[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2004/2005, grupa: 2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lechia Gdańsk 30 66 21 3 6 62-31 11 2 2 26-10 10 1 4 36-21
2.  Unia Janikowo 30 60 18 6 6 57-27 10 3 2 38-18 8 3 4 19-9
3.  Toruński KP 30 58 18 4 8 59-32 9 3 3 32-15 9 1 5 27-17
4.  Warta Poznań 30 55 15 10 5 58-28 10 4 1 36-12 5 6 4 22-16
5.  Kaszubia Kościerzyna 30 50 15 5 10 54-44 12 1 2 39-17 3 4 8 15-27 4 7 2 1 1 5-5
6.  Kotwica Kołobrzeg 30 50 16 2 12 58-50 12 1 2 34-14 4 1 10 24-36 4 6 2 0 2 6-6
7.  Tur Turek 30 50 14 8 8 39-29 8 4 3 24-14 6 4 5 15-15 4 4 1 1 2 4-4
8.  Flota Świnoujście 30 48 15 3 12 52-38 12 2 1 32-8 3 1 11 20-30
9.  Amica II Wronki 30 38 11 5 14 47-38 9 4 2 29-10 2 1 12 18-28
10.  Chemik Bydgoszcz 30 37 10 7 13 34-34 9 2 4 24-10 1 5 9 10-24
11.  Obra Kościan 30 36 10 6 14 39-45 9 4 2 30-13 1 2 12 9-32 2 3 1 0 1 2-2
12.  Lech II Poznań 30 36 9 9 12 45-56 5 5 5 30-30 4 4 7 15-26 2 3 1 0 1 2-2
13.  Mieszko Gniezno 30 31 7 10 13 31-41 6 5 4 19-16 1 5 9 12-25
14.  Pogoń II Szczecin 30 26 7 5 18 39-69 6 1 8 23-28 1 4 10 16-41
15.  Unia Tczew 30 20 5 5 20 27-89 4 3 8 20-34 1 2 12 7-55
16.  Odra Chojna 30 15 5 0 25 22-72 4 0 11 13-25 1 0 14 9-47
Chemik/Zawisza Bydgoszcz powrócił do nazwy Chemik Bydgoszcz.
Amica II Wronki rozgrywa swoje mecze w Popowie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lechia Gdańsk    0-2 3-3 2-0 1-1 1-0 1-0 0-1 1-0 3-1 2-1 3-1 1-0 2-0 5-0 1-0 
 2 Unia Janikowo5-4     1-2 3-3 4-2 3-0 1-1 1-0 3-1 3-0 2-1 1-2 1-1 2-0 7-1 1-0 
 3 Toruński KP0-1 0-1     2-2 5-0 3-2 2-0 2-1 3-1 3-1 1-1 1-3 2-0 4-1 1-1 3-0 
 4 Warta Poznań5-1 2-1 0-2     2-1 3-0 1-1 3-2 2-2 0-0 3-0 1-0 0-0 2-1 4-1 8-0 
 5 Kaszubia Kościerzyna0-2 1-1 1-0 1-3     3-2 1-0 4-2 3-0 2-0 3-0* 5-0 5-2 6-3 2-1 2-1 
 6 Kotwica Kołobrzeg3-2 2-0 1-2 1-0 2-0     1-0 5-4 1-0 2-0 3-1 4-1 1-1 2-3 3-0* 3-0* 
 7 Tur Turek0-1 0-2 2-1 0-1 1-1 3-1     2-1 2-1 1-1 1-1 0-0 2-1 4-2 2-0 4-0 
 8 Flota Świnoujście0-2 1-0 2-1 1-0 4-1 4-0 1-0     2-1 1-1 2-0 2-1 4-0 5-0 1-1 2-0 
 9 Amica II Wronki1-3 0-2 2-1 1-1 2-0 2-0 1-1 2-0     2-0 3-0 0-0 1-0 1-1 6-1 5-0 
 10 Chemik Bydgoszcz0-3* 0-0 1-2 1-1 2-1 1-0 0-1 3-1 2-0     3-0 0-1 2-0 3-0 4-0 2-0 
 11 Obra Kościan2-1 0-1 1-0 3-1 0-2 1-1 0-0 3-0 2-1 1-1     1-0 2-2 3-1 6-0 5-2 
 12 Lech II Poznań1-4 3-2 3-4 0-0 2-2 3-5 2-3 4-2 0-5 0-0 2-1     0-0 2-2 5-0* 3-0* 
 13 Mieszko Gniezno2-2 0-0 0-1 0-0 1-0 3-6 1-2 1-0 2-1 1-0 2-0 2-2     0-0 0-1 4-1 
 14 Pogoń II Szczecin0-3* 0-4 0-2 1-3 0-0 2-4 1-2 0-3* 3-2 2-0 2-0 4-1 2-1     5-0 1-3 
 15 Unia Tczew2-3 0-2 0-4* 0-6 1-3 2-3 0-1 0-0 1-0 3-2 3-0 2-2 1-4 2-2     3-2 
 16 Odra Chojna0-4 0-1 0-2 0-1 0-1 2-0 2-3 0-3 1-3 0-3* 0-3* 0-1 1-0 3-0 4-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Odra Chojna 0-3 Obra Kościan
(wo)
pierwotnie (8 sierpnia, 17:00) mecz miał się odbyć w Pyrzycach, lecz w ostatniej chwili burmistrz Pyrzyc nie wyraził na to zgody
Unia Janikowo 3-1 Amica II Wronki 7 sierpnia, 16:00 (2000)
Ciesielski 24, Gajda 47, 62 - Pek 43
Kaszubia Kościerzyna 6-3 Pogoń II Szczecin 18 sierpnia, 17:00
Kaczmarek 3, Warszawski 7, Wiśniewski 18, 27, 40, Kugiel 88 - Bejnierowicz 36, 49 (k), Niedźwiecki 44
Lech II Poznań 0-0 Warta Poznań 7 sierpnia, 11:00 (500)
Toruński KP 2-1 Flota Świnoujście 7 sierpnia, 16:00 (1300)
Dobek 8, D.Nowak 59 - Baran 34 (k)
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Tur Turek 7 sierpnia, 17:00 (1300)
Dubiela 83 (k)
Chemik Bydgoszcz 2-0 Mieszko Gniezno 7 sierpnia, 12:00 (100)
Krawczyk 16, Korecki 22
Unia Tczew 2-3 Lechia Gdańsk 7 sierpnia, 11:00
Resmerowski 23, Lisiewicz 73 (k) - Czajka 7, Biskup 37, Radoń 42

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Obra Kościan 2-1 Lechia Gdańsk 14 sierpnia, 17:00 (800)
Piątek 57, Sikora 66 - Wasicki 14
Mieszko Gniezno 0-1 Unia Tczew 14 sierpnia, 17:00 (500)
Grudzień 46
Tur Turek 1-1 Chemik Bydgoszcz 14 sierpnia, 17:00 (1800)
Zasada 4 - Kardasz 34
Flota Świnoujście 4-0 Kotwica Kołobrzeg 15 sierpnia, 16:00 (1000)
Marcin Łapiński 14, Miązek 43, Mikuła 66, Niewiada 84
Warta Poznań 0-2 Toruński KP 14 sierpnia, 15:00 (150)
J.Maćkiewicz 15, Warczachowski 83
Pogoń II Szczecin 4-1 Lech II Poznań 14 sierpnia, 11:00 (700)
Śliwiński 9, 43, Bejnierowicz 77, Gajewski 88 - Topolski 67
Amica II Wronki 2-0 Kaszubia Kościerzyna 14 sierpnia, 13:00 (150)
Pek 32, Gregorek 78
Unia Janikowo 1-0 Odra Chojna 14 sierpnia, 17:00
Gajda 58
zamieniono gospodarza w związku z remontem stadionu w Chojnie

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Unia Janikowo 2-1 Obra Kościan 21 sierpnia, 16:00 (1500)
Gajda 67, Suchomski 90 - Piątek 48
Kaszubia Kościerzyna 2-1 Odra Chojna 21 sierpnia, 17:00
Warszawski 85, Kugiel 90 - Kaliszuk 80
Lech II Poznań 0-5 Amica II Wronki 22 sierpnia, 11:00 (150)
Dereżyński 4, 60, Bieniek 20, Lisowski 56, Borys 80
lub pierwszy gol Bieńka, a drugi Dereżyńskiego
Toruński KP 4-1 Pogoń II Szczecin 21 sierpnia, 16:00 (2000)
Dobek 8, J.Maćkiewicz 21, Maziarz 49, Drwięga 90 - Bejnierowicz 69
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Warta Poznań 21 sierpnia, 17:00 (1000)
Dubiela 24 (k)
Chemik Bydgoszcz 3-1 Flota Świnoujście 21 sierpnia, 16:00 (100)
Kardasz 10, Świerblewski 35, 59 - Mikuła 68
Unia Tczew 0-1 Tur Turek 22 sierpnia, 16:00 (500)
Zasada 16
Lechia Gdańsk 1-0 Mieszko Gniezno 21 sierpnia, 18:00 (2000)
S.Wojciechowski 62

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Obra Kościan 2-2 Mieszko Gniezno 29 sierpnia, 17:00 (800)
M.Wojciechowski 7, Putz 12 - Juszczak 13, Car 80
Tur Turek 0-1 Lechia Gdańsk 28 sierpnia, 17:00 (2000)
Biskup 46
Flota Świnoujście 1-1 Unia Tczew 28 sierpnia, 16:00 (960)
Mikuła 7 - Osmólski 71
Warta Poznań 0-0 Chemik Bydgoszcz 28 sierpnia, 15:00 (150)
Pogoń II Szczecin 2-4 Kotwica Kołobrzeg 28 sierpnia, 12:00
P.Celeban 17, 60 - Grodzicki 15, Halaburda 19, Hinc 44, Gosik 47
Amica II Wronki 2-1 Toruński KP 29 sierpnia, 13:00 (300)
Tarnowski 2, Lisowski 12 - Dobek 70
we Wronkach
Odra Chojna 0-1 Lech II Poznań 29 sierpnia, 17:00 (800)
Lipiecki 35
Unia Janikowo 4-2 Kaszubia Kościerzyna 28 sierpnia, 16:00 (1500)
Gajda 15, Woźniak 29, Krysiak 43, Bazler 89 - Mariusz Majewski 28, Warszawski 53

Kolejka 5 - 1 września

Kaszubia Kościerzyna 3-0 Obra Kościan 1 września, 17:00 (350)
(wo)
Wiśniewski 74 - Kostyk 49
mecz przerwany w 75. minucie przy stanie 1-1 - goście zeszli z boiska po otrzymaniu drugiej czerwonej kartki za faul bez piłki
Lech II Poznań 3-2 Unia Janikowo 1 września, 17:00 (300)
Pontus 61 (k), Wilk 63, Buzała 89 - Gajda 32, 90
Toruński KP 3-0 Odra Chojna 1 września, 17:00 (1500)
D.Nowak 46, J.Maćkiewicz 60, Drwięga 69
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Amica II Wronki 1 września, 17:00 (400)
Halaburda 90
Chemik Bydgoszcz 3-0 Pogoń II Szczecin 1 września, 16:00
Norsesowicz 47 (s), Zarembski 79, Krawczyk 84
Unia Tczew 0-6 Warta Poznań 1 września, 16:00 (250)
Bzdęga 5, D.Wojciechowski 25, Magdziarz 30, 35, 78, T.Lewandowski 90
Lechia Gdańsk 0-1 Flota Świnoujście 1 września, 17:00 (2500)
Mikuła 10
Mieszko Gniezno 1-2 Tur Turek 1 września, 17:00 (700)
Iwanicki 68 (k) - Kanclerowicz 40, Hyży 44

Kolejka 6 - 4-5 września

Obra Kościan 0-0 Tur Turek 5 września, 16:00 (800)
Flota Świnoujście 4-0 Mieszko Gniezno 4 września, 16:00 (500)
Mikuła 2, 60, 83, 84
Warta Poznań 5-1 Lechia Gdańsk 4 września, 15:00 (600)
Bzdęga 12, Piosik 45, Małecki 67, T.Lewandowski 69, Rydlewski 75 - Rusinek 60
Pogoń II Szczecin 5-0 Unia Tczew 4 września, 17:00 (100)
Śliwiński 22, Niedźwiecki 34, Kamrowski 45, Liszczak 65, Chwałek 87
Amica II Wronki 2-0 Chemik Bydgoszcz 5 września, 12:00 (100)
Bieniek 59, Łudziński 75
Odra Chojna 2-0 Kotwica Kołobrzeg 4 września, 15:00
Łągiewczyk 2, Zatorski 21
lub o 16:00
Unia Janikowo 1-2 Toruński KP 4 września, 16:00 (2500)
Ciesielski 23 - Thiede 1 (s), J.Maćkiewicz 12
Kaszubia Kościerzyna 5-0 Lech II Poznań 4 września, 17:00 (300)
Wiśniewski 20, 38, Pięta 65, 90, Jażdżewski 86

Kolejka 7 - 11-12 września

Lech II Poznań 2-1 Obra Kościan 12 września, 11:00 (150)
Pontus 81, 90 - M.Wojciechowski 72
Toruński KP 5-0 Kaszubia Kościerzyna 11 września, 16:00 (2500)
Dobek 2, Urbański 18, J.Maćkiewicz 23, D.Nowak 49, Drwięga 68
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Unia Janikowo 11 września, 17:00 (400)
Halaburda 50, G.Lewandowski 59
Chemik Bydgoszcz 2-0 Odra Chojna 11 września, 16:00
Korecki 8, Kardasz 90
Unia Tczew 1-0 Amica II Wronki 11 września, 16:00 (150)
Grudzień 56 (k)
Lechia Gdańsk 2-0 Pogoń II Szczecin 11 września, 17:00 (2500)
Kazubowski 32, Bejnierowicz 56 (s)
Mieszko Gniezno 0-0 Warta Poznań 11 września, 17:00 (300)
Tur Turek 2-1 Flota Świnoujście 11 września, 17:00 (1500)
Grabowski 75, Marcin Majewski 87 - Niewiada 34

Kolejka 8 - 18-19 września

Obra Kościan 3-0 Flota Świnoujście 18 września, 16:00
Bocheń 25 (s), Pawlak 88 (k), Marek 90
Warta Poznań 1-1 Tur Turek 19 września, 14:00 (400)
Magdziarz 39 - Sessou 17
Pogoń II Szczecin 2-1 Mieszko Gniezno 19 września, 16:00 (400)
Kowal 2, 78 - Gąsiorowski 38
Amica II Wronki 1-3 Lechia Gdańsk 19 września, 14:45 (100)
Rzepecki 88 - Biskup 57, Wasicki 59, Pietroń 64
we Wronkach
Odra Chojna 4-0 Unia Tczew 18 września, 16:00
Łągiewczyk 60, 80, Gutkowski 88, Gajewski 90 (k)
Unia Janikowo 3-0 Chemik Bydgoszcz 18 września, 16:00
Suchomski 57, Nykiel 76, Woźniak 81 (k)
Kaszubia Kościerzyna 3-2 Kotwica Kołobrzeg 18 września, 16:00 (400)
Mariusz Majewski 35, Wiśniewski 63, 66 - Polakowski 21, Horanin 86
Lech II Poznań 3-4 Toruński KP 19 września, 11:00 (200)
Gajtkowski 20, Pontus 30, A.Majewski 80 - J.Maćkiewicz 24, 32, 51, Dobek 87

Kolejka 9 - 25-26 września

Toruński KP 1-1 Obra Kościan 25 września, 16:00 (1500)
Dobek 27 - Putz 65
Kotwica Kołobrzeg 4-1 Lech II Poznań 25 września, 16:00 (500)
Polakowski 14, Dubiela 35, 86, Chwastek 42 - Fabiański 88
Chemik Bydgoszcz 2-1 Kaszubia Kościerzyna 25 września, 12:00 (300)
Korecki 17, Olszewski 46 - Mariusz Majewski 67
Unia Tczew 0-2 Unia Janikowo 25 września, 15:00 (300)
Thiede 69, Gajda 80
Lechia Gdańsk 1-0 Odra Chojna 25 września, 16:00 (2500)
Borkowski 87
Mieszko Gniezno 2-1 Amica II Wronki 25 września, 16:00 (300)
Pawłowski 47, Piechowiak 85 - Tarnowski 8
Tur Turek 4-2 Pogoń II Szczecin 25 września, 16:00 (1200)
Hyży 68, 87 (k), Sessou 79, Pańczyk 81 - P.Celeban 14, Bodziony 67
Flota Świnoujście 1-0 Warta Poznań 25 września, 15:00 (600)
Cebulski 67

Kolejka 10 - 2-3 października

Obra Kościan 3-1 Warta Poznań 2 października, 15:00 (600)
Kostyk 10, 32, Piątek 15 - Magdziarz 83
Pogoń II Szczecin 0-3 Flota Świnoujście 3 października, 15:00 (1000)
(wo)
Noga 90
na boisku 0-1, zweryfikowano jako walkower 0-3, ponieważ Pogoń nie opłaciła w terminie kary za żółte kartki Adama Liszczaka
Amica II Wronki 1-1 Tur Turek 3 października, 13:00 (150)
Bieniek 40 - Hyży 88 (k)
Odra Chojna 1-0 Mieszko Gniezno 2 października, 15:00 (600)
Michalski 40
Unia Janikowo 5-4 Lechia Gdańsk 2 października, 14:00 (2000)
Krysiak 20, 90, Nykiel 73, Ciesielski 82, Mikołajczak 86 - Bławat 30, 35, Melaniuk 62, 87
Kaszubia Kościerzyna 2-1 Unia Tczew 2 października, 16:00 (200)
Kugiel 35, Warszawski 75 - Kwiatkowski 58
Lech II Poznań 0-0 Chemik Bydgoszcz 2 października, 12:00 (100)
Toruński KP 3-2 Kotwica Kołobrzeg 2 października, 13:00 (1600)
Drwięga 18, J.Maćkiewicz 67, 78 - Halaburda 31, Dubiela 75

Kolejka 11 - 9-10 października

Kotwica Kołobrzeg 3-1 Obra Kościan 9 października, 16:00 (500)
Chwastek 32, Polakowski 47, 58 - Olejniczak 70 (k)
Chemik Bydgoszcz 1-2 Toruński KP 9 października, 12:00 (800)
Wolski 45 - J.Maćkiewicz 64, D.Nowak 73
Unia Tczew 2-2 Lech II Poznań 9 października, 14:00 (150)
Szczepiński 4, Lisiewicz 62 - Buzała 30, Lipiecki 90
Lechia Gdańsk 1-1 Kaszubia Kościerzyna 13 listopada, 14:00 (3500)
Wasicki 90 - Wiśniewski 27
Mieszko Gniezno 0-0 Unia Janikowo 9 października, 15:30 (1000)
Tur Turek 4-0 Odra Chojna 9 października, 15:00 (1700)
Marcin Majewski 44, 87, Sessou 59, Kanclerowicz 78
Flota Świnoujście 2-1 Amica II Wronki 9 października, 14:00 (500)
Miązek 34, Baran 87 (k) - Bieniek 25
Warta Poznań 2-1 Pogoń II Szczecin 9 października, 15:00 (250)
Magdziarz 40, 55 (k) - Kamrowski 29

Kolejka 12 - 16-17 października

Obra Kościan 3-1 Pogoń II Szczecin 16 października, 15:00 (700)
Piechniak 20, Piątek 68, 90 - P.Celeban 64
Amica II Wronki 1-1 Warta Poznań 17 października, 11:00 (200)
Kowalczyk 35 - Niedźwiedź 54
Odra Chojna 0-3 Flota Świnoujście 16 października, 15:00 (200)
Mikuła 16, 73, 88
Unia Janikowo 1-1 Tur Turek 16 października, 14:00 (2000)
Woźniak 41 - Sessou 62
Kaszubia Kościerzyna 5-2 Mieszko Gniezno 16 października, 16:00 (300)
Kugiel 16, 40, 79, 87, Warszawski 83 - Iwanicki 53, Tarnogrodzki 54
Lech II Poznań 1-4 Lechia Gdańsk 17 października, 11:00 (1000)
Nawrocik 90 - Kazubowski 14, S.Wojciechowski 40, Melaniuk 66, Rusinek 81
Toruński KP 1-1 Unia Tczew 16 października, 14:00 (1000)
Świderek 48 - Kwiatkowski 33
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Chemik Bydgoszcz 16 października, 15:00
Gosik 5, Hinc 90

Kolejka 13 - 23-24 października

Chemik Bydgoszcz 3-0 Obra Kościan 23 października, 12:00 (100)
Tlałka 6, Zarembski 44, Wolski 78
lub o 11:00; lub gol Wolskiego w 68. minucie
Unia Tczew 2-3 Kotwica Kołobrzeg 23 października, 13:00 (200)
Grudzień 13, Lisiewicz 86 (k) - G.Lewandowski 52, Polakowski 61, 63
Lechia Gdańsk 3-3 Toruński KP 23 października, 15:00 (6000)
Biskup 27, Kazubowski 53, Bławat 73 - Hanczewski 15, 90, J.Maćkiewicz 77
Mieszko Gniezno 2-2 Lech II Poznań 23 października, 15:00 (400)
Iwanicki 48 (k), Car 75 - Chmielecki 3, Buzała 53
Tur Turek 1-1 Kaszubia Kościerzyna 23 października, 15:00 (1800)
Hyży 52 (k) - Kugiel 58
Flota Świnoujście 1-0 Unia Janikowo 23 października, 14:00 (600)
Baran 62
Warta Poznań 8-0 Odra Chojna 24 października, 14:00 (200)
Magdziarz 11, Piosik 32, 38, 55, Owczarek 35, Bzdęga 84, T.Lewandowski 85, Niedźwiedź 89
Pogoń II Szczecin 3-2 Amica II Wronki 24 października, 14:00 (250)
Kowal 6, Terlecki 51, Łabędzki 68 - Kowalczyk 30, 90

Kolejka 14 - 30-31 października

Obra Kościan 2-1 Amica II Wronki 30 października, 14:00 (500)
M.Wojciechowski 52, Piechniak 55 - Bieniek 5
Odra Chojna 3-0 Pogoń II Szczecin 30 października, 14:00
Łągiewczyk 10, Gajewski 85, Michalski 89
Unia Janikowo 3-3 Warta Poznań 30 października, 13:00 (1800)
Gajda 16, Młodzieniak 45, Jeziorski 89 - T.Lewandowski 54, Owczarek 58, Bzdęga 65
Kaszubia Kościerzyna 4-2 Flota Świnoujście 30 października, 14:00 (300)
Pięta 2, 56 (k), Mariusz Majewski 11, Wiśniewski 90 - Ciołek 18, Cebulski 67
Lech II Poznań 2-3 Tur Turek 30 października, 11:00 (150)
Wilk 21, Zakrzewski 79 - Kanclerowicz 47, Hyży 78, 87
Toruński KP 2-0 Mieszko Gniezno 30 października, 14:00 (1500)
Hanczewski 19, J.Maćkiewicz 32
Kotwica Kołobrzeg 3-2 Lechia Gdańsk 30 października, 14:00 (1200)
Dubiela 35 (k), 54, 64 (k) - Rusinek 78, Melaniuk 90
Chemik Bydgoszcz 4-0 Unia Tczew 30 października, 12:00 (200)
Wolski 55, Świerblewski 71, Filarski 82, Kardasz 83
lub drugi gol Filarskiego, a trzeci Świerblewskiego

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Unia Tczew 3-0 Obra Kościan 6 listopada, 13:00 (150)
Kwiatkowski 13, Szczepiński 30, Sołtysiak 74 (s)
Lechia Gdańsk 3-1 Chemik Bydgoszcz 6 listopada, 14:00 (2000)
Melaniuk 20, 39, Brede 21 - Korecki 76
Mieszko Gniezno 3-6 Kotwica Kołobrzeg 6 listopada, 14:00 (150)
Tarnogrodzki 10, 52, Pawłowski 37 - Muzyczuk 5, Gosik 13, G.Lewandowski 18, Halaburda 24, Dubiela 31 (k), Chwastek 55
lub trzeci gol dla Kotwicy Polakowskiego
Tur Turek 2-1 Toruński KP 7 listopada, 11:00 (2000)
Nawrocki 22, Kanclerowicz 87 - Świderek 57
Flota Świnoujście 2-1 Lech II Poznań 6 listopada, 13:00 (500)
Noga 47, Baran 89 - Buzała 17
Warta Poznań 2-1 Kaszubia Kościerzyna 6 listopada, 14:00 (100)
Piosik 38, Magdziarz 57 - Mariusz Majewski 80
Pogoń II Szczecin 0-4 Unia Janikowo 7 listopada, 13:00
Suchomski 39, Ciesielski 40, Mikołajczak 72, Filipek 88
Amica II Wronki 5-0 Odra Chojna 7 listopada, 11:00 (100)
T.Nowak 10, Lisowski 45, Dereżyński 66, 85, Łudziński 69

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Obra Kościan 5-2 Odra Chojna 13 kwietnia, 16:00 (700)
Sołtysiak 3, Jasiński 14, M.Wojciechowski 61, Radzewicz 63, Sokołowski 89 - Kwaśniewski 36, 87 (k)
Amica II Wronki 0-2 Unia Janikowo 13 kwietnia, 16:00 (100)
Rasić 21, B.Abbott 88
Pogoń II Szczecin 0-0 Kaszubia Kościerzyna 13 kwietnia, 13:30 (100)
Warta Poznań 1-0 Lech II Poznań 13 kwietnia, 16:00 (500)
Piosik 29
Flota Świnoujście 2-1 Toruński KP 13 kwietnia, 16:00 (600)
Komar 6, Mikuła 86 (k) - Hanczewski 87
Tur Turek 3-1 Kotwica Kołobrzeg 13 kwietnia, 16:00 (1800)
Andrzejczak 56, Pieprzyk 64, Marcin Majewski 81 - Gosik 45
Mieszko Gniezno 1-0 Chemik Bydgoszcz 13 kwietnia, 16:00 (450)
Chrzanowski 13
Lechia Gdańsk 5-0 Unia Tczew 13 kwietnia, 16:00 (2500)
Kalkowski 26, Fechner 43, Szczepiński 48, Bławat 78, 88

Kolejka 17 - 25 maja

Odra Chojna 0-1 Unia Janikowo 25 maja, 18:00
Filipek 30
Lechia Gdańsk 2-1 Obra Kościan 25 maja, 18:00 (3000)
Kalkowski 2, Rusinek 30 - M.Wojciechowski 37
Unia Tczew 1-4 Mieszko Gniezno 25 maja, 18:00 (100)
Sarnecki 56 - Iwanicki 10 (k), 32, Król 12, 34
Chemik Bydgoszcz 0-1 Tur Turek 25 maja, 18:00
Zasada 43
Kotwica Kołobrzeg 5-4 Flota Świnoujście 25 maja, 18:00 (200)
Halaburda 3, Gosik 15, Dubiela 19, Muzyczuk 70, Chwastek 80 - Mikuła 10, 33, Cebulski 13, Marcin Łapiński 50
Toruński KP 2-2 Warta Poznań 25 maja, 18:00
Woroniecki 1, J.Maćkiewicz 12 - Rybarczyk 65, Niedźwiedź 68
Lech II Poznań 2-2 Pogoń II Szczecin 25 maja, 18:00 (200)
Buzała 51, Bandosz 67 - Chwałek 52, Śliwiński 79
Kaszubia Kościerzyna 3-0 Amica II Wronki 25 maja, 18:00 (300)
Romanów 21, Kugiel 65 (k), 74

Kolejka 18 - 25-26 marca

Obra Kościan 0-1 Unia Janikowo 26 marca, 15:00 (800)
Jarmuż 46
Odra Chojna 0-1 Kaszubia Kościerzyna 26 marca, 14:00 (400)
Mariusz Majewski 45
Amica II Wronki 0-0 Lech II Poznań 25 marca, 15:00 (200)
Pogoń II Szczecin 0-2 Toruński KP 26 marca, 15:00 (600)
Warczachowski 50, Świderek 56
Warta Poznań 3-0 Kotwica Kołobrzeg 26 marca, 14:00 (500)
T.Lewandowski 63, Ngamayama 72, Magdziarz 81 (k)
Flota Świnoujście 1-1 Chemik Bydgoszcz 26 marca, 15:00 (800)
Mikuła 63 - Filarski 60
Tur Turek 2-0 Unia Tczew 26 marca, 15:00 (1800)
Sarnecki 37 (s), Hyży 89 (k)
Mieszko Gniezno 2-2 Lechia Gdańsk 26 marca, 15:00 (2000)
Król 2, Kuczyński 47 (k) - Rusinek 36, Fechner 81

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Mieszko Gniezno 2-0 Obra Kościan 2 kwietnia, 16:00 (900)
Zieniuk 18, Król 88
Lechia Gdańsk 1-0 Tur Turek 2 kwietnia, 16:00 (3000)
Rusinek 6
Unia Tczew 0-0 Flota Świnoujście 2 kwietnia, 11:00 (200)
Chemik Bydgoszcz 1-1 Warta Poznań 2 kwietnia, 12:00
Kozłowski 86 - Piątek 57
Kotwica Kołobrzeg 2-3 Pogoń II Szczecin 2 kwietnia, 16:00
Halaburda 65, Chwastek 88 - Niedźwiecki 14, P.Celeban 20, Kowal 45
Toruński KP 3-1 Amica II Wronki 2 kwietnia, 14:00 (2500)
Cieśliński 46, J.Maćkiewicz 53, Warczachowski 78 (k) - Lisowski 30
Lech II Poznań 3-0 Odra Chojna 20 kwietnia, 15:45 (50)
(wo)
Łągiewczyk 25
na boisku 0-1
Kaszubia Kościerzyna 1-1 Unia Janikowo 2 kwietnia, 16:00 (400)
Kaczmarek 46 - B.Abbott 75 (k)

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Obra Kościan 0-2 Kaszubia Kościerzyna 9 kwietnia, 16:00 (600)
Kugiel 21, Romanów 80
Unia Janikowo 1-2 Lech II Poznań 9 kwietnia, 16:00 (1500)
Filipek 90 - Buzała 10, Marciniak 22
Odra Chojna 0-2 Toruński KP 10 kwietnia, 15:00
J.Maćkiewicz 6, Warczachowski 70
Amica II Wronki 2-0 Kotwica Kołobrzeg 10 kwietnia, 13:00 (100)
F.Burkhardt 67, Nadworny 90
Pogoń II Szczecin 2-0 Chemik Bydgoszcz 10 kwietnia, 14:00
Masternak 37, P.Celeban 46
Warta Poznań 4-1 Unia Tczew 9 kwietnia, 15:00 (200)
Piątek 29, 60, Owczarek 41, Michałowski 90 - Sarnecki 55
Flota Świnoujście 0-2 Lechia Gdańsk 9 kwietnia, 16:00 (3000)
Biskup 64, Kalkowski 72
w Gdańsku
Tur Turek 2-1 Mieszko Gniezno 9 kwietnia, 16:00 (1200)
Pieprzyk 81, Kiczyński 89 - Chrzanowski 43

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Tur Turek 1-1 Obra Kościan 16 kwietnia, 16:00 (1500)
Pieprzyk 72 - M.Wojciechowski 37
Mieszko Gniezno 1-0 Flota Świnoujście 16 kwietnia, 17:00 (1000)
Pawłowski 81
Lechia Gdańsk 2-0 Warta Poznań 16 kwietnia, 17:00 (3500)
Kalkowski 54, Kazubowski 76
Unia Tczew 2-2 Pogoń II Szczecin 16 kwietnia, 11:00 (200)
Motyka 60, Sarnecki 86 - Bejnierowicz 51, 54 (k)
Chemik Bydgoszcz 2-0 Amica II Wronki 16 kwietnia, 12:00 (300)
Krysiak 7, Zieliński 52
Kotwica Kołobrzeg 3-0 Odra Chojna 16 kwietnia, 16:00 (500)
(wo)
Gosik 23, Dubiela 53, 85
na boisku 3-0
Toruński KP 0-1 Unia Janikowo 16 kwietnia, 16:00 (3000)
Gnegne 30
Lech II Poznań 2-2 Kaszubia Kościerzyna 17 kwietnia, 11:00 (1500)
Łukasik 21, Marciniak 63 - Mariusz Majewski 11, Paulewicz 81 (s)

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

Obra Kościan 1-0 Lech II Poznań 23 kwietnia, 16:00 (500)
M.Wojciechowski 40
Kaszubia Kościerzyna 1-0 Toruński KP 23 kwietnia, 17:00 (800)
Warszawski 75
Unia Janikowo 3-0 Kotwica Kołobrzeg 23 kwietnia, 16:00
Filipek 8, Gnegne 14, Jarmuż 72
Odra Chojna 0-3 Chemik Bydgoszcz 24 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-0
Amica II Wronki 6-1 Unia Tczew 24 kwietnia, 11:00 (100)
Tarnowski 3, Lisowski 6, 43, Łudziński 13, 80, Borys 18 - Merchut 87
Pogoń II Szczecin 0-3 Lechia Gdańsk
(wo)
mecz nie doszedł do skutku - argumentacja Pogoni o konieczności remontu murawy nie uznana przez Pomorski ZPN
Warta Poznań 0-0 Mieszko Gniezno 23 kwietnia, 15:00 (200)
Flota Świnoujście 1-0 Tur Turek 23 kwietnia, 16:00 (600)
Mikuła 49 (k)

Kolejka 23 - 30 kwietnia

Flota Świnoujście 2-0 Obra Kościan 30 kwietnia, 16:00 (700)
Pietruszka 8, Mikuła 40
Tur Turek 0-1 Warta Poznań 29 kwietnia, 17:00 (1300)
T.Lewandowski 57
Mieszko Gniezno 0-0 Pogoń II Szczecin 30 kwietnia, 17:00
Lechia Gdańsk 1-0 Amica II Wronki 30 kwietnia, 17:00 (4500)
Fechner 76
Unia Tczew 3-2 Odra Chojna 30 kwietnia, 11:00 (200)
Sarnecki 52 (k), 64, Merchut 67 - Gajda 31, 78 (k)
Chemik Bydgoszcz 0-0 Unia Janikowo 30 kwietnia, 11:00 (1000)
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Kaszubia Kościerzyna 30 kwietnia, 17:00 (300)
Gosik 48, Dubiela 58
Toruński KP 1-3 Lech II Poznań 30 kwietnia, 16:00 (2000)
D.Nowak 34 - Buzała 71, Savaneh 86, Paulewicz 90

Kolejka 24 - 3 maja

Obra Kościan 1-0 Toruński KP 3 maja, 17:00 (600)
Marek 45
Lech II Poznań 3-5 Kotwica Kołobrzeg 3 maja, 11:00 (50)
Savaneh 30, Łukasik 42, Strugarek 59 - Dubiela 15 (k), Gosik 38, 54, 80, Szymański 40
Kaszubia Kościerzyna 2-0 Chemik Bydgoszcz 3 maja, 14:00 (250)
Kugiel 38, Warszawski 43
Unia Janikowo 7-1 Unia Tczew 3 maja, 16:00 (1200)
Filipek 4, 15, 54, 73, Gnegne 28, 35, Rasić 78 (k) - Merchut 26
Odra Chojna 0-4 Lechia Gdańsk 3 maja, 16:00 (700)
Rusinek 32, Kalkowski 49, Łubniewski 75 (s), Melaniuk 90
Amica II Wronki 1-0 Mieszko Gniezno 3 maja, 11:00 (100)
Nadworny 36
wg niektórych źródeł bramkę zdobył Banaczek
Pogoń II Szczecin 1-2 Tur Turek 3 maja, 17:00 (100)
Kowal 34 - Sessou 30, Zasada 72
Warta Poznań 3-2 Flota Świnoujście 3 maja, 16:00 (200)
Niedźwiedź 15, Piątek 18, T.Lewandowski 63 - Marcin Łapiński 13, Mikuła 90

Kolejka 25 - 7-8 maja

Warta Poznań 3-0 Obra Kościan 7 maja, 17:00 (150)
Magdziarz 4 (k), Piątek 37, 45
Flota Świnoujście 5-0 Pogoń II Szczecin 7 maja, 17:00 (700)
Niewiada 45, Mikuła 65, 67 (k), 87, Mężydło 76
Tur Turek 2-1 Amica II Wronki 7 maja, 17:00 (1600)
Zasada 28, Pieprzyk 77 - Borys 88
Mieszko Gniezno 4-1 Odra Chojna 7 maja, 17:00 (600)
Król 16, 51, Kuźmińczuk 73, 74 - Gajda 88 (k)
Lechia Gdańsk 0-2 Unia Janikowo 7 maja, 17:00 (7000)
Gnegne 23, 55
Unia Tczew 1-3 Kaszubia Kościerzyna 7 maja, 16:00 (200)
Merchut 82 - Kugiel 15, 18, 35
Chemik Bydgoszcz 0-1 Lech II Poznań 11 maja, 17:00 (200)
Telichowski 21
Kotwica Kołobrzeg 1-2 Toruński KP 7 maja, 17:00
Chwastek 45 - D.Nowak 31, Świderek 38

Kolejka 26 - 14-15 maja

Obra Kościan 1-1 Kotwica Kołobrzeg 14 maja, 17:00 (400)
M.Wojciechowski 79 - Paluszek 56
Toruński KP 3-1 Chemik Bydgoszcz 14 maja, 16:00 (1000)
D.Nowak 36, J.Maćkiewicz 52, Cieśliński 84 - Zieliński 10
Lech II Poznań 5-0 Unia Tczew 15 maja, 11:00 (100)
(wo)
Strugarek 18, Buzała 20, 68, 69, 88 - Gruchała 48, Merchut 73, Banaszak 84, Sarnecki 90 (k)
na boisku 5-4
Kaszubia Kościerzyna 0-2 Lechia Gdańsk 11 maja, 18:00 (1000)
Brede 81 (k), Kazubowski 90
Unia Janikowo 1-1 Mieszko Gniezno 14 maja, 17:00 (2000)
Gnegne 22 - Kuczyński 46
Odra Chojna 2-3 Tur Turek 15 maja, 16:00 (300)
A.Celeban 51 (k), Łągiewczyk 88 (k) - Pieprzyk 16, Łoziński 76 (s), Bolimowski 86
lub druga bramka dla Tura Kanclerowicza
Amica II Wronki 2-0 Flota Świnoujście 15 maja, 13:00 (100)
Grzybowski 41, 86
Pogoń II Szczecin 1-3 Warta Poznań 15 maja, 15:00 (150)
Bejnierowicz 84 - Piosik 2, Magdziarz 46, Ngamayama 53

Kolejka 27 - 18 maja

Pogoń II Szczecin 2-0 Obra Kościan 18 maja, 17:00 (100)
Bejnierowicz 33 (k), Śliwiński 76
Warta Poznań 2-2 Amica II Wronki 18 maja, 17:00 (300)
T.Lewandowski 74, Lisowski 88 (s) - Banaczek 57 (k), Lisowski 60
Flota Świnoujście 2-0 Odra Chojna 18 maja, 17:00 (400)
Mężydło 60, Mikuła 90
Tur Turek 0-2 Unia Janikowo 18 maja, 17:00 (1500)
Rasić 72, Jarmuż 78
Mieszko Gniezno 1-0 Kaszubia Kościerzyna 18 maja, 17:00 (400)
Kuźmińczuk 32
Lechia Gdańsk 3-1 Lech II Poznań 18 maja, 17:00 (2500)
Rusinek 1, 66, Biskup 28 - Marciniak 41
Unia Tczew 0-4 Toruński KP 18 maja, 16:00 (100)
(wo)
Warczachowski 9, J.Maćkiewicz 11, 22, Maziarz 82
na boisku 0-4
Chemik Bydgoszcz 1-0 Kotwica Kołobrzeg 18 maja, 17:00
Krysiak 57

Kolejka 28 - 21-22 maja

Obra Kościan 1-1 Chemik Bydgoszcz 21 maja, 17:00 (500)
Marek 10 - Kozłowski 69
Kotwica Kołobrzeg 3-0 Unia Tczew 21 maja, 17:00 (400)
(wo)
Paluszek 48, Chwastek 78, Dubiela 89 (k) - Gruchała 90
na boisku 3-1
Toruński KP 0-1 Lechia Gdańsk 21 maja, 16:00 (4000)
Rusinek 83
w 54. minucie mecz przerwany na kilka minut z powodu awantur na trybunach
Lech II Poznań 0-0 Mieszko Gniezno 22 maja, 11:00 (200)
Kaszubia Kościerzyna 1-0 Tur Turek 21 maja, 17:00 (200)
Kaczmarek 66
Unia Janikowo 1-0 Flota Świnoujście 21 maja, 17:00 (2000)
Bilski 19
Odra Chojna 0-1 Warta Poznań 22 maja, 17:00 (200)
Piątek 83
Amica II Wronki 1-1 Pogoń II Szczecin 22 maja, 11:00 (100)
A.Bąk 32 - Kowal 50

Kolejka 29 - 28 maja

Amica II Wronki 3-0 Obra Kościan 28 maja, 17:00 (100)
A.Bąk 20, Kikut 45, 81
Pogoń II Szczecin 1-3 Odra Chojna 28 maja, 11:00 (150)
Kowal 10 - Gajda 24, Zatorski 45, A.Celeban 51
Warta Poznań 2-1 Unia Janikowo 28 maja, 17:00 (200)
Piosik 54, Piątek 64 - Konkiewicz 7 (s)
Flota Świnoujście 4-1 Kaszubia Kościerzyna 28 maja, 17:00 (800)
Marcin Łapiński 7, Mikuła 28, 32, 71 (k) - Kaczmarek 79
Tur Turek 0-0 Lech II Poznań 28 maja, 17:00 (1500)
Mieszko Gniezno 0-1 Toruński KP 28 maja, 17:00 (450)
J.Maćkiewicz 44
Lechia Gdańsk 1-0 Kotwica Kołobrzeg 28 maja, 17:00 (6000)
Szczepiński 68
Unia Tczew 3-2 Chemik Bydgoszcz 28 maja, 17:00 (100)
Gruchała 15, Merchut 77, Sarnecki 89 (k) - Kawałek 82, Korecki 88

REKLAMA

Kolejka 30 - 4 czerwca

Obra Kościan 6-0 Unia Tczew 4 czerwca, 17:00 (200)
Kostyk 33, Putz 38, 82, Dudziński 62, 68, 86
Chemik Bydgoszcz 0-3 Lechia Gdańsk 4 czerwca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Mieszko Gniezno 4 czerwca, 17:00 (100)
Gosik 11 - Kuczyński 87
Toruński KP 2-0 Tur Turek 4 czerwca, 17:00
Urbański 28, Warczachowski 69
mecz bez udziału publiczności
Lech II Poznań 4-2 Flota Świnoujście 4 czerwca, 17:00 (55)
Goliński 12, 23, 58, 88 - Marcin Łapiński 56, 89
Kaszubia Kościerzyna 1-3 Warta Poznań 4 czerwca, 17:00 (120)
Warszawski 83 - Piosik 5, 42, Piątek 77
Unia Janikowo 2-0 Pogoń II Szczecin 4 czerwca, 17:00 (2000)
Sędrowski 63, Rasić 65
Odra Chojna 1-3 Amica II Wronki 4 czerwca, 17:00 (100)
A.Celeban 70 (k) - Nadworny 22, Bieniek 43, Łożyński 83

Baraże o udział w II lidze
Baraże o udział w III lidze (2)

II liga 2004/2005

III liga 2004/2005 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))
III liga 2004/2005 (3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk))
III liga 2004/2005 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2004/2005 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2004/2005 (pomorska)
IV liga 2004/2005 (wielkopolska (południe))
IV liga 2004/2005 (wielkopolska (północ))
IV liga 2004/2005 (zachodniopomorska)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas