[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Nowy Sącz II (Limanowa-Podhale)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Słopnice 1 3 1 0 0 5-0 1 0 0 5-0 0 0 0 0-0
2.  Zalesianka Zalesie 1 3 1 0 0 6-2 1 0 0 6-2 0 0 0 0-0
3.  Turbacz Mszana Dolna 1 3 1 0 0 4-0 0 0 0 0-0 1 0 0 4-0
4.  LKS Szaflary 1 3 1 0 0 3-1 1 0 0 3-1 0 0 0 0-0
5.  Jordan Jordanów 1 3 1 0 0 1-0 0 0 0 0-0 1 0 0 1-0
6.  Jarmuta Szczawnica 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 LKS Rupniów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 AKS Ujanowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Krokus Przyszowa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
10.  Laskovia Laskowa 1 0 0 0 1 0-1 0 0 1 0-1 0 0 0 0-0
11.  Babia Góra Lipnica Wielka 1 0 0 0 1 1-3 0 0 0 0-0 0 0 1 1-3
12.  Czarni Czarny Dunajec 1 0 0 0 1 2-6 0 0 0 0-0 0 0 1 2-6
13.  Huragan Waksmund 1 0 0 0 1 0-4 0 0 1 0-4 0 0 0 0-0
14.  Granit Czarna Góra 1 0 0 0 1 0-5 0 0 0 0-0 0 0 1 0-5

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sokół Słopnice    5-0 
 2 Zalesianka Zalesie    6-2 
 3 Turbacz Mszana Dolna    
 4 LKS Szaflary    3-1 
 5 Jordan Jordanów    
 6 Jarmuta Szczawnica    
 7 LKS Rupniów    
 8 AKS Ujanowice    
 9 Krokus Przyszowa    
 10 Laskovia Laskowa0-1     
 11 Babia Góra Lipnica Wielka    
 12 Czarni Czarny Dunajec    
 13 Huragan Waksmund0-4     
 14 Granit Czarna Góra    

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

LKS Szaflary 3-1 Babia Góra Lipnica Wielka 17 sierpnia, 18:00
Jarmuta Szczawnica - Krokus Przyszowa 18 sierpnia, 17:00
Sokół Słopnice 5-0 Granit Czarna Góra 17 sierpnia, 18:00
Huragan Waksmund 0-4 Turbacz Mszana Dolna 18 sierpnia, 13:00
Zalesianka Zalesie 6-2 Czarni Czarny Dunajec 15 sierpnia, 18:00
LKS Rupniów - AKS Ujanowice 18 sierpnia, 17:30
Laskovia Laskowa 0-1 Jordan Jordanów 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Babia Góra Lipnica Wielka - Jordan Jordanów 25 sierpnia, 15:00
AKS Ujanowice - Laskovia Laskowa 25 sierpnia, 18:00
Czarni Czarny Dunajec - LKS Rupniów 25 sierpnia, 15:15
Turbacz Mszana Dolna - Zalesianka Zalesie 25 sierpnia, 15:00
Granit Czarna Góra - Huragan Waksmund 25 sierpnia, 15:00
Krokus Przyszowa - Sokół Słopnice
LKS Szaflary - Jarmuta Szczawnica 25 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Jarmuta Szczawnica - Babia Góra Lipnica Wielka
Sokół Słopnice - LKS Szaflary
Huragan Waksmund - Krokus Przyszowa
Zalesianka Zalesie - Granit Czarna Góra
LKS Rupniów - Turbacz Mszana Dolna
Laskovia Laskowa - Czarni Czarny Dunajec
Jordan Jordanów - AKS Ujanowice

Kolejka 4 - 7-8 września

Babia Góra Lipnica Wielka - AKS Ujanowice
Czarni Czarny Dunajec - Jordan Jordanów
Turbacz Mszana Dolna - Laskovia Laskowa
Granit Czarna Góra - LKS Rupniów
Krokus Przyszowa - Zalesianka Zalesie
LKS Szaflary - Huragan Waksmund
Jarmuta Szczawnica - Sokół Słopnice

Kolejka 5 - 14-15 września

Sokół Słopnice - Babia Góra Lipnica Wielka
Huragan Waksmund - Jarmuta Szczawnica
Zalesianka Zalesie - LKS Szaflary
LKS Rupniów - Krokus Przyszowa
Laskovia Laskowa - Granit Czarna Góra
Jordan Jordanów - Turbacz Mszana Dolna
AKS Ujanowice - Czarni Czarny Dunajec

Kolejka 6 - 21-22 września

Babia Góra Lipnica Wielka - Czarni Czarny Dunajec
Turbacz Mszana Dolna - AKS Ujanowice
Granit Czarna Góra - Jordan Jordanów
Krokus Przyszowa - Laskovia Laskowa
LKS Szaflary - LKS Rupniów
Jarmuta Szczawnica - Zalesianka Zalesie
Sokół Słopnice - Huragan Waksmund

Kolejka 7 - 28-29 września

Huragan Waksmund - Babia Góra Lipnica Wielka
Zalesianka Zalesie - Sokół Słopnice
LKS Rupniów - Jarmuta Szczawnica
Laskovia Laskowa - LKS Szaflary
Jordan Jordanów - Krokus Przyszowa
AKS Ujanowice - Granit Czarna Góra
Czarni Czarny Dunajec - Turbacz Mszana Dolna

Kolejka 8 - 5-6 października

Babia Góra Lipnica Wielka - Turbacz Mszana Dolna
Granit Czarna Góra - Czarni Czarny Dunajec
Krokus Przyszowa - AKS Ujanowice
LKS Szaflary - Jordan Jordanów
Jarmuta Szczawnica - Laskovia Laskowa
Sokół Słopnice - LKS Rupniów
Huragan Waksmund - Zalesianka Zalesie

Kolejka 9 - 12-13 października

Zalesianka Zalesie - Babia Góra Lipnica Wielka
LKS Rupniów - Huragan Waksmund
Laskovia Laskowa - Sokół Słopnice
Jordan Jordanów - Jarmuta Szczawnica
AKS Ujanowice - LKS Szaflary
Czarni Czarny Dunajec - Krokus Przyszowa
Turbacz Mszana Dolna - Granit Czarna Góra

Kolejka 10 - 19-20 października

Babia Góra Lipnica Wielka - Granit Czarna Góra
Krokus Przyszowa - Turbacz Mszana Dolna
LKS Szaflary - Czarni Czarny Dunajec
Jarmuta Szczawnica - AKS Ujanowice
Sokół Słopnice - Jordan Jordanów
Huragan Waksmund - Laskovia Laskowa
Zalesianka Zalesie - LKS Rupniów

Kolejka 11 - 26-27 października

LKS Rupniów - Babia Góra Lipnica Wielka
Laskovia Laskowa - Zalesianka Zalesie
Jordan Jordanów - Huragan Waksmund
AKS Ujanowice - Sokół Słopnice
Czarni Czarny Dunajec - Jarmuta Szczawnica
Turbacz Mszana Dolna - LKS Szaflary
Granit Czarna Góra - Krokus Przyszowa

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Babia Góra Lipnica Wielka - Krokus Przyszowa
LKS Szaflary - Granit Czarna Góra
Jarmuta Szczawnica - Turbacz Mszana Dolna
Sokół Słopnice - Czarni Czarny Dunajec
Huragan Waksmund - AKS Ujanowice
Zalesianka Zalesie - Jordan Jordanów
LKS Rupniów - Laskovia Laskowa

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Laskovia Laskowa - Babia Góra Lipnica Wielka
Jordan Jordanów - LKS Rupniów
AKS Ujanowice - Zalesianka Zalesie
Czarni Czarny Dunajec - Huragan Waksmund
Turbacz Mszana Dolna - Sokół Słopnice
Granit Czarna Góra - Jarmuta Szczawnica
Krokus Przyszowa - LKS Szaflary

Kolejka 14

Babia Góra Lipnica Wielka - LKS Szaflary
Krokus Przyszowa - Jarmuta Szczawnica
Granit Czarna Góra - Sokół Słopnice
Turbacz Mszana Dolna - Huragan Waksmund
Czarni Czarny Dunajec - Zalesianka Zalesie
AKS Ujanowice - LKS Rupniów
Jordan Jordanów - Laskovia Laskowa

Kolejka 15

Jordan Jordanów - Babia Góra Lipnica Wielka
Laskovia Laskowa - AKS Ujanowice
LKS Rupniów - Czarni Czarny Dunajec
Zalesianka Zalesie - Turbacz Mszana Dolna
Huragan Waksmund - Granit Czarna Góra
Sokół Słopnice - Krokus Przyszowa
Jarmuta Szczawnica - LKS Szaflary

Kolejka 16

Babia Góra Lipnica Wielka - Jarmuta Szczawnica
LKS Szaflary - Sokół Słopnice
Krokus Przyszowa - Huragan Waksmund
Granit Czarna Góra - Zalesianka Zalesie
Turbacz Mszana Dolna - LKS Rupniów
Czarni Czarny Dunajec - Laskovia Laskowa
AKS Ujanowice - Jordan Jordanów

Kolejka 17

AKS Ujanowice - Babia Góra Lipnica Wielka
Jordan Jordanów - Czarni Czarny Dunajec
Laskovia Laskowa - Turbacz Mszana Dolna
LKS Rupniów - Granit Czarna Góra
Zalesianka Zalesie - Krokus Przyszowa
Huragan Waksmund - LKS Szaflary
Sokół Słopnice - Jarmuta Szczawnica

Kolejka 18

Babia Góra Lipnica Wielka - Sokół Słopnice
Jarmuta Szczawnica - Huragan Waksmund
LKS Szaflary - Zalesianka Zalesie
Krokus Przyszowa - LKS Rupniów
Granit Czarna Góra - Laskovia Laskowa
Turbacz Mszana Dolna - Jordan Jordanów
Czarni Czarny Dunajec - AKS Ujanowice

Kolejka 19

Czarni Czarny Dunajec - Babia Góra Lipnica Wielka
AKS Ujanowice - Turbacz Mszana Dolna
Jordan Jordanów - Granit Czarna Góra
Laskovia Laskowa - Krokus Przyszowa
LKS Rupniów - LKS Szaflary
Zalesianka Zalesie - Jarmuta Szczawnica
Huragan Waksmund - Sokół Słopnice

Kolejka 20

Babia Góra Lipnica Wielka - Huragan Waksmund
Sokół Słopnice - Zalesianka Zalesie
Jarmuta Szczawnica - LKS Rupniów
LKS Szaflary - Laskovia Laskowa
Krokus Przyszowa - Jordan Jordanów
Granit Czarna Góra - AKS Ujanowice
Turbacz Mszana Dolna - Czarni Czarny Dunajec

Kolejka 21

Turbacz Mszana Dolna - Babia Góra Lipnica Wielka
Czarni Czarny Dunajec - Granit Czarna Góra
AKS Ujanowice - Krokus Przyszowa
Jordan Jordanów - LKS Szaflary
Laskovia Laskowa - Jarmuta Szczawnica
LKS Rupniów - Sokół Słopnice
Zalesianka Zalesie - Huragan Waksmund

Kolejka 22

Babia Góra Lipnica Wielka - Zalesianka Zalesie
Huragan Waksmund - LKS Rupniów
Sokół Słopnice - Laskovia Laskowa
Jarmuta Szczawnica - Jordan Jordanów
LKS Szaflary - AKS Ujanowice
Krokus Przyszowa - Czarni Czarny Dunajec
Granit Czarna Góra - Turbacz Mszana Dolna

Kolejka 23

Granit Czarna Góra - Babia Góra Lipnica Wielka
Turbacz Mszana Dolna - Krokus Przyszowa
Czarni Czarny Dunajec - LKS Szaflary
AKS Ujanowice - Jarmuta Szczawnica
Jordan Jordanów - Sokół Słopnice
Laskovia Laskowa - Huragan Waksmund
LKS Rupniów - Zalesianka Zalesie

Kolejka 24

Babia Góra Lipnica Wielka - LKS Rupniów
Zalesianka Zalesie - Laskovia Laskowa
Huragan Waksmund - Jordan Jordanów
Sokół Słopnice - AKS Ujanowice
Jarmuta Szczawnica - Czarni Czarny Dunajec
LKS Szaflary - Turbacz Mszana Dolna
Krokus Przyszowa - Granit Czarna Góra

Kolejka 25

Krokus Przyszowa - Babia Góra Lipnica Wielka
Granit Czarna Góra - LKS Szaflary
Turbacz Mszana Dolna - Jarmuta Szczawnica
Czarni Czarny Dunajec - Sokół Słopnice
AKS Ujanowice - Huragan Waksmund
Jordan Jordanów - Zalesianka Zalesie
Laskovia Laskowa - LKS Rupniów

Kolejka 26

Babia Góra Lipnica Wielka - Laskovia Laskowa
LKS Rupniów - Jordan Jordanów
Zalesianka Zalesie - AKS Ujanowice
Huragan Waksmund - Czarni Czarny Dunajec
Sokół Słopnice - Turbacz Mszana Dolna
Jarmuta Szczawnica - Granit Czarna Góra
LKS Szaflary - Krokus Przyszowa

IV liga 2019/2020 (małopolska (wschód))

Liga okręgowa 2019/2020 (Nowy Sącz I (Nowy Sącz-Gorlice))
Liga okręgowa 2019/2020 (Tarnów I)
Liga okręgowa 2019/2020 (Tarnów II)

Klasa A 2019/2020 (Limanowa)
Klasa A 2019/2020 (Podhale)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas