzant Targowiska 2 września, 16:30
Iskra Przysietnica 2-1 Zamczysko Odrzykoń 2 września, 16:30
Nafta Jedlicze 3-2 Wisłok Sieniawa 2 września, 15:00
Markiewicza Krosno 0-0 Kotwica Korczyna 1 września, 17:00
Polonia Kopytowa 1-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 września, 17:00
Iwonka Iwonicz 0-3 Ostoja Kołaczyce 1 września, 16:30
LKS Tarnawa 2-2 Start Rymanów 1 września, 16:30
Przełęcz Dukla 0-2 Tempo Nienaszów 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Partyzant Targowiska 1-0 Tempo Nienaszów 8 września, 16:30
Start Rymanów 2-3 Przełęcz Dukla 9 września, 15:00
Ostoja Kołaczyce 5-1 LKS Tarnawa 9 września, 16:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-1 Iwonka Iwonicz 9 września, 16:30
Kotwica Korczyna 7-1 Polonia Kopytowa 9 września, 13:00
Wisłok Sieniawa 0-1 Markiewicza Krosno 9 września, 13:00
Zamczysko Odrzykoń 2-2 Nafta Jedlicze 9 września, 11:00
Czarni 1910 Jasło 1-2 Iskra Przysietnica 8 września, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Iskra Przysietnica 0-2 Partyzant Targowiska 16 września, 15:30
Nafta Jedlicze 0-1 Czarni 1910 Jasło 15 września, 16:30
Markiewicza Krosno 2-0 Zamczysko Odrzykoń 15 września, 17:00
Polonia Kopytowa 3-3 Wisłok Sieniawa 15 września, 17:00
Iwonka Iwonicz 2-2 Kotwica Korczyna 15 września, 15:30
LKS Tarnawa 3-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 16 września, 15:00
Przełęcz Dukla 1-3 Ostoja Kołaczyce 15 września, 16:00
Tempo Nienaszów 2-3 Start Rymanów 16 września, 15:30

Kolejka 8 - 22-23 września

Partyzant Targowiska 3-0 Start Rymanów 22 września, 16:30
Ostoja Kołaczyce 2-0 Tempo Nienaszów 23 września, 13:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-2 Przełęcz Dukla 23 września, 15:30
Kotwica Korczyna 5-2 LKS Tarnawa 23 września, 13:00
Wisłok Sieniawa 0-0 Iwonka Iwonicz 23 września, 13:00
Zamczysko Odrzykoń 1-4 Polonia Kopytowa 23 września, 11:00
Czarni 1910 Jasło 3-0 Markiewicza Krosno 22 września, 16:00
Iskra Przysietnica 0-5 Nafta Jedlicze 23 września, 15:30

Kolejka 9 - 29-30 września

Nafta Jedlicze 0-1 Partyzant Targowiska 30 września, 15:00
Markiewicza Krosno 1-0 Iskra Przysietnica 30 września, 15:30
Polonia Kopytowa 0-0 Czarni 1910 Jasło 29 września, 15:30
Iwonka Iwonicz 3-5 Zamczysko Odrzykoń 29 września, 15:30
LKS Tarnawa 2-2 Wisłok Sieniawa 30 września, 15:00
Przełęcz Dukla 1-1 Kotwica Korczyna 29 września, 15:00
Tempo Nienaszów 4-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 30 września, 15:30
Start Rymanów 1-1 Ostoja Kołaczyce 30 września, 15:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Partyzant Targowiska 2-1 Ostoja Kołaczyce 6 października, 15:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-0 Start Rymanów 7 października, 15:30
Kotwica Korczyna 4-2 Tempo Nienaszów 7 października, 13:00
Wisłok Sieniawa 2-0 Przełęcz Dukla 7 października, 13:00
Zamczysko Odrzykoń 1-0 LKS Tarnawa 7 października, 11:00
Czarni 1910 Jasło 4-1 Iwonka Iwonicz 6 października, 15:00
Iskra Przysietnica 1-0 Polonia Kopytowa 7 października, 15:30
Nafta Jedlicze 0-1 Markiewicza Krosno 7 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Markiewicza Krosno 0-2 Partyzant Targowiska 14 października, 15:30
Polonia Kopytowa 0-3 Nafta Jedlicze 13 października, 11:00
Iwonka Iwonicz 2-2 Iskra Przysietnica 13 października, 15:30
LKS Tarnawa 0-2 Czarni 1910 Jasło 14 października, 15:00
Przełęcz Dukla 0-0 Zamczysko Odrzykoń 13 października, 15:30
Tempo Nienaszów 2-1 Wisłok Sieniawa 14 października, 15:30
Start Rymanów 2-1 Kotwica Korczyna 14 października, 15:00
Ostoja Kołaczyce 4-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 14 października, 15:30

Kolejka 12 - 20-21 października

Partyzant Targowiska 5-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 20 października, 14:30
Kotwica Korczyna 5-0 Ostoja Kołaczyce 21 października, 13:00
Wisłok Sieniawa 4-3 Start Rymanów 21 października, 13:00
Zamczysko Odrzykoń 5-1 Tempo Nienaszów 21 października, 11:00
Czarni 1910 Jasło 3-0 Przełęcz Dukla 20 października, 15:00
Iskra Przysietnica 2-1 LKS Tarnawa 21 października, 14:30
Nafta Jedlicze 2-0 Iwonka Iwonicz 20 października, 11:00
Markiewicza Krosno 0-0 Polonia Kopytowa 21 października, 14:30

Kolejka 13 - 27-28 października

Polonia Kopytowa 1-2 Partyzant Targowiska 27 października, 14:00
Iwonka Iwonicz 2-0 Markiewicza Krosno 27 października, 14:00
LKS Tarnawa 2-4 Nafta Jedlicze 28 października, 14:00
Przełęcz Dukla 0-0 Iskra Przysietnica 27 października, 11:00
Tempo Nienaszów 0-2 Czarni 1910 Jasło 28 października, 14:00
Start Rymanów 3-2 Zamczysko Odrzykoń 28 października, 14:00
Ostoja Kołaczyce 2-3 Wisłok Sieniawa 28 października, 14:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-4 Kotwica Korczyna 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Partyzant Targowiska 2-0 Kotwica Korczyna 3 listopada, 13:00
Wisłok Sieniawa 2-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 4 listopada, 13:00
Zamczysko Odrzykoń 0-3 Ostoja Kołaczyce 4 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 2-1
Czarni 1910 Jasło 3-0 Start Rymanów 3 listopada, 14:00
Iskra Przysietnica 1-2 Tempo Nienaszów 4 listopada, 13:00
Nafta Jedlicze 2-1 Przełęcz Dukla 4 listopada, 13:00
Markiewicza Krosno 2-0 LKS Tarnawa 4 listopada, 13:00
Polonia Kopytowa 3-2 Iwonka Iwonicz 3 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Iwonka Iwonicz 1-1 Partyzant Targowiska 10 listopada, 13:00
LKS Tarnawa 3-1 Polonia Kopytowa 10 listopada, 13:00
Przełęcz Dukla 1-0 Markiewicza Krosno 10 listopada, 13:00
Tempo Nienaszów 2-1 Nafta Jedlicze 10 listopada, 14:00
Start Rymanów 2-0 Iskra Przysietnica 10 listopada, 13:00
Ostoja Kołaczyce 0-0 Czarni 1910 Jasło 10 listopada, 12:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-2 Zamczysko Odrzykoń 11 listopada, 13:00
Kotwica Korczyna 0-3 Wisłok Sieniawa 10 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 2-0

Kolejka 16 - 30-31 marca

Partyzant Targowiska 3-0 Wisłok Sieniawa 30 marca, 15:00
Kotwica Korczyna 1-2 Zamczysko Odrzykoń 31 marca, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-0 Czarni 1910 Jasło 31 marca, 16:30
Ostoja Kołaczyce 1-2 Iskra Przysietnica 31 marca, 16:00
Start Rymanów 1-1 Nafta Jedlicze 31 marca, 15:00
Tempo Nienaszów 1-2 Markiewicza Krosno 31 marca, 16:30
Przełęcz Dukla 1-0 Polonia Kopytowa 31 marca, 16:00
LKS Tarnawa 2-3 Iwonka Iwonicz 31 marca, 11:00

Kolejka 17 - 6-7 kwietnia

Ostoja Kołaczyce 0-2 Nafta Jedlicze 7 kwietnia, 16:00
LKS Tarnawa 0-2 Partyzant Targowiska 7 kwietnia, 11:00
Iwonka Iwonicz 1-1 Przełęcz Dukla 6 kwietnia, 16:30
Polonia Kopytowa 2-4 Tempo Nienaszów 7 kwietnia, 15:00
Markiewicza Krosno 0-0 Start Rymanów 7 kwietnia, 16:30
Iskra Przysietnica 0-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 7 kwietnia, 16:30
Czarni 1910 Jasło 1-0 Kotwica Korczyna 6 kwietnia, 16:00
Zamczysko Odrzykoń 2-1 Wisłok Sieniawa 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 13-14 kwietnia

Partyzant Targowiska 5-1 Zamczysko Odrzykoń 13 kwietnia, 16:30
Wisłok Sieniawa 0-4 Czarni 1910 Jasło 14 kwietnia, 13:00
Kotwica Korczyna 1-1 Iskra Przysietnica 14 kwietnia, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-3 Nafta Jedlicze 14 kwietnia, 16:30
Ostoja Kołaczyce 0-2 Markiewicza Krosno 14 kwietnia, 16:00
Start Rymanów 6-1 Polonia Kopytowa 14 kwietnia, 15:00
Tempo Nienaszów 3-0 Iwonka Iwonicz 14 kwietnia, 16:30
Przełęcz Dukla 1-0 LKS Tarnawa 15 maja, 17:00

Kolejka 19 - 20 kwietnia

Przełęcz Dukla 3-1 Partyzant Targowiska 20 kwietnia, 12:00
LKS Tarnawa 2-3 Tempo Nienaszów 20 kwietnia, 12:00
Iwonka Iwonicz 0-2 Start Rymanów 20 kwietnia, 12:00
Polonia Kopytowa 0-0 Ostoja Kołaczyce 20 kwietnia, 12:00
Markiewicza Krosno 1-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 20 kwietnia, 16:00
Nafta Jedlicze 0-2 Kotwica Korczyna 20 kwietnia, 12:00
Iskra Przysietnica 1-2 Wisłok Sieniawa 20 kwietnia, 12:00
Czarni 1910 Jasło 1-1 Zamczysko Odrzykoń 20 kwietnia, 12:00

Kolejka 20 - 27-28 kwietnia

Partyzant Targowiska 2-1 Czarni 1910 Jasło 27 kwietnia, 16:30
Zamczysko Odrzykoń 1-2 Iskra Przysietnica 28 kwietnia, 11:00
Wisłok Sieniawa 0-2 Nafta Jedlicze 28 kwietnia, 13:00
Kotwica Korczyna 1-1 Markiewicza Krosno 28 kwietnia, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3-0 Polonia Kopytowa 28 kwietnia, 16:30
Ostoja Kołaczyce 1-4 Iwonka Iwonicz 28 kwietnia, 16:00
Start Rymanów 3-2 LKS Tarnawa 28 kwietnia, 15:00
Tempo Nienaszów 3-1 Przełęcz Dukla 28 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 1 maja

Tempo Nienaszów 0-3 Partyzant Targowiska 1 maja, 16:30
Przełęcz Dukla 3-0 Start Rymanów 1 maja, 16:30
LKS Tarnawa 2-0 Ostoja Kołaczyce 1 maja, 11:00
Iwonka Iwonicz 2-5 Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 maja, 16:30
Polonia Kopytowa 2-3 Kotwica Korczyna 1 maja, 15:00
Markiewicza Krosno 3-1 Wisłok Sieniawa 1 maja, 11:00
Nafta Jedlicze 4-1 Zamczysko Odrzykoń 1 maja, 17:00
Iskra Przysietnica 1-3 Czarni 1910 Jasło 1 maja, 16:30

Kolejka 22 - 4-5 maja

Partyzant Targowiska 2-0 Iskra Przysietnica 4 maja, 16:30
Czarni 1910 Jasło 1-0 Nafta Jedlicze 4 maja, 17:00
Zamczysko Odrzykoń 0-3 Markiewicza Krosno 5 maja, 11:00
Wisłok Sieniawa 1-0 Polonia Kopytowa 5 maja, 13:00
Kotwica Korczyna 1-2 Iwonka Iwonicz 5 maja, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-0 LKS Tarnawa 5 maja, 16:30
Ostoja Kołaczyce 2-5 Przełęcz Dukla 5 maja, 16:00
Start Rymanów 3-2 Tempo Nienaszów 5 maja, 15:00

Kolejka 23 - 11-12 maja

Start Rymanów 0-5 Partyzant Targowiska 12 maja, 15:00
Tempo Nienaszów 6-3 Ostoja Kołaczyce 12 maja, 16:30
Przełęcz Dukla 2-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 12 maja, 16:30
LKS Tarnawa 3-4 Kotwica Korczyna 12 maja, 11:00
Iwonka Iwonicz 2-0 Wisłok Sieniawa 11 maja, 16:30
Polonia Kopytowa 0-5 Zamczysko Odrzykoń 12 maja, 15:00
Markiewicza Krosno 1-2 Czarni 1910 Jasło 11 maja, 17:30
Nafta Jedlicze 6-2 Iskra Przysietnica 11 maja, 11:00

Kolejka 24 - 18-19 maja

Partyzant Targowiska 3-0 Nafta Jedlicze 18 maja, 16:30
Iskra Przysietnica 0-2 Markiewicza Krosno 19 maja, 16:30
Czarni 1910 Jasło 7-1 Polonia Kopytowa 18 maja, 17:00
Zamczysko Odrzykoń 2-2 Iwonka Iwonicz 19 maja, 11:00
Wisłok Sieniawa 1-1 LKS Tarnawa 19 maja, 13:00
Kotwica Korczyna 1-3 Przełęcz Dukla 19 maja, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 4-0 Tempo Nienaszów 19 maja, 16:30
Ostoja Kołaczyce 3-3 Start Rymanów 19 maja, 16:00

Kolejka 25 - 25-26 maja

Ostoja Kołaczyce 1-2 Partyzant Targowiska 25 maja, 17:00
Start Rymanów 2-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne 25 maja, 12:00
Tempo Nienaszów 1-1 Kotwica Korczyna 26 maja, 16:30
Przełęcz Dukla 2-2 Wisłok Sieniawa 26 maja, 15:30
LKS Tarnawa 3-3 Zamczysko Odrzykoń 26 maja, 15:00
Iwonka Iwonicz 3-1 Czarni 1910 Jasło 25 maja, 16:30
Polonia Kopytowa 1-2 Iskra Przysietnica 26 maja, 15:00
Markiewicza Krosno 3-0 Nafta Jedlicze 26 maja, 16:30

Kolejka 26 - 1-2 czerwca

Partyzant Targowiska 2-1 Markiewicza Krosno 1 czerwca, 16:30
Nafta Jedlicze 4-0 Polonia Kopytowa 1 czerwca, 17:30
Iskra Przysietnica 0-1 Iwonka Iwonicz 2 czerwca, 16:30
Czarni 1910 Jasło 4-3 LKS Tarnawa 2 czerwca, 17:00
Zamczysko Odrzykoń 0-1 Przełęcz Dukla 2 czerwca, 11:00
Wisłok Sieniawa 1-0 Tempo Nienaszów 2 czerwca, 13:00
Kotwica Korczyna 1-2 Start Rymanów 2 czerwca, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-1 Ostoja Kołaczyce 2 czerwca, 16:30

Kolejka 27 - 8-9 czerwca

Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-5 Partyzant Targowiska 9 czerwca, 16:30
Ostoja Kołaczyce 3-3 Kotwica Korczyna 9 czerwca, 16:00
Start Rymanów 4-3 Wisłok Sieniawa 9 czerwca, 15:00
Tempo Nienaszów 2-2 Zamczysko Odrzykoń 9 czerwca, 16:30
Przełęcz Dukla 0-0 Czarni 1910 Jasło 9 czerwca, 16:30
LKS Tarnawa 3-0 Iskra Przysietnica 9 czerwca, 11:00
Iwonka Iwonicz 2-1 Nafta Jedlicze 8 czerwca, 16:30
Polonia Kopytowa 2-5 Markiewicza Krosno 9 czerwca, 15:00

Kolejka 28 - 15-16 czerwca

Partyzant Targowiska 0-3 Polonia Kopytowa 15 czerwca, 16:30
(wo)
na boisku 13-0
Markiewicza Krosno 5-0 Iwonka Iwonicz 16 czerwca, 16:30
Nafta Jedlicze 2-2 LKS Tarnawa 15 czerwca, 17:30
Iskra Przysietnica 2-1 Przełęcz Dukla 16 czerwca, 16:30
Czarni 1910 Jasło 2-5 Tempo Nienaszów 15 czerwca, 17:00
Zamczysko Odrzykoń 3-3 Start Rymanów 16 czerwca, 11:00
Wisłok Sieniawa 2-1 Ostoja Kołaczyce 16 czerwca, 13:00
Kotwica Korczyna 1-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 16 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 20 czerwca

Kotwica Korczyna 0-1 Partyzant Targowiska 20 czerwca, 15:00
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2-2 Wisłok Sieniawa 20 czerwca, 16:30
Ostoja Kołaczyce 5-1 Zamczysko Odrzykoń 20 czerwca, 16:00
Start Rymanów 1-1 Czarni 1910 Jasło 20 czerwca, 15:00
Tempo Nienaszów 2-1 Iskra Przysietnica 20 czerwca, 16:30
Przełęcz Dukla 8-0 Nafta Jedlicze 20 czerwca, 16:30
LKS Tarnawa 3-4 Markiewicza Krosno 20 czerwca, 15:00
Iwonka Iwonicz 2-0 Polonia Kopytowa 20 czerwca, 16:30

Kolejka 30 - 22-23 czerwca

Partyzant Targowiska 4-0 Iwonka Iwonicz 22 czerwca, 11:00
Polonia Kopytowa 5-6 LKS Tarnawa 22 czerwca, 17:00
Markiewicza Krosno 1-1 Przełęcz Dukla 22 czerwca, 17:00
Nafta Jedlicze 4-1 Tempo Nienaszów 22 czerwca, 17:00
Iskra Przysietnica 2-0 Start Rymanów 22 czerwca, 17:00
Czarni 1910 Jasło 0-0 Ostoja Kołaczyce 22 czerwca, 17:00
Zamczysko Odrzykoń 0-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne 22 czerwca, 17:00
Wisłok Sieniawa 6-1 Kotwica Korczyna 22 czerwca, 11:00

IV liga 2018/2019 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2018/2019 (Dębica)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Stalowa Wola)

Klasa A 2018/2019 (Krosno I)
Klasa A 2018/2019 (Krosno II)
Klasa A 2018/2019 (Krosno III)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas