[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Tarnów I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rylovia Rylowa 13 30 9 3 1 39-10 5 2 0 21-5 4 1 1 18-5
2.  Strażak Mokrzyska 13 23 6 5 2 19-10 4 2 1 12-4 2 3 1 7-6 1 3 1 0 0 3-1
3.  Naprzód Sobolów 13 23 7 2 4 27-19 6 1 0 20-6 1 1 4 7-13 1 0 0 0 1 1-3
4.  Radłovia Radłów 13 22 7 1 5 26-16 6 0 0 19-4 1 1 5 7-12
5.  Sokół Borzęcin Górny 13 18 5 3 5 20-20 3 2 2 9-7 2 1 3 11-13 1 3 1 0 0 2-0
6.  Jadowniczanka Jadowniki 13 18 6 0 7 31-28 4 0 2 21-10 2 0 5 10-18 1 0 0 0 1 0-2
7.  Orzeł Dębno 13 17 5 2 6 20-23 3 1 2 8-7 2 1 4 12-16
8.  Raba Książnice 13 16 5 1 7 24-31 3 1 3 15-17 2 0 4 9-14 2 6 2 0 0 10-4
9.  Sokół Maszkienice 13 16 5 1 7 27-38 3 0 3 12-20 2 1 4 15-18 2 3 1 0 1 5-8
10.  Olimpia Kąty 13 16 5 1 7 27-35 3 0 3 15-12 2 1 4 12-23 2 0 0 0 2 5-8
11.  Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 12 15 4 3 5 20-22 2 1 3 11-14 2 2 2 9-8
12.  Szreniawa Nowy Wiśnicz 13 14 3 5 5 9-12 3 4 1 4-2 0 1 4 5-10 1 1 0 1 0 0-0
13.  LKS Gnojnik 12 14 4 2 6 11-31 3 0 2 9-17 1 2 4 2-14 1 1 0 1 0 0-0
14.  Olimpia Bucze 13 13 4 1 8 24-29 2 1 3 12-11 2 0 5 12-18

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Rylovia Rylowa    1-0 1-1 7-0 4-1 3-1 1-1 4-1 
 2 Strażak Mokrzyska1-2     3-1 5-0 1-0 1-1 1-0 0-0 
 3 Naprzód Sobolów1-0     3-1 1-1 3-0 3-2 7-1 2-1 
 4 Radłovia Radłów2-1     3-1 2-0 6-0 3-1 3-1 
 5 Sokół Borzęcin Górny1-1 0-1 3-1     2-0 1-3 1-1 1-0 
 6 Jadowniczanka Jadowniki2-3 3-0     2-5 9-1 2-1 3-0 
 7 Orzeł Dębno1-1 0-2 0-1 2-1     2-1 3-1 
 8 Raba Książnice2-2 2-1 3-2 3-5     4-3 1-3 0-1 
 9 Sokół Maszkienice4-3 3-2 0-5 1-6     2-4 2-0 
 10 Olimpia Kąty0-5 1-2 2-4     2-1 3-0 7-0 
 11 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza)2-2 1-0 3-1 2-3 2-3     1-5 
 12 Szreniawa Nowy Wiśnicz0-0 0-0 1-2 1-0 1-0 0-0     0-0 1-0 
 13 LKS Gnojnik0-7 2-1 3-2 4-3     0-4 
 14 Olimpia Bucze1-2 3-3 1-3 3-1 0-1 4-1     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-0 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 17 listopada, 13:00
Strażak Mokrzyska 5-0 Jadowniczanka Jadowniki 17 sierpnia, 17:00
Sokół Maszkienice 4-3 Radłovia Radłów 18 sierpnia, 17:00
Sokół Borzęcin Górny 3-1 Naprzód Sobolów 16 listopada, 13:00
Rylovia Rylowa 4-1 Olimpia Bucze 18 sierpnia, 12:00
Raba Książnice 4-3 Olimpia Kąty 17 sierpnia, 17:00
LKS Gnojnik 3-2 Orzeł Dębno 17 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 2-3 Orzeł Dębno 25 sierpnia, 17:00
Olimpia Kąty 3-0 LKS Gnojnik 25 sierpnia, 13:30
Olimpia Bucze 0-1 Raba Książnice 25 sierpnia, 17:00
Naprzód Sobolów 1-0 Rylovia Rylowa 25 sierpnia, 15:00
Radłovia Radłów 3-1 Sokół Borzęcin Górny 24 sierpnia, 18:00
Jadowniczanka Jadowniki 2-5 Sokół Maszkienice 24 sierpnia, 18:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-0 Strażak Mokrzyska 24 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Strażak Mokrzyska 1-0 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 1 września, 16:00
Sokół Maszkienice 2-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 1 września, 17:00
Sokół Borzęcin Górny 2-0 Jadowniczanka Jadowniki 31 sierpnia, 17:00
Rylovia Rylowa 1-0 Radłovia Radłów 31 sierpnia, 17:00
Raba Książnice 2-1 Naprzód Sobolów 31 sierpnia, 17:00
LKS Gnojnik 0-4 Olimpia Bucze 1 września, 13:30
Orzeł Dębno 3-1 Olimpia Kąty 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 2-3 Olimpia Kąty 8 września, 16:00
Olimpia Bucze 3-1 Orzeł Dębno 7 września, 17:00
Naprzód Sobolów 7-1 LKS Gnojnik 8 września, 15:00
Radłovia Radłów 3-1 Raba Książnice 8 września, 17:00
Jadowniczanka Jadowniki 2-3 Rylovia Rylowa 8 września, 16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-2 Sokół Borzęcin Górny 7 września, 17:00
Strażak Mokrzyska 1-0 Sokół Maszkienice 16 listopada, 13:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Sokół Maszkienice 2-4 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 15 września, 17:00
Sokół Borzęcin Górny 0-1 Strażak Mokrzyska 14 września, 17:00
Rylovia Rylowa 1-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 15 września, 16:00
Raba Książnice 3-5 Jadowniczanka Jadowniki 14 września, 17:00
LKS Gnojnik 2-1 Radłovia Radłów 15 września, 16:00
Orzeł Dębno 0-2 Naprzód Sobolów 14 września, 17:00
Olimpia Kąty 7-0 Olimpia Bucze 15 września, 13:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 1-5 Olimpia Bucze 22 września, 16:00
Naprzód Sobolów 3-0 Olimpia Kąty 22 września, 15:00
Radłovia Radłów 6-0 Orzeł Dębno 21 września, 16:00
Jadowniczanka Jadowniki 3-0 LKS Gnojnik 21 września, 16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-0 Raba Książnice 21 września, 15:00
Strażak Mokrzyska 1-2 Rylovia Rylowa 22 września, 16:00
Sokół Maszkienice 3-2 Sokół Borzęcin Górny 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Sokół Borzęcin Górny 1-1 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 28 września, 16:00
Rylovia Rylowa 4-1 Sokół Maszkienice 29 września, 12:00
Raba Książnice 2-2 Strażak Mokrzyska 28 września, 16:00
Orzeł Dębno 2-1 Jadowniczanka Jadowniki 28 września, 16:00
Olimpia Kąty 1-2 Radłovia Radłów 29 września, 15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-0 LKS Gnojnik 29 września, 14:00
Naprzód Sobolów 2-1 Olimpia Bucze 28 września, 16:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 2-2 Naprzód Sobolów 6 października, 15:00
Radłovia Radłów 3-1 Olimpia Bucze 5 października, 13:00
Jadowniczanka Jadowniki 9-1 Olimpia Kąty 5 października, 15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-0 Orzeł Dębno 6 października, 15:00
Strażak Mokrzyska 0-0 LKS Gnojnik 5 października, 15:00
Sokół Maszkienice 1-6 Raba Książnice 6 października, 15:00
Sokół Borzęcin Górny 1-1 Rylovia Rylowa 5 października, 15:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Rylovia Rylowa 3-1 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 12 października, 15:00
Raba Książnice 3-2 Sokół Borzęcin Górny 13 października, 15:00
LKS Gnojnik 4-3 Sokół Maszkienice 13 października, 14:00
Orzeł Dębno 1-1 Strażak Mokrzyska 12 października, 11:00
Olimpia Kąty 2-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 13 października, 15:00
Olimpia Bucze 1-3 Jadowniczanka Jadowniki 13 października, 13:00
Naprzód Sobolów 3-1 Radłovia Radłów 13 października, 14:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 1-0 Radłovia Radłów 20 października, 14:00
Jadowniczanka Jadowniki 3-0 Naprzód Sobolów 19 października, 15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-0 Olimpia Bucze 19 października, 15:00
Strażak Mokrzyska 1-1 Olimpia Kąty 19 października, 15:00
Sokół Maszkienice 0-5 Orzeł Dębno 20 października, 14:00
Sokół Borzęcin Górny 1-0 LKS Gnojnik 19 października, 15:00
Rylovia Rylowa 7-0 Raba Książnice 20 października, 12:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Raba Książnice 1-3 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 27 października, 14:00
LKS Gnojnik 0-7 Rylovia Rylowa 27 października, 13:30
Orzeł Dębno 0-1 Sokół Borzęcin Górny 26 października, 14:30
Olimpia Kąty 2-4 Sokół Maszkienice 26 października, 11:00
Olimpia Bucze 1-2 Strażak Mokrzyska 26 października, 14:00
Naprzód Sobolów 3-2 Szreniawa Nowy Wiśnicz 27 października, 14:00
Radłovia Radłów 2-0 Jadowniczanka Jadowniki 27 października, 14:30

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) 3-1 Jadowniczanka Jadowniki 3 listopada, 13:30
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-0 Radłovia Radłów 2 listopada, 14:00
Strażak Mokrzyska 3-1 Naprzód Sobolów 2 listopada, 13:00
Sokół Borzęcin Górny 1-3 Olimpia Kąty 2 listopada, 14:00
Rylovia Rylowa 1-1 Orzeł Dębno 2 listopada, 14:00
Raba Książnice 0-1 LKS Gnojnik 2 listopada, 14:00
Olimpia Bucze 4-1 Sokół Maszkienice 2 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

LKS Gnojnik - Arkadia Olszyny (k. Wojnicza)
w pierwotnym terminie (10 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Dębno 2-1 Raba Książnice 10 listopada, 13:00
Olimpia Kąty 0-5 Rylovia Rylowa 9 listopada, 13:00
Olimpia Bucze 3-3 Sokół Borzęcin Górny 9 listopada, 13:00
Naprzód Sobolów 1-1 Sokół Maszkienice 10 listopada, 13:00
Radłovia Radłów 2-1 Strażak Mokrzyska 9 listopada, 13:00
Jadowniczanka Jadowniki 2-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 9 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) - Szreniawa Nowy Wiśnicz
Jadowniczanka Jadowniki - Strażak Mokrzyska
Radłovia Radłów - Sokół Maszkienice
Naprzód Sobolów - Sokół Borzęcin Górny
Olimpia Bucze - Rylovia Rylowa
Olimpia Kąty - Raba Książnice
Orzeł Dębno - LKS Gnojnik

Kolejka 15 - 28-29 marca

Orzeł Dębno - Arkadia Olszyny (k. Wojnicza)
LKS Gnojnik - Olimpia Kąty
Raba Książnice - Olimpia Bucze
Rylovia Rylowa - Naprzód Sobolów
Sokół Borzęcin Górny - Radłovia Radłów
Sokół Maszkienice - Jadowniczanka Jadowniki
Strażak Mokrzyska - Szreniawa Nowy Wiśnicz

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) - Strażak Mokrzyska
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Sokół Maszkienice
Jadowniczanka Jadowniki - Sokół Borzęcin Górny
Radłovia Radłów - Rylovia Rylowa
Naprzód Sobolów - Raba Książnice
Olimpia Bucze - LKS Gnojnik
Olimpia Kąty - Orzeł Dębno

Kolejka 17 - 11 kwietnia

Olimpia Kąty - Arkadia Olszyny (k. Wojnicza)
Orzeł Dębno - Olimpia Bucze
LKS Gnojnik - Naprzód Sobolów
Raba Książnice - Radłovia Radłów
Rylovia Rylowa - Jadowniczanka Jadowniki
Sokół Borzęcin Górny - Szreniawa Nowy Wiśnicz
Sokół Maszkienice - Strażak Mokrzyska

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) - Sokół Maszkienice
Strażak Mokrzyska - Sokół Borzęcin Górny
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Rylovia Rylowa
Jadowniczanka Jadowniki - Raba Książnice
Radłovia Radłów - LKS Gnojnik
Naprzód Sobolów - Orzeł Dębno
Olimpia Bucze - Olimpia Kąty

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

Olimpia Bucze - Arkadia Olszyny (k. Wojnicza)
Olimpia Kąty - Naprzód Sobolów
Orzeł Dębno - Radłovia Radłów
LKS Gnojnik - Jadowniczanka Jadowniki
Raba Książnice - Szreniawa Nowy Wiśnicz
Rylovia Rylowa - Strażak Mokrzyska
Sokół Borzęcin Górny - Sokół Maszkienice

Kolejka 20 - 2-3 maja

LKS Gnojnik - Szreniawa Nowy Wiśnicz
Olimpia Bucze - Naprzód Sobolów
Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) - Sokół Borzęcin Górny
Sokół Maszkienice - Rylovia Rylowa
Strażak Mokrzyska - Raba Książnice
Jadowniczanka Jadowniki - Orzeł Dębno
Radłovia Radłów - Olimpia Kąty

Kolejka 21 - 9-10 maja

Naprzód Sobolów - Arkadia Olszyny (k. Wojnicza)
Olimpia Bucze - Radłovia Radłów
Olimpia Kąty - Jadowniczanka Jadowniki
Orzeł Dębno - Szreniawa Nowy Wiśnicz
LKS Gnojnik - Strażak Mokrzyska
Raba Książnice - Sokół Maszkienice
Rylovia Rylowa - Sokół Borzęcin Górny

Kolejka 22 - 16-17 maja

Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) - Rylovia Rylowa
Sokół Borzęcin Górny - Raba Książnice
Sokół Maszkienice - LKS Gnojnik
Strażak Mokrzyska - Orzeł Dębno
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Olimpia Kąty
Jadowniczanka Jadowniki - Olimpia Bucze
Radłovia Radłów - Naprzód Sobolów

Kolejka 23 - 23-24 maja

Radłovia Radłów - Arkadia Olszyny (k. Wojnicza)
Naprzód Sobolów - Jadowniczanka Jadowniki
Olimpia Bucze - Szreniawa Nowy Wiśnicz
Olimpia Kąty - Strażak Mokrzyska
Orzeł Dębno - Sokół Maszkienice
LKS Gnojnik - Sokół Borzęcin Górny
Raba Książnice - Rylovia Rylowa

Kolejka 24 - 30-31 maja

Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) - Raba Książnice
Rylovia Rylowa - LKS Gnojnik
Sokół Borzęcin Górny - Orzeł Dębno
Sokół Maszkienice - Olimpia Kąty
Strażak Mokrzyska - Olimpia Bucze
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Naprzód Sobolów
Jadowniczanka Jadowniki - Radłovia Radłów

Kolejka 25 - 6-7 czerwca

Sokół Maszkienice - Olimpia Bucze
Jadowniczanka Jadowniki - Arkadia Olszyny (k. Wojnicza)
Radłovia Radłów - Szreniawa Nowy Wiśnicz
Naprzód Sobolów - Strażak Mokrzyska
Olimpia Kąty - Sokół Borzęcin Górny
Orzeł Dębno - Rylovia Rylowa
LKS Gnojnik - Raba Książnice

Kolejka 26 - 13-14 czerwca

Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) - LKS Gnojnik
Raba Książnice - Orzeł Dębno
Rylovia Rylowa - Olimpia Kąty
Sokół Borzęcin Górny - Olimpia Bucze
Sokół Maszkienice - Naprzód Sobolów
Strażak Mokrzyska - Radłovia Radłów
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Jadowniczanka Jadowniki

IV liga 2019/2020 (małopolska (wschód))

Liga okręgowa 2019/2020 (Nowy Sącz I (Nowy Sącz-Gorlice))
Liga okręgowa 2019/2020 (Nowy Sącz II (Limanowa-Podhale))
Liga okręgowa 2019/2020 (Tarnów II)

Klasa A 2019/2020 (Tarnów I (Bochnia))
Klasa A 2019/2020 (Tarnów II (Brzesko))

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas