[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Tarnów I (Bochnia)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Żubr Gawłówek 10 22 7 1 2 30-13 3 0 1 13-8 4 1 1 17-5 1 3 1 0 0 2-0
2.  Zryw Królówka 10 22 7 1 2 28-10 3 0 1 9-4 4 1 1 19-6 1 0 0 0 1 0-2
3.  Promień Mikluszowice 10 20 6 2 2 29-17 4 1 1 16-7 2 1 1 13-10
4.  KR Jodłówka 10 19 6 1 3 33-16 4 1 0 19-3 2 0 3 14-13 1 3 1 0 0 3-1
5.  Borkowianka Borek 10 19 6 1 3 34-19 4 1 0 21-8 2 0 3 13-11 1 0 0 0 1 1-3
6.  Nieszkowianka Nieszkowice Małe 10 14 4 2 4 19-21 3 1 1 12-10 1 1 3 7-11
7.  Gryf Chronów 10 12 4 0 6 18-25 4 0 1 14-7 0 0 5 4-18 1 3 1 0 0 3-0
8.  Korona Brzeźnica (k. Bochni) 10 12 4 0 6 21-22 4 0 1 18-8 0 0 5 3-14 1 0 0 0 1 0-3
9.  Raba II Książnice 10 9 3 0 7 15-38 3 0 3 11-17 0 0 4 4-21 1 3 1 0 0 2-0
10.  Wisła Grobla 10 9 3 0 7 28-38 3 0 3 23-21 0 0 4 5-17 1 0 0 0 1 0-2
11.  Ostrowianka Ostrów Królewski 10 3 1 0 9 9-45 1 0 3 3-12 0 0 6 6-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Żubr Gawłówek    4-3 1-4 5-0 3-1 
 2 Zryw Królówka0-2     3-0 3-1 3-1 
 3 Promień Mikluszowice2-1 0-0     3-1 1-3 4-1 6-1 
 4 KR Jodłówka    3-1 1-1 2-1 8-0 5-0 
 5 Borkowianka Borek1-1     3-0 6-1 6-5 5-1 
 6 Nieszkowianka Nieszkowice Małe2-2 2-1 1-5     3-1 4-1 
 7 Gryf Chronów2-4 3-2 2-0     3-0 4-1 
 8 Korona Brzeźnica (k. Bochni)1-3 5-2     3-2 4-0 5-1 
 9 Raba II Książnice0-5 0-4 2-5 4-1     2-0 3-2 
 10 Wisła Grobla1-5 3-8 2-5 3-2 4-1     10-0 
 11 Ostrowianka Ostrów Królewski0-2 0-3 1-6 2-1     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Pauza: Nieszkowianka Nieszkowice Małe.
 
Promień Mikluszowice 6-1 Ostrowianka Ostrów Królewski 25 sierpnia, 17:00
KR Jodłówka 3-1 Borkowianka Borek 24 sierpnia, 17:00
Wisła Grobla 3-8 Zryw Królówka 25 sierpnia, 14:00
Gryf Chronów 3-0 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 25 sierpnia, 11:00
Raba II Książnice 0-5 Żubr Gawłówek 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Promień Mikluszowice.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 2-2 Żubr Gawłówek 1 września, 11:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 3-2 Raba II Książnice 1 września, 11:00
Zryw Królówka 3-1 Gryf Chronów 1 września, 14:00
Borkowianka Borek 6-5 Wisła Grobla 1 września, 14:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 1-6 KR Jodłówka 1 września, 17:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Pauza: KR Jodłówka.
 
Promień Mikluszowice 1-3 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 8 września, 17:00
Wisła Grobla 10-0 Ostrowianka Ostrów Królewski 8 września, 14:00
Gryf Chronów 3-2 Borkowianka Borek 8 września, 11:30
Raba II Książnice 0-4 Zryw Królówka 7 września, 17:00
Żubr Gawłówek 3-1 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 8 września, 17:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Pauza: Wisła Grobla.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 3-1 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 15 września, 11:00
Zryw Królówka 0-2 Żubr Gawłówek 15 września, 11:00
Borkowianka Borek 6-1 Raba II Książnice 15 września, 13:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-1 Gryf Chronów 15 września, 11:00
Promień Mikluszowice 3-1 KR Jodłówka 15 września, 16:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Pauza: Gryf Chronów.
 
KR Jodłówka 1-1 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 22 września, 16:00
Wisła Grobla 2-5 Promień Mikluszowice 22 września, 13:00
Raba II Książnice 3-2 Ostrowianka Ostrów Królewski 22 września, 16:00
Żubr Gawłówek 1-4 Borkowianka Borek 22 września, 16:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 1-3 Zryw Królówka 22 września, 13:00

Kolejka 6 - 28-29 września

Pauza: Raba II Książnice.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 2-1 Zryw Królówka 29 września, 12:00
Borkowianka Borek 3-0 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 29 września, 11:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 0-2 Żubr Gawłówek 29 września, 11:00
Promień Mikluszowice 4-1 Gryf Chronów 29 września, 16:00
KR Jodłówka 5-0 Wisła Grobla 28 września, 16:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Pauza: Żubr Gawłówek.
 
Wisła Grobla 3-2 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 6 października, 14:00
Gryf Chronów 2-4 KR Jodłówka 6 października, 11:30
Raba II Książnice 2-5 Promień Mikluszowice 5 października, 15:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 5-1 Ostrowianka Ostrów Królewski 6 października, 11:00
Zryw Królówka 3-1 Borkowianka Borek 6 października, 11:00

Kolejka 8 - 12-13 października

Pauza: Korona Brzeźnica (k. Bochni).
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 1-5 Borkowianka Borek 13 października, 12:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 0-3 Zryw Królówka 13 października, 15:00
Promień Mikluszowice 2-1 Żubr Gawłówek 13 października, 16:00
KR Jodłówka 8-0 Raba II Książnice 12 października, 15:30
Wisła Grobla 4-1 Gryf Chronów 13 października, 13:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Pauza: Zryw Królówka.
 
Gryf Chronów 2-0 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 20 października, 11:30
Raba II Książnice 2-0 Wisła Grobla 19 października, 14:30
Żubr Gawłówek 4-3 KR Jodłówka 20 października, 15:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 5-2 Promień Mikluszowice 20 października, 11:00
Borkowianka Borek 5-1 Ostrowianka Ostrów Królewski 20 października, 14:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Pauza: Borkowianka Borek.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 4-1 Ostrowianka Ostrów Królewski 27 października, 12:00
Promień Mikluszowice 0-0 Zryw Królówka 27 października, 15:00
KR Jodłówka 2-1 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 26 października, 15:00
Wisła Grobla 1-5 Żubr Gawłówek 27 października, 14:00
Gryf Chronów 4-1 Raba II Książnice 27 października, 11:00

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Pauza: Ostrowianka Ostrów Królewski.
 
Raba II Książnice 4-1 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 3 listopada, 11:00
Żubr Gawłówek 5-0 Gryf Chronów 3 listopada, 14:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 4-0 Wisła Grobla 3 listopada, 14:00
Zryw Królówka 3-0 KR Jodłówka 3 listopada, 14:00
Borkowianka Borek 1-1 Promień Mikluszowice 3 listopada, 14:00

Kolejka 12

Pauza: Nieszkowianka Nieszkowice Małe.
 
Ostrowianka Ostrów Królewski - Promień Mikluszowice
Borkowianka Borek - KR Jodłówka
Zryw Królówka - Wisła Grobla
Korona Brzeźnica (k. Bochni) - Gryf Chronów
Żubr Gawłówek - Raba II Książnice

Kolejka 13

Pauza: Promień Mikluszowice.
 
Żubr Gawłówek - Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Raba II Książnice - Korona Brzeźnica (k. Bochni)
Gryf Chronów - Zryw Królówka
Wisła Grobla - Borkowianka Borek
KR Jodłówka - Ostrowianka Ostrów Królewski

Kolejka 14

Pauza: KR Jodłówka.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe - Promień Mikluszowice
Ostrowianka Ostrów Królewski - Wisła Grobla
Borkowianka Borek - Gryf Chronów
Zryw Królówka - Raba II Książnice
Korona Brzeźnica (k. Bochni) - Żubr Gawłówek

Kolejka 15

Pauza: Wisła Grobla.
 
Korona Brzeźnica (k. Bochni) - Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Żubr Gawłówek - Zryw Królówka
Raba II Książnice - Borkowianka Borek
Gryf Chronów - Ostrowianka Ostrów Królewski
KR Jodłówka - Promień Mikluszowice

Kolejka 16

Pauza: Gryf Chronów.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe - KR Jodłówka
Promień Mikluszowice - Wisła Grobla
Ostrowianka Ostrów Królewski - Raba II Książnice
Borkowianka Borek - Żubr Gawłówek
Zryw Królówka - Korona Brzeźnica (k. Bochni)

Kolejka 17

Pauza: Raba II Książnice.
 
Zryw Królówka - Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Korona Brzeźnica (k. Bochni) - Borkowianka Borek
Żubr Gawłówek - Ostrowianka Ostrów Królewski
Gryf Chronów - Promień Mikluszowice
Wisła Grobla - KR Jodłówka

Kolejka 18

Pauza: Żubr Gawłówek.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe - Wisła Grobla
KR Jodłówka - Gryf Chronów
Promień Mikluszowice - Raba II Książnice
Ostrowianka Ostrów Królewski - Korona Brzeźnica (k. Bochni)
Borkowianka Borek - Zryw Królówka

Kolejka 19

Pauza: Korona Brzeźnica (k. Bochni).
 
Borkowianka Borek - Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Zryw Królówka - Ostrowianka Ostrów Królewski
Żubr Gawłówek - Promień Mikluszowice
Raba II Książnice - KR Jodłówka
Gryf Chronów - Wisła Grobla

Kolejka 20

Pauza: Zryw Królówka.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe - Gryf Chronów
Wisła Grobla - Raba II Książnice
KR Jodłówka - Żubr Gawłówek
Promień Mikluszowice - Korona Brzeźnica (k. Bochni)
Ostrowianka Ostrów Królewski - Borkowianka Borek

Kolejka 21

Pauza: Borkowianka Borek.
 
Ostrowianka Ostrów Królewski - Nieszkowianka Nieszkowice Małe
Zryw Królówka - Promień Mikluszowice
Korona Brzeźnica (k. Bochni) - KR Jodłówka
Żubr Gawłówek - Wisła Grobla
Raba II Książnice - Gryf Chronów

Kolejka 22

Pauza: Ostrowianka Ostrów Królewski.
 
Nieszkowianka Nieszkowice Małe - Raba II Książnice
Gryf Chronów - Żubr Gawłówek
Wisła Grobla - Korona Brzeźnica (k. Bochni)
KR Jodłówka - Zryw Królówka
Promień Mikluszowice - Borkowianka Borek

Klasa A 2019/2020 (Tarnów I (Bochnia))

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas