[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Przemyśl
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Dubiecko 26 59 17 8 1 59-19 8 4 1 30-10 9 4 0 29-9
2.  Viking Orły 26 58 18 4 4 63-25 9 1 3 33-12 9 3 1 30-13
3.  Wiar Krówniki 26 43 12 7 7 60-45 7 3 3 37-25 5 4 4 23-20
4.  Bizon Medyka 26 40 11 7 8 58-42 8 3 2 33-15 3 4 6 25-27
5.  Korona Trójczyce 26 38 10 8 8 38-37 6 3 4 18-12 4 5 4 20-25 2 4 1 1 0 7-3
6.  Fort Jaksmanice 26 38 11 5 10 48-47 8 2 3 32-20 3 3 7 16-27 2 1 0 1 1 3-7
7.  Grom Wyszatyce 26 36 10 6 10 39-33 5 2 6 15-15 5 4 4 24-18
8.  Wesoła Zadąbrowie 26 35 9 8 9 48-56 4 6 3 27-24 5 2 6 21-32
9.  San Ostrów 26 34 8 10 8 30-35 5 5 3 14-12 3 5 5 16-23
10.  Leśnik Bircza 26 32 9 5 12 30-35 6 3 4 21-14 3 2 8 9-21
11.  ULKS Hermanowice 26 29 8 5 13 39-45 5 2 6 25-21 3 3 7 14-24
12.  Motor Grochowce 26 24 5 9 12 49-61 3 6 4 34-32 2 3 8 15-29 2 6 2 0 0 9-1
13.  Cresovia Kalników 26 24 6 6 14 34-60 2 5 6 15-25 4 1 8 19-35 2 0 0 0 2 1-9
14.  Biało-Czerwoni Kaszyce 26 10 2 4 20 21-76 1 1 11 9-36 1 3 9 12-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Dubiecko    1-1 2-2 2-0 4-1 2-0 1-3 3-0 5-0 1-1 0-0 2-1 4-1 3-0 
 2 Viking Orły0-1     3-0 4-2 3-1 3-3 1-2 2-0 3-1 2-1 0-1 7-0 4-0 1-0 
 3 Wiar Krówniki2-2 1-4     5-3 5-1 2-3 1-1 5-1 1-0 0-1 4-2 3-3 5-2 3-2 
 4 Bizon Medyka0-0 5-2 2-2     3-1 0-0 2-1 7-1 1-2 0-2 2-1 2-0 4-3 5-0 
 5 Korona Trójczyce0-3 0-2 0-0 3-1     4-0 0-0 0-2 1-1 1-0 2-1 3-0* 0-1 4-1 
 6 Fort Jaksmanice1-3 0-6 1-0 4-3 3-3     2-0 6-1 0-0 4-0 5-1 3-1 0-2 3-0 
 7 Grom Wyszatyce1-4 0-1 0-1 1-2 1-1 2-1     1-2 2-1 3-0 1-1 1-0 2-0 0-1 
 8 Wesoła Zadąbrowie1-1 0-0 1-3 1-1 2-2 4-2 1-5     1-1 2-1 2-0 2-4 3-3 7-1 
 9 San Ostrów0-0 0-3 0-3 0-0 1-1 1-0 2-1 3-0     2-0 0-1 1-1 3-1 1-1 
 10 Leśnik Bircza1-2 1-2 0-4 1-1 1-2 1-0 3-0 2-2 1-1     3-0 1-0 3-0 3-0* 
 11 ULKS Hermanowice0-2 2-4 3-1 0-2 1-1 5-0 1-2 0-3 4-2 2-0     1-1 1-2 5-1 
 12 Motor Grochowce1-3 0-0 6-4 5-4 1-2 2-5 1-1 2-2 1-2 2-2 3-3     6-0 4-4 
 13 Cresovia Kalników1-6 1-2 1-1 1-1 0-1 1-1 3-3 0-2 1-3 2-0 2-1 1-3     1-1 
 14 Biało-Czerwoni Kaszyce1-2 2-3 1-2 0-5 0-3* 0-1 0-5 1-5 2-2 0-1 0-2 2-1 0-4     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Motor Grochowce 4-4 Biało-Czerwoni Kaszyce
Fort Jaksmanice 4-0 Leśnik Bircza
Viking Orły 0-1 LKS Dubiecko
San Ostrów 0-3 Wiar Krówniki
Korona Trójczyce 0-1 Cresovia Kalników
ULKS Hermanowice 0-2 Bizon Medyka
Wesoła Zadąbrowie 1-5 Grom Wyszatyce

Kolejka 2 - 22 sierpnia

Biało-Czerwoni Kaszyce 0-5 Grom Wyszatyce
Bizon Medyka 7-1 Wesoła Zadąbrowie
Cresovia Kalników 2-1 ULKS Hermanowice
Wiar Krówniki 5-1 Korona Trójczyce
LKS Dubiecko 5-0 San Ostrów
Leśnik Bircza 1-2 Viking Orły
Motor Grochowce 2-5 Fort Jaksmanice

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Fort Jaksmanice 3-0 Biało-Czerwoni Kaszyce
Viking Orły 7-0 Motor Grochowce
przerwany w 65 min. z powodu zdekompletowania gości
San Ostrów 2-0 Leśnik Bircza
Korona Trójczyce 0-3 LKS Dubiecko
ULKS Hermanowice 3-1 Wiar Krówniki
Wesoła Zadąbrowie 3-3 Cresovia Kalników
Grom Wyszatyce 1-2 Bizon Medyka

Kolejka 4 - 5 września

Biało-Czerwoni Kaszyce 0-5 Bizon Medyka
Cresovia Kalników 3-3 Grom Wyszatyce
Wiar Krówniki 5-1 Wesoła Zadąbrowie
LKS Dubiecko 0-0 ULKS Hermanowice
Leśnik Bircza 1-2 Korona Trójczyce
Motor Grochowce 1-2 San Ostrów
Fort Jaksmanice 0-6 Viking Orły

Kolejka 5 - 12 września

Viking Orły 1-0 Biało-Czerwoni Kaszyce
San Ostrów 1-0 Fort Jaksmanice
Korona Trójczyce 3-0 Motor Grochowce
(wo)
ULKS Hermanowice 2-0 Leśnik Bircza
Wesoła Zadąbrowie 1-1 LKS Dubiecko
Grom Wyszatyce 0-1 Wiar Krówniki
Bizon Medyka 4-3 Cresovia Kalników

Kolejka 6 - 19 września

Biało-Czerwoni Kaszyce 0-4 Cresovia Kalników
Wiar Krówniki 5-3 Bizon Medyka
LKS Dubiecko 1-3 Grom Wyszatyce
Leśnik Bircza 2-2 Wesoła Zadąbrowie
Motor Grochowce 3-3 ULKS Hermanowice
Fort Jaksmanice 3-3 Korona Trójczyce
Viking Orły 3-1 San Ostrów

Kolejka 7 - 26 września

San Ostrów 1-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Korona Trójczyce 0-2 Viking Orły
ULKS Hermanowice 5-0 Fort Jaksmanice
Wesoła Zadąbrowie 2-4 Motor Grochowce
Grom Wyszatyce 3-0 Leśnik Bircza
Bizon Medyka 0-0 LKS Dubiecko
Cresovia Kalników 1-1 Wiar Krówniki

Kolejka 8 - 3 października

Biało-Czerwoni Kaszyce 1-2 Wiar Krówniki
LKS Dubiecko 4-1 Cresovia Kalników
Leśnik Bircza 1-1 Bizon Medyka
Motor Grochowce 1-1 Grom Wyszatyce
Fort Jaksmanice 6-1 Wesoła Zadąbrowie
Viking Orły 0-1 ULKS Hermanowice
San Ostrów 1-1 Korona Trójczyce

Kolejka 9 - 10 października

Korona Trójczyce 4-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
ULKS Hermanowice 4-2 San Ostrów
Wesoła Zadąbrowie 0-0 Viking Orły
Grom Wyszatyce 2-1 Fort Jaksmanice
Bizon Medyka 2-0 Motor Grochowce
Cresovia Kalników 2-0 Leśnik Bircza
Wiar Krówniki 2-2 LKS Dubiecko

Kolejka 10 - 17 października

Biało-Czerwoni Kaszyce 1-2 LKS Dubiecko
Leśnik Bircza 0-4 Wiar Krówniki
Motor Grochowce 6-0 Cresovia Kalników
Fort Jaksmanice 4-3 Bizon Medyka
Viking Orły 1-2 Grom Wyszatyce
San Ostrów 3-0 Wesoła Zadąbrowie
Korona Trójczyce 2-1 ULKS Hermanowice

Kolejka 11 - 24 października

ULKS Hermanowice 5-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Wesoła Zadąbrowie 2-2 Korona Trójczyce
Grom Wyszatyce 2-1 San Ostrów
Bizon Medyka 5-2 Viking Orły
Cresovia Kalników 1-1 Fort Jaksmanice
Wiar Krówniki 3-3 Motor Grochowce
LKS Dubiecko 1-1 Leśnik Bircza

Kolejka 12 - 31 października

Biało-Czerwoni Kaszyce 0-1 Leśnik Bircza
Motor Grochowce 1-3 LKS Dubiecko
Fort Jaksmanice 1-0 Wiar Krówniki
Viking Orły 4-0 Cresovia Kalników
San Ostrów 0-0 Bizon Medyka
Korona Trójczyce 0-0 Grom Wyszatyce
ULKS Hermanowice 0-3 Wesoła Zadąbrowie

Kolejka 13 - 7 listopada

Wesoła Zadąbrowie 7-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Grom Wyszatyce 1-1 ULKS Hermanowice
Bizon Medyka 3-1 Korona Trójczyce
Cresovia Kalników 1-3 San Ostrów
Wiar Krówniki 1-4 Viking Orły
LKS Dubiecko 2-0 Fort Jaksmanice
Leśnik Bircza 1-0 Motor Grochowce

Kolejka 14 - 3 maja

Biało-Czerwoni Kaszyce 2-1 Motor Grochowce
Leśnik Bircza 1-0 Fort Jaksmanice
LKS Dubiecko 1-1 Viking Orły
Wiar Krówniki 1-0 San Ostrów
Cresovia Kalników 0-1 Korona Trójczyce 25 maja
Bizon Medyka 2-1 ULKS Hermanowice
Grom Wyszatyce 1-2 Wesoła Zadąbrowie

Kolejka 15 - 10 kwietnia

Grom Wyszatyce 0-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Wesoła Zadąbrowie 1-1 Bizon Medyka
ULKS Hermanowice 1-2 Cresovia Kalników
Korona Trójczyce 0-0 Wiar Krówniki
San Ostrów 0-0 LKS Dubiecko
Viking Orły 2-1 Leśnik Bircza
Fort Jaksmanice 3-1 Motor Grochowce

Kolejka 16 - 17 kwietnia

Biało-Czerwoni Kaszyce 0-1 Fort Jaksmanice
Motor Grochowce 0-0 Viking Orły
Leśnik Bircza 1-1 San Ostrów
LKS Dubiecko 4-1 Korona Trójczyce
Wiar Krówniki 4-2 ULKS Hermanowice
Cresovia Kalników 0-2 Wesoła Zadąbrowie
Bizon Medyka 2-1 Grom Wyszatyce

Kolejka 17 - 24 kwietnia

Bizon Medyka 5-0 Biało-Czerwoni Kaszyce
Grom Wyszatyce 2-0 Cresovia Kalników
Wesoła Zadąbrowie 1-3 Wiar Krówniki
ULKS Hermanowice 0-2 LKS Dubiecko
Korona Trójczyce 1-0 Leśnik Bircza
San Ostrów 1-1 Motor Grochowce
Viking Orły 3-3 Fort Jaksmanice

Kolejka 18 - 1 maja

Biało-Czerwoni Kaszyce 2-3 Viking Orły
Fort Jaksmanice 0-0 San Ostrów
Motor Grochowce 1-2 Korona Trójczyce
Leśnik Bircza 3-0 ULKS Hermanowice
LKS Dubiecko 3-0 Wesoła Zadąbrowie
Wiar Krówniki 1-1 Grom Wyszatyce
Cresovia Kalników 1-1 Bizon Medyka

Kolejka 19 - 8 maja

Cresovia Kalników 1-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Bizon Medyka 2-2 Wiar Krówniki
Grom Wyszatyce 1-4 LKS Dubiecko
Wesoła Zadąbrowie 2-1 Leśnik Bircza 18 maja
ULKS Hermanowice 1-1 Motor Grochowce
Korona Trójczyce 4-0 Fort Jaksmanice
San Ostrów 0-3 Viking Orły

Kolejka 20 - 11 maja

Biało-Czerwoni Kaszyce 2-2 San Ostrów
Viking Orły 3-1 Korona Trójczyce
Fort Jaksmanice 5-1 ULKS Hermanowice
Motor Grochowce 2-2 Wesoła Zadąbrowie 25 maja
Leśnik Bircza 3-0 Grom Wyszatyce
LKS Dubiecko 2-0 Bizon Medyka
Wiar Krówniki 5-2 Cresovia Kalników

Kolejka 21 - 15 maja

Wiar Krówniki 3-2 Biało-Czerwoni Kaszyce
Cresovia Kalników 1-6 LKS Dubiecko
Bizon Medyka 0-2 Leśnik Bircza 25 maja
Grom Wyszatyce 1-0 Motor Grochowce
Wesoła Zadąbrowie 4-2 Fort Jaksmanice
ULKS Hermanowice 2-4 Viking Orły
Korona Trójczyce 1-1 San Ostrów

Kolejka 22 - 22 maja

Biało-Czerwoni Kaszyce 0-3 Korona Trójczyce
(wo)
San Ostrów 0-1 ULKS Hermanowice
Viking Orły 2-0 Wesoła Zadąbrowie
Fort Jaksmanice 2-0 Grom Wyszatyce
Motor Grochowce 5-4 Bizon Medyka
Leśnik Bircza 3-0 Cresovia Kalników
LKS Dubiecko 2-2 Wiar Krówniki

Kolejka 23 - 29 maja

LKS Dubiecko 3-0 Biało-Czerwoni Kaszyce
Wiar Krówniki 0-1 Leśnik Bircza
Cresovia Kalników 1-3 Motor Grochowce
Bizon Medyka 0-0 Fort Jaksmanice
Grom Wyszatyce 0-1 Viking Orły
Wesoła Zadąbrowie 1-1 San Ostrów
ULKS Hermanowice 1-1 Korona Trójczyce

Kolejka 24 - 5 czerwca

Biało-Czerwoni Kaszyce 0-2 ULKS Hermanowice
Korona Trójczyce 0-2 Wesoła Zadąbrowie
San Ostrów 2-1 Grom Wyszatyce
Viking Orły 4-2 Bizon Medyka
Fort Jaksmanice 0-2 Cresovia Kalników
Motor Grochowce 6-4 Wiar Krówniki
Leśnik Bircza 1-2 LKS Dubiecko

Kolejka 25 - 12 czerwca

Leśnik Bircza 3-0 Biało-Czerwoni Kaszyce
(wo)
LKS Dubiecko 2-1 Motor Grochowce
Wiar Krówniki 2-3 Fort Jaksmanice
Cresovia Kalników 1-2 Viking Orły
Bizon Medyka 1-2 San Ostrów
Grom Wyszatyce 1-1 Korona Trójczyce
Wesoła Zadąbrowie 2-0 ULKS Hermanowice

Kolejka 26 - 19 czerwca

Biało-Czerwoni Kaszyce 1-5 Wesoła Zadąbrowie
ULKS Hermanowice 1-2 Grom Wyszatyce
Korona Trójczyce 3-1 Bizon Medyka
San Ostrów 3-1 Cresovia Kalników
Viking Orły 3-0 Wiar Krówniki
Fort Jaksmanice 1-3 LKS Dubiecko
Motor Grochowce 2-2 Leśnik Bircza

Klasa okręgowa 2004/2005 (Jarosław)

Klasa A 2004/2005 (Jarosław)
Klasa A 2004/2005 (Lubaczów)
Klasa A 2004/2005 (Przeworsk)

Klasa B 2004/2005 (Przemyśl)

Autor: Grzegorz Kostka
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas