[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Szczecin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czcibor Cedynia 26 58 18 4 4 100-19 10 1 2 58-9 8 3 2 42-10
2.  Pomorzanin Cychry 26 53 16 5 5 69-39 9 2 2 32-11 7 3 3 37-28
3.  Odra II Chojna 26 50 16 2 8 85-44 8 2 3 53-21 8 0 5 32-23
4.  Witniczanka Witnica 26 45 14 3 9 59-50 7 1 5 34-20 7 2 4 25-30
5.  Olimpia Troszyn 26 43 14 1 11 49-44 9 1 3 31-15 5 0 8 18-29
6.  GKS Golenice 26 42 13 3 10 77-55 6 2 5 34-25 7 1 5 43-30
7.  Piast Piaseczno 26 39 12 3 11 45-50 9 1 3 26-15 3 2 8 19-35
8.  Chrobry/Dąb II Boleszkowice 26 38 12 2 12 49-45 6 1 6 26-18 6 1 6 23-27
9.  Sokół Przyjezierze 26 32 10 2 14 61-73 7 1 5 43-39 3 1 9 18-34
10.  Zryw Góralice 26 31 9 4 13 46-81 7 2 4 26-26 2 2 9 20-55
11.  Sekwoja Brwice 26 30 9 3 14 54-73 7 2 4 32-29 2 1 10 22-44
12.  Kłos Kamienny Jaz 26 28 8 4 14 40-66 4 2 7 26-30 4 2 7 14-36
13.  Orły Lubiechów Górny 26 27 7 6 13 54-63 6 3 4 35-27 1 3 9 19-36
14.  Rurzyca Nawodna 26 8 2 2 22 26-112 2 1 10 16-57 0 1 12 10-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Czcibor Cedynia    7-0 0-1 2-2 3-0 6-1 8-0 4-0 5-2 3-0 0-3* 10-0 5-0 5-0 
 2 Pomorzanin Cychry1-4     1-0 0-1 4-1 1-1 1-0 3-0 3-0 9-1 4-0 2-1 2-2 1-0 
 3 Odra II Chojna0-0 3-4     14-3 2-0 3-4 5-0 3-0 3-2 4-1 4-2 1-2 3-3 8-0 
 4 Witniczanka Witnica0-3* 2-1 0-4     4-0 3-5 4-1 0-0 1-2 4-1 5-0 1-2 5-1 5-0 
 5 Olimpia Troszyn4-2 2-3 3-0 3-0     2-1 1-2 1-3 3-0 3-1 2-0 1-1 3-2 3-0* 
 6 GKS Golenice0-3 3-6 2-4 1-2 4-1     3-2 0-3 0-0 8-0 6-1 1-1 3-2 3-0* 
 7 Piast Piaseczno2-0 1-3 2-0 2-0 0-2 4-1     2-3 2-1 1-1 3-2 2-0 3-1 2-1 
 8 Chrobry/Dąb II Boleszkowice1-1 0-2 1-0 2-3 1-2 3-2 3-0*     8-2 1-2 4-1 1-2 0-1 1-0 
 9 Sokół Przyjezierze0-8 0-4 6-3 1-4 1-2 3-4 3-2 6-3     5-5 5-1 7-0 3-1 3-2 
 10 Zryw Góralice1-1 4-3 2-4 0-2 2-1 0-4 1-1 3-1 0-3     2-1 3-1 2-1 6-3 
 11 Sekwoja Brwice0-8 3-3 1-2 0-3 0-3 2-1 3-3 4-1 2-1 2-0     2-1 3-2 10-1 
 12 Kłos Kamienny Jaz1-4 2-2 0-2 1-2 0-4 2-3 1-4 0-3* 2-0 7-2 3-3     2-1 5-0 
 13 Orły Lubiechów Górny0-5 1-1 4-7 2-2 4-1 1-3 1-0 0-1 4-1 6-1 5-2 4-0     3-3 
 14 Rurzyca Nawodna0-3* 0-5 1-5 2-1 4-1 0-13 1-4 1-5 1-4 2-5 1-6 1-3 2-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

GKS Golenice 0-3 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Piast Piaseczno 2-1 Sokół Przyjezierze
Witniczanka Witnica 1-2 Kłos Kamienny Jaz
Zryw Góralice 6-3 Rurzyca Nawodna
Sekwoja Brwice 1-2 Odra II Chojna
Orły Lubiechów Górny 0-5 Czcibor Cedynia
Pomorzanin Cychry 4-1 Olimpia Troszyn

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Chrobry/Dąb II Boleszkowice 1-2 Olimpia Troszyn
Czcibor Cedynia 7-0 Pomorzanin Cychry
Odra II Chojna 3-3 Orły Lubiechów Górny
Rurzyca Nawodna 1-6 Sekwoja Brwice
Kłos Kamienny Jaz 7-2 Zryw Góralice
Sokół Przyjezierze 1-4 Witniczanka Witnica
GKS Golenice 3-2 Piast Piaseczno

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Piast Piaseczno 2-3 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Witniczanka Witnica 3-5 GKS Golenice
Zryw Góralice 0-3 Sokół Przyjezierze
Sekwoja Brwice 2-1 Kłos Kamienny Jaz
Orły Lubiechów Górny 3-3 Rurzyca Nawodna
Pomorzanin Cychry 1-0 Odra II Chojna
Olimpia Troszyn 4-2 Czcibor Cedynia

Kolejka 4 - 4-5 września

Chrobry/Dąb II Boleszkowice 1-1 Czcibor Cedynia
Odra II Chojna 2-0 Olimpia Troszyn
Rurzyca Nawodna 0-5 Pomorzanin Cychry
Kłos Kamienny Jaz 2-1 Orły Lubiechów Górny
Sokół Przyjezierze 5-1 Sekwoja Brwice
GKS Golenice 8-0 Zryw Góralice
Piast Piaseczno 2-0 Witniczanka Witnica

Kolejka 5 - 11-12 września

Witniczanka Witnica 0-0 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Zryw Góralice 1-1 Piast Piaseczno
Sekwoja Brwice 2-1 GKS Golenice
Orły Lubiechów Górny 4-1 Sokół Przyjezierze
Pomorzanin Cychry 2-1 Kłos Kamienny Jaz
Olimpia Troszyn 3-0 Rurzyca Nawodna
(wo)
Czcibor Cedynia 0-1 Odra II Chojna

Kolejka 6 - 18-19 września

Chrobry/Dąb II Boleszkowice 1-0 Odra II Chojna
Rurzyca Nawodna 0-3 Czcibor Cedynia
(wo)
Kłos Kamienny Jaz 0-4 Olimpia Troszyn
Sokół Przyjezierze 0-4 Pomorzanin Cychry
GKS Golenice 3-2 Orły Lubiechów Górny
Piast Piaseczno 3-2 Sekwoja Brwice
Witniczanka Witnica 4-1 Zryw Góralice

Kolejka 7 - 25-26 września

Zryw Góralice 3-1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Sekwoja Brwice 0-3 Witniczanka Witnica
Orły Lubiechów Górny 1-0 Piast Piaseczno
Pomorzanin Cychry 1-1 GKS Golenice
Olimpia Troszyn 3-0 Sokół Przyjezierze
Czcibor Cedynia 10-0 Kłos Kamienny Jaz
Odra II Chojna 8-0 Rurzyca Nawodna

Kolejka 8 - 2-3 października

Chrobry/Dąb II Boleszkowice 1-0 Rurzyca Nawodna
Kłos Kamienny Jaz 0-2 Odra II Chojna
Sokół Przyjezierze 0-8 Czcibor Cedynia
GKS Golenice 4-1 Olimpia Troszyn
Piast Piaseczno 1-3 Pomorzanin Cychry
Witniczanka Witnica 5-1 Orły Lubiechów Górny
Zryw Góralice 2-1 Sekwoja Brwice

Kolejka 9 - 9-10 października

Sekwoja Brwice 4-1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Orły Lubiechów Górny 6-1 Zryw Góralice
Pomorzanin Cychry 0-1 Witniczanka Witnica
Olimpia Troszyn 1-2 Piast Piaseczno
Czcibor Cedynia 6-1 GKS Golenice
Odra II Chojna 3-2 Sokół Przyjezierze
Rurzyca Nawodna 1-3 Kłos Kamienny Jaz

Kolejka 10 - 16-17 października

Chrobry/Dąb II Boleszkowice 1-2 Kłos Kamienny Jaz
Sokół Przyjezierze 3-2 Rurzyca Nawodna
GKS Golenice 2-4 Odra II Chojna
Piast Piaseczno 2-0 Czcibor Cedynia
Witniczanka Witnica 4-0 Olimpia Troszyn
Zryw Góralice 4-3 Pomorzanin Cychry
Sekwoja Brwice 3-2 Orły Lubiechów Górny

Kolejka 11 - 23-24 października

Orły Lubiechów Górny 0-1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Pomorzanin Cychry 4-0 Sekwoja Brwice
Olimpia Troszyn 3-1 Zryw Góralice
Czcibor Cedynia 2-2 Witniczanka Witnica
Odra II Chojna 5-0 Piast Piaseczno
Rurzyca Nawodna 0-13 GKS Golenice
Kłos Kamienny Jaz 2-0 Sokół Przyjezierze

Kolejka 12 - 30-31 października

Chrobry/Dąb II Boleszkowice 8-2 Sokół Przyjezierze
GKS Golenice 1-1 Kłos Kamienny Jaz
Piast Piaseczno 2-1 Rurzyca Nawodna
Witniczanka Witnica 0-4 Odra II Chojna
Zryw Góralice 1-1 Czcibor Cedynia
Sekwoja Brwice 0-3 Olimpia Troszyn
Orły Lubiechów Górny 1-1 Pomorzanin Cychry

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Pomorzanin Cychry 3-0 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Olimpia Troszyn 3-2 Orły Lubiechów Górny
Czcibor Cedynia 0-3 Sekwoja Brwice
(wo)
na boisku 8-1, udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy
Odra II Chojna 4-1 Zryw Góralice
Rurzyca Nawodna 2-1 Witniczanka Witnica
Kłos Kamienny Jaz 1-4 Piast Piaseczno
Sokół Przyjezierze 3-4 GKS Golenice

Kolejka 14 - 19 czerwca

Chrobry/Dąb II Boleszkowice 3-2 GKS Golenice
Sokół Przyjezierze 3-2 Piast Piaseczno
Kłos Kamienny Jaz 1-2 Witniczanka Witnica
Rurzyca Nawodna 2-5 Zryw Góralice
Odra II Chojna 4-2 Sekwoja Brwice
Czcibor Cedynia 5-0 Orły Lubiechów Górny
Olimpia Troszyn 2-3 Pomorzanin Cychry

Kolejka 15 - 26 czerwca

Olimpia Troszyn 1-3 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Pomorzanin Cychry 1-4 Czcibor Cedynia
Orły Lubiechów Górny 4-7 Odra II Chojna
Sekwoja Brwice 10-1 Rurzyca Nawodna
Zryw Góralice 3-1 Kłos Kamienny Jaz
Witniczanka Witnica 1-2 Sokół Przyjezierze
Piast Piaseczno 4-1 GKS Golenice

Kolejka 16 - 3 maja

Chrobry/Dąb II Boleszkowice 3-0 Piast Piaseczno
(wo)
GKS Golenice 1-2 Witniczanka Witnica
Sokół Przyjezierze 5-5 Zryw Góralice
Kłos Kamienny Jaz 3-3 Sekwoja Brwice
Rurzyca Nawodna 2-2 Orły Lubiechów Górny
Odra II Chojna 3-4 Pomorzanin Cychry
Czcibor Cedynia 3-0 Olimpia Troszyn

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Czcibor Cedynia 4-0 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Olimpia Troszyn 3-0 Odra II Chojna
Pomorzanin Cychry 1-0 Rurzyca Nawodna
Orły Lubiechów Górny 4-0 Kłos Kamienny Jaz
Sekwoja Brwice 2-1 Sokół Przyjezierze
Zryw Góralice 0-4 GKS Golenice
Witniczanka Witnica 4-1 Piast Piaseczno

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

Chrobry/Dąb II Boleszkowice 2-3 Witniczanka Witnica
Piast Piaseczno 1-1 Zryw Góralice
GKS Golenice 6-1 Sekwoja Brwice
Sokół Przyjezierze 3-1 Orły Lubiechów Górny
Kłos Kamienny Jaz 2-2 Pomorzanin Cychry
Rurzyca Nawodna 4-1 Olimpia Troszyn
Odra II Chojna 0-0 Czcibor Cedynia

Kolejka 19 - 23-24 kwietnia

Odra II Chojna 3-0 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Czcibor Cedynia 5-0 Rurzyca Nawodna
Olimpia Troszyn 1-1 Kłos Kamienny Jaz
Pomorzanin Cychry 3-0 Sokół Przyjezierze
Orły Lubiechów Górny 1-3 GKS Golenice
Sekwoja Brwice 3-3 Piast Piaseczno
Zryw Góralice 0-2 Witniczanka Witnica

Kolejka 20 - 30 kwietnia-1 maja

Chrobry/Dąb II Boleszkowice 1-2 Zryw Góralice
Witniczanka Witnica 5-0 Sekwoja Brwice
Piast Piaseczno 3-1 Orły Lubiechów Górny
GKS Golenice 3-6 Pomorzanin Cychry
Sokół Przyjezierze 1-2 Olimpia Troszyn
Kłos Kamienny Jaz 1-4 Czcibor Cedynia
Rurzyca Nawodna 1-5 Odra II Chojna

Kolejka 21 - 7-8 maja

Rurzyca Nawodna 1-5 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Odra II Chojna 1-2 Kłos Kamienny Jaz
Czcibor Cedynia 5-2 Sokół Przyjezierze
Olimpia Troszyn 2-1 GKS Golenice
Pomorzanin Cychry 1-0 Piast Piaseczno
Orły Lubiechów Górny 2-2 Witniczanka Witnica
Sekwoja Brwice 2-0 Zryw Góralice

Kolejka 22 - 14-15 maja

Chrobry/Dąb II Boleszkowice 4-1 Sekwoja Brwice
Zryw Góralice 2-1 Orły Lubiechów Górny
Witniczanka Witnica 2-1 Pomorzanin Cychry
Piast Piaseczno 0-2 Olimpia Troszyn
GKS Golenice 0-3 Czcibor Cedynia
Sokół Przyjezierze 6-3 Odra II Chojna
Kłos Kamienny Jaz 5-0 Rurzyca Nawodna

Kolejka 23 - 21-22 maja

Kłos Kamienny Jaz 0-3 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
(wo)
Rurzyca Nawodna 1-4 Sokół Przyjezierze
Odra II Chojna 3-4 GKS Golenice
Czcibor Cedynia 8-0 Piast Piaseczno
Olimpia Troszyn 3-0 Witniczanka Witnica
Pomorzanin Cychry 9-1 Zryw Góralice
Orły Lubiechów Górny 5-2 Sekwoja Brwice

Kolejka 24 - 28-29 maja

Chrobry/Dąb II Boleszkowice 0-1 Orły Lubiechów Górny
Sekwoja Brwice 3-3 Pomorzanin Cychry
Zryw Góralice 2-1 Olimpia Troszyn
Witniczanka Witnica 0-3 Czcibor Cedynia
(wo)
Piast Piaseczno 2-0 Odra II Chojna
GKS Golenice 3-0 Rurzyca Nawodna
(wo)
Sokół Przyjezierze 7-0 Kłos Kamienny Jaz

Kolejka 25 - 5 czerwca

Sokół Przyjezierze 6-3 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Kłos Kamienny Jaz 2-3 GKS Golenice
Rurzyca Nawodna 1-4 Piast Piaseczno
Odra II Chojna 14-3 Witniczanka Witnica
Czcibor Cedynia 3-0 Zryw Góralice
Olimpia Troszyn 2-0 Sekwoja Brwice
Pomorzanin Cychry 2-2 Orły Lubiechów Górny

Kolejka 26 - 12 czerwca

Chrobry/Dąb II Boleszkowice 0-2 Pomorzanin Cychry
Orły Lubiechów Górny 4-1 Olimpia Troszyn
Sekwoja Brwice 0-8 Czcibor Cedynia
Zryw Góralice 2-4 Odra II Chojna
Witniczanka Witnica 5-0 Rurzyca Nawodna
Piast Piaseczno 2-0 Kłos Kamienny Jaz
GKS Golenice 0-0 Sokół Przyjezierze

Klasa okręgowa 2004/2005 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Szczecin II)

Klasa A 2004/2005 (Szczecin I)
Klasa A 2004/2005 (Szczecin II)
Klasa A 2004/2005 (Szczecin III)
Klasa A 2004/2005 (Szczecin V)

Klasa B 2004/2005 (Szczecin I)
Klasa B 2004/2005 (Szczecin II)
Klasa B 2004/2005 (Szczecin III)
Klasa B 2004/2005 (Szczecin IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas