[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cosmos Nowotaniec 24 64 21 1 2 99-29 10 0 2 46-18 11 1 0 53-11
2.  Orzeł Bażanówka 24 50 15 5 4 68-40 9 1 2 36-15 6 4 2 32-25
3.  Sanovia Lesko 24 48 14 6 4 83-41 9 0 4 49-21 5 6 0 34-20
4.  Szarotka Uherce 24 42 13 3 8 51-29 7 2 3 32-14 6 1 5 19-15
5.  Szarotka Nowosielce 24 41 12 5 7 43-34 6 3 3 23-20 6 2 4 20-14
6.  Bukowianka Bukowsko 24 36 11 3 10 69-47 7 2 3 37-20 4 1 7 32-27
7.  LKS Długie 24 33 8 9 7 48-46 5 6 1 24-20 3 3 6 24-26 2 4 1 1 0 6-1
8.  Lotniarz Bezmiechowa 24 33 10 3 11 53-64 6 1 4 31-29 4 2 7 22-35 2 1 0 1 1 1-6
9.  Remix Niebieszczany 25 29 9 2 14 42-61 4 2 6 16-21 5 0 8 26-40 2 6 2 0 0 5-0
10.  Górnik Grabownica Starzeńska 24 29 9 2 13 38-64 6 0 6 23-35 3 2 7 15-29 2 0 0 0 2 0-5
11.  Victoria Pakoszówka 24 28 9 1 14 49-60 6 1 5 32-22 3 0 9 17-38
12.  Zgoda Zarszyn 24 26 8 2 14 44-67 6 1 5 27-24 2 1 9 17-43
13.  Juventus Poraż 24 14 4 2 18 44-91 3 2 7 26-35 1 0 11 18-56
14.  LKS Pisarowce 25 10 2 4 19 38-96 0 3 10 23-50 2 1 9 15-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Cosmos Nowotaniec    4-1 1-4 3-0 2-0 3-2 10-2 3-1 5-0 2-5 2-1 3-1 8-1 
 2 Orzeł Bażanówka0-4     2-2 3-0* 0-1 3-1 3-0 4-1 4-0 5-4 4-1 4-1 4-0 
 3 Sanovia Lesko3-6 1-3     2-1 1-3 3-2 2-1 3-2 5-1 1-2 5-0 5-0 13-0 5-0 
 4 Szarotka Uherce1-1 2-3     2-1 2-0 2-3 4-0 0-2 1-1 3-0 7-1 6-1 2-1 
 5 Szarotka Nowosielce0-3 1-1 2-2 2-0     2-1 2-1 1-0 2-4 2-2 3-1 3-1 3-4 
 6 Bukowianka Bukowsko0-2 2-2 0-1 1-4     2-2 4-2 5-2 2-1 4-2 7-1 5-1 5-0 
 7 LKS Długie1-3 3-3 1-1 1-1 1-1 4-4     0-0 1-0 3-2 4-2 3-2 2-1 
 8 Lotniarz Bezmiechowa0-4 6-3 0-7 2-1 4-3 1-6     7-0 5-0 2-2 3-1 1-2 
 9 Remix Niebieszczany0-4 1-3 1-1 0-2 1-2 2-1 1-2 2-1     2-0 1-2 3-1 2-2 
 10 Górnik Grabownica Starzeńska1-8 0-2 2-6 2-0 1-7 2-1 1-3 0-3     2-0 3-0 4-3 5-2 
 11 Victoria Pakoszówka2-5 2-2 2-3 0-1 2-0 2-1 2-4 4-2 4-0     1-2 8-2 3-0 
 12 Zgoda Zarszyn1-6 1-3 1-3 1-1 2-5 3-1 1-3 3-1 3-0 1-0     2-0 8-1 
 13 Juventus Poraż1-6 3-5 3-3 1-2 1-3 3-3 2-3 2-5 0-1 6-3 2-0     2-1 
 14 LKS Pisarowce2-2 2-5 2-7 1-3 0-4 1-4 2-2 1-1 4-5 1-2 1-2 4-6 2-7     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Remix Niebieszczany 1-1 Sanovia Lesko 19 sierpnia, 16:30
Cosmos Nowotaniec 8-1 LKS Pisarowce 19 sierpnia, 16:30
Juventus Poraż 1-3 Bukowianka Bukowsko 18 sierpnia, 14:00
Victoria Pakoszówka 0-1 Szarotka Uherce 18 sierpnia, 17:00
Górnik Grabownica Starzeńska 2-1 LKS Długie 19 sierpnia, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa 2-1 Szarotka Nowosielce 19 sierpnia, 16:30
Zgoda Zarszyn 1-3 Orzeł Bażanówka 19 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Sanovia Lesko 1-3 Szarotka Nowosielce 26 sierpnia, 11:00
LKS Długie 0-0 Lotniarz Bezmiechowa 26 sierpnia, 16:30
Szarotka Uherce 1-1 Górnik Grabownica Starzeńska 26 sierpnia, 16:30
Bukowianka Bukowsko 4-2 Victoria Pakoszówka 26 sierpnia, 15:00
LKS Pisarowce 2-7 Juventus Poraż 26 sierpnia, 16:30
Zgoda Zarszyn 1-6 Cosmos Nowotaniec 26 sierpnia, 16:30
Remix Niebieszczany 1-3 Orzeł Bażanówka 26 sierpnia, 16:30

Kolejka 3 - 1-2 września

Orzeł Bażanówka 2-2 Sanovia Lesko 2 września, 16:30
Cosmos Nowotaniec 3-1 Remix Niebieszczany 2 września, 13:00
Juventus Poraż 2-0 Zgoda Zarszyn 2 września, 11:00
Victoria Pakoszówka 3-0 LKS Pisarowce 1 września, 17:00
Górnik Grabownica Starzeńska 1-7 Bukowianka Bukowsko 2 września, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa 0-7 Szarotka Uherce 2 września, 16:30
Szarotka Nowosielce 2-1 LKS Długie 2 września, 16:30

Kolejka 4 - 8-9 września

Sanovia Lesko 2-1 LKS Długie 9 września, 13:00
Szarotka Uherce 2-1 Szarotka Nowosielce 9 września, 16:30
Bukowianka Bukowsko 4-2 Lotniarz Bezmiechowa 8 września, 16:00
LKS Pisarowce 1-2 Górnik Grabownica Starzeńska 9 września, 16:30
Zgoda Zarszyn 1-0 Victoria Pakoszówka 8 września, 16:00
Remix Niebieszczany 3-1 Juventus Poraż 9 września, 16:30
Orzeł Bażanówka 0-4 Cosmos Nowotaniec 9 września, 16:30

Kolejka 5 - 15-16 września

Cosmos Nowotaniec 1-4 Sanovia Lesko 16 września, 16:30
Juventus Poraż 3-5 Orzeł Bażanówka 16 września, 13:00
Victoria Pakoszówka 4-2 Remix Niebieszczany 15 września, 17:00
Górnik Grabownica Starzeńska 3-0 Zgoda Zarszyn 16 września, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa 1-2 LKS Pisarowce 16 września, 16:30
Szarotka Nowosielce 2-1 Bukowianka Bukowsko 16 września, 16:30
LKS Długie 1-1 Szarotka Uherce 16 września, 16:30

Kolejka 6 - 22-23 września

Sanovia Lesko 2-1 Szarotka Uherce 23 września, 13:00
Bukowianka Bukowsko 2-2 LKS Długie 23 września, 15:00
LKS Pisarowce 0-4 Szarotka Nowosielce 23 września, 15:30
Zgoda Zarszyn 1-3 Lotniarz Bezmiechowa 23 września, 15:30
Remix Niebieszczany 2-0 Górnik Grabownica Starzeńska 23 września, 15:30
Orzeł Bażanówka 4-1 Victoria Pakoszówka 23 września, 15:30
Cosmos Nowotaniec 3-1 Juventus Poraż 23 września, 15:30

Kolejka 7 - 29-30 września

Juventus Poraż 3-3 Sanovia Lesko 30 września, 13:00
Victoria Pakoszówka 2-5 Cosmos Nowotaniec 29 września, 16:00
Górnik Grabownica Starzeńska 0-2 Orzeł Bażanówka 30 września, 15:30
Lotniarz Bezmiechowa 7-0 Remix Niebieszczany 30 września, 15:30
Szarotka Nowosielce 3-1 Zgoda Zarszyn 30 września, 15:30
LKS Długie 2-1 LKS Pisarowce 30 września, 15:30
Szarotka Uherce 2-0 Bukowianka Bukowsko 30 września, 15:30

Kolejka 8 - 6-7 października

Sanovia Lesko 3-2 Bukowianka Bukowsko 7 października, 13:00
LKS Pisarowce 1-3 Szarotka Uherce 7 października, 15:30
Zgoda Zarszyn 3-1 LKS Długie 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (7 października, 15:30) odwołany
Remix Niebieszczany 1-2 Szarotka Nowosielce 7 października, 15:30
Orzeł Bażanówka 4-1 Lotniarz Bezmiechowa 7 października, 15:30
Cosmos Nowotaniec 5-0 Górnik Grabownica Starzeńska 7 października, 15:30
Juventus Poraż 6-3 Victoria Pakoszówka 6 października, 15:30

Kolejka 9 - 13-14 października

Victoria Pakoszówka 2-3 Sanovia Lesko 13 października, 15:30
Górnik Grabownica Starzeńska 4-3 Juventus Poraż 14 października, 15:30
Lotniarz Bezmiechowa 0-4 Cosmos Nowotaniec 14 października, 15:30
Szarotka Nowosielce 1-1 Orzeł Bażanówka 14 października, 15:30
LKS Długie 1-0 Remix Niebieszczany 14 października, 15:30
Szarotka Uherce 7-1 Zgoda Zarszyn 14 października, 15:30
Bukowianka Bukowsko 5-0 LKS Pisarowce 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Sanovia Lesko 5-0 LKS Pisarowce 21 października, 13:00
Zgoda Zarszyn 2-5 Bukowianka Bukowsko 21 października, 14:30
Remix Niebieszczany 0-2 Szarotka Uherce 21 października, 14:30
Orzeł Bażanówka 3-0 LKS Długie 21 października, 14:30
Cosmos Nowotaniec 2-0 Szarotka Nowosielce 20 października, 15:00
Juventus Poraż 2-3 Lotniarz Bezmiechowa 21 października, 13:00
Victoria Pakoszówka 4-0 Górnik Grabownica Starzeńska 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Górnik Grabownica Starzeńska 2-6 Sanovia Lesko 28 października, 14:00
Lotniarz Bezmiechowa 5-0 Victoria Pakoszówka 28 października, 14:00
Szarotka Nowosielce 3-1 Juventus Poraż 28 października, 14:00
LKS Długie 1-3 Cosmos Nowotaniec 28 października, 14:00
Szarotka Uherce 1-1 Orzeł Bażanówka 28 października, 14:00
Bukowianka Bukowsko 5-2 Remix Niebieszczany 27 października, 14:30
LKS Pisarowce 4-6 Zgoda Zarszyn 28 października, 14:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Sanovia Lesko 5-0 Zgoda Zarszyn 4 listopada, 13:00
Remix Niebieszczany 2-2 LKS Pisarowce 4 listopada, 13:00
Orzeł Bażanówka 3-1 Bukowianka Bukowsko 4 listopada, 13:00
Cosmos Nowotaniec 3-0 Szarotka Uherce 4 listopada, 13:00
Juventus Poraż 3-3 LKS Długie 3 listopada, 14:00
Victoria Pakoszówka 2-0 Szarotka Nowosielce 3 listopada, 13:00
Górnik Grabownica Starzeńska 1-3 Lotniarz Bezmiechowa 4 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Szarotka Nowosielce 2-2 Górnik Grabownica Starzeńska 11 listopada, 13:00
LKS Długie 4-2 Victoria Pakoszówka 11 listopada, 13:00
Szarotka Uherce 6-1 Juventus Poraż 11 listopada, 13:00
Bukowianka Bukowsko 0-2 Cosmos Nowotaniec 10 listopada, 14:00
LKS Pisarowce 2-5 Orzeł Bażanówka 10 listopada, 13:00
Zgoda Zarszyn 3-1 Remix Niebieszczany 11 listopada, 13:00
Sanovia Lesko 3-2 Lotniarz Bezmiechowa 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 30-31 marca

Orzeł Bażanówka 4-1 Zgoda Zarszyn 31 marca, 16:30
Sanovia Lesko 5-1 Remix Niebieszczany 30 marca, 15:00
LKS Pisarowce 2-2 Cosmos Nowotaniec 31 marca, 15:00
Bukowianka Bukowsko 5-1 Juventus Poraż 31 marca, 15:00
Szarotka Uherce 3-0 Victoria Pakoszówka 31 marca, 16:30
LKS Długie 3-2 Górnik Grabownica Starzeńska 31 marca, 16:30
Szarotka Nowosielce 1-0 Lotniarz Bezmiechowa 31 marca, 16:30

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Szarotka Nowosielce 2-2 Sanovia Lesko 7 kwietnia, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa 1-6 LKS Długie 7 kwietnia, 16:30
Górnik Grabownica Starzeńska 2-0 Szarotka Uherce 7 kwietnia, 16:30
Victoria Pakoszówka 2-1 Bukowianka Bukowsko 7 kwietnia, 13:00
Juventus Poraż 2-1 LKS Pisarowce 7 kwietnia, 13:00
Cosmos Nowotaniec 2-1 Zgoda Zarszyn 7 kwietnia, 16:30
Orzeł Bażanówka 4-0 Remix Niebieszczany 7 kwietnia, 16:30

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

Sanovia Lesko 1-3 Orzeł Bażanówka 14 kwietnia, 13:00
Remix Niebieszczany 0-4 Cosmos Nowotaniec 14 kwietnia, 16:30
Zgoda Zarszyn 2-0 Juventus Poraż 14 kwietnia, 16:30
LKS Pisarowce 1-2 Victoria Pakoszówka 14 kwietnia, 15:00
Bukowianka Bukowsko 2-1 Górnik Grabownica Starzeńska 14 kwietnia, 15:00
Szarotka Uherce 4-0 Lotniarz Bezmiechowa 14 kwietnia, 16:30
LKS Długie 1-1 Szarotka Nowosielce 14 kwietnia, 16:30

Kolejka 17 - 27-28 kwietnia

LKS Długie 1-1 Sanovia Lesko 28 kwietnia, 16:30
Szarotka Nowosielce 2-0 Szarotka Uherce 28 kwietnia, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa 4-3 Bukowianka Bukowsko 28 kwietnia, 16:30
Górnik Grabownica Starzeńska 5-2 LKS Pisarowce 28 kwietnia, 16:30
Victoria Pakoszówka 1-2 Zgoda Zarszyn 28 kwietnia, 13:00
Juventus Poraż 2-5 Remix Niebieszczany 28 kwietnia, 13:00
Cosmos Nowotaniec 4-1 Orzeł Bażanówka 28 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 1 maja

Sanovia Lesko 3-6 Cosmos Nowotaniec 1 maja, 15:00
Orzeł Bażanówka 4-0 Juventus Poraż 1 maja, 15:00
Remix Niebieszczany 1-2 Victoria Pakoszówka 1 maja, 16:30
Zgoda Zarszyn 3-0 Górnik Grabownica Starzeńska 1 maja, 16:30
LKS Pisarowce 1-1 Lotniarz Bezmiechowa 1 maja, 15:30
Bukowianka Bukowsko 1-4 Szarotka Nowosielce 1 maja, 15:00
Szarotka Uherce 2-3 LKS Długie 1 maja, 16:30

Kolejka 19 - 4-5 maja

Szarotka Uherce 2-3 Sanovia Lesko 5 maja, 16:30
LKS Długie 4-4 Bukowianka Bukowsko 5 maja, 16:30
Szarotka Nowosielce 3-4 LKS Pisarowce 5 maja, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa 2-2 Zgoda Zarszyn 5 maja, 16:30
Górnik Grabownica Starzeńska 0-3 Remix Niebieszczany 5 maja, 16:30
Victoria Pakoszówka 2-2 Orzeł Bażanówka 5 maja, 13:00
Juventus Poraż 1-6 Cosmos Nowotaniec 4 maja, 14:00

Kolejka 20 - 11-12 maja

Sanovia Lesko 13-0 Juventus Poraż 12 maja, 13:00
Cosmos Nowotaniec 2-5 Victoria Pakoszówka 12 maja, 16:30
Orzeł Bażanówka 5-4 Górnik Grabownica Starzeńska 11 maja, 17:00
Remix Niebieszczany 2-1 Lotniarz Bezmiechowa 12 maja, 16:30
Zgoda Zarszyn 1-1 Szarotka Nowosielce 12 maja, 16:30
LKS Pisarowce 2-2 LKS Długie 11 maja, 16:00
Bukowianka Bukowsko 0-1 Szarotka Uherce 12 maja, 15:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

Bukowianka Bukowsko 2-2 Sanovia Lesko 18 maja, 16:30
Szarotka Uherce 2-1 LKS Pisarowce 19 maja, 16:30
LKS Długie 3-2 Zgoda Zarszyn 19 maja, 16:30
Szarotka Nowosielce 2-4 Remix Niebieszczany 19 maja, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa 6-3 Orzeł Bażanówka 19 maja, 16:30
Górnik Grabownica Starzeńska 1-8 Cosmos Nowotaniec 19 maja, 16:30
Victoria Pakoszówka 8-2 Juventus Poraż 19 maja, 13:00

Kolejka 22 - 25-26 maja

Sanovia Lesko 5-0 Victoria Pakoszówka 26 maja, 13:00
Juventus Poraż 0-1 Górnik Grabownica Starzeńska 26 maja, 13:30
Cosmos Nowotaniec 10-2 Lotniarz Bezmiechowa 26 maja, 16:30
Orzeł Bażanówka 0-1 Szarotka Nowosielce 26 maja, 15:00
Remix Niebieszczany 1-2 LKS Długie 26 maja, 16:30
Zgoda Zarszyn 1-3 Szarotka Uherce 26 maja, 16:30
LKS Pisarowce 1-4 Bukowianka Bukowsko 26 maja, 15:30

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

LKS Pisarowce 2-7 Sanovia Lesko 2 czerwca, 15:30
Bukowianka Bukowsko 7-1 Zgoda Zarszyn 2 czerwca, 15:00
Szarotka Uherce 0-2 Remix Niebieszczany 2 czerwca, 16:30
LKS Długie 3-3 Orzeł Bażanówka 2 czerwca, 16:30
Szarotka Nowosielce 0-3 Cosmos Nowotaniec 2 czerwca, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa 3-1 Juventus Poraż 2 czerwca, 16:30
Górnik Grabownica Starzeńska 2-0 Victoria Pakoszówka 2 czerwca, 16:30

Kolejka 24 - 8-9 czerwca

Sanovia Lesko 1-2 Górnik Grabownica Starzeńska 9 czerwca, 13:00
Victoria Pakoszówka 2-4 Lotniarz Bezmiechowa 9 czerwca, 13:00
Juventus Poraż 1-2 Szarotka Nowosielce 9 czerwca, 13:00
Cosmos Nowotaniec 3-2 LKS Długie 9 czerwca, 16:30
Orzeł Bażanówka 3-0 Szarotka Uherce 9 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Remix Niebieszczany 2-1 Bukowianka Bukowsko 9 czerwca, 16:30
Zgoda Zarszyn 8-1 LKS Pisarowce 9 czerwca, 16:30

Kolejka 25 - 15-16 czerwca

Zgoda Zarszyn - Sanovia Lesko 16 czerwca, 16:30
LKS Pisarowce 4-5 Remix Niebieszczany 15 czerwca, 16:00
Bukowianka Bukowsko - Orzeł Bażanówka 19 czerwca, 17:30
Szarotka Uherce - Cosmos Nowotaniec 16 czerwca, 16:30
LKS Długie - Juventus Poraż 16 czerwca, 16:30
Szarotka Nowosielce - Victoria Pakoszówka 16 czerwca, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa - Górnik Grabownica Starzeńska 16 czerwca, 16:30

Kolejka 26 - 22-23 czerwca

Lotniarz Bezmiechowa - Sanovia Lesko 22 czerwca, 17:00
Górnik Grabownica Starzeńska - Szarotka Nowosielce 22 czerwca, 17:00
Victoria Pakoszówka - LKS Długie 22 czerwca, 17:00
Juventus Poraż - Szarotka Uherce 22 czerwca, 17:00
Cosmos Nowotaniec - Bukowianka Bukowsko 22 czerwca, 17:00
Orzeł Bażanówka - LKS Pisarowce 22 czerwca, 17:00
Remix Niebieszczany - Zgoda Zarszyn 22 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2018/2019 (Krosno)

Klasa A 2018/2019 (Krosno II)
Klasa A 2018/2019 (Krosno III)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas