[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Tarnów II (Brzesko)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Poręba Spytkowska 13 35 11 2 0 58-12 7 0 0 36-6 4 2 0 22-6
2.  Korona Niedzieliska 13 29 9 2 2 37-12 4 1 1 20-7 5 1 1 17-5 1 1 0 1 0 1-1
3.  Tymon Tymowa 13 29 9 2 2 47-22 4 2 1 23-12 5 0 1 24-10 1 1 0 1 0 1-1
4.  Victoria Porąbka Uszewska 13 28 9 1 3 49-19 4 1 2 18-6 5 0 1 31-13
5.  Kłos Łysa Góra 13 25 8 1 4 43-26 4 0 2 18-14 4 1 2 25-12
6.  LKS Uszew 13 24 8 0 5 28-18 6 0 0 18-4 2 0 5 10-14
7.  Pogórze Gwoździec 13 21 7 0 6 22-34 5 0 2 13-15 2 0 4 9-19
8.  Iva Iwkowa 13 19 6 1 6 32-30 3 1 2 18-12 3 0 4 14-18
9.  Grom Sufczyn 13 17 5 2 6 38-33 3 1 3 23-19 2 1 3 15-14
10.  Victoria Bielcza 13 12 4 0 9 15-44 4 0 4 12-20 0 0 5 3-24
11.  Start 77 Biadoliny Szlacheckie 13 9 3 0 10 20-39 1 0 6 10-29 2 0 4 10-10 1 3 1 0 0 4-0
12.  Jedność Paleśnica 13 9 3 0 10 24-32 3 0 3 19-13 0 0 7 5-19 1 0 0 0 1 0-4
13.  Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 13 7 2 1 10 16-55 1 0 3 4-10 1 1 7 12-45
14.  Jadowniczanka II Jadowniki 13 3 1 0 12 21-74 1 0 6 16-35 0 0 6 5-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Poręba Spytkowska    2-0 3-1 4-0 4-1 4-0 8-3 11-1 
 2 Korona Niedzieliska2-2     0-3 3-0 5-0 3-0* 7-2 
 3 Tymon Tymowa1-1 1-1     2-4 3-1 2-1 3-1 11-3 
 4 Victoria Porąbka Uszewska1-3 0-2     2-0 7-0 6-0 2-1 0-0 
 5 Kłos Łysa Góra3-2 0-4     7-2 2-4 3-1 3-1 
 6 LKS Uszew2-1 2-1     4-0 6-2 1-0 3-0* 
 7 Pogórze Gwoździec0-6 2-5 2-1 3-2     1-0 1-0 4-1 
 8 Iva Iwkowa0-6 1-3     0-0 6-1 2-1 9-1 
 9 Grom Sufczyn1-2 2-6 4-4 0-2     3-2 4-2 9-1 
 10 Victoria Bielcza0-4 2-5 0-3 3-0* 0-6     2-1 1-0 4-1 
 11 Start 77 Biadoliny Szlacheckie1-7 0-2 1-6 3-8 1-2 0-4     4-0 
 12 Jedność Paleśnica1-3 1-2 1-6 3-2     8-0 5-0 
 13 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów0-3 2-1 2-3 0-3*     
 14 Jadowniczanka II Jadowniki3-5 4-8 2-9 3-2 2-5 1-3 1-3     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Victoria Porąbka Uszewska 2-0 LKS Uszew 18 sierpnia, 16:00
Victoria Bielcza 0-6 Grom Sufczyn 18 sierpnia, 17:00
Tymon Tymowa 2-1 Iva Iwkowa 18 sierpnia, 17:30
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 4-0 Jedność Paleśnica 17 sierpnia, 17:30
LKS Poręba Spytkowska 2-0 Kłos Łysa Góra 17 sierpnia, 17:00
Pogórze Gwoździec 0-6 Korona Niedzieliska 18 sierpnia, 17:00
Jadowniczanka II Jadowniki 1-3 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 18 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

LKS Uszew 2-1 Korona Niedzieliska 24 sierpnia, 16:00
Kłos Łysa Góra 7-2 Pogórze Gwoździec 24 sierpnia, 17:30
Jedność Paleśnica 1-3 LKS Poręba Spytkowska 25 sierpnia, 14:00
Jadowniczanka II Jadowniki 1-3 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 25 sierpnia, 13:00
Iva Iwkowa 9-1 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 25 sierpnia, 16:00
Grom Sufczyn 1-2 Tymon Tymowa 24 sierpnia, 18:00
Victoria Porąbka Uszewska 6-0 Victoria Bielcza 24 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Victoria Bielcza 0-3 LKS Uszew 31 sierpnia, 17:00
Tymon Tymowa 2-4 Victoria Porąbka Uszewska 1 września, 17:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 0-4 Iva Iwkowa 31 sierpnia, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 11-1 Jadowniczanka II Jadowniki 1 września, 11:00
Pogórze Gwoździec 4-1 Jedność Paleśnica 31 sierpnia, 17:00
Korona Niedzieliska 0-3 Kłos Łysa Góra 31 sierpnia, 17:00
Grom Sufczyn 4-2 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 1 września, 17:00

Kolejka 4 - 7-8 września

LKS Uszew 2-1 Kłos Łysa Góra 8 września, 14:00
Jedność Paleśnica 1-2 Korona Niedzieliska 8 września, 14:00
Jadowniczanka II Jadowniki 3-2 Pogórze Gwoździec 8 września, 13:00
Iva Iwkowa 0-6 LKS Poręba Spytkowska 7 września, 17:00
Grom Sufczyn 3-2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 8 września, 17:00
Victoria Porąbka Uszewska 0-0 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 7 września, 17:00
Victoria Bielcza 0-4 Tymon Tymowa 7 września, 17:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Tymon Tymowa 3-1 LKS Uszew 15 września, 17:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 3-8 Victoria Porąbka Uszewska 14 września, 14:00
LKS Poręba Spytkowska 4-1 Grom Sufczyn 14 września, 17:00
Pogórze Gwoździec 1-0 Iva Iwkowa 14 września, 17:00
Korona Niedzieliska 7-2 Jadowniczanka II Jadowniki 14 września, 17:00
Kłos Łysa Góra 3-1 Jedność Paleśnica 14 września, 17:00
Victoria Bielcza 1-0 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 14 września, 16:30

Kolejka 6 - 21-22 września

LKS Uszew 1-0 Jedność Paleśnica 21 września, 15:00
Jadowniczanka II Jadowniki 2-9 Kłos Łysa Góra 22 września, 13:00
Iva Iwkowa 1-3 Korona Niedzieliska 21 września, 16:30
Grom Sufczyn 0-2 Pogórze Gwoździec 22 września, 16:30
Victoria Porąbka Uszewska 1-3 LKS Poręba Spytkowska 22 września, 16:30
Victoria Bielcza 2-1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 21 września, 16:30
Tymon Tymowa 11-3 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 22 września, 16:30

Kolejka 7 - 28-29 września

Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 2-1 LKS Uszew 29 września, 12:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1-6 Tymon Tymowa 28 września, 16:00
LKS Poręba Spytkowska 4-0 Victoria Bielcza 28 września, 16:00
Pogórze Gwoździec 2-1 Victoria Porąbka Uszewska 28 września, 16:00
Korona Niedzieliska 3-0 Grom Sufczyn 28 września, 16:00
Kłos Łysa Góra 2-4 Iva Iwkowa 29 września, 11:00
Jedność Paleśnica 5-0 Jadowniczanka II Jadowniki 29 września, 14:00

Kolejka 8 - 5-6 października

LKS Uszew 3-0 Jadowniczanka II Jadowniki 5 października, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Iva Iwkowa 2-1 Jedność Paleśnica 5 października, 16:30
Grom Sufczyn 4-4 Kłos Łysa Góra 5 października, 16:00
Victoria Porąbka Uszewska 0-2 Korona Niedzieliska 5 października, 13:00
Victoria Bielcza 3-0 Pogórze Gwoździec 6 października, 14:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Tymon Tymowa 1-1 LKS Poręba Spytkowska 6 października, 15:30
Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 0-3 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 6 października, 15:00
(wo)
gospodarze nie przygotowali boiska

Kolejka 9 - 12-13 października

Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1-2 LKS Uszew 13 października, 11:00
LKS Poręba Spytkowska 8-3 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 12 października, 15:00
Pogórze Gwoździec 2-5 Tymon Tymowa 12 października, 14:00
Korona Niedzieliska 5-0 Victoria Bielcza 12 października, 15:00
Kłos Łysa Góra 0-4 Victoria Porąbka Uszewska 12 października, 15:00
Jedność Paleśnica 1-6 Grom Sufczyn 13 października, 14:00
Jadowniczanka II Jadowniki 2-5 Iva Iwkowa 13 października, 13:00

Kolejka 10 - 19-20 października

LKS Uszew 4-0 Iva Iwkowa 20 października, 13:00
Grom Sufczyn 9-1 Jadowniczanka II Jadowniki 20 października, 15:00
Victoria Porąbka Uszewska 2-1 Jedność Paleśnica 19 października, 15:00
Victoria Bielcza 2-5 Kłos Łysa Góra 19 października, 15:00
Tymon Tymowa 1-1 Korona Niedzieliska 20 października, 13:30
Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 2-3 Pogórze Gwoździec 20 października, 15:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1-7 LKS Poręba Spytkowska 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 26-27 października

LKS Poręba Spytkowska 3-1 LKS Uszew 26 października, 14:30
Pogórze Gwoździec 1-0 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 26 października, 14:00
Korona Niedzieliska 3-0 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 26 października, 14:30
(wo)
goście nie dojechali
Kłos Łysa Góra 3-2 Tymon Tymowa 26 października, 15:00
Jedność Paleśnica 3-2 Victoria Bielcza 27 października, 14:00
Jadowniczanka II Jadowniki 4-8 Victoria Porąbka Uszewska 27 października, 13:00
Iva Iwkowa 0-0 Grom Sufczyn 26 października, 15:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

LKS Uszew 6-2 Grom Sufczyn 2 listopada, 14:00
Victoria Porąbka Uszewska 7-0 Iva Iwkowa 3 listopada, 11:30
Victoria Bielcza 4-1 Jadowniczanka II Jadowniki 3 listopada, 14:00
Tymon Tymowa 3-1 Jedność Paleśnica 3 listopada, 13:30
Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 0-3 Kłos Łysa Góra 3 listopada, 14:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 0-2 Korona Niedzieliska 2 listopada, 14:00
LKS Poręba Spytkowska 4-0 Pogórze Gwoździec 2 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Pogórze Gwoździec 3-2 LKS Uszew 10 listopada, 13:00
Korona Niedzieliska 2-2 LKS Poręba Spytkowska 10 listopada, 13:00
Kłos Łysa Góra 3-1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 10 listopada, 11:00
Jedność Paleśnica 8-0 Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 10 listopada, 13:00
Jadowniczanka II Jadowniki 3-5 Tymon Tymowa 10 listopada, 13:00
Iva Iwkowa 6-1 Victoria Bielcza 9 listopada, 13:30
Grom Sufczyn 2-6 Victoria Porąbka Uszewska 10 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Strażak II Mokrzyska/Szczepanów - Jadowniczanka II Jadowniki
LKS Uszew - Victoria Porąbka Uszewska
Grom Sufczyn - Victoria Bielcza
Iva Iwkowa - Tymon Tymowa
Jedność Paleśnica - Start 77 Biadoliny Szlacheckie
Kłos Łysa Góra - LKS Poręba Spytkowska
Korona Niedzieliska - Pogórze Gwoździec

Kolejka 15 - 28-29 marca

Korona Niedzieliska - LKS Uszew
Pogórze Gwoździec - Kłos Łysa Góra
LKS Poręba Spytkowska - Jedność Paleśnica
Start 77 Biadoliny Szlacheckie - Jadowniczanka II Jadowniki
Strażak II Mokrzyska/Szczepanów - Iva Iwkowa
Tymon Tymowa - Grom Sufczyn
Victoria Bielcza - Victoria Porąbka Uszewska

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Strażak II Mokrzyska/Szczepanów - Grom Sufczyn
LKS Uszew - Victoria Bielcza
Victoria Porąbka Uszewska - Tymon Tymowa
Iva Iwkowa - Start 77 Biadoliny Szlacheckie
Jadowniczanka II Jadowniki - LKS Poręba Spytkowska
Jedność Paleśnica - Pogórze Gwoździec
Kłos Łysa Góra - Korona Niedzieliska

Kolejka 17 - 11 kwietnia

Kłos Łysa Góra - LKS Uszew
Korona Niedzieliska - Jedność Paleśnica
Pogórze Gwoździec - Jadowniczanka II Jadowniki
LKS Poręba Spytkowska - Iva Iwkowa
Start 77 Biadoliny Szlacheckie - Grom Sufczyn
Strażak II Mokrzyska/Szczepanów - Victoria Porąbka Uszewska
Tymon Tymowa - Victoria Bielcza

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

Strażak II Mokrzyska/Szczepanów - Victoria Bielcza
LKS Uszew - Tymon Tymowa
Victoria Porąbka Uszewska - Start 77 Biadoliny Szlacheckie
Grom Sufczyn - LKS Poręba Spytkowska
Iva Iwkowa - Pogórze Gwoździec
Jadowniczanka II Jadowniki - Korona Niedzieliska
Jedność Paleśnica - Kłos Łysa Góra

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

Jedność Paleśnica - LKS Uszew
Kłos Łysa Góra - Jadowniczanka II Jadowniki
Korona Niedzieliska - Iva Iwkowa
Pogórze Gwoździec - Grom Sufczyn
LKS Poręba Spytkowska - Victoria Porąbka Uszewska
Start 77 Biadoliny Szlacheckie - Victoria Bielcza
Strażak II Mokrzyska/Szczepanów - Tymon Tymowa

Kolejka 20 - 2-3 maja

LKS Uszew - Strażak II Mokrzyska/Szczepanów
Tymon Tymowa - Start 77 Biadoliny Szlacheckie
Victoria Bielcza - LKS Poręba Spytkowska
Victoria Porąbka Uszewska - Pogórze Gwoździec
Grom Sufczyn - Korona Niedzieliska
Iva Iwkowa - Kłos Łysa Góra
Jadowniczanka II Jadowniki - Jedność Paleśnica

Kolejka 21 - 9-10 maja

Jadowniczanka II Jadowniki - LKS Uszew
Jedność Paleśnica - Iva Iwkowa
Kłos Łysa Góra - Grom Sufczyn
Korona Niedzieliska - Victoria Porąbka Uszewska
Pogórze Gwoździec - Victoria Bielcza
LKS Poręba Spytkowska - Tymon Tymowa
Start 77 Biadoliny Szlacheckie - Strażak II Mokrzyska/Szczepanów

Kolejka 22 - 16-17 maja

LKS Uszew - Start 77 Biadoliny Szlacheckie
Strażak II Mokrzyska/Szczepanów - LKS Poręba Spytkowska
Tymon Tymowa - Pogórze Gwoździec
Victoria Bielcza - Korona Niedzieliska
Victoria Porąbka Uszewska - Kłos Łysa Góra
Grom Sufczyn - Jedność Paleśnica
Iva Iwkowa - Jadowniczanka II Jadowniki

Kolejka 23 - 23-24 maja

Iva Iwkowa - LKS Uszew
Jadowniczanka II Jadowniki - Grom Sufczyn
Jedność Paleśnica - Victoria Porąbka Uszewska
Kłos Łysa Góra - Victoria Bielcza
Korona Niedzieliska - Tymon Tymowa
Pogórze Gwoździec - Strażak II Mokrzyska/Szczepanów
LKS Poręba Spytkowska - Start 77 Biadoliny Szlacheckie

Kolejka 24 - 30-31 maja

LKS Uszew - LKS Poręba Spytkowska
Start 77 Biadoliny Szlacheckie - Pogórze Gwoździec
Strażak II Mokrzyska/Szczepanów - Korona Niedzieliska
Tymon Tymowa - Kłos Łysa Góra
Victoria Bielcza - Jedność Paleśnica
Victoria Porąbka Uszewska - Jadowniczanka II Jadowniki
Grom Sufczyn - Iva Iwkowa

Kolejka 25 - 6-7 czerwca

Grom Sufczyn - LKS Uszew
Iva Iwkowa - Victoria Porąbka Uszewska
Jadowniczanka II Jadowniki - Victoria Bielcza
Jedność Paleśnica - Tymon Tymowa
Kłos Łysa Góra - Strażak II Mokrzyska/Szczepanów
Korona Niedzieliska - Start 77 Biadoliny Szlacheckie
Pogórze Gwoździec - LKS Poręba Spytkowska

Kolejka 26 - 13-14 czerwca

LKS Uszew - Pogórze Gwoździec
LKS Poręba Spytkowska - Korona Niedzieliska
Start 77 Biadoliny Szlacheckie - Kłos Łysa Góra
Strażak II Mokrzyska/Szczepanów - Jedność Paleśnica
Tymon Tymowa - Jadowniczanka II Jadowniki
Victoria Bielcza - Iva Iwkowa
Victoria Porąbka Uszewska - Grom Sufczyn

Liga okręgowa 2019/2020 (Tarnów I)

Klasa A 2019/2020 (Tarnów I (Bochnia))

Klasa B 2019/2020 (Tarnów II (Brzesko))

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas