[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Helena Nowy Sącz 17 49 16 1 0 63-11 8 0 0 30-2 8 1 0 33-9
2.  Zamczysko Marcinkowice 17 37 12 1 4 39-21 7 0 2 21-8 5 1 2 18-13
3.  LKS Ubiad 17 35 11 2 4 43-22 7 1 0 30-10 4 1 4 13-12
4.  Barciczanka II Barcice 17 30 10 0 7 50-36 7 0 2 34-11 3 0 5 16-25
5.  KPT Nawojowa 17 28 8 4 5 40-37 4 2 3 21-21 4 2 2 19-16
6.  Olimpik Powroźnik 17 26 8 2 7 38-36 6 1 2 24-14 2 1 5 14-22
7.  Victoria Witowice Dolne 17 25 8 1 8 43-46 5 0 3 23-23 3 1 5 20-23 1 1 0 1 0 1-1
8.  Budowlani Jazowsko 17 25 7 4 6 34-39 3 2 4 12-19 4 2 2 22-20 1 1 0 1 0 1-1
9.  LKS Świniarsko 17 24 7 3 7 37-27 3 2 3 22-14 4 1 4 15-13 3 7 2 1 0 4-1
10.  Górka Szczereż 17 24 8 0 9 35-27 6 0 4 25-16 2 0 5 10-11 3 6 2 0 1 7-5
11.  Amator Paszyn 17 24 7 3 7 36-29 3 2 2 22-11 4 1 5 14-18 3 3 1 0 2 3-6
12.  Dąbrovia Wielogłowy 17 24 7 3 7 39-37 5 1 2 21-12 2 2 5 18-25 3 1 0 1 2 4-6
13.  Jedność Nowy Sącz 17 22 7 1 9 32-37 4 0 5 17-18 3 1 4 15-19
14.  Piątkovia Łęg 17 20 6 2 9 42-54 3 1 5 28-35 3 1 4 14-19
15.  LKS Mszalnica 17 19 5 4 8 38-42 2 3 3 19-16 3 1 5 19-26
16.  Biegoniczanka Nowy Sącz 17 16 5 1 11 39-54 4 0 4 25-20 1 1 7 14-34
17.  Wicher Mogilno 17 13 4 1 12 27-58 3 1 5 18-17 1 0 7 9-41
18.  Ogniwo Piwniczna Zdrój 17 1 0 1 16 12-74 0 1 7 5-23 0 0 9 7-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Helena Nowy Sącz    3-0 4-1 5-1 2-0 2-0 4-0 3-0 7-0 
 2 Zamczysko Marcinkowice0-2     0-2 2-1 3-1 2-0 2-1 3-0 4-0 5-1 
 3 LKS Ubiad    6-1 3-2 2-2 1-0 3-1 3-1 7-2 5-1 
 4 Barciczanka II Barcice    1-3 1-0 2-1 4-1 2-1 7-1 5-1 2-3 10-0 
 5 KPT Nawojowa2-2 3-5 1-0     1-6 3-2 3-1 1-1 4-0 3-4 
 6 Olimpik Powroźnik1-1 4-2     3-4 3-4 2-1 4-1 2-0 2-1 3-0 
 7 Victoria Witowice Dolne2-6 4-2     0-4 4-3 3-2 2-0 4-5 4-1 
 8 Budowlani Jazowsko0-2 0-3* 1-6 2-3 1-1     2-1 1-1 3-1 2-1 
 9 LKS Świniarsko0-2 2-4 2-2 4-2     0-0 1-2 6-0 7-2 
 10 Górka Szczereż2-0 0-2 5-2 1-3     3-0 3-2 0-2 2-5 3-0 6-0 
 11 Amator Paszyn0-1 6-0 4-4 0-1     5-1 2-2 5-2 
 12 Dąbrovia Wielogłowy0-2 4-0 2-0 4-3 2-2 2-3     3-0 4-2 
 13 Jedność Nowy Sącz5-8 1-0 0-1 0-1 2-1 1-3 0-2     4-2 4-0 
 14 Piątkovia Łęg3-5 4-3 3-4 2-5 1-0 3-6 2-7     3-3 7-2 
 15 LKS Mszalnica0-2 1-3 3-3 3-3 1-2 3-0 2-2     6-1 
 16 Biegoniczanka Nowy Sącz1-4 1-2 3-0 0-4 2-4 5-4     9-1 4-1 
 17 Wicher Mogilno1-4 4-0 3-0 1-2 2-3 1-1 1-5 1-2     4-0 
 18 Ogniwo Piwniczna Zdrój0-7 1-2 1-1 0-2 1-3 0-1 1-5 1-2     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Olimpik Powroźnik 3-4 Victoria Witowice Dolne 11 sierpnia, 17:00
Zamczysko Marcinkowice 0-2 Helena Nowy Sącz 10 sierpnia, 17:00
Barciczanka II Barcice 2-1 LKS Świniarsko 11 sierpnia, 17:00
KPT Nawojowa 3-1 Amator Paszyn 11 sierpnia, 11:00
Piątkovia Łęg 3-3 LKS Mszalnica 11 sierpnia, 11:00
Jedność Nowy Sącz 0-1 LKS Ubiad 11 sierpnia, 11:00
Wicher Mogilno 4-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 11 sierpnia, 17:00
przerwany po I połowie przy stanie 4-0 - goście zrezygnowali z dalszej gry; uznano wynik z boiska
Budowlani Jazowsko 2-1 Biegoniczanka Nowy Sącz 10 sierpnia, 17:00
Górka Szczereż 3-2 Dąbrovia Wielogłowy 11 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Victoria Witowice Dolne 3-2 Dąbrovia Wielogłowy 15 sierpnia, 18:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-4 Górka Szczereż 15 sierpnia, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-3 Budowlani Jazowsko 15 sierpnia, 18:00
LKS Ubiad 5-1 Wicher Mogilno 15 sierpnia, 11:00
LKS Mszalnica 2-2 Jedność Nowy Sącz 15 sierpnia, 11:00
Amator Paszyn 5-1 Piątkovia Łęg 15 sierpnia, 11:00
LKS Świniarsko 2-2 KPT Nawojowa 15 sierpnia, 16:00
Helena Nowy Sącz 4-1 Barciczanka II Barcice 15 sierpnia, 18:00
Olimpik Powroźnik 1-1 Zamczysko Marcinkowice 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Zamczysko Marcinkowice 3-1 Victoria Witowice Dolne 18 sierpnia, 15:00
Barciczanka II Barcice 1-0 Olimpik Powroźnik 17 sierpnia, 17:00
KPT Nawojowa 2-2 Helena Nowy Sącz 18 sierpnia, 11:00
Piątkovia Łęg 1-0 LKS Świniarsko 18 sierpnia, 11:00
Jedność Nowy Sącz 0-2 Amator Paszyn 18 sierpnia, 16:00
Wicher Mogilno 1-2 LKS Mszalnica 18 sierpnia, 13:00
Budowlani Jazowsko 1-6 LKS Ubiad 17 sierpnia, 17:30
Górka Szczereż 6-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 18 sierpnia, 11:00
Dąbrovia Wielogłowy 4-2 Biegoniczanka Nowy Sącz 18 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Victoria Witowice Dolne 4-5 Biegoniczanka Nowy Sącz 25 sierpnia, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-5 Dąbrovia Wielogłowy 24 sierpnia, 17:00
LKS Ubiad 1-0 Górka Szczereż 25 sierpnia, 11:00
LKS Mszalnica 3-3 Budowlani Jazowsko 25 sierpnia, 11:00
Amator Paszyn 5-2 Wicher Mogilno 25 sierpnia, 16:00
LKS Świniarsko 1-2 Jedność Nowy Sącz 25 sierpnia, 16:00
Helena Nowy Sącz 4-0 Piątkovia Łęg 24 sierpnia, 17:30
Olimpik Powroźnik 4-2 KPT Nawojowa 25 sierpnia, 17:00
Zamczysko Marcinkowice 2-1 Barciczanka II Barcice 25 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 29 sierpnia

Barciczanka II Barcice 2-1 Victoria Witowice Dolne 4 września, 17:00
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 17:30) odwołany
KPT Nawojowa 3-5 Zamczysko Marcinkowice 28 sierpnia, 17:30
Piątkovia Łęg 4-3 Olimpik Powroźnik 4 września, 17:00
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 17:30) odwołany
Jedność Nowy Sącz 5-8 Helena Nowy Sącz 24 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 17:30) odwołany / w drugim terminie (17 listopada, 12:00) odwołany
Wicher Mogilno 2-3 LKS Świniarsko 4 września, 17:00
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 17:30) odwołany
Budowlani Jazowsko 1-1 Amator Paszyn 25 września, 16:00
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 17:30) odwołany / w drugim terminie (4 września, 17:00) odwołany
Górka Szczereż 2-5 LKS Mszalnica 4 września, 17:00
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 17:30) odwołany
Dąbrovia Wielogłowy 2-0 LKS Ubiad 5 września, 17:00
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 17:30) odwołany
Biegoniczanka Nowy Sącz 4-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 17 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 17:30) odwołany / w drugim terminie (4 września, 17:00) odwołany

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Victoria Witowice Dolne 4-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 września, 16:00
LKS Ubiad 7-2 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 września, 11:00
LKS Mszalnica 3-0 Dąbrovia Wielogłowy 1 września, 11:00
LKS Świniarsko 4-2 Budowlani Jazowsko 1 września, 16:00
Helena Nowy Sącz 7-0 Wicher Mogilno 31 sierpnia, 17:30
Olimpik Powroźnik 2-0 Jedność Nowy Sącz 17 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (12 września, 17:00) odwołany
Zamczysko Marcinkowice 3-0 Piątkovia Łęg 31 sierpnia, 17:00
Barciczanka II Barcice 1-3 KPT Nawojowa 1 września, 16:00
Górka Szczereż 3-0 Amator Paszyn 1 września, 11:00

Kolejka 7 - 7-8 września

KPT Nawojowa 1-6 Victoria Witowice Dolne 8 września, 13:00
Piątkovia Łęg 3-5 Barciczanka II Barcice 8 września, 11:00
Jedność Nowy Sącz 1-0 Zamczysko Marcinkowice 7 września, 17:00
Wicher Mogilno 4-0 Olimpik Powroźnik 7 września, 17:00
Budowlani Jazowsko 0-2 Helena Nowy Sącz 7 września, 17:00
Górka Szczereż 1-3 LKS Świniarsko 8 września, 11:00
Dąbrovia Wielogłowy 2-3 Amator Paszyn 8 września, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 5-4 LKS Mszalnica 8 września, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-1 LKS Ubiad 7 września, 17:00

Kolejka 8 - 14-15 września

Victoria Witowice Dolne 4-2 LKS Ubiad 15 września, 16:00
LKS Mszalnica 6-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 15 września, 11:00
Amator Paszyn 2-2 Biegoniczanka Nowy Sącz 15 września, 11:00
LKS Świniarsko 0-0 Dąbrovia Wielogłowy 15 września, 16:00
Helena Nowy Sącz 2-0 Górka Szczereż 14 września, 17:00
Olimpik Powroźnik 3-4 Budowlani Jazowsko 15 września, 17:00
Zamczysko Marcinkowice 5-1 Wicher Mogilno 15 września, 17:00
Barciczanka II Barcice 5-1 Jedność Nowy Sącz 15 września, 16:00
KPT Nawojowa 1-1 Piątkovia Łęg 15 września, 11:00

Kolejka 9 - 19 września

Piątkovia Łęg 3-4 Victoria Witowice Dolne 19 września, 16:30
Jedność Nowy Sącz 0-1 KPT Nawojowa 19 września, 16:30
Wicher Mogilno 1-4 Barciczanka II Barcice 19 września, 16:30
Budowlani Jazowsko 0-3 Zamczysko Marcinkowice 19 września, 16:30
(wo)
na boisku 2-1
Górka Szczereż 0-2 Olimpik Powroźnik 19 września, 16:30
Dąbrovia Wielogłowy 0-2 Helena Nowy Sącz 19 września, 16:30
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-0 LKS Świniarsko 19 września, 16:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-1 Amator Paszyn 19 września, 16:30
LKS Ubiad 3-1 LKS Mszalnica 19 września, 16:30

Kolejka 10 - 21-22 września

Victoria Witowice Dolne 2-0 LKS Mszalnica 22 września, 16:00
Amator Paszyn 0-1 LKS Ubiad 22 września, 15:00
LKS Świniarsko 7-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 22 września, 16:00
Helena Nowy Sącz 3-0 Biegoniczanka Nowy Sącz 21 września, 16:00
Olimpik Powroźnik 4-1 Dąbrovia Wielogłowy 22 września, 16:30
Zamczysko Marcinkowice 2-0 Górka Szczereż 21 września, 16:30
Barciczanka II Barcice 4-1 Budowlani Jazowsko 22 września, 16:00
KPT Nawojowa 3-4 Wicher Mogilno 22 września, 11:00
Piątkovia Łęg 2-7 Jedność Nowy Sącz 22 września, 11:00

Kolejka 11 - 28-29 września

Jedność Nowy Sącz 2-1 Victoria Witowice Dolne 29 września, 16:00
Wicher Mogilno 1-5 Piątkovia Łęg 29 września, 16:00
Budowlani Jazowsko 2-3 KPT Nawojowa 28 września, 16:00
Górka Szczereż 2-0 Barciczanka II Barcice 29 września, 11:00
Dąbrovia Wielogłowy 4-0 Zamczysko Marcinkowice 29 września, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-2 Olimpik Powroźnik 29 września, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-7 Helena Nowy Sącz 28 września, 16:00
LKS Ubiad 2-2 LKS Świniarsko 29 września, 11:00
LKS Mszalnica 1-2 Amator Paszyn 17 listopada, 12:00

Kolejka 12 - 5-6 października

Victoria Witowice Dolne 4-3 Amator Paszyn 6 października, 16:00
LKS Świniarsko 6-0 LKS Mszalnica 6 października, 11:00
Helena Nowy Sącz 3-0 LKS Ubiad 5 października, 16:00
Olimpik Powroźnik 3-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 6 października, 16:00
Zamczysko Marcinkowice 4-0 Biegoniczanka Nowy Sącz 6 października, 13:45
Barciczanka II Barcice 7-1 Dąbrovia Wielogłowy 6 października, 14:00
KPT Nawojowa 3-2 Górka Szczereż 6 października, 11:00
Piątkovia Łęg 2-5 Budowlani Jazowsko 6 października, 11:00
Jedność Nowy Sącz 4-0 Wicher Mogilno 6 października, 16:00

Kolejka 13 - 12-13 października

Wicher Mogilno 3-0 Victoria Witowice Dolne 13 października, 16:00
Budowlani Jazowsko 3-1 Jedność Nowy Sącz 12 października, 16:00
Górka Szczereż 0-2 Piątkovia Łęg 13 października, 11:00
Dąbrovia Wielogłowy 4-3 KPT Nawojowa 13 października, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-4 Barciczanka II Barcice 13 października, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-2 Zamczysko Marcinkowice 12 października, 16:00
LKS Ubiad 3-2 Olimpik Powroźnik 13 października, 11:00
LKS Mszalnica 0-2 Helena Nowy Sącz 13 października, 11:00
Amator Paszyn 0-1 LKS Świniarsko 13 października, 16:00

Kolejka 14 - 19-20 października

Victoria Witowice Dolne 0-4 LKS Świniarsko 20 października, 15:30
Helena Nowy Sącz 2-0 Amator Paszyn 19 października, 15:30
Olimpik Powroźnik 2-1 LKS Mszalnica 20 października, 15:00
Zamczysko Marcinkowice 0-2 LKS Ubiad 19 października, 15:30
Barciczanka II Barcice 10-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 20 października, 14:00
KPT Nawojowa 4-0 Biegoniczanka Nowy Sącz 20 października, 11:00
Piątkovia Łęg 3-6 Dąbrovia Wielogłowy 20 października, 11:00
Jedność Nowy Sącz 1-3 Górka Szczereż 20 października, 11:00
Wicher Mogilno 1-2 Budowlani Jazowsko 20 października, 14:00

Kolejka 15 - 26-27 października

Budowlani Jazowsko 1-1 Victoria Witowice Dolne 27 października, 14:00
Górka Szczereż 3-0 Wicher Mogilno 27 października, 11:00
Dąbrovia Wielogłowy 3-0 Jedność Nowy Sącz 27 października, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-4 Piątkovia Łęg 27 października, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-2 KPT Nawojowa 27 października, 11:00
LKS Ubiad 6-1 Barciczanka II Barcice 17 listopada, 11:00
LKS Mszalnica 1-3 Zamczysko Marcinkowice 27 października, 14:00
Amator Paszyn 4-4 Olimpik Powroźnik 27 października, 14:00
LKS Świniarsko 0-2 Helena Nowy Sącz 27 października, 14:00

Kolejka 16 - 2-3 listopada

Victoria Witowice Dolne 2-6 Helena Nowy Sącz 2 listopada, 14:00
Olimpik Powroźnik 2-1 LKS Świniarsko 3 listopada, 13:00
Zamczysko Marcinkowice 2-1 Amator Paszyn 3 listopada, 14:00
Barciczanka II Barcice 2-3 LKS Mszalnica 3 listopada, 11:00
KPT Nawojowa 1-0 LKS Ubiad 3 listopada, 11:00
Piątkovia Łęg 7-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 listopada, 11:00
Jedność Nowy Sącz 4-2 Biegoniczanka Nowy Sącz 3 listopada, 11:00
Wicher Mogilno 1-1 Dąbrovia Wielogłowy 3 listopada, 14:00
Budowlani Jazowsko 2-1 Górka Szczereż 3 listopada, 12:00

Kolejka 17 - 9-10 listopada

Górka Szczereż 5-2 Victoria Witowice Dolne 10 listopada, 13:00
Dąbrovia Wielogłowy 2-2 Budowlani Jazowsko 10 listopada, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 9-1 Wicher Mogilno 10 listopada, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-2 Jedność Nowy Sącz 10 listopada, 11:00
LKS Ubiad 3-1 Piątkovia Łęg 10 listopada, 11:00
LKS Mszalnica 3-3 KPT Nawojowa 10 listopada, 11:00
Amator Paszyn 6-0 Barciczanka II Barcice 10 listopada, 14:00
LKS Świniarsko 2-4 Zamczysko Marcinkowice 10 listopada, 11:00
Helena Nowy Sącz 5-1 Olimpik Powroźnik 10 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 21-22 marca

Victoria Witowice Dolne - Olimpik Powroźnik
Helena Nowy Sącz - Zamczysko Marcinkowice
LKS Świniarsko - Barciczanka II Barcice
Amator Paszyn - KPT Nawojowa
LKS Mszalnica - Piątkovia Łęg
LKS Ubiad - Jedność Nowy Sącz
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Wicher Mogilno
Biegoniczanka Nowy Sącz - Budowlani Jazowsko
Dąbrovia Wielogłowy - Górka Szczereż

Kolejka 19 - 28-29 marca

Dąbrovia Wielogłowy - Victoria Witowice Dolne
Górka Szczereż - Biegoniczanka Nowy Sącz
Budowlani Jazowsko - Ogniwo Piwniczna Zdrój
Wicher Mogilno - LKS Ubiad
Jedność Nowy Sącz - LKS Mszalnica
Piątkovia Łęg - Amator Paszyn
KPT Nawojowa - LKS Świniarsko
Barciczanka II Barcice - Helena Nowy Sącz
Zamczysko Marcinkowice - Olimpik Powroźnik

Kolejka 20 - 4-5 kwietnia

Victoria Witowice Dolne - Zamczysko Marcinkowice
Olimpik Powroźnik - Barciczanka II Barcice
Helena Nowy Sącz - KPT Nawojowa
LKS Świniarsko - Piątkovia Łęg
Amator Paszyn - Jedność Nowy Sącz
LKS Mszalnica - Wicher Mogilno
LKS Ubiad - Budowlani Jazowsko
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Górka Szczereż
Biegoniczanka Nowy Sącz - Dąbrovia Wielogłowy

Kolejka 21 - 11 kwietnia

Biegoniczanka Nowy Sącz - Victoria Witowice Dolne
Dąbrovia Wielogłowy - Ogniwo Piwniczna Zdrój
Górka Szczereż - LKS Ubiad
Budowlani Jazowsko - LKS Mszalnica
Wicher Mogilno - Amator Paszyn
Jedność Nowy Sącz - LKS Świniarsko
Piątkovia Łęg - Helena Nowy Sącz
KPT Nawojowa - Olimpik Powroźnik
Barciczanka II Barcice - Zamczysko Marcinkowice

Kolejka 22 - 18-19 kwietnia

Victoria Witowice Dolne - Barciczanka II Barcice
Zamczysko Marcinkowice - KPT Nawojowa
Olimpik Powroźnik - Piątkovia Łęg
Helena Nowy Sącz - Jedność Nowy Sącz
LKS Świniarsko - Wicher Mogilno
Amator Paszyn - Budowlani Jazowsko
LKS Mszalnica - Górka Szczereż
LKS Ubiad - Dąbrovia Wielogłowy
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Biegoniczanka Nowy Sącz

Kolejka 23 - 25-26 kwietnia

Amator Paszyn - Górka Szczereż
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Victoria Witowice Dolne
Biegoniczanka Nowy Sącz - LKS Ubiad
Dąbrovia Wielogłowy - LKS Mszalnica
Budowlani Jazowsko - LKS Świniarsko
Wicher Mogilno - Helena Nowy Sącz
Jedność Nowy Sącz - Olimpik Powroźnik
Piątkovia Łęg - Zamczysko Marcinkowice
KPT Nawojowa - Barciczanka II Barcice

Kolejka 24 - 1 maja

Victoria Witowice Dolne - KPT Nawojowa
Barciczanka II Barcice - Piątkovia Łęg
Zamczysko Marcinkowice - Jedność Nowy Sącz
Olimpik Powroźnik - Wicher Mogilno
Helena Nowy Sącz - Budowlani Jazowsko
LKS Świniarsko - Górka Szczereż
Amator Paszyn - Dąbrovia Wielogłowy
LKS Mszalnica - Biegoniczanka Nowy Sącz
LKS Ubiad - Ogniwo Piwniczna Zdrój

Kolejka 25 - 3 maja

LKS Ubiad - Victoria Witowice Dolne
Ogniwo Piwniczna Zdrój - LKS Mszalnica
Biegoniczanka Nowy Sącz - Amator Paszyn
Dąbrovia Wielogłowy - LKS Świniarsko
Górka Szczereż - Helena Nowy Sącz
Budowlani Jazowsko - Olimpik Powroźnik
Wicher Mogilno - Zamczysko Marcinkowice
Jedność Nowy Sącz - Barciczanka II Barcice
Piątkovia Łęg - KPT Nawojowa

Kolejka 26 - 9-10 maja

Victoria Witowice Dolne - Piątkovia Łęg
KPT Nawojowa - Jedność Nowy Sącz
Barciczanka II Barcice - Wicher Mogilno
Zamczysko Marcinkowice - Budowlani Jazowsko
Olimpik Powroźnik - Górka Szczereż
Helena Nowy Sącz - Dąbrovia Wielogłowy
LKS Świniarsko - Biegoniczanka Nowy Sącz
Amator Paszyn - Ogniwo Piwniczna Zdrój
LKS Mszalnica - LKS Ubiad

Kolejka 27 - 16-17 maja

LKS Mszalnica - Victoria Witowice Dolne
LKS Ubiad - Amator Paszyn
Ogniwo Piwniczna Zdrój - LKS Świniarsko
Biegoniczanka Nowy Sącz - Helena Nowy Sącz
Dąbrovia Wielogłowy - Olimpik Powroźnik
Górka Szczereż - Zamczysko Marcinkowice
Budowlani Jazowsko - Barciczanka II Barcice
Wicher Mogilno - KPT Nawojowa
Jedność Nowy Sącz - Piątkovia Łęg

Kolejka 28 - 23-24 maja

Victoria Witowice Dolne - Jedność Nowy Sącz
Piątkovia Łęg - Wicher Mogilno
KPT Nawojowa - Budowlani Jazowsko
Barciczanka II Barcice - Górka Szczereż
Zamczysko Marcinkowice - Dąbrovia Wielogłowy
Olimpik Powroźnik - Biegoniczanka Nowy Sącz
Helena Nowy Sącz - Ogniwo Piwniczna Zdrój
LKS Świniarsko - LKS Ubiad
Amator Paszyn - LKS Mszalnica

Kolejka 29 - 30-31 maja

Amator Paszyn - Victoria Witowice Dolne
LKS Mszalnica - LKS Świniarsko
LKS Ubiad - Helena Nowy Sącz
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Olimpik Powroźnik
Biegoniczanka Nowy Sącz - Zamczysko Marcinkowice
Dąbrovia Wielogłowy - Barciczanka II Barcice
Górka Szczereż - KPT Nawojowa
Budowlani Jazowsko - Piątkovia Łęg
Wicher Mogilno - Jedność Nowy Sącz

Kolejka 30 - 3 czerwca

Victoria Witowice Dolne - Wicher Mogilno
Jedność Nowy Sącz - Budowlani Jazowsko
Piątkovia Łęg - Górka Szczereż
KPT Nawojowa - Dąbrovia Wielogłowy
Barciczanka II Barcice - Biegoniczanka Nowy Sącz
Zamczysko Marcinkowice - Ogniwo Piwniczna Zdrój
Olimpik Powroźnik - LKS Ubiad
Helena Nowy Sącz - LKS Mszalnica
LKS Świniarsko - Amator Paszyn

Kolejka 31 - 6-7 czerwca

LKS Świniarsko - Victoria Witowice Dolne
Amator Paszyn - Helena Nowy Sącz
LKS Mszalnica - Olimpik Powroźnik
LKS Ubiad - Zamczysko Marcinkowice
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Barciczanka II Barcice
Biegoniczanka Nowy Sącz - KPT Nawojowa
Dąbrovia Wielogłowy - Piątkovia Łęg
Górka Szczereż - Jedność Nowy Sącz
Budowlani Jazowsko - Wicher Mogilno

Kolejka 32 - 13-14 czerwca

Victoria Witowice Dolne - Budowlani Jazowsko
Wicher Mogilno - Górka Szczereż
Jedność Nowy Sącz - Dąbrovia Wielogłowy
Piątkovia Łęg - Biegoniczanka Nowy Sącz
KPT Nawojowa - Ogniwo Piwniczna Zdrój
Barciczanka II Barcice - LKS Ubiad
Zamczysko Marcinkowice - LKS Mszalnica
Olimpik Powroźnik - Amator Paszyn
Helena Nowy Sącz - LKS Świniarsko

Kolejka 33 - 20-21 czerwca

Helena Nowy Sącz - Victoria Witowice Dolne
LKS Świniarsko - Olimpik Powroźnik
Amator Paszyn - Zamczysko Marcinkowice
LKS Mszalnica - Barciczanka II Barcice
LKS Ubiad - KPT Nawojowa
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Piątkovia Łęg
Biegoniczanka Nowy Sącz - Jedność Nowy Sącz
Dąbrovia Wielogłowy - Wicher Mogilno
Górka Szczereż - Budowlani Jazowsko

Kolejka 34 - 27-28 czerwca

Victoria Witowice Dolne - Górka Szczereż
Budowlani Jazowsko - Dąbrovia Wielogłowy
Wicher Mogilno - Biegoniczanka Nowy Sącz
Jedność Nowy Sącz - Ogniwo Piwniczna Zdrój
Piątkovia Łęg - LKS Ubiad
KPT Nawojowa - LKS Mszalnica
Barciczanka II Barcice - Amator Paszyn
Zamczysko Marcinkowice - LKS Świniarsko
Olimpik Powroźnik - Helena Nowy Sącz

Liga okręgowa 2019/2020 (Nowy Sącz I (Nowy Sącz-Gorlice))

Klasa A 2019/2020 (Nowy Sącz-Gorlice)

Klasa B 2019/2020 (Nowy Sącz)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas