[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Tarnów I (Bochnia)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zryw Królówka 3 9 3 0 0 15-4 1 0 0 3-1 2 0 0 12-3
2.  Żubr Gawłówek 3 7 2 1 0 10-3 1 0 0 3-1 1 1 0 7-2
3.  KR Jodłówka 2 6 2 0 0 9-2 1 0 0 3-1 1 0 0 6-1
4.  Gryf Chronów 3 6 2 0 1 7-5 2 0 0 6-2 0 0 1 1-3
5.  Nieszkowianka Nieszkowice Małe 2 4 1 1 0 5-3 0 1 0 2-2 1 0 0 3-1
6.  Borkowianka Borek 3 3 1 0 2 9-11 1 0 0 6-5 0 0 2 3-6 1 3 1 0 0 6-5
7.  Promień Mikluszowice 2 3 1 0 1 7-4 1 0 1 7-4 0 0 0 0-0
8.  Korona Brzeźnica (k. Bochni) 3 3 1 0 2 4-8 1 0 0 3-2 0 0 2 1-6
9.  Wisła Grobla 3 3 1 0 2 18-14 1 0 1 13-8 0 0 1 5-6 1 0 0 0 1 5-6
10.  Raba II Książnice 3 0 0 0 3 2-12 0 0 2 0-9 0 0 1 2-3
11.  Ostrowianka Ostrów Królewski 3 0 0 0 3 2-22 0 0 1 1-6 0 0 2 1-16

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Zryw Królówka    3-1 
 2 Żubr Gawłówek    3-1 
 3 KR Jodłówka    3-1 
 4 Gryf Chronów    3-2 3-0 
 5 Nieszkowianka Nieszkowice Małe2-2     
 6 Borkowianka Borek    6-5 
 7 Promień Mikluszowice1-3     6-1 
 8 Korona Brzeźnica (k. Bochni)    3-2 
 9 Wisła Grobla3-8     10-0 
 10 Raba II Książnice0-4 0-5     
 11 Ostrowianka Ostrów Królewski1-6     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Pauza: Nieszkowianka Nieszkowice Małe.
 
Promień Mikluszowice 6-1 Ostrowianka Ostrów Królewski 25 sierpnia, 17:00
KR Jodłówka 3-1 Borkowianka Borek 24 sierpnia, 17:00
Wisła Grobla 3-8 Zryw Królówka 25 sierpnia, 14:00
Gryf Chronów 3-0 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 25 sierpnia, 11:00
Raba II Książnice 0-5 Żubr Gawłówek 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Promień Mikluszowice.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 2-2 Żubr Gawłówek 1 września, 11:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 3-2 Raba II Książnice 1 września, 11:00
Zryw Królówka 3-1 Gryf Chronów 1 września, 14:00
Borkowianka Borek 6-5 Wisła Grobla 1 września, 14:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 1-6 KR Jodłówka 1 września, 17:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Pauza: KR Jodłówka.
 
Promień Mikluszowice 1-3 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 8 września, 17:00
Wisła Grobla 10-0 Ostrowianka Ostrów Królewski 8 września, 14:00
Gryf Chronów 3-2 Borkowianka Borek 8 września, 11:30
Raba II Książnice 0-4 Zryw Królówka 7 września, 17:00
Żubr Gawłówek 3-1 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 8 września, 17:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Pauza: Wisła Grobla.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe - Korona Brzeźnica (k. Bochni) 15 września, 11:00
Zryw Królówka - Żubr Gawłówek 15 września, 11:00
Borkowianka Borek - Raba II Książnice 15 września, 13:00
Ostrowianka Ostrów Królewski - Gryf Chronów 15 września, 11:00
Promień Mikluszowice - KR Jodłówka 15 września, 16:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Pauza: Gryf Chronów.
 
KR Jodłówka - Nieszkowianka Nieszkowice Małe 21 września, 16:00
Wisła Grobla - Promień Mikluszowice 22 września, 13:00
Raba II Książnice - Ostrowianka Ostrów Królewski 22 września, 16:00
Żubr Gawłówek - Borkowianka Borek 22 września, 16:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) - Zryw Królówka 22 września, 13:00

Kolejka 6 - 28-29 września

Pauza: Raba II Książnice.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe - Zryw Królówka
Borkowianka Borek - Korona Brzeźnica (k. Bochni)
Ostrowianka Ostrów Królewski - Żubr Gawłówek
Promień Mikluszowice - Gryf Chronów
KR Jodłówka - Wisła Grobla

Kolejka 7 - 5-6 października

Pauza: Żubr Gawłówek.
 
Wisła Grobla - Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Gryf Chronów - KR Jodłówka
Raba II Książnice - Promień Mikluszowice
Korona Brzeźnica (k. Bochni) - Ostrowianka Ostrów Królewski
Zryw Królówka - Borkowianka Borek

Kolejka 8 - 12-13 października

Pauza: Korona Brzeźnica (k. Bochni).
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe - Borkowianka Borek
Ostrowianka Ostrów Królewski - Zryw Królówka
Promień Mikluszowice - Żubr Gawłówek
KR Jodłówka - Raba II Książnice
Wisła Grobla - Gryf Chronów

Kolejka 9 - 19-20 października

Pauza: Zryw Królówka.
 
Gryf Chronów - Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Raba II Książnice - Wisła Grobla
Żubr Gawłówek - KR Jodłówka
Korona Brzeźnica (k. Bochni) - Promień Mikluszowice
Borkowianka Borek - Ostrowianka Ostrów Królewski

Kolejka 10 - 26-27 października

Pauza: Borkowianka Borek.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe - Ostrowianka Ostrów Królewski
Promień Mikluszowice - Zryw Królówka
KR Jodłówka - Korona Brzeźnica (k. Bochni)
Wisła Grobla - Żubr Gawłówek
Gryf Chronów - Raba II Książnice

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Pauza: Ostrowianka Ostrów Królewski.
 
Raba II Książnice - Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Żubr Gawłówek - Gryf Chronów
Korona Brzeźnica (k. Bochni) - Wisła Grobla
Zryw Królówka - KR Jodłówka
Borkowianka Borek - Promień Mikluszowice

Kolejka 12

Pauza: Nieszkowianka Nieszkowice Małe.
 
Ostrowianka Ostrów Królewski - Promień Mikluszowice
Borkowianka Borek - KR Jodłówka
Zryw Królówka - Wisła Grobla
Korona Brzeźnica (k. Bochni) - Gryf Chronów
Żubr Gawłówek - Raba II Książnice

Kolejka 13

Pauza: Promień Mikluszowice.
 
Żubr Gawłówek - Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Raba II Książnice - Korona Brzeźnica (k. Bochni)
Gryf Chronów - Zryw Królówka
Wisła Grobla - Borkowianka Borek
KR Jodłówka - Ostrowianka Ostrów Królewski

Kolejka 14

Pauza: KR Jodłówka.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe - Promień Mikluszowice
Ostrowianka Ostrów Królewski - Wisła Grobla
Borkowianka Borek - Gryf Chronów
Zryw Królówka - Raba II Książnice
Korona Brzeźnica (k. Bochni) - Żubr Gawłówek

Kolejka 15

Pauza: Wisła Grobla.
 
Korona Brzeźnica (k. Bochni) - Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Żubr Gawłówek - Zryw Królówka
Raba II Książnice - Borkowianka Borek
Gryf Chronów - Ostrowianka Ostrów Królewski
KR Jodłówka - Promień Mikluszowice

Kolejka 16

Pauza: Gryf Chronów.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe - KR Jodłówka
Promień Mikluszowice - Wisła Grobla
Ostrowianka Ostrów Królewski - Raba II Książnice
Borkowianka Borek - Żubr Gawłówek
Zryw Królówka - Korona Brzeźnica (k. Bochni)

Kolejka 17

Pauza: Raba II Książnice.
 
Zryw Królówka - Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Korona Brzeźnica (k. Bochni) - Borkowianka Borek
Żubr Gawłówek - Ostrowianka Ostrów Królewski
Gryf Chronów - Promień Mikluszowice
Wisła Grobla - KR Jodłówka

Kolejka 18

Pauza: Żubr Gawłówek.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe - Wisła Grobla
KR Jodłówka - Gryf Chronów
Promień Mikluszowice - Raba II Książnice
Ostrowianka Ostrów Królewski - Korona Brzeźnica (k. Bochni)
Borkowianka Borek - Zryw Królówka

Kolejka 19

Pauza: Korona Brzeźnica (k. Bochni).
 
Borkowianka Borek - Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Zryw Królówka - Ostrowianka Ostrów Królewski
Żubr Gawłówek - Promień Mikluszowice
Raba II Książnice - KR Jodłówka
Gryf Chronów - Wisła Grobla

Kolejka 20

Pauza: Zryw Królówka.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe - Gryf Chronów
Wisła Grobla - Raba II Książnice
KR Jodłówka - Żubr Gawłówek
Promień Mikluszowice - Korona Brzeźnica (k. Bochni)
Ostrowianka Ostrów Królewski - Borkowianka Borek

Kolejka 21

Pauza: Borkowianka Borek.
 
Ostrowianka Ostrów Królewski - Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Zryw Królówka - Promień Mikluszowice
Korona Brzeźnica (k. Bochni) - KR Jodłówka
Żubr Gawłówek - Wisła Grobla
Raba II Książnice - Gryf Chronów

Kolejka 22

Pauza: Ostrowianka Ostrów Królewski.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe - Raba II Książnice
Gryf Chronów - Żubr Gawłówek
Wisła Grobla - Korona Brzeźnica (k. Bochni)
KR Jodłówka - Zryw Królówka
Promień Mikluszowice - Borkowianka Borek

Klasa A 2019/2020 (Tarnów I (Bochnia))

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas