[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Tarnów I (Bochnia)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błyskawica Proszówki 13 32 10 2 1 56-15 6 1 0 32-6 4 1 1 24-9
2.  Novi/Rzezawianka Rzezawa 13 27 8 3 2 25-11 3 1 1 9-5 5 2 1 16-6 1 3 1 0 0 2-1
3.  GKS II Drwinia 13 27 9 0 4 30-18 5 0 2 17-11 4 0 2 13-7 1 0 0 0 1 1-2
4.  Ceramika Muchówka 12 25 8 1 3 31-15 4 0 1 17-7 4 1 2 14-8
5.  Victoria Słomka 13 24 7 3 3 27-12 3 3 2 13-7 4 0 1 14-5
6.  LKS Trzciana 2000 13 19 4 7 2 24-20 1 3 2 13-15 3 4 0 11-5
7.  Macierz Lipnica Murowana 13 17 5 2 6 21-23 4 1 2 12-10 1 1 4 9-13 1 3 1 0 0 3-1
8.  Tarnavia Tarnawa 12 17 5 2 5 28-25 3 1 3 18-14 2 1 2 10-11 1 0 0 0 1 1-3
9.  Orzeł Cikowice 13 16 4 4 5 25-26 3 3 2 16-12 1 1 3 9-14
10.  Beskid Żegocina 13 12 4 0 9 29-35 1 0 5 14-23 3 0 4 15-12
11.  Górnik Siedlec 13 11 3 2 8 19-50 1 1 3 6-15 2 1 5 13-35 1 3 1 0 0 2-1
12.  Czarni Kobyle 13 11 3 2 8 20-32 2 0 5 9-16 1 2 3 11-16 1 0 0 0 1 1-2
13.  Błękitni Krzeczów 13 10 3 1 9 18-41 0 1 5 7-23 3 0 4 11-18
14.  Raba Niedary 13 7 2 1 10 14-44 0 0 6 3-17 2 1 4 11-27

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Błyskawica Proszówki    2-2 2-1 2-1 3-0 6-2 4-0 13-0 
 2 Novi/Rzezawianka Rzezawa    2-1 0-2 1-1 3-1 3-0 
 3 GKS II Drwinia    2-1 1-4 0-4 3-0 2-1 6-1 3-0 
 4 Ceramika Muchówka2-4 3-0     2-1 3-1 7-1 
 5 Victoria Słomka1-1     0-0 1-0 2-2 0-1 4-0 3-0 2-3 
 6 LKS Trzciana 20002-2 1-2     2-2 3-3 2-6 3-0 
 7 Macierz Lipnica Murowana2-1 1-3 1-2     3-1 1-1 2-1 2-1 
 8 Tarnavia Tarnawa0-1 0-3 2-3     3-1 3-3 6-0 4-3 
 9 Orzeł Cikowice0-2 0-3* 1-1 3-2     2-0 8-2 1-1 1-1 
 10 Beskid Żegocina2-4 0-6 4-1 2-3     5-6 1-3 
 11 Górnik Siedlec0-7 0-0 0-3     2-4 4-1 
 12 Czarni Kobyle1-6 3-1 0-1 1-3 2-1 1-2     1-2 
 13 Błękitni Krzeczów1-4 0-2 0-4 3-3 0-4 3-6     
 14 Raba Niedary0-2 1-2 1-4 0-1 1-5 0-3*     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Tarnavia Tarnawa 4-3 Raba Niedary 17 sierpnia, 18:00
Czarni Kobyle 0-1 LKS Trzciana 2000 17 sierpnia, 17:00
Błyskawica Proszówki 2-2 Novi/Rzezawianka Rzezawa 18 sierpnia, 15:00
Orzeł Cikowice 0-3 Ceramika Muchówka 17 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-2
Górnik Siedlec 2-4 Błękitni Krzeczów 18 sierpnia, 15:00
Victoria Słomka 0-1 Beskid Żegocina 17 sierpnia, 16:30
Macierz Lipnica Murowana 1-2 GKS II Drwinia 18 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Raba Niedary 1-2 GKS II Drwinia 25 sierpnia, 11:00
Beskid Żegocina 4-1 Macierz Lipnica Murowana 25 sierpnia, 15:00
Błękitni Krzeczów 0-4 Victoria Słomka 24 sierpnia, 17:00
Ceramika Muchówka 7-1 Górnik Siedlec 24 sierpnia, 17:00
LKS Trzciana 2000 2-2 Błyskawica Proszówki 25 sierpnia, 16:00
Tarnavia Tarnawa 3-3 Czarni Kobyle 24 sierpnia, 17:00
Orzeł Cikowice 0-2 Novi/Rzezawianka Rzezawa 24 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Czarni Kobyle 1-2 Raba Niedary 31 sierpnia, 17:00
Błyskawica Proszówki 3-0 Tarnavia Tarnawa 31 sierpnia, 17:00
Orzeł Cikowice 1-1 LKS Trzciana 2000 31 sierpnia, 17:00
Górnik Siedlec 0-0 Novi/Rzezawianka Rzezawa 31 sierpnia, 17:00
Victoria Słomka 1-1 Ceramika Muchówka 31 sierpnia, 17:00
Macierz Lipnica Murowana 2-1 Błękitni Krzeczów 1 września, 14:00
GKS II Drwinia 2-1 Beskid Żegocina 1 września, 15:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Raba Niedary 1-5 Beskid Żegocina 8 września, 15:00
Błękitni Krzeczów 1-4 GKS II Drwinia 8 września, 11:30
Ceramika Muchówka 2-1 Macierz Lipnica Murowana 7 września, 17:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa 0-2 Victoria Słomka 7 września, 17:00
LKS Trzciana 2000 3-0 Górnik Siedlec 8 września, 16:00
Tarnavia Tarnawa 3-1 Orzeł Cikowice 7 września, 17:00
Czarni Kobyle 1-6 Błyskawica Proszówki 16 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (7 września, 16:00) odwołany

Kolejka 5 - 14-15 września

Błyskawica Proszówki 13-0 Raba Niedary 15 września, 17:00
Orzeł Cikowice 1-1 Czarni Kobyle 15 września, 16:30
Górnik Siedlec 0-3 Tarnavia Tarnawa 15 września, 15:00
Victoria Słomka 0-0 LKS Trzciana 2000 14 września, 16:00
Macierz Lipnica Murowana 1-3 Novi/Rzezawianka Rzezawa 15 września, 14:00
GKS II Drwinia 2-1 Ceramika Muchówka 14 września, 16:30
Beskid Żegocina 1-3 Błękitni Krzeczów 14 września, 17:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Raba Niedary 0-3 Błękitni Krzeczów 21 września, 16:30
(wo)
na boisku 0-2
Ceramika Muchówka 3-1 Beskid Żegocina 21 września, 16:30
Novi/Rzezawianka Rzezawa 2-1 GKS II Drwinia 21 września, 16:30
LKS Trzciana 2000 2-2 Macierz Lipnica Murowana 22 września, 16:00
Tarnavia Tarnawa 2-3 Victoria Słomka 16 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (21 września, 16:30) odwołany z powodu braku sędziów
Czarni Kobyle 1-2 Górnik Siedlec 21 września, 16:00
Błyskawica Proszówki 6-2 Orzeł Cikowice 22 września, 15:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Orzeł Cikowice 1-1 Raba Niedary 28 września, 16:00
Górnik Siedlec 0-7 Błyskawica Proszówki 29 września, 15:00
Victoria Słomka 3-0 Czarni Kobyle 29 września, 13:00
Macierz Lipnica Murowana 3-1 Tarnavia Tarnawa 28 września, 16:00
GKS II Drwinia 0-4 LKS Trzciana 2000 29 września, 12:00
Beskid Żegocina 0-6 Novi/Rzezawianka Rzezawa 29 września, 15:00
Błękitni Krzeczów 0-2 Ceramika Muchówka 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Raba Niedary 1-4 Ceramika Muchówka 6 października, 13:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa 3-0 Błękitni Krzeczów 6 października, 11:00
LKS Trzciana 2000 2-6 Beskid Żegocina 6 października, 16:15
Tarnavia Tarnawa 0-3 GKS II Drwinia 5 października, 16:00
Czarni Kobyle 1-3 Macierz Lipnica Murowana 5 października, 15:00
Błyskawica Proszówki 2-1 Victoria Słomka 6 października, 15:00
Orzeł Cikowice 8-2 Górnik Siedlec 5 października, 16:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Górnik Siedlec 4-1 Raba Niedary 13 października, 15:00
Victoria Słomka 2-2 Orzeł Cikowice 12 października, 16:00
Macierz Lipnica Murowana 2-1 Błyskawica Proszówki 13 października, 14:00
GKS II Drwinia 3-0 Czarni Kobyle 13 października, 11:30
Beskid Żegocina 2-3 Tarnavia Tarnawa 13 października, 15:00
Błękitni Krzeczów 3-3 LKS Trzciana 2000 17 listopada, 13:00
Ceramika Muchówka 3-0 Novi/Rzezawianka Rzezawa 12 października, 16:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Raba Niedary 0-2 Novi/Rzezawianka Rzezawa 20 października, 14:00
LKS Trzciana 2000 1-2 Ceramika Muchówka 20 października, 14:00
Tarnavia Tarnawa 6-0 Błękitni Krzeczów 19 października, 15:30
Czarni Kobyle 2-1 Beskid Żegocina 19 października, 15:00
Błyskawica Proszówki 2-1 GKS II Drwinia 20 października, 15:00
Orzeł Cikowice 3-2 Macierz Lipnica Murowana 19 października, 15:00
Victoria Słomka 4-0 Górnik Siedlec 19 października, 15:30

Kolejka 11 - 26-27 października

Victoria Słomka 2-3 Raba Niedary 26 października, 15:30
Macierz Lipnica Murowana 1-1 Górnik Siedlec 27 października, 14:00
GKS II Drwinia 3-0 Orzeł Cikowice 26 października, 15:30
Beskid Żegocina 2-4 Błyskawica Proszówki 27 października, 15:00
Błękitni Krzeczów 3-6 Czarni Kobyle 27 października, 15:00
Ceramika Muchówka - Tarnavia Tarnawa
w pierwotnym terminie (24 listopada, 13:00) odwołany
Novi/Rzezawianka Rzezawa 1-1 LKS Trzciana 2000 26 października, 15:30

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Raba Niedary 0-1 LKS Trzciana 2000 3 listopada, 11:00
Tarnavia Tarnawa 0-1 Novi/Rzezawianka Rzezawa 3 listopada, 14:00
Czarni Kobyle 3-1 Ceramika Muchówka 2 listopada, 14:00
Błyskawica Proszówki 4-0 Błękitni Krzeczów 2 listopada, 14:15
Orzeł Cikowice 2-0 Beskid Żegocina 2 listopada, 14:00
Victoria Słomka 1-0 Macierz Lipnica Murowana 2 listopada, 14:00
GKS II Drwinia 6-1 Górnik Siedlec 2 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Macierz Lipnica Murowana 2-1 Raba Niedary 10 listopada, 13:00
GKS II Drwinia 1-4 Victoria Słomka 10 listopada, 13:00
Beskid Żegocina 5-6 Górnik Siedlec 10 listopada, 13:00
Błękitni Krzeczów 0-4 Orzeł Cikowice 10 listopada, 11:00
Ceramika Muchówka 2-4 Błyskawica Proszówki 10 listopada, 13:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa 3-1 Czarni Kobyle 9 listopada, 13:00
LKS Trzciana 2000 3-3 Tarnavia Tarnawa 11 listopada, 13:00

Kolejka 14

Raba Niedary - Tarnavia Tarnawa
LKS Trzciana 2000 - Czarni Kobyle
Novi/Rzezawianka Rzezawa - Błyskawica Proszówki
Ceramika Muchówka - Orzeł Cikowice
Błękitni Krzeczów - Górnik Siedlec
Beskid Żegocina - Victoria Słomka
GKS II Drwinia - Macierz Lipnica Murowana

Kolejka 15

Novi/Rzezawianka Rzezawa - Orzeł Cikowice
GKS II Drwinia - Raba Niedary
Macierz Lipnica Murowana - Beskid Żegocina
Victoria Słomka - Błękitni Krzeczów
Górnik Siedlec - Ceramika Muchówka
Błyskawica Proszówki - LKS Trzciana 2000
Czarni Kobyle - Tarnavia Tarnawa

Kolejka 16

Raba Niedary - Czarni Kobyle
Tarnavia Tarnawa - Błyskawica Proszówki
LKS Trzciana 2000 - Orzeł Cikowice
Novi/Rzezawianka Rzezawa - Górnik Siedlec
Ceramika Muchówka - Victoria Słomka
Błękitni Krzeczów - Macierz Lipnica Murowana
Beskid Żegocina - GKS II Drwinia

Kolejka 17

Beskid Żegocina - Raba Niedary
GKS II Drwinia - Błękitni Krzeczów
Macierz Lipnica Murowana - Ceramika Muchówka
Victoria Słomka - Novi/Rzezawianka Rzezawa
Górnik Siedlec - LKS Trzciana 2000
Orzeł Cikowice - Tarnavia Tarnawa
Błyskawica Proszówki - Czarni Kobyle

Kolejka 18

Raba Niedary - Błyskawica Proszówki
Czarni Kobyle - Orzeł Cikowice
Tarnavia Tarnawa - Górnik Siedlec
LKS Trzciana 2000 - Victoria Słomka
Novi/Rzezawianka Rzezawa - Macierz Lipnica Murowana
Ceramika Muchówka - GKS II Drwinia
Błękitni Krzeczów - Beskid Żegocina

Kolejka 19

Błękitni Krzeczów - Raba Niedary
Beskid Żegocina - Ceramika Muchówka
GKS II Drwinia - Novi/Rzezawianka Rzezawa
Macierz Lipnica Murowana - LKS Trzciana 2000
Victoria Słomka - Tarnavia Tarnawa
Górnik Siedlec - Czarni Kobyle
Orzeł Cikowice - Błyskawica Proszówki

Kolejka 20

Raba Niedary - Orzeł Cikowice
Błyskawica Proszówki - Górnik Siedlec
Czarni Kobyle - Victoria Słomka
Tarnavia Tarnawa - Macierz Lipnica Murowana
LKS Trzciana 2000 - GKS II Drwinia
Novi/Rzezawianka Rzezawa - Beskid Żegocina
Ceramika Muchówka - Błękitni Krzeczów

Kolejka 21

Ceramika Muchówka - Raba Niedary
Błękitni Krzeczów - Novi/Rzezawianka Rzezawa
Beskid Żegocina - LKS Trzciana 2000
GKS II Drwinia - Tarnavia Tarnawa
Macierz Lipnica Murowana - Czarni Kobyle
Victoria Słomka - Błyskawica Proszówki
Górnik Siedlec - Orzeł Cikowice

Kolejka 22

Raba Niedary - Górnik Siedlec
Orzeł Cikowice - Victoria Słomka
Błyskawica Proszówki - Macierz Lipnica Murowana
Czarni Kobyle - GKS II Drwinia
Tarnavia Tarnawa - Beskid Żegocina
LKS Trzciana 2000 - Błękitni Krzeczów
Novi/Rzezawianka Rzezawa - Ceramika Muchówka

Kolejka 23

Górnik Siedlec - Victoria Słomka
Novi/Rzezawianka Rzezawa - Raba Niedary
Ceramika Muchówka - LKS Trzciana 2000
Błękitni Krzeczów - Tarnavia Tarnawa
Beskid Żegocina - Czarni Kobyle
GKS II Drwinia - Błyskawica Proszówki
Macierz Lipnica Murowana - Orzeł Cikowice

Kolejka 24

Raba Niedary - Victoria Słomka
Górnik Siedlec - Macierz Lipnica Murowana
Orzeł Cikowice - GKS II Drwinia
Błyskawica Proszówki - Beskid Żegocina
Czarni Kobyle - Błękitni Krzeczów
Tarnavia Tarnawa - Ceramika Muchówka
LKS Trzciana 2000 - Novi/Rzezawianka Rzezawa

Kolejka 25

Górnik Siedlec - GKS II Drwinia
LKS Trzciana 2000 - Raba Niedary
Novi/Rzezawianka Rzezawa - Tarnavia Tarnawa
Ceramika Muchówka - Czarni Kobyle
Błękitni Krzeczów - Błyskawica Proszówki
Beskid Żegocina - Orzeł Cikowice
Macierz Lipnica Murowana - Victoria Słomka

Kolejka 26

Raba Niedary - Macierz Lipnica Murowana
Victoria Słomka - GKS II Drwinia
Górnik Siedlec - Beskid Żegocina
Orzeł Cikowice - Błękitni Krzeczów
Błyskawica Proszówki - Ceramika Muchówka
Czarni Kobyle - Novi/Rzezawianka Rzezawa
Tarnavia Tarnawa - LKS Trzciana 2000

Liga okręgowa 2019/2020 (Tarnów I)

Klasa A 2019/2020 (Tarnów II (Brzesko))

Klasa B 2019/2020 (Tarnów I (Bochnia))

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas