[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Podhale
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wiatr Ludźmierz 13 36 12 0 1 42-11 6 0 1 20-7 6 0 0 22-4
2.  Orkan Raba Wyżna 13 32 10 2 1 51-15 5 2 0 16-5 5 0 1 35-10
3.  Orawa Jabłonka 12 24 8 0 4 29-15 4 0 1 15-8 4 0 3 14-7
4.  KS Zakopane 12 23 7 2 3 30-15 4 0 1 18-6 3 2 2 12-9
5.  Lubań Tylmanowa 13 21 7 0 6 42-26 4 0 2 27-7 3 0 4 15-19 1 3 1 0 0 4-2
6.  Zawrat Bukowina Tatrzańska 13 21 7 0 6 39-24 3 0 4 18-15 4 0 2 21-9 1 0 0 0 1 2-4
7.  Zapora Kluszkowce 13 20 6 2 5 30-20 3 1 2 12-7 3 1 3 18-13
8.  Skalni Zaskale 13 19 6 1 6 25-28 3 1 2 13-10 3 0 4 12-18
9.  Dunajec Ostrowsko 12 17 5 2 5 17-21 2 1 4 9-16 3 1 1 8-5
10.  Biali Biały Dunajec 13 12 3 3 7 20-34 3 2 1 14-6 0 1 6 6-28
11.  Asy Zakopane 10 11 3 2 5 16-27 2 0 3 8-14 1 2 2 8-13
12.  KS Łapsze Niżne 13 9 3 0 10 24-61 2 0 6 18-40 1 0 4 6-21
13.  Gorce Rdzawka 13 8 2 2 9 14-38 2 1 4 10-20 0 1 5 4-18
14.  Podgórki Krauszów 13 3 1 0 12 12-56 1 0 5 5-27 0 0 7 7-29

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wiatr Ludźmierz    3-1 1-0 1-2 4-1 2-1 7-1 2-1 
 2 Orkan Raba Wyżna    2-1 3-1 6-0 2-1 2-1 1-1 0-0 
 3 Orawa Jabłonka    2-1 3-2 1-2 2-1 7-2 
 4 KS Zakopane    2-3 4-1 3-0* 5-0 4-2 
 5 Lubań Tylmanowa1-3     2-3 6-1 11-0 1-0 6-0 
 6 Zawrat Bukowina Tatrzańska2-4 0-2 2-0 2-4     6-2 5-1 1-2 
 7 Zapora Kluszkowce1-1 3-2     0-2 0-2 5-0 3-0 
 8 Skalni Zaskale0-3 0-2     1-1 6-1 3-1 3-2 
 9 Dunajec Ostrowsko0-2 1-6 0-2 1-1 1-3 2-1     4-1 
 10 Biali Biały Dunajec0-2 1-1 4-0     4-1 2-2 3-0 
 11 Asy Zakopane0-5 0-3 1-4 4-1     3-1 
 12 KS Łapsze Niżne1-4 4-15 2-3 1-6 0-7 1-3 4-0 5-2     
 13 Gorce Rdzawka0-2 1-5 0-6 4-1 0-2 3-3 2-1     
 14 Podgórki Krauszów1-5 1-6 0-8 0-3 1-4 2-1     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Orkan Raba Wyżna 1-1 Biali Biały Dunajec 18 sierpnia, 17:00
KS Zakopane 4-2 Podgórki Krauszów 18 sierpnia, 13:00
Skalni Zaskale 3-1 Gorce Rdzawka 17 sierpnia, 17:30
Zawrat Bukowina Tatrzańska 2-0 Orawa Jabłonka 18 sierpnia, 14:00
KS Łapsze Niżne 0-7 Zapora Kluszkowce 18 sierpnia, 14:00
Asy Zakopane 0-5 Wiatr Ludźmierz 18 sierpnia, 17:00
Dunajec Ostrowsko 1-3 Lubań Tylmanowa 17 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Biali Biały Dunajec 1-1 Zapora Kluszkowce 25 sierpnia, 11:00
Dunajec Ostrowsko 4-1 KS Łapsze Niżne 24 sierpnia, 17:30
Orawa Jabłonka 3-2 Lubań Tylmanowa 24 sierpnia, 17:30
Gorce Rdzawka 4-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska 24 sierpnia, 17:00
Asy Zakopane 4-1 Skalni Zaskale 25 sierpnia, 17:00
Podgórki Krauszów 1-5 Wiatr Ludźmierz 24 sierpnia, 17:00
Orkan Raba Wyżna 3-1 KS Zakopane 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

KS Zakopane 4-1 Biali Biały Dunajec 31 sierpnia, 17:30
Wiatr Ludźmierz 3-1 Orkan Raba Wyżna 1 września, 17:00
Skalni Zaskale 3-2 Podgórki Krauszów 31 sierpnia, 17:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-2 Asy Zakopane 16 października, 15:30
w pierwotnym terminie (1 września, 14:00) odwołany / w drugim terminie (26 września, 16:00) odwołany
Lubań Tylmanowa 1-0 Gorce Rdzawka 31 sierpnia, 17:00
KS Łapsze Niżne 2-3 Orawa Jabłonka 1 września, 14:00
Zapora Kluszkowce 0-2 Dunajec Ostrowsko 1 września, 17:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Biali Biały Dunajec 4-0 Dunajec Ostrowsko 7 września, 17:00
Orawa Jabłonka 1-2 Zapora Kluszkowce 7 września, 16:00
Gorce Rdzawka 2-1 KS Łapsze Niżne 7 września, 17:00
Asy Zakopane 0-3 Lubań Tylmanowa 8 września, 17:00
Podgórki Krauszów 0-8 Zawrat Bukowina Tatrzańska 10 sierpnia, 18:00
Orkan Raba Wyżna 2-1 Skalni Zaskale 8 września, 17:00
Wiatr Ludźmierz 1-2 KS Zakopane 8 września, 17:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Wiatr Ludźmierz 2-1 Biali Biały Dunajec 14 września, 16:30
Skalni Zaskale 0-3 KS Zakopane 14 września, 16:30
Zawrat Bukowina Tatrzańska 0-2 Orkan Raba Wyżna 15 września, 15:30
Lubań Tylmanowa 6-0 Podgórki Krauszów 14 września, 16:30
KS Łapsze Niżne 5-2 Asy Zakopane 15 września, 11:00
Zapora Kluszkowce 5-0 Gorce Rdzawka 14 września, 16:30
Dunajec Ostrowsko 0-2 Orawa Jabłonka 15 września, 11:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Biali Biały Dunajec 0-2 Orawa Jabłonka 22 września, 11:00
Gorce Rdzawka 0-2 Dunajec Ostrowsko 21 września, 16:00
Asy Zakopane 1-4 Zapora Kluszkowce 22 września, 16:00
Podgórki Krauszów 1-4 KS Łapsze Niżne 21 września, 16:00
Orkan Raba Wyżna 6-0 Lubań Tylmanowa 22 września, 16:00
KS Zakopane 2-3 Zawrat Bukowina Tatrzańska 22 września, 12:00
Wiatr Ludźmierz 7-1 Skalni Zaskale 21 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Skalni Zaskale 6-1 Biali Biały Dunajec 28 września, 16:30
Zawrat Bukowina Tatrzańska 2-4 Wiatr Ludźmierz 29 września, 13:00
Lubań Tylmanowa 1-3 KS Zakopane 28 września, 16:00
KS Łapsze Niżne 4-15 Orkan Raba Wyżna 29 września, 11:00
Zapora Kluszkowce 3-0 Podgórki Krauszów 29 września, 16:00
Dunajec Ostrowsko - Asy Zakopane 4 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (1 października, 16:30) odwołany
Gorce Rdzawka 0-6 Orawa Jabłonka 28 września, 16:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Biali Biały Dunajec 2-2 Gorce Rdzawka 5 października, 16:00
Asy Zakopane - Orawa Jabłonka 24 listopada, 15:30
w pierwotnym terminie (6 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (23 października, 15:30) odwołany
Podgórki Krauszów 0-3 Dunajec Ostrowsko 5 października, 15:30
Orkan Raba Wyżna 2-1 Zapora Kluszkowce 6 października, 15:30
KS Zakopane 3-0 KS Łapsze Niżne 5 października, 15:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Wiatr Ludźmierz 4-1 Lubań Tylmanowa 6 października, 15:00
Skalni Zaskale 0-2 Zawrat Bukowina Tatrzańska 5 października, 15:30

Kolejka 9 - 12-13 października

Zawrat Bukowina Tatrzańska 5-1 Biali Biały Dunajec 13 października, 11:00
Lubań Tylmanowa 2-3 Skalni Zaskale 12 października, 15:00
KS Łapsze Niżne 1-4 Wiatr Ludźmierz 13 października, 15:00
Zapora Kluszkowce 1-1 KS Zakopane 13 października, 15:00
Dunajec Ostrowsko 1-6 Orkan Raba Wyżna 13 października, 15:00
Orawa Jabłonka 7-2 Podgórki Krauszów 12 października, 15:00
Gorce Rdzawka 3-3 Asy Zakopane 13 października, 15:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Biali Biały Dunajec 4-1 Asy Zakopane 20 października, 15:30
Podgórki Krauszów 2-1 Gorce Rdzawka 19 października, 15:00
Orkan Raba Wyżna 2-1 Orawa Jabłonka 20 października, 15:00
Wiatr Ludźmierz 2-1 Zapora Kluszkowce 20 października, 15:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 2-4 Lubań Tylmanowa 20 października, 13:00
Dunajec Ostrowsko 1-1 KS Zakopane 19 października, 15:30
KS Łapsze Niżne 1-3 Skalni Zaskale 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Lubań Tylmanowa 6-1 Biali Biały Dunajec 26 października, 15:30
KS Łapsze Niżne 1-6 Zawrat Bukowina Tatrzańska 27 października, 14:00
Zapora Kluszkowce 0-2 Skalni Zaskale 26 października, 15:00
Dunajec Ostrowsko 0-2 Wiatr Ludźmierz 27 października, 14:00
Orawa Jabłonka 2-1 KS Zakopane 27 października, 11:30
Gorce Rdzawka 1-5 Orkan Raba Wyżna 27 października, 14:00
Asy Zakopane 3-1 Podgórki Krauszów 27 października, 14:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Biali Biały Dunajec 3-0 Podgórki Krauszów 3 listopada, 11:00
Orkan Raba Wyżna 0-0 Asy Zakopane 3 listopada, 14:00
KS Zakopane 5-0 Gorce Rdzawka 2 listopada, 14:00
Wiatr Ludźmierz 1-0 Orawa Jabłonka 2 listopada, 14:00
Skalni Zaskale 1-1 Dunajec Ostrowsko 2 listopada, 14:00
Zawrat Bukowina Tatrzańska 6-2 Zapora Kluszkowce 3 listopada, 11:00
Lubań Tylmanowa 11-0 KS Łapsze Niżne 3 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

KS Łapsze Niżne 4-0 Biali Biały Dunajec 10 listopada, 11:00
Zapora Kluszkowce 3-2 Lubań Tylmanowa 9 listopada, 13:30
Dunajec Ostrowsko 2-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska 10 listopada, 11:00
Orawa Jabłonka 2-1 Skalni Zaskale 10 listopada, 13:30
Gorce Rdzawka 0-2 Wiatr Ludźmierz 10 listopada, 13:00
Asy Zakopane - KS Zakopane 20 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (10 listopada, 14:00) odwołany
Podgórki Krauszów 1-6 Orkan Raba Wyżna 9 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 16-17 listopada

Wiatr Ludźmierz - Asy Zakopane 17 listopada, 13:00
Lubań Tylmanowa - Dunajec Ostrowsko 16 listopada, 13:00
Biali Biały Dunajec - Orkan Raba Wyżna 20 marca, 11:00
Podgórki Krauszów - KS Zakopane 20 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (17 listopada, 13:00) odwołany
Gorce Rdzawka - Skalni Zaskale 17 listopada, 13:00
Orawa Jabłonka - Zawrat Bukowina Tatrzańska 17 listopada, 13:00
Zapora Kluszkowce - KS Łapsze Niżne 16 listopada, 14:00

Kolejka 15

Zapora Kluszkowce - Biali Biały Dunajec
KS Łapsze Niżne - Dunajec Ostrowsko
Lubań Tylmanowa - Orawa Jabłonka
Zawrat Bukowina Tatrzańska - Gorce Rdzawka
Skalni Zaskale - Asy Zakopane
Wiatr Ludźmierz - Podgórki Krauszów
KS Zakopane - Orkan Raba Wyżna

Kolejka 16

Biali Biały Dunajec - KS Zakopane
Orkan Raba Wyżna - Wiatr Ludźmierz
Podgórki Krauszów - Skalni Zaskale
Asy Zakopane - Zawrat Bukowina Tatrzańska
Gorce Rdzawka - Lubań Tylmanowa
Orawa Jabłonka - KS Łapsze Niżne
Dunajec Ostrowsko - Zapora Kluszkowce

Kolejka 17

KS Zakopane - Wiatr Ludźmierz
Dunajec Ostrowsko - Biali Biały Dunajec
Zapora Kluszkowce - Orawa Jabłonka
KS Łapsze Niżne - Gorce Rdzawka
Lubań Tylmanowa - Asy Zakopane
Zawrat Bukowina Tatrzańska - Podgórki Krauszów
Skalni Zaskale - Orkan Raba Wyżna

Kolejka 18

Biali Biały Dunajec - Wiatr Ludźmierz
KS Zakopane - Skalni Zaskale
Orkan Raba Wyżna - Zawrat Bukowina Tatrzańska
Podgórki Krauszów - Lubań Tylmanowa
Asy Zakopane - KS Łapsze Niżne
Gorce Rdzawka - Zapora Kluszkowce
Orawa Jabłonka - Dunajec Ostrowsko

Kolejka 19

Orawa Jabłonka - Biali Biały Dunajec
Dunajec Ostrowsko - Gorce Rdzawka
Zapora Kluszkowce - Asy Zakopane
KS Łapsze Niżne - Podgórki Krauszów
Lubań Tylmanowa - Orkan Raba Wyżna
Zawrat Bukowina Tatrzańska - KS Zakopane
Skalni Zaskale - Wiatr Ludźmierz

Kolejka 20

Orawa Jabłonka - Gorce Rdzawka
Biali Biały Dunajec - Skalni Zaskale
Wiatr Ludźmierz - Zawrat Bukowina Tatrzańska
KS Zakopane - Lubań Tylmanowa
Orkan Raba Wyżna - KS Łapsze Niżne
Podgórki Krauszów - Zapora Kluszkowce
Asy Zakopane - Dunajec Ostrowsko

Kolejka 21

Gorce Rdzawka - Biali Biały Dunajec
Orawa Jabłonka - Asy Zakopane
Dunajec Ostrowsko - Podgórki Krauszów
Zapora Kluszkowce - Orkan Raba Wyżna
KS Łapsze Niżne - KS Zakopane
Lubań Tylmanowa - Wiatr Ludźmierz
Zawrat Bukowina Tatrzańska - Skalni Zaskale

Kolejka 22

Biali Biały Dunajec - Zawrat Bukowina Tatrzańska
Skalni Zaskale - Lubań Tylmanowa
Wiatr Ludźmierz - KS Łapsze Niżne
KS Zakopane - Zapora Kluszkowce
Orkan Raba Wyżna - Dunajec Ostrowsko
Podgórki Krauszów - Orawa Jabłonka
Asy Zakopane - Gorce Rdzawka

Kolejka 23

KS Zakopane - Dunajec Ostrowsko
Skalni Zaskale - KS Łapsze Niżne
Asy Zakopane - Biali Biały Dunajec
Gorce Rdzawka - Podgórki Krauszów
Orawa Jabłonka - Orkan Raba Wyżna
Zapora Kluszkowce - Wiatr Ludźmierz
Lubań Tylmanowa - Zawrat Bukowina Tatrzańska

Kolejka 24

Biali Biały Dunajec - Lubań Tylmanowa
Zawrat Bukowina Tatrzańska - KS Łapsze Niżne
Skalni Zaskale - Zapora Kluszkowce
Wiatr Ludźmierz - Dunajec Ostrowsko
KS Zakopane - Orawa Jabłonka
Orkan Raba Wyżna - Gorce Rdzawka
Podgórki Krauszów - Asy Zakopane

Kolejka 25

Podgórki Krauszów - Biali Biały Dunajec
Asy Zakopane - Orkan Raba Wyżna
Gorce Rdzawka - KS Zakopane
Orawa Jabłonka - Wiatr Ludźmierz
Dunajec Ostrowsko - Skalni Zaskale
Zapora Kluszkowce - Zawrat Bukowina Tatrzańska
KS Łapsze Niżne - Lubań Tylmanowa

Kolejka 26

Biali Biały Dunajec - KS Łapsze Niżne
Lubań Tylmanowa - Zapora Kluszkowce
Zawrat Bukowina Tatrzańska - Dunajec Ostrowsko
Skalni Zaskale - Orawa Jabłonka
Wiatr Ludźmierz - Gorce Rdzawka
KS Zakopane - Asy Zakopane
Orkan Raba Wyżna - Podgórki Krauszów

Liga okręgowa 2019/2020 (Nowy Sącz II (Limanowa-Podhale))

Klasa A 2019/2020 (Limanowa)

Klasa B 2019/2020 (Podhale I)
Klasa B 2019/2020 (Podhale II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas