[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: Łódź
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KKS Koluszki 34 79 24 7 3 92-30 12 3 2 47-17 12 4 1 45-13
2.  Start Łódź 34 74 23 5 6 83-43 12 2 3 49-22 11 3 3 34-21
3.  Start Brzeziny 34 73 23 4 7 79-37 12 3 2 44-13 11 1 5 35-24
4.  UKS SMS Łódź 34 70 22 4 8 102-42 11 2 4 49-21 11 2 4 53-21
5.  Zawisza Rzgów 34 65 20 5 9 80-46 13 2 2 56-22 7 3 7 24-24
6.  LKS Różyca 34 64 19 7 8 68-39 11 3 3 38-18 8 4 5 30-21
7.  Zjednoczeni Stryków 34 56 17 5 12 56-46 9 2 6 24-20 8 3 6 32-26
8.  Ner Poddębice 34 51 15 6 13 58-54 10 3 4 39-22 5 3 9 19-32
9.  PTC Pabianice 34 46 14 4 16 59-63 6 2 9 32-32 8 2 7 27-31
10.  Orzeł Parzęczew 34 44 13 5 16 61-65 10 1 6 44-28 3 4 10 17-37
11.  MKS Kutno 34 43 13 4 17 61-68 6 2 9 34-29 7 2 8 27-39
12.  Stal II Głowno 34 40 11 7 16 56-61 9 2 6 39-23 2 5 10 17-38
13.  LKS Rosanów 34 39 11 6 17 48-67 5 4 8 22-31 6 2 9 26-36
14.  LZS Justynów 34 35 9 8 17 49-59 6 4 7 27-23 3 4 10 22-36
15.  HAS Wartkowice 34 34 9 7 18 40-66 4 4 9 21-31 5 3 9 19-35
16.  MGLKS Uniejów/Ostrowsko 34 30 8 6 20 52-82 4 4 9 24-43 4 2 11 28-39
17.  Orzeł Łódź 34 17 4 5 25 35-86 2 4 11 16-35 2 1 14 19-51
18.  Sparta Dobrzelin 34 9 2 3 29 28-153 2 2 13 14-58 0 1 16 14-95
Baszta Uniejów połączyła się z LKS Ostrowsko tworząc MGLKS Uniejów/Ostrowsko.
Orzeł Łódź ostatecznie pozostał w lidze.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 KKS Koluszki    2-1 1-1 3-1 4-2 1-1 2-1 5-0 3-0 1-2 0-1 1-1 3-1 3-2 6-2 4-1 4-0 4-0 
 2 Start Łódź2-2     5-0 0-3 2-0 2-0 2-2 2-1 1-2 5-2 2-0 2-1 6-0 4-0 1-0 1-6 3-1 9-2 
 3 Start Brzeziny1-1 1-3     2-0 3-1 3-0 0-0 2-1 1-1 2-0 1-0 4-0 1-2 3-2 3-0 4-1 5-1 8-0 
 4 UKS SMS Łódź0-4 2-1 2-3     1-3 1-1 3-0 2-3 3-1 2-0 10-2 0-0 3-1 3-1 3-1 5-0 6-0 3-0* 
 5 Zawisza Rzgów4-2 1-3 1-0 3-7     2-1 2-1 5-0 3-1 2-1 8-0 0-0 4-3 4-1 5-0 1-1 6-0 5-1 
 6 LKS Różyca0-0 1-1 4-2 1-0 2-4     3-1 3-0 0-2 1-0 1-1 3-2 3-0 1-4 3-0* 2-1 1-0 9-0 
 7 Zjednoczeni Stryków0-3* 0-2 1-0 1-1 1-0 2-3     0-1 2-1 1-1 1-0 2-0 0-3 3-0* 0-1 5-2 2-0 3-2 
 8 Ner Poddębice1-3 3-0* 0-2 1-2 2-1 1-4 0-0     3-3 3-0 6-2 2-1 0-0 3-0 4-0 3-2 3-2 4-0 
 9 PTC Pabianice0-1 1-4 2-3 0-4 0-1 2-4 6-2 0-0     3-2 0-1 5-0 1-2 1-1 3-0 1-6 2-0 5-1 
 10 Orzeł Parzęczew1-3 1-2 2-0 2-1 2-0 1-0 1-4 2-1 4-0     2-3 5-3 2-3 3-3 0-4 4-0 1-0 11-1 
 11 MKS Kutno0-3 1-2 1-2 3-4 1-2 2-0 1-4 1-4 1-0 4-0     2-3 0-0 0-0 1-2 3-0 4-1 9-2 
 12 Stal II Głowno1-3 1-2 0-1 0-0 1-3 1-1 2-4 3-2 3-0 5-0 1-0     2-1 4-1 3-1 1-0 1-4 10-0 
 13 LKS Rosanów2-2 0-1 2-5 1-5 0-2 0-2 0-2 1-1 1-2 2-3 3-2 2-0     1-0 0-0 0-0 2-1 5-3 
 14 LZS Justynów0-1 2-2 1-2 0-3 1-1 0-2 3-1 4-0 1-2 1-0 2-2 6-1 1-2     1-2 1-0 2-2 1-0 
 15 HAS Wartkowice0-2 2-3 1-2 0-3 1-1 1-2 0-2 1-0 1-3 2-2 0-3* 0-2 2-1 0-0     2-1 6-2 2-2 
 16 MGLKS Uniejów/Ostrowsko1-5 2-5 0-5 1-8 2-1 1-2 0-2 1-1 2-4 2-2 0-1 1-1 4-1 0-2 1-1     3-2 3-0 
 17 Orzeł Łódź0-1 1-1 0-5 2-3 1-1 1-7 0-2 0-1 1-3 0-1 1-2 1-1 2-1 0-3* 1-1 1-2     4-0 
 18 Sparta Dobrzelin0-9 0-1 1-2 1-8 0-1 0-0 1-4 0-3* 1-2 1-1 1-7 2-1 2-5 3-2 0-4 1-5 0-3*     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

LKS Różyca 9-0 Sparta Dobrzelin
Zjednoczeni Stryków 0-1 Ner Poddębice
Orzeł Łódź 0-1 KKS Koluszki
Orzeł Parzęczew 3-3 LZS Justynów
UKS SMS Łódź 0-0 Stal II Głowno 1 września, 17:00
LKS Rosanów 1-2 PTC Pabianice
HAS Wartkowice 2-3 Start Łódź 29 października
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 2-1 Zawisza Rzgów
MKS Kutno 1-2 Start Brzeziny

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Sparta Dobrzelin 1-2 Start Brzeziny
Zawisza Rzgów 8-0 MKS Kutno
Start Łódź 1-6 MGLKS Uniejów/Ostrowsko
PTC Pabianice 3-0 HAS Wartkowice
Stal II Głowno 2-1 LKS Rosanów
LZS Justynów 0-3 UKS SMS Łódź
KKS Koluszki 1-2 Orzeł Parzęczew
Ner Poddębice 3-2 Orzeł Łódź
LKS Różyca 3-1 Zjednoczeni Stryków

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Zjednoczeni Stryków 3-2 Sparta Dobrzelin
Orzeł Łódź 1-7 LKS Różyca
Orzeł Parzęczew 2-1 Ner Poddębice
UKS SMS Łódź 0-4 KKS Koluszki
LKS Rosanów 1-0 LZS Justynów
HAS Wartkowice 0-2 Stal II Głowno
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 2-4 PTC Pabianice
MKS Kutno 1-2 Start Łódź
Zawisza Rzgów 1-0 Start Brzeziny
pierwotnie mecz miał być rozegrany w Brzezinach, lecz tam trwa wymiana murawy

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia

Sparta Dobrzelin 0-1 Zawisza Rzgów
Start Łódź 5-0 Start Brzeziny
PTC Pabianice 0-1 MKS Kutno
Stal II Głowno 1-0 MGLKS Uniejów/Ostrowsko
LZS Justynów 1-2 HAS Wartkowice
KKS Koluszki 3-1 LKS Rosanów
Ner Poddębice 1-2 UKS SMS Łódź
LKS Różyca 1-0 Orzeł Parzęczew
Zjednoczeni Stryków 2-0 Orzeł Łódź

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia

Orzeł Łódź 4-0 Sparta Dobrzelin
Orzeł Parzęczew 1-4 Zjednoczeni Stryków
UKS SMS Łódź 1-1 LKS Różyca
LKS Rosanów 1-1 Ner Poddębice
HAS Wartkowice 0-2 KKS Koluszki
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 0-2 LZS Justynów
MKS Kutno 2-3 Stal II Głowno
Start Brzeziny 1-1 PTC Pabianice
Zawisza Rzgów 1-3 Start Łódź

Kolejka 6 - 4-5 września

Sparta Dobrzelin 0-1 Start Łódź
PTC Pabianice 0-1 Zawisza Rzgów
Stal II Głowno 0-1 Start Brzeziny
LZS Justynów 2-2 MKS Kutno
KKS Koluszki 4-1 MGLKS Uniejów/Ostrowsko
Ner Poddębice 4-0 HAS Wartkowice
LKS Różyca 3-0 LKS Rosanów
Zjednoczeni Stryków 1-1 UKS SMS Łódź
Orzeł Łódź 0-1 Orzeł Parzęczew

Kolejka 7 - 8 września

Orzeł Parzęczew 11-1 Sparta Dobrzelin
UKS SMS Łódź 6-0 Orzeł Łódź
LKS Rosanów 0-2 Zjednoczeni Stryków
HAS Wartkowice 1-2 LKS Różyca
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 1-1 Ner Poddębice
MKS Kutno 0-3 KKS Koluszki
Start Brzeziny 3-2 LZS Justynów
Zawisza Rzgów 0-0 Stal II Głowno
Start Łódź 1-2 PTC Pabianice

Kolejka 8 - 11-12 września

Sparta Dobrzelin 1-2 PTC Pabianice
Stal II Głowno 1-2 Start Łódź
LZS Justynów 1-1 Zawisza Rzgów
KKS Koluszki 1-1 Start Brzeziny
Ner Poddębice 6-2 MKS Kutno
LKS Różyca 2-1 MGLKS Uniejów/Ostrowsko
Zjednoczeni Stryków 0-1 HAS Wartkowice
Orzeł Łódź 2-1 LKS Rosanów
Orzeł Parzęczew 2-1 UKS SMS Łódź

Kolejka 9 - 18-19 września

UKS SMS Łódź 3-0 Sparta Dobrzelin
(wo)
LKS Rosanów 2-3 Orzeł Parzęczew
HAS Wartkowice 6-2 Orzeł Łódź
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 0-2 Zjednoczeni Stryków
MKS Kutno 2-0 LKS Różyca
Start Brzeziny 2-1 Ner Poddębice
Zawisza Rzgów 4-2 KKS Koluszki
Start Łódź 4-0 LZS Justynów
PTC Pabianice 5-0 Stal II Głowno

Kolejka 10 - 25-26 września

Sparta Dobrzelin 2-1 Stal II Głowno
LZS Justynów 1-2 PTC Pabianice
KKS Koluszki 2-1 Start Łódź
Ner Poddębice 2-1 Zawisza Rzgów
LKS Różyca 4-2 Start Brzeziny
Zjednoczeni Stryków 1-0 MKS Kutno
Orzeł Łódź 1-2 MGLKS Uniejów/Ostrowsko
Orzeł Parzęczew 0-4 HAS Wartkowice
UKS SMS Łódź 3-1 LKS Rosanów

Kolejka 11 - 2-3 października

LKS Rosanów 5-3 Sparta Dobrzelin
HAS Wartkowice 0-3 UKS SMS Łódź
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 2-2 Orzeł Parzęczew
MKS Kutno 4-1 Orzeł Łódź
Start Brzeziny 0-0 Zjednoczeni Stryków
Zawisza Rzgów 2-1 LKS Różyca
Start Łódź 2-1 Ner Poddębice
PTC Pabianice 0-1 KKS Koluszki
Stal II Głowno 4-1 LZS Justynów

Kolejka 12 - 9-10 października

Sparta Dobrzelin 3-2 LZS Justynów
KKS Koluszki 1-1 Stal II Głowno
Ner Poddębice 3-3 PTC Pabianice
LKS Różyca 1-1 Start Łódź
Zjednoczeni Stryków 1-0 Zawisza Rzgów
Orzeł Łódź 0-5 Start Brzeziny
Orzeł Parzęczew 2-3 MKS Kutno
UKS SMS Łódź 5-0 MGLKS Uniejów/Ostrowsko
LKS Rosanów 0-0 HAS Wartkowice

Kolejka 13 - 16-17 października

HAS Wartkowice 2-2 Sparta Dobrzelin
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 4-1 LKS Rosanów
MKS Kutno 3-4 UKS SMS Łódź
Start Brzeziny 2-0 Orzeł Parzęczew
Zawisza Rzgów 6-0 Orzeł Łódź
Start Łódź 2-2 Zjednoczeni Stryków
PTC Pabianice 2-4 LKS Różyca
Stal II Głowno 3-2 Ner Poddębice
LZS Justynów 0-1 KKS Koluszki

Kolejka 14 - 23-24 października

Sparta Dobrzelin 0-9 KKS Koluszki
Ner Poddębice 3-0 LZS Justynów
LKS Różyca 3-2 Stal II Głowno
Zjednoczeni Stryków 2-1 PTC Pabianice
Orzeł Łódź 1-1 Start Łódź
Orzeł Parzęczew 2-0 Zawisza Rzgów
UKS SMS Łódź 2-3 Start Brzeziny
LKS Rosanów 3-2 MKS Kutno
HAS Wartkowice 2-1 MGLKS Uniejów/Ostrowsko

Kolejka 15 - 6-7 listopada

MGLKS Uniejów/Ostrowsko 3-0 Sparta Dobrzelin
MKS Kutno 1-2 HAS Wartkowice
Start Brzeziny 1-2 LKS Rosanów
Zawisza Rzgów 3-7 UKS SMS Łódź
Start Łódź 5-2 Orzeł Parzęczew
PTC Pabianice 2-0 Orzeł Łódź
Stal II Głowno 2-4 Zjednoczeni Stryków
LZS Justynów 0-2 LKS Różyca
KKS Koluszki 5-0 Ner Poddębice

Kolejka 16 - 13-14 listopada

Sparta Dobrzelin 0-3 Ner Poddębice
(wo)
gospodarze nie stawili się na meczu, gdyż pomylili godziny rozpoczęcia spotkania
LKS Różyca 0-0 KKS Koluszki
Zjednoczeni Stryków 3-0 LZS Justynów
(wo)
mecz przerwany około 70 minuty przy stanie 1-0, ze względu na protesty gości
Orzeł Łódź 1-1 Stal II Głowno
Orzeł Parzęczew 4-0 PTC Pabianice
UKS SMS Łódź 2-1 Start Łódź
LKS Rosanów 0-2 Zawisza Rzgów
HAS Wartkowice 1-2 Start Brzeziny
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 0-1 MKS Kutno

Kolejka 17 - 11 listopada

MKS Kutno 9-2 Sparta Dobrzelin
Start Brzeziny 4-1 MGLKS Uniejów/Ostrowsko
Zawisza Rzgów 5-0 HAS Wartkowice
Start Łódź 6-0 LKS Rosanów
PTC Pabianice 0-4 UKS SMS Łódź
Stal II Głowno 5-0 Orzeł Parzęczew
LZS Justynów 2-2 Orzeł Łódź
KKS Koluszki 2-1 Zjednoczeni Stryków
Ner Poddębice 1-4 LKS Różyca

Kolejka 18 - 13 marca

Sparta Dobrzelin 0-0 LKS Różyca 13 kwietnia
Ner Poddębice 0-0 Zjednoczeni Stryków 13 kwietnia
KKS Koluszki 4-0 Orzeł Łódź 13 kwietnia
LZS Justynów 1-0 Orzeł Parzęczew 13 kwietnia
Stal II Głowno 0-0 UKS SMS Łódź
mecz rozegrany na sztucznej murawie SMS Łódź
PTC Pabianice 1-2 LKS Rosanów 13 kwietnia
Start Łódź 1-0 HAS Wartkowice 13 kwietnia
Zawisza Rzgów 1-1 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 13 kwietnia
Start Brzeziny 1-0 MKS Kutno 13 kwietnia

Kolejka 19 - 25-26 marca

Start Brzeziny 8-0 Sparta Dobrzelin
MKS Kutno 1-2 Zawisza Rzgów
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 2-5 Start Łódź
HAS Wartkowice 1-3 PTC Pabianice
LKS Rosanów 2-0 Stal II Głowno
UKS SMS Łódź 3-1 LZS Justynów
Orzeł Parzęczew 1-3 KKS Koluszki
Orzeł Łódź 0-1 Ner Poddębice
Zjednoczeni Stryków 2-3 LKS Różyca

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

Start Brzeziny 3-1 Zawisza Rzgów
Sparta Dobrzelin 1-4 Zjednoczeni Stryków
LKS Różyca 1-0 Orzeł Łódź
Ner Poddębice 3-0 Orzeł Parzęczew
KKS Koluszki 3-1 UKS SMS Łódź
LZS Justynów 1-2 LKS Rosanów
Stal II Głowno 3-1 HAS Wartkowice 27 kwietnia
PTC Pabianice 1-6 MGLKS Uniejów/Ostrowsko
Start Łódź 2-0 MKS Kutno

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

Zawisza Rzgów 5-1 Sparta Dobrzelin 27 kwietnia
Start Brzeziny 1-3 Start Łódź
MKS Kutno 1-0 PTC Pabianice
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 1-1 Stal II Głowno
HAS Wartkowice 0-0 LZS Justynów
LKS Rosanów 2-2 KKS Koluszki
UKS SMS Łódź 2-3 Ner Poddębice 17 maja
Orzeł Parzęczew 1-0 LKS Różyca
Orzeł Łódź 0-2 Zjednoczeni Stryków

Kolejka 22 - 16-17 kwietnia

Sparta Dobrzelin 0-3 Orzeł Łódź
(wo)
mecz przerwany przy wyniku 1-2
Zjednoczeni Stryków 1-1 Orzeł Parzęczew
LKS Różyca 1-0 UKS SMS Łódź
Ner Poddębice 0-0 LKS Rosanów
KKS Koluszki 6-2 HAS Wartkowice
LZS Justynów 1-0 MGLKS Uniejów/Ostrowsko
Stal II Głowno 1-0 MKS Kutno
PTC Pabianice 2-3 Start Brzeziny
Start Łódź 2-0 Zawisza Rzgów

Kolejka 23 - 20 kwietnia

Start Łódź 9-2 Sparta Dobrzelin
Zawisza Rzgów 3-1 PTC Pabianice
Start Brzeziny 4-0 Stal II Głowno
MKS Kutno 0-0 LZS Justynów
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 1-5 KKS Koluszki
HAS Wartkowice 1-0 Ner Poddębice
LKS Rosanów 0-2 LKS Różyca
UKS SMS Łódź 3-0 Zjednoczeni Stryków
Orzeł Parzęczew 1-0 Orzeł Łódź

Kolejka 24 - 23-24 kwietnia

Sparta Dobrzelin 1-1 Orzeł Parzęczew
Orzeł Łódź 2-3 UKS SMS Łódź
Zjednoczeni Stryków 0-3 LKS Rosanów
LKS Różyca 3-0 HAS Wartkowice
(wo)
Ner Poddębice 3-2 MGLKS Uniejów/Ostrowsko
KKS Koluszki 0-1 MKS Kutno
LZS Justynów 1-2 Start Brzeziny
Stal II Głowno 1-3 Zawisza Rzgów
PTC Pabianice 1-4 Start Łódź

Kolejka 25 - 30 kwietnia-1 maja

PTC Pabianice 5-1 Sparta Dobrzelin
Start Łódź 2-1 Stal II Głowno 29 kwietnia
Zawisza Rzgów 4-1 LZS Justynów
Start Brzeziny 1-1 KKS Koluszki 30 kwietnia
MKS Kutno 1-4 Ner Poddębice
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 1-2 LKS Różyca
HAS Wartkowice 0-2 Zjednoczeni Stryków
LKS Rosanów 2-1 Orzeł Łódź
UKS SMS Łódź 2-0 Orzeł Parzęczew

Kolejka 26 - 4 maja

Sparta Dobrzelin 1-8 UKS SMS Łódź
Orzeł Parzęczew 2-3 LKS Rosanów
Orzeł Łódź 1-1 HAS Wartkowice
Zjednoczeni Stryków 5-2 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 18 maja
mecz nie odbył się w pierwotnym terminie z powodu zalania boiska
LKS Różyca 1-1 MKS Kutno
Ner Poddębice 0-2 Start Brzeziny
KKS Koluszki 4-2 Zawisza Rzgów
LZS Justynów 2-2 Start Łódź
Stal II Głowno 3-0 PTC Pabianice

Kolejka 27 - 7-8 maja

Stal II Głowno 10-0 Sparta Dobrzelin
PTC Pabianice 1-1 LZS Justynów
Start Łódź 2-2 KKS Koluszki
Zawisza Rzgów 5-0 Ner Poddębice
Start Brzeziny 3-0 LKS Różyca
MKS Kutno 1-4 Zjednoczeni Stryków
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 3-2 Orzeł Łódź
HAS Wartkowice 2-2 Orzeł Parzęczew
LKS Rosanów 1-5 UKS SMS Łódź

Kolejka 28 - 14-15 maja

Sparta Dobrzelin 2-5 LKS Rosanów
UKS SMS Łódź 3-1 HAS Wartkowice
Orzeł Parzęczew 4-0 MGLKS Uniejów/Ostrowsko
Orzeł Łódź 1-2 MKS Kutno
Zjednoczeni Stryków 1-0 Start Brzeziny
LKS Różyca 2-4 Zawisza Rzgów
Ner Poddębice 3-0 Start Łódź
(wo)
na boisku 1-4; w drużynie Startu grał nieuprawniony zawodnik
KKS Koluszki 3-0 PTC Pabianice
LZS Justynów 6-1 Stal II Głowno

Kolejka 29 - 21-22 maja

LZS Justynów 1-0 Sparta Dobrzelin
Stal II Głowno 1-3 KKS Koluszki
PTC Pabianice 0-0 Ner Poddębice
Start Łódź 2-0 LKS Różyca
Zawisza Rzgów 2-1 Zjednoczeni Stryków
Start Brzeziny 5-1 Orzeł Łódź
MKS Kutno 4-0 Orzeł Parzęczew
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 1-8 UKS SMS Łódź
HAS Wartkowice 2-1 LKS Rosanów

Kolejka 30 - 25 maja

Sparta Dobrzelin 0-4 HAS Wartkowice
LKS Rosanów 0-0 MGLKS Uniejów/Ostrowsko
UKS SMS Łódź 10-2 MKS Kutno
Orzeł Parzęczew 2-0 Start Brzeziny
Orzeł Łódź 1-1 Zawisza Rzgów
Zjednoczeni Stryków 0-2 Start Łódź
LKS Różyca 0-2 PTC Pabianice
Ner Poddębice 2-1 Stal II Głowno
KKS Koluszki 3-2 LZS Justynów

Kolejka 31 - 28-29 maja

KKS Koluszki 4-0 Sparta Dobrzelin
mecz przerwany w 15. minucie przy stanie 4-0; goście zeszli z boiska
LZS Justynów 4-0 Ner Poddębice
Stal II Głowno 1-1 LKS Różyca
PTC Pabianice 6-2 Zjednoczeni Stryków
Start Łódź 3-1 Orzeł Łódź
Zawisza Rzgów 2-1 Orzeł Parzęczew
Start Brzeziny 2-0 UKS SMS Łódź
MKS Kutno 0-0 LKS Rosanów
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 1-1 HAS Wartkowice

Kolejka 32 - 4-5 czerwca

Sparta Dobrzelin 1-5 MGLKS Uniejów/Ostrowsko
HAS Wartkowice 0-3 MKS Kutno
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie Wartkowic grał nieuprawniony zawodnik
LKS Rosanów 2-5 Start Brzeziny
UKS SMS Łódź 1-3 Zawisza Rzgów
Orzeł Parzęczew 1-2 Start Łódź
Orzeł Łódź 1-3 PTC Pabianice
Zjednoczeni Stryków 2-0 Stal II Głowno
LKS Różyca 1-4 LZS Justynów
Ner Poddębice 1-3 KKS Koluszki

Kolejka 33 - 11-12 czerwca

Ner Poddębice 4-0 Sparta Dobrzelin
KKS Koluszki 1-1 LKS Różyca
LZS Justynów 3-1 Zjednoczeni Stryków
Stal II Głowno 1-4 Orzeł Łódź
PTC Pabianice 3-2 Orzeł Parzęczew
Start Łódź 0-3 UKS SMS Łódź
Zawisza Rzgów 4-3 LKS Rosanów
Start Brzeziny 3-0 HAS Wartkowice
MKS Kutno 3-0 MGLKS Uniejów/Ostrowsko

Kolejka 34 - 18-19 czerwca

Sparta Dobrzelin 1-7 MKS Kutno
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 0-5 Start Brzeziny
HAS Wartkowice 1-1 Zawisza Rzgów
LKS Rosanów 0-1 Start Łódź
UKS SMS Łódź 3-1 PTC Pabianice
Orzeł Parzęczew 5-3 Stal II Głowno
Orzeł Łódź 0-3 LZS Justynów
(wo)
na boisku 3-2
Zjednoczeni Stryków 0-3 KKS Koluszki
(wo)
mecz ze względu na remont boiska w Strykowie miał odbyć się w Koluszkach; Zjednoczeni nie przyjechali na mecz
LKS Różyca 3-0 Ner Poddębice

IV liga 2004/2005 (łódzka)

Klasa okręgowa 2004/2005 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2004/2005 (Skierniewice)

Klasa A 2004/2005 (Łódź I)
Klasa A 2004/2005 (Łódź II)
Klasa A 2004/2005 (Łódź III)

Autor: Łukasz Czuku
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas