[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

V liga 2004/2005, grupa: Szczecin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Choszczno 30 66 20 6 4 74-37 12 1 2 44-22 8 5 2 30-15
2.  Gryf Kamień Pomorski 30 65 21 2 7 84-41 11 2 2 50-12 10 0 5 34-29
3.  GKS Mierzyn 30 58 18 4 8 68-48 10 3 2 44-18 8 1 6 24-30
4.  Zorza Dobrzany 30 57 18 3 9 58-29 11 2 2 36-10 7 1 7 22-19
5.  Pomorzanin Nowogard 30 52 16 4 10 59-53 8 2 5 29-24 8 2 5 30-29
6.  Radovia Radowo Małe 30 49 14 7 9 54-42 8 3 4 28-20 6 4 5 26-22
7.  Kłos Pełczyce 30 45 13 6 11 48-54 7 4 4 25-21 6 2 7 23-33 2 4 1 1 0 3-2
8.  Fagus Kołbacz 30 45 13 6 11 61-52 7 0 8 32-28 6 6 3 29-24 2 1 0 1 1 2-3
9.  Vineta Wolin 30 44 13 5 12 45-43 6 3 6 24-21 7 2 6 21-22
10.  Polonia Płoty 30 39 11 6 13 50-57 7 3 5 26-22 4 3 8 24-35
11.  Korona Stuchowo 30 36 11 3 16 52-63 5 2 8 23-29 6 1 8 29-34
12.  Kluczevia Stargard Szczeciński 30 30 7 9 14 45-59 4 5 6 22-23 3 4 8 23-36
13.  Iskra Banie 30 29 8 5 17 44-69 4 2 9 23-31 4 3 8 21-38
14.  Sparta Gryfice 30 25 7 4 19 50-71 5 2 8 32-35 2 2 11 18-36
15.  Światowid Łobez 30 22 5 7 18 48-81 5 4 6 31-34 0 3 12 17-47
16.  Rybak Trzebież 30 18 5 3 22 30-71 5 2 8 23-28 0 1 14 7-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Piast Choszczno    2-1 2-0 1-3 4-2 1-0 6-4 3-0 2-3 5-1 2-2 4-2 4-1 3-2 3-1 2-0 
 2 Gryf Kamień Pomorski1-1     7-1 2-1 2-3 0-0 1-0 2-0 1-2 1-0 3-1 9-0 5-1 3-1 8-1 5-0 
 3 GKS Mierzyn0-0 3-1     1-1 3-0 5-3 6-1 3-4 0-3* 3-0 5-1 4-1 2-1 3-0 5-1 1-1 
 4 Zorza Dobrzany1-0 5-1 0-1     5-2 1-2 5-1 0-0 0-0 1-0 3-1 3-1 4-0 3-1 3-0 2-0 
 5 Pomorzanin Nowogard1-4 1-2 1-1 2-1     0-0 1-2 4-5 2-0 1-4 2-1 1-0 3-0 5-2 3-1 2-1 
 6 Radovia Radowo Małe0-3* 2-3 3-2 1-0 1-1     1-1 2-1 0-2 1-2 4-1 1-1 4-1 3-1 2-1 3-0 
 7 Kłos Pełczyce2-1 4-2 4-1 0-3 1-2 1-4     1-1 0-0 1-1 2-1 1-3 0-0 3-0 3-2 2-0 
 8 Fagus Kołbacz1-5 3-4 0-1 2-0 0-1 3-0 1-2     3-2 0-1 1-4 0-2 5-1 3-1 4-3 6-1 
 9 Vineta Wolin1-2 0-1 1-0 0-2 5-0 3-2 2-0 1-1     2-2 0-3 1-1 2-4 0-1 4-2 2-0 
 10 Polonia Płoty1-1 1-4 1-3 0-2 3-2 0-0 2-1 2-2 4-1     0-1 3-0 3-4 2-1 3-0 1-0 
 11 Korona Stuchowo1-2 0-1 2-3 1-2 0-5 4-2 1-1 1-1 0-2 0-5     3-1 0-1 3-2 3-1 4-0 
 12 Kluczevia Stargard Szczeciński0-2 2-3 0-3 3-1 2-2 1-1 0-1 0-3 1-2 2-0 3-2     1-1 0-0 1-1 6-1 
 13 Iskra Banie1-2 2-4 0-1 2-0 0-1 1-3 1-2 2-4 1-3 4-3 4-2 1-1     0-2 2-2 2-1 
 14 Sparta Gryfice3-3 1-2 6-1 1-2 0-2 0-2 1-3 2-4 3-0 5-2 1-2 3-9 2-1     1-1 3-1 
 15 Światowid Łobez2-2 1-0 2-4 1-3 1-4 1-3 2-4 1-1 2-1 8-2 2-4 1-0 2-2 3-3     2-1 
 16 Rybak Trzebież0-2 2-5 1-2 2-1 2-3 1-4 3-0 0-2 3-0 1-1 2-3 1-1 1-3 2-1 2-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Fagus Kołbacz 5-1 Iskra Banie
Gryf Kamień Pomorski 2-1 Zorza Dobrzany
Rybak Trzebież 2-3 Korona Stuchowo
Radovia Radowo Małe 0-2 Vineta Wolin
Sparta Gryfice 3-3 Piast Choszczno
Polonia Płoty 1-3 GKS Mierzyn
Kłos Pełczyce 1-3 Kluczevia Stargard Szczeciński
Światowid Łobez 1-4 Pomorzanin Nowogard

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Iskra Banie 0-1 Pomorzanin Nowogard
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-1 Światowid Łobez
GKS Mierzyn 6-1 Kłos Pełczyce
Piast Choszczno 5-1 Polonia Płoty
Vineta Wolin 0-1 Sparta Gryfice
Korona Stuchowo 4-2 Radovia Radowo Małe
Zorza Dobrzany 2-0 Rybak Trzebież
Fagus Kołbacz 3-4 Gryf Kamień Pomorski

Kolejka 3 - 20-22 sierpnia

Gryf Kamień Pomorski 5-1 Iskra Banie
Rybak Trzebież 0-2 Fagus Kołbacz
Radovia Radowo Małe 1-0 Zorza Dobrzany
Sparta Gryfice 1-2 Korona Stuchowo
Polonia Płoty 4-1 Vineta Wolin
Kłos Pełczyce 2-1 Piast Choszczno
Światowid Łobez 2-4 GKS Mierzyn
Pomorzanin Nowogard 1-0 Kluczevia Stargard Szczeciński

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Iskra Banie 1-1 Kluczevia Stargard Szczeciński
GKS Mierzyn 3-0 Pomorzanin Nowogard
Piast Choszczno 3-1 Światowid Łobez
Vineta Wolin 2-0 Kłos Pełczyce
Korona Stuchowo 0-5 Polonia Płoty
Zorza Dobrzany 3-1 Sparta Gryfice 8 września
Fagus Kołbacz 3-0 Radovia Radowo Małe
Gryf Kamień Pomorski 5-0 Rybak Trzebież

Kolejka 5 - 4-5 września

Rybak Trzebież 1-3 Iskra Banie
Radovia Radowo Małe 2-3 Gryf Kamień Pomorski
Sparta Gryfice 2-4 Fagus Kołbacz
Polonia Płoty 0-2 Zorza Dobrzany
Kłos Pełczyce 2-1 Korona Stuchowo
Światowid Łobez 2-1 Vineta Wolin
Pomorzanin Nowogard 1-4 Piast Choszczno
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-3 GKS Mierzyn

Kolejka 6 - 11-12 września

Iskra Banie 0-1 GKS Mierzyn
Piast Choszczno 4-2 Kluczevia Stargard Szczeciński
Vineta Wolin 5-0 Pomorzanin Nowogard
Korona Stuchowo 3-1 Światowid Łobez
Zorza Dobrzany 5-1 Kłos Pełczyce
Fagus Kołbacz 0-1 Polonia Płoty
Gryf Kamień Pomorski 3-1 Sparta Gryfice
Rybak Trzebież 1-4 Radovia Radowo Małe

Kolejka 7 - 18-19 września

Radovia Radowo Małe 4-1 Iskra Banie
Sparta Gryfice 3-1 Rybak Trzebież
Polonia Płoty 1-4 Gryf Kamień Pomorski
Kłos Pełczyce 1-1 Fagus Kołbacz
Światowid Łobez 1-3 Zorza Dobrzany
Pomorzanin Nowogard 2-1 Korona Stuchowo
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-2 Vineta Wolin
GKS Mierzyn 0-0 Piast Choszczno

Kolejka 8 - 25-26 września

Iskra Banie 1-2 Piast Choszczno
Vineta Wolin 1-0 GKS Mierzyn
Korona Stuchowo 3-1 Kluczevia Stargard Szczeciński
Zorza Dobrzany 5-2 Pomorzanin Nowogard
Fagus Kołbacz 4-3 Światowid Łobez
Gryf Kamień Pomorski 1-0 Kłos Pełczyce
Rybak Trzebież 1-1 Polonia Płoty
Radovia Radowo Małe 3-1 Sparta Gryfice

Kolejka 9 - 2-3 października

Sparta Gryfice 2-1 Iskra Banie
Polonia Płoty 0-0 Radovia Radowo Małe
Kłos Pełczyce 2-0 Rybak Trzebież
Światowid Łobez 1-0 Gryf Kamień Pomorski
Pomorzanin Nowogard 4-5 Fagus Kołbacz
Kluczevia Stargard Szczeciński 3-1 Zorza Dobrzany
GKS Mierzyn 5-1 Korona Stuchowo
Piast Choszczno 2-3 Vineta Wolin

Kolejka 10 - 9-10 października

Iskra Banie 1-3 Vineta Wolin
Korona Stuchowo 1-2 Piast Choszczno
Zorza Dobrzany 0-1 GKS Mierzyn
Fagus Kołbacz 0-2 Kluczevia Stargard Szczeciński
Gryf Kamień Pomorski 2-3 Pomorzanin Nowogard
Rybak Trzebież 2-0 Światowid Łobez
Radovia Radowo Małe 1-1 Kłos Pełczyce
Sparta Gryfice 5-2 Polonia Płoty

Kolejka 11 - 16-17 października

Polonia Płoty 3-4 Iskra Banie
Kłos Pełczyce 3-0 Sparta Gryfice
Światowid Łobez 1-3 Radovia Radowo Małe
Pomorzanin Nowogard 2-1 Rybak Trzebież
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-3 Gryf Kamień Pomorski
GKS Mierzyn 3-4 Fagus Kołbacz
Piast Choszczno 1-3 Zorza Dobrzany
Vineta Wolin 0-3 Korona Stuchowo

Kolejka 12 - 23-24 października

Iskra Banie 4-2 Korona Stuchowo
Zorza Dobrzany 0-0 Vineta Wolin
Fagus Kołbacz 1-5 Piast Choszczno
Gryf Kamień Pomorski 7-1 GKS Mierzyn
Rybak Trzebież 1-1 Kluczevia Stargard Szczeciński
Radovia Radowo Małe 1-1 Pomorzanin Nowogard
Sparta Gryfice 1-1 Światowid Łobez
Polonia Płoty 2-1 Kłos Pełczyce

Kolejka 13 - 30-31 października

Kłos Pełczyce 0-0 Iskra Banie
Światowid Łobez 8-2 Polonia Płoty
Pomorzanin Nowogard 5-2 Sparta Gryfice
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-1 Radovia Radowo Małe
GKS Mierzyn 1-1 Rybak Trzebież
Piast Choszczno 2-1 Gryf Kamień Pomorski
Vineta Wolin 1-1 Fagus Kołbacz
Korona Stuchowo 1-2 Zorza Dobrzany

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Iskra Banie 2-0 Zorza Dobrzany
Fagus Kołbacz 1-4 Korona Stuchowo
Gryf Kamień Pomorski 1-2 Vineta Wolin
Rybak Trzebież 0-2 Piast Choszczno
Radovia Radowo Małe 3-2 GKS Mierzyn
Sparta Gryfice 3-9 Kluczevia Stargard Szczeciński
Polonia Płoty 3-2 Pomorzanin Nowogard
Kłos Pełczyce 3-2 Światowid Łobez

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Światowid Łobez 2-2 Iskra Banie
Pomorzanin Nowogard 1-2 Kłos Pełczyce
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-0 Polonia Płoty
GKS Mierzyn 3-0 Sparta Gryfice
Piast Choszczno 1-0 Radovia Radowo Małe
Vineta Wolin 2-0 Rybak Trzebież
Korona Stuchowo 0-1 Gryf Kamień Pomorski
Zorza Dobrzany 0-0 Fagus Kołbacz

Kolejka 16 - 20-21 listopada

Iskra Banie 2-4 Fagus Kołbacz
Zorza Dobrzany 5-1 Gryf Kamień Pomorski
Korona Stuchowo 4-0 Rybak Trzebież
Vineta Wolin 3-2 Radovia Radowo Małe
Piast Choszczno 3-2 Sparta Gryfice
GKS Mierzyn 3-0 Polonia Płoty
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-1 Kłos Pełczyce
Pomorzanin Nowogard 3-1 Światowid Łobez 11 maja, 17:00

Kolejka 17 - 18 czerwca

Pomorzanin Nowogard 3-0 Iskra Banie 18 czerwca, 16:00
Światowid Łobez 1-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 18 czerwca, 16:00
Kłos Pełczyce 4-1 GKS Mierzyn 18 czerwca, 16:00
Polonia Płoty 1-1 Piast Choszczno 18 czerwca, 16:00
Sparta Gryfice 3-0 Vineta Wolin 18 czerwca, 16:00
Radovia Radowo Małe 4-1 Korona Stuchowo 18 czerwca, 16:00
Rybak Trzebież 2-1 Zorza Dobrzany 18 czerwca, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 2-0 Fagus Kołbacz 18 czerwca, 16:00

Kolejka 18 - 25 czerwca

Iskra Banie 2-4 Gryf Kamień Pomorski
Fagus Kołbacz 6-1 Rybak Trzebież
Zorza Dobrzany 1-2 Radovia Radowo Małe
Korona Stuchowo 3-2 Sparta Gryfice
Vineta Wolin 2-2 Polonia Płoty
Piast Choszczno 6-4 Kłos Pełczyce
GKS Mierzyn 5-1 Światowid Łobez
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-2 Pomorzanin Nowogard

Kolejka 19 - 26-27 marca

Kluczevia Stargard Szczeciński 1-1 Iskra Banie
Pomorzanin Nowogard 1-1 GKS Mierzyn
Światowid Łobez 2-2 Piast Choszczno
Kłos Pełczyce 0-0 Vineta Wolin
Polonia Płoty 0-1 Korona Stuchowo
Sparta Gryfice 1-2 Zorza Dobrzany
Radovia Radowo Małe 2-1 Fagus Kołbacz
Rybak Trzebież 2-5 Gryf Kamień Pomorski

Kolejka 20 - 2 kwietnia

Iskra Banie 2-1 Rybak Trzebież 3 maja
Gryf Kamień Pomorski 0-0 Radovia Radowo Małe 3 maja
Fagus Kołbacz 3-1 Sparta Gryfice 3 maja
Zorza Dobrzany 1-0 Polonia Płoty
Korona Stuchowo 1-1 Kłos Pełczyce
Vineta Wolin 4-2 Światowid Łobez
Piast Choszczno 4-2 Pomorzanin Nowogard
GKS Mierzyn 4-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 3 maja

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

GKS Mierzyn 2-1 Iskra Banie
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-2 Piast Choszczno
Pomorzanin Nowogard 2-0 Vineta Wolin
Światowid Łobez 2-4 Korona Stuchowo
Kłos Pełczyce 0-3 Zorza Dobrzany
Polonia Płoty 2-2 Fagus Kołbacz
Sparta Gryfice 1-2 Gryf Kamień Pomorski
Radovia Radowo Małe 3-0 Rybak Trzebież

Kolejka 22 - 16-17 kwietnia

Iskra Banie 1-3 Radovia Radowo Małe
Rybak Trzebież 2-1 Sparta Gryfice
Gryf Kamień Pomorski 1-0 Polonia Płoty
Fagus Kołbacz 1-2 Kłos Pełczyce
Zorza Dobrzany 3-0 Światowid Łobez
Korona Stuchowo 0-5 Pomorzanin Nowogard
Vineta Wolin 1-1 Kluczevia Stargard Szczeciński
Piast Choszczno 2-0 GKS Mierzyn

Kolejka 23 - 23-24 kwietnia

Piast Choszczno 4-1 Iskra Banie
GKS Mierzyn 0-3 Vineta Wolin
(wo)
na boisku 4-0
Kluczevia Stargard Szczeciński 3-2 Korona Stuchowo
Pomorzanin Nowogard 2-1 Zorza Dobrzany
Światowid Łobez 1-1 Fagus Kołbacz
Kłos Pełczyce 4-2 Gryf Kamień Pomorski
Polonia Płoty 1-0 Rybak Trzebież
Sparta Gryfice 0-2 Radovia Radowo Małe

Kolejka 24 - 30 kwietnia-1 maja

Iskra Banie 0-2 Sparta Gryfice
Radovia Radowo Małe 1-2 Polonia Płoty
Rybak Trzebież 3-0 Kłos Pełczyce
Gryf Kamień Pomorski 8-1 Światowid Łobez
Fagus Kołbacz 0-1 Pomorzanin Nowogard
Zorza Dobrzany 3-1 Kluczevia Stargard Szczeciński
Korona Stuchowo 2-3 GKS Mierzyn
Vineta Wolin 1-2 Piast Choszczno

Kolejka 25 - 7-8 maja

Vineta Wolin 2-4 Iskra Banie
Piast Choszczno 2-2 Korona Stuchowo
GKS Mierzyn 1-1 Zorza Dobrzany
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-3 Fagus Kołbacz
Pomorzanin Nowogard 1-2 Gryf Kamień Pomorski
Światowid Łobez 2-1 Rybak Trzebież
Kłos Pełczyce 1-4 Radovia Radowo Małe
Polonia Płoty 2-1 Sparta Gryfice

Kolejka 26 - 14-15 maja

Iskra Banie 4-3 Polonia Płoty 15 maja
Sparta Gryfice 1-3 Kłos Pełczyce 14 maja
Radovia Radowo Małe 2-1 Światowid Łobez 14 maja
Rybak Trzebież 2-3 Pomorzanin Nowogard 14 maja
Gryf Kamień Pomorski 9-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 11 maja
Fagus Kołbacz 0-1 GKS Mierzyn 15 maja
Zorza Dobrzany 1-0 Piast Choszczno 14 maja, 16:00
Korona Stuchowo 0-2 Vineta Wolin 14 maja

Kolejka 27 - 21-22 maja

Korona Stuchowo 0-1 Iskra Banie 21 maja
Vineta Wolin 0-2 Zorza Dobrzany 21 maja
Piast Choszczno 3-0 Fagus Kołbacz 21 maja, 16:00
GKS Mierzyn 3-1 Gryf Kamień Pomorski 22 maja
Kluczevia Stargard Szczeciński 6-1 Rybak Trzebież
Pomorzanin Nowogard 0-0 Radovia Radowo Małe 22 maja
Światowid Łobez 3-3 Sparta Gryfice 21 maja
Kłos Pełczyce 1-1 Polonia Płoty 22 maja

Kolejka 28 - 28-29 maja

Iskra Banie 1-2 Kłos Pełczyce
Polonia Płoty 3-0 Światowid Łobez
Sparta Gryfice 0-2 Pomorzanin Nowogard
Radovia Radowo Małe 1-1 Kluczevia Stargard Szczeciński
Rybak Trzebież 1-2 GKS Mierzyn
Gryf Kamień Pomorski 1-1 Piast Choszczno
Fagus Kołbacz 3-2 Vineta Wolin
Zorza Dobrzany 3-1 Korona Stuchowo

Kolejka 29 - 4 czerwca

Zorza Dobrzany 4-0 Iskra Banie 4 czerwca, 16:00
Korona Stuchowo 1-1 Fagus Kołbacz 4 czerwca, 16:00
Vineta Wolin 0-1 Gryf Kamień Pomorski 4 czerwca, 16:00
Piast Choszczno 2-0 Rybak Trzebież 4 czerwca, 16:00
GKS Mierzyn 5-3 Radovia Radowo Małe 4 czerwca, 16:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-0 Sparta Gryfice 4 czerwca, 16:00
Pomorzanin Nowogard 1-4 Polonia Płoty 4 czerwca, 16:00
Światowid Łobez 2-4 Kłos Pełczyce 4 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 11 czerwca

Iskra Banie 2-2 Światowid Łobez 11 czerwca, 16:00
Kłos Pełczyce 1-2 Pomorzanin Nowogard 11 czerwca, 16:00
Polonia Płoty 3-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 11 czerwca, 16:00
Sparta Gryfice 6-1 GKS Mierzyn 11 czerwca, 16:00
Radovia Radowo Małe 0-3 Piast Choszczno 11 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 2-0
Rybak Trzebież 3-0 Vineta Wolin 11 czerwca, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 3-1 Korona Stuchowo 11 czerwca, 16:00
Fagus Kołbacz 2-0 Zorza Dobrzany 11 czerwca, 16:00

IV liga 2004/2005 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2004/2005 (Koszalin (południe))
Klasa okręgowa 2004/2005 (Koszalin (północ))

Klasa okręgowa 2004/2005 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Szczecin II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas