[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: Szczecin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hutnik Szczecin 30 73 23 4 3 72-31 12 3 0 37-9 11 1 3 35-22
2.  Świt Skolwin (Szczecin) 30 70 21 7 2 122-28 12 2 1 75-15 9 5 1 47-13
3.  Masovia Maszewo 30 56 17 5 8 65-41 10 1 4 31-16 7 4 4 34-25
4.  Piast Chociwel 30 51 16 3 11 56-39 10 1 4 34-16 6 2 7 22-23
5.  Sarmata Dobra 30 50 14 8 8 52-36 11 2 2 32-13 3 6 6 20-23
6.  Mewa Resko 30 44 12 8 10 38-48 7 6 2 20-18 5 2 8 18-30
7.  KP II Police 30 39 12 3 15 55-60 9 1 5 34-27 3 2 10 21-33
8.  Orkan Suchań 30 38 10 8 12 36-39 7 4 4 22-14 3 4 8 14-25 2 4 1 1 0 4-3
9.  Promień Mosty 30 38 11 5 14 52-60 8 4 3 31-20 3 1 11 21-40 2 1 0 1 1 3-4
10.  Sparta Węgorzyno 30 34 8 10 12 38-47 5 3 7 19-23 3 7 5 19-24 2 6 2 0 0 5-1
11.  Iskra Golczewo 30 34 11 1 18 56-82 9 0 6 37-41 2 1 12 19-41 2 0 0 0 2 1-5
12.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 30 33 9 6 15 49-61 8 4 3 33-17 1 2 12 16-44 2 3 1 0 1 5-2
13.  Wicher Brojce 30 33 10 3 17 32-61 7 3 5 22-20 3 0 12 10-41 2 3 1 0 1 2-5
14.  Orzeł Łożnica 30 32 9 5 16 37-59 7 3 5 25-21 2 2 11 12-38 2 6 2 0 0 4-1
15.  Jeziorak Załom (Szczecin) 30 32 8 8 14 27-50 4 5 6 18-22 4 3 8 9-28 2 0 0 0 2 1-4
16.  Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 30 20 6 2 22 34-79 4 1 10 25-34 2 1 12 9-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Hutnik Szczecin    1-1 5-0 3-2 1-1 2-1 3-1 1-0 3-0 2-1 2-2 3-0 3-0 3-0 2-0 3-0* 
 2 Świt Skolwin (Szczecin)0-0     0-0 6-1 3-0 6-1 2-4 3-0 7-1 5-0 5-1 5-4 4-0 6-1 12-2 11-0 
 3 Masovia Maszewo2-4 1-3     0-3 1-0 5-0 3-0 3-0 2-1 1-1 4-2 2-1 3-0 3-0 0-1 1-0 
 4 Piast Chociwel4-1 3-0 1-2     2-1 1-2 2-0 1-2 3-2 3-1 3-0 0-3* 4-0 3-1 3-0* 1-1 
 5 Sarmata Dobra1-2 1-1 1-3 3-1     2-1 4-1 2-1 2-2 1-0 2-0 4-1 3-0 3-0 2-0 1-0 
 6 Mewa Resko0-5 0-0 2-2 1-0 0-0     2-1 4-2 1-0 1-1 2-1 1-1 4-2 2-1 0-0 0-2 
 7 KP II Police4-1 0-11 0-1 1-0 4-0 1-3     2-1 2-3 1-2 2-1 4-1 5-1 1-1 3-1 4-0 
 8 Orkan Suchań0-1 1-3 2-0 0-2 1-1 1-0 0-0     3-2 1-1 1-2 3-0 4-0 2-1 1-1 2-0 
 9 Promień Mosty4-2 1-6 3-3 1-2 2-2 4-0 2-0 1-1     2-0 3-0 1-0 1-0 1-2 0-0 5-2 
 10 Sparta Węgorzyno0-2 1-2 1-2 0-3 2-4 1-1 2-2 2-0 0-3*     2-1 4-1 2-0 1-1 1-0 0-1 
 11 Iskra Golczewo1-5 1-11 1-9 3-1 1-0 3-0* 3-2 1-2 4-3 0-3*     9-1 2-1 4-1 1-2 3-0 
 12 Dąbrovia Stara Dąbrowa1-2 1-1 3-0 1-1 4-3 2-2 1-0 0-0 1-2 0-2 6-3     5-0 4-0 1-0 3-1 
 13 Wicher Brojce2-4 1-3 2-0 3-0 1-1 0-3 2-1 2-2 1-0 1-1 0-3 2-0     2-1 0-1 3-0* 
 14 Orzeł Łożnica1-2 0-3 2-2 0-2 0-0 1-3 3-1 2-1 3-0* 2-2 4-1 2-1 0-2     2-0 3-1 
 15 Jeziorak Załom (Szczecin)0-1 1-1 1-4 0-0 0-3 1-0 1-4 0-0 2-0 2-2 3-1 1-1 0-2 1-2     5-1 
 16 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno2-3 0-1 1-6 1-4 1-4 0-1 3-4 1-2 6-2 2-2 2-1 3-1 1-2 2-0 0-1     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Orzeł Łożnica 3-1 KP II Police
Mewa Resko 4-2 Wicher Brojce
Iskra Golczewo 9-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Piast Chociwel 3-0 Jeziorak Załom (Szczecin)
(wo)
na boisku 3-2
Świt Skolwin (Szczecin) 0-0 Masovia Maszewo
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 1-4 Sarmata Dobra
Promień Mosty 1-1 Orkan Suchań
Sparta Węgorzyno 0-2 Hutnik Szczecin

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

KP II Police 4-1 Hutnik Szczecin
Orkan Suchań 1-1 Sparta Węgorzyno
Sarmata Dobra 2-2 Promień Mosty
Masovia Maszewo 1-0 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-1 Świt Skolwin (Szczecin)
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-1 Piast Chociwel
Wicher Brojce 0-3 Iskra Golczewo
Orzeł Łożnica 1-3 Mewa Resko

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Mewa Resko 2-1 KP II Police
Iskra Golczewo 4-1 Orzeł Łożnica
Piast Chociwel 4-0 Wicher Brojce
Świt Skolwin (Szczecin) 5-4 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 0-1 Jeziorak Załom (Szczecin)
Promień Mosty 3-3 Masovia Maszewo
Sparta Węgorzyno 2-4 Sarmata Dobra
Hutnik Szczecin 1-0 Orkan Suchań

Kolejka 4 - 29 sierpnia

KP II Police 2-1 Orkan Suchań
Sarmata Dobra 1-2 Hutnik Szczecin
Masovia Maszewo 1-1 Sparta Węgorzyno
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-0 Promień Mosty
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-1 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Wicher Brojce 1-3 Świt Skolwin (Szczecin)
Orzeł Łożnica 0-2 Piast Chociwel
Mewa Resko 2-1 Iskra Golczewo

Kolejka 5 - 4-5 września

Iskra Golczewo 3-2 KP II Police
Piast Chociwel 1-2 Mewa Resko
Świt Skolwin (Szczecin) 6-1 Orzeł Łożnica
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 1-2 Wicher Brojce
Promień Mosty 1-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Sparta Węgorzyno 1-0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Hutnik Szczecin 5-0 Masovia Maszewo
Orkan Suchań 1-1 Sarmata Dobra

Kolejka 6 - 11-12 września

KP II Police 4-0 Sarmata Dobra
Masovia Maszewo 3-0 Orkan Suchań
Jeziorak Załom (Szczecin) 0-1 Hutnik Szczecin
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-2 Sparta Węgorzyno
Wicher Brojce 1-0 Promień Mosty
Orzeł Łożnica 3-1 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Mewa Resko 0-0 Świt Skolwin (Szczecin)
Iskra Golczewo 3-1 Piast Chociwel

Kolejka 7 - 18-19 września

Piast Chociwel 2-0 KP II Police
Świt Skolwin (Szczecin) 5-1 Iskra Golczewo
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 0-1 Mewa Resko
Promień Mosty 1-2 Orzeł Łożnica
Sparta Węgorzyno 2-0 Wicher Brojce
Hutnik Szczecin 3-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Orkan Suchań 1-1 Jeziorak Załom (Szczecin)
Sarmata Dobra 1-3 Masovia Maszewo

Kolejka 8 - 25-26 września

KP II Police 0-1 Masovia Maszewo
Jeziorak Załom (Szczecin) 0-3 Sarmata Dobra
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-0 Orkan Suchań
Wicher Brojce 2-4 Hutnik Szczecin
Orzeł Łożnica 2-2 Sparta Węgorzyno
Mewa Resko 1-0 Promień Mosty
Iskra Golczewo 3-0 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Piast Chociwel 3-0 Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 9 - 2-3 października

Świt Skolwin (Szczecin) 2-4 KP II Police
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 1-4 Piast Chociwel
Promień Mosty 3-0 Iskra Golczewo
Sparta Węgorzyno 1-1 Mewa Resko
Hutnik Szczecin 3-0 Orzeł Łożnica
Orkan Suchań 4-0 Wicher Brojce
Sarmata Dobra 4-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Masovia Maszewo 0-1 Jeziorak Załom (Szczecin)

Kolejka 10 - 9-10 października

KP II Police 3-1 Jeziorak Załom (Szczecin)
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-0 Masovia Maszewo
Wicher Brojce 1-1 Sarmata Dobra
Orzeł Łożnica 2-1 Orkan Suchań
Mewa Resko 0-5 Hutnik Szczecin
Iskra Golczewo 0-3 Sparta Węgorzyno
(wo)
Piast Chociwel 3-2 Promień Mosty
Świt Skolwin (Szczecin) 11-0 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno

Kolejka 11 - 16-17 października

Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 3-4 KP II Police
Promień Mosty 1-6 Świt Skolwin (Szczecin)
Sparta Węgorzyno 0-3 Piast Chociwel
Hutnik Szczecin 2-2 Iskra Golczewo
Orkan Suchań 1-0 Mewa Resko
Sarmata Dobra 3-0 Orzeł Łożnica
Masovia Maszewo 3-0 Wicher Brojce
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa

Kolejka 12 - 23-24 października

KP II Police 4-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Wicher Brojce 0-1 Jeziorak Załom (Szczecin)
Orzeł Łożnica 2-2 Masovia Maszewo
Mewa Resko 0-0 Sarmata Dobra
Iskra Golczewo 1-2 Orkan Suchań
Piast Chociwel 4-1 Hutnik Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) 5-0 Sparta Węgorzyno
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 6-2 Promień Mosty

Kolejka 13 - 30-31 października

Promień Mosty 2-0 KP II Police
Sparta Węgorzyno 0-1 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Hutnik Szczecin 1-1 Świt Skolwin (Szczecin)
Orkan Suchań 0-2 Piast Chociwel
Sarmata Dobra 2-0 Iskra Golczewo
Masovia Maszewo 5-0 Mewa Resko
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-2 Orzeł Łożnica
Dąbrovia Stara Dąbrowa 5-0 Wicher Brojce

Kolejka 14 - 6-7 listopada

KP II Police 5-1 Wicher Brojce
Orzeł Łożnica 2-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Mewa Resko 0-0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Iskra Golczewo 1-9 Masovia Maszewo
Piast Chociwel 2-1 Sarmata Dobra
Świt Skolwin (Szczecin) 3-0 Orkan Suchań
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 2-3 Hutnik Szczecin
Promień Mosty 2-0 Sparta Węgorzyno

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Sparta Węgorzyno 2-2 KP II Police
Hutnik Szczecin 3-0 Promień Mosty
Orkan Suchań 2-0 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Sarmata Dobra 1-1 Świt Skolwin (Szczecin)
Masovia Maszewo 0-3 Piast Chociwel
Jeziorak Załom (Szczecin) 3-1 Iskra Golczewo
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-2 Mewa Resko
Wicher Brojce 2-1 Orzeł Łożnica

Kolejka 16 - 20-21 listopada

KP II Police 1-1 Orzeł Łożnica
Wicher Brojce 0-3 Mewa Resko
Dąbrovia Stara Dąbrowa 6-3 Iskra Golczewo
Jeziorak Załom (Szczecin) 0-0 Piast Chociwel
Masovia Maszewo 1-3 Świt Skolwin (Szczecin)
Sarmata Dobra 1-0 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Orkan Suchań 3-2 Promień Mosty
Hutnik Szczecin 2-1 Sparta Węgorzyno

Kolejka 17 - 19 czerwca

Hutnik Szczecin 3-1 KP II Police
Sparta Węgorzyno 2-0 Orkan Suchań
Promień Mosty 2-2 Sarmata Dobra
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 1-6 Masovia Maszewo
Świt Skolwin (Szczecin) 12-2 Jeziorak Załom (Szczecin)
Piast Chociwel 0-3 Dąbrovia Stara Dąbrowa
(wo)
Iskra Golczewo 2-1 Wicher Brojce
Mewa Resko 2-1 Orzeł Łożnica

Kolejka 18 - 25-26 czerwca

KP II Police 1-3 Mewa Resko
Orzeł Łożnica 4-1 Iskra Golczewo
Wicher Brojce 3-0 Piast Chociwel
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-1 Świt Skolwin (Szczecin)
Jeziorak Załom (Szczecin) 5-1 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Masovia Maszewo 2-1 Promień Mosty
Sarmata Dobra 1-0 Sparta Węgorzyno
Orkan Suchań 0-1 Hutnik Szczecin

Kolejka 19 - 26-27 marca

Orkan Suchań 0-0 KP II Police
Hutnik Szczecin 1-1 Sarmata Dobra
Sparta Węgorzyno 1-2 Masovia Maszewo
Promień Mosty 0-0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 3-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Świt Skolwin (Szczecin) 4-0 Wicher Brojce
Piast Chociwel 3-1 Orzeł Łożnica
Iskra Golczewo 3-0 Mewa Resko
(wo)

Kolejka 20 - 3 maja

KP II Police 2-1 Iskra Golczewo
Mewa Resko 1-0 Piast Chociwel
Orzeł Łożnica 0-3 Świt Skolwin (Szczecin)
Wicher Brojce 3-0 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
(wo)
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-2 Promień Mosty
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-2 Sparta Węgorzyno
Masovia Maszewo 2-4 Hutnik Szczecin
Sarmata Dobra 2-1 Orkan Suchań

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

Sarmata Dobra 4-1 KP II Police
Orkan Suchań 2-0 Masovia Maszewo
Hutnik Szczecin 2-0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Sparta Węgorzyno 4-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Promień Mosty 1-0 Wicher Brojce
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 2-0 Orzeł Łożnica
Świt Skolwin (Szczecin) 6-1 Mewa Resko
Piast Chociwel 3-0 Iskra Golczewo

Kolejka 22 - 16-17 kwietnia

KP II Police 1-0 Piast Chociwel
Iskra Golczewo 1-11 Świt Skolwin (Szczecin)
Mewa Resko 0-2 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Orzeł Łożnica 3-0 Promień Mosty
(wo)
Wicher Brojce 1-1 Sparta Węgorzyno
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-2 Hutnik Szczecin
Jeziorak Załom (Szczecin) 0-0 Orkan Suchań
Masovia Maszewo 1-0 Sarmata Dobra

Kolejka 23 - 23-24 kwietnia

Masovia Maszewo 3-0 KP II Police
Sarmata Dobra 2-0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Orkan Suchań 3-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Hutnik Szczecin 3-0 Wicher Brojce
Sparta Węgorzyno 1-1 Orzeł Łożnica
Promień Mosty 4-0 Mewa Resko
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 2-1 Iskra Golczewo
Świt Skolwin (Szczecin) 6-1 Piast Chociwel

Kolejka 24 - 30 kwietnia-1 maja

KP II Police 0-11 Świt Skolwin (Szczecin)
Piast Chociwel 1-1 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Iskra Golczewo 4-3 Promień Mosty
Mewa Resko 1-1 Sparta Węgorzyno
Orzeł Łożnica 1-2 Hutnik Szczecin
Wicher Brojce 2-2 Orkan Suchań
Dąbrovia Stara Dąbrowa 4-3 Sarmata Dobra
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-4 Masovia Maszewo

Kolejka 25 - 7-8 maja

Jeziorak Załom (Szczecin) 1-4 KP II Police
Masovia Maszewo 2-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Sarmata Dobra 3-0 Wicher Brojce
Orkan Suchań 2-1 Orzeł Łożnica
Hutnik Szczecin 2-1 Mewa Resko
Sparta Węgorzyno 2-1 Iskra Golczewo
Promień Mosty 1-2 Piast Chociwel
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 0-1 Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 26 - 14-15 maja

KP II Police 4-0 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Świt Skolwin (Szczecin) 7-1 Promień Mosty
Piast Chociwel 3-1 Sparta Węgorzyno
Iskra Golczewo 1-5 Hutnik Szczecin
Mewa Resko 4-2 Orkan Suchań
Orzeł Łożnica 0-0 Sarmata Dobra
Wicher Brojce 2-0 Masovia Maszewo
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-0 Jeziorak Załom (Szczecin)

Kolejka 27 - 21-22 maja

Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-0 KP II Police
Jeziorak Załom (Szczecin) 0-2 Wicher Brojce
Masovia Maszewo 3-0 Orzeł Łożnica
Sarmata Dobra 2-1 Mewa Resko
Orkan Suchań 1-2 Iskra Golczewo
Hutnik Szczecin 3-2 Piast Chociwel
Sparta Węgorzyno 1-2 Świt Skolwin (Szczecin)
Promień Mosty 5-2 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno

Kolejka 28 - 28-29 maja

KP II Police 2-3 Promień Mosty
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 2-2 Sparta Węgorzyno
Świt Skolwin (Szczecin) 0-0 Hutnik Szczecin
Piast Chociwel 1-2 Orkan Suchań
Iskra Golczewo 1-0 Sarmata Dobra
Mewa Resko 2-2 Masovia Maszewo
Orzeł Łożnica 2-0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Wicher Brojce 2-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Wicher Brojce 2-1 KP II Police
Dąbrovia Stara Dąbrowa 4-0 Orzeł Łożnica
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-0 Mewa Resko
Masovia Maszewo 4-2 Iskra Golczewo
Sarmata Dobra 3-1 Piast Chociwel
Orkan Suchań 1-3 Świt Skolwin (Szczecin)
Hutnik Szczecin 3-0 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
(wo)
Sparta Węgorzyno 0-3 Promień Mosty
(wo)

Kolejka 30 - 11-12 czerwca

KP II Police 1-2 Sparta Węgorzyno
Promień Mosty 4-2 Hutnik Szczecin
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 1-2 Orkan Suchań
Świt Skolwin (Szczecin) 3-0 Sarmata Dobra
Piast Chociwel 1-2 Masovia Maszewo
Iskra Golczewo 1-2 Jeziorak Załom (Szczecin)
Mewa Resko 1-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Orzeł Łożnica 0-2 Wicher Brojce

V liga 2004/2005 (Szczecin)

Klasa okręgowa 2004/2005 (Szczecin II)

Klasa A 2004/2005 (Szczecin I)
Klasa A 2004/2005 (Szczecin II)
Klasa A 2004/2005 (Szczecin III)
Klasa A 2004/2005 (Szczecin IV)
Klasa A 2004/2005 (Szczecin V)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas