[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2004/2005, grupa: łódzka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Łęczyca 34 69 21 6 7 56-24 13 3 1 31-7 8 3 6 25-17
2.  Concordia Piotrków Trybunalski 34 65 19 8 7 72-32 11 4 2 40-8 8 4 5 32-24
3.  Sokół Aleksandrów Łódzki 34 62 18 8 8 74-36 11 5 1 50-15 7 3 7 24-21
4.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 34 60 17 9 8 56-27 11 1 5 34-11 6 8 3 22-16 2 3 1 0 1 1-1
5.  Ekolog Wojsławice 34 60 18 6 10 47-28 9 5 3 29-14 9 1 7 18-14 2 3 1 0 1 1-1
6.  Włókniarz Pabianice 34 58 17 7 10 60-38 7 5 5 25-19 10 2 5 35-19
7.  Woy Opoczno 34 53 14 11 9 41-31 7 5 5 20-16 7 6 4 21-15
8.  Omega Kleszczów 34 51 14 9 11 52-40 9 5 3 29-11 5 4 8 23-29 2 3 1 0 1 3-1
9.  Łódzki KS II 34 51 16 3 15 40-40 13 1 3 28-9 3 2 12 12-31 2 3 1 0 1 1-3
10.  Widzew II Łódź 34 50 14 8 12 55-53 10 3 4 31-14 4 5 8 24-39
11.  Warta Sieradz 34 48 13 9 12 55-40 7 4 6 34-21 6 5 6 21-19
12.  Bzura Ozorków 34 47 14 5 15 51-51 9 2 6 27-18 5 3 9 24-33
13.  MKP Zgierz 34 44 12 8 14 45-49 6 5 6 23-25 6 3 8 22-24
14.  LKS Gomunice 34 39 11 6 17 36-46 6 3 8 17-21 5 3 9 19-25
15.  Warta Działoszyn 34 37 10 7 17 42-57 8 3 6 31-30 2 4 11 11-27
16.  WKS Wieluń 34 26 7 5 22 32-76 5 3 9 23-36 2 2 13 9-40
17.  Unia II Skierniewice 34 22 6 4 24 27-84 4 1 12 18-44 2 3 12 9-40
18.  Pogoń Zduńska Wola 34 4 1 3 30 9-116 0 3 14 4-46 1 0 16 5-70
Ceramika Opoczno zmieniła nazwę na WOY Opoczno.
Pogoń Zduńska Wola straciła dwa punkty za zaległości finansowe.
Unia II Skierniewice i WKS Wieluń wycofały się z rozgrywek w przerwie zimowej.
Pogoń Zduńska Wola nie została dopuszczona do rozgrywek w rundzie wiosennej.
Ekolog Wojsławice zmienił w przerwie zimowej nazwę na Pogoń-Ekolog Zduńska Wola i wiosną rozgrywał mecze w Zduńskiej Woli.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Górnik Łęczyca    0-0 2-0 1-1 4-1 3-0* 1-1 2-0 1-2 2-0 2-1 2-0 1-0 1-0 2-1 3-0 1-0 3-0* 
 2 Concordia Piotrków Trybunalski0-2     4-0 0-2 1-0 2-1 1-0 2-0 3-0 2-2 0-0 3-0* 6-0 1-1 0-0 3-0* 3-0* 9-0 
 3 Sokół Aleksandrów Łódzki0-1 5-3     1-1 1-0 2-1 1-1 5-2 2-2 8-0 3-2 2-0 2-1 0-0 0-0 3-0* 3-0* 12-1 
 4 Włókniarz Konstantynów Łódzki1-0 1-2 0-2     0-1 0-1 2-0 3-1 1-0 6-0 1-2 3-1 0-0 3-0 2-1 3-0* 4-0 4-0 
 5 Ekolog Wojsławice3-3 0-1 2-1 0-1     0-0 2-2 0-0 3-0 1-0 2-2 3-0* 3-2 1-2 2-0 1-0 3-0* 3-0* 
 6 Włókniarz Pabianice2-3 0-1 1-4 0-3 2-1     0-0 0-0 2-0 1-1 0-1 3-3 1-0 4-1 2-0 3-0 1-1 3-0* 
 7 Woy Opoczno1-0 2-3 1-0 0-0 0-1 0-0     1-2 2-0 2-1 1-1 0-1 1-3 2-1 1-1 3-0* 1-1 2-1 
 8 Omega Kleszczów1-0 1-2 1-1 2-0 1-1 0-1 2-1     3-0 2-2 0-1 0-0 1-1 2-0 4-1 3-0* 3-0* 3-0 
 9 Łódzki KS II2-1 1-1 0-2 1-0 1-0 1-4 2-0 1-0     0-1 2-0 4-0 1-0 2-0 1-0 3-0 3-0* 3-0* 
 10 Widzew II Łódź3-2 2-1 4-1 1-1 0-1 1-2 1-2 1-1 1-0     0-0 2-0 0-2 4-1 2-0 3-0* 3-0* 3-0* 
 11 Warta Sieradz0-1 0-0 2-0 0-1 0-1 2-3 1-2 3-3 3-1 1-1     3-1 5-2 0-1 2-1 3-0* 3-3 6-0 
 12 Bzura Ozorków0-0 3-1 0-3 2-2 0-2 2-3 1-2 0-1 2-1 3-0 1-0     0-2 2-1 3-0 2-0 3-0* 3-0* 
 13 MKP Zgierz2-2 2-1 1-3 0-0 0-1 0-5 0-2 4-2 1-0 1-3 0-0 2-4     0-0 3-1 0-0 1-0 6-1 
 14 LKS Gomunice0-1 0-3 0-0 0-0 2-1 4-3 0-1 0-1 1-0 3-1 1-0 1-4 0-0     0-2 3-0* 1-2 1-2 
 15 Warta Działoszyn2-0 2-6 0-2 2-2 2-0 2-0 1-1 2-1 4-0 1-3 0-4 2-2 3-0 0-5     2-4 3-0* 3-0* 
 16 WKS Wieluń0-3* 2-2 0-0 6-2 0-3* 0-3* 0-0 3-2 0-3* 3-2 6-1 0-3* 0-3* 3-0 0-3*     *** *** 
 17 Unia II Skierniewice0-3* 3-2 3-2 0-3* 0-1 0-3* 0-3* 2-4 0-1 2-6 0-3* 3-2 0-3* 0-3* 3-0 2-2     *** 
 18 Pogoń Zduńska Wola0-3 0-3* 0-3* 0-3* 0-3 0-5 0-3* 0-3* 2-2 1-1 0-3* 0-3 0-3* 0-3* 0-0 0-3 1-2     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Warta Sieradz 3-1 Łódzki KS II 7 sierpnia
M.Kobierski 39 (k), 53, Majewski 87 - Kasztelan 11
Unia II Skierniewice 0-1 Ekolog Wojsławice
M.Janicki 69
Concordia Piotrków Trybunalski 0-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 7 sierpnia, 17:00
Jarzębowski 12, 87
Włókniarz Pabianice 3-3 Bzura Ozorków 7 sierpnia, 18:00
Pietrzak 30 (k), Sankiewicz 55, Lechowski 65 - Stankiewicz 12 (k), Olczyk 42, Podolski 90
Omega Kleszczów 2-0 LKS Gomunice 7 sierpnia
W.Robaszek 40, Wróblewski 75
Górnik Łęczyca 2-1 Warta Działoszyn 7 sierpnia, 11:00
Laskowski 68, Mrówczyński 79 - Danielski 49
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Woy Opoczno 7 sierpnia, 17:00
Świętosławski 3 - Ocetek 47
Pogoń Zduńska Wola 0-3 WKS Wieluń 8 sierpnia
Michał Surma 36, 77, Misiek 45
Widzew II Łódź 0-2 MKP Zgierz 8 sierpnia, 11:00
Kałużny 50, Pińkowski 74

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Łódzki KS II 1-0 MKP Zgierz
Nuckowski 54
WKS Wieluń 3-2 Widzew II Łódź 15 sierpnia
Michał Surma 54, 57, Śmiałek 90 - Ekwueme 18, Stachura 24
Woy Opoczno 2-1 Pogoń Zduńska Wola 15 sierpnia, 17:00
Grygiel 13, Barański 87 - M.Stolarski 51 (k)
Warta Działoszyn 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 14 sierpnia
Woźniczak 23, Saganowski 34
LKS Gomunice 0-1 Górnik Łęczyca 14 sierpnia
Rosiak 76
Bzura Ozorków 0-1 Omega Kleszczów 15 sierpnia, 11:00
Sowała 64
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-1 Włókniarz Pabianice
Bernat 36
Ekolog Wojsławice 0-1 Concordia Piotrków Trybunalski
Komar 62
Warta Sieradz 3-3 Unia II Skierniewice
M.Kobierski 52, Sośnicki 63, P.Kobierski 75 - Muras 30, Płacheta 53, Maciejak 70

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Unia II Skierniewice 0-1 Łódzki KS II 18 sierpnia
Nuckowski 27
Concordia Piotrków Trybunalski 0-0 Warta Sieradz 18 sierpnia
Włókniarz Pabianice 2-1 Ekolog Wojsławice 18 sierpnia, 18:00
Kosuń 42, Rosiński 47 - Zdzieszek 40
Omega Kleszczów 2-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 18 sierpnia
Maciej Wiśniewski 30 (k), Wróblewski 55
Górnik Łęczyca 2-0 Bzura Ozorków 18 sierpnia, 17:00
Rosiak 22, 65
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 LKS Gomunice 18 sierpnia, 17:00
Pogoń Zduńska Wola 0-0 Warta Działoszyn 18 sierpnia, 17:00
MKP Zgierz 0-0 WKS Wieluń 18 sierpnia
Woy Opoczno 2-1 Widzew II Łódź 18 sierpnia
Błotnicki 64, Jura 68 - Kuśmierczyk 21

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia

Łódzki KS II 3-0 WKS Wieluń 22 sierpnia, 17:00
Gortowski 40, Białek 44, Niwiński 73
Woy Opoczno 1-3 MKP Zgierz 22 sierpnia, 17:00
Marcin Surma 73 - Pińkowski 1, Smerdel 17, Kałużny 57
Szymon Pińkowski strzelił gola już w 4. sekundzie meczu!
Warta Działoszyn 1-3 Widzew II Łódź 21 sierpnia, 17:00
Zielonka 61 - Ekwueme 10, 88 (k), Stachura 28
LKS Gomunice 1-2 Pogoń Zduńska Wola 22 sierpnia, 17:00
Szczepański 90 - M.Stolarski 46, Kaniewski 55
Bzura Ozorków 0-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 22 sierpnia, 11:00
samobójcza 23 (s), Walczak 60, Ostrowski 68
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 Górnik Łęczyca 21 sierpnia, 17:00
T.Smakowski 15
Ekolog Wojsławice 0-0 Omega Kleszczów 22 sierpnia, 17:00
Warta Sieradz 2-3 Włókniarz Pabianice 21 sierpnia, 17:00
Felczerek 2, P.Kobierski 30 - Pietrzak 23 (k), Lechowski 76, 90
Unia II Skierniewice 3-2 Concordia Piotrków Trybunalski 22 sierpnia, 11:00
Maciejak 45, Płacheta 54, Muras 77 - Wagner 1, Raczyński 57

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia

Concordia Piotrków Trybunalski 3-0 Łódzki KS II 28 sierpnia, 17:00
Jabłecki 62, 75, Komar 82
Włókniarz Pabianice 1-1 Unia II Skierniewice 28 sierpnia, 17:00
Bernat 17 - Płacheta 39 (k)
Omega Kleszczów 0-1 Warta Sieradz 27 sierpnia, 17:00
M.Graczykowski 75
Górnik Łęczyca 4-1 Ekolog Wojsławice 22 września, 17:00
samobójcza 5 (s), Kaczkowski 53, T.Milczarek 67, 77 - Zdzieszek 85
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 28 sierpnia, 17:00
Świętosławski 43 - Jarzębowski 50 (k)
Pogoń Zduńska Wola 0-3 Bzura Ozorków 29 sierpnia, 17:00
Herski 17, 84 (k), Ziemniak 49
Widzew II Łódź 4-1 LKS Gomunice 29 sierpnia, 11:00
Papadopoulos 4, Fabich 6, Ekwueme 61, Rachubiński 68 - Marchwiński 87
MKP Zgierz 3-1 Warta Działoszyn 29 sierpnia, 11:00
P.Łapiński 26, Pińkowski 43, samobójcza 83 (s) - Danielski 67 (k)
WKS Wieluń 0-0 Woy Opoczno 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 4-5 września

Łódzki KS II 2-0 Woy Opoczno 5 września, 16:00
Gortowski 13, 61
Warta Działoszyn 2-4 WKS Wieluń 4 września, 16:00
Krawczyk 24, A.Pawłowski 90 - Michał Surma 12, Śmiałek 50, Koper 52, 61
LKS Gomunice 0-0 MKP Zgierz 4 września, 16:00
Bzura Ozorków 3-0 Widzew II Łódź 5 września, 11:00
Olczyk 48, Ziemniak 65, Banasiak 74
Włókniarz Konstantynów Łódzki 4-0 Pogoń Zduńska Wola 4 września, 17:00
Firych 3, T.Smakowski 6, Sajda 58, Stęborowski 77
Ekolog Wojsławice 2-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 4 września, 13:30
Przybylski 68, Maliszewski 81 - Walczak 78
Warta Sieradz 0-1 Górnik Łęczyca 4 września, 17:00
Kaczkowski 54
Unia II Skierniewice 2-4 Omega Kleszczów 5 września, 11:00
Maciejak 52, 58 - W.Robaszek 7, Nowakowski 8, Lesiakowski 77, Wróblewski 81
Concordia Piotrków Trybunalski 2-1 Włókniarz Pabianice 4 września, 17:00
Górski 17, Dawidziak 66 - Lechowski 28

Kolejka 7 - 8 września

Włókniarz Pabianice 2-0 Łódzki KS II 8 września, 16:00
Pietrzak 60, Lechowski 75
Omega Kleszczów 1-2 Concordia Piotrków Trybunalski 8 września, 16:00
Sowała 81 - R.Pawłowski 21, 72
Górnik Łęczyca 1-0 Unia II Skierniewice 8 września, 16:00
Kaczkowski 15
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-2 Warta Sieradz 8 września, 17:00
Walczak 23, 85, Świętosławski 88 (k) - M.Kobierski 20, 37
Pogoń Zduńska Wola 0-3 Ekolog Wojsławice 8 września, 17:00
Sikora 4, Sysio 42, M.Janicki 90
Widzew II Łódź 1-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 8 września, 17:00
Rachubiński 56 - Jarzębowski 70
MKP Zgierz 2-4 Bzura Ozorków 8 września, 17:00
Rosiecki 27, Miły 89 - M.Janeczko 1, 50, Ziemniak 11, 43
WKS Wieluń 3-0 LKS Gomunice 8 września, 16:00
Napieraj 2, Michał Surma 59, 83
Woy Opoczno 1-1 Warta Działoszyn 8 września, 16:00
Nowaczyk 45 - Zielonka 63

Kolejka 8 - 11-12 września

Łódzki KS II 1-0 Warta Działoszyn
Grawiec 35
LKS Gomunice 0-1 Woy Opoczno
Nowaczyk 65
Bzura Ozorków 2-0 WKS Wieluń
Olczyk 44, 70
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-0 MKP Zgierz
Ekolog Wojsławice 1-0 Widzew II Łódź
Dąbrowski 72
Warta Sieradz 6-0 Pogoń Zduńska Wola 11 września, 16:00
Mitek 47, 64, Chrzanowski 55, Asatrian-Fijałkowski 67, M.Kobierski 75, 78
Unia II Skierniewice 3-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 października
nieznany ?, ?, ? - Świętosławski ?, ?
przełożony z powodu choroby piłkarzy Unii; termin niepewny
Concordia Piotrków Trybunalski 0-2 Górnik Łęczyca 11 września, 17:00
K.Janicki 70, Milczarek 76
Włókniarz Pabianice 0-0 Omega Kleszczów 11 września, 16:00

Kolejka 9 - 18-19 września

Omega Kleszczów 3-0 Łódzki KS II
Sowała 20, 35, 77
Górnik Łęczyca 3-0 Włókniarz Pabianice 18 września, 16:00
(wo)
w 40. minucie mecz przerwany przy stanie 1-1 z powodu opuszczenia boiska przez piłkarzy gości
Sokół Aleksandrów Łódzki 5-3 Concordia Piotrków Trybunalski 18 września, 16:00
Walczak 23, Saganowski 32, 75, Hoderko 38, Buchowicz 43 - Raczyński 12, Duchnowski 15, Górski 46 (k)
Pogoń Zduńska Wola 1-2 Unia II Skierniewice
M.Stolarski 15 - Adamiec 70, Maciejak 86
Widzew II Łódź 0-0 Warta Sieradz 19 września, 11:00
MKP Zgierz 0-1 Ekolog Wojsławice
Ł.Kaczmarek 54
WKS Wieluń 6-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Napieraj 13, 82, Koper 45, 79, Michał Surma 47, Lichosik 77 - Derczyński 28, Michał Wiśniewski 63
Woy Opoczno 0-1 Bzura Ozorków 18 września
Podolski 83
Warta Działoszyn 0-5 LKS Gomunice
Krzynówek 12, 43, 83, Pyka 34, Szczepański 37

Kolejka 10 - 25-26 września

Łódzki KS II 2-0 LKS Gomunice
Bolimowski 1, Gortowski 76
Bzura Ozorków 3-0 Warta Działoszyn
Ziemniak 55, Banasiak 70, 82
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-0 Woy Opoczno
Sajda 43, 83
Ekolog Wojsławice 1-0 WKS Wieluń
M.Janicki 77
Warta Sieradz 5-2 MKP Zgierz 25 września, 16:00
Chrzanowski 23, M.Graczykowski 57, 88, Mitek 63, M.Kobierski 83 - Smerdel 43, Koźlik 80
Unia II Skierniewice 2-6 Widzew II Łódź 25 września, 16:00
Maciejak 40, 76 (k) - Rachubiński 17, Papadopoulos 28, H.Robaszek 64, 69, Ekwueme 75, Bogdański 89
Concordia Piotrków Trybunalski 9-0 Pogoń Zduńska Wola
Górski 33, 50, 58, 70, R.Pawłowski 34, Komar 40, Jabłecki 48, Świstak 85, Sadło 88
Włókniarz Pabianice 1-4 Sokół Aleksandrów Łódzki 25 września, 16:00
Kosuń 33 - Saganowski 16, 35, Walczak 29, Owczarek 54
Omega Kleszczów 1-0 Górnik Łęczyca
Maciej Wiśniewski 74 (k)

Kolejka 11 - 2-3 października

Górnik Łęczyca 1-2 Łódzki KS II 2 października
R.Czekalski 58 (k) - Grawiec 29, 69
Sokół Aleksandrów Łódzki 5-2 Omega Kleszczów 2 października, 15:00
Owczarek 24, 56, Saganowski 30, 40, Ratajczyk 78 - Sowała 21, Pawlikowski 65
Pogoń Zduńska Wola 0-5 Włókniarz Pabianice 3 października, 15:00
Bernat 4, 74, 76, Lechowski 23, Kosuń 63
Widzew II Łódź 2-1 Concordia Piotrków Trybunalski 3 października, 11:00
Ekwueme 41, H.Robaszek 63 - Komar 67 (k)
MKP Zgierz 1-0 Unia II Skierniewice
Koźlik 63
WKS Wieluń 6-1 Warta Sieradz 2 października, 16:00
Nowak 33, 84, Misiek 34, 58, 71, Michał Surma 60 - Felczerek 81
Woy Opoczno 0-1 Ekolog Wojsławice
M.Janicki 62
Warta Działoszyn 2-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kurpiewski 60, Kołaczyk 74 - T.Smakowski 53, Sokalski 78
LKS Gomunice 1-4 Bzura Ozorków
Kurek 29 - Szpiegowski 20, Olczyk 32, Grzegorzewski 35, Ciszewski 90

Kolejka 12 - 9-10 października

Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-0 LKS Gomunice
Derczyński 41, Sokalski 60, Firych 82
Ekolog Wojsławice 2-0 Warta Działoszyn
Królewiak 13, Kaczorowski 51
Warta Sieradz 1-2 Woy Opoczno 9 października, 15:00
Majewski 51 - Błotnicki 69, Jura 83
Unia II Skierniewice 2-2 WKS Wieluń 10 października, 11:00
Babović 16, Bajdziak 88 - Nowak 22, Koper 51
Concordia Piotrków Trybunalski 6-0 MKP Zgierz
Sadło 7, Duchnowski 12, Górski 17, 53, Komar 20, 68
Włókniarz Pabianice 1-1 Widzew II Łódź 9 października, 15:00
Lechowski 82 - Papadopoulos 33
Omega Kleszczów 3-0 Pogoń Zduńska Wola
Pawlikowski 47, 80, Sowała 55
Górnik Łęczyca 2-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 października
Banasik 27, T.Milczarek 90
Bzura Ozorków 2-1 Łódzki KS II 9 października
Olczyk 20, Podolski 86 - Makarewicz 74

Kolejka 13 - 16-17 października

Sokół Aleksandrów Łódzki 2-2 Łódzki KS II 16 października, 16:00
Saganowski 57, Hoderko 69 - Bolimowski 12, Ambroż 63
Pogoń Zduńska Wola 0-3 Górnik Łęczyca
Chabasiński 1, R.Czekalski 80, T.Milczarek 89
Widzew II Łódź 1-1 Omega Kleszczów 17 października, 11:00
Jodłowiec 60 - Kurzawa 87 (k)
MKP Zgierz 0-5 Włókniarz Pabianice 17 października, 15:00
Sankiewicz 15, 84, Laskowski 43, Bernat 45, Pietrzak 71
WKS Wieluń 2-2 Concordia Piotrków Trybunalski
Misiek 8, 65 - Idzikowski 45, Komar 90 (k)
Woy Opoczno 1-1 Unia II Skierniewice
Ocetek 90 - Lipiński 77
Warta Działoszyn 0-4 Warta Sieradz 16 października, 15:30
M.Kobierski 12, 40, Mitek 16, M.Graczykowski 48
LKS Gomunice 2-1 Ekolog Wojsławice
Szczepański 29, Piotrowski 76 - Bańkosz 10
Bzura Ozorków 2-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Ziemniak 13, Olczyk 30 - Marciniak 62, Sokalski 82

Kolejka 14 - 23-24 października

Łódzki KS II 1-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 23 października, 14:00
Niwiński 60
Ekolog Wojsławice 3-0 Bzura Ozorków
(wo)
mecz nie odbył się z powodu braku kart zawodniczych piłkarzy Bzury
Warta Sieradz 0-1 LKS Gomunice 23 października, 14:00
Pyka 76
Unia II Skierniewice 3-0 Warta Działoszyn 24 października, 11:00
Krstić 51, Kubiak 60, Gdak 66
Concordia Piotrków Trybunalski 1-0 Woy Opoczno
J.Stolarski 60
Włókniarz Pabianice 3-0 WKS Wieluń 23 października, 14:00
Baczyński 25, 90, Miłaczewski 75
Omega Kleszczów 1-1 MKP Zgierz
Sowała 75 - Kaczyński 80
Górnik Łęczyca 2-0 Widzew II Łódź 23 października, 14:00
R.Czekalski 54 (k), Kaczkowski 88
Sokół Aleksandrów Łódzki 12-1 Pogoń Zduńska Wola 23 października, 14:00
Buchowicz 11, Saganowski 13, 41, 63, 66, Zawadzak 23, Ratajczyk 53, T.Kaczmarek 56, Walczak 61, Świętosławski 80, 84, Hoderko 87 - Kaniewski 32

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Pogoń Zduńska Wola 2-2 Łódzki KS II
Kaniewski 15, M.Stolarski 58 - Kamiński 35, Gortowski 57
Widzew II Łódź 4-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 7 listopada, 11:00
Caldwell 13, Rachubiński 20, 72 (k), 88 (k) - Świętosławski 78
MKP Zgierz 2-2 Górnik Łęczyca
Ważny 50, Smerdel 56 - Kaczkowski 48, T.Milczarek 85
WKS Wieluń 3-2 Omega Kleszczów
Lichosik 56, 90, Misiek 68 - Walewacz 50, Lesiakowski 77
Woy Opoczno 0-0 Włókniarz Pabianice 7 listopada, 13:00
Warta Działoszyn 2-6 Concordia Piotrków Trybunalski
Kapłaniak 15, Pęciak 44 - Górski 48, 77, Raczyński 65, Jabłecki 68, Skalski 85 (s), Urbaniak 88
LKS Gomunice 1-2 Unia II Skierniewice
Pyka 25 - Babović 20, 88
Bzura Ozorków 1-0 Warta Sieradz 7 listopada, 11:00
Śludkowski 88
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-1 Ekolog Wojsławice
Bańkosz 53

Kolejka 16 - 13-14 listopada

Łódzki KS II 1-0 Ekolog Wojsławice
Kasztelan 62 (k)
Warta Sieradz 0-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 13 listopada, 14:00
T.Smakowski 86
Unia II Skierniewice 3-2 Bzura Ozorków 14 listopada, 11:00
Bajdziak 6, Babović 7, 58 - Ziemniak 15, Olczyk 55
Concordia Piotrków Trybunalski 1-1 LKS Gomunice 13 listopada, 13:00
Górski 52 - Piotrowski 68
Włókniarz Pabianice 2-0 Warta Działoszyn 13 listopada, 12:00
Bernat 38, Kosuń 78 (k)
Omega Kleszczów 2-1 Woy Opoczno
Piórkowski 22, Kurzawa 32 (k) - Chmielewski 5
Górnik Łęczyca 3-0 WKS Wieluń
Kaczkowski 54, Rosiak 77, R.Czekalski 80
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-1 MKP Zgierz 13 listopada, 13:30
T.Kaczmarek 58, Sadłecki 66 (s) - Rosiecki 67
Pogoń Zduńska Wola 1-1 Widzew II Łódź
Obrębski 22 - Ekwueme 11

Kolejka 17 - 11 listopada

Widzew II Łódź 1-0 Łódzki KS II 11 listopada, 13:30
Caldwell 55
MKP Zgierz 6-1 Pogoń Zduńska Wola 11 listopada, 12:00
Smerdel 6, Sadłecki 25, 77, Koźlik 40, Moszczyński 61, Rosiecki 72 - Kaniewski 79
WKS Wieluń 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 11 listopada, 12:00
Woy Opoczno 1-0 Górnik Łęczyca 11 listopada, 12:00
Machniewski 32
Warta Działoszyn 2-1 Omega Kleszczów 11 listopada, 12:00
Kołaczyk 39, Pęciak 43 - Maciej Wiśniewski 10
LKS Gomunice 4-3 Włókniarz Pabianice 11 listopada, 12:00
Flaszka 19, Kurek 32 (k), Krzynówek 45, Piotrowski 53 - Bernat 44, Rosiński 70, Pietrzak 84
Bzura Ozorków 3-1 Concordia Piotrków Trybunalski 11 listopada, 12:00
M.Janeczko 7, 63, Olczyk 56 - Szulc 84
Włókniarz Konstantynów Łódzki 4-0 Unia II Skierniewice 11 listopada, 12:00
Sajda 55, Jarzębowski 67, Derczyński 74, Sokalski 78
Ekolog Wojsławice 2-2 Warta Sieradz 11 listopada, 12:00
M.Janicki 35, 86 - Wróbel 81, M.Graczykowski 90

Kolejka 18 - 13 kwietnia

Łódzki KS II 2-0 Warta Sieradz 12 kwietnia, 16:30
Słowiński 9, Kasztelan 59
Ekolog Wojsławice 3-0 Unia II Skierniewice
(wo)
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-2 Concordia Piotrków Trybunalski 13 kwietnia, 16:00
Stańczyk 50 (s) - Raczyński 52, D.Janeczko 54
Bzura Ozorków 2-3 Włókniarz Pabianice 13 kwietnia, 16:30
Szpiegowski 26, Herski 36 - Bargiel 10, 44, Grącki 53
LKS Gomunice 0-1 Omega Kleszczów 13 kwietnia, 16:30
Sowała 77
Warta Działoszyn 2-0 Górnik Łęczyca 13 kwietnia, 16:30
Kozakiewicz 37, Krawczyk 72
Woy Opoczno 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 13 kwietnia, 16:30
Wiśnik 3
WKS Wieluń - Pogoń Zduńska Wola
(wo)
obustronny walkower
MKP Zgierz 1-3 Widzew II Łódź 13 kwietnia, 16:30
Galanciak 40 - Kuśmierczyk 26, 33, Egharevba 77

Kolejka 19 - 25-26 marca

MKP Zgierz 1-0 Łódzki KS II 26 marca, 14:00
Smerdel 17
Widzew II Łódź 3-0 WKS Wieluń
(wo)
Pogoń Zduńska Wola 0-3 Woy Opoczno
(wo)
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Warta Działoszyn 25 marca, 15:00
Górnik Łęczyca 1-0 LKS Gomunice 26 marca, 15:00
Laskowski 48
Omega Kleszczów 0-0 Bzura Ozorków 25 marca, 14:00
Włókniarz Pabianice 0-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 26 marca, 15:00
Firych 6, Sokalski 79, Kacprzyk 90 (s)
Concordia Piotrków Trybunalski 1-0 Ekolog Wojsławice 25 marca, 15:00
Jabłecki 12
Unia II Skierniewice 0-3 Warta Sieradz
(wo)

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

Widzew II Łódź 1-2 Woy Opoczno
T.Michalski 89 - Barański 43, Nowaczyk 48 (k)
Łódzki KS II 3-0 Unia II Skierniewice
(wo)
Warta Sieradz 0-0 Concordia Piotrków Trybunalski 2 kwietnia, 16:00
Ekolog Wojsławice 0-0 Włókniarz Pabianice 8 czerwca, 17:30
w Wojsławicach
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-1 Omega Kleszczów 2 kwietnia, 15:00
Bzura Ozorków 0-0 Górnik Łęczyca 11 maja
LKS Gomunice 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 2 kwietnia, 15:00
Warta Działoszyn 3-0 Pogoń Zduńska Wola
(wo)
WKS Wieluń 0-3 MKP Zgierz
(wo)

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

WKS Wieluń 0-3 Łódzki KS II
(wo)
MKP Zgierz 0-2 Woy Opoczno 9 kwietnia, 16:00
Pęczek 34, Koćmin 54
Widzew II Łódź 2-0 Warta Działoszyn 10 kwietnia, 11:00
A.Szczepaniak 30, Egharevba 45
Pogoń Zduńska Wola 0-3 LKS Gomunice
(wo)
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 Bzura Ozorków 9 kwietnia, 16:00
Ratajczyk 47, Suliński 49 (s)
Górnik Łęczyca 1-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 9 kwietnia, 16:00
Laskowski 87 - Zimoń 90
Omega Kleszczów 1-1 Ekolog Wojsławice 9 kwietnia, 15:30
nieznany ? - Mariusz Pietrzak 93
Włókniarz Pabianice 0-1 Warta Sieradz 14 maja, 17:00
M.Kobierski 44 (k)
Concordia Piotrków Trybunalski 3-0 Unia II Skierniewice
(wo)

Kolejka 22 - 16-17 kwietnia

Łódzki KS II 1-1 Concordia Piotrków Trybunalski 17 kwietnia, 11:00
Niwiński 23 - Jabłonecki 22
Unia II Skierniewice 0-3 Włókniarz Pabianice
(wo)
Warta Sieradz 3-3 Omega Kleszczów 16 kwietnia, 16:00
Mitek 9, M.Kobierski 14, 83 - Sowała 19, 22, 77
Ekolog Wojsławice 3-3 Górnik Łęczyca 17 kwietnia, 16:00
Pietrzak 29, Sikora 68, M.Janicki 86 - Laskowski 4, 22, Czekalski 48
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 16 kwietnia, 16:00
Hoderko 67, 78
Bzura Ozorków 3-0 Pogoń Zduńska Wola
(wo)
LKS Gomunice 3-1 Widzew II Łódź 16 kwietnia, 16:00
Kurek 27 (k), Szczepański 72, Sikorski 82 - Plewnia 86
Warta Działoszyn 3-0 MKP Zgierz 16 kwietnia, 16:00
Góra 14, 16, Krawczyk 48
Woy Opoczno 3-0 WKS Wieluń
(wo)

Kolejka 23 - 20 kwietnia

Woy Opoczno 2-0 Łódzki KS II 20 kwietnia, 16:00
Nowaczyk 70, Koćmin 73
WKS Wieluń 0-3 Warta Działoszyn
(wo)
MKP Zgierz 0-0 LKS Gomunice 20 kwietnia, 16:30
Widzew II Łódź 2-0 Bzura Ozorków 21 kwietnia, 16:00
T.Michalski 53, Świerblewski 89
Pogoń Zduńska Wola 0-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki
(wo)
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Ekolog Wojsławice 20 kwietnia, 16:00
Hoderko 7
Górnik Łęczyca 2-1 Warta Sieradz 20 kwietnia, 16:00
Olczyk 43, 49 - Markiewicz 57
Omega Kleszczów 3-0 Unia II Skierniewice
(wo)
Włókniarz Pabianice 0-1 Concordia Piotrków Trybunalski 20 kwietnia, 16:30
Grącki 51 (s)

Kolejka 24 - 23-24 kwietnia

Łódzki KS II 1-4 Włókniarz Pabianice 24 kwietnia, 11:00
Kasztelan 58 - Kuriata 3, 72, 82, Lechowski 62
Concordia Piotrków Trybunalski 2-0 Omega Kleszczów 23 kwietnia, 17:00
Komar 15, D.Janeczko 77
Unia II Skierniewice 0-3 Górnik Łęczyca
(wo)
Warta Sieradz 2-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 23 kwietnia, 16:00
Ł.Markiewicz 14, Fabiano 76
Ekolog Wojsławice 3-0 Pogoń Zduńska Wola
(wo)
Włókniarz Konstantynów Łódzki 6-0 Widzew II Łódź 23 kwietnia, 16:00
Galant 18, 64, T.Smakowski 21, Kurstak 58, 79, Sajda 84
Bzura Ozorków 0-2 MKP Zgierz 24 kwietnia, 11:00
Pińkowski 44, Nojek 80
LKS Gomunice 3-0 WKS Wieluń
(wo)
Warta Działoszyn 1-1 Woy Opoczno 23 kwietnia, 16:30
Stachera 35 - Mirecki 20

Kolejka 25 - 30 kwietnia-1 maja

Warta Działoszyn 4-0 Łódzki KS II 30 kwietnia, 16:30
Stachera 18, 25, Góra 28, 75
Woy Opoczno 2-1 LKS Gomunice 1 maja, 17:00
Koćmin 3, Wiktorowicz 85 - Szczepański 25
WKS Wieluń 0-3 Bzura Ozorków
(wo)
MKP Zgierz 0-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Widzew II Łódź 0-1 Ekolog Wojsławice 1 maja, 11:00
Sikora 62
Pogoń Zduńska Wola 0-3 Warta Sieradz
(wo)
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-0 Unia II Skierniewice
(wo)
Górnik Łęczyca 0-0 Concordia Piotrków Trybunalski 30 kwietnia, 17:00
Omega Kleszczów 0-1 Włókniarz Pabianice
Lechowski 46

Kolejka 26 - 4 maja

Łódzki KS II 1-0 Omega Kleszczów 5 maja, 17:00
Niwiński 2
Włókniarz Pabianice 2-3 Górnik Łęczyca 4 maja, 17:00
Kuriata 49, Kosuń 53 (k) - Laskowski 10, Napieraj 18, Rosiak 88
Concordia Piotrków Trybunalski 4-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 4 maja, 17:00
D.Janeczko 9, Górski 13, Komar 37, Jabłecki 77
Unia II Skierniewice - Pogoń Zduńska Wola
(wo)
obustronny walkower
Warta Sieradz 1-1 Widzew II Łódź 4 maja, 17:30
M.Stolarski 51 - Plewnia 85
Ekolog Wojsławice 3-2 MKP Zgierz 4 maja, 17:00
Michał Surma 14, Pietrzak 66, Karasiak 90 - Pińkowski 35, Galanciak 85
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-0 WKS Wieluń
(wo)
Bzura Ozorków 1-2 Woy Opoczno 4 maja, 17:00
Kociarek 85 - Błotnicki 62, Marcin Surma 77
LKS Gomunice 0-2 Warta Działoszyn 4 maja, 17:00
Krawczyk 42, 62

Kolejka 27 - 7-8 maja

LKS Gomunice 1-0 Łódzki KS II
Sikorski 60
Warta Działoszyn 2-2 Bzura Ozorków 7 maja, 17:00
Stachera 69, 82 - Herski 44, Pilarz 63 (s)
Woy Opoczno 0-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 8 maja, 17:00
WKS Wieluń 0-3 Ekolog Wojsławice
(wo)
MKP Zgierz 0-0 Warta Sieradz 7 maja, 12:00
Widzew II Łódź 3-0 Unia II Skierniewice
(wo)
Pogoń Zduńska Wola 0-3 Concordia Piotrków Trybunalski
(wo)
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-1 Włókniarz Pabianice 7 maja, 17:00
Świętosławski 22, Grącki 58 (s) - Lechowski 86
Górnik Łęczyca 2-0 Omega Kleszczów 8 maja
Rosiak 15, R.Czekalski 48

Kolejka 28 - 14-15 maja

Łódzki KS II 2-1 Górnik Łęczyca 14 maja, 13:00
Rubinkowski 20, Sotirović 59 - T.Milczarek 71
Omega Kleszczów 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 14 maja, 17:00
Kurzawa 32 (k) - Hoderko 71
Włókniarz Pabianice 3-0 Pogoń Zduńska Wola
(wo)
Concordia Piotrków Trybunalski 2-2 Widzew II Łódź 14 maja, 17:00
Górski 46, 75 - Egharevba 30, Folc 82
Unia II Skierniewice 0-3 MKP Zgierz
(wo)
Warta Sieradz 3-0 WKS Wieluń
(wo)
Ekolog Wojsławice 2-2 Woy Opoczno 15 maja, 17:00
Zdzieszewk 4, Michał Surma 26 - Ocetek 45, Machniewski 71 (k)
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-1 Warta Działoszyn 14 maja, 17:00
Stęborowski 9, Bienias 63 (k) - Kołaczyk 90
Bzura Ozorków 2-1 LKS Gomunice
Herski 20, Karolak 73 - Czarczyński 28

Kolejka 29 - 21-22 maja

Łódzki KS II 4-0 Bzura Ozorków 22 maja, 11:00
Sotirović 30, Niwiński 40, Ostalczyk 50, Grawiec 57
LKS Gomunice 0-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki
Warta Działoszyn 2-0 Ekolog Wojsławice 21 maja, 17:00
Stachera 3, Jurczyński 78
Woy Opoczno 1-1 Warta Sieradz 21 maja, 17:00
P.Knap 90 - M.Kobierski 5
WKS Wieluń - Unia II Skierniewice
(wo)
obustronny walkower
MKP Zgierz 2-1 Concordia Piotrków Trybunalski 21 maja
Pińkowski 31, 81 - Raczyński 23
Widzew II Łódź 1-2 Włókniarz Pabianice 22 maja, 11:00 (100)
Egharevba 42 (k) - Lechowski 35, 47
Pogoń Zduńska Wola 0-3 Omega Kleszczów
(wo)
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-1 Górnik Łęczyca 21 maja, 17:00
Napieraj 3

Kolejka 30 - 25 maja

Łódzki KS II 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 25 maja, 16:00
Bendkowski 33, Świętosławski 68
Górnik Łęczyca 3-0 Pogoń Zduńska Wola
(wo)
Omega Kleszczów 2-2 Widzew II Łódź
Sowała 62 (k), W.Robaszek 86 - Karp 28, Kuklis 45
Włókniarz Pabianice 1-0 MKP Zgierz
Lechowski 33
Concordia Piotrków Trybunalski 3-0 WKS Wieluń
(wo)
Unia II Skierniewice 0-3 Woy Opoczno
(wo)
Warta Sieradz 2-1 Warta Działoszyn 25 maja, 17:30
M.Kobierski 8, 90 - Stachera 10
Ekolog Wojsławice 1-2 LKS Gomunice
Przybylski 67 - Mrówczyński 40 (k), Sikorski 86
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-1 Bzura Ozorków
Sokalski 11, 38, 85 - Szpiegowski 72

Kolejka 31 - 28-29 maja

Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 Łódzki KS II 28 maja, 17:00
Polak 10
Bzura Ozorków 0-2 Ekolog Wojsławice 29 maja, 11:00
M.Janicki 12, Koper 66
LKS Gomunice 1-0 Warta Sieradz 28 maja, 17:00
Marchwiński 37
Warta Działoszyn 3-0 Unia II Skierniewice
(wo)
Woy Opoczno 2-3 Concordia Piotrków Trybunalski 29 maja, 17:00
Błotnicki 63, Machniewski 72 (k) - Górski 8, 68 (k), Idzikowski 69
WKS Wieluń 0-3 Włókniarz Pabianice
(wo)
MKP Zgierz 4-2 Omega Kleszczów 28 maja, 17:00
Pińkowski 15, Adamiuk 67, Sobczak 71, Ważny 85 - Sowała 81, Nowakowski 87
Widzew II Łódź 3-2 Górnik Łęczyca 29 maja, 11:00
Egharevba 48, Stachowski 64, Folc 90 - Rosiak 44, T.Milczarek 83
w Łęczycy
Pogoń Zduńska Wola 0-3 Sokół Aleksandrów Łódzki
(wo)

Kolejka 32 - 4-5 czerwca

Łódzki KS II 3-0 Pogoń Zduńska Wola
(wo)
Sokół Aleksandrów Łódzki 8-0 Widzew II Łódź 4 czerwca, 17:00
Hoderko 7, 12, 72, Świętosławski 8, 53, 85, Bendkowski 42, Ratajczyk 80
Górnik Łęczyca 1-0 MKP Zgierz 4 czerwca
Laskowski 29
Omega Kleszczów 3-0 WKS Wieluń
(wo)
Włókniarz Pabianice 0-0 Woy Opoczno 4 czerwca, 17:00
Concordia Piotrków Trybunalski 0-0 Warta Działoszyn 4 czerwca, 11:00
Unia II Skierniewice 0-3 LKS Gomunice
(wo)
Warta Sieradz 3-1 Bzura Ozorków 4 czerwca, 17:00
Skalski 79, 87, M.Kobierski 83 - Ziemniak 70
Ekolog Wojsławice 0-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 5 czerwca, 17:00
Krysiak 21

Kolejka 33 - 11 czerwca

Ekolog Wojsławice 3-0 Łódzki KS II 11 czerwca, 16:30
Dąbrowski 50, Kaniewski 80, Matysiak 89
lub druga bramka Królewiaka
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-2 Warta Sieradz 11 czerwca, 16:30
Sokalski 63 - M.Stolarski 37, M.Kobierski 63
Bzura Ozorków 3-0 Unia II Skierniewice
(wo)
LKS Gomunice 0-3 Concordia Piotrków Trybunalski 11 czerwca, 16:30
Górski 64, Tucholski 80, Komar 90
Warta Działoszyn 2-0 Włókniarz Pabianice 11 czerwca, 16:30
Stachera 9 (k), 19
Woy Opoczno 1-2 Omega Kleszczów 11 czerwca, 16:30
Nowaczyk 90 - Sowała 22 (k), 36
WKS Wieluń 0-3 Górnik Łęczyca
(wo)
MKP Zgierz 1-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 11 czerwca, 16:30
Ważny 7 - Hoderko 2, 82, Świętosławski 11
Widzew II Łódź 3-0 Pogoń Zduńska Wola
(wo)

Kolejka 34 - 19 czerwca

Łódzki KS II 0-1 Widzew II Łódź 19 czerwca, 17:00
Kuklis 55
Pogoń Zduńska Wola 0-3 MKP Zgierz
(wo)
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-0 WKS Wieluń
(wo)
Górnik Łęczyca 1-1 Woy Opoczno 19 czerwca, 17:00
Kaczkowski 43 - Koćmin 48
Omega Kleszczów 4-1 Warta Działoszyn 19 czerwca, 17:00
Sowała 40, 50, 75 (k), Owczarek 60 - Góra 85
Włókniarz Pabianice 4-1 LKS Gomunice 19 czerwca, 17:00
Rosiński 38, 55, Kosuń 62, 87 - Czarczyński 90
Concordia Piotrków Trybunalski 3-0 Bzura Ozorków 19 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Unia II Skierniewice 0-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki
(wo)
Warta Sieradz 0-1 Ekolog Wojsławice 19 czerwca, 17:00
Michał Surma 50

III liga 2004/2005 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))

IV liga 2004/2005 (mazowiecka)
IV liga 2004/2005 (podlaska)
IV liga 2004/2005 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2004/2005 (Łódź)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Skierniewice)

Autor: Łukasz Czuku
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas