[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Rzeszów II - Łańcut
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisłok Czarna 26 69 22 3 1 88-21 12 1 0 46-8 10 2 1 42-13
2.  Stal Łańcut 26 64 21 1 4 89-26 11 0 2 45-12 10 1 2 44-14
3.  Dynovia Dynów 26 47 13 8 5 64-40 8 4 1 38-18 5 4 4 26-22
4.  Szarotka Rogóżno 26 41 11 8 7 54-48 6 3 4 31-25 5 5 3 23-23 2 4 1 1 0 2-1
5.  KS Dąbrówki 26 41 12 5 9 47-42 6 2 5 25-23 6 3 4 22-19 2 1 0 1 1 1-2
6.  Wola Dalsza 26 40 12 4 10 41-40 6 3 4 21-16 6 1 6 20-24
7.  Tatyna Dylągówka 26 38 11 5 10 64-63 6 1 6 32-32 5 4 4 32-31 2 3 1 0 1 5-3
8.  Zorza Trzeboś 26 38 12 2 12 58-57 8 2 3 39-21 4 0 9 19-36 2 3 1 0 1 3-5
9.  Start Brzóza Stadnicka 26 37 11 4 11 47-48 5 2 6 21-22 6 2 5 26-26
10.  Grodziszczanka Grodzisko Dolne 26 32 9 5 12 43-59 5 4 4 19-23 4 1 8 24-36
11.  Iskra Jawornik Polski 26 21 4 9 13 28-42 2 6 5 15-22 2 3 8 13-20
12.  Jawor Krzemienica 26 18 4 6 16 38-65 3 2 8 24-34 1 4 8 14-31
13.  Czarni Kraczkowa 26 17 5 2 19 32-86 4 1 8 21-40 1 1 11 11-46
14.  Leśna Wólka Podleśna 26 10 2 4 20 26-82 2 2 9 14-32 0 2 11 12-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wisłok Czarna    3-2 1-1 5-1 2-0 4-0 2-1 6-0 3-0 2-1 2-0 4-2 8-0 4-0 
 2 Stal Łańcut1-4     2-0 2-0 1-0 3-0 5-0 5-1 6-0 2-1 1-3 7-2 3-0 7-1 
 3 Dynovia Dynów4-2 2-2     2-4 0-0 3-0 3-1 4-1 2-2 7-2 1-1 2-0 5-1 3-2 
 4 Szarotka Rogóżno3-3 2-7 1-4     1-1 1-3 1-1 2-1 2-1 2-3 1-0 1-0 3-0 11-1 
 5 KS Dąbrówki0-5 1-3 3-1 0-1     0-2 2-4 3-1 3-2 1-1 2-1 1-1 2-1 7-0 
 6 Wola Dalsza0-1 0-2 1-1 2-2 0-1     3-0 3-1 1-4 3-2 3-0* 1-1 1-0 3-1 
 7 Tatyna Dylągówka1-4 0-5 4-0* 2-4 1-4 3-1     1-3 0-3 6-2 2-2 3-2 6-0 3-2 
 8 Zorza Trzeboś1-3 4-1 4-2 1-1 4-0 4-1 0-4*     5-0 4-3 0-0 2-4 8-1 2-1 
 9 Start Brzóza Stadnicka1-4 0-1 1-1 2-3 4-3 0-1 2-4 3-2     1-2 1-0 3-0 2-0 1-1 
 10 Grodziszczanka Grodzisko Dolne0-0 0-8 1-1 0-0 2-4 2-4 1-1 4-0 0-3     2-1 2-0 2-1 3-0* 
 11 Iskra Jawornik Polski0-2 0-3 0-3 1-1 2-2 0-0 1-1 0-1 1-1 1-2     2-2 4-3 3-1 
 12 Jawor Krzemienica0-6 1-3 1-2 2-2 0-1 2-4 5-6 3-1 1-2 5-2 2-1     0-2 2-2 
 13 Czarni Kraczkowa1-5 1-5 1-6 0-3 1-4 1-4 4-4 2-4 1-3 2-0 3-2 3-0*     1-0 
 14 Leśna Wólka Podleśna1-3 0-2 2-4 4-1 1-2 1-0 2-5 0-3 1-5 0-3 0-2 0-0 2-2     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Dynovia Dynów 2-2 Stal Łańcut 19 sierpnia, 17:00
Wisłok Czarna 2-0 Iskra Jawornik Polski 19 sierpnia, 14:00
Szarotka Rogóżno 2-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 19 sierpnia, 17:00
Start Brzóza Stadnicka 3-0 Jawor Krzemienica 18 sierpnia, 16:00
KS Dąbrówki 2-1 Czarni Kraczkowa 19 sierpnia, 14:00
Wola Dalsza 3-1 Leśna Wólka Podleśna 19 sierpnia, 15:00
Zorza Trzeboś 0-4 Tatyna Dylągówka 19 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-4; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba zawodników młodzieżowych

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Stal Łańcut 5-0 Tatyna Dylągówka 26 sierpnia, 17:00
Leśna Wólka Podleśna 0-3 Zorza Trzeboś 26 sierpnia, 14:00
Czarni Kraczkowa 1-4 Wola Dalsza 25 sierpnia, 17:00
Jawor Krzemienica 0-1 KS Dąbrówki 25 sierpnia, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-3 Start Brzóza Stadnicka 25 sierpnia, 17:00
Iskra Jawornik Polski 1-1 Szarotka Rogóżno 26 sierpnia, 17:00
Dynovia Dynów 4-2 Wisłok Czarna 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Wisłok Czarna 3-2 Stal Łańcut 2 września, 17:00
Szarotka Rogóżno 1-4 Dynovia Dynów 2 września, 11:00
Start Brzóza Stadnicka 1-0 Iskra Jawornik Polski 2 września, 17:00
Wola Dalsza 1-1 Jawor Krzemienica 2 września, 17:00
Zorza Trzeboś 8-1 Czarni Kraczkowa 2 września, 16:00
Tatyna Dylągówka 3-2 Leśna Wólka Podleśna 2 września, 12:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-4 KS Dąbrówki 1 września, 16:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Stal Łańcut 7-1 Leśna Wólka Podleśna 9 września, 16:00
Czarni Kraczkowa 4-4 Tatyna Dylągówka 7 września, 17:00
Jawor Krzemienica 3-1 Zorza Trzeboś 8 września, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-4 Wola Dalsza 8 września, 16:00
Iskra Jawornik Polski 2-2 KS Dąbrówki 9 września, 17:00
Dynovia Dynów 2-2 Start Brzóza Stadnicka 9 września, 17:00
Wisłok Czarna 5-1 Szarotka Rogóżno 9 września, 14:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Szarotka Rogóżno 2-7 Stal Łańcut 16 września, 11:00
Start Brzóza Stadnicka 1-4 Wisłok Czarna 15 września, 16:00
KS Dąbrówki 3-1 Dynovia Dynów 16 września, 14:00
Wola Dalsza 3-0 Iskra Jawornik Polski 15 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zorza Trzeboś 4-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 16 września, 16:00
Tatyna Dylągówka 3-2 Jawor Krzemienica 16 września, 12:00
Leśna Wólka Podleśna 2-2 Czarni Kraczkowa 16 września, 14:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Stal Łańcut 3-0 Czarni Kraczkowa 23 września, 16:00
Jawor Krzemienica 2-2 Leśna Wólka Podleśna 22 września, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-1 Tatyna Dylągówka 22 września, 16:00
Iskra Jawornik Polski 0-1 Zorza Trzeboś 23 września, 16:00
Dynovia Dynów 3-0 Wola Dalsza 23 września, 17:00
Wisłok Czarna 2-0 KS Dąbrówki 23 września, 16:00
Szarotka Rogóżno 2-1 Start Brzóza Stadnicka 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Start Brzóza Stadnicka 0-1 Stal Łańcut 29 września, 15:00
KS Dąbrówki 0-1 Szarotka Rogóżno 30 września, 14:00
Wola Dalsza 0-1 Wisłok Czarna 30 września, 15:00
Zorza Trzeboś 4-2 Dynovia Dynów 30 września, 16:00
Tatyna Dylągówka 2-2 Iskra Jawornik Polski 30 września, 12:00
Leśna Wólka Podleśna 0-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 września, 14:00
Czarni Kraczkowa 3-0 Jawor Krzemienica 30 września, 11:00
(wo)
na boisku 2-3

Kolejka 8 - 6-7 października

Stal Łańcut 7-2 Jawor Krzemienica 7 października, 15:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-1 Czarni Kraczkowa 6 października, 16:00
Iskra Jawornik Polski 3-1 Leśna Wólka Podleśna 7 października, 16:00
Dynovia Dynów 3-1 Tatyna Dylągówka 7 października, 16:00
Wisłok Czarna 6-0 Zorza Trzeboś 7 października, 14:00
Szarotka Rogóżno 1-3 Wola Dalsza 7 października, 11:00
Start Brzóza Stadnicka 4-3 KS Dąbrówki 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

KS Dąbrówki 1-3 Stal Łańcut 14 października, 14:00
Wola Dalsza 1-4 Start Brzóza Stadnicka 14 października, 15:00
Zorza Trzeboś 1-1 Szarotka Rogóżno 14 października, 15:00
Tatyna Dylągówka 1-4 Wisłok Czarna 14 października, 12:00
Leśna Wólka Podleśna 2-4 Dynovia Dynów 13 października, 15:00
Czarni Kraczkowa 3-2 Iskra Jawornik Polski 13 października, 15:30
Jawor Krzemienica 5-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 14 października, 14:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Stal Łańcut 2-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 21 października, 15:00
Iskra Jawornik Polski 2-2 Jawor Krzemienica 21 października, 15:00
Dynovia Dynów 5-1 Czarni Kraczkowa 21 października, 15:00
Wisłok Czarna 4-0 Leśna Wólka Podleśna 21 października, 14:00
Szarotka Rogóżno 1-1 Tatyna Dylągówka 21 października, 11:00
Start Brzóza Stadnicka 3-2 Zorza Trzeboś 21 października, 15:00
KS Dąbrówki 0-2 Wola Dalsza 21 października, 14:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Wola Dalsza 0-2 Stal Łańcut 28 października, 14:00
Zorza Trzeboś 4-0 KS Dąbrówki 28 października, 14:30
Tatyna Dylągówka 0-3 Start Brzóza Stadnicka 28 października, 14:00
Leśna Wólka Podleśna 4-1 Szarotka Rogóżno 27 października, 14:00
Czarni Kraczkowa 1-5 Wisłok Czarna 27 października, 15:00
Jawor Krzemienica 1-2 Dynovia Dynów 28 października, 14:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-1 Iskra Jawornik Polski 27 października, 15:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Stal Łańcut 1-3 Iskra Jawornik Polski 4 listopada, 14:00
Dynovia Dynów 7-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4 listopada, 14:00
Wisłok Czarna 4-2 Jawor Krzemienica 4 listopada, 14:00
Szarotka Rogóżno 3-0 Czarni Kraczkowa 4 listopada, 15:00
Start Brzóza Stadnicka 1-1 Leśna Wólka Podleśna 3 listopada, 14:00
KS Dąbrówki 2-4 Tatyna Dylągówka 4 listopada, 14:00
Wola Dalsza 3-1 Zorza Trzeboś 4 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Zorza Trzeboś 4-1 Stal Łańcut 10 listopada, 14:00
Tatyna Dylągówka 3-1 Wola Dalsza 11 listopada, 12:00
Leśna Wólka Podleśna 1-2 KS Dąbrówki 10 listopada, 14:00
Czarni Kraczkowa 1-3 Start Brzóza Stadnicka 10 listopada, 14:00
Jawor Krzemienica 2-2 Szarotka Rogóżno 11 listopada, 13:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-0 Wisłok Czarna 10 listopada, 14:00
Iskra Jawornik Polski 0-3 Dynovia Dynów 10 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 30-31 marca

Stal Łańcut 2-0 Dynovia Dynów 30 marca, 15:30
Iskra Jawornik Polski 0-2 Wisłok Czarna 31 marca, 14:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-0 Szarotka Rogóżno 31 marca, 15:00
Jawor Krzemienica 1-2 Start Brzóza Stadnicka 31 marca, 14:00
Czarni Kraczkowa 1-4 KS Dąbrówki 31 marca, 11:00
Leśna Wólka Podleśna 1-0 Wola Dalsza 30 marca, 16:00
Tatyna Dylągówka 1-3 Zorza Trzeboś 31 marca, 12:00

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Tatyna Dylągówka 0-5 Stal Łańcut 7 kwietnia, 12:00
Zorza Trzeboś 2-1 Leśna Wólka Podleśna 7 kwietnia, 14:00
Wola Dalsza 1-0 Czarni Kraczkowa 6 kwietnia, 16:00
KS Dąbrówki 1-1 Jawor Krzemienica 7 kwietnia, 14:00
Start Brzóza Stadnicka 1-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 7 kwietnia, 16:00
Szarotka Rogóżno 1-0 Iskra Jawornik Polski 6 kwietnia, 14:00
Wisłok Czarna 1-1 Dynovia Dynów 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

KS Dąbrówki 1-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 13 kwietnia, 16:30
Stal Łańcut 1-4 Wisłok Czarna 13 kwietnia, 16:00
Dynovia Dynów 2-4 Szarotka Rogóżno 14 kwietnia, 16:00
Iskra Jawornik Polski 1-1 Start Brzóza Stadnicka 14 kwietnia, 14:00
Jawor Krzemienica 2-4 Wola Dalsza 14 kwietnia, 15:00
Czarni Kraczkowa 2-4 Zorza Trzeboś 13 kwietnia, 17:00
Leśna Wólka Podleśna 2-5 Tatyna Dylągówka 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 20 kwietnia

Leśna Wólka Podleśna 0-2 Stal Łańcut 20 kwietnia, 11:00
Tatyna Dylągówka 6-0 Czarni Kraczkowa 20 kwietnia, 11:00
Zorza Trzeboś 2-4 Jawor Krzemienica 20 kwietnia, 14:00
Wola Dalsza 3-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 20 kwietnia, 11:00
KS Dąbrówki 2-1 Iskra Jawornik Polski 20 kwietnia, 11:00
Start Brzóza Stadnicka 1-1 Dynovia Dynów 20 kwietnia, 16:00
Szarotka Rogóżno 3-3 Wisłok Czarna 20 kwietnia, 11:30

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Stal Łańcut 2-0 Szarotka Rogóżno 28 kwietnia, 16:00
Wisłok Czarna 3-0 Start Brzóza Stadnicka 28 kwietnia, 14:00
Dynovia Dynów 0-0 KS Dąbrówki 28 kwietnia, 17:00
Iskra Jawornik Polski 0-0 Wola Dalsza 28 kwietnia, 14:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4-0 Zorza Trzeboś 27 kwietnia, 16:00
Jawor Krzemienica 5-6 Tatyna Dylągówka 27 kwietnia, 17:00
Czarni Kraczkowa 1-0 Leśna Wólka Podleśna 27 kwietnia, 18:00

Kolejka 19 - 1 maja

Czarni Kraczkowa 1-5 Stal Łańcut 1 maja, 11:00
Leśna Wólka Podleśna 0-0 Jawor Krzemienica 1 maja, 17:00
Tatyna Dylągówka 6-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1 maja, 17:00
Zorza Trzeboś 0-0 Iskra Jawornik Polski 1 maja, 16:00
Wola Dalsza 1-1 Dynovia Dynów 1 maja, 16:00
KS Dąbrówki 0-5 Wisłok Czarna 1 maja, 14:00
Start Brzóza Stadnicka 2-3 Szarotka Rogóżno 1 maja, 18:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

Stal Łańcut 6-0 Start Brzóza Stadnicka 5 maja, 16:00
Szarotka Rogóżno 1-1 KS Dąbrówki 5 maja, 11:30
Wisłok Czarna 4-0 Wola Dalsza 5 maja, 14:00
Dynovia Dynów 4-1 Zorza Trzeboś 5 maja, 17:00
Iskra Jawornik Polski 1-1 Tatyna Dylągówka 4 maja, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-0 Leśna Wólka Podleśna 4 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Jawor Krzemienica 0-2 Czarni Kraczkowa 4 maja, 17:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

Jawor Krzemienica 1-3 Stal Łańcut 12 maja, 16:00
Czarni Kraczkowa 2-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 11 maja, 18:00
Leśna Wólka Podleśna 0-2 Iskra Jawornik Polski 11 maja, 16:00
Tatyna Dylągówka 4-0 Dynovia Dynów 12 maja, 12:00
(wo)
na boisku 4-5; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zorza Trzeboś 1-3 Wisłok Czarna 11 maja, 14:00
Wola Dalsza 2-2 Szarotka Rogóżno 12 maja, 17:00
KS Dąbrówki 3-2 Start Brzóza Stadnicka 12 maja, 14:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

Stal Łańcut 1-0 KS Dąbrówki 18 maja, 17:30
Start Brzóza Stadnicka 0-1 Wola Dalsza 19 maja, 18:00
Szarotka Rogóżno 2-1 Zorza Trzeboś 19 maja, 11:30
Wisłok Czarna 2-1 Tatyna Dylągówka 19 maja, 14:00
Dynovia Dynów 3-2 Leśna Wólka Podleśna 19 maja, 17:00
Iskra Jawornik Polski 4-3 Czarni Kraczkowa 19 maja, 14:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-0 Jawor Krzemienica 18 maja, 16:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-8 Stal Łańcut 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 16:00) odwołany
Jawor Krzemienica 2-1 Iskra Jawornik Polski 26 maja, 17:00
Czarni Kraczkowa 1-6 Dynovia Dynów 5 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (25 maja, 18:30) odwołany
Leśna Wólka Podleśna 1-3 Wisłok Czarna 25 maja, 17:00
Tatyna Dylągówka 2-4 Szarotka Rogóżno 26 maja, 12:00
Zorza Trzeboś 5-0 Start Brzóza Stadnicka 26 maja, 16:00
Wola Dalsza 0-1 KS Dąbrówki 26 maja, 17:00

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Stal Łańcut 3-0 Wola Dalsza 1 czerwca, 17:00
KS Dąbrówki 3-1 Zorza Trzeboś 1 czerwca, 17:00
Start Brzóza Stadnicka 2-4 Tatyna Dylągówka 2 czerwca, 12:30
Szarotka Rogóżno 11-1 Leśna Wólka Podleśna 1 czerwca, 14:00
Wisłok Czarna 8-0 Czarni Kraczkowa 1 czerwca, 14:00
Dynovia Dynów 2-0 Jawor Krzemienica 2 czerwca, 17:00
Iskra Jawornik Polski 1-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 czerwca, 14:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Iskra Jawornik Polski 0-3 Stal Łańcut 9 czerwca, 14:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-1 Dynovia Dynów 8 czerwca, 16:00
Jawor Krzemienica 0-6 Wisłok Czarna 9 czerwca, 17:00
Czarni Kraczkowa 0-3 Szarotka Rogóżno 8 czerwca, 18:30
Leśna Wólka Podleśna 1-5 Start Brzóza Stadnicka 8 czerwca, 17:00
Tatyna Dylągówka 1-4 KS Dąbrówki 9 czerwca, 12:00
Zorza Trzeboś 4-1 Wola Dalsza 9 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Stal Łańcut 5-1 Zorza Trzeboś 14 czerwca, 18:00
Wola Dalsza 3-0 Tatyna Dylągówka 16 czerwca, 11:00
KS Dąbrówki 7-0 Leśna Wólka Podleśna 16 czerwca, 11:00
Start Brzóza Stadnicka 2-0 Czarni Kraczkowa 16 czerwca, 11:00
Szarotka Rogóżno 1-0 Jawor Krzemienica 16 czerwca, 11:00
Wisłok Czarna 2-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 16 czerwca, 11:00
Dynovia Dynów 1-1 Iskra Jawornik Polski 16 czerwca, 11:00

Klasa okręgowa 2018/2019 (Rzeszów)

Klasa A 2018/2019 (Rzeszów I)

Klasa B 2018/2019 (Rzeszów III - Łańcut)
Klasa B 2018/2019 (Rzeszów IV - Łańcut)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas