[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2004/2005, grupa: zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KP Police 34 72 22 6 6 82-37 11 4 2 43-15 11 2 4 39-22
2.  Darzbór Szczecinek 34 58 17 7 10 72-44 12 3 2 51-18 5 4 8 21-26
3.  Pogoń Barlinek 34 55 15 10 9 65-42 10 4 3 43-21 5 6 6 22-21
4.  Błękitni Stargard Szczeciński 34 54 16 6 12 68-56 10 3 4 36-22 6 3 8 32-34
5.  Osadnik Myślibórz 34 53 14 11 9 48-34 9 4 4 30-15 5 7 5 18-19
6.  Arkonia Szczecin 34 52 15 7 12 65-45 9 4 4 38-22 6 3 8 27-23 2 4 1 1 0 2-1
7.  Rega-Merida Trzebiatów 34 52 15 7 12 53-50 11 2 4 33-20 4 5 8 20-30 2 1 0 1 1 1-2
8.  Astra Ustronie Morskie 34 50 13 11 10 54-47 9 7 1 34-16 4 4 9 20-31 2 4 1 1 0 5-3
9.  Ina Goleniów 34 50 13 11 10 51-52 7 7 3 22-17 6 4 7 29-35 2 1 0 1 1 3-5
10.  Victoria 95 Przecław 34 49 13 10 11 51-48 10 4 3 32-20 3 6 8 19-28 2 6 2 0 0 4-2
11.  Energetyk Gryfino 34 49 13 10 11 44-42 10 3 4 32-16 3 7 7 12-26 2 0 0 0 2 2-4
12.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 34 46 14 4 16 57-65 6 3 8 22-33 8 1 8 35-32
13.  Stal Szczecin 34 45 13 6 15 43-44 6 4 7 23-23 7 2 8 20-21
14.  Drawa Drawsko Pomorskie 34 43 12 7 15 40-41 10 2 5 25-14 2 5 10 15-27
15.  Dąb Dębno 34 42 12 6 16 48-72 9 3 5 31-28 3 3 11 17-44
16.  Leśnik/Rossa Manowo 34 38 10 8 16 56-59 7 6 4 32-22 3 2 12 24-37
17.  Sokół Pyrzyce 34 33 8 9 17 40-74 4 4 9 23-43 4 5 8 17-31
18.  Mirstal Mirosławiec 34 7 1 4 29 21-106 0 3 14 5-38 1 1 15 16-68
Wybrzeże Rewalskie Rewal rozgrywał swoje mecze jesienią w Golczewie, a wiosną w Międzyzdrojach.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 KP Police    2-1 1-1 4-1 4-1 5-3 1-3 2-0 3-0 0-0 0-0 4-1 4-0 0-0 3-2 4-1 0-1 6-0 
 2 Darzbór Szczecinek2-0     1-2 2-2 0-0 2-1 1-0 3-1 5-2 2-1 7-0 2-3 2-1 3-3 4-1 1-0 6-1 8-0 
 3 Pogoń Barlinek1-3 2-2     1-3 0-3 4-1 2-2 4-2 1-1 2-0 3-0 3-1 2-1 1-0 6-0 4-0 1-1 6-1 
 4 Błękitni Stargard Szczeciński1-6 4-1 1-2     1-1 0-2 4-0 2-1 1-3 2-2 0-0 3-2 2-0 3-0 2-1 3-0 3-0 4-1 
 5 Osadnik Myślibórz0-2 0-2 2-1 2-0     3-1 0-0 1-2 4-1 4-0 0-0 2-3 2-0 2-1 1-1 1-0 1-1 5-0 
 6 Arkonia Szczecin4-1 1-1 4-4 2-0 1-1     2-1 0-0 5-0 0-2 0-1 2-1 0-3 2-0 3-4 3-2 4-1 5-0 
 7 Rega-Merida Trzebiatów1-4 1-0 1-2 3-0 1-0 0-0     2-0 2-0 3-2 3-3 5-1 0-1 1-0 0-3* 3-1 3-0 4-3 
 8 Astra Ustronie Morskie1-0 2-0 2-1 1-0 1-1 1-0 1-1     4-2 3-3 0-1 4-2 1-1 1-1 4-0 2-2 1-1 5-0 
 9 Ina Goleniów0-1 3-1 1-1 2-1 1-2 0-4 1-1 1-1     1-1 1-1 2-0 0-0 1-1 1-0 2-1 3-0 2-1 
 10 Victoria 95 Przecław2-2 0-4 3-1 2-2 2-0 0-0 4-1 2-2 3-0     2-1 1-2 2-0 1-2 4-2 1-0 2-1 1-0 
 11 Energetyk Gryfino2-3 2-0 1-0 3-1 2-0 1-3 1-1 2-0 1-1 1-2     1-0 0-1 3-1 4-0 2-0 3-3 3-0 
 12 Wybrzeże Rewalskie Rewal1-2 1-2 0-0 2-7 1-2 1-4 1-0 1-2 2-2 1-0 3-1     0-2 3-2 1-1 1-5 1-0 2-1 
 13 Stal Szczecin1-3 1-1 1-0 2-3 1-2 0-0 1-2 3-0 2-2 2-0 0-2 0-3     2-1 1-2 2-0 0-0 4-2 
 14 Drawa Drawsko Pomorskie0-1 1-2 1-0 3-2 0-0 2-0 1-0 3-1 0-2 2-1 2-0 0-1 2-1     3-0 3-0 0-1 2-2 
 15 Dąb Dębno0-0 3-2 0-0 1-2 1-0 0-5 6-4 2-0 0-5 3-0 2-1 1-2 2-1 1-0     4-4 1-2 4-0 
 16 Leśnik/Rossa Manowo1-3 0-0 2-2 1-3 1-1 1-0 4-1 2-2 1-2 1-1 2-0 2-2 0-3 2-1 6-0     2-1 4-0 
 17 Sokół Pyrzyce5-4 3-1 0-4 2-2 2-2 2-0 0-1 1-5 0-2 1-1 0-0 0-5 2-4 1-2 1-0 0-5     3-5 
 18 Mirstal Mirosławiec0-4 0-1 0-1 1-3 0-2 1-3 0-2 0-1 1-4 0-3 1-1 0-6 0-1 0-0 0-0 1-3 0-3*     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Dąb Dębno 2-0 Astra Ustronie Morskie 7 sierpnia, 17:00
Majewski 3, Chojnacki 82
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-2 Darzbór Szczecinek 8 sierpnia, 13:00
Paszkowicz 90 - Dąbrowski 20, Hrymowicz 33
Energetyk Gryfino 1-3 Arkonia Szczecin 7 sierpnia, 16:00
Krupa 60 - Sylwesiuk 42, 64, Kornak 62
Victoria 95 Przecław 2-0 Osadnik Myślibórz 7 sierpnia, 17:00
Andrzejkiewicz 27, Harbanowicz 33
KP Police 6-0 Mirstal Mirosławiec 1 września, 17:00
Bitkowski 16, Tuński 25, Gunia 37, 45, Kinczel 59 (k), Głowacki 82
Leśnik/Rossa Manowo 4-1 Rega-Merida Trzebiatów 7 sierpnia, 17:00
Berkowski 5, 25, Perkowski 7, Berlicki 70 - Jasiewicz 42
Drawa Drawsko Pomorskie 3-2 Błękitni Stargard Szczeciński 7 sierpnia, 17:00
Korczyński 6 (k), Bogin 12, Drapiński 75 - Kownacki 35 (k), Jureczko 86
Ina Goleniów 1-1 Pogoń Barlinek 7 sierpnia, 16:00
Stefański 60 - Guraj 10
Stal Szczecin 0-0 Sokół Pyrzyce 7 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 11 sierpnia

Astra Ustronie Morskie 1-1 Sokół Pyrzyce 11 sierpnia, 18:00
Stadnik 43 - Więcek 6 (k)
Pogoń Barlinek 2-1 Stal Szczecin 11 sierpnia, 17:00
Guraj 49, 81 - Usowicz 81
Błękitni Stargard Szczeciński 1-3 Ina Goleniów 11 sierpnia, 17:00
Jureczko 5 - Borek 38, Siara 52, D.Paszkowski 73
Rega-Merida Trzebiatów 1-0 Drawa Drawsko Pomorskie 11 sierpnia, 17:00
Jasiewicz 60
Mirstal Mirosławiec 1-3 Leśnik/Rossa Manowo 8 września, 17:00
Chromiński 30 - Piekarski 25, Perkowski 50, 60
Osadnik Myślibórz 0-2 KP Police 11 sierpnia, 17:00
Kinczel 55, Stefaniak 80
Arkonia Szczecin 0-2 Victoria 95 Przecław 11 sierpnia, 18:00
Nowak 38, Harbanowicz 69
Darzbór Szczecinek 7-0 Energetyk Gryfino 11 sierpnia, 18:00
J.Adamowicz 20, 43, Bęben 33, 49, 81, Mikołajewicz 61, Sochalski 74 (k)
Dąb Dębno 1-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 11 sierpnia, 17:00
Majchrzak 75 - Paszkowicz 17, 39

Kolejka 3 - 14-15 sierpnia

Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-2 Astra Ustronie Morskie 14 sierpnia, 17:00
Paszkowicz 75 (k) - Rodak 28, Lenkiewicz 32
Energetyk Gryfino 4-0 Dąb Dębno 14 sierpnia, 16:00
B.Łapiński 38, 43, Para 63, Miliński 71
Victoria 95 Przecław 0-4 Darzbór Szczecinek 14 sierpnia, 17:00
Mikołajewicz 33, J.Adamowicz 58, Bernatek 67, M.Woźniak 90 (s)
KP Police 5-3 Arkonia Szczecin 14 sierpnia, 11:00
Gunia 34, 72, Tuński 41, Kinczel 76, Krawacki 89 - Kaszubowski 31, Sylwesiuk 51, Ciesielski 77
Leśnik/Rossa Manowo 1-1 Osadnik Myślibórz 15 sierpnia, 16:00
Berkowski 60 - Olszyński 3
Drawa Drawsko Pomorskie 2-2 Mirstal Mirosławiec 14 sierpnia, 17:00
Bogin 55, Drapiński 83 - Czyżak 15, Suchajad 75
Ina Goleniów 1-1 Rega-Merida Trzebiatów 14 sierpnia, 16:00
Młynarczyk 70 - Murawski 80
Stal Szczecin 2-3 Błękitni Stargard Szczeciński 14 sierpnia, 16:00
Kubicki 37, 90 - Karwowski 2, Kownacki 57 (k), 78
Sokół Pyrzyce 0-4 Pogoń Barlinek 14 sierpnia, 17:00
Guraj 8, Kochan 39, 49, Diaków 43

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia

Astra Ustronie Morskie 2-1 Pogoń Barlinek 22 sierpnia, 13:00
Lenkiewicz 10, Zwoliński 87 - Magryta 70
Błękitni Stargard Szczeciński 3-0 Sokół Pyrzyce 21 sierpnia
Zdunek 46, 48, 62
Rega-Merida Trzebiatów 0-1 Stal Szczecin
Pawlak 86
Mirstal Mirosławiec 1-4 Ina Goleniów 21 sierpnia
Suchojad 35 (k) - Stefański 14, 23, 47, Młynarczyk 71
Osadnik Myślibórz 2-1 Drawa Drawsko Pomorskie
K.Weres 37, 68 - Piłat 76 (k)
Arkonia Szczecin 3-2 Leśnik/Rossa Manowo 21 sierpnia
Sylwesiuk 32, Kołtun 65, Kornak 87 - Perkowski 8, 13
Darzbór Szczecinek 2-0 KP Police 21 sierpnia, 18:00
Mikołajewicz 78, J.Adamowicz 82
Dąb Dębno 3-0 Victoria 95 Przecław 21 sierpnia
Majewski 9, Majchrzak 70 (k), Kucyk 73
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3-1 Energetyk Gryfino
Woźniak 41, 50, Dąbrowski 65 - Stępień 25

Kolejka 5 - 25 sierpnia

Energetyk Gryfino 2-0 Astra Ustronie Morskie
T.Łapiński 6, Marat 70
Victoria 95 Przecław 1-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal
Harbanowicz 50 (k) - Woźniak 11, Shuhanau 79
KP Police 3-2 Dąb Dębno
Kinczel 14, Bitkowski 56, 89 - Kucyk 13, Dłubis 36
Leśnik/Rossa Manowo 0-0 Darzbór Szczecinek
Drawa Drawsko Pomorskie 2-0 Arkonia Szczecin
Klubikowski 39, Walkiewicz 85
Ina Goleniów 1-2 Osadnik Myślibórz
Stefański 64 (k) - Małowiecki 39, Baran 82
Stal Szczecin 4-2 Mirstal Mirosławiec
Kmetyk 13, 90, Majkut 65 (k), Kaszczyniec 78 - Czyżak 31, Suchojad 86 (k)
Sokół Pyrzyce 0-1 Rega-Merida Trzebiatów
Remplewicz 30
Pogoń Barlinek 1-3 Błękitni Stargard Szczeciński
Milewicz 53 - Grzelak 30, Bielicki 57, Kownacki 73

Kolejka 6 - 29 sierpnia

Astra Ustronie Morskie 1-0 Błękitni Stargard Szczeciński 29 sierpnia
Chołys 88
Rega-Merida Trzebiatów 1-2 Pogoń Barlinek 29 sierpnia
Ruszczak 48 - Milewicz 31, Skop 33
Mirstal Mirosławiec 0-3 Sokół Pyrzyce 29 sierpnia
(wo)
mecz przerwany w 55. minucie przy stanie 0-0 - zawodnik gospodarzy Jacek Murat odmówił opuszczenia boiska po czerwonej kartce
Osadnik Myślibórz 2-0 Stal Szczecin 29 sierpnia
Małowiecki 63 (k), Mączyński 72
Arkonia Szczecin 5-0 Ina Goleniów 29 sierpnia, 12:00
Michalczyszyn 35, Kaszubowski 52, Trociuk 67, 74, 77
Darzbór Szczecinek 3-3 Drawa Drawsko Pomorskie 29 sierpnia, 18:00
Bernatek 12, Kubiak 17, Bęben 62 - Piłat 13 (k), Walkiewicz 48, Korczyński 71
Dąb Dębno 4-4 Leśnik/Rossa Manowo 29 sierpnia, 17:00
Dłubis 40, 51, 88 (k), Majewski 45 - Perkowski 36, 72, Duda 63, Berkowski 65
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-2 KP Police 29 sierpnia, 13:00
Paszkowicz 22 - Gunia 51, 76
Energetyk Gryfino 1-2 Victoria 95 Przecław 29 sierpnia, 11:00
Miskis 62 - Woźniak 4, Sztadilów 40

Kolejka 7 - 4-5 września

Victoria 95 Przecław 2-2 Astra Ustronie Morskie 4 września, 16:00
Sztadilów 49, Woźniak 60 - Stadnik 70, Lenkiewicz 74
KP Police 0-0 Energetyk Gryfino 4 września, 11:00
Leśnik/Rossa Manowo 2-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 września, 16:00
Berkowski 27, Duda 72 (k) - Stokowiecki 15 (s), Górski 60
Drawa Drawsko Pomorskie 3-0 Dąb Dębno 4 września, 16:00
Bogin 12, 73, Korczyński 69
Ina Goleniów 3-1 Darzbór Szczecinek 4 września, 16:00
Winiarski 10 (k), Młynarczyk 33, Stefański 72 - Bernatek 44
Stal Szczecin 0-0 Arkonia Szczecin 4 września, 16:00
Sokół Pyrzyce 2-2 Osadnik Myślibórz 4 września, 17:00
Muskała 58 (k), 75 - Pawlak 22, Sobczyk 37
Pogoń Barlinek 6-1 Mirstal Mirosławiec 4 września, 11:00
Kochan 15, Skop 53, Guraj 79, 88, Milewicz 85, 86 - Duda 59
Błękitni Stargard Szczeciński 4-0 Rega-Merida Trzebiatów 4 września, 15:00
Karwowski 61, Jureczko 67, Barański 73, Grzelak 88

Kolejka 8 - 11-12 września

Astra Ustronie Morskie 1-1 Rega-Merida Trzebiatów 11 września, 17:00
Lenkiewicz 50 - Dondera 90
Mirstal Mirosławiec 1-3 Błękitni Stargard Szczeciński 11 września, 16:00
Duda 44 - Kownacki 28, 87 (k), Chochocki 89
Osadnik Myślibórz 2-1 Pogoń Barlinek 11 września, 16:00
Dudek 54, Mączyński 68 - Świderski 34
Arkonia Szczecin 4-1 Sokół Pyrzyce 11 września, 16:00
Markiewicz 3, Kornak 50, Sylwesiuk 55, Trociuk 75 - Malanowski 31
Darzbór Szczecinek 2-1 Stal Szczecin 11 września, 17:00
Bernatek 83, J.Adamowicz 85 - Geszka 17
Dąb Dębno 0-5 Ina Goleniów 11 września, 17:00
Stefański 3, 73, Pędziwiatr 23, 50, 75
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3-2 Drawa Drawsko Pomorskie 12 września, 13:00
Woźniak 6, 17, Paszkowicz 60 (k) - Janasiak 35, Korczyński 62 (k)
Energetyk Gryfino 2-0 Leśnik/Rossa Manowo 11 września, 16:00
Łęczewski 47, Stępień 76
Victoria 95 Przecław 2-2 KP Police 11 września, 16:00
Harbanowicz 81, 90 - Gunia 35, Bitkowski 80

Kolejka 9 - 18-19 września

KP Police 2-0 Astra Ustronie Morskie 18 września, 11:00
Bitkowski 49, Miśta 58
Leśnik/Rossa Manowo 1-1 Victoria 95 Przecław 18 września, 16:00
Duda 65 - Chromiński 58
Drawa Drawsko Pomorskie 2-0 Energetyk Gryfino 18 września, 16:00
Korczyński 67, 68
Ina Goleniów 2-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 18 września, 15:00
Stefański 9, Makarewicz 80
Stal Szczecin 1-2 Dąb Dębno 18 września, 16:00
Majkut 38 - Kula 9, Kostowiecki 90
Sokół Pyrzyce 3-1 Darzbór Szczecinek 18 września, 17:00
Muskała 55 (k), Piguła 61, 66 - Bęben 89
Pogoń Barlinek 4-1 Arkonia Szczecin 18 września, 16:00
Magryta 13, Ratajczyk 49, Skop 70, 73 - Sylwesiuk 18
Błękitni Stargard Szczeciński 1-1 Osadnik Myślibórz 18 września, 15:00
Zdunek 35 - K.Weres 30
Rega-Merida Trzebiatów 4-3 Mirstal Mirosławiec 18 września, 14:00
Hinc 15, 29, Dondera 37, Remplewicz 90 (k) - Michałowski 32, Chromiński 75 (k), Lewandowski 80

Kolejka 10 - 22 września

Astra Ustronie Morskie 5-0 Mirstal Mirosławiec
Chołys 11, 56, Lenkiewicz 23 (k), Rodak 35, Żolik 85
Osadnik Myślibórz 0-0 Rega-Merida Trzebiatów
Arkonia Szczecin 2-0 Błękitni Stargard Szczeciński
Sylwesiuk 52 (k), Trociuk 81
Darzbór Szczecinek 1-2 Pogoń Barlinek
Bernatek 64 - Kądziela 49, Kochan 74
Dąb Dębno 1-2 Sokół Pyrzyce
Milanowicz 55 - Ogiejko 65, Muskała 75
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-2 Stal Szczecin
Kubicki 65, Majkut 66
Energetyk Gryfino 1-1 Ina Goleniów
Mielnik 45 - Stefański 59
Victoria 95 Przecław 1-2 Drawa Drawsko Pomorskie
Pietruszka 72 - Korczyński 27, 44 (k)
KP Police 4-1 Leśnik/Rossa Manowo
Piotrowski 10, Miśta 34, Gunia 60, Tuński 75 - Berkowski 7

Kolejka 11 - 25-26 września

Leśnik/Rossa Manowo 2-2 Astra Ustronie Morskie
Berkowski 35, Duda 40 (k) - Lenkiewicz 33, Ristau 44
Drawa Drawsko Pomorskie 0-1 KP Police 25 września, 15:00
Blasius 78 (k)
Ina Goleniów 1-1 Victoria 95 Przecław 25 września, 15:00
R.Paszkowski 12 - Rachwalski 35 (k)
Stal Szczecin 0-2 Energetyk Gryfino 25 września, 16:00
Mielnik 15 (k), 45
Sokół Pyrzyce 0-5 Wybrzeże Rewalskie Rewal 25 września, 16:00
Szmit 25, 45, 55, Paszkowicz 73, Laszkiewicz 85
Pogoń Barlinek 6-0 Dąb Dębno
Kochan 25 (k), 80, Guraj 52, 60, Łętowski 82 (s), Milewicz 84
Błękitni Stargard Szczeciński 4-1 Darzbór Szczecinek 25 września, 14:00
Śniadek 32, 47, Kownacki 45, 71 - Hrymowicz 40
Rega-Merida Trzebiatów 0-0 Arkonia Szczecin 26 września, 17:00
Mirstal Mirosławiec 0-2 Osadnik Myślibórz
K.Weres 12, Małowiecki 34

Kolejka 12 - 2-3 października

Astra Ustronie Morskie 1-1 Osadnik Myślibórz 2 października, 16:00
Klimorowski 4 - Sobczyk 17
Arkonia Szczecin 5-0 Mirstal Mirosławiec 2 października, 16:00
Trociuk 35, Kornak 40, 57, 78, Markiewicz 78
Darzbór Szczecinek 1-0 Rega-Merida Trzebiatów 3 października, 15:00
Mikołajewicz 47
Dąb Dębno 1-2 Błękitni Stargard Szczeciński 2 października, 16:00
Majchrzak 82 - Zdunek 25, Kownacki 70
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-0 Pogoń Barlinek 2 października, 14:30
Energetyk Gryfino 3-3 Sokół Pyrzyce 2 października, 11:00
T.Łapiński 43, Miliński 49, Turtoń 77 - Więcek 6, Muskała 36, Ogiejko 64
Victoria 95 Przecław 2-0 Stal Szczecin 2 października, 15:00
Harbanowicz 57, Woźniak 88
KP Police 3-0 Ina Goleniów 2 października, 11:00
Blasius 9 (k), Piotrowski 17, Gunia 62
Leśnik/Rossa Manowo 2-1 Drawa Drawsko Pomorskie 2 października, 16:00
Perkowski 33, Duda 43 - Walkiewicz 90

Kolejka 13 - 9-10 października

Drawa Drawsko Pomorskie 3-1 Astra Ustronie Morskie 9 października, 15:00
Korczyński 6 (k), Janasiak 55, Marcinkowski 67 - Stadnik 79
Ina Goleniów 2-1 Leśnik/Rossa Manowo 9 października, 14:00
Pędziwiatr 30, D.Paszkowski 76 - Duda 65
Stal Szczecin 1-3 KP Police 9 października, 16:00
Jurszo 31 - Kinczel 3, Blasius 64, Gunia 84
Sokół Pyrzyce 1-1 Victoria 95 Przecław 9 października, 16:00
Dubik 13 - Sztadilów 53
Pogoń Barlinek 3-0 Energetyk Gryfino 9 października, 16:00
Świderski 38, Guraj 53, Kochan 83
Błękitni Stargard Szczeciński 3-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 9 października, 14:00
Śniadek 14, Zdunek 73, Jureczko 83 - Górski 7, Włodarczyk 18
Rega-Merida Trzebiatów 0-3 Dąb Dębno 9 października, 14:00
(wo)
przerwany w 80. minucie przy stanie 0-2 z powodu uderzenia sędziego przez jednego z graczy gospodarzy
Mirstal Mirosławiec 0-1 Darzbór Szczecinek 9 października, 15:00
Chicewicz 70
Osadnik Myślibórz 3-1 Arkonia Szczecin 9 października, 15:00
Dudek 47, Małowiecki 56, Mączyński 90 - Kołtun 24

Kolejka 14 - 16-17 października

Astra Ustronie Morskie 1-0 Arkonia Szczecin 16 października, 15:00
Klimorowski 35
Darzbór Szczecinek 0-0 Osadnik Myślibórz 16 października, 14:00
Dąb Dębno 4-0 Mirstal Mirosławiec 16 października, 16:00
Dłubis 2, 40, Grocholski 68, Majchrzak 87
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-0 Rega-Merida Trzebiatów 16 października, 14:30
Paszkiewicz 53
Energetyk Gryfino 3-1 Błękitni Stargard Szczeciński 16 października, 11:00
Miliński 47 (k), Para 59, Turtoń 66 - Karwowski 35
Victoria 95 Przecław 3-1 Pogoń Barlinek 16 października, 15:00
Sztadilów 26, Chromiński 38, Harbanowicz 48 - Kochan 4
KP Police 0-1 Sokół Pyrzyce 16 października, 11:00
Piguła 45
Leśnik/Rossa Manowo 0-3 Stal Szczecin 16 października, 15:00
Usowicz 28, 67, Geszka 88
Drawa Drawsko Pomorskie 0-2 Ina Goleniów 16 października, 15:00
R.Paszkowski 70, Borek 89

Kolejka 15 - 23-24 października

Ina Goleniów 1-1 Astra Ustronie Morskie 23 października, 14:00
Stefański 30 - Lenkiewicz 78
Stal Szczecin 2-1 Drawa Drawsko Pomorskie 23 października, 15:00
Usowicz 29, Gajewski 31 - Pedrycz 56
Sokół Pyrzyce 0-5 Leśnik/Rossa Manowo 23 października, 15:00
Perkowski 3, 22, 82, Duda 65, Wenerski 75
Pogoń Barlinek 1-3 KP Police 23 października, 15:00
Kochan 41 - Gunia 8, 80, Duraj 28
Błękitni Stargard Szczeciński 2-2 Victoria 95 Przecław 23 października, 14:00
Kownacki 2, Procyk 27 - Woźniak 7, 75
Rega-Merida Trzebiatów 3-3 Energetyk Gryfino 23 października, 14:00
Koperski 82, Hinc 87, Bogacz 90 - Pietraszewski 6, 12, Turtoń 42
Mirstal Mirosławiec 0-6 Wybrzeże Rewalskie Rewal 23 października, 13:00
Paszkiewicz 18, 38, 70, Woźniak 20, Kowalczyk 26, Górski 62
Osadnik Myślibórz 1-1 Dąb Dębno 23 października, 15:00
K.Weres 15 - Dłubis 40
Arkonia Szczecin 1-1 Darzbór Szczecinek 23 października, 12:00
Trociuk 55 - Bernatek 22

Kolejka 16 - 30-31 października

Astra Ustronie Morskie 2-0 Darzbór Szczecinek 30 października, 14:00
Rodak 17, Lenkiewicz 67
Dąb Dębno 0-5 Arkonia Szczecin 30 października, 15:00
Sylwesiuk 37, 63, Kornak 40, Barcewicz 47, Andrusewicz 87
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-2 Osadnik Myślibórz 31 października, 14:00
Woźniak 50 - Mączyński 70, Baran 78
Energetyk Gryfino 3-0 Mirstal Mirosławiec 30 października, 11:00
Miskis 35, Pietraszewski 59 (k), B.Łapiński 72 (k)
Victoria 95 Przecław 4-1 Rega-Merida Trzebiatów 30 października, 14:00
Sztadilów 18, Chromiński 35, Harbanowicz 65, Kapuściński 90 - Banasiak 35
KP Police 4-1 Błękitni Stargard Szczeciński 30 października, 11:00
Gunia 5, 90, Miśta 71, Duraj 78 - Jureczko 18
Leśnik/Rossa Manowo 2-2 Pogoń Barlinek 30 października, 15:00
Ignasiak 22, Perkowski 65 - Świderski 55, Milewicz 72
Drawa Drawsko Pomorskie 0-1 Sokół Pyrzyce 30 października, 14:00
Więcek 25
Ina Goleniów 0-0 Stal Szczecin 30 października, 14:00

Kolejka 17 - 6-7 listopada

Stal Szczecin 3-0 Astra Ustronie Morskie 6 listopada, 14:00
Trzciński 17, Majkut 44, 58
Sokół Pyrzyce 0-2 Ina Goleniów 6 listopada, 14:00
Stefański 42, Pracowity 48
Pogoń Barlinek 1-0 Drawa Drawsko Pomorskie 6 listopada, 13:00
Magryta 89
Błękitni Stargard Szczeciński 3-0 Leśnik/Rossa Manowo 6 listopada, 13:00
Śniadek 40, 83, Zdunek 49
Rega-Merida Trzebiatów 1-4 KP Police 6 listopada, 14:00
Majewski 44 - Gunia 6, 53, Bitkowski 58, Głowacki 86
Mirstal Mirosławiec 0-3 Victoria 95 Przecław 6 listopada, 14:00
Chromiński 59, 85, Astramowicz 90
Osadnik Myślibórz 0-0 Energetyk Gryfino 6 listopada, 14:00
Arkonia Szczecin 2-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 listopada, 14:30
Wójcik 32, Andrusewicz 90 - Kinka 88
Darzbór Szczecinek 4-1 Dąb Dębno 6 listopada, 12:00
Chicewicz 15, 41, Hrymowicz 55, Sochalski 68 (k) - Majchrzak 48 (k)

Kolejka 18 - 13-14 listopada

Astra Ustronie Morskie 4-0 Dąb Dębno 13 listopada, 13:00
Żolik 31, 72, Lenkiewicz 57, Ristau 88
Darzbór Szczecinek 2-3 Wybrzeże Rewalskie Rewal 13 listopada, 12:00
Bernatek 5, Kubiak 80 - Dąbrowski 78, Dubnicki 86, Paszkowicz 87
Arkonia Szczecin 0-1 Energetyk Gryfino 13 listopada, 12:00
Łęczewski 87
Osadnik Myślibórz 4-0 Victoria 95 Przecław 13 listopada, 14:00
Olszyński 35, 41, Mączyński 47, 75
Mirstal Mirosławiec 0-4 KP Police 13 listopada, 14:00
Gunia 5, 50, Bitkowski 80 (k), 87
Rega-Merida Trzebiatów 3-1 Leśnik/Rossa Manowo 13 listopada, 14:00
Bogacz 14 (k), Hinc 65, Banasiak 85 - Duda 62
Błękitni Stargard Szczeciński 3-0 Drawa Drawsko Pomorskie 30 marca, 16:00
Chochowski 26, Zdunek 60, Szczepaniak 89
w Drawsku Pomorskim
Pogoń Barlinek 1-1 Ina Goleniów 13 listopada, 13:00
Piasecki 82 - Paszkowski 52
Sokół Pyrzyce 2-4 Stal Szczecin 13 listopada, 13:00
Muskała 6 (k), Piguła 28 - Pietrzak 7, Geszka 17, Grabczak 47, 80

Kolejka 19 - 18 czerwca

Sokół Pyrzyce 1-5 Astra Ustronie Morskie 18 czerwca, 16:00
Dubik 31 - Lenkiewicz 1, Stadnik 35, 80, Chołys 70, 90
Stal Szczecin 1-0 Pogoń Barlinek 18 czerwca, 16:00
Bluma 90
Ina Goleniów 2-1 Błękitni Stargard Szczeciński 18 czerwca, 16:00
Stefański 46, Winiarski 71 (k) - Procyk 1
Drawa Drawsko Pomorskie 1-0 Rega-Merida Trzebiatów 18 czerwca, 16:00
Jakubowski 25
prawdopodobnie przyznany będzie walkower na korzyść gości, w drużynie gospodarzy zakwestionowano tożsamość jednego z graczy
Leśnik/Rossa Manowo 4-0 Mirstal Mirosławiec 18 czerwca, 16:00
Kosiarski 52, Ignasiak 60, Lenio 70, Duda 74
lub druga bramka Lenia, a trzecia Ignasiaka; lub trzecia bramka Dudy, a czwarta Lenia
KP Police 4-1 Osadnik Myślibórz 18 czerwca, 16:00
Tuński 53, 80, Stefaniak 60, Górski 83 - Małowiecki 78 (k)
lub bramka dla Osadnika Mączyńskiego
Victoria 95 Przecław 0-0 Arkonia Szczecin 18 czerwca, 16:00
Energetyk Gryfino 2-0 Darzbór Szczecinek 18 czerwca, 16:00
Ruszar 31, Plis 86
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-1 Dąb Dębno 18 czerwca, 16:00
Maciej Gutkowski 45 - Psiuk 40

Kolejka 20 - 20 kwietnia

Astra Ustronie Morskie 4-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 20 kwietnia, 17:00
Janasiak 18, 26, Lenkiewicz 80, Szygenda 90 - Paczkowicz 16, Pałasz 34
Dąb Dębno 2-1 Energetyk Gryfino 20 kwietnia, 17:00
Majchrzak 75, M.Dziadosz 85 - T.Łapiński 83 (k)
Darzbór Szczecinek 2-1 Victoria 95 Przecław 20 kwietnia, 17:00
Jakubiak 45, 80 - Jeziorek 85
Arkonia Szczecin 4-1 KP Police 20 kwietnia, 17:00
Sylwesiuk 43, 49, Matuszak 73, Kaszubowski 80 (k) - Gunia 58
mecz przerwany w 88. minucie przy stanie 4-1 - goście zeszli z boiska
Osadnik Myślibórz 1-0 Leśnik/Rossa Manowo 20 kwietnia, 17:00
Wenerski 85 (s)
Mirstal Mirosławiec 0-0 Drawa Drawsko Pomorskie 20 kwietnia, 17:00
Rega-Merida Trzebiatów 2-0 Ina Goleniów 20 kwietnia, 17:00
Polakowski 18, Molongo 47
Błękitni Stargard Szczeciński 2-0 Stal Szczecin 20 kwietnia, 17:00
Jureczko 25, Zdunek 44
Pogoń Barlinek 1-1 Sokół Pyrzyce 20 kwietnia, 17:00
Milewicz 52 - Pawlik 24

Kolejka 21 - 25-26 marca

Pogoń Barlinek 4-2 Astra Ustronie Morskie 26 marca, 11:00
Milewicz 12, T.Zwoliński 23, Piasecki 75, Milczarek 77 - Żolik 19, Janasiak 49
Sokół Pyrzyce 2-2 Błękitni Stargard Szczeciński 26 marca, 15:00
Piguła 25, Muskała 70 (k) - Chochowski 20, Zdunek 36
Stal Szczecin 1-2 Rega-Merida Trzebiatów 25 marca, 16:00
Bluma 20 - Hinc 11, Molongo 48
Ina Goleniów 2-1 Mirstal Mirosławiec 26 marca, 15:00
Sobański 65, T.Kott 90 - Serafin 89
Drawa Drawsko Pomorskie 0-0 Osadnik Myślibórz 26 marca, 15:00
Leśnik/Rossa Manowo 1-0 Arkonia Szczecin 26 marca, 12:00
Perkowski 62
KP Police 2-1 Darzbór Szczecinek 26 marca, 11:00
Gunia 9, Kinczel 21 - Dziuba 43
Victoria 95 Przecław 4-2 Dąb Dębno 26 marca, 15:00
M.Adamowicz 25, Parda 41, Sztadilów 45, Majchrowicz 47 - Konopaski 40, Majchrzak 51
Energetyk Gryfino 1-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 26 marca, 15:00
T.Łapiński 18 (k)

Kolejka 22 - 2-3 kwietnia

Astra Ustronie Morskie 0-1 Energetyk Gryfino 2 kwietnia, 17:00
Ruszar 46
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-0 Victoria 95 Przecław
Kowalczyk 8
Dąb Dębno 0-0 KP Police 2 kwietnia, 15:00
Darzbór Szczecinek 1-0 Leśnik/Rossa Manowo 2 kwietnia, 15:00
Mikołajewicz 56
Arkonia Szczecin 2-0 Drawa Drawsko Pomorskie
Sylwesiuk 29, Trociuk 86
Osadnik Myślibórz 4-1 Ina Goleniów
Gajewski 13, 90, K.Weres 45, Olszyński 73 - Kinik 90 (k)
Mirstal Mirosławiec 0-1 Stal Szczecin
Rogaś 90
Rega-Merida Trzebiatów 3-0 Sokół Pyrzyce 2 kwietnia, 15:00
Molongo 20, Bonifrowski 33, Polakowski 59
Błękitni Stargard Szczeciński 1-2 Pogoń Barlinek 2 kwietnia, 12:00
Jureczko 39 - Diaków 30, Zieliński 43

Kolejka 23 - 9-10 kwietnia

Błękitni Stargard Szczeciński 2-1 Astra Ustronie Morskie 9 kwietnia
Chochowski 74, Jureczko 86 - Żolik 45
Pogoń Barlinek 2-2 Rega-Merida Trzebiatów 9 kwietnia, 15:00
Milczarek 76, Milewicz 90 - Ruszczak 30, Polakowski 37
Sokół Pyrzyce 3-5 Mirstal Mirosławiec 9 kwietnia, 15:00
Muskała 25 (k), Ogiejko 30, Więcek 60 - Biskup 45, Serafin 55, Chromiński 80, Lewandowski 85, Czyżak 89
Stal Szczecin 1-2 Osadnik Myślibórz
Towarnicki 55 - Rogaś 24 (s), Gajewski 79
Ina Goleniów 0-4 Arkonia Szczecin 9 kwietnia, 15:00
Trociuk 10, Barcewicz 12, Jędrzejewski 38, Sawicki 77
Drawa Drawsko Pomorskie 1-2 Darzbór Szczecinek 9 kwietnia, 14:00
Bogin 68 - Mikołajewicz 22, Dziuba 65
Leśnik/Rossa Manowo 6-0 Dąb Dębno 9 kwietnia
Duda 11 (k), 65, Kosiarski 43, Berkowski 62, Chrobot 70, 81
KP Police 4-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 9 kwietnia, 11:00
Blasius 56, Kinczel 64, Echaust 75, Głowacki 89 - Maciejewski 69
Victoria 95 Przecław 2-1 Energetyk Gryfino 9 kwietnia, 15:00
Stępień 26 (s), M.Adamowicz 79 - T.Łapiński 38 (k)

Kolejka 24 - 13 kwietnia

Astra Ustronie Morskie 3-3 Victoria 95 Przecław 13 kwietnia, 17:00
Stadnik 23, Chołys 25, Lenkiewicz 50 - Sztadilów 33, 65, Ufnowski 81
Energetyk Gryfino 2-3 KP Police 13 kwietnia, 17:00
Mielnik 10, B.Łapiński 51 - Kinczel 18, 80, Blasius 82
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-5 Leśnik/Rossa Manowo 13 kwietnia, 15:00
Pałasz 62 (k) - Duda 8 (k), Włodarczyk 38 (s), Berkowski 55, 66, Ignasiak 88
Dąb Dębno 1-0 Drawa Drawsko Pomorskie 13 kwietnia, 16:00
Dłubis 77 (k)
Darzbór Szczecinek 5-2 Ina Goleniów 13 kwietnia, 16:00
Mikołajewicz 17, 79, Dziuba 44, Jakubiak 54, Bernatek 88 - Borek 49, Paszkowski 70
Arkonia Szczecin 0-3 Stal Szczecin 13 kwietnia, 17:00
Kubicki 22, Majkut 41, 69
Osadnik Myślibórz 1-1 Sokół Pyrzyce 13 kwietnia, 17:00
Gajewski 82 - Piguła 47
Mirstal Mirosławiec 0-1 Pogoń Barlinek 13 kwietnia, 16:00
Milczarek 41
Rega-Merida Trzebiatów 3-0 Błękitni Stargard Szczeciński 13 kwietnia, 16:00
Polakowski 58, 75, Bonifrowski 66 (k)

Kolejka 25 - 16-17 kwietnia

Rega-Merida Trzebiatów 2-0 Astra Ustronie Morskie 16 kwietnia, 16:00
Molongo 22, Dondera 32
Błękitni Stargard Szczeciński 4-1 Mirstal Mirosławiec 16 kwietnia, 16:00
Zdunek 44, Chochowski 62, Jureczko 70, Barański 76 - Gawlak 80
Pogoń Barlinek 0-3 Osadnik Myślibórz 16 kwietnia, 15:00
Małowiecki 54 (k), Mączyński 62, K.Weres 75
Sokół Pyrzyce 2-0 Arkonia Szczecin 16 kwietnia, 16:00
Piguła 18, 82
Stal Szczecin 1-1 Darzbór Szczecinek 16 kwietnia, 17:00
Majkut 13 - Sochalski 68 (k)
Ina Goleniów 1-0 Dąb Dębno 16 kwietnia, 15:00
Stefański 41
Drawa Drawsko Pomorskie 0-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 16 kwietnia, 16:00
Paszkowicz 3
Leśnik/Rossa Manowo 2-0 Energetyk Gryfino 17 kwietnia, 12:00
Duda 31, Kosiarski 33
KP Police 0-0 Victoria 95 Przecław 16 kwietnia, 11:00

Kolejka 26 - 23-24 kwietnia

Astra Ustronie Morskie 1-0 KP Police 24 kwietnia, 12:00
Lenkiewicz 18 (k)
Victoria 95 Przecław 1-0 Leśnik/Rossa Manowo 23 kwietnia, 15:00
Astramowicz 87
Energetyk Gryfino 3-1 Drawa Drawsko Pomorskie 23 kwietnia, 14:00
Ruszar 15, 90, T.Łapiński 31 - Dzięgielewski 87
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2-2 Ina Goleniów 23 kwietnia, 16:00
Maciej Gutkowski 41, Paszkowicz 88 (k) - Winiarski 25, Hanuszkiewicz 36
Dąb Dębno 2-1 Stal Szczecin 23 kwietnia, 16:00
Majchrzak 39, Dłubis 87 - Gospodarek 90
Darzbór Szczecinek 6-1 Sokół Pyrzyce 23 kwietnia, 16:00
Dziuba 8, 11, 78, Dąbrowski 18, Jakubiak 26, J.Adamowicz 53 - Dubik 56
Arkonia Szczecin 4-4 Pogoń Barlinek 23 kwietnia, 12:00
Sylwesiuk 15, 60, Markiewicz 24, Kornak 70 - Piasecki 22, Kochan 32 (k), 81, Diaków 90
Osadnik Myślibórz 2-0 Błękitni Stargard Szczeciński 23 kwietnia, 17:00
Gajewski 48, Sobczyk 68
Mirstal Mirosławiec 0-2 Rega-Merida Trzebiatów 22 kwietnia
Polakowski 31, Bonifrowski 60

Kolejka 27 - 30 kwietnia

Mirstal Mirosławiec 0-1 Astra Ustronie Morskie 30 kwietnia, 15:00
Szygenda ?
Rega-Merida Trzebiatów 1-0 Osadnik Myślibórz 30 kwietnia
Molongo 8
Błękitni Stargard Szczeciński 0-2 Arkonia Szczecin 30 kwietnia, 16:00
Sylwesiuk 20, Barcewicz 30
Pogoń Barlinek 2-2 Darzbór Szczecinek 27 kwietnia, 16:30
Milewicz 58, Kochan 90 - Sztuba 34, Jakubiak 57
Sokół Pyrzyce 1-0 Dąb Dębno 30 kwietnia, 17:00
Pawlik 77 (k)
Stal Szczecin 0-3 Wybrzeże Rewalskie Rewal 30 kwietnia
Pałasz 10, Michalski 30, 81
Ina Goleniów 1-1 Energetyk Gryfino 30 kwietnia, 17:00
Stefański 67 - Pietraszewski 84
Drawa Drawsko Pomorskie 2-1 Victoria 95 Przecław 30 kwietnia
Bogin 77, Korczyński 89 - Kuśmirek 71
Leśnik/Rossa Manowo 1-3 KP Police 30 kwietnia, 16:00
Lenio 12 - Tuński 38, 48, Piotrowski 68

Kolejka 28 - 3-4 maja

Astra Ustronie Morskie 2-2 Leśnik/Rossa Manowo 3 maja
Lenkiewicz 34, Janasiak 45 - Kosiarski 43 (k), Gontek 60 (s)
KP Police 0-0 Drawa Drawsko Pomorskie 3 maja, 17:00
Victoria 95 Przecław 3-0 Ina Goleniów 3 maja, 15:00
Rachwalski 19, M.Adamowicz 41, Sztadilów 52
Energetyk Gryfino 0-1 Stal Szczecin 3 maja, 17:00
Majkut 65
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-0 Sokół Pyrzyce 10 maja
Kseniak 73
Dąb Dębno 0-0 Pogoń Barlinek 3 maja, 17:00
Darzbór Szczecinek 2-2 Błękitni Stargard Szczeciński 3 maja, 16:30
Dziuba 26, Mikołajewicz 43 - Jureczko 31, P.Grzelak 86
Arkonia Szczecin 2-1 Rega-Merida Trzebiatów 3 maja, 18:00
Sylwesiuk 60, Kaszubowski 73 - Polakowski 15
Osadnik Myślibórz 5-0 Mirstal Mirosławiec 3 maja, 17:00
Gembiak 1, Mączyński 47, 60, Gajewski 58, 62

Kolejka 29 - 7-8 maja

Osadnik Myślibórz 1-2 Astra Ustronie Morskie 7 maja, 17:00
Gajewski 54 - Lenkiewicz 68, Janasiak 80
Mirstal Mirosławiec 1-3 Arkonia Szczecin 11 maja, 17:00
Chromiński 85 - Trociuk 17, Gnap 87, Bielawski 90
Rega-Merida Trzebiatów 1-0 Darzbór Szczecinek 7 maja, 16:00
Bogacz 77 (k)
Błękitni Stargard Szczeciński 2-1 Dąb Dębno 7 maja, 16:00
Zdunek 55, Jureczko 80 - Dłubis 65
Pogoń Barlinek 3-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 7 maja, 16:00
Magryta 8, Świderski 52, 83 - Paszkowicz 69
Sokół Pyrzyce 0-0 Energetyk Gryfino 7 maja, 17:00
Stal Szczecin 2-0 Victoria 95 Przecław 7 maja, 17:00
Majkut 15, 31
Ina Goleniów 0-1 KP Police 7 maja, 16:00
Stefaniak 76
Drawa Drawsko Pomorskie 3-0 Leśnik/Rossa Manowo 7 maja, 15:00
Kapeliński 5, 72, Korczyński 54

Kolejka 30 - 14-15 maja

Astra Ustronie Morskie 1-1 Drawa Drawsko Pomorskie 14 maja
Żolik 57 - Dzięgielewski 30
Leśnik/Rossa Manowo 1-2 Ina Goleniów 15 maja, 15:00
Duda 88 (k) - Winiarski 45 (k), Stefański 75
KP Police 4-0 Stal Szczecin 14 maja, 11:00
Gunia 13, 29, 48, Kinczel 21
Victoria 95 Przecław 2-1 Sokół Pyrzyce 14 maja, 15:00
Energetyk Gryfino 1-0 Pogoń Barlinek 14 maja, 14:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2-7 Błękitni Stargard Szczeciński 15 maja
Dąb Dębno 6-4 Rega-Merida Trzebiatów 14 maja
Darzbór Szczecinek 8-0 Mirstal Mirosławiec 15 maja, 11:00
Dziuba 32, J.Adamowicz 37, Mikołajewicz 45, 62, Sztuba 54, Jakubiak 59, 73, 76
Arkonia Szczecin 1-1 Osadnik Myślibórz 14 maja, 12:00

Kolejka 31 - 21-22 maja

Arkonia Szczecin 0-0 Astra Ustronie Morskie 21 maja, 12:00
Osadnik Myślibórz 0-2 Darzbór Szczecinek 21 maja, 17:00
Sochalski 38 (k), Bernatek 90
Mirstal Mirosławiec 0-0 Dąb Dębno
Rega-Merida Trzebiatów 5-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 21 maja
Bogacz 32 (k), Polakowski 62, 81, Bonifrowski 82, Molongo 90 - Marcin Gutkowski 86
Błękitni Stargard Szczeciński 0-0 Energetyk Gryfino 22 maja, 16:00
Pogoń Barlinek 2-0 Victoria 95 Przecław 21 maja, 16:00
Kochan 14, Skop 86
Sokół Pyrzyce 5-4 KP Police 21 maja, 17:00
Pawlik 21, Muskała 36 (k), 84, Pardała 68, Więcek 78 - Stachowicz 10, Gunia 32, Górski 68, A.Echaust 78
Stal Szczecin 2-0 Leśnik/Rossa Manowo
Rogaś 18, 41
Ina Goleniów 1-1 Drawa Drawsko Pomorskie 21 maja, 16:00
Borek 32 - Pedrycz 5

Kolejka 32 - 28-29 maja

Astra Ustronie Morskie 4-2 Ina Goleniów 28 maja, 17:00
Janasiak 26, Chołys 42, Stadnik 60, Lenkiewicz 80 - Stefański 44, 90
Drawa Drawsko Pomorskie 2-1 Stal Szczecin 28 maja, 16:00
Kobryś 41, Kapeliński 88 - Kikun 74
Leśnik/Rossa Manowo 2-1 Sokół Pyrzyce 28 maja, 12:00
Duda 20, 35 - Andrzejkowicz 57
KP Police 1-1 Pogoń Barlinek 28 maja, 11:00
Gunia 43 - Milewicz 55
Victoria 95 Przecław 2-2 Błękitni Stargard Szczeciński 28 maja, 15:00
Harbanowicz 10, Majchrowicz 86 - Zdunek 11, Bielicki 20
Energetyk Gryfino 1-1 Rega-Merida Trzebiatów 28 maja, 17:00
Turtoń 38 - Remplewicz 80
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2-1 Mirstal Mirosławiec 28 maja, 16:00
Pałasz 38, Michalski 60 - Chromiński 90
Dąb Dębno 1-0 Osadnik Myślibórz 28 maja, 17:00
Dłubis 31
Darzbór Szczecinek 2-1 Arkonia Szczecin 28 maja, 17:00
Jakubiak 30, J.Adamowicz 64 - Kornak 1

Kolejka 33 - 4 czerwca

Darzbór Szczecinek 3-1 Astra Ustronie Morskie 4 czerwca, 16:00
Dąbrowski 29, Jakubiak 43, J.Adamowicz 77 - Moroza 80 (s)
Arkonia Szczecin 3-4 Dąb Dębno 4 czerwca, 16:00
Trociuk 7, Wójcik 48, Kołtun 65 - Dziadosz 12, 19, Konopski 24, Majchrzak 51
Osadnik Myślibórz 2-3 Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 czerwca
Sobczyk 4, 19 - Paszkowicz 7, 45, Pałasz 90
Mirstal Mirosławiec 1-1 Energetyk Gryfino 4 czerwca, 16:00
Biegański 87 (k) - Pietraszewski 55 (k)
Rega-Merida Trzebiatów 3-2 Victoria 95 Przecław 4 czerwca, 16:00
Bonifrowski 60, Majewski 80 (k), Ruszczak 90 - Majchrowicz 8, Sztadilów 15
Błękitni Stargard Szczeciński 1-6 KP Police 4 czerwca, 16:00
Zdunek 80 - Szmit 15, Stefański 30, Kinczel 52, Głowacki 62, 66, Tuński 68
Pogoń Barlinek 4-0 Leśnik/Rossa Manowo 4 czerwca, 16:00
Guraj 11, 86, 88, Diaków 90
Sokół Pyrzyce 1-2 Drawa Drawsko Pomorskie 4 czerwca, 16:00
Więcek 68 - Pedrycz 21, Chodorowski 89
Stal Szczecin 2-2 Ina Goleniów 4 czerwca, 16:00
Usowicz 19, Gajewski 53 - Pędziwiatr 29, Gołaszewski 55

Kolejka 34 - 11 czerwca

Astra Ustronie Morskie 1-1 Stal Szczecin 11 czerwca, 16:00
Lenkiewicz 77 - Usowicz 54
Ina Goleniów 3-0 Sokół Pyrzyce 11 czerwca, 16:00
Stefański 21, 76, B.Paszkowski 90
Drawa Drawsko Pomorskie 1-0 Pogoń Barlinek 11 czerwca, 16:00
Bogin 47
Leśnik/Rossa Manowo 1-3 Błękitni Stargard Szczeciński 11 czerwca, 16:00
Chrobot 2 - nieznany ?, ?, Chochowski 35
KP Police 1-3 Rega-Merida Trzebiatów 11 czerwca, 16:00
Górski 61 - Dondera 15, Kinczel 72 (s), Molongo 75
Victoria 95 Przecław 1-0 Mirstal Mirosławiec 11 czerwca, 16:00
Energetyk Gryfino 2-0 Osadnik Myślibórz 11 czerwca, 16:00
Pietraszewski 16, Łęczewski 76
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-4 Arkonia Szczecin 11 czerwca, 16:00
Dąb Dębno 3-2 Darzbór Szczecinek 11 czerwca, 16:00
Dziadosz 24, 90, Majchrzak 80 - J.Adamowicz 5, Sochalski 48

Baraże o udział w III lidze (2)

III liga 2004/2005 (2 (Pomorze Zachodnie, Pomorze, Wielkopolska, Kujawy i Pomorze))

IV liga 2004/2005 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2004/2005 (pomorska)
IV liga 2004/2005 (wielkopolska (południe))
IV liga 2004/2005 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2004/2005 (Koszalin (południe))
Klasa okręgowa 2004/2005 (Koszalin (północ))
V liga 2004/2005 (Szczecin)

Autor: Dominik Kasprzak
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas