[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: Koszalin (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błonie Barwice 30 70 23 1 6 85-38 13 0 2 53-20 10 1 4 32-18
2.  Orzeł Biały Wałcz 30 69 22 3 5 95-38 11 3 1 57-13 11 0 4 38-25
3.  Głaz Tychowo 30 65 20 5 5 91-36 12 1 2 60-21 8 4 3 31-15
4.  Olimp Złocieniec 30 61 19 4 7 61-32 11 0 4 37-16 8 4 3 24-16
5.  Pogoń Połczyn Zdrój 30 56 17 5 8 62-41 7 3 5 27-19 10 2 3 35-22
6.  Lech Czaplinek 30 54 16 6 8 74-37 9 3 3 42-17 7 3 5 32-20
7.  Orzeł Łubowo 30 41 12 5 13 62-52 6 3 6 28-24 6 2 7 34-28
8.  Spójnia Świdwin 30 40 12 4 14 54-61 8 1 6 26-25 4 3 8 28-36
9.  Drzewiarz Świerczyna 30 39 10 9 11 64-64 9 2 4 42-25 1 7 7 22-39
10.  Zawisza Grzmiąca 30 37 10 7 13 59-71 6 3 6 34-33 4 4 7 25-38
11.  Hubertus Biały Bór 30 33 8 9 13 40-50 5 6 4 23-17 3 3 9 17-33
12.  Pionier 95 Borne Sulinowo 30 30 8 6 16 45-69 5 3 7 29-26 3 3 9 16-43
13.  Korona Człopa 30 28 7 7 16 37-82 4 5 6 21-29 3 2 10 16-53
14.  Jedność Tuczno 30 21 5 6 19 35-80 3 3 9 17-39 2 3 10 18-41
15.  Kolejarz Wierzchowo 30 17 5 2 23 42-103 4 1 10 23-39 1 1 13 19-64 2 4 1 1 0 5-4
16.  LZS Karsibór 30 17 4 5 21 39-91 3 5 7 26-37 1 0 14 13-54 2 1 0 1 1 4-5

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Błonie Barwice    6-2 1-0 0-1 4-1 3-1 4-3 7-2 6-1 4-1 2-0 5-2 0-3* 3-1 5-2 3-0* 
 2 Orzeł Biały Wałcz3-0     1-1 2-2 0-3* 3-0 3-2 3-0 2-2 4-0 2-1 2-1 6-0 2-1 20-0 4-0 
 3 Głaz Tychowo2-1 6-3     4-1 1-2 2-1 4-0 0-5 4-0 3-3 2-0 8-0 13-5 3-0 3-0* 5-0 
 4 Olimp Złocieniec1-3 0-3 1-4     3-0* 0-1 2-0 2-1 2-1 3-0 4-0 2-0 5-1 3-0 1-0 8-2 
 5 Pogoń Połczyn Zdrój0-2 0-2 0-1 0-0     2-2 3-2 3-1 3-2 1-2 3-0* 0-0 4-0 1-2 4-3 3-0 
 6 Lech Czaplinek2-4 5-0 2-2 1-2 0-0     2-1 5-2 1-2 1-1 1-0 8-0 6-0 3-2 3-1 2-0 
 7 Orzeł Łubowo1-2 3-1 1-1 2-0 1-2 0-2     2-2 4-2 1-2 0-4 1-1 4-0 3-0* 1-2 4-3 
 8 Spójnia Świdwin2-0 0-3* 0-2 0-2 1-2 0-4 3-2     1-1 5-4 0-3* 4-0 1-0 3-0* 3-1 3-1 
 9 Drzewiarz Świerczyna0-2 0-3 2-0 0-2 2-3 3-2 2-2 3-2     6-2 3-0 3-2 6-0 4-4 5-1 3-0* 
 10 Zawisza Grzmiąca0-1 0-3 0-3 2-1 1-4 1-1 1-5 0-3 2-2     1-1 5-2 5-2 9-4 4-1 3-0 
 11 Hubertus Biały Bór2-0 0-4 1-4 0-0 2-2 1-1 0-1 1-2 0-0 1-1     1-1 2-0 2-0 3-0* 7-1 
 12 Pionier 95 Borne Sulinowo0-0 2-3 0-2 0-2 2-3 2-0 1-3 3-1 5-1 3-4 2-2     0-0 0-1 5-4 4-0 
 13 Korona Człopa1-3 1-5 1-5 1-1 3-1 0-1 1-3 0-0 2-2 1-3 2-2 2-0     1-1 3-1 2-1 
 14 Jedność Tuczno1-6 0-2 2-2 0-3* 0-5 2-4 0-3 3-0* 2-2 3-1 1-3 0-3* 1-1     2-1 0-3* 
 15 Kolejarz Wierzchowo3-5 0-1 0-2 3-4 1-3 0-5 0-5 1-4 2-2 2-1 5-0 1-2 0-3* 2-0     3-2 
 16 LZS Karsibór0-3* 2-3 3-2 1-3 1-4 1-7 2-2 3-3 3-2 0-0 5-1 1-2 0-1 2-2 2-2     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Pogoń Połczyn Zdrój 4-3 Kolejarz Wierzchowo 22 września
Korona Człopa 0-1 Lech Czaplinek
Pionier 95 Borne Sulinowo 5-1 Drzewiarz Świerczyna
Orzeł Łubowo 1-1 Głaz Tychowo
LZS Karsibór 5-1 Hubertus Biały Bór
Zawisza Grzmiąca 0-1 Błonie Barwice
Olimp Złocieniec 3-0 Jedność Tuczno
Spójnia Świdwin 0-3 Orzeł Biały Wałcz
(wo)
na boisku 3-2, brak młodzieżowca przez 90 minut

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Kolejarz Wierzchowo 0-1 Orzeł Biały Wałcz
Jedność Tuczno 3-0 Spójnia Świdwin
(wo)
na boisku 1-2, brak młodzieżowca przez 90 minut
Błonie Barwice 0-1 Olimp Złocieniec
Hubertus Biały Bór 1-1 Zawisza Grzmiąca
Głaz Tychowo 5-0 LZS Karsibór
Drzewiarz Świerczyna 2-2 Orzeł Łubowo
Lech Czaplinek 8-0 Pionier 95 Borne Sulinowo
Pogoń Połczyn Zdrój 4-0 Korona Człopa

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Korona Człopa 3-1 Kolejarz Wierzchowo
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-3 Pogoń Połczyn Zdrój
Orzeł Łubowo 0-2 Lech Czaplinek
LZS Karsibór 3-2 Drzewiarz Świerczyna
Zawisza Grzmiąca 0-3 Głaz Tychowo
Olimp Złocieniec 4-0 Hubertus Biały Bór
Spójnia Świdwin 2-0 Błonie Barwice
Orzeł Biały Wałcz 2-1 Jedność Tuczno

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Kolejarz Wierzchowo 2-0 Jedność Tuczno
Błonie Barwice 6-2 Orzeł Biały Wałcz
Hubertus Biały Bór 1-2 Spójnia Świdwin
Głaz Tychowo 4-1 Olimp Złocieniec
Drzewiarz Świerczyna 6-2 Zawisza Grzmiąca
Lech Czaplinek 2-0 LZS Karsibór
Pogoń Połczyn Zdrój 3-2 Orzeł Łubowo
Korona Człopa 2-0 Pionier 95 Borne Sulinowo

Kolejka 5 - 4-5 września

Pionier 95 Borne Sulinowo 5-4 Kolejarz Wierzchowo
Orzeł Łubowo 4-0 Korona Człopa
LZS Karsibór 1-4 Pogoń Połczyn Zdrój
Zawisza Grzmiąca 1-1 Lech Czaplinek
Olimp Złocieniec 2-1 Drzewiarz Świerczyna
Spójnia Świdwin 0-2 Głaz Tychowo
Orzeł Biały Wałcz 2-1 Hubertus Biały Bór
Jedność Tuczno 1-6 Błonie Barwice

Kolejka 6 - 11-12 września

Kolejarz Wierzchowo 3-5 Błonie Barwice
Hubertus Biały Bór 2-0 Jedność Tuczno
Głaz Tychowo 6-3 Orzeł Biały Wałcz
Drzewiarz Świerczyna 3-2 Spójnia Świdwin
Lech Czaplinek 1-2 Olimp Złocieniec
Pogoń Połczyn Zdrój 1-2 Zawisza Grzmiąca
Korona Człopa 2-1 LZS Karsibór
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-3 Orzeł Łubowo 22 września, 17:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Orzeł Łubowo 1-2 Kolejarz Wierzchowo
LZS Karsibór 1-2 Pionier 95 Borne Sulinowo
Zawisza Grzmiąca 5-2 Korona Człopa
przełożony
Olimp Złocieniec 3-0 Pogoń Połczyn Zdrój
(wo)
na boisku 1-2, brak młodzieżowca przez 90 minut
Spójnia Świdwin 0-4 Lech Czaplinek
Orzeł Biały Wałcz 2-2 Drzewiarz Świerczyna
Jedność Tuczno 2-2 Głaz Tychowo
Błonie Barwice 2-0 Hubertus Biały Bór

Kolejka 8 - 25-26 września

Kolejarz Wierzchowo 5-0 Hubertus Biały Bór
Głaz Tychowo 2-1 Błonie Barwice
Drzewiarz Świerczyna 4-4 Jedność Tuczno
Lech Czaplinek 5-0 Orzeł Biały Wałcz
Pogoń Połczyn Zdrój 3-1 Spójnia Świdwin
Korona Człopa 1-1 Olimp Złocieniec
Pionier 95 Borne Sulinowo 3-4 Zawisza Grzmiąca
Orzeł Łubowo 4-3 LZS Karsibór

Kolejka 9 - 2-3 października

LZS Karsibór 2-2 Kolejarz Wierzchowo
Zawisza Grzmiąca 1-5 Orzeł Łubowo
Olimp Złocieniec 2-0 Pionier 95 Borne Sulinowo
Spójnia Świdwin 1-0 Korona Człopa
Orzeł Biały Wałcz 0-3 Pogoń Połczyn Zdrój
(wo)
na boisku 3-0, udział nieuprawnionego zawodnika
Jedność Tuczno 2-4 Lech Czaplinek
Błonie Barwice 6-1 Drzewiarz Świerczyna
Hubertus Biały Bór 1-4 Głaz Tychowo

Kolejka 10 - 9-10 października

Kolejarz Wierzchowo 0-2 Głaz Tychowo
Drzewiarz Świerczyna 3-0 Hubertus Biały Bór
Lech Czaplinek 2-4 Błonie Barwice
Pogoń Połczyn Zdrój 1-2 Jedność Tuczno
Korona Człopa 1-5 Orzeł Biały Wałcz
Pionier 95 Borne Sulinowo 3-1 Spójnia Świdwin
Orzeł Łubowo 2-0 Olimp Złocieniec
LZS Karsibór 0-0 Zawisza Grzmiąca

Kolejka 11 - 16-17 października

Zawisza Grzmiąca 4-1 Kolejarz Wierzchowo
Olimp Złocieniec 8-2 LZS Karsibór
Spójnia Świdwin 3-2 Orzeł Łubowo
Orzeł Biały Wałcz 2-1 Pionier 95 Borne Sulinowo
Jedność Tuczno 1-1 Korona Człopa
Błonie Barwice 4-1 Pogoń Połczyn Zdrój
Hubertus Biały Bór 1-1 Lech Czaplinek
Głaz Tychowo 4-0 Drzewiarz Świerczyna

Kolejka 12 - 23-24 października

Kolejarz Wierzchowo 2-2 Drzewiarz Świerczyna
Lech Czaplinek 2-2 Głaz Tychowo
Pogoń Połczyn Zdrój 3-0 Hubertus Biały Bór
(wo)
Korona Człopa 1-3 Błonie Barwice
Pionier 95 Borne Sulinowo 0-1 Jedność Tuczno
Orzeł Łubowo 3-1 Orzeł Biały Wałcz
LZS Karsibór 3-3 Spójnia Świdwin
Zawisza Grzmiąca 2-1 Olimp Złocieniec

Kolejka 13 - 30-31 października

Olimp Złocieniec 1-0 Kolejarz Wierzchowo
Spójnia Świdwin 5-4 Zawisza Grzmiąca
Orzeł Biały Wałcz 4-0 LZS Karsibór
Jedność Tuczno 0-3 Orzeł Łubowo
Błonie Barwice 5-2 Pionier 95 Borne Sulinowo
Hubertus Biały Bór 2-0 Korona Człopa
Głaz Tychowo 1-2 Pogoń Połczyn Zdrój
Drzewiarz Świerczyna 3-2 Lech Czaplinek

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Kolejarz Wierzchowo 0-5 Lech Czaplinek
Pogoń Połczyn Zdrój 3-2 Drzewiarz Świerczyna
Korona Człopa 1-5 Głaz Tychowo
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-2 Hubertus Biały Bór
Orzeł Łubowo 1-2 Błonie Barwice
LZS Karsibór 2-2 Jedność Tuczno
Zawisza Grzmiąca 0-3 Orzeł Biały Wałcz
Olimp Złocieniec 2-1 Spójnia Świdwin

Kolejka 15 - 11 listopada

Spójnia Świdwin 3-1 Kolejarz Wierzchowo
Orzeł Biały Wałcz 2-2 Olimp Złocieniec
Jedność Tuczno 3-1 Zawisza Grzmiąca
Błonie Barwice 3-0 LZS Karsibór
(wo)
goście nie dojechali na zawody
Hubertus Biały Bór 0-1 Orzeł Łubowo
Głaz Tychowo 8-0 Pionier 95 Borne Sulinowo
Drzewiarz Świerczyna 6-0 Korona Człopa
Lech Czaplinek 0-0 Pogoń Połczyn Zdrój

Kolejka 16 - 26 maja

Kolejarz Wierzchowo 1-3 Pogoń Połczyn Zdrój
Lech Czaplinek 6-0 Korona Człopa
Drzewiarz Świerczyna 3-2 Pionier 95 Borne Sulinowo
Głaz Tychowo 4-0 Orzeł Łubowo
Hubertus Biały Bór 7-1 LZS Karsibór
Błonie Barwice 4-1 Zawisza Grzmiąca
Jedność Tuczno 0-3 Olimp Złocieniec
(wo)
na boisku 0-1
Orzeł Biały Wałcz 3-0 Spójnia Świdwin

Kolejka 17 - 8 czerwca

Orzeł Biały Wałcz 20-0 Kolejarz Wierzchowo
Spójnia Świdwin 3-0 Jedność Tuczno
(wo)
Olimp Złocieniec 1-3 Błonie Barwice
Zawisza Grzmiąca 1-1 Hubertus Biały Bór
LZS Karsibór 3-2 Głaz Tychowo
Orzeł Łubowo 4-2 Drzewiarz Świerczyna
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-0 Lech Czaplinek
Korona Człopa 3-1 Pogoń Połczyn Zdrój

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Kolejarz Wierzchowo 0-3 Korona Człopa
(wo)
na boisku 3-1
Pogoń Połczyn Zdrój 0-0 Pionier 95 Borne Sulinowo 18 maja
Lech Czaplinek 2-1 Orzeł Łubowo
Drzewiarz Świerczyna 3-0 LZS Karsibór
(wo)
na boisku 4-3
Głaz Tychowo 3-3 Zawisza Grzmiąca
Hubertus Biały Bór 0-0 Olimp Złocieniec
Błonie Barwice 7-2 Spójnia Świdwin 3 lipca
Jedność Tuczno 0-2 Orzeł Biały Wałcz

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Jedność Tuczno 2-1 Kolejarz Wierzchowo
Orzeł Biały Wałcz 3-0 Błonie Barwice
Spójnia Świdwin 0-3 Hubertus Biały Bór
(wo)
na boisku 3-0
Olimp Złocieniec 1-4 Głaz Tychowo
Zawisza Grzmiąca 2-2 Drzewiarz Świerczyna
LZS Karsibór 1-7 Lech Czaplinek
Orzeł Łubowo 1-2 Pogoń Połczyn Zdrój
Pionier 95 Borne Sulinowo 0-0 Korona Człopa

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Kolejarz Wierzchowo 1-2 Pionier 95 Borne Sulinowo
Korona Człopa 1-3 Orzeł Łubowo
Pogoń Połczyn Zdrój 3-0 LZS Karsibór
Lech Czaplinek 1-1 Zawisza Grzmiąca
Drzewiarz Świerczyna 0-2 Olimp Złocieniec
Głaz Tychowo 0-5 Spójnia Świdwin
Hubertus Biały Bór 0-4 Orzeł Biały Wałcz
Błonie Barwice 3-1 Jedność Tuczno

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Błonie Barwice 5-2 Kolejarz Wierzchowo
Jedność Tuczno 1-3 Hubertus Biały Bór
Orzeł Biały Wałcz 1-1 Głaz Tychowo
Spójnia Świdwin 1-1 Drzewiarz Świerczyna
Olimp Złocieniec 0-1 Lech Czaplinek
Zawisza Grzmiąca 1-4 Pogoń Połczyn Zdrój
LZS Karsibór 0-1 Korona Człopa
Orzeł Łubowo 1-1 Pionier 95 Borne Sulinowo

Kolejka 22 - 1-3 maja

Kolejarz Wierzchowo 0-5 Orzeł Łubowo
Pionier 95 Borne Sulinowo 4-0 LZS Karsibór
Korona Człopa 1-3 Zawisza Grzmiąca
Pogoń Połczyn Zdrój 0-0 Olimp Złocieniec
Lech Czaplinek 5-2 Spójnia Świdwin
Drzewiarz Świerczyna 0-3 Orzeł Biały Wałcz
Głaz Tychowo 3-0 Jedność Tuczno
Hubertus Biały Bór 2-0 Błonie Barwice

Kolejka 23 - 7-8 maja

Hubertus Biały Bór 3-0 Kolejarz Wierzchowo
(wo)
Błonie Barwice 1-0 Głaz Tychowo
Jedność Tuczno 2-2 Drzewiarz Świerczyna
Orzeł Biały Wałcz 3-0 Lech Czaplinek
Spójnia Świdwin 1-2 Pogoń Połczyn Zdrój
Olimp Złocieniec 5-1 Korona Człopa
Zawisza Grzmiąca 5-2 Pionier 95 Borne Sulinowo
LZS Karsibór 2-2 Orzeł Łubowo

Kolejka 24 - 14-15 maja

Kolejarz Wierzchowo 3-2 LZS Karsibór
Orzeł Łubowo 1-2 Zawisza Grzmiąca
Pionier 95 Borne Sulinowo 0-2 Olimp Złocieniec
Korona Człopa 0-0 Spójnia Świdwin
Pogoń Połczyn Zdrój 0-2 Orzeł Biały Wałcz
Lech Czaplinek 3-2 Jedność Tuczno
Drzewiarz Świerczyna 0-2 Błonie Barwice
Głaz Tychowo 2-0 Hubertus Biały Bór

Kolejka 25 - 21-22 maja

Głaz Tychowo 3-0 Kolejarz Wierzchowo
(wo)
goście nie dojechali
Hubertus Biały Bór 0-0 Drzewiarz Świerczyna
Błonie Barwice 3-1 Lech Czaplinek
Jedność Tuczno 0-5 Pogoń Połczyn Zdrój
Orzeł Biały Wałcz 6-0 Korona Człopa
Spójnia Świdwin 4-0 Pionier 95 Borne Sulinowo
Olimp Złocieniec 2-0 Orzeł Łubowo
Zawisza Grzmiąca 3-0 LZS Karsibór

Kolejka 26 - 28-29 maja

Kolejarz Wierzchowo 2-1 Zawisza Grzmiąca
LZS Karsibór 1-3 Olimp Złocieniec
Orzeł Łubowo 2-2 Spójnia Świdwin
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-3 Orzeł Biały Wałcz
Korona Człopa 1-1 Jedność Tuczno
Pogoń Połczyn Zdrój 0-2 Błonie Barwice
Lech Czaplinek 1-0 Hubertus Biały Bór
Drzewiarz Świerczyna 2-0 Głaz Tychowo

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Drzewiarz Świerczyna 5-1 Kolejarz Wierzchowo
Głaz Tychowo 2-1 Lech Czaplinek 15 czerwca
Hubertus Biały Bór 2-2 Pogoń Połczyn Zdrój
Błonie Barwice 0-3 Korona Człopa
(wo)
na boisku 5-0
Jedność Tuczno 0-3 Pionier 95 Borne Sulinowo
(wo)
na boisku 0-2
Orzeł Biały Wałcz 3-2 Orzeł Łubowo
Spójnia Świdwin 3-1 LZS Karsibór
Olimp Złocieniec 3-0 Zawisza Grzmiąca
rozegrany awansem

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Kolejarz Wierzchowo 3-4 Olimp Złocieniec
Zawisza Grzmiąca 0-3 Spójnia Świdwin
LZS Karsibór 2-3 Orzeł Biały Wałcz
Orzeł Łubowo 3-0 Jedność Tuczno
(wo)
na boisku 1-1
Pionier 95 Borne Sulinowo 0-0 Błonie Barwice
Korona Człopa 2-2 Hubertus Biały Bór
Pogoń Połczyn Zdrój 0-1 Głaz Tychowo
Lech Czaplinek 1-2 Drzewiarz Świerczyna

Kolejka 29 - 19 czerwca

Lech Czaplinek 3-1 Kolejarz Wierzchowo
Drzewiarz Świerczyna 2-3 Pogoń Połczyn Zdrój
Głaz Tychowo 13-5 Korona Człopa
Hubertus Biały Bór 1-1 Pionier 95 Borne Sulinowo
Błonie Barwice 4-3 Orzeł Łubowo
Jedność Tuczno 0-3 LZS Karsibór
(wo)
na boisku 4-1
Orzeł Biały Wałcz 4-0 Zawisza Grzmiąca
Spójnia Świdwin 0-2 Olimp Złocieniec

Kolejka 30 - 26 czerwca

Kolejarz Wierzchowo 1-4 Spójnia Świdwin
Olimp Złocieniec 0-3 Orzeł Biały Wałcz
Zawisza Grzmiąca 9-4 Jedność Tuczno
LZS Karsibór 0-3 Błonie Barwice
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie LZS-u wystąpił zawodnik nieuprawniony do gry
Orzeł Łubowo 0-4 Hubertus Biały Bór
Pionier 95 Borne Sulinowo 0-2 Głaz Tychowo
Korona Człopa 2-2 Drzewiarz Świerczyna
Pogoń Połczyn Zdrój 2-2 Lech Czaplinek

IV liga 2004/2005 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2004/2005 (Koszalin (północ))
V liga 2004/2005 (Szczecin)

Klasa A 2004/2005 (Koszalin I)
Klasa A 2004/2005 (Koszalin II)
Klasa A 2004/2005 (Koszalin III)

Autor: Robert Szychowski
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas