[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Nowy Sącz I (Nowy Sącz-Gorlice)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skalnik Kamionka Wielka 14 34 11 1 2 44-15 6 1 0 26-5 5 0 2 18-10
2.  Dunajec Nowy Sącz 14 31 9 4 1 31-9 6 0 1 19-5 3 4 0 12-4
3.  Łosoś Łososina Dolna 15 30 9 3 3 39-19 5 2 2 25-13 4 1 1 14-6
4.  LKS Kobylanka 15 27 8 3 4 26-19 4 1 3 15-12 4 2 1 11-7 1 1 0 1 0 1-1
5.  Hart Tęgoborze 15 27 7 6 2 36-19 5 2 1 24-8 2 4 1 12-11 1 1 0 1 0 1-1
6.  Sokół Stary Sącz 15 23 6 5 4 29-28 3 3 1 15-10 3 2 3 14-18
7.  Orzeł Wojnarowa 14 21 5 6 3 26-19 3 2 1 15-7 2 4 2 11-12
8.  Gród Podegrodzie 13 18 5 3 5 17-19 3 3 0 9-3 2 0 5 8-16 1 3 1 0 0 4-1
9.  LKS Zagórzany 15 18 5 3 7 18-32 4 2 2 11-12 1 1 5 7-20 1 0 0 0 1 1-4
10.  Kolejarz Stróże 15 17 5 2 8 31-32 2 0 5 13-17 3 2 3 18-15 1 1 0 1 0 1-1
11.  ULKS Korzenna 15 17 4 5 6 20-17 2 4 2 13-7 2 1 4 7-10 1 1 0 1 0 1-1
12.  LKS Uście Gorlickie 15 16 5 1 9 30-41 4 1 2 18-12 1 0 7 12-29
13.  Zyndram Łącko 15 14 4 2 9 19-35 3 2 3 13-14 1 0 6 6-21 1 3 1 0 0 2-1
14.  Grybovia Grybów 15 14 4 2 9 23-38 3 1 3 15-12 1 1 6 8-26 1 0 0 0 1 1-2
15.  Zawisza Rożnów 13 13 4 1 8 17-26 2 0 5 8-16 2 1 3 9-10
16.  LKS Łużna 14 4 1 1 12 11-49 1 0 5 6-19 0 1 7 5-30

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Skalnik Kamionka Wielka    2-2 4-0 5-0 6-1 1-0 3-1 5-1 
 2 Dunajec Nowy Sącz1-3     2-1 1-0 3-0 5-0 3-1 4-0 
 3 Łosoś Łososina Dolna1-3     2-2 1-1 4-1 3-0 3-0 6-0 5-2 0-4 
 4 LKS Kobylanka0-2 1-3     6-1 0-0 3-2 0-1 3-2 2-1 
 5 Hart Tęgoborze0-0 1-1     3-4 2-1 4-0 2-1 5-0 7-1 
 6 Sokół Stary Sącz1-1 3-1     3-3 0-1 1-0 5-2 2-2 
 7 Orzeł Wojnarowa2-2 0-3     1-0 2-2 5-0 5-0 
 8 Gród Podegrodzie1-1 1-1     4-1 2-0 0-0 1-0 
 9 LKS Zagórzany0-3 1-1 1-0     1-5 1-1 3-2 3-0* 1-0 
 10 Kolejarz Stróże2-3 1-4 1-2 1-2     6-2 2-1 0-3* 
 11 ULKS Korzenna0-0 1-1 0-1 1-1 1-1     3-1 1-2 6-0 
 12 LKS Uście Gorlickie3-2 1-4 1-1 5-1 0-4     5-0 3-0 
 13 Zyndram Łącko2-1 1-2 1-6 2-2 3-0 2-0 1-2     1-1 
 14 Grybovia Grybów1-2 1-3 1-1 4-2 4-1 1-2     3-1 
 15 Zawisza Rożnów1-4 1-3 0-1 0-2 2-1 0-4 4-1     
 16 LKS Łużna0-4 0-1 2-3 2-6 1-5 1-0     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Zawisza Rożnów 0-2 Orzeł Wojnarowa 10 sierpnia, 17:00
Grybovia Grybów 3-1 LKS Łużna 10 sierpnia, 16:00
Zyndram Łącko 2-1 Skalnik Kamionka Wielka 11 sierpnia, 17:00
ULKS Korzenna 0-0 Dunajec Nowy Sącz 11 sierpnia, 11:00
Łosoś Łososina Dolna 3-0 Gród Podegrodzie 11 sierpnia, 15:00
Hart Tęgoborze 2-1 Kolejarz Stróże 11 sierpnia, 16:00
LKS Kobylanka 6-1 Sokół Stary Sącz 11 sierpnia, 16:00
LKS Zagórzany 3-2 LKS Uście Gorlickie 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Orzeł Wojnarowa 5-0 LKS Uście Gorlickie 15 sierpnia, 17:00
Sokół Stary Sącz 3-3 LKS Zagórzany 15 sierpnia, 16:00
Kolejarz Stróże 1-2 LKS Kobylanka 15 sierpnia, 17:00
Gród Podegrodzie 1-1 Hart Tęgoborze 15 sierpnia, 17:00
Dunajec Nowy Sącz 2-1 Łosoś Łososina Dolna 14 sierpnia, 18:00
Skalnik Kamionka Wielka 1-0 ULKS Korzenna 14 sierpnia, 18:00
LKS Łużna 1-0 Zyndram Łącko 15 sierpnia, 17:00
Zawisza Rożnów 4-1 Grybovia Grybów 16 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Grybovia Grybów 1-1 Orzeł Wojnarowa 18 sierpnia, 11:00
Zyndram Łącko 1-1 Zawisza Rożnów 18 sierpnia, 11:00
ULKS Korzenna 6-0 LKS Łużna 18 sierpnia, 11:00
Łosoś Łososina Dolna 1-3 Skalnik Kamionka Wielka 18 sierpnia, 15:00
Hart Tęgoborze 0-0 Dunajec Nowy Sącz 18 sierpnia, 11:00
LKS Kobylanka 3-2 Gród Podegrodzie 17 sierpnia, 17:00
LKS Zagórzany 1-5 Kolejarz Stróże 18 sierpnia, 11:00
LKS Uście Gorlickie 5-1 Sokół Stary Sącz 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Orzeł Wojnarowa 0-3 Sokół Stary Sącz 24 sierpnia, 14:00
Kolejarz Stróże 6-2 LKS Uście Gorlickie 25 sierpnia, 15:00
Gród Podegrodzie 4-1 LKS Zagórzany 25 sierpnia, 17:00
Dunajec Nowy Sącz 1-0 LKS Kobylanka 24 sierpnia, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 2-2 Hart Tęgoborze 25 sierpnia, 17:00
LKS Łużna 0-1 Łosoś Łososina Dolna 24 sierpnia, 17:00
Zawisza Rożnów 0-4 ULKS Korzenna 25 sierpnia, 12:00
Grybovia Grybów 1-2 Zyndram Łącko 25 sierpnia, 13:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Zyndram Łącko 2-2 Orzeł Wojnarowa 1 września, 17:00
ULKS Korzenna 1-2 Grybovia Grybów 1 września, 12:00
Łosoś Łososina Dolna 0-4 Zawisza Rożnów 1 września, 15:00
Hart Tęgoborze 7-1 LKS Łużna 1 września, 17:00
LKS Kobylanka 0-2 Skalnik Kamionka Wielka 31 sierpnia, 17:00
LKS Zagórzany 0-3 Dunajec Nowy Sącz 1 września, 17:00
LKS Uście Gorlickie 0-4 Gród Podegrodzie 31 sierpnia, 17:00
Sokół Stary Sącz 0-1 Kolejarz Stróże 1 września, 16:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Orzeł Wojnarowa 2-2 Kolejarz Stróże 8 września, 17:00
Gród Podegrodzie 1-1 Sokół Stary Sącz 7 września, 17:00
Dunajec Nowy Sącz 5-0 LKS Uście Gorlickie 7 września, 13:00
Skalnik Kamionka Wielka 6-1 LKS Zagórzany 8 września, 17:00
LKS Łużna 2-3 LKS Kobylanka 7 września, 16:30
Zawisza Rożnów 1-3 Hart Tęgoborze 8 września, 14:00
Zyndram Łącko 1-2 ULKS Korzenna 8 września, 13:00
Łosoś Łososina Dolna 5-2 Grybovia Grybów 8 września, 15:00

Kolejka 7 - 14-15 września

ULKS Korzenna 1-1 Orzeł Wojnarowa 15 września, 11:00
Łosoś Łososina Dolna 6-0 Zyndram Łącko 15 września, 15:00
Hart Tęgoborze 5-0 Grybovia Grybów 15 września, 14:00
LKS Kobylanka 2-1 Zawisza Rożnów 14 września, 11:00
LKS Zagórzany 1-0 LKS Łużna 15 września, 16:00
LKS Uście Gorlickie 3-2 Skalnik Kamionka Wielka 14 września, 17:00
Sokół Stary Sącz 1-1 Dunajec Nowy Sącz 14 września, 17:00
Kolejarz Stróże 1-2 Gród Podegrodzie 15 września, 15:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Orzeł Wojnarowa 1-0 Gród Podegrodzie 21 września, 16:30
Dunajec Nowy Sącz 3-0 Kolejarz Stróże 21 września, 16:30
Skalnik Kamionka Wielka 4-0 Sokół Stary Sącz 22 września, 16:30
LKS Łużna 1-5 LKS Uście Gorlickie 21 września, 16:00
Zawisza Rożnów 2-1 LKS Zagórzany 22 września, 16:00
Grybovia Grybów 1-3 LKS Kobylanka 21 września, 16:00
Zyndram Łącko 1-2 Hart Tęgoborze 22 września, 12:00
ULKS Korzenna 1-1 Łosoś Łososina Dolna 22 września, 14:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Łosoś Łososina Dolna 4-1 Orzeł Wojnarowa 29 września, 12:00
Hart Tęgoborze 4-0 ULKS Korzenna 29 września, 14:00
LKS Kobylanka 3-2 Zyndram Łącko 28 września, 15:30
LKS Zagórzany 3-0 Grybovia Grybów 29 września, 15:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Uście Gorlickie 3-0 Zawisza Rożnów 28 września, 16:30
Sokół Stary Sącz 2-2 LKS Łużna 29 września, 11:00
Kolejarz Stróże 2-3 Skalnik Kamionka Wielka 29 września, 15:00
Gród Podegrodzie - Dunajec Nowy Sącz 17 listopada, 11:00
nie odbył się

Kolejka 10 - 5-6 października

Orzeł Wojnarowa 2-2 Dunajec Nowy Sącz 5 października, 15:00
Skalnik Kamionka Wielka 5-0 Gród Podegrodzie 6 października, 15:00
LKS Łużna 2-6 Kolejarz Stróże 16 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (5 października, 15:00) odwołany
Zawisza Rożnów 0-1 Sokół Stary Sącz 6 października, 16:00
Grybovia Grybów 4-1 LKS Uście Gorlickie 5 października, 16:00
Zyndram Łącko 2-0 LKS Zagórzany 6 października, 11:00
ULKS Korzenna 0-1 LKS Kobylanka 6 października, 11:00
Łosoś Łososina Dolna 2-2 Hart Tęgoborze 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Hart Tęgoborze 3-4 Orzeł Wojnarowa 13 października, 14:00
LKS Kobylanka 1-3 Łosoś Łososina Dolna 12 października, 13:00
LKS Zagórzany 1-1 ULKS Korzenna 13 października, 12:00
LKS Uście Gorlickie 5-0 Zyndram Łącko 12 października, 16:00
Sokół Stary Sącz 5-2 Grybovia Grybów 13 października, 11:00
Kolejarz Stróże 0-3 Zawisza Rożnów 13 października, 14:00
(wo)
na boisku 2-2
Gród Podegrodzie 1-0 LKS Łużna 12 października, 16:00
Dunajec Nowy Sącz 1-3 Skalnik Kamionka Wielka 12 października, 15:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Orzeł Wojnarowa - Skalnik Kamionka Wielka 17 listopada, 12:00
nie odbył się
LKS Łużna 0-4 Dunajec Nowy Sącz 20 października, 14:00
Zawisza Rożnów - Gród Podegrodzie 20 października, 11:00
odwołany
Grybovia Grybów 4-2 Kolejarz Stróże 20 października, 14:00
Zyndram Łącko 1-6 Sokół Stary Sącz 20 października, 11:00
ULKS Korzenna 3-1 LKS Uście Gorlickie 20 października, 12:00
Łosoś Łososina Dolna 3-0 LKS Zagórzany 20 października, 15:30
Hart Tęgoborze 1-1 LKS Kobylanka 20 października, 15:30

Kolejka 13 - 26-27 października

LKS Kobylanka 0-0 Orzeł Wojnarowa 26 października, 15:30
LKS Zagórzany 1-1 Hart Tęgoborze 27 października, 14:00
LKS Uście Gorlickie 1-4 Łosoś Łososina Dolna 26 października, 15:30
Sokół Stary Sącz 1-0 ULKS Korzenna 27 października, 15:00
Kolejarz Stróże 2-1 Zyndram Łącko 27 października, 14:00
Gród Podegrodzie 0-0 Grybovia Grybów 26 października, 15:30
Dunajec Nowy Sącz 4-0 Zawisza Rożnów 26 października, 15:00
Skalnik Kamionka Wielka 5-1 LKS Łużna 27 października, 15:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Orzeł Wojnarowa 5-0 LKS Łużna 2 listopada, 13:30
Zawisza Rożnów 1-4 Skalnik Kamionka Wielka 3 listopada, 14:00
Grybovia Grybów 1-2 Dunajec Nowy Sącz 3 listopada, 14:00
Zyndram Łącko 3-0 Gród Podegrodzie 3 listopada, 14:00
ULKS Korzenna 1-1 Kolejarz Stróże 3 listopada, 11:00
Łosoś Łososina Dolna 1-1 Sokół Stary Sącz 3 listopada, 11:00
Hart Tęgoborze 2-1 LKS Uście Gorlickie 3 listopada, 13:00
LKS Kobylanka 0-1 LKS Zagórzany 2 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

LKS Zagórzany 1-0 Orzeł Wojnarowa 9 listopada, 13:00
LKS Uście Gorlickie 1-1 LKS Kobylanka 9 listopada, 13:30
Sokół Stary Sącz 3-1 Hart Tęgoborze 10 listopada, 11:00
Kolejarz Stróże 1-4 Łosoś Łososina Dolna 10 listopada, 13:00
Gród Podegrodzie 2-0 ULKS Korzenna 9 listopada, 13:30
Dunajec Nowy Sącz 3-1 Zyndram Łącko 9 listopada, 13:00
Skalnik Kamionka Wielka 3-1 Grybovia Grybów 9 listopada, 13:00
LKS Łużna - Zawisza Rożnów
w pierwotnym terminie (9 listopada, 13:30) odwołany

Kolejka 16

Orzeł Wojnarowa - Zawisza Rożnów
LKS Łużna - Grybovia Grybów
Skalnik Kamionka Wielka - Zyndram Łącko
Dunajec Nowy Sącz - ULKS Korzenna
Gród Podegrodzie - Łosoś Łososina Dolna
Kolejarz Stróże - Hart Tęgoborze
Sokół Stary Sącz - LKS Kobylanka
LKS Uście Gorlickie - LKS Zagórzany

Kolejka 17

LKS Uście Gorlickie - Orzeł Wojnarowa
LKS Zagórzany - Sokół Stary Sącz
LKS Kobylanka - Kolejarz Stróże
Hart Tęgoborze - Gród Podegrodzie
Łosoś Łososina Dolna - Dunajec Nowy Sącz
ULKS Korzenna - Skalnik Kamionka Wielka
Zyndram Łącko - LKS Łużna
Grybovia Grybów - Zawisza Rożnów

Kolejka 18

Orzeł Wojnarowa - Grybovia Grybów
Zawisza Rożnów - Zyndram Łącko
LKS Łużna - ULKS Korzenna
Skalnik Kamionka Wielka - Łosoś Łososina Dolna
Dunajec Nowy Sącz - Hart Tęgoborze
Gród Podegrodzie - LKS Kobylanka
Kolejarz Stróże - LKS Zagórzany
Sokół Stary Sącz - LKS Uście Gorlickie

Kolejka 19

Sokół Stary Sącz - Orzeł Wojnarowa
LKS Uście Gorlickie - Kolejarz Stróże
LKS Zagórzany - Gród Podegrodzie
LKS Kobylanka - Dunajec Nowy Sącz
Hart Tęgoborze - Skalnik Kamionka Wielka
Łosoś Łososina Dolna - LKS Łużna
ULKS Korzenna - Zawisza Rożnów
Zyndram Łącko - Grybovia Grybów

Kolejka 20

Orzeł Wojnarowa - Zyndram Łącko
Grybovia Grybów - ULKS Korzenna
Zawisza Rożnów - Łosoś Łososina Dolna
LKS Łużna - Hart Tęgoborze
Skalnik Kamionka Wielka - LKS Kobylanka
Dunajec Nowy Sącz - LKS Zagórzany
Gród Podegrodzie - LKS Uście Gorlickie
Kolejarz Stróże - Sokół Stary Sącz

Kolejka 21

Grybovia Grybów - Łosoś Łososina Dolna
Kolejarz Stróże - Orzeł Wojnarowa
Sokół Stary Sącz - Gród Podegrodzie
LKS Uście Gorlickie - Dunajec Nowy Sącz
LKS Zagórzany - Skalnik Kamionka Wielka
LKS Kobylanka - LKS Łużna
Hart Tęgoborze - Zawisza Rożnów
ULKS Korzenna - Zyndram Łącko

Kolejka 22

Orzeł Wojnarowa - ULKS Korzenna
Zyndram Łącko - Łosoś Łososina Dolna
Grybovia Grybów - Hart Tęgoborze
Zawisza Rożnów - LKS Kobylanka
LKS Łużna - LKS Zagórzany
Skalnik Kamionka Wielka - LKS Uście Gorlickie
Dunajec Nowy Sącz - Sokół Stary Sącz
Gród Podegrodzie - Kolejarz Stróże

Kolejka 23

Gród Podegrodzie - Orzeł Wojnarowa
Kolejarz Stróże - Dunajec Nowy Sącz
Sokół Stary Sącz - Skalnik Kamionka Wielka
LKS Uście Gorlickie - LKS Łużna
LKS Zagórzany - Zawisza Rożnów
LKS Kobylanka - Grybovia Grybów
Hart Tęgoborze - Zyndram Łącko
Łosoś Łososina Dolna - ULKS Korzenna

Kolejka 24

Orzeł Wojnarowa - Łosoś Łososina Dolna
ULKS Korzenna - Hart Tęgoborze
Zyndram Łącko - LKS Kobylanka
Grybovia Grybów - LKS Zagórzany
Zawisza Rożnów - LKS Uście Gorlickie
LKS Łużna - Sokół Stary Sącz
Skalnik Kamionka Wielka - Kolejarz Stróże
Dunajec Nowy Sącz - Gród Podegrodzie

Kolejka 25

Dunajec Nowy Sącz - Orzeł Wojnarowa
Gród Podegrodzie - Skalnik Kamionka Wielka
Kolejarz Stróże - LKS Łużna
Sokół Stary Sącz - Zawisza Rożnów
LKS Uście Gorlickie - Grybovia Grybów
LKS Zagórzany - Zyndram Łącko
LKS Kobylanka - ULKS Korzenna
Hart Tęgoborze - Łosoś Łososina Dolna

Kolejka 26

Orzeł Wojnarowa - Hart Tęgoborze
Łosoś Łososina Dolna - LKS Kobylanka
ULKS Korzenna - LKS Zagórzany
Zyndram Łącko - LKS Uście Gorlickie
Grybovia Grybów - Sokół Stary Sącz
Zawisza Rożnów - Kolejarz Stróże
LKS Łużna - Gród Podegrodzie
Skalnik Kamionka Wielka - Dunajec Nowy Sącz

Kolejka 27

Skalnik Kamionka Wielka - Orzeł Wojnarowa
Dunajec Nowy Sącz - LKS Łużna
Gród Podegrodzie - Zawisza Rożnów
Kolejarz Stróże - Grybovia Grybów
Sokół Stary Sącz - Zyndram Łącko
LKS Uście Gorlickie - ULKS Korzenna
LKS Zagórzany - Łosoś Łososina Dolna
LKS Kobylanka - Hart Tęgoborze

Kolejka 28

Orzeł Wojnarowa - LKS Kobylanka
Hart Tęgoborze - LKS Zagórzany
Łosoś Łososina Dolna - LKS Uście Gorlickie
ULKS Korzenna - Sokół Stary Sącz
Zyndram Łącko - Kolejarz Stróże
Grybovia Grybów - Gród Podegrodzie
Zawisza Rożnów - Dunajec Nowy Sącz
LKS Łużna - Skalnik Kamionka Wielka

Kolejka 29

LKS Łużna - Orzeł Wojnarowa
Skalnik Kamionka Wielka - Zawisza Rożnów
Dunajec Nowy Sącz - Grybovia Grybów
Gród Podegrodzie - Zyndram Łącko
Kolejarz Stróże - ULKS Korzenna
Sokół Stary Sącz - Łosoś Łososina Dolna
LKS Uście Gorlickie - Hart Tęgoborze
LKS Zagórzany - LKS Kobylanka

Kolejka 30

Orzeł Wojnarowa - LKS Zagórzany
LKS Kobylanka - LKS Uście Gorlickie
Hart Tęgoborze - Sokół Stary Sącz
Łosoś Łososina Dolna - Kolejarz Stróże
ULKS Korzenna - Gród Podegrodzie
Zyndram Łącko - Dunajec Nowy Sącz
Grybovia Grybów - Skalnik Kamionka Wielka
Zawisza Rożnów - LKS Łużna

IV liga 2019/2020 (małopolska (wschód))

Liga okręgowa 2019/2020 (Nowy Sącz II (Limanowa-Podhale))
Liga okręgowa 2019/2020 (Tarnów I)
Liga okręgowa 2019/2020 (Tarnów II)

Klasa A 2019/2020 (Nowy Sącz)
Klasa A 2019/2020 (Nowy Sącz-Gorlice)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas