[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: Leszno
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kłos Garzyn 30 64 19 7 4 61-28 9 5 1 33-14 10 2 3 28-14
2.  Zjednoczeni Pudliszki 30 60 16 12 2 57-27 10 5 0 34-12 6 7 2 23-15
3.  Rolnik Racot 30 54 15 9 6 67-42 7 6 2 30-18 8 3 4 37-24
4.  Rawia Rawicz 30 43 11 10 9 40-38 7 5 3 19-12 4 5 6 21-26
5.  Ruch Bojanowo 30 42 12 6 12 55-57 7 2 6 32-29 5 4 6 23-28 2 3 1 0 1 6-6
6.  Znicz Obra 30 42 12 6 12 50-50 7 4 4 32-24 5 2 8 18-26 2 3 1 0 1 6-6
7.  Polonia 1912 Leszno 30 40 11 7 12 49-45 7 3 5 21-17 4 4 7 28-28 4 9 3 0 1 9-7
8.  Krobianka Krobia 30 40 10 10 10 47-44 6 6 3 31-20 4 4 7 16-24 4 4 1 1 2 7-8
9.  Gwiazda Siedlec 30 40 11 7 12 48-50 7 1 7 28-27 4 6 5 20-23 4 4 1 1 2 7-8
10.  Pogoń Śmigiel 30 39 9 12 9 30-36 6 5 4 16-13 3 7 5 14-23
11.  Orkan Chorzemin 30 38 9 11 10 38-32 5 5 5 17-14 4 6 5 21-18
12.  Rydzyniak Rydzyna 30 37 10 7 13 41-42 7 2 6 21-17 3 5 7 20-25
13.  LZS Głuchowo 30 35 10 5 15 43-59 7 3 5 23-24 3 2 10 20-35
14.  Rywal Kurza Góra 30 32 9 5 16 40-55 6 2 7 23-26 3 3 9 17-29
15.  Mas-Rol Spławie 30 26 6 8 16 47-69 3 5 7 29-33 3 3 9 18-36
16.  Piast Belęcin 30 22 6 4 20 28-73 3 4 8 16-39 3 0 12 12-34
Piast Belęcin został karnie zdegradowany do klasy B.
LZS Głuchowo został karnie zdegradowany do klasy A.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Kłos Garzyn    1-1 2-1 3-0 2-2 0-1 4-2 2-0 0-0 0-0 3-2 2-0 3-2 6-1 2-2 3-0* 
 2 Zjednoczeni Pudliszki3-0*     2-1 2-2 5-1 1-0 1-1 2-1 0-0 0-0 1-1 4-0 4-1 3-2 3-2 3-0 
 3 Rolnik Racot2-2 0-0     1-0 2-3 2-3 2-0 2-0 0-0 3-0 1-1 2-1 2-2 1-1 4-3 6-2 
 4 Rawia Rawicz1-0 1-2 1-1     0-2 0-0 2-1 2-0 2-0 0-0 1-1 2-1 4-1 1-0 1-1 1-2 
 5 Ruch Bojanowo0-3 1-1 3-2 0-2     3-1 4-3 1-1 6-4 1-2 1-2 4-2 3-2 5-1 0-2 0-1 
 6 Znicz Obra2-4 0-1 1-1 4-3 5-3     0-2 2-2 2-1 2-1 1-1 2-3 0-0 2-1 6-1 3-0 
 7 Polonia 1912 Leszno0-2 0-1 3-6 0-0 1-1 4-0     3-1 3-2 0-1 0-0 3-1 1-0 2-1 0-1 1-0 
 8 Krobianka Krobia2-1 0-4 6-0 1-1 1-1 1-1 4-0     1-1 3-1 3-0 1-1 1-4 2-2 1-2 4-1 
 9 Gwiazda Siedlec1-3 2-3 1-2 3-4 3-0 2-0 0-3* 4-1     0-0 0-3 0-5 3-1 2-0 4-1 3-1 
 10 Pogoń Śmigiel0-3 1-1 1-2 0-0 2-0 2-0 1-2 0-0 3-1     1-0 1-1 0-2 1-0 1-1 2-0 
 11 Orkan Chorzemin0-2 2-2 0-3 2-3 2-0 1-0 0-0 0-1 0-1 2-2     0-0 4-0 0-0 2-0 2-0 
 12 Rydzyniak Rydzyna0-1 2-1 0-2 1-0 0-2 2-4 3-0* 2-2 2-2 3-0 0-1     1-0 0-1 2-0 3-1 
 13 LZS Głuchowo0-2 2-0 1-1 2-2 3-2 1-0 1-1 1-3 1-2 2-3 2-1 1-0     0-4 4-2 2-1 
 14 Rywal Kurza Góra2-2 0-3 0-4 1-0 0-1 2-3 3-2 2-1 2-3 3-0 3-1 0-0 1-3     4-0 0-3 
 15 Mas-Rol Spławie1-2 2-2 3-4 3-4 0-3 3-4 2-2 0-1 0-2 2-2 1-1 2-2 5-2 4-2     1-0 
 16 Piast Belęcin0-1 1-1 0-7 3-0 2-2 2-1 1-9 1-2 1-1 2-2 0-6 1-3 *** 0-1 2-0     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Ruch Bojanowo 1-1 Zjednoczeni Pudliszki
Znicz Obra 2-2 Krobianka Krobia
Mas-Rol Spławie 1-1 Orkan Chorzemin
Gwiazda Siedlec 1-2 Rolnik Racot
Rawia Rawicz 2-1 Polonia 1912 Leszno
Rywal Kurza Góra 0-0 Rydzyniak Rydzyna 28 marca
Piast Belęcin 2-2 Pogoń Śmigiel
Kłos Garzyn 3-2 LZS Głuchowo

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Zjednoczeni Pudliszki 4-1 LZS Głuchowo
Pogoń Śmigiel 0-3 Kłos Garzyn
Rydzyniak Rydzyna 3-1 Piast Belęcin
Polonia 1912 Leszno 2-1 Rywal Kurza Góra
Rolnik Racot 1-0 Rawia Rawicz
Orkan Chorzemin 0-1 Gwiazda Siedlec
Krobianka Krobia 1-2 Mas-Rol Spławie
Ruch Bojanowo 3-1 Znicz Obra

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Znicz Obra 0-1 Zjednoczeni Pudliszki
Mas-Rol Spławie 0-3 Ruch Bojanowo
Gwiazda Siedlec 4-1 Krobianka Krobia
Rawia Rawicz 1-1 Orkan Chorzemin
Rywal Kurza Góra 0-4 Rolnik Racot
Piast Belęcin 1-9 Polonia 1912 Leszno
Kłos Garzyn 2-0 Rydzyniak Rydzyna
LZS Głuchowo 2-3 Pogoń Śmigiel

Kolejka 4 - 4-5 września

Zjednoczeni Pudliszki 0-0 Pogoń Śmigiel
Rydzyniak Rydzyna 1-0 LZS Głuchowo
Polonia 1912 Leszno 0-2 Kłos Garzyn
Rolnik Racot 6-2 Piast Belęcin
Orkan Chorzemin 0-0 Rywal Kurza Góra
Krobianka Krobia 1-1 Rawia Rawicz
Ruch Bojanowo 6-4 Gwiazda Siedlec
Znicz Obra 6-1 Mas-Rol Spławie

Kolejka 5 - 11-12 września

Mas-Rol Spławie 2-2 Zjednoczeni Pudliszki
Gwiazda Siedlec 2-0 Znicz Obra 18 sierpnia
Rawia Rawicz 0-2 Ruch Bojanowo
Rywal Kurza Góra 2-1 Krobianka Krobia
Piast Belęcin 0-6 Orkan Chorzemin
Kłos Garzyn 2-1 Rolnik Racot
LZS Głuchowo 1-1 Polonia 1912 Leszno
Pogoń Śmigiel 1-1 Rydzyniak Rydzyna

Kolejka 6 - 18-19 września

Zjednoczeni Pudliszki 4-0 Rydzyniak Rydzyna
Polonia 1912 Leszno 0-1 Pogoń Śmigiel
Rolnik Racot 2-2 LZS Głuchowo
Orkan Chorzemin 0-2 Kłos Garzyn
Krobianka Krobia 4-1 Piast Belęcin
Ruch Bojanowo 5-1 Rywal Kurza Góra
Znicz Obra 4-3 Rawia Rawicz
Mas-Rol Spławie 0-2 Gwiazda Siedlec

Kolejka 7 - 25-26 września

Gwiazda Siedlec 2-3 Zjednoczeni Pudliszki
Rawia Rawicz 1-1 Mas-Rol Spławie
Rywal Kurza Góra 2-3 Znicz Obra
Piast Belęcin 2-2 Ruch Bojanowo
Kłos Garzyn 2-0 Krobianka Krobia
LZS Głuchowo 2-1 Orkan Chorzemin
Pogoń Śmigiel 1-2 Rolnik Racot
Rydzyniak Rydzyna 3-0 Polonia 1912 Leszno
(wo)
przerwany w 34. minucie przy stanie 0-0

Kolejka 8 - 2-3 października

Zjednoczeni Pudliszki 1-1 Polonia 1912 Leszno
Rolnik Racot 2-1 Rydzyniak Rydzyna
Orkan Chorzemin 2-2 Pogoń Śmigiel
Krobianka Krobia 1-4 LZS Głuchowo
Ruch Bojanowo 0-3 Kłos Garzyn
Znicz Obra 3-0 Piast Belęcin
Mas-Rol Spławie 4-2 Rywal Kurza Góra
Gwiazda Siedlec 3-4 Rawia Rawicz

Kolejka 9 - 9-10 października

Rawia Rawicz 1-2 Zjednoczeni Pudliszki
Rywal Kurza Góra 2-3 Gwiazda Siedlec
Piast Belęcin 2-0 Mas-Rol Spławie
Kłos Garzyn 0-1 Znicz Obra
LZS Głuchowo 3-2 Ruch Bojanowo
Pogoń Śmigiel 0-0 Krobianka Krobia
Rydzyniak Rydzyna 0-1 Orkan Chorzemin
Polonia 1912 Leszno 3-6 Rolnik Racot

Kolejka 10 - 16-17 października

Zjednoczeni Pudliszki 2-1 Rolnik Racot
Orkan Chorzemin 0-0 Polonia 1912 Leszno
Krobianka Krobia 1-1 Rydzyniak Rydzyna
Ruch Bojanowo 1-2 Pogoń Śmigiel
Znicz Obra 0-0 LZS Głuchowo
Mas-Rol Spławie 1-2 Kłos Garzyn
Gwiazda Siedlec 3-1 Piast Belęcin
Rawia Rawicz 1-0 Rywal Kurza Góra

Kolejka 11 - 23-24 października

Rywal Kurza Góra 0-3 Zjednoczeni Pudliszki
Piast Belęcin 3-0 Rawia Rawicz
Kłos Garzyn 0-0 Gwiazda Siedlec
LZS Głuchowo 4-2 Mas-Rol Spławie
Pogoń Śmigiel 2-0 Znicz Obra
Rydzyniak Rydzyna 0-2 Ruch Bojanowo
Polonia 1912 Leszno 3-1 Krobianka Krobia
Rolnik Racot 1-1 Orkan Chorzemin

Kolejka 12 - 30-31 października

Zjednoczeni Pudliszki 1-1 Orkan Chorzemin
Krobianka Krobia 6-0 Rolnik Racot
Ruch Bojanowo 4-3 Polonia 1912 Leszno
Znicz Obra 2-3 Rydzyniak Rydzyna
Mas-Rol Spławie 2-2 Pogoń Śmigiel
Gwiazda Siedlec 3-1 LZS Głuchowo
Rawia Rawicz 1-0 Kłos Garzyn
Rywal Kurza Góra 0-3 Piast Belęcin

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Piast Belęcin 1-1 Zjednoczeni Pudliszki
Kłos Garzyn 6-1 Rywal Kurza Góra
LZS Głuchowo 2-2 Rawia Rawicz
Pogoń Śmigiel 3-1 Gwiazda Siedlec
Rydzyniak Rydzyna 2-0 Mas-Rol Spławie
Polonia 1912 Leszno 4-0 Znicz Obra
Rolnik Racot 2-3 Ruch Bojanowo
Orkan Chorzemin 0-1 Krobianka Krobia

Kolejka 14 - 11 listopada

Zjednoczeni Pudliszki 2-1 Krobianka Krobia
Ruch Bojanowo 1-2 Orkan Chorzemin
Znicz Obra 1-1 Rolnik Racot
Mas-Rol Spławie 2-2 Polonia 1912 Leszno
Gwiazda Siedlec 0-5 Rydzyniak Rydzyna
Rawia Rawicz 0-0 Pogoń Śmigiel
Rywal Kurza Góra 1-3 LZS Głuchowo
Piast Belęcin 0-1 Kłos Garzyn

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Kłos Garzyn 1-1 Zjednoczeni Pudliszki
LZS Głuchowo 2-1 Piast Belęcin
Pogoń Śmigiel 1-0 Rywal Kurza Góra
Rydzyniak Rydzyna 1-0 Rawia Rawicz
Polonia 1912 Leszno 3-2 Gwiazda Siedlec
Rolnik Racot 4-3 Mas-Rol Spławie
Orkan Chorzemin 1-0 Znicz Obra
Krobianka Krobia 1-1 Ruch Bojanowo

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Zjednoczeni Pudliszki 5-1 Ruch Bojanowo
Krobianka Krobia 1-1 Znicz Obra
Orkan Chorzemin 2-0 Mas-Rol Spławie
Rolnik Racot 0-0 Gwiazda Siedlec
Polonia 1912 Leszno 0-0 Rawia Rawicz
Rydzyniak Rydzyna 0-1 Rywal Kurza Góra
Pogoń Śmigiel 2-0 Piast Belęcin
LZS Głuchowo 0-2 Kłos Garzyn

Kolejka 17 - 26 marca

LZS Głuchowo 2-0 Zjednoczeni Pudliszki 3 maja
Kłos Garzyn 0-0 Pogoń Śmigiel
Piast Belęcin 1-3 Rydzyniak Rydzyna 3 maja
Rywal Kurza Góra 3-2 Polonia 1912 Leszno 3 maja
Rawia Rawicz 1-1 Rolnik Racot 3 maja
Gwiazda Siedlec 0-3 Orkan Chorzemin 3 maja
Mas-Rol Spławie 0-1 Krobianka Krobia
Znicz Obra 5-3 Ruch Bojanowo 3 maja

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Zjednoczeni Pudliszki 1-0 Znicz Obra 11 czerwca
Ruch Bojanowo 0-2 Mas-Rol Spławie
Krobianka Krobia 1-1 Gwiazda Siedlec 12 czerwca
Orkan Chorzemin 2-3 Rawia Rawicz 11 czerwca
Rolnik Racot 1-1 Rywal Kurza Góra 14 czerwca
Polonia 1912 Leszno 1-0 Piast Belęcin
Rydzyniak Rydzyna 0-1 Kłos Garzyn 12 czerwca
Pogoń Śmigiel 0-2 LZS Głuchowo

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Pogoń Śmigiel 1-1 Zjednoczeni Pudliszki
LZS Głuchowo 1-0 Rydzyniak Rydzyna
Kłos Garzyn 4-2 Polonia 1912 Leszno
Piast Belęcin 0-7 Rolnik Racot
Rywal Kurza Góra 3-1 Orkan Chorzemin
Rawia Rawicz 2-0 Krobianka Krobia
Gwiazda Siedlec 3-0 Ruch Bojanowo
Mas-Rol Spławie 3-4 Znicz Obra

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Zjednoczeni Pudliszki 3-2 Mas-Rol Spławie
Znicz Obra 2-1 Gwiazda Siedlec
Ruch Bojanowo 0-2 Rawia Rawicz
Krobianka Krobia 2-2 Rywal Kurza Góra
Orkan Chorzemin 2-0 Piast Belęcin
Rolnik Racot 2-2 Kłos Garzyn
Polonia 1912 Leszno 1-0 LZS Głuchowo
Rydzyniak Rydzyna 3-0 Pogoń Śmigiel

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Rydzyniak Rydzyna 2-1 Zjednoczeni Pudliszki
Pogoń Śmigiel 1-2 Polonia 1912 Leszno
LZS Głuchowo 1-1 Rolnik Racot
Kłos Garzyn 3-2 Orkan Chorzemin
Piast Belęcin 1-2 Krobianka Krobia
Rywal Kurza Góra 0-1 Ruch Bojanowo
Rawia Rawicz 0-0 Znicz Obra
Gwiazda Siedlec 4-1 Mas-Rol Spławie

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Zjednoczeni Pudliszki 0-0 Gwiazda Siedlec
Mas-Rol Spławie 3-4 Rawia Rawicz
Znicz Obra 2-1 Rywal Kurza Góra
Ruch Bojanowo 0-1 Piast Belęcin
Krobianka Krobia 2-1 Kłos Garzyn
Orkan Chorzemin 4-0 LZS Głuchowo
Rolnik Racot 3-0 Pogoń Śmigiel
Polonia 1912 Leszno 3-1 Rydzyniak Rydzyna

Kolejka 23 - 7-8 maja

Polonia 1912 Leszno 0-1 Zjednoczeni Pudliszki
Rydzyniak Rydzyna 0-2 Rolnik Racot
Pogoń Śmigiel 1-0 Orkan Chorzemin
LZS Głuchowo 1-3 Krobianka Krobia
Kłos Garzyn 2-2 Ruch Bojanowo
Piast Belęcin 2-1 Znicz Obra
Rywal Kurza Góra 4-0 Mas-Rol Spławie
Rawia Rawicz 2-0 Gwiazda Siedlec

Kolejka 24 - 14-15 maja

Zjednoczeni Pudliszki 2-2 Rawia Rawicz
Gwiazda Siedlec 2-0 Rywal Kurza Góra
Mas-Rol Spławie 1-0 Piast Belęcin
Znicz Obra 2-4 Kłos Garzyn
Ruch Bojanowo 3-2 LZS Głuchowo
Krobianka Krobia 3-1 Pogoń Śmigiel
Orkan Chorzemin 0-0 Rydzyniak Rydzyna
Rolnik Racot 2-0 Polonia 1912 Leszno

Kolejka 25 - 21-22 maja

Rolnik Racot 0-0 Zjednoczeni Pudliszki
Polonia 1912 Leszno 0-0 Orkan Chorzemin
Rydzyniak Rydzyna 2-2 Krobianka Krobia
Pogoń Śmigiel 2-0 Ruch Bojanowo
LZS Głuchowo 1-0 Znicz Obra
Kłos Garzyn 2-2 Mas-Rol Spławie
Piast Belęcin 1-1 Gwiazda Siedlec
Rywal Kurza Góra 1-0 Rawia Rawicz

Kolejka 26 - 26 maja

Zjednoczeni Pudliszki 3-2 Rywal Kurza Góra
Rawia Rawicz 1-2 Piast Belęcin
Gwiazda Siedlec 1-3 Kłos Garzyn
Mas-Rol Spławie 5-2 LZS Głuchowo
Znicz Obra 2-1 Pogoń Śmigiel
Ruch Bojanowo 4-2 Rydzyniak Rydzyna
Krobianka Krobia 4-0 Polonia 1912 Leszno
Orkan Chorzemin 0-3 Rolnik Racot

Kolejka 27 - 28-29 maja

Orkan Chorzemin 2-2 Zjednoczeni Pudliszki
Rolnik Racot 2-0 Krobianka Krobia
Polonia 1912 Leszno 1-1 Ruch Bojanowo
Rydzyniak Rydzyna 2-4 Znicz Obra
Pogoń Śmigiel 1-1 Mas-Rol Spławie
LZS Głuchowo 1-2 Gwiazda Siedlec
Kłos Garzyn 3-0 Rawia Rawicz
Piast Belęcin 0-1 Rywal Kurza Góra

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Zjednoczeni Pudliszki 3-0 Piast Belęcin
Rywal Kurza Góra 2-2 Kłos Garzyn
Rawia Rawicz 4-1 LZS Głuchowo
Gwiazda Siedlec 0-0 Pogoń Śmigiel
Mas-Rol Spławie 2-2 Rydzyniak Rydzyna
Znicz Obra 0-2 Polonia 1912 Leszno
Ruch Bojanowo 3-2 Rolnik Racot
Krobianka Krobia 3-0 Orkan Chorzemin

Kolejka 29 - 19 czerwca

Krobianka Krobia 0-4 Zjednoczeni Pudliszki
Orkan Chorzemin 2-0 Ruch Bojanowo
Rolnik Racot 2-3 Znicz Obra
Polonia 1912 Leszno 0-1 Mas-Rol Spławie
Rydzyniak Rydzyna 2-2 Gwiazda Siedlec
Pogoń Śmigiel 0-0 Rawia Rawicz
LZS Głuchowo 0-4 Rywal Kurza Góra
Kłos Garzyn 3-0 Piast Belęcin
(wo)
udział w grze nieuprawnionego zawodnika, na boisku 2-3

Kolejka 30 - 26 czerwca

Zjednoczeni Pudliszki 3-0 Kłos Garzyn
(wo)
udział w grze nieuprawnionego zawodnika, na boisku 0-0
Piast Belęcin - LZS Głuchowo
(wo)
obustronny walkower - z powodu pobudek sprzecznych z zasadami sportowymi, na boisku 3-3
Rywal Kurza Góra 3-0 Pogoń Śmigiel
Rawia Rawicz 2-1 Rydzyniak Rydzyna
Gwiazda Siedlec 0-3 Polonia 1912 Leszno
(wo)
udział w grze nieuprawnionego zawodnika, na boisku 3-2
Mas-Rol Spławie 3-4 Rolnik Racot
Znicz Obra 1-1 Orkan Chorzemin
Ruch Bojanowo 1-1 Krobianka Krobia

Baraże o udział w klasie okręgowej (Leszno)

IV liga 2004/2005 (wielkopolska (południe))

Klasa okręgowa 2004/2005 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Konin)

Klasa A 2004/2005 (Leszno I)
Klasa A 2004/2005 (Leszno II)

Autor: Łukasz Czuku
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas