[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2004/2005, grupa: wielkopolska (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kania Gostyń 30 74 23 5 2 88-16 14 1 0 51-5 9 4 2 37-11
2.  Jarota Jarocin 30 64 20 4 6 64-23 12 1 2 36-9 8 3 4 28-14
3.  Korona Piaski 30 52 16 4 10 43-34 9 1 5 24-19 7 3 5 19-15
4.  Piast Kobylin 30 50 14 8 8 46-37 9 2 4 26-17 5 6 4 20-20
5.  Victoria Września 30 49 15 4 11 51-39 10 2 3 28-14 5 2 8 23-25 2 3 1 0 1 4-3
6.  Sparta Miejska Górka 30 49 14 7 9 51-36 8 3 4 26-18 6 4 5 25-18 2 3 1 0 1 3-4
7.  LKS Gołuchów 30 43 11 10 9 38-34 8 5 2 27-15 3 5 7 11-19
8.  Astra Krotoszyn 30 40 11 7 12 32-37 9 1 5 20-14 2 6 7 12-23
9.  LKS Czarnylas 30 38 10 8 12 43-53 8 4 3 30-16 2 4 9 13-37
10.  Sokół Kleczew 30 34 9 7 14 35-49 5 5 5 20-18 4 2 9 15-31
11.  Zjednoczeni Rychwał 30 33 8 9 13 29-38 5 7 3 18-14 3 2 10 11-24
12.  KKS Prosna Kalisz 30 31 9 4 17 43-62 6 3 6 29-28 3 1 11 14-34 2 3 1 0 1 5-3
13.  Ostrovia Ostrów Wielkopolski 30 31 8 7 15 34-53 5 4 6 19-22 3 3 9 15-31 2 3 1 0 1 3-5
14.  Olimpia Koło 30 29 7 8 15 26-49 4 5 6 15-24 3 3 9 11-25
15.  Dąbroczanka Pępowo 30 26 5 11 14 28-49 4 7 4 17-19 1 4 10 11-30
16.  Wisła Borek Wielkopolski 30 23 6 5 19 32-74 3 3 9 17-28 3 2 10 15-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Kania Gostyń    1-0 1-0 1-1 2-1 1-0 2-0 3-0 4-0 4-1 2-0 5-0 6-1 4-0 3-0* 12-1 
 2 Jarota Jarocin3-0     3-0 4-0 0-3 1-3 2-0 0-0 6-0 1-0 2-1 1-0 2-1 2-1 4-0 5-0 
 3 Korona Piaski2-1 0-3     1-0 2-1 1-3 0-2 0-1 5-0 2-0 1-0 1-0 1-0 1-1 3-2 4-5 
 4 Piast Kobylin0-4 2-0 0-2     4-1 2-3 1-1 0-0 2-1 2-3 1-0 3-1 3-0 2-1 3-0 1-0 
 5 Victoria Września0-4 0-0 3-1 2-1     0-3* 3-1 2-0 1-0 3-0 0-1 4-0 1-1 1-0 4-1 4-1 
 6 Sparta Miejska Górka1-1 1-3 0-1 2-1 0-4     1-0 1-1 0-1 2-0 3-2 6-1 2-0 4-2 1-1 2-0 
 7 LKS Gołuchów1-1 1-2 3-1 2-2 2-1 2-1     2-2 1-1 1-0 0-2 2-1 2-1 1-0 0-0 7-0 
 8 Astra Krotoszyn1-1 1-0 0-1 1-2 1-3 2-0 1-0     2-1 1-2 1-0 2-1 1-3 3-0 1-0 2-0 
 9 LKS Czarnylas1-2 2-2 1-2 2-2 1-1 1-1 2-1 3-1     3-0* 3-0 1-2 2-0 4-2 2-0 2-0 
 10 Sokół Kleczew1-4 0-2 0-0 1-3 1-3 1-1 1-1 2-0 6-1     0-0 1-0 4-1 0-1 0-0 2-1 
 11 Zjednoczeni Rychwał0-0 3-1 0-0 0-0 0-0 1-2 3-0 1-1 2-1 2-2     1-2 2-2 2-0 1-0 0-3* 
 12 KKS Prosna Kalisz1-5 2-6 1-1 1-3 2-1 0-4 1-1 4-0 1-1 4-1 4-1     4-0 0-1 3-1 1-2 
 13 Ostrovia Ostrów Wielkopolski0-4 1-1 1-3 0-1 4-1 1-1 0-1 2-2 0-3 1-3 2-0 3-1     0-0 2-1 2-0 
 14 Olimpia Koło0-4 0-3 0-2 0-0 2-0 2-1 1-1 0-4* 1-1 3-0 3-1 1-3 0-2     2-2 0-0 
 15 Dąbroczanka Pępowo0-2 0-3 1-0 3-3 3-0 2-1 0-0 1-0 1-1 2-2 0-1 1-1 1-3 0-0     2-2 
 16 Wisła Borek Wielkopolski0-4 0-2 1-5 0-1 1-3 1-1 1-2 2-0 5-1 0-1 2-2 2-1 0-0 1-2 1-3     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Piast Kobylin 0-2 Korona Piaski 8 sierpnia, 16:00
Ł.Pujanek 64, N.Kozak 88
Zjednoczeni Rychwał 3-1 Jarota Jarocin 25 sierpnia, 17:00
Robert Lenart 58, Z.Okoński 65 (k), P.Klimkowicz 80 - K.Matuszak 70
Sparta Miejska Górka 6-1 KKS Prosna Kalisz 8 sierpnia, 16:00
M.Hercog 4, 13 (k), 68, T.Kokot 44, J.Szczęsny 53, 63 - M.Krysiak 75
Dąbroczanka Pępowo 1-1 LKS Czarnylas 8 sierpnia, 14:00
R.Brink 90 - P.Miszczyński 20
Kania Gostyń 4-0 Olimpia Koło 7 sierpnia, 17:00
R.Jasiński 5, 10, Z.Witkowski 70, Ł.Siwecki 85
LKS Gołuchów 2-1 Victoria Września 8 sierpnia, 12:00
T.Kobyłka 25, R.Latański 40 - J.Krzyżkowiak 58
zamieniono gospodarzy
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2-2 Astra Krotoszyn 7 sierpnia, 16:00
T.Adamiak 7 (k), T.Adamczyk 76 - K.Sikora 6, 51
zamieniono gospodarzy
Sokół Kleczew 2-1 Wisła Borek Wielkopolski 7 sierpnia, 17:00
A.Kamoda 38, T.Tylman 40 - S.Walkowiak 57
zamieniono gospodarzy

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Korona Piaski 1-1 Olimpia Koło 14 sierpnia, 17:00
Ł.Pujanek 50 - Ł.Kujawa 59
LKS Czarnylas 1-2 Kania Gostyń 15 sierpnia, 16:00
D.Sobczak 82 - Z.Witkowski 38, K.Gościniak 55
Sokół Kleczew 1-1 Sparta Miejska Górka 18 sierpnia, 17:00
J.Rzepczyk ? - M.Hercog 18
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2-0 Wisła Borek Wielkopolski 15 sierpnia, 15:00
M.Szymczak 43, T.Adamczyk 61
LKS Gołuchów 0-2 Zjednoczeni Rychwał 15 sierpnia, 12:00
J.Krzyżanowski 43, 87
Piast Kobylin 4-1 Victoria Września 15 sierpnia, 16:00
P.Kaczmarek 23, K.Kendzia 33, P.Kowalski 41, H.Kowalski 85 - J.Krzyżkowiak 87 (k)
Dąbroczanka Pępowo 1-1 KKS Prosna Kalisz 15 sierpnia, 14:00
Ł.Ratajczak 90 (k) - R.Bernaciak 62
Astra Krotoszyn 1-0 Jarota Jarocin 18 sierpnia, 17:00
K.Sikora 30

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Zjednoczeni Rychwał 0-0 Piast Kobylin 22 sierpnia, 17:00
Astra Krotoszyn 1-0 LKS Gołuchów 21 sierpnia, 17:00
D.Hylewicz 75 (k)
Sparta Miejska Górka 2-0 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 22 sierpnia, 16:00
M.Frąckowiak 10, M.Hercog 75 (k)
Dąbroczanka Pępowo 2-2 Sokół Kleczew 22 sierpnia, 14:00
Ł.Mikołajewski 54, A.Ficek 81 - S.Śliga 23, P.Pawlak 24
Kania Gostyń 5-0 KKS Prosna Kalisz 21 sierpnia, 17:00
K.Gościniak 7, 42, Ł.Siwecki 20, Z.Witkowski 82, M.Król 88
Olimpia Koło 1-1 LKS Czarnylas 21 sierpnia, 17:00
S.Twardygrosz 72 - Z.Izydorski 87
Korona Piaski 2-1 Victoria Września 21 sierpnia, 17:00
G.Posikata 2, Ł.Pujanek 71 - Z.Ziętkowski 80
zamieniono gospodarzy
Jarota Jarocin 5-0 Wisła Borek Wielkopolski 15 września, 16:00
M.Czajka 26, 89, G.Idzikowski 38, M.Wiśniewski 73, T.Leżała 82
zamieniono gospodarzy

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Korona Piaski 5-0 LKS Czarnylas 28 sierpnia, 17:00
Ł.Pujanek 8, D.Jakubowski 18, 26, N.Wojtkowiak 75, W.Kendzia 83
KKS Prosna Kalisz 0-1 Olimpia Koło 28 sierpnia, 16:00
M.Mielczarek 84 (k)
Sokół Kleczew 1-4 Kania Gostyń 28 sierpnia, 17:00
M.Stryganek 84 - Ł.Siwecki 6, M.Antkowiak 38, Z.Witkowski 50, B.Krajka 85
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2-1 Dąbroczanka Pępowo 28 sierpnia, 16:00
T.Kempiński 14, 45 - K.Niedzielan 51
LKS Gołuchów 7-0 Wisła Borek Wielkopolski 29 sierpnia, 12:00
T.Kobyłka 7, 70, K.Banasiak 12, 73, R.Latański 34, 80, 86
Piast Kobylin 0-0 Astra Krotoszyn 29 sierpnia, 15:00
Victoria Września 0-1 Zjednoczeni Rychwał 28 sierpnia, 16:00
A.Marzyński 89
Sparta Miejska Górka 1-3 Jarota Jarocin 29 sierpnia, 16:00
S.Świtała 69 - K.Matuszak 48, S.Udzik 50, J.Pacyński 61

Kolejka 5 - 4-5 września

Zjednoczeni Rychwał 0-0 Korona Piaski 5 września, 16:00
Astra Krotoszyn 1-3 Victoria Września 4 września, 16:00
P.Świtała 56 - K.Urbanowicz 11, Z.Ziętkowski 52, R.Jaworski 58
Sparta Miejska Górka 1-0 LKS Gołuchów 5 września, 16:00
T.Kokot 90
Dąbroczanka Pępowo 0-3 Jarota Jarocin 4 września, 16:00
G.Idzikowski 55, M.Czajka 63, J.Pacyński 73
Kania Gostyń 6-1 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 4 września, 16:00
R.Jasiński 29, 39 (k), Ł.Siwecki 52, K.Gościniak 65, M.Król 78, B.Krajka 87 - P.Szewczyk 80
Olimpia Koło 3-0 Sokół Kleczew 5 września, 17:00
K.Bączkowski 2, S.Twardygrosz 17, M.Mielczarek 67 (k)
LKS Czarnylas 1-2 KKS Prosna Kalisz 5 września, 16:00
M.Rosiak 28 - R.Bernaciak 43, G.Gorący 75
Piast Kobylin 1-0 Wisła Borek Wielkopolski 5 września, 16:00
J.Plota 58
zamieniono gospodarzy

Kolejka 6 - 11-12 września

Korona Piaski 1-0 KKS Prosna Kalisz 11 września, 16:00
Ł.Pujanek 32
Sokół Kleczew 6-1 LKS Czarnylas 11 września, 16:00
P.Pawlak 7, 87, Ł.Cichos 15, M.Palczewski 59, 71, J.Rzepczyk 82 - T.Grupa 17
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0-0 Olimpia Koło 11 września, 16:00
Jarota Jarocin 3-0 Kania Gostyń 12 września, 16:00
K.Matuszak 20, G.Idzikowski 43, J.Pacyński 48
LKS Gołuchów 0-0 Dąbroczanka Pępowo 12 września, 12:00
Piast Kobylin 2-3 Sparta Miejska Górka 12 września, 16:00
K.Kendzia 20, M.Nowicki 75 (k) - B.Maćkowiak 53, M.Hercog 54, 88
Victoria Września 4-1 Wisła Borek Wielkopolski 11 września, 16:00
D.Goclik 55, K.Urbanowicz 65, 80, J.Cierpiszewski 89 - T.Gawroński 70
Zjednoczeni Rychwał 1-1 Astra Krotoszyn 12 września, 16:00
T.Pyrzyński 40 - G.Sołtysiak 64 (k)

Kolejka 7 - 18-19 września

Astra Krotoszyn 0-1 Korona Piaski 18 września, 16:00
Ł.Pujanek 55
Sparta Miejska Górka 0-4 Victoria Września 19 września, 16:00
R.Jaworski 26, K.Urbanowicz 34, J.Krzyżkowiak 65, J.Cierpiszewski 83
Dąbroczanka Pępowo 3-3 Piast Kobylin 19 września, 14:00
Ł.Ratajczak 19 (k), T.Sarniak 34, J.Jakubiak 87 - K.Kendzia 32, M.Jagodziński 47, M.Nowicki 86
Kania Gostyń 2-0 LKS Gołuchów 18 września, 16:00
R.Jasiński 60, K.Gościniak 90
Olimpia Koło 0-3 Jarota Jarocin 19 września, 16:00
P.Garbarek 57, K.Matuszak 59, D.Piróg 90
LKS Czarnylas 2-0 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 19 września, 16:00
T.Grupa 5, 30
KKS Prosna Kalisz 4-1 Sokół Kleczew 18 września, 16:00
R.Bernaciak 39 (k), 54, W.Tomalak 45, G.Gorący 73 - Ł.Cichos 8
Zjednoczeni Rychwał 0-3 Wisła Borek Wielkopolski 19 września, 16:00
(wo)
Robert Lenart 80 - M.Leciej 65
na boisku 1-1; zamieniono gospodarzy

Kolejka 8 - 25-26 września

Korona Piaski 2-0 Sokół Kleczew 25 września, 16:00
D.Jakubowski 20, 30
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 3-1 KKS Prosna Kalisz 25 września, 16:00
R.Dziuba 46, 63, T.Adamczyk 90 - H.Hałęza 65
Jarota Jarocin 6-0 LKS Czarnylas 26 września, 16:00
M.Wiśniewski 18, M.Czajka 40, 47, 57, P.Garbarek 45, T.Leżała 53
LKS Gołuchów 1-0 Olimpia Koło 26 września, 12:00
G.Kuś 55 (k)
Piast Kobylin 0-4 Kania Gostyń 26 września, 16:00
K.Gościniak 27, 30, 40, R.Szudrowicz 85
Victoria Września 4-1 Dąbroczanka Pępowo 25 września, 16:00
J.Krzyżkowiak 33, 68, K.Urbanowicz 72, 78 - J.Wajn 85
Zjednoczeni Rychwał 1-2 Sparta Miejska Górka 26 września, 16:00
Radosław Lenart 43 - P.Staniszewski 2, J.Smektała 21
Astra Krotoszyn 2-0 Wisła Borek Wielkopolski 25 września, 16:00
K.Sikora 5, M.Kosiński 13

Kolejka 9 - 2-3 października

Wisła Borek Wielkopolski 1-5 Korona Piaski 3 października, 16:00
M.Leciej 30 - G.Posikata 50, R.Norkiewicz 52, N.Kozak 87, 89, R.Andrzejewski 90
Sparta Miejska Górka 1-1 Astra Krotoszyn 3 października, 16:00
M.Hercog 68 - D.Goliński 15
Dąbroczanka Pępowo 0-1 Zjednoczeni Rychwał 3 października, 14:00
T.Pyrzyński 90
Kania Gostyń 2-1 Victoria Września 2 października, 16:00
J.Biernat 50, 80 - M.Kwarta 58
Olimpia Koło 0-0 Piast Kobylin 2 października, 16:00
LKS Czarnylas 2-1 LKS Gołuchów 3 października, 16:00
W.Mrowiński 17, 55 - R.Latański 3
KKS Prosna Kalisz 2-6 Jarota Jarocin 2 października, 16:00
R.Bernaciak 2, 80 (k) - M.Wiśniewski 9, P.Garbarek 17, 89, T.Leżała 20, 45, M.Czajka 85
Sokół Kleczew 4-1 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2 października, 16:00
A.Kamoda 38, T.Tylman 78, Ł.Cichos 83, 90 (k) - P.Szewczyk 83

Kolejka 10 - 9-10 października

Korona Piaski 1-0 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 9 października, 15:00
P.Kubiak 24 (s)
Jarota Jarocin 1-0 Sokół Kleczew 10 października, 15:00
T.Leżała 90
LKS Gołuchów 2-1 KKS Prosna Kalisz 10 października, 12:00
G.Kuś 40 (k), G.Dziubek 76 - M.Krysiak 43
lub bramka dla KKS R.Bernaciaka
Piast Kobylin 2-1 LKS Czarnylas 10 października, 15:00
M.Nowicki 22 (k), P.Kaczmarek 59 - M.Jurasik 41
Victoria Września 1-0 Olimpia Koło 9 października, 15:00
D.Camara 70
Zjednoczeni Rychwał 0-0 Kania Gostyń 9 października, 11:00
Astra Krotoszyn 1-0 Dąbroczanka Pępowo 9 października, 15:00
K.Sikora 4
Wisła Borek Wielkopolski 1-1 Sparta Miejska Górka 10 października, 15:00
T.Kaczmarek 20 - M.Hercog 57

Kolejka 11 - 16-17 października

Sparta Miejska Górka 0-1 Korona Piaski 17 października, 15:00
D.Jakubowski 68
Dąbroczanka Pępowo 2-2 Wisła Borek Wielkopolski 16 października, 15:00
Ł.Naskręt 16 (s), Ł.Mikołajewski 60 - T.Kaczmarek 55, T.Gawroński 61
Kania Gostyń 3-0 Astra Krotoszyn 17 października, 14:00
B.Krajka 17, 38, R.Jasiński 60
Olimpia Koło 3-1 Zjednoczeni Rychwał 17 października, 15:00
P.Kasperkowicz 2, T.Mikusik 43, P.Durkiewicz 75 (s) - J.Krzyżanowski 12
LKS Czarnylas 1-1 Victoria Września 17 października, 15:00
M.Rosiak 5 - M.Borowiak 62
KKS Prosna Kalisz 1-3 Piast Kobylin 16 października, 15:00
G.Gorący 32 - M.Nowicki 9, 88 (k), 89
Sokół Kleczew 1-1 LKS Gołuchów 16 października, 15:00
Ł.Cichos 70 - G.Kuś 75 (k)
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1-1 Jarota Jarocin 16 października, 15:00
M.Szymczak 28 - S.Udzik 90

Kolejka 12 - 23-24 października

Korona Piaski 0-3 Jarota Jarocin 23 października, 15:00
M.Czajka 32, T.Leżała 36, J.Pacyński 57
LKS Gołuchów 2-1 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 24 października, 12:00
T.Kobyłka 28, K.Banasiak 75 - M.Pilarski 5
Piast Kobylin 2-3 Sokół Kleczew 24 października, 15:00
A.Sadowski 68, M.Nowicki 75 - Ł.Cichos 40, 48, A.Kamoda 63
Victoria Września 4-0 KKS Prosna Kalisz 23 października, 15:00
Z.Ziętkowski 32, J.Krzyżkowiak 62, M.Kwarta 70, D.Camara 82
Zjednoczeni Rychwał 2-1 LKS Czarnylas 24 października, 15:00
Robert Lenart 30, 60 - T.Grupa 88
Astra Krotoszyn 3-0 Olimpia Koło 23 października, 15:00
J.Maryniak 47, 75, K.Sikora 85
Wisła Borek Wielkopolski 0-4 Kania Gostyń 24 października, 15:00
K.Gościniak 25, 80, R.Jasiński 76 (k), M.Król 82
Sparta Miejska Górka 1-1 Dąbroczanka Pępowo 24 października, 15:00
M.Hercog 32 (k) - A.Polewczak 89

Kolejka 13 - 30-31 października

Dąbroczanka Pępowo 1-0 Korona Piaski 31 października, 14:00
T.Sarniak 60
Kania Gostyń 1-0 Sparta Miejska Górka 31 października, 14:00
Ł.Siwecki 58
Olimpia Koło 0-0 Wisła Borek Wielkopolski 30 października, 15:00
LKS Czarnylas 3-1 Astra Krotoszyn 31 października, 14:00
J.Pasek 3 (k), D.Szczepaniak 58, W.Mrowiński 71 - K.Sikora 70
KKS Prosna Kalisz 4-1 Zjednoczeni Rychwał 30 października, 15:00
M.Krysiak 30, 36, 81, R.Bernaciak 65 (k) - M.Banaszak 76
Sokół Kleczew 1-3 Victoria Września 30 października, 15:00
P.Pawlak 58 - J.Krzyżkowiak 26, M.Borowiak 55, 78
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0-1 Piast Kobylin 30 października, 15:00
M.Nowicki 35
Jarota Jarocin 2-0 LKS Gołuchów 31 października, 14:00
S.Udzik 15, G.Idzikowski 81

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Korona Piaski 0-2 LKS Gołuchów 6 listopada, 14:00
G.Dziubek 51, J.Kapałka 68
Piast Kobylin 2-0 Jarota Jarocin 7 listopada, 14:00
M.Nowicki 60, P.Kaczmarek 66
Victoria Września 1-1 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 6 listopada, 14:00
M.Kwarta 49 - T.Kempiński 48
Zjednoczeni Rychwał 2-2 Sokół Kleczew 7 listopada, 14:00
T.Pyrzyński 70 (k), Robert Lenart 90 - P.Pawlak 23, Ł.Cichos 48
Astra Krotoszyn 2-1 KKS Prosna Kalisz 6 listopada, 14:00
D.Hylewicz 52, K.Sikora 58 - G.Gorący 68
Wisła Borek Wielkopolski 5-1 LKS Czarnylas 6 listopada, 14:00
K.Kręgielczak 38, B.Wojciechowski 60, Ł.Naskręt 65 (k), M.Leciej 75, 85 - B.Sikora 20
Sparta Miejska Górka 4-2 Olimpia Koło 7 listopada, 14:00
M.Hercog 6, 8, 10, J.Smektała 39 - S.Twardygrosz 36, J.Kawka 70 (k)
Dąbroczanka Pępowo 0-2 Kania Gostyń 6 listopada, 14:00
K.Gościniak 37, B.Krajka 47

Kolejka 15 - 11 listopada

Kania Gostyń 1-0 Korona Piaski 11 listopada, 13:00
Ł.Siwecki 90 (k)
Olimpia Koło 2-2 Dąbroczanka Pępowo 11 listopada, 13:00
T.Mikusik 49, S.Twardygrosz 78 - Ł.Mikołajewski 32, R.Brink 90 (k)
LKS Czarnylas 1-1 Sparta Miejska Górka 11 listopada, 13:00
W.Mrowiński 68 - T.Kokot 26
KKS Prosna Kalisz 1-2 Wisła Borek Wielkopolski 11 listopada, 13:00
R.Bernaciak 45 - K.Kręgielczak 29, T.Walkowiak 76
Sokół Kleczew 2-0 Astra Krotoszyn 11 listopada, 13:00
M.Karczewski 8, K.Krzyżanowski 62
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2-0 Zjednoczeni Rychwał 11 listopada, 13:00
P.Szewczyk 10, 29
Jarota Jarocin 0-3 Victoria Września 11 listopada, 13:00
J.Krzyżkowiak 27, 85 (k), 90
LKS Gołuchów 2-2 Piast Kobylin 11 listopada, 13:00
G.Dziubek 31, R.Matysiak 85 - A.Sadowski 35, K.Kendzia 79

Kolejka 16 - 14 listopada

Victoria Września 3-1 LKS Gołuchów 14 listopada, 13:00
M.Borowiak 25, D.Camara 65, M.Kwarta 82 - J.Ślusarz 72
Astra Krotoszyn 1-3 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 14 listopada, 13:00
K.Sikora 11 - P.Szewczyk 3, M.Nicpoń 20, T.Kempiński 45
Wisła Borek Wielkopolski 0-1 Sokół Kleczew 14 listopada, 13:00
Ł.Cichos 67 (k)
Korona Piaski 1-0 Piast Kobylin 14 listopada, 13:00
Ł.Pujanek 1
Jarota Jarocin 2-1 Zjednoczeni Rychwał 14 listopada, 13:00
M.Wiśniewski 60, P.Korzepski 75 - T.Pyrzyński 79
KKS Prosna Kalisz 0-4 Sparta Miejska Górka 14 listopada, 13:00
M.Leciejewski 14, T.Kokot 22, 42, Z.Czajkowski 68
LKS Czarnylas 2-0 Dąbroczanka Pępowo 14 listopada, 13:00
M.Rosiak 47, M.Zielazny 78
Olimpia Koło 0-4 Kania Gostyń 14 listopada, 13:00
Ł.Siwecki 37, R.Jasiński 40, 57, 88

Kolejka 17 - 3 maja

KKS Prosna Kalisz 3-1 Dąbroczanka Pępowo 3 maja, 16:00
R.Koźlik 59, 67, M.Kaczmarek 84 - Ł.Fabich 65
Jarota Jarocin 0-0 Astra Krotoszyn 3 maja, 16:00
Olimpia Koło 0-2 Korona Piaski 3 maja, 16:00
M.Włodarczak 74, Ł.Pujanek 90
Kania Gostyń 4-0 LKS Czarnylas 3 maja, 16:00
B.Krajka 10, 20, M.Józefowski 30, Ł.Siwecki 48
Sparta Miejska Górka 2-0 Sokół Kleczew 3 maja, 16:00
Z.Czajkowski 53, T.Kokot 86
Wisła Borek Wielkopolski 0-0 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 3 maja, 16:00
Zjednoczeni Rychwał 3-0 LKS Gołuchów 3 maja, 16:00
J.Krzyżanowski 20, Z.Okoński 43, P.Pawlak 50
Victoria Września 2-1 Piast Kobylin 3 maja, 16:00
R.Jaworski 8, P.Surdyk 43 - K.Kendzia 55

Kolejka 18 - 26 marca

Victoria Września 3-1 Korona Piaski 26 marca, 14:00
P.Surdyk 15, D.Camara 20, M.Kwarta 90 - B.Wojciechowski 38
Wisła Borek Wielkopolski 0-2 Jarota Jarocin 26 marca, 14:00
Ł.Cichos 43, M.Czajka 73
Piast Kobylin 1-0 Zjednoczeni Rychwał 26 marca, 15:00
K.Kendzia 86
LKS Gołuchów 2-2 Astra Krotoszyn 26 marca, 12:00
G.Kuś 26 (k), B.Kukuła 35 - T.Szajkowski 38, 67
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1-1 Sparta Miejska Górka 26 marca, 16:00
D.Danilczyk 52 - Z.Czajkowski 32
Sokół Kleczew 0-0 Dąbroczanka Pępowo 26 marca, 15:00
KKS Prosna Kalisz 1-5 Kania Gostyń 26 marca, 15:00
M.Kaczmarek 62 - Z.Witkowski 11, 45, K.Gościniak 23, R.Jasiński 42, Ł.Siwecki 87
LKS Czarnylas 4-2 Olimpia Koło 26 marca, 11:00
T.Grupa 17, R.Tomczak 35 (k), M.Rosiak 55, D.Szczepaniak 65 - J.Kawka 75, S.Twardygrosz 82

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Jarota Jarocin 1-3 Sparta Miejska Górka 13 kwietnia, 17:30
J.Pacyński 11 - M.Hercog 28, 30, 65
LKS Czarnylas 1-2 Korona Piaski 13 kwietnia, 17:30
M.Rosiak 40 - Ł.Pujanek 19, R.Norkiewicz 64
Olimpia Koło 1-3 KKS Prosna Kalisz 13 kwietnia, 17:30
J.Kawka ? - B.Saganowski ?, ?, M.Kaczmarek ?
Kania Gostyń 4-1 Sokół Kleczew 13 kwietnia, 17:30
K.Gościniak ?, ?, ?, B.Krajka ? - A.Kamoda ? (k)
Dąbroczanka Pępowo 1-3 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2 kwietnia, 16:00
R.Brink 89 (k) - M.Pilarski 28, D.Goliński 42, 73
Wisła Borek Wielkopolski 1-2 LKS Gołuchów 13 kwietnia, 17:30
M.Leciej ? - R.Latański ?, ?
Astra Krotoszyn 1-2 Piast Kobylin 2 kwietnia, 16:00
P.Świtała 12 - A.Głowieńkowski 41, M.Jagodziński 47
Zjednoczeni Rychwał 0-0 Victoria Września 13 kwietnia, 17:30

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Wisła Borek Wielkopolski 0-1 Piast Kobylin 10 kwietnia, 15:00
M.Nowicki 52 (k)
Korona Piaski 1-0 Zjednoczeni Rychwał 9 kwietnia, 16:00
M.Włodarczak 82
Victoria Września 2-0 Astra Krotoszyn 9 kwietnia, 15:00
D.Goclik 26, J.Krzyżkowiak 34
LKS Gołuchów 2-1 Sparta Miejska Górka 10 kwietnia, 12:00
D.Marcinkowski 47, G.Kuś 78 (k) - M.Hercog 90
Jarota Jarocin 4-0 Dąbroczanka Pępowo 10 kwietnia, 16:00
Ł.Cichos 21, M.Czajka 29, D.Cieślak 53, M.Roszak 69 (s)
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0-4 Kania Gostyń 9 kwietnia, 16:00
K.Gościniak 69, 71, 77, Z.Witkowski 75
Sokół Kleczew 0-1 Olimpia Koło 9 kwietnia, 17:00
T.Mikusik 60
KKS Prosna Kalisz 1-1 LKS Czarnylas 9 kwietnia, 16:00
R.Bernaciak 68 - R.Tomczak 45 (k)

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

KKS Prosna Kalisz 1-1 Korona Piaski 16 kwietnia, 16:00
R.Koźlik 49 - G.Posikata 88
LKS Czarnylas 3-0 Sokół Kleczew 16 kwietnia, 16:00
(wo)
niestawienie się gości na zawody
Olimpia Koło 0-2 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 17 kwietnia, 17:00
D.Danilczyk 2, 80
Kania Gostyń 1-0 Jarota Jarocin 17 kwietnia, 16:00
K.Gościniak 40
Dąbroczanka Pępowo 0-0 LKS Gołuchów 16 kwietnia, 16:00
Sparta Miejska Górka 2-1 Piast Kobylin 17 kwietnia, 16:00
Z.Czajkowski 83, J.Smektała 85 - M.Nowicki 60
Wisła Borek Wielkopolski 1-3 Victoria Września 17 kwietnia, 15:00
P.Nowicki 90 - Z.Ziętkowski 78, R.Jaworski 82, T.Krzyżkowiak 90
Astra Krotoszyn 1-0 Zjednoczeni Rychwał 16 kwietnia, 11:00
T.Szajkowski 70

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

Wisła Borek Wielkopolski 2-2 Zjednoczeni Rychwał 24 kwietnia, 16:00
T.Kaczmarek 30, T.Gawroński 65 - Z.Okoński 17, 22 (k)
Korona Piaski 0-1 Astra Krotoszyn 23 kwietnia, 16:00
T.Szajkowski 88
Victoria Września 0-3 Sparta Miejska Górka 23 kwietnia, 16:00
(wo)
M.Kwarta 9 - T.Kokot 19
udział w grze nieuprawnionego zawodnika, na boisku 1-1
Piast Kobylin 3-0 Dąbroczanka Pępowo 24 kwietnia, 16:00
M.Nowicki 17 (k), 30, K.Kendzia 43
LKS Gołuchów 1-1 Kania Gostyń 24 kwietnia, 12:00
D.Smoliński 63 - K.Gościniak 9
Jarota Jarocin 2-1 Olimpia Koło 24 kwietnia, 16:00
D.Cieślak 20, P.Korzepski 21 - T.Mikusik 58
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0-3 LKS Czarnylas 23 kwietnia, 16:00
A.Dziuba 31, M.Rosiak 40, D.Szczepaniak 73
Sokół Kleczew 1-0 KKS Prosna Kalisz 23 kwietnia, 17:00
A.Kamoda 8 (k)

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Sokół Kleczew 0-0 Korona Piaski 30 kwietnia, 17:00
KKS Prosna Kalisz 4-0 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 30 kwietnia, 16:00
R.Koźlik 10, B.Saganowski 55, T.Warzych 89, G.Gorący 90
LKS Czarnylas 2-2 Jarota Jarocin 1 maja, 11:00
D.Szczepaniak 50, Ł.Radliński 73 (s) - Ł.Cichos 41, D.Cieślak 64
Olimpia Koło 1-1 LKS Gołuchów 1 maja, 17:00
J.Kawka 67 - B.Kukuła 90
Kania Gostyń 1-1 Piast Kobylin 30 kwietnia, 16:00
B.Krajka 56 - M.Nowicki 75
Dąbroczanka Pępowo 3-0 Victoria Września 30 kwietnia, 17:00
K.Siama 15 (k), 65, Ł.Fabich 34
Sparta Miejska Górka 3-2 Zjednoczeni Rychwał 1 maja, 16:00
K.Dutkiewicz 11, M.Hercog 35, S.Świtała 82 - J.Krzyżanowski 54, Z.Okoński 79
Wisła Borek Wielkopolski 2-0 Astra Krotoszyn 30 kwietnia, 16:00
T.Kaczmarek 40, R.Frydryszak 52 (k)

Kolejka 24 - 7-8 maja

Korona Piaski 4-5 Wisła Borek Wielkopolski 7 maja, 17:00
M.Kędziora 22, 61, R.Norkiewicz 44, B.Wojciechowski 51 - M.Leciej 63, 90, R.Frydryszak 78, S.Walkowiak 86, D.Ludwiczak 88
Astra Krotoszyn 2-0 Sparta Miejska Górka 7 maja, 16:00
D.Białkowski 78, Ł.Smyczyński 83
Zjednoczeni Rychwał 1-0 Dąbroczanka Pępowo 8 maja, 17:00
T.Pyrzyński 37
Victoria Września 0-4 Kania Gostyń 7 maja, 17:00
Ł.Siwecki 60, 79, R.Jasiński 68, B.Krajka 87
Piast Kobylin 2-1 Olimpia Koło 8 maja, 16:00
M.Jagodziński 53, P.Bednarski 77 - T.Mikusik 90
LKS Gołuchów 1-1 LKS Czarnylas 8 maja, 12:00
J.Ślusarz 63 - R.Tomczak 78
Jarota Jarocin 1-0 KKS Prosna Kalisz 8 maja, 16:00
P.Garbarek 62
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1-3 Sokół Kleczew 7 maja, 17:00
D.Danilczyk 81 - A.Szczepaniak 65, 78, A.Kamoda 75

Kolejka 25 - 14-15 maja

Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1-3 Korona Piaski 14 maja, 17:00
T.Adamiak 76 - P.Kubiak 60 (s), Ł.Pujanek 75, R.Norkiewicz 83
Sokół Kleczew 0-2 Jarota Jarocin 14 maja, 17:00
G.Idzikowski 1, P.Korzepski 55
KKS Prosna Kalisz 1-1 LKS Gołuchów 14 maja, 16:00
G.Gorący 81 - K.Banasiak 86
LKS Czarnylas 2-2 Piast Kobylin 14 maja, 16:00
A.Dziuba 8, R.Tomczak 21 - M.Nowicki 73, K.Kendzia 86
Olimpia Koło 2-0 Victoria Września 18 maja, 18:00
J.Kawka 25, Ł.Kujawa 34
Kania Gostyń 2-0 Zjednoczeni Rychwał 14 maja, 17:30
R.Jasiński 73, Ł.Siwecki 89
Dąbroczanka Pępowo 1-0 Astra Krotoszyn 15 maja, 16:00
M.Andrzejczak 20
Sparta Miejska Górka 2-0 Wisła Borek Wielkopolski 15 maja, 16:00
T.Kokot 17, 65

Kolejka 26 - 21-22 maja

Korona Piaski 1-3 Sparta Miejska Górka 21 maja, 17:00
B.Wojciechowski 72 (k) - J.Smektała 57, 88, M.Hercog 61
Wisła Borek Wielkopolski 1-3 Dąbroczanka Pępowo 21 maja, 17:00
T.Gawroński 16 - J.Jakubiak 76, Ł.Fabich 88, R.Brink 90 (k)
Astra Krotoszyn 1-1 Kania Gostyń 21 maja, 16:00
T.Szajkowski 86 - Z.Witkowski 90
Zjednoczeni Rychwał 2-0 Olimpia Koło 22 maja, 17:00
T.Pyrzyński 47 (k), 52
Victoria Września 1-0 LKS Czarnylas 21 maja, 17:00
T.Krzyżkowiak 83
Piast Kobylin 3-1 KKS Prosna Kalisz 21 maja, 17:00
M.Jagodziński 31, H.Kowalski 62, M.Nowicki 85 - M.Kaczmarek 15
LKS Gołuchów 1-0 Sokół Kleczew 22 maja, 12:00
G.Kuś 56 (k)
Jarota Jarocin 2-1 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 22 maja, 16:00
K.Matuszak 44, J.Pacyński 79 (k) - T.Kempiński 65

Kolejka 27 - 26 maja

Jarota Jarocin 3-0 Korona Piaski 26 maja, 16:00
Ł.Cichos 17, G.Idzikowski 62, K.Matuszak 68
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0-1 LKS Gołuchów 26 maja, 12:00
B.Kukuła 85
Sokół Kleczew 1-3 Piast Kobylin 26 maja, 17:00
T.Burdach ? - K.Kendzia ?, ?, A.Ciółko ?
KKS Prosna Kalisz 2-1 Victoria Września 26 maja, 16:00
R.Koźlik 45, B.Saganowski 60 - T.Krzyżkowiak 29
LKS Czarnylas 3-0 Zjednoczeni Rychwał 26 maja, 11:00
R.Tomczak 15 (k), 87, M.Wójcik 65
Olimpia Koło 0-4 Astra Krotoszyn 26 maja, 17:00
(wo)
Ł.Kujawa ?, ?, ? - D.Białkowski ?, Ł.Smyczyński ?, D.Hylewicz ? (k), J.Maryniak ?
na boisku 3-4
Kania Gostyń 12-1 Wisła Borek Wielkopolski 25 maja, 17:30
B.Krajka 15, 68, R.Jasiński 22, 90, K.Gościniak 25, 39, 69, Ł.Siwecki 29, 47, B.Konieczny 71, 73, P.Rydlewski 80 - T.Gawroński ?
Dąbroczanka Pępowo 2-1 Sparta Miejska Górka 26 maja, 16:00
J.Jakubiak 58, Ł.Fabich 88 - S.Świtała 28

Kolejka 28 - 29 maja

Korona Piaski 3-2 Dąbroczanka Pępowo 29 maja, 11:00
B.Wojciechowski 14, 72, 86 - T.Majchrzak 28, J.Jakubiak 62
Sparta Miejska Górka 1-1 Kania Gostyń 29 maja, 16:00
T.Kokot 30 - K.Gościniak 14
Wisła Borek Wielkopolski 1-2 Olimpia Koło 29 maja, 17:00
M.Leciej 78 - Ł.Kujawa 20, 38
Astra Krotoszyn 2-1 LKS Czarnylas 29 maja, 16:00
T.Szajkowski 75, 86 - M.Szubert 81
Zjednoczeni Rychwał 1-2 KKS Prosna Kalisz 29 maja, 17:00
J.Krzyżanowski 70 - K.Chojnacki 20, R.Bernaciak 28 (k)
Victoria Września 3-0 Sokół Kleczew 29 maja, 17:00
Z.Ziętkowski 66, M.Kwarta 69, M.Lisiecki 89
Piast Kobylin 3-0 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 29 maja, 16:00
K.Kendzia 18, 45, J.Pospiech 85
lub trzecia bramka R.Chmielarczyka
LKS Gołuchów 1-2 Jarota Jarocin 29 maja, 12:00
J.Ślusarz 58 - Ł.Cichos 83, J.Pacyński 89

Kolejka 29 - 4 czerwca

LKS Gołuchów 3-1 Korona Piaski 4 czerwca, 16:00
G.Kuś 42 (k), B.Kukuła 45, 65 - B.Wojciechowski 14
Jarota Jarocin 4-0 Piast Kobylin 18 maja, 17:00
Ł.Cichos 16, 60, D.Cieślak 41 (k), K.Kendzia 64 (s)
Ostrovia Ostrów Wielkopolski 4-1 Victoria Września 4 czerwca, 16:00
P.Lisowski 19, 67, M.Pilarski 40, T.Adamiak 89 - M.Kwarta 20
Sokół Kleczew 0-0 Zjednoczeni Rychwał 4 czerwca, 16:00
KKS Prosna Kalisz 4-0 Astra Krotoszyn 4 czerwca, 16:00
R.Koźlik 20, 74, B.Saganowski 32, 41
LKS Czarnylas 2-0 Wisła Borek Wielkopolski 4 czerwca, 16:00
T.Grupa 24, M.Wójcik 59
Olimpia Koło 2-1 Sparta Miejska Górka 4 czerwca, 16:00
T.Mikusik 44, J.Durkiewicz 73 - J.Smektała 3
Kania Gostyń 3-0 Dąbroczanka Pępowo 4 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 0-0

Kolejka 30 - 11 czerwca

Korona Piaski 2-1 Kania Gostyń 11 czerwca, 16:00
N.Wojtkowiak 7, Ł.Pujanek 13 - S.Pleśnierowicz 77
Dąbroczanka Pępowo 0-0 Olimpia Koło 11 czerwca, 16:00
Sparta Miejska Górka 0-1 LKS Czarnylas 9 czerwca, 18:00
D.Sobczak 31
Wisła Borek Wielkopolski 2-1 KKS Prosna Kalisz 11 czerwca, 16:00
M.Leciej 33 (k), T.Gawroński 85 - R.Koźlik 67
Astra Krotoszyn 1-2 Sokół Kleczew 11 czerwca, 16:00
Ł.Smyczyński 42 - P.Osada 26, R.Czapski 51
Zjednoczeni Rychwał 2-2 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 11 czerwca, 16:00
P.Pawlak 37, 49 - J.Królak 40, T.Kempiński 47
Victoria Września 0-0 Jarota Jarocin 11 czerwca, 16:00
Piast Kobylin 1-1 LKS Gołuchów 11 czerwca, 16:00
K.Kendzia 87 - D.Juraczyk 43

Baraże o udział w III lidze (2)

III liga 2004/2005 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))

IV liga 2004/2005 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2004/2005 (pomorska)
IV liga 2004/2005 (wielkopolska (północ))
IV liga 2004/2005 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2004/2005 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Konin)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Leszno)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas