[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: Jarosław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Tuczempy 30 64 20 4 6 78-28 12 1 2 44-9 8 3 4 34-19
2.  Orzeł Przeworsk 30 63 19 6 5 58-33 10 2 3 27-15 9 4 2 31-18
3.  Czuwaj Przemyśl 30 58 18 4 8 61-28 12 2 1 37-6 6 2 7 24-22
4.  Golbalux Wiązownica 30 51 16 3 11 48-36 6 2 7 21-21 10 1 4 27-15 2 3 1 0 1 3-3
5.  LKS Skołoszów 30 51 16 3 11 60-42 10 1 4 41-22 6 2 7 19-20 2 3 1 0 1 3-3
6.  Sokół Sieniawa 30 47 14 5 11 58-56 9 2 4 36-22 5 3 7 22-34
7.  Roztocze Narol 30 46 13 7 10 65-52 8 5 2 42-20 5 2 8 23-32
8.  Syrenka Roźwienica 30 45 13 6 11 45-39 7 5 3 21-13 6 1 8 24-26
9.  MKS Radymno 30 43 13 4 13 43-46 10 1 4 26-14 3 3 9 17-32
10.  Granica Stubno 30 39 10 9 11 54-50 8 2 5 32-22 2 7 6 22-28
11.  Błękitni Grzęska 30 37 10 7 13 36-51 8 3 4 27-26 2 4 9 9-25
12.  Start Pruchnik 30 35 9 8 13 40-52 7 5 3 26-22 2 3 10 14-30
13.  Budowlani Szówsko 30 26 6 8 16 35-49 5 5 5 21-19 1 3 11 14-30
14.  Zdrój Horyniec 30 25 7 4 19 44-86 4 3 8 21-39 3 1 11 23-47 2 4 1 1 0 5-3
15.  Polonia II Przemyśl 30 25 6 7 17 32-62 4 3 8 18-26 2 4 9 14-36 2 1 0 1 1 3-5
16.  Łęk Ostrów 30 21 6 3 21 32-79 5 2 8 19-34 1 1 13 13-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Piast Tuczempy    0-0 1-2 1-2 4-1 5-1 4-0 1-0 3-2 4-0 3-0 3-1 2-0 4-0 7-0 2-0 
 2 Orzeł Przeworsk0-3     2-0 0-1 1-0 3-1 2-2 2-2 1-2 1-0 2-0 1-0 2-1 2-0 4-2 4-1 
 3 Czuwaj Przemyśl1-0 0-1     2-0 2-1 2-0 2-0 4-0 3-0 1-1 3-0 4-1 3-2 6-0 0-0 4-0 
 4 Golbalux Wiązownica0-4 2-1 1-3     0-1 1-2 0-1 4-3 4-0 1-1 0-0 1-2 2-0 1-2 1-0 3-1 
 5 LKS Skołoszów1-4 2-4 0-0 2-3     4-0 4-2 3-1 3-2 4-1 0-1 1-0 3-0 7-3 4-1 3-0* 
 6 Sokół Sieniawa1-1 1-3 3-2 2-3 3-0     5-1 0-2 3-1 3-3 3-1 2-1 2-0 2-3 3-0 3-1 
 7 Roztocze Narol3-0 2-2 1-0 0-2 2-0 3-3     0-3 3-0 3-1 0-0 8-0 4-4 3-2 2-2 8-1 
 8 Syrenka Roźwienica1-4 3-1 0-2 1-1 0-1 2-0 3-1     1-1 0-0 3-1 1-1 0-0 3-0 2-0 1-0 
 9 MKS Radymno4-1 1-2 2-1 0-2 0-2 2-3 2-0 1-0     3-2 2-0 0-0 1-0 2-0 4-1 2-0 
 10 Granica Stubno3-1 0-4 1-0 1-3 2-2 4-1 0-1 2-3 3-3     5-1 1-0 0-2 3-1 1-0 6-0 
 11 Błękitni Grzęska1-5 1-2 1-1 3-2 2-1 3-2 2-3 3-1 2-0 1-1     0-3 2-1 2-1 1-1 3-2 
 12 Start Pruchnik0-3 1-1 3-2 1-0 0-2 1-1 4-2 2-3 0-0 2-1 1-1     1-1 4-2 4-2 2-1 
 13 Budowlani Szówsko0-0 2-3 3-1 0-2 1-1 1-2 1-0 3-0 0-2 2-2 2-0 0-0     2-2 2-3 2-1 
 14 Zdrój Horyniec2-5 0-0 1-4 2-1 1-5 1-2 2-2 1-0 1-3 2-5 0-4 3-2 3-1     1-1 1-4 
 15 Polonia II Przemyśl1-2 2-4 1-3 0-1 2-1 1-1 0-1 0-3* 3-0 0-3* 0-0 2-1 3-1 2-4     1-1 
 16 Łęk Ostrów1-1 1-3 2-3 0-4 0-1 1-3 1-7 0-3* 2-1 1-1 1-0 3-2 2-1 4-3 0-1     

Gazeta Codzienna Nowiny

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Zdrój Horyniec 2-2 Roztocze Narol
Sokół Sieniawa 2-1 Start Pruchnik
Syrenka Roźwienica 2-0 Polonia II Przemyśl
Błękitni Grzęska 1-5 Piast Tuczempy
MKS Radymno 2-1 Czuwaj Przemyśl
Łęk Ostrów 0-1 LKS Skołoszów
Granica Stubno 0-2 Budowlani Szówsko
Golbalux Wiązownica 2-1 Orzeł Przeworsk

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Roztocze Narol 2-2 Orzeł Przeworsk
Budowlani Szówsko 0-2 Golbalux Wiązownica
LKS Skołoszów 4-1 Granica Stubno
Czuwaj Przemyśl 4-0 Łęk Ostrów
Piast Tuczempy 3-2 MKS Radymno
Polonia II Przemyśl 0-0 Błękitni Grzęska
Start Pruchnik 2-3 Syrenka Roźwienica
Zdrój Horyniec 1-2 Sokół Sieniawa

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Sokół Sieniawa 5-1 Roztocze Narol
Syrenka Roźwienica 3-0 Zdrój Horyniec
Błękitni Grzęska 0-3 Start Pruchnik
MKS Radymno 4-1 Polonia II Przemyśl
Łęk Ostrów 1-1 Piast Tuczempy
Granica Stubno 1-0 Czuwaj Przemyśl
Golbalux Wiązownica 0-1 LKS Skołoszów
Orzeł Przeworsk 2-1 Budowlani Szówsko

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia

Roztocze Narol 4-4 Budowlani Szówsko
LKS Skołoszów 2-4 Orzeł Przeworsk
Czuwaj Przemyśl 2-0 Golbalux Wiązownica
Piast Tuczempy 4-0 Granica Stubno 1 września
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu zalania boiska w Tuczempach
Polonia II Przemyśl 1-1 Łęk Ostrów
Start Pruchnik 0-0 MKS Radymno
Zdrój Horyniec 0-4 Błękitni Grzęska
Sokół Sieniawa 0-2 Syrenka Roźwienica

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia

Syrenka Roźwienica 3-1 Roztocze Narol
Błękitni Grzęska 3-2 Sokół Sieniawa
MKS Radymno 2-0 Zdrój Horyniec
Łęk Ostrów 3-2 Start Pruchnik
Granica Stubno 1-0 Polonia II Przemyśl
Golbalux Wiązownica 0-4 Piast Tuczempy
Orzeł Przeworsk 2-0 Czuwaj Przemyśl
Budowlani Szówsko 1-1 LKS Skołoszów

Kolejka 6 - 4-5 września

Roztocze Narol 2-0 LKS Skołoszów
Czuwaj Przemyśl 3-2 Budowlani Szówsko
Piast Tuczempy 0-0 Orzeł Przeworsk
Polonia II Przemyśl 0-1 Golbalux Wiązownica
Start Pruchnik 2-1 Granica Stubno
Zdrój Horyniec 1-4 Łęk Ostrów
Sokół Sieniawa 3-1 MKS Radymno
Syrenka Roźwienica 3-1 Błękitni Grzęska

Kolejka 7 - 11-12 września

Błękitni Grzęska 2-3 Roztocze Narol
MKS Radymno 1-0 Syrenka Roźwienica
Łęk Ostrów 1-3 Sokół Sieniawa
Granica Stubno 3-1 Zdrój Horyniec
Golbalux Wiązownica 1-2 Start Pruchnik
Orzeł Przeworsk 4-2 Polonia II Przemyśl
Budowlani Szówsko 0-0 Piast Tuczempy
LKS Skołoszów 0-0 Czuwaj Przemyśl

Kolejka 8 - 18-19 września

Roztocze Narol 1-0 Czuwaj Przemyśl
Piast Tuczempy 4-1 LKS Skołoszów
Polonia II Przemyśl 3-1 Budowlani Szówsko
Start Pruchnik 1-1 Orzeł Przeworsk
Zdrój Horyniec 2-1 Golbalux Wiązownica
Sokół Sieniawa 3-3 Granica Stubno
Syrenka Roźwienica 1-0 Łęk Ostrów
Błękitni Grzęska 2-0 MKS Radymno

Kolejka 9 - 25-26 września

MKS Radymno 2-0 Roztocze Narol
Łęk Ostrów 1-0 Błękitni Grzęska
Granica Stubno 2-3 Syrenka Roźwienica
Golbalux Wiązownica 1-2 Sokół Sieniawa
Orzeł Przeworsk 2-0 Zdrój Horyniec
Budowlani Szówsko 0-0 Start Pruchnik
LKS Skołoszów 4-1 Polonia II Przemyśl
Czuwaj Przemyśl 1-0 Piast Tuczempy

Kolejka 10 - 2-3 października

Roztocze Narol 3-0 Piast Tuczempy
Polonia II Przemyśl 1-3 Czuwaj Przemyśl
Start Pruchnik 0-2 LKS Skołoszów
Zdrój Horyniec 3-1 Budowlani Szówsko
Sokół Sieniawa 1-3 Orzeł Przeworsk
Syrenka Roźwienica 1-1 Golbalux Wiązownica
Błękitni Grzęska 1-1 Granica Stubno
MKS Radymno 2-0 Łęk Ostrów

Kolejka 11 - 9-10 października

Łęk Ostrów 1-7 Roztocze Narol
Granica Stubno 3-3 MKS Radymno
Golbalux Wiązownica 0-0 Błękitni Grzęska
Orzeł Przeworsk 2-2 Syrenka Roźwienica
Budowlani Szówsko 1-2 Sokół Sieniawa
LKS Skołoszów 7-3 Zdrój Horyniec
Czuwaj Przemyśl 4-1 Start Pruchnik
Piast Tuczempy 7-0 Polonia II Przemyśl

Kolejka 12 - 16-17 października

Roztocze Narol 2-2 Polonia II Przemyśl
Start Pruchnik 0-3 Piast Tuczempy
Zdrój Horyniec 1-4 Czuwaj Przemyśl
Sokół Sieniawa 3-0 LKS Skołoszów
Syrenka Roźwienica 0-0 Budowlani Szówsko
Błękitni Grzęska 1-2 Orzeł Przeworsk
MKS Radymno 0-2 Golbalux Wiązownica
Łęk Ostrów 1-1 Granica Stubno

Kolejka 13 - 23-24 października

Granica Stubno 0-1 Roztocze Narol
Golbalux Wiązownica 3-1 Łęk Ostrów
Orzeł Przeworsk 1-2 MKS Radymno
Budowlani Szówsko 2-0 Błękitni Grzęska
LKS Skołoszów 3-1 Syrenka Roźwienica
Czuwaj Przemyśl 2-0 Sokół Sieniawa
Piast Tuczempy 4-0 Zdrój Horyniec
Polonia II Przemyśl 2-1 Start Pruchnik

Kolejka 14 - 30-31 października

Roztocze Narol 8-0 Start Pruchnik
Zdrój Horyniec 1-1 Polonia II Przemyśl
Sokół Sieniawa 1-1 Piast Tuczempy
Syrenka Roźwienica 0-2 Czuwaj Przemyśl
Błękitni Grzęska 2-1 LKS Skołoszów
MKS Radymno 1-0 Budowlani Szówsko
Łęk Ostrów 1-3 Orzeł Przeworsk
Granica Stubno 1-3 Golbalux Wiązownica

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Golbalux Wiązownica 0-1 Roztocze Narol
Orzeł Przeworsk 1-0 Granica Stubno
Budowlani Szówsko 2-1 Łęk Ostrów
LKS Skołoszów 3-2 MKS Radymno
Czuwaj Przemyśl 3-0 Błękitni Grzęska
Piast Tuczempy 1-0 Syrenka Roźwienica
Polonia II Przemyśl 1-1 Sokół Sieniawa
Start Pruchnik 4-2 Zdrój Horyniec

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Roztocze Narol 3-2 Zdrój Horyniec
Start Pruchnik 1-1 Sokół Sieniawa
Polonia II Przemyśl 0-3 Syrenka Roźwienica
(wo)
na boisku 0:0
Piast Tuczempy 3-0 Błękitni Grzęska
Czuwaj Przemyśl 3-0 MKS Radymno
LKS Skołoszów 3-0 Łęk Ostrów
(wo)
na boisku 2-0
Budowlani Szówsko 2-2 Granica Stubno
Orzeł Przeworsk 0-1 Golbalux Wiązownica

Kolejka 17 - 27 kwietnia

Orzeł Przeworsk 2-2 Roztocze Narol
Golbalux Wiązownica 2-0 Budowlani Szówsko
Granica Stubno 2-2 LKS Skołoszów
Łęk Ostrów 2-3 Czuwaj Przemyśl
MKS Radymno 4-1 Piast Tuczempy
Błękitni Grzęska 1-1 Polonia II Przemyśl 12 maja
Syrenka Roźwienica 1-1 Start Pruchnik
Sokół Sieniawa 2-3 Zdrój Horyniec

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Roztocze Narol 3-3 Sokół Sieniawa
Zdrój Horyniec 1-0 Syrenka Roźwienica
Start Pruchnik 1-1 Błękitni Grzęska
Polonia II Przemyśl 3-0 MKS Radymno
Piast Tuczempy 2-0 Łęk Ostrów
Czuwaj Przemyśl 1-1 Granica Stubno
LKS Skołoszów 2-3 Golbalux Wiązownica
Budowlani Szówsko 2-3 Orzeł Przeworsk

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

Budowlani Szówsko 1-0 Roztocze Narol
Orzeł Przeworsk 1-0 LKS Skołoszów
Golbalux Wiązownica 1-3 Czuwaj Przemyśl
Granica Stubno 3-1 Piast Tuczempy
Łęk Ostrów 0-1 Polonia II Przemyśl
MKS Radymno 0-0 Start Pruchnik
Błękitni Grzęska 2-1 Zdrój Horyniec
Syrenka Roźwienica 2-0 Sokół Sieniawa

Kolejka 20 - 23-24 kwietnia

Roztocze Narol 0-3 Syrenka Roźwienica
Sokół Sieniawa 3-1 Błękitni Grzęska
Zdrój Horyniec 1-3 MKS Radymno
Start Pruchnik 2-1 Łęk Ostrów
Polonia II Przemyśl 0-3 Granica Stubno
(wo)
na boisku 2:1
Piast Tuczempy 1-2 Golbalux Wiązownica
Czuwaj Przemyśl 0-1 Orzeł Przeworsk
LKS Skołoszów 3-0 Budowlani Szówsko

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

LKS Skołoszów 4-2 Roztocze Narol
Budowlani Szówsko 3-1 Czuwaj Przemyśl
Orzeł Przeworsk 0-3 Piast Tuczempy
Golbalux Wiązownica 1-0 Polonia II Przemyśl
Granica Stubno 1-0 Start Pruchnik
Łęk Ostrów 4-3 Zdrój Horyniec
MKS Radymno 2-3 Sokół Sieniawa
Błękitni Grzęska 3-1 Syrenka Roźwienica

Kolejka 22 - 4 maja

Roztocze Narol 0-0 Błękitni Grzęska
Syrenka Roźwienica 1-1 MKS Radymno 1 czerwca
Sokół Sieniawa 3-1 Łęk Ostrów
Zdrój Horyniec 2-5 Granica Stubno
Start Pruchnik 1-0 Golbalux Wiązownica
Polonia II Przemyśl 2-4 Orzeł Przeworsk 18 maja
Piast Tuczempy 2-0 Budowlani Szówsko
Czuwaj Przemyśl 2-1 LKS Skołoszów

Kolejka 23 - 7-8 maja

Czuwaj Przemyśl 2-0 Roztocze Narol
LKS Skołoszów 1-4 Piast Tuczempy
Budowlani Szówsko 2-3 Polonia II Przemyśl
Orzeł Przeworsk 1-0 Start Pruchnik
Golbalux Wiązownica 1-2 Zdrój Horyniec
Granica Stubno 4-1 Sokół Sieniawa
Łęk Ostrów 0-3 Syrenka Roźwienica
(wo)
na boisku 6-3
MKS Radymno 2-0 Błękitni Grzęska

Kolejka 24 - 14-15 maja

Roztocze Narol 3-0 MKS Radymno
przerwany w 70. minucie
Błękitni Grzęska 3-2 Łęk Ostrów
Syrenka Roźwienica 0-0 Granica Stubno
Sokół Sieniawa 2-3 Golbalux Wiązownica
Zdrój Horyniec 0-0 Orzeł Przeworsk
Start Pruchnik 1-1 Budowlani Szówsko
Polonia II Przemyśl 2-1 LKS Skołoszów
Piast Tuczempy 1-2 Czuwaj Przemyśl

Kolejka 25 - 21-22 maja

Piast Tuczempy 4-0 Roztocze Narol
Czuwaj Przemyśl 0-0 Polonia II Przemyśl
LKS Skołoszów 1-0 Start Pruchnik
Budowlani Szówsko 2-2 Zdrój Horyniec
Orzeł Przeworsk 3-1 Sokół Sieniawa
Golbalux Wiązownica 4-3 Syrenka Roźwienica
Granica Stubno 5-1 Błękitni Grzęska
Łęk Ostrów 2-1 MKS Radymno

Kolejka 26 - 25 maja

Roztocze Narol 8-1 Łęk Ostrów
MKS Radymno 3-2 Granica Stubno
Błękitni Grzęska 3-2 Golbalux Wiązownica
Syrenka Roźwienica 3-1 Orzeł Przeworsk
Sokół Sieniawa 2-0 Budowlani Szówsko
Zdrój Horyniec 1-5 LKS Skołoszów
Start Pruchnik 3-2 Czuwaj Przemyśl
Polonia II Przemyśl 1-2 Piast Tuczempy

Kolejka 27 - 28-29 maja

Polonia II Przemyśl 0-1 Roztocze Narol
Piast Tuczempy 3-1 Start Pruchnik
Czuwaj Przemyśl 6-0 Zdrój Horyniec
LKS Skołoszów 4-0 Sokół Sieniawa
Budowlani Szówsko 3-0 Syrenka Roźwienica
Orzeł Przeworsk 2-0 Błękitni Grzęska
Golbalux Wiązownica 4-0 MKS Radymno
Granica Stubno 6-0 Łęk Ostrów

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Roztocze Narol 3-1 Granica Stubno
Łęk Ostrów 0-4 Golbalux Wiązownica
MKS Radymno 1-2 Orzeł Przeworsk
Błękitni Grzęska 2-1 Budowlani Szówsko
Syrenka Roźwienica 0-1 LKS Skołoszów
Sokół Sieniawa 3-2 Czuwaj Przemyśl
Zdrój Horyniec 2-5 Piast Tuczempy
Start Pruchnik 4-2 Polonia II Przemyśl

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Start Pruchnik 4-2 Roztocze Narol
Polonia II Przemyśl 2-4 Zdrój Horyniec
Piast Tuczempy 5-1 Sokół Sieniawa
Czuwaj Przemyśl 4-0 Syrenka Roźwienica
LKS Skołoszów 0-1 Błękitni Grzęska
Budowlani Szówsko 0-2 MKS Radymno
Orzeł Przeworsk 4-1 Łęk Ostrów
Golbalux Wiązownica 1-1 Granica Stubno

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Roztocze Narol 0-2 Golbalux Wiązownica
Granica Stubno 0-4 Orzeł Przeworsk
Łęk Ostrów 2-1 Budowlani Szówsko
MKS Radymno 0-2 LKS Skołoszów
Błękitni Grzęska 1-1 Czuwaj Przemyśl
Syrenka Roźwienica 1-4 Piast Tuczempy
Sokół Sieniawa 3-0 Polonia II Przemyśl
Zdrój Horyniec 3-2 Start Pruchnik

IV liga 2004/2005 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2004/2005 (Dębica)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Krosno)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Stalowa Wola)

Klasa A 2004/2005 (Jarosław)
Klasa A 2004/2005 (Lubaczów)
Klasa A 2004/2005 (Przemyśl)
Klasa A 2004/2005 (Przeworsk)

Autor: Grzegorz Kostka
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas