[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2004/2005, grupa: mazowiecka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dolcan Ząbki 34 77 23 8 3 77-21 12 4 1 49-11 11 4 2 28-10
2.  GLKS Nadarzyn 34 75 23 6 5 83-38 14 1 2 48-14 9 5 3 35-24
3.  Narew Ostrołęka 34 62 19 5 10 61-35 14 1 2 41-10 5 4 8 20-25
4.  Nadnarwianka Pułtusk 34 59 19 2 13 67-40 11 0 6 35-16 8 2 7 32-24
5.  Delta Warszawa 34 54 17 3 14 75-50 9 1 7 46-24 8 2 7 29-26
6.  KS Piaseczno 34 52 14 10 10 61-55 9 4 4 37-23 5 6 6 24-32 2 4 1 1 0 4-1
7.  Polonia II Warszawa 34 52 15 7 12 52-44 9 4 4 31-17 6 3 8 21-27 2 1 0 1 1 1-4
8.  Żbik Nasielsk 34 51 14 9 11 61-56 10 3 4 35-25 4 6 7 26-31 2 4 1 1 0 3-1
9.  Mazur Karczew 34 51 15 6 13 64-50 9 3 5 37-16 6 3 8 27-34 2 1 0 1 1 1-3
10.  KS Warka 34 49 13 10 11 45-40 6 7 4 23-16 7 3 7 22-24
11.  Szydłowianka Szydłowiec 34 45 12 9 13 46-48 8 7 2 27-16 4 2 11 19-32
12.  Pogoń Siedlce 34 44 12 8 14 52-55 9 4 4 27-18 3 4 10 25-37 2 4 1 1 0 2-1
13.  Wisła II Płock 34 44 12 8 14 66-62 8 4 5 42-28 4 4 9 24-34 2 1 0 1 1 1-2
14.  Pilica Białobrzegi 34 40 12 4 18 48-58 8 1 8 29-30 4 3 10 19-28 2 3 1 0 1 2-2
15.  Olimpia Warszawa 34 40 12 4 18 51-64 11 3 3 33-23 1 1 15 18-41 2 3 1 0 1 2-2
16.  KS Łomianki 34 35 10 5 19 43-65 8 3 6 29-21 2 2 13 14-44
17.  Kasztelan Sierpc 34 25 7 4 23 34-81 4 4 9 21-30 3 0 14 13-51
18.  Korona Góra Kalwaria 34 8 2 2 30 21-145 2 1 14 11-68 0 1 16 10-77

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Dolcan Ząbki    1-1 1-1 3-1 3-0 1-1 2-2 2-1 4-0 2-0 0-1 3-1 7-0 2-0 5-0 4-1 6-1 3-0* 
 2 GLKS Nadarzyn1-1     1-0 0-2 1-2 7-0 1-0 6-2 2-0 2-1 3-2 5-1 3-2 3-0 4-1 3-0 2-0 4-0 
 3 Narew Ostrołęka0-2 3-0     2-0 1-0 3-0 2-0 1-0 5-0 1-2 1-0 3-2 3-1 2-1 3-1 1-1 2-0 8-0 
 4 Nadnarwianka Pułtusk1-2 0-1 1-2     2-1 2-0 5-1 1-2 0-2 1-0 4-1 2-0 2-0 1-2 2-0 3-2 5-0 3-0 
 5 Delta Warszawa0-1 6-3 1-2 1-3     0-1 0-0 7-0 4-2 0-1 4-1 7-1 2-1 1-3 2-1 4-1 1-2 6-1 
 6 KS Piaseczno0-0 3-3 2-1 5-2 0-1     4-1 2-2 2-1 1-2 0-0 2-3 2-0 2-1 3-1 1-2 4-3 4-0 
 7 Polonia II Warszawa2-3 0-0 1-2 1-0 1-1 0-0     1-0 3-1 2-2 3-2 1-3 3-0 3-2 3-0 5-0 0-1 2-0 
 8 Żbik Nasielsk0-0 3-4 1-1 0-1 5-1 3-4 0-4     0-0 4-1 2-1 2-1 2-1 2-0 3-2 2-1 3-1 3-2 
 9 Mazur Karczew2-1 0-1 3-1 2-1 3-0 0-0 1-2 1-3     0-0 1-2 3-2 0-0 2-1 1-0 1-2 4-0 13-0 
 10 KS Warka1-2 1-2 2-0 0-2 1-1 1-2 1-0 1-1 1-1     1-0 3-1 2-2 0-0 2-1 0-0 5-0 1-1 
 11 Szydłowianka Szydłowiec0-2 1-1 1-1 1-1 3-1 2-1 1-1 3-0 1-4 1-0     0-0 1-1 1-1 2-1 3-0 2-1 4-0 
 12 Pogoń Siedlce0-2 1-2 2-2 1-1 0-4 2-3 1-0 0-0 2-1 1-1 3-1     1-0 2-1 2-0 4-0 2-0 3-0 
 13 Wisła II Płock1-1 4-4 1-0 1-2 1-3 4-1 0-1 1-1 1-3 2-1 3-0 1-1     3-5 5-2 3-1 5-1 6-1 
 14 Pilica Białobrzegi2-1 0-3 2-1 0-3 2-4 2-1 2-4 2-2 0-1 0-1 1-2 2-1 3-4     2-0 2-1 2-0 5-1 
 15 Olimpia Warszawa0-4 0-3 2-1 1-0 2-0 3-3 2-0 2-0 4-3 3-1 1-1 0-0 0-3* 2-0     3-1 5-1 3-2 
 16 KS Łomianki0-1 0-1 0-2 3-2 0-1 1-1 4-1 0-2 3-3 1-3 2-0 2-0 1-1 1-0 2-1     3-0 6-2 
 17 Kasztelan Sierpc0-2 1-0 1-2 2-5 1-4 0-0 1-3 1-1 2-4 1-2 2-1 1-1 1-2 1-2 0-0 3-1     3-0* 
 18 Korona Góra Kalwaria0-3 0-6 3-1 1-6 0-5 1-6 0-1 0-9 0-1 2-4 1-4 0-7 1-6 0-0 0-7 2-0 0-2     

Kolejka 1 - 11 sierpnia

Mazur Karczew 1-2 Polonia II Warszawa 11 sierpnia, 17:30
Głąbicki 78 - Jędrzejak 53, Aleksandrowicz 76
GLKS Nadarzyn 0-2 Nadnarwianka Pułtusk 11 sierpnia, 17:00
Rembowski 63, 65
Korona Góra Kalwaria 1-6 KS Piaseczno 11 sierpnia, 17:00
Grzywna 24 - Kłosiewicz 8, Balter 22, P.Senator 29, Kołakowski 40, 68, Niemiro 58
Kasztelan Sierpc 3-1 KS Łomianki 11 sierpnia, 17:00
Dzięgielewski 78, Lemanowicz 82 (k), Sudomir 84 - Obi 90
Olimpia Warszawa 0-0 Pogoń Siedlce 11 sierpnia, 17:00
Pilica Białobrzegi 3-4 Wisła II Płock 11 sierpnia, 17:00
Śniegocki 22, 31, Karolewski 80 - Bagiński 58, Figacz 63, 84 (k), Grudzień 65
Żbik Nasielsk 2-1 Szydłowianka Szydłowiec 11 sierpnia, 17:00
Sazonowicz 44, 65 - Dohojda 80 (k)
Dolcan Ząbki 3-0 Delta Warszawa 18 sierpnia, 17:00
D.Wysocki 17 (k), 44, Michalczyk 55
Narew Ostrołęka 1-2 KS Warka 11 sierpnia, 17:00
T.Sadłowski 25 (k) - Jończyk 65, Duda 90 (s)
wg innych źródeł: W.Strąg 90

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Polonia II Warszawa 1-2 Narew Ostrołęka 14 sierpnia, 12:00
Plewnia 55 - Ngody 2, Pyskło 89
inne źródła przypisują błędnie bramkę dla Polonii II Nowakowskiemu lub Topolskiemu
Delta Warszawa 0-1 KS Warka 15 sierpnia, 17:30
Kalinka 62
Szydłowianka Szydłowiec 0-2 Dolcan Ząbki 15 sierpnia, 17:00
Fijołek 54, D.Wysocki 82
Wisła II Płock 1-1 Żbik Nasielsk 14 sierpnia, 11:00
Mierzejewski 34 - Eresaba 22
Pogoń Siedlce 2-1 Pilica Białobrzegi 14 sierpnia, 17:00
Ogórek 7, Firus 21 - Śniegocki 41
KS Łomianki 2-1 Olimpia Warszawa 14 sierpnia, 16:00
Bartnik 30, Paluchowski 42 - Zych 6
KS Piaseczno 4-3 Kasztelan Sierpc 14 sierpnia, 11:00
Kołakowski 11, 48, 90, Kłosiewicz 20 - Lemanowicz 55 (k), 58 (k), Golatowski 67
Nadnarwianka Pułtusk 3-0 Korona Góra Kalwaria 15 sierpnia, 16:00
Rembowski 13, 65, Ł.Zalewski II 31
16:00 lub 15:00
Mazur Karczew 0-1 GLKS Nadarzyn 14 sierpnia, 17:30
Romanowski 16

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

GLKS Nadarzyn 1-0 Polonia II Warszawa 21 sierpnia, 17:00
Kuś 78 (s)
Korona Góra Kalwaria 0-1 Mazur Karczew 21 sierpnia, 10:00
Zegarek 24
Kasztelan Sierpc 2-5 Nadnarwianka Pułtusk 21 sierpnia, 17:00
Dzięgielewski 34, Bielecki 47 - Elak 22, Białowicz 32, Rembowski 73, Zubrzycki 74, Salamon 85 (k)
Olimpia Warszawa 3-3 KS Piaseczno 21 sierpnia, 11:00
Zych 28, 60, Niklewicz 84 - Kobza 18, 58, Pietrzak 77 (s)
Pilica Białobrzegi 2-1 KS Łomianki 22 sierpnia, 17:00
Śniegocki 13, Klimkowski 36 - Bartnik 30
Żbik Nasielsk 2-1 Pogoń Siedlce 21 sierpnia, 17:00
Eresaba 58, 81 - Firus 7
Dolcan Ząbki 7-0 Wisła II Płock 21 sierpnia, 16:00
D.Wysocki 22, 41, 55, Odzimek 31, Michalczyk 53, Fijołek 60, Stańczyk 69
KS Warka 1-0 Szydłowianka Szydłowiec 22 sierpnia, 17:00
Jończyk 43
Narew Ostrołęka 1-0 Delta Warszawa 21 sierpnia, 17:00
Pyskło 53

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Polonia II Warszawa 1-1 Delta Warszawa 25 sierpnia, 17:30
Moryc 22 - samobójcza 22 (s)
Szydłowianka Szydłowiec 1-1 Narew Ostrołęka 25 sierpnia, 17:00
Sasal 73 - Truszkowski 85 (k)
Wisła II Płock 2-1 KS Warka 25 sierpnia, 16:00
Bagiński 66, Nowak 78 - Jończyk 84
Pogoń Siedlce 0-2 Dolcan Ząbki 25 sierpnia, 17:00
D.Wysocki 70, Biernacki 85
KS Łomianki 0-2 Żbik Nasielsk 25 sierpnia, 17:00
Eresaba 9, 59
KS Piaseczno 2-1 Pilica Białobrzegi 25 sierpnia, 17:00
Kopczyński 13 (k), Dudek 21 - Klimkowski 39
Nadnarwianka Pułtusk 2-0 Olimpia Warszawa 25 sierpnia, 17:00
Rembowski 20, De-Flery 90
Mazur Karczew 4-0 Kasztelan Sierpc 25 sierpnia, 17:00
Przybysz 52, Głąbicki 58, 69, J.Wysocki 85
GLKS Nadarzyn 4-0 Korona Góra Kalwaria 25 sierpnia, 17:00
Koniarek 2 (k), Wojciechowski 15, P.Bogucki 40, Mikulski 55

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia

Korona Góra Kalwaria 0-1 Polonia II Warszawa 28 sierpnia, 17:00
Megger 42
Kasztelan Sierpc 1-0 GLKS Nadarzyn 28 sierpnia, 17:00
Mouzie 40
Olimpia Warszawa 4-3 Mazur Karczew 28 sierpnia, 11:00
Figiel 18 (k), 78, Masny 28, Bujniak 52 - Poszalski 62, Końko 85, Świętochowski 88
Pilica Białobrzegi 0-3 Nadnarwianka Pułtusk 29 sierpnia, 17:00
Rembowski 7, 68, 88
Żbik Nasielsk 3-4 KS Piaseczno 28 sierpnia, 17:00
Anisiewicz 38, Eresaba 60, Unierzyski 84 - Kołakowski 2, 48, 90, Kobza 30
Dolcan Ząbki 4-1 KS Łomianki 28 sierpnia, 16:00
D.Wysocki 18 (k), 36 (k), 69, 80 - Jarzyna 62
KS Warka 3-1 Pogoń Siedlce 29 sierpnia, 17:00
Strąg 21, Malinowski 42, Jończyk 70 - Firus 16
Narew Ostrołęka 3-1 Wisła II Płock 28 sierpnia, 17:00
Truszkowski 56 (k), 72, Wyrębek 68 - Zaremba 86
Delta Warszawa 4-1 Szydłowianka Szydłowiec 28 sierpnia, 16:00
Rokicki 75 (k), Borkowski 77, 86, Orlikowski 80 - Sykuła 48

Kolejka 6 - 4-5 września

Polonia II Warszawa 3-2 Szydłowianka Szydłowiec 4 września, 12:00
Nowakowski 27, 78, Surdykowski 52 - Dohojda 8, Sasal 88
Wisła II Płock 1-3 Delta Warszawa 4 września, 11:00
Jarmuż 81 - Orlikowski 40, 54, Rokicki 62
Pogoń Siedlce 2-2 Narew Ostrołęka 4 września, 11:00
Florczuk 11 (k), Molski 63 - Truszkowski 36, 84 (k)
KS Łomianki 1-3 KS Warka 4 września, 13:00
Bartosiewicz 44 - Jarzyna 29 (s), Jaskólski 60, Jończyk 69
KS Piaseczno 0-0 Dolcan Ząbki 4 września, 11:00
Nadnarwianka Pułtusk 1-2 Żbik Nasielsk 4 września, 16:00
Miąszkiewicz 40 - Eresaba 23, 59
Mazur Karczew 2-1 Pilica Białobrzegi 4 września, 16:30
Zegarek 42, Przybysz 80 - Klimkowski 36
GLKS Nadarzyn 4-1 Olimpia Warszawa 4 września, 13:00
Mikulski 31, Włódarczyk 38, Romanowski 81, Szczęsny 85 - Figiel 24
Korona Góra Kalwaria 0-2 Kasztelan Sierpc 7 września, 16:30
Obczyński 47, Sudomir 82

Kolejka 7 - 11-12 września

Kasztelan Sierpc 1-3 Polonia II Warszawa 11 września, 11:00
Mouzie 51 - Kobierecki 38, Mazurkiewicz 39, Kuś 62
Olimpia Warszawa 3-2 Korona Góra Kalwaria 11 września, 11:00
Masny 30, 48, Żyliński 38 - Jankowski 75, Grzywna 82
Pilica Białobrzegi 0-3 GLKS Nadarzyn 12 września, 14:00
Mikulski 8, 67, Paluchowski 48
Żbik Nasielsk 0-0 Mazur Karczew 11 września, 16:30
Dolcan Ząbki 3-1 Nadnarwianka Pułtusk 11 września, 16:00
Michalczyk 36, Redel 55, D.Wysocki 72 - Zubrzycki 45
KS Warka 1-2 KS Piaseczno 12 września, 16:00
Kalinka 80 - Kopczyński 18, Kołakowski 40
Narew Ostrołęka 1-1 KS Łomianki 11 września, 16:00
Pyskło 10 - Koza 23
Delta Warszawa 7-1 Pogoń Siedlce 11 września, 16:00
Rokicki 15 (k), 26 (k), Orlikowski 20, 56, Maciej Rybaczuk 44, Marcin Bogucki 65, Grochowalski 86 - Firus 23
Szydłowianka Szydłowiec 1-1 Wisła II Płock 11 września, 16:00
Sykuła 10 - Grudzień 55

Kolejka 8 - 18-19 września

Polonia II Warszawa 3-0 Wisła II Płock 19 września, 16:00
Surdykowski 80, 86, 87
Pogoń Siedlce 3-1 Szydłowianka Szydłowiec 18 września, 16:00
Firus 16, 83 (k), Cabaj 24 - Sykuła 48
KS Łomianki 0-1 Delta Warszawa 18 września, 15:00
Maciej Rybaczuk 79
KS Piaseczno 2-1 Narew Ostrołęka 18 września, 11:00
Kobza 43, Kopczyński 78 (k) - Truszkowski 55
Nadnarwianka Pułtusk 1-0 KS Warka 18 września, 16:00
Zubrzycki 90
Mazur Karczew 2-1 Dolcan Ząbki 18 września, 16:00
Końko 17, Zegarek 74 - Michalczyk 3
GLKS Nadarzyn 6-2 Żbik Nasielsk 18 września, 12:30
Rogowski 10, Włódarczyk 44 (k), Koniarek 80, Romanowski 88, Szczęsny 89, Mikulski 90 - Sazonowicz 45, Eresaba 60
Korona Góra Kalwaria 0-0 Pilica Białobrzegi 18 września, 16:00
Kasztelan Sierpc 0-0 Olimpia Warszawa 18 września, 16:00

Kolejka 9 - 25-26 września

Olimpia Warszawa 2-0 Polonia II Warszawa 25 września, 11:00
Bujniak 20, Niklewicz 60
Pilica Białobrzegi 2-0 Kasztelan Sierpc 26 września, 16:00
Niedziela 71, Klimkowski 90
Żbik Nasielsk 3-2 Korona Góra Kalwaria 25 września, 15:30
Anisiewicz 17, Eresaba 69, Sazonowicz 71 - M.Milewski 31, Romański 60
Dolcan Ząbki 1-1 GLKS Nadarzyn 25 września, 15:30
D.Wysocki 90 - Włódarczyk 83
KS Warka 1-1 Mazur Karczew 26 września, 16:00
Kalinka 41 - Głąbicki 20
Narew Ostrołęka 2-0 Nadnarwianka Pułtusk 26 września, 15:00
Strzeżysz 23, Ngody 60
Delta Warszawa 0-1 KS Piaseczno 25 września, 16:00
Kołakowski 16
Szydłowianka Szydłowiec 3-0 KS Łomianki 26 września, 16:00
Stąpor 37, Sykuła 68, Gawor 80
Wisła II Płock 1-1 Pogoń Siedlce 26 września, 15:00
Jarmuż 18 - Ogórek 75

Kolejka 10 - 2-3 października

Polonia II Warszawa 1-3 Pogoń Siedlce 3 października, 16:00
Jarosiewicz 44 (k) - Kwiatkowski 5, Florczuk 17 (k), Molski 71
KS Łomianki 1-1 Wisła II Płock 2 października, 15:00
Koza 70 (k) - Zaremba 67
KS Piaseczno 0-0 Szydłowianka Szydłowiec 2 października, 11:00
Nadnarwianka Pułtusk 2-1 Delta Warszawa 2 października, 15:00
Białowicz 11, Salamon 41 (k) - Eibl 21
Mazur Karczew 3-1 Narew Ostrołęka 2 października, 15:00
Wójcik 85, Baca 90 (k), 90 (k) - Wyrębek 78
GLKS Nadarzyn 2-1 KS Warka 2 października, 11:30
Włódarczyk 24 (k), 78 (k) - Kalinka 33
Korona Góra Kalwaria 0-3 Dolcan Ząbki 3 października, 15:00
D.Wysocki 28, Piwko 37, Stańczyk 90 (k)
Kasztelan Sierpc 1-1 Żbik Nasielsk 2 października, 15:00
Czubak 42 - Anisiewicz 74
Olimpia Warszawa 2-0 Pilica Białobrzegi 2 października, 11:00
Figiel 51, Kurmanowski 83

Kolejka 11 - 9-10 października

Pilica Białobrzegi 2-4 Polonia II Warszawa 10 października, 15:00
Sobolewski 48 (s), Klimkowski 64 - Kotwica 30, Kozioł 50, Surdykowski 57, Piątek 85
Żbik Nasielsk 3-2 Olimpia Warszawa 9 października, 15:00
Sazonowicz 27 (k), 59, Eresaba 79 - Kurmanowski 1, 22
Dolcan Ząbki 6-1 Kasztelan Sierpc 9 października, 15:00
D.Wysocki 4, 51, Pikulski 38, Piwko 64, 80, Stańczyk 72 - Sudomir 53 (k)
KS Warka 1-1 Korona Góra Kalwaria 10 października, 15:00
P.Bolek 66 - Romański 90
lub Gromadziński dla Korony
Narew Ostrołęka 3-0 GLKS Nadarzyn 9 października, 15:00
Wargulewski 23, Truszkowski 32, Wyrębek 41
Delta Warszawa 4-2 Mazur Karczew 9 października, 15:00
Maciej Rybaczuk 12, Eibl 45, 70, Marcin Bogucki 88 - Końko 14, Świętochowski 90
Szydłowianka Szydłowiec 1-1 Nadnarwianka Pułtusk 10 października, 15:00
Janik 37 - Salamon 21 (k)
Wisła II Płock 4-1 KS Piaseczno 9 października, 11:00
Branfiłow 10, Jarmuż 30, Mierzejewski 45, 80 - Kobza 68
lub Kopczyński dla Piaseczna
Pogoń Siedlce 4-0 KS Łomianki 9 października, 15:00
Florczuk 31 (k), 65, Kwiatkowski 69, Firus 86 (k)

Kolejka 12 - 16-17 października

Polonia II Warszawa 5-0 KS Łomianki 17 października, 13:30
Jarosiewicz 31, 75, Kotwica 45, Witkowski 52 (s), Kanu 82
KS Piaseczno 2-3 Pogoń Siedlce 16 października, 11:00
Kłosiewicz 3, 25 - Guzek 28, 58, Cabaj 40
Nadnarwianka Pułtusk 2-0 Wisła II Płock 16 października, 15:00
Miąszkiewicz 27, Białowicz 79
Mazur Karczew 1-2 Szydłowianka Szydłowiec 16 października, 15:00
Końko 46 - Tomczyk 80, Krakowiak 86
GLKS Nadarzyn 1-2 Delta Warszawa 16 października, 15:00
Ł.Zalewski I 88 - Skorża 20, Eibl 38
Korona Góra Kalwaria 3-1 Narew Ostrołęka 16 października, 15:00
M.Milewski 40, 71, Kowalski 90 - Wyrębek 54
Kasztelan Sierpc 1-2 KS Warka 16 października, 16:00
Dzięgielewski 11 - R.Senator 43 (k), P.Bolek 54
Olimpia Warszawa 0-4 Dolcan Ząbki 16 października, 11:00
Stańczyk 47, Muzyka 54, D.Wysocki 68, 79 (k)
Pilica Białobrzegi 2-2 Żbik Nasielsk 17 października, 15:00
Sielski 77, Karolewski 82 - Markiewicz 53, Unierzyski 61

Kolejka 13 - 23-24 października

Żbik Nasielsk 0-4 Polonia II Warszawa 23 października, 14:00
Jarosiewicz 7, 21, 27, 90
Dolcan Ząbki 2-0 Pilica Białobrzegi 23 października, 14:00
Odzimek 18, Muzyka 84
KS Warka 2-1 Olimpia Warszawa 24 października, 15:00
P.Bolek 23, Osiński 65 - Figiel 35
Narew Ostrołęka 2-0 Kasztelan Sierpc 23 października, 13:00
Wyrębek 61, Ngody 82
Delta Warszawa 6-1 Korona Góra Kalwaria 23 października, 15:00
Orlikowski 11, Eibl 28, 47, Borkowski 30, Marcin Bogucki 35, 61 - M.Milewski 67
Szydłowianka Szydłowiec 1-1 GLKS Nadarzyn 24 października, 15:00
M.Kowalczyk 11 - Koniarek 50
Wisła II Płock 1-3 Mazur Karczew 24 października, 11:00
Peszko 20 - Przybysz 49, Zegarek 59, Branfiłow 70 (s)
Pogoń Siedlce 1-1 Nadnarwianka Pułtusk 23 października, 14:00
Cabaj 86 - Rembowski 4
KS Łomianki 1-1 KS Piaseczno 23 października, 13:00
M.Kucharski 52 - Podoliński 33

Kolejka 14 - 30-31 października

Polonia II Warszawa 0-0 KS Piaseczno 31 października, 13:00
Nadnarwianka Pułtusk 3-2 KS Łomianki 30 października, 14:00
Białowicz 10, Miąszkiewicz 32, Salamon 65 - Obi 13, Koza 31
Mazur Karczew 3-2 Pogoń Siedlce 30 października, 14:00
Przybysz 4, Wójcik 12, Zegarek 23 - Ogórek 55, M.Kozłowski 68
GLKS Nadarzyn 3-2 Wisła II Płock 30 października, 14:00
Mikulski 38, Rogowski 42, Wojciechowski 88 - Pesta 7, Mierzejewski 21
Korona Góra Kalwaria 1-4 Szydłowianka Szydłowiec 30 października, 14:00
A.Zalewski 28 - Krakowiak 9, 34, 46, Dohojda 41 (k)
Kasztelan Sierpc 1-4 Delta Warszawa 30 października, 14:00
Lemanowicz 41 (k) - Eibl 27, Marcin Bogucki 32, Rawa 68, Maciej Rybaczuk 89
Olimpia Warszawa 2-1 Narew Ostrołęka 30 października, 11:00
Figiel 5, Wróbel 20 - Waleszczyk 83
Pilica Białobrzegi 0-1 KS Warka 31 października, 14:00
P.Bolek 3
Żbik Nasielsk 0-0 Dolcan Ząbki 30 października, 14:00

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Dolcan Ząbki 2-2 Polonia II Warszawa 6 listopada, 13:30
Rzepecki 2 (k), Michalczyk 55 - Kanu 11, Piątek 50
KS Warka 1-1 Żbik Nasielsk 7 listopada, 13:30
Laskowiecki 78 - Sazonowicz 90
Narew Ostrołęka 2-1 Pilica Białobrzegi 6 listopada, 13:00
Pyskło 50, Truszkowski 79 - Sztobryn 35
Delta Warszawa 2-1 Olimpia Warszawa 6 listopada
Maciej Rybaczuk 8, Rokicki 52 (k) - Papiewski 50 (k)
Szydłowianka Szydłowiec 2-1 Kasztelan Sierpc 7 listopada, 13:00
M.Kowalczyk 75, Janik 85 - Bielecki 40
Wisła II Płock 6-1 Korona Góra Kalwaria 7 listopada, 11:00
Branfiłow 6, Mierzejewski 26, 90, Grudzień 51, Pędzierski 69, Figacz 85 - Jarosz 14
Pogoń Siedlce 1-2 GLKS Nadarzyn 6 listopada, 13:00
Firus 45 - Pastewka 52, Szczęsny 55
KS Łomianki 3-3 Mazur Karczew 7 listopada, 13:30
M.Kucharski 34, Koza 45, 80 - Przybysz 17, 90, Końko 51
KS Piaseczno 5-2 Nadnarwianka Pułtusk 6 listopada, 11:00
Kołakowski 6, 16, 27, Podoliński 70, Kopczyński 84 (k) - Cytloch 24 (s), Białowicz 34

Kolejka 16 - 13-14 listopada

Polonia II Warszawa 1-0 Nadnarwianka Pułtusk 14 listopada, 13:00
Kanu 12
Mazur Karczew 0-0 KS Piaseczno 13 listopada, 13:00
GLKS Nadarzyn 3-0 KS Łomianki 13 listopada, 11:00
Szczęsny 14, Gadziała 68, Paluchowski 75
Korona Góra Kalwaria 0-7 Pogoń Siedlce 13 listopada, 13:00
Krupa 20, 79, Florczuk 57 (k), 88, Firus 64, M.Kozłowski 77, Wereda 90
Kasztelan Sierpc 1-2 Wisła II Płock 13 listopada, 13:00
Lemanowicz 65 (k) - Pędzierski 7, Zaremba 77
Olimpia Warszawa 1-1 Szydłowianka Szydłowiec 13 listopada, 11:00
Papiewski 25 - Gawor 15
Pilica Białobrzegi 2-4 Delta Warszawa 14 listopada, 13:00
Krzemiński 12, Śniegocki 69 - Eibl 28, Marcin Bogucki 56, Orlikowski 66, 71
Żbik Nasielsk 1-1 Narew Ostrołęka 13 listopada, 13:00
Lewandowski 67 - Pyskło 39
Dolcan Ząbki 2-0 KS Warka 13 listopada, 13:00
Dadacz 28, D.Wysocki 59

Kolejka 17 - 20-21 listopada

KS Warka 1-0 Polonia II Warszawa 28 listopada, 13:00
R.Senator 23 (k)
Narew Ostrołęka 0-2 Dolcan Ząbki 20 listopada, 13:20
Muzyka 2, Michalczyk 43
mecz rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu wypadku samochodowego z udziałem sędziów
Delta Warszawa 7-0 Żbik Nasielsk 27 listopada, 13:00
Borkowski 11, Marcin Bogucki 56, 82, 87, Rokicki 59, Mikołaj Rybaczuk 80, Eibl 89
Szydłowianka Szydłowiec 1-1 Pilica Białobrzegi 27 listopada, 12:00
M.Kowalczyk 82 - Śniegocki 77
w pierwotnym terminie (21 listopada, 13:00) nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
Wisła II Płock 5-2 Olimpia Warszawa 21 listopada, 11:00
Szabrański 2, Kazimierczak 10, Ząbecki 33, Grudzień 89, 90 - Kurmanowski 18, Wróbel 63
Pogoń Siedlce 2-0 Kasztelan Sierpc 20 listopada, 13:45
Florczuk 55, Krupa 88
mecz rozpoczął się ze 105-minutowym opóźnieniem w związku z koniecznością uprzedniego odśnieżenia boiska
KS Łomianki 6-2 Korona Góra Kalwaria 27 listopada, 13:00
Jarzyna 33, Witkowski 55 (k), M.Kucharski 56, 60, Bartosiewicz 68, Czubiński 89 - Madej 74, Jankowski 85
w pierwotnym terminie (20 listopada, 13:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska
KS Piaseczno 3-3 GLKS Nadarzyn 27 listopada, 11:00
Cytloch 20, 90, Kopczyński 57 - Włódarczyk 12 (k), Balter 40 (s), Koniarek 75
Nadnarwianka Pułtusk 0-2 Mazur Karczew 20 listopada, 13:00
Przybysz 31, 42

Kolejka 18 - 27 kwietnia

KS Warka 2-0 Narew Ostrołęka 27 kwietnia, 17:00
Osiński 27 (k), Kalinka 55
Polonia II Warszawa 3-1 Mazur Karczew 27 kwietnia, 17:00
Kluzek 28, Doroş 31, 65 - Saliou 51
w Karczewie
Nadnarwianka Pułtusk 0-1 GLKS Nadarzyn 27 kwietnia, 17:00
Romanowski 23
KS Piaseczno 4-0 Korona Góra Kalwaria 27 kwietnia, 18:00
Senator 20, 22, Niemiro 58, Cytloch 85
KS Łomianki 3-0 Kasztelan Sierpc 27 kwietnia, 17:00
Koza 71, 73, Rakowski 90
Pogoń Siedlce 2-0 Olimpia Warszawa 27 kwietnia, 17:00
Cabaj 44, Florczuk 64
Wisła II Płock 3-5 Pilica Białobrzegi 27 kwietnia, 17:00
Figacz 18, Peszko 47, Narodzonek 71 - Śniegocki 2, 20, 69, 90, Siara 55
Szydłowianka Szydłowiec 3-0 Żbik Nasielsk 27 kwietnia, 17:00
A.Koniarczyk 17, Wiśnios 80, M.Kowalczyk 90
Delta Warszawa 0-1 Dolcan Ząbki 11 maja, 17:30
D.Wysocki 30

Kolejka 19 - 20 kwietnia

Narew Ostrołęka 2-0 Polonia II Warszawa 20 kwietnia, 17:00
Ngody 35, Pyskło 41
KS Warka 1-1 Delta Warszawa 20 kwietnia, 17:00
Myszyński 62 - Eibl 63
Dolcan Ząbki 0-1 Szydłowianka Szydłowiec 20 kwietnia, 17:00
M.Kowalczyk 68
Żbik Nasielsk 2-1 Wisła II Płock 20 kwietnia, 17:00
Sazonowicz 46, Eresaba 56 - Tomczyk 78
Pilica Białobrzegi 2-1 Pogoń Siedlce 20 kwietnia, 17:00
Puźniak 60, Siara 90 (k) - Florczuk 32
Olimpia Warszawa 3-1 KS Łomianki 20 kwietnia, 17:00
Hapak 2, P.Kowalczyk 25, Figiel 83 - Kerdzewadze 89
Kasztelan Sierpc 0-0 KS Piaseczno 20 kwietnia, 17:00
Korona Góra Kalwaria 1-6 Nadnarwianka Pułtusk 20 kwietnia, 17:00
Kochański 70 - Parszewski 4, Kanu 20, 27, Białowicz 37, Miąszkiewicz 58, Rembowski 60
GLKS Nadarzyn 2-0 Mazur Karczew 20 kwietnia, 17:00
Koniarek 25 (k), Paluchowski 45

Kolejka 20 - 24-26 marca

Polonia II Warszawa 0-0 GLKS Nadarzyn 26 marca, 14:00
w Nadarzynie
Mazur Karczew 13-0 Korona Góra Kalwaria 24 marca, 15:30
Saliou 12, Wójcik 21, Kopeć 32, Zegarek 38, Świętochowski 45, 73, 78, 84, Głąbicki 57, Końko 69, 74, Zieliński 71, 90
Nadnarwianka Pułtusk 5-0 Kasztelan Sierpc 25 marca, 15:30
Ausfeld 7, Kanu 33, Salamon 57, 63, 76
KS Piaseczno 3-1 Olimpia Warszawa 12 kwietnia, 17:00
Kołakowski 70, Dudek 78, Pacholski 85 - Niklewicz 90 (k)
w pierwotnym terminie (25 marca, 16:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska
KS Łomianki 1-0 Pilica Białobrzegi 25 marca, 15:00
Koza 85
Pogoń Siedlce 0-0 Żbik Nasielsk 26 marca, 12:00
Wisła II Płock 1-1 Dolcan Ząbki 24 marca, 15:30
Studen 78 - Dadacz 14
Szydłowianka Szydłowiec 1-0 KS Warka 26 marca, 13:00
M.Kowalczyk 26
Delta Warszawa 1-2 Narew Ostrołęka 24 marca, 15:30
Rokicki 68 - Truszkowski 13, Strzeżysz 32

Kolejka 21 - 2-3 kwietnia

Delta Warszawa 0-0 Polonia II Warszawa 2 kwietnia, 15:30
Narew Ostrołęka 1-0 Szydłowianka Szydłowiec 11 maja, 18:45
Rudziński 24
mecz rozpoczął się z 75-minutowym opóźnieniem
KS Warka 2-2 Wisła II Płock 2 kwietnia, 16:00
P.Bolek 10, 25 - Klimek 17, Machowski 43
lub drugi gol dla Wisły II Klimka
Dolcan Ząbki 3-1 Pogoń Siedlce 2 kwietnia, 15:30
Muzyka 12, D.Wysocki 34, Czeleń 56 - Krupa 78
Żbik Nasielsk 2-1 KS Łomianki 2 kwietnia, 15:00
Sazonowicz 9, Krzyczkowski 26 - Koza 43
Pilica Białobrzegi 2-1 KS Piaseczno 11 maja, 17:30
Puźniak 18, M.Oczkowski 55 - Kołakowski 45
Olimpia Warszawa 1-0 Nadnarwianka Pułtusk 2 kwietnia, 11:00
Felski 77
Kasztelan Sierpc 2-4 Mazur Karczew 2 kwietnia, 16:00
Lemanowicz 33 (k), Włoczewski 68 - Świętochowski 2, Zegarek 45, Głąbicki 69, Zieliński 81
Korona Góra Kalwaria 0-6 GLKS Nadarzyn 2 kwietnia, 15:30
Włódarczyk 3 (k), Wojciechowski 13, Mikulski 43, Paluchowski 45, Winek 56, Ura 58

Kolejka 22 - 9-10 kwietnia

Polonia II Warszawa 2-0 Korona Góra Kalwaria 10 kwietnia, 14:00
Kluzek 20, Pawłowski 65 (k)
GLKS Nadarzyn 2-0 Kasztelan Sierpc 9 kwietnia, 12:00
Włódarczyk 40 (k), Ł.Zalewski I 64
Mazur Karczew 1-0 Olimpia Warszawa 9 kwietnia, 15:30
Wasiłkiewicz 71 (s)
Nadnarwianka Pułtusk 1-2 Pilica Białobrzegi 9 kwietnia, 16:00
Salamon 87 - Puźniak 39, 60
KS Piaseczno 2-2 Żbik Nasielsk 9 kwietnia, 11:00
Pacholski 12, Kołakowski 41 - Sazonowicz 26, Markiewicz 71
KS Łomianki 0-1 Dolcan Ząbki 12 kwietnia, 17:00
Rzepecki 21 (k)
Pogoń Siedlce 1-1 KS Warka 9 kwietnia, 15:00
Krupa 57 - Kalinka 84
Wisła II Płock 1-0 Narew Ostrołęka 10 kwietnia, 11:00
Figacz 3
Szydłowianka Szydłowiec 3-1 Delta Warszawa 10 kwietnia, 14:30
Krakowiak 15, Janik 26, K.Koniarczyk 90 - Maciej Rybaczuk 84

Kolejka 23 - 16-17 kwietnia

Szydłowianka Szydłowiec 1-1 Polonia II Warszawa 16 kwietnia, 15:00
M.Kowalczyk 81 - Piątek 80
Delta Warszawa 2-1 Wisła II Płock 16 kwietnia, 16:00
Eibl 24, Michał Taras 79 - Żółtkowski 89
Narew Ostrołęka 3-2 Pogoń Siedlce 16 kwietnia, 16:00
T.Sadłowski 14, 55, Sudy 90 - Krupa 48, Cabaj 85
KS Warka 0-0 KS Łomianki 16 kwietnia, 16:00
Dolcan Ząbki 1-1 KS Piaseczno 16 kwietnia, 16:00
Rzepecki 71 (k) - Dudek 80
Żbik Nasielsk 0-1 Nadnarwianka Pułtusk 16 kwietnia, 15:30
Rembowski 88
Pilica Białobrzegi 0-1 Mazur Karczew 17 kwietnia, 16:00
Zegarek 34
Olimpia Warszawa 0-3 GLKS Nadarzyn 16 kwietnia, 11:00
Koniarek 26, Włódarczyk 30 (k), Mikulski 87
Kasztelan Sierpc 3-0 Korona Góra Kalwaria 16 kwietnia
(wo)
Niedzielak 40, Erzin 44, Bielecki 70 - Leśniak 72
na boisku 3-1

Kolejka 24 - 23-24 kwietnia

Polonia II Warszawa 0-1 Kasztelan Sierpc 24 kwietnia, 14:00
Dzięgielewski 73
Korona Góra Kalwaria 0-7 Olimpia Warszawa 23 kwietnia, 16:00
Masny 5, Hapak 10, 34, P.Kowalczyk 18, Felski 57, 62, 79
GLKS Nadarzyn 3-0 Pilica Białobrzegi 23 kwietnia, 13:00
Paluchowski 33, Sokół 46, Zbrzeźniak 74
Mazur Karczew 1-3 Żbik Nasielsk 23 kwietnia, 16:00
Trzeciak 38 - Markiewicz 72, M.Gumowski 78, M.Kwiatkowski 83
Nadnarwianka Pułtusk 1-2 Dolcan Ząbki 23 kwietnia, 13:00
Kanu 77 - Piorun 59, D.Wysocki 90
lub bramka dla Nadnarwianki Rembowskiego; lub druga bramka dla Dolcanu po samobójczym strzale Wełny
KS Piaseczno 1-2 KS Warka 23 kwietnia, 11:00
Dudek 31 - P.Bolek 45, Jończyk 77
KS Łomianki 0-2 Narew Ostrołęka 23 kwietnia, 15:00
Słowik 35, 73
Pogoń Siedlce 0-4 Delta Warszawa 24 kwietnia, 16:00
Rokicki 28, Jankowski 33, Marcin Bogucki 62, Kolasa 89
Wisła II Płock 3-0 Szydłowianka Szydłowiec 24 kwietnia, 13:00
Ząbecki 27, 82, Bagiński 77

Kolejka 25 - 30 kwietnia-1 maja

Wisła II Płock 0-1 Polonia II Warszawa 30 kwietnia, 11:00
Piątek 65
Szydłowianka Szydłowiec 0-0 Pogoń Siedlce 30 kwietnia, 16:00
Delta Warszawa 4-1 KS Łomianki 30 kwietnia, 16:30
Lewandowski 44, Rokicki 62, Eibl 78, Mikołaj Rybaczuk 85 - M.Kucharski 7
Narew Ostrołęka 3-0 KS Piaseczno 30 kwietnia, 16:35
Pyskło 3, Truszkowski 47 (k), A.Kamiński 75
mecz rozpoczął się z 35-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia ekipy gości
KS Warka 0-2 Nadnarwianka Pułtusk 30 kwietnia, 17:00
Rembowski 21, Dobrowolski 82
Dolcan Ząbki 4-0 Mazur Karczew 30 kwietnia, 16:30
D.Wysocki 18, Piorun 62, Michalczyk 78, 86
Żbik Nasielsk 3-4 GLKS Nadarzyn 30 kwietnia, 16:00
Obi 6, Markiewicz 61, Załoga 67 - Kordowski 4 (s), Gajewski 33, Sokół 36, Zbrzeźniak 39
Pilica Białobrzegi 5-1 Korona Góra Kalwaria 30 kwietnia, 17:00
Puźniak 9, Śniegocki 36, 40, Dziewicki 68, Rosłaniec 69 - Jarosz 84
Olimpia Warszawa 5-1 Kasztelan Sierpc 30 kwietnia, 11:00
Figiel 22, Hapak 49, 56, Felski 51, Masny 76 - Trzciński 12

Kolejka 26 - 3-4 maja

Polonia II Warszawa 3-0 Olimpia Warszawa 3 maja, 11:00
Wróblewski 47, Piątek 55, Potera 69
stadion Olimpii
Kasztelan Sierpc 1-2 Pilica Białobrzegi 3 maja, 16:00
Cichosz 1 - K.Oczkowski 35, Śniegocki 60 (k)
Korona Góra Kalwaria 0-9 Żbik Nasielsk 3 maja, 16:30
Obi 4 (k), T.Gumowski 5, Załoga 6, 30, Brakowiecki 44, M.Gumowski 53, Unierzyski 60, Olbryś 80, 85
GLKS Nadarzyn 1-1 Dolcan Ząbki 3 maja, 12:00
Mikulski 33 - Michalczyk 59
Mazur Karczew 0-0 KS Warka 4 maja, 17:00
Nadnarwianka Pułtusk 1-2 Narew Ostrołęka 3 maja, 16:00
Parszewski 60 - Truszkowski 51, 73
KS Piaseczno 0-1 Delta Warszawa 3 maja, 11:00
Maciej Rybaczuk 76
KS Łomianki 2-0 Szydłowianka Szydłowiec 3 maja, 16:00
Wojtczak 71, Edem 90
Pogoń Siedlce 1-0 Wisła II Płock 3 maja, 16:00
M.Kozłowski 66

Kolejka 27 - 7-8 maja

Pogoń Siedlce 1-0 Polonia II Warszawa 8 maja, 17:00
Demczenko 34
Wisła II Płock 3-1 KS Łomianki 8 maja, 16:00
Klimek 24, Peszko 35, Studen 75 (k) - Wojtczak 30
Szydłowianka Szydłowiec 2-1 KS Piaseczno 8 maja, 16:00
K.Koniarczyk 36, A.Koniarczyk 90 - Jasieniecki 76
Delta Warszawa 1-3 Nadnarwianka Pułtusk 7 maja, 16:30
Lewandowski 47 - Rembowski 18, 63, Dobrowolski 70
Narew Ostrołęka 5-0 Mazur Karczew 7 maja, 16:00
Truszkowski 34 (k), 81, 83, Grzeszczyk 59, Pyskło 85
KS Warka 1-2 GLKS Nadarzyn 7 maja, 17:00
P.Bolek 71 - Mikulski 70, Sokół 80
Dolcan Ząbki 3-0 Korona Góra Kalwaria 7 maja, 16:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz nie mogąc skompletować składu
Żbik Nasielsk 3-1 Kasztelan Sierpc 7 maja, 16:00
Sazonowicz 49, Załoga 65, M.Gumowski 73 - Mouzie 41
Pilica Białobrzegi 2-0 Olimpia Warszawa 8 maja, 16:00
Puźniak 37, Śniegocki 90

Kolejka 28 - 14-15 maja

Polonia II Warszawa 3-2 Pilica Białobrzegi 15 maja, 14:00
Chomicki 42, Potera 60, 80 - Śniegocki 1, Puźniak 28
Olimpia Warszawa 2-0 Żbik Nasielsk 14 maja, 11:00
Kurmanowski 41, Felski 71
Kasztelan Sierpc 0-2 Dolcan Ząbki 14 maja, 17:00
B.Grodzki 19, D.Wysocki 21
Korona Góra Kalwaria 2-4 KS Warka 14 maja, 17:00
Kulesza 7, 11 - Osiński 2 (k), P.Bolek 28, 63, Madej 87
GLKS Nadarzyn 1-0 Narew Ostrołęka 14 maja, 11:00
Bilke 19
Mazur Karczew 3-0 Delta Warszawa 14 maja, 17:00
Zegarek 23, A.Milewski 35, Baca 69 (k)
Nadnarwianka Pułtusk 4-1 Szydłowianka Szydłowiec 14 maja, 16:00
Salamon 19, 44 (k), Rembowski 50, 87 - Dohojda 42 (k)
KS Piaseczno 2-0 Wisła II Płock 14 maja, 11:00
Krakowiak 25 (s), Bogacki 61
KS Łomianki 2-0 Pogoń Siedlce 14 maja, 16:00
M.Kucharski 24, Pietruczuk 82

Kolejka 29 - 18 maja

KS Łomianki 4-1 Polonia II Warszawa 18 maja, 17:00
Wojtczak 11, Kowalik 35, 69, Daniel 54 - Kobierecki 42
Pogoń Siedlce 2-3 KS Piaseczno 18 maja, 17:00
Cabaj 65, Demczenko 71 - Niemiro 23, Senator 40, Kobza 87
Wisła II Płock 1-2 Nadnarwianka Pułtusk 18 maja, 16:00
Pesta 17 - Miąszkiewicz 41, Rembowski 60
Szydłowianka Szydłowiec 1-4 Mazur Karczew 18 maja, 16:00
Wiśnios 35 - Zegarek 9, 48, 87, Kopeć 63
lub pierwszy gol Zegarka w 25. minucie
Delta Warszawa 6-3 GLKS Nadarzyn 18 maja, 17:00
Lewandowski 4, 12, Marcin Bogucki 18, Michał Taras 25, 35, Marcin Taras 88 - Ł.Zalewski I 28, Witkowski 69, Bilke 85
Narew Ostrołęka 8-0 Korona Góra Kalwaria 18 maja, 17:00
Truszkowski 20 (k), 60, 63, Słowik 42, Strzeżysz 50, Pyskło 74, Krupka 89, A.Kamiński 90
KS Warka 5-0 Kasztelan Sierpc 18 maja, 17:00
Madej 42, Laskowiecki 56, Osiński 57 (k), Strąg 70, Prokopczyk 80
Dolcan Ząbki 5-0 Olimpia Warszawa 18 maja, 17:00
D.Wysocki 50, 59, Pikulski 73, Muzyka 88, Czeleń 90
Żbik Nasielsk 2-0 Pilica Białobrzegi 18 maja, 17:00
Eresaba 59, Bącik 66

Kolejka 30 - 21-22 maja

Polonia II Warszawa 1-0 Żbik Nasielsk 22 maja, 14:00
Chomicki 38
Pilica Białobrzegi 2-1 Dolcan Ząbki 22 maja, 17:00
Śniegocki 40, 53 - D.Wysocki 23
Olimpia Warszawa 3-1 KS Warka 21 maja, 11:00
Felski 19, 64, Hapak 81 - Kalinka 23
lub pierwszy gol Figla
Kasztelan Sierpc 1-2 Narew Ostrołęka 21 maja, 17:00
Lemanowicz 61 (k) - Grzeszczyk 3, T.Sadłowski 7
Korona Góra Kalwaria 0-5 Delta Warszawa 22 maja, 17:00
Mikołaj Rybaczuk 14, Michał Taras 45, 83, K.Rawa 75, Kolasa 86
GLKS Nadarzyn 3-2 Szydłowianka Szydłowiec 21 maja, 17:00
Romanowski 10, 53, Włódarczyk 90 (k) - Sykuła 31, 71
lub pierwszy gol dla Szydłowianki Wiśniosa
Mazur Karczew 0-0 Wisła II Płock 21 maja, 17:00
Nadnarwianka Pułtusk 2-0 Pogoń Siedlce 21 maja, 17:00
Miąszkiewicz 54, Rembowski 86
KS Piaseczno 1-2 KS Łomianki 21 maja, 11:00
Podoliński 88 - Wojtczak 28, M.Kucharski 84

Kolejka 31 - 28-29 maja

KS Piaseczno 4-1 Polonia II Warszawa 7 czerwca, 17:00
Podoliński ?, ?, ?, Dudek ? - nieznany ?
KS Łomianki 3-2 Nadnarwianka Pułtusk 28 maja, 17:00
Koza 39, 50, Kłoskowicz 52 (k) - Miąszkiewicz 14, Kanu 59
Pogoń Siedlce 2-1 Mazur Karczew 29 maja, 17:00
Trojecki 20 (k), Pawlusiewicz 73 - Zegarek 85
Wisła II Płock 4-4 GLKS Nadarzyn 28 maja, 11:00
Figacz 28, Ząbecki 38, Klimek 60 (k), 85 - Włódarczyk 54 (k), Zbrzeźniak 65, 90, Bilke 74
Szydłowianka Szydłowiec 4-0 Korona Góra Kalwaria 29 maja, 17:00
Wiśnios 3, Kowalski 22, Dohojda 32, M.Kowalczyk 90
Delta Warszawa 1-2 Kasztelan Sierpc 28 maja, 17:00
Michał Taras 19 - Trzciński 58, Krzywicki 79
Narew Ostrołęka 3-1 Olimpia Warszawa 29 maja, 17:00
Ngody 33, Słowik 43, Krupka 90 - M.Kamiński 76
KS Warka 0-0 Pilica Białobrzegi 28 maja, 17:00
Dolcan Ząbki 2-1 Żbik Nasielsk 28 maja, 17:00
Rzepecki 52 (k), Piorun 59 - Unierzyski 67

Kolejka 32 - 4-5 czerwca

Polonia II Warszawa 2-3 Dolcan Ząbki 4 czerwca, 14:00
Doroş 20, Mazurkiewicz 35 - D.Wysocki 25, Rzepecki 60 (k), Czeleń 82
Żbik Nasielsk 4-1 KS Warka 4 czerwca, 17:00
Eresaba 17, 47, 77, Sazonowicz 38 - Laskowiecki 43
Pilica Białobrzegi 2-1 Narew Ostrołęka 5 czerwca, 17:00
Śniegocki 16, 72 (k) - Truszkowski 86
Olimpia Warszawa 2-0 Delta Warszawa 4 czerwca, 11:00
Niklewicz 66 (k), M.Kamiński 81
Kasztelan Sierpc 2-1 Szydłowianka Szydłowiec 4 czerwca, 17:00
Mouzie 63, 90 - M.Kowalczyk 23
Korona Góra Kalwaria 1-6 Wisła II Płock 5 czerwca, 11:00
Hanc 55 (k) - Klimek 33, 63, 82, Studen 67, Narodzonek 69, Janus 70
GLKS Nadarzyn 5-1 Pogoń Siedlce 4 czerwca, 11:00
Zbrzeźniak 31, 37, Włódarczyk 43 (k), Kordys 73 (s), Koniarek 83 - Florczuk 70 (k)
Mazur Karczew 1-2 KS Łomianki 4 czerwca, 13:30
Zegarek 83 - Edem 65, 76
Nadnarwianka Pułtusk 2-0 KS Piaseczno 4 czerwca, 17:00
Parszewski 41, Miąszkiewicz 90 (k)

Kolejka 33 - 11 czerwca

Nadnarwianka Pułtusk 5-1 Polonia II Warszawa 11 czerwca, 17:00
Parszewski 4, Salamon 26, Rembowski 40, Elak 72, Ausfeld 75 - nieznany ?
KS Piaseczno 2-1 Mazur Karczew 11 czerwca, 17:00
Podoliński 67, 80 - A.Milewski 9
KS Łomianki 0-1 GLKS Nadarzyn 11 czerwca, 17:00
Zbrzeźniak 72
Pogoń Siedlce 3-0 Korona Góra Kalwaria 11 czerwca, 17:00
Krupa 32, Florczuk 62 (k), M.Kozłowski 82
Wisła II Płock 5-1 Kasztelan Sierpc 11 czerwca, 17:00
nieznany 13, 41, 68, 84, Klimek 76 (k) - Kwiatkowski 90
Szydłowianka Szydłowiec 2-1 Olimpia Warszawa 11 czerwca, 17:00
M.Kowalczyk 31, 65 (k) - Hapak 12
Delta Warszawa 1-3 Pilica Białobrzegi 11 czerwca, 17:00
Orlikowski 24 - Siara 19, Puźniak 58, Rosłaniec 83
Narew Ostrołęka 1-0 Żbik Nasielsk 11 czerwca, 17:00
Truszkowski 90
KS Warka 1-2 Dolcan Ząbki 11 czerwca, 17:00
Jończyk 43 - Piorun 21, Stańczyk 80

Kolejka 34 - 18 czerwca

Polonia II Warszawa 2-2 KS Warka
Potera 14, Chomicki 76 - P.Bolek 28, Buczek 89
Dolcan Ząbki 1-1 Narew Ostrołęka 18 czerwca, 16:00
Piorun 57 - Truszkowski 15
Żbik Nasielsk 5-1 Delta Warszawa
M.Kwiatkowski 28, 35, Załoga 74, Brakowiecki 82, M.Gumowski 87 - Rokicki 44 (k)
Pilica Białobrzegi 1-2 Szydłowianka Szydłowiec 18 czerwca, 16:00
Siara 86 - Janik 28, M.Kowalczyk 31
Olimpia Warszawa 0-3 Wisła II Płock 18 czerwca, 11:00
(wo)
Niklewicz 39 (k), nieznany 70 (s) - Klimek 49, 74
na boisku 2-2
Kasztelan Sierpc 1-1 Pogoń Siedlce 18 czerwca, 16:00
Cichosz 64 - Krupa 1
Korona Góra Kalwaria 2-0 KS Łomianki 18 czerwca, 17:00
Zieliński 30, Jarosz 90
GLKS Nadarzyn 7-0 KS Piaseczno 18 czerwca, 16:00
Ura 2, Mikulski 15, 60, Ł.Zalewski I 19, Zbrzeźniak 51, Bilke 69, Witkowski 88
Mazur Karczew 2-1 Nadnarwianka Pułtusk 18 czerwca, 16:00
Zegarek 77 (k), 89 - Miąszkiewicz 37 (k)

III liga 2004/2005 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))

IV liga 2004/2005 (łódzka)
IV liga 2004/2005 (podlaska)
IV liga 2004/2005 (warmińsko-mazurska)

V liga 2004/2005 (mazowiecka (południe))
V liga 2004/2005 (mazowiecka (północ))

Autor: Tomasz Kuna
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas