[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Łódź II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kolejarz Łódź 22 66 22 0 0 133-12 11 0 0 83-6 11 0 0 50-6
2.  Włókniarz Zgierz 22 51 16 3 3 82-22 9 1 1 46-8 7 2 2 36-14
3.  Sokół II/Victoria Rąbień 22 43 14 1 7 56-30 6 1 4 26-10 8 0 3 30-20
4.  Magnat Sierpów 22 34 11 1 10 41-57 5 1 5 20-19 6 0 5 21-38 4 9 3 0 1 9-7
5.  Włókniarz II Konstantynów Łódzki 22 34 11 1 10 57-50 6 1 4 30-23 5 0 6 27-27 4 6 2 0 2 9-11
6.  Zryw Śliwniki 22 34 11 1 10 53-34 6 1 4 24-14 5 0 6 29-20 4 3 1 0 3 6-6
7.  Orlik Sobień 22 30 9 3 10 53-65 5 1 5 32-33 4 2 5 21-32 2 3 1 0 1 9-7
8.  LKS Sarnów 22 30 10 0 12 56-54 6 0 5 34-20 4 0 7 22-34 2 3 1 0 1 7-9
9.  LKS Kalonka 22 25 8 1 13 48-76 7 0 4 38-29 1 1 9 10-47
10.  LKS Byszewy 22 20 6 2 14 43-62 6 0 5 33-23 0 2 9 10-39
11.  MGLKS Uniejów II/Ostrowsko 22 16 5 1 16 27-94 4 0 7 17-37 1 1 9 10-57
12.  Kanarki Małachowice 22 5 1 2 19 17-110 1 2 8 13-48 0 0 11 4-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Kolejarz Łódź    2-0 7-2 10-0 5-1 3-0 4-2 7-0 8-0 7-1 14-0 16-0 
 2 Włókniarz Zgierz2-4     3-0 4-0 1-0 5-0 1-1 7-2 8-0 4-1 3-0* 8-0 
 3 Sokół II/Victoria Rąbień1-2 0-0     1-2 0-1 2-1 9-0 0-3* 2-0 3-0 5-0 3-1 
 4 Magnat Sierpów0-1 1-4 0-4     3-4 1-0 3-0 2-4 2-0 0-0 4-1 4-1 
 5 Włókniarz II Konstantynów Łódzki0-6 1-3 1-3 2-3     1-0 2-2 2-1 6-1 4-3 4-1 7-0 
 6 Zryw Śliwniki0-2 2-2 0-1 1-2 5-2     1-3 2-1 5-1 3-0* 3-0 2-0 
 7 Orlik Sobień0-7 1-8 1-4 3-4 3-0 1-3     7-3 2-2 4-1 7-1 3-0* 
 8 LKS Sarnów0-3 3-0 0-2 1-2 0-9 0-1 4-2     6-1 5-0 9-0 6-0 
 9 LKS Kalonka0-6 2-5 4-3 7-1 2-3 4-3 5-0 4-0     5-2 2-4 3-2 
 10 LKS Byszewy1-3 2-3 2-3 2-0 4-2 1-5 1-4 2-0 6-1     5-2 7-0 
 11 MGLKS Uniejów II/Ostrowsko1-5 0-4 2-4 2-5 3-2 1-8 0-4 0-3 2-1 3-1     3-0* 
 12 Kanarki Małachowice1-11 0-7 0-4 5-2 1-3 1-8 2-3 1-5 0-3 1-1 1-1     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Włókniarz Zgierz 4-1 LKS Byszewy
Orlik Sobień 3-0 Kanarki Małachowice
(wo)
Sokół II/Victoria Rąbień 5-0 MGLKS Uniejów II/Ostrowsko
LKS Kalonka 0-6 Kolejarz Łódź
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 2-1 LKS Sarnów
Zryw Śliwniki 1-2 Magnat Sierpów

Kolejka 2 - 4-5 września

LKS Byszewy 1-3 Kolejarz Łódź
MGLKS Uniejów II/Ostrowsko 2-1 LKS Kalonka
Kanarki Małachowice 0-4 Sokół II/Victoria Rąbień
Zryw Śliwniki 1-3 Orlik Sobień
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 2-3 Magnat Sierpów
Włókniarz Zgierz 7-2 LKS Sarnów

Kolejka 3 - 11-12 września

LKS Sarnów 5-0 LKS Byszewy
Magnat Sierpów 1-4 Włókniarz Zgierz
Orlik Sobień 3-0 Włókniarz II Konstantynów Łódzki
Sokół II/Victoria Rąbień 2-1 Zryw Śliwniki
LKS Kalonka 3-2 Kanarki Małachowice
Kolejarz Łódź 14-0 MGLKS Uniejów II/Ostrowsko

Kolejka 4 - 18-19 września

LKS Byszewy 5-2 MGLKS Uniejów II/Ostrowsko
Kanarki Małachowice 1-11 Kolejarz Łódź
Zryw Śliwniki 5-1 LKS Kalonka
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 1-3 Sokół II/Victoria Rąbień
Włókniarz Zgierz 1-1 Orlik Sobień
LKS Sarnów 1-2 Magnat Sierpów

Kolejka 5 - 25-26 września

Magnat Sierpów 0-0 LKS Byszewy
Orlik Sobień 7-3 LKS Sarnów
Sokół II/Victoria Rąbień 0-0 Włókniarz Zgierz
LKS Kalonka 2-3 Włókniarz II Konstantynów Łódzki
Kolejarz Łódź 3-0 Zryw Śliwniki
MGLKS Uniejów II/Ostrowsko 3-0 Kanarki Małachowice
(wo)

Kolejka 6 - 2-3 października

LKS Byszewy 7-0 Kanarki Małachowice
Zryw Śliwniki 3-0 MGLKS Uniejów II/Ostrowsko
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 0-6 Kolejarz Łódź
Włókniarz Zgierz 8-0 LKS Kalonka
LKS Sarnów 0-2 Sokół II/Victoria Rąbień
Magnat Sierpów 3-0 Orlik Sobień

Kolejka 7 - 9-10 października

Orlik Sobień 4-1 LKS Byszewy
Sokół II/Victoria Rąbień 1-2 Magnat Sierpów
LKS Kalonka 4-0 LKS Sarnów
Kolejarz Łódź 2-0 Włókniarz Zgierz
MGLKS Uniejów II/Ostrowsko 3-2 Włókniarz II Konstantynów Łódzki
Kanarki Małachowice 1-8 Zryw Śliwniki

Kolejka 8 - 16-17 października

LKS Byszewy 1-5 Zryw Śliwniki
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 7-0 Kanarki Małachowice
Włókniarz Zgierz 3-0 MGLKS Uniejów II/Ostrowsko
(wo)
LKS Sarnów 0-3 Kolejarz Łódź
Magnat Sierpów 2-0 LKS Kalonka
Orlik Sobień 1-4 Sokół II/Victoria Rąbień

Kolejka 9 - 23-24 października

Sokół II/Victoria Rąbień 3-0 LKS Byszewy
LKS Kalonka 5-0 Orlik Sobień
Kolejarz Łódź 10-0 Magnat Sierpów
MGLKS Uniejów II/Ostrowsko 0-3 LKS Sarnów
Kanarki Małachowice 0-7 Włókniarz Zgierz
Zryw Śliwniki 5-2 Włókniarz II Konstantynów Łódzki

Kolejka 10 - 30-31 października

LKS Byszewy 4-2 Włókniarz II Konstantynów Łódzki
Włókniarz Zgierz 5-0 Zryw Śliwniki
LKS Sarnów 6-0 Kanarki Małachowice
Magnat Sierpów 4-1 MGLKS Uniejów II/Ostrowsko
Orlik Sobień 0-7 Kolejarz Łódź
Sokół II/Victoria Rąbień 2-0 LKS Kalonka

Kolejka 11 - 6-7 listopada

LKS Kalonka 5-2 LKS Byszewy
Kolejarz Łódź 7-2 Sokół II/Victoria Rąbień
MGLKS Uniejów II/Ostrowsko 0-4 Orlik Sobień
Kanarki Małachowice 5-2 Magnat Sierpów
Zryw Śliwniki 2-1 LKS Sarnów
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 1-3 Włókniarz Zgierz

Kolejka 12 - 2 kwietnia

LKS Sarnów 0-9 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 18 maja
Magnat Sierpów 1-0 Zryw Śliwniki 18 maja
LKS Byszewy 2-3 Włókniarz Zgierz
Kanarki Małachowice 2-3 Orlik Sobień 18 maja
MGLKS Uniejów II/Ostrowsko 2-4 Sokół II/Victoria Rąbień
przełożony
Kolejarz Łódź 8-0 LKS Kalonka

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Kolejarz Łódź 7-1 LKS Byszewy
LKS Kalonka 2-4 MGLKS Uniejów II/Ostrowsko 27 kwietnia
Sokół II/Victoria Rąbień 3-1 Kanarki Małachowice
Orlik Sobień 1-3 Zryw Śliwniki
Magnat Sierpów 3-4 Włókniarz II Konstantynów Łódzki
LKS Sarnów 3-0 Włókniarz Zgierz

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

LKS Byszewy 2-0 LKS Sarnów
Włókniarz Zgierz 4-0 Magnat Sierpów
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 2-2 Orlik Sobień
Zryw Śliwniki 0-1 Sokół II/Victoria Rąbień
Kanarki Małachowice 0-3 LKS Kalonka
MGLKS Uniejów II/Ostrowsko 1-5 Kolejarz Łódź

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

MGLKS Uniejów II/Ostrowsko 3-1 LKS Byszewy
Kolejarz Łódź 16-0 Kanarki Małachowice
LKS Kalonka 4-3 Zryw Śliwniki
Sokół II/Victoria Rąbień 0-1 Włókniarz II Konstantynów Łódzki
Orlik Sobień 1-8 Włókniarz Zgierz
Magnat Sierpów 2-4 LKS Sarnów

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

LKS Byszewy 2-0 Magnat Sierpów
LKS Sarnów 4-2 Orlik Sobień
Włókniarz Zgierz 3-0 Sokół II/Victoria Rąbień
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 6-1 LKS Kalonka
Zryw Śliwniki 0-2 Kolejarz Łódź
Kanarki Małachowice 1-1 MGLKS Uniejów II/Ostrowsko

Kolejka 17 - 7-8 maja

Kanarki Małachowice 1-1 LKS Byszewy
MGLKS Uniejów II/Ostrowsko 1-8 Zryw Śliwniki
Kolejarz Łódź 5-1 Włókniarz II Konstantynów Łódzki
LKS Kalonka 2-5 Włókniarz Zgierz
Sokół II/Victoria Rąbień 0-3 LKS Sarnów
(wo)
Orlik Sobień 3-4 Magnat Sierpów

Kolejka 18 - 14-15 maja

LKS Byszewy 1-4 Orlik Sobień
Magnat Sierpów 0-4 Sokół II/Victoria Rąbień
LKS Sarnów 6-1 LKS Kalonka
Włókniarz Zgierz 2-4 Kolejarz Łódź
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 4-1 MGLKS Uniejów II/Ostrowsko
Zryw Śliwniki 2-0 Kanarki Małachowice

Kolejka 19 - 21-22 maja

Zryw Śliwniki 3-0 LKS Byszewy
(wo)
Kanarki Małachowice 1-3 Włókniarz II Konstantynów Łódzki
MGLKS Uniejów II/Ostrowsko 0-4 Włókniarz Zgierz
Kolejarz Łódź 7-0 LKS Sarnów
LKS Kalonka 7-1 Magnat Sierpów
Sokół II/Victoria Rąbień 9-0 Orlik Sobień

Kolejka 20 - 28-29 maja

LKS Byszewy 2-3 Sokół II/Victoria Rąbień
Orlik Sobień 2-2 LKS Kalonka
Magnat Sierpów 0-1 Kolejarz Łódź
LKS Sarnów 9-0 MGLKS Uniejów II/Ostrowsko
Włókniarz Zgierz 8-0 Kanarki Małachowice
Włókniarz II Konstantynów Łódzki 1-0 Zryw Śliwniki

Kolejka 21 - 4-5 czerwca

Włókniarz II Konstantynów Łódzki 4-3 LKS Byszewy
Zryw Śliwniki 2-2 Włókniarz Zgierz
Kanarki Małachowice 1-5 LKS Sarnów
MGLKS Uniejów II/Ostrowsko 2-5 Magnat Sierpów
Kolejarz Łódź 4-2 Orlik Sobień
LKS Kalonka 4-3 Sokół II/Victoria Rąbień

Kolejka 22 - 11 czerwca

LKS Byszewy 6-1 LKS Kalonka 11 czerwca, 16:30
Sokół II/Victoria Rąbień 1-2 Kolejarz Łódź 11 czerwca, 16:30
Orlik Sobień 7-1 MGLKS Uniejów II/Ostrowsko 11 czerwca, 16:30
Magnat Sierpów 4-1 Kanarki Małachowice 11 czerwca, 16:30
LKS Sarnów 0-1 Zryw Śliwniki 11 czerwca, 16:30
Włókniarz Zgierz 1-0 Włókniarz II Konstantynów Łódzki 11 czerwca, 16:30

Klasa okręgowa 2004/2005 (Łódź)

Klasa A 2004/2005 (Łódź I)
Klasa A 2004/2005 (Łódź III)

Autor: Łukasz Czuku
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas