[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
28 goli - D.Wysocki (Dolcan Ząbki),
21 goli - Truszkowski (Narew Ostrołęka),
20 goli - Rembowski (Nadnarwianka Pułtusk),
19 goli - Śniegocki (Pilica Białobrzegi),
16 goli - Eresaba (Żbik Nasielsk), Kołakowski (KS Piaseczno), Zegarek (Mazur Karczew),
12 goli - Eibl (Delta Warszawa), M.Kowalczyk (Szydłowianka Szydłowiec), Mikulski (GLKS Nadarzyn), Sazonowicz (Żbik Nasielsk), Włódarczyk (GLKS Nadarzyn),
11 goli - Marcin Bogucki (Delta Warszawa), P.Bolek (KS Warka), Florczuk (Pogoń Siedlce), Koza (KS Łomianki), Salamon (Nadnarwianka Pułtusk),
10 goli - Klimek (Wisła II Płock), Rokicki (Delta Warszawa),
9 goli - Firus (Pogoń Siedlce), Miąszkiewicz (Nadnarwianka Pułtusk), Michalczyk (Dolcan Ząbki), Orlikowski (Delta Warszawa), Pyskło (Narew Ostrołęka),
8 goli - Felski (Olimpia Warszawa), Figiel (Olimpia Warszawa), Kanu (Polonia II Warszawa 3, Nadnarwianka Pułtusk 5), Krupa (Pogoń Siedlce), Podoliński (KS Piaseczno), Przybysz (Mazur Karczew), Puźniak (Pilica Białobrzegi), Zbrzeźniak (GLKS Nadarzyn),
7 goli - Hapak (Olimpia Warszawa), Jarosiewicz (Polonia II Warszawa), Jończyk (KS Warka), Kalinka (KS Warka), Koniarek (GLKS Nadarzyn), Końko (Mazur Karczew), M.Kucharski (KS Łomianki), Lemanowicz (Kasztelan Sierpc), Maciej Rybaczuk (Delta Warszawa), Świętochowski (Mazur Karczew),
6 goli - Białowicz (Nadnarwianka Pułtusk), Cabaj (Pogoń Siedlce), Figacz (Wisła II Płock), Głąbicki (Mazur Karczew), Kobza (KS Piaseczno), Mierzejewski (Wisła II Płock), Paluchowski (KS Łomianki 1, GLKS Nadarzyn 5), Romanowski (GLKS Nadarzyn), Sykuła (Szydłowianka Szydłowiec), Michał Taras (Delta Warszawa),
5 goli - Dohojda (Szydłowianka Szydłowiec), Dudek (KS Piaseczno), Grudzień (Wisła II Płock), Klimkowski (Pilica Białobrzegi), Kopczyński (KS Piaseczno), Krakowiak (Szydłowianka Szydłowiec), Kurmanowski (Olimpia Warszawa), Lewandowski (Żbik Nasielsk 1, Delta Warszawa 4), Masny (Olimpia Warszawa), Mouzie (Kasztelan Sierpc), Muzyka (Dolcan Ząbki), Ngody (Narew Ostrołęka), Niklewicz (Olimpia Warszawa), Piątek (Polonia II Warszawa), Piorun (Dolcan Ząbki), Rzepecki (Dolcan Ząbki), Stańczyk (Dolcan Ząbki), Surdykowski (Polonia II Warszawa), Wyrębek (Narew Ostrołęka), Załoga (Żbik Nasielsk),
4 gole - Bilke (GLKS Nadarzyn), Borkowski (Delta Warszawa), Dzięgielewski (Kasztelan Sierpc), M.Gumowski (Żbik Nasielsk), Janik (Szydłowianka Szydłowiec), Kłosiewicz (KS Piaseczno), M.Kozłowski (Pogoń Siedlce), Markiewicz (Żbik Nasielsk), M.Milewski (Korona Góra Kalwaria), Obi (KS Łomianki 2, Żbik Nasielsk 2), Osiński (KS Warka), Parszewski (Nadnarwianka Pułtusk), Potera (Polonia II Warszawa), T.Sadłowski (Narew Ostrołęka), Siara (Pilica Białobrzegi), Słowik (Narew Ostrołęka), Szczęsny (GLKS Nadarzyn), Unierzyski (Żbik Nasielsk), Wojtczak (KS Łomianki), Ł.Zalewski I (GLKS Nadarzyn), Ząbecki (Wisła II Płock), Zieliński (Mazur Karczew 3, Korona Góra Kalwaria 1),
3 gole - Anisiewicz (Żbik Nasielsk), Baca (Mazur Karczew), Bagiński (Wisła II Płock), Bielecki (Kasztelan Sierpc), Chomicki (Polonia II Warszawa), Cytloch (KS Piaseczno), Czeleń (Dolcan Ząbki), Doroş (Polonia II Warszawa), Edem (KS Łomianki), Jankowski (Korona Góra Kalwaria 2, Delta Warszawa 1), Jarmuż (Wisła II Płock), Jarosz (Korona Góra Kalwaria), M.Kwiatkowski (Żbik Nasielsk), Kwiatkowski (Pogoń Siedlce 2, Kasztelan Sierpc 1), Laskowiecki (KS Warka), Madej (Korona Góra Kalwaria 1, KS Warka 2), Niemiro (KS Piaseczno), Ogórek (Pogoń Siedlce), Peszko (Wisła II Płock), Piwko (Dolcan Ząbki), Mikołaj Rybaczuk (Delta Warszawa), Senator (KS Piaseczno), Sokół (GLKS Nadarzyn), Strzeżysz (Narew Ostrołęka), Studen (Wisła II Płock), Sudomir (Kasztelan Sierpc), Wiśnios (Szydłowianka Szydłowiec), Witkowski (KS Łomianki 1, GLKS Nadarzyn 2), Wojciechowski (GLKS Nadarzyn), Wójcik (Mazur Karczew), Zaremba (Wisła II Płock), Zubrzycki (Nadnarwianka Pułtusk), Zych (Olimpia Warszawa),
2 gole - Ausfeld (Nadnarwianka Pułtusk), Bartnik (KS Łomianki), Bartosiewicz (KS Łomianki), Brakowiecki (Żbik Nasielsk), Branfiłow (Wisła II Płock), Bujniak (Olimpia Warszawa), Cichosz (Kasztelan Sierpc), Dadacz (Dolcan Ząbki), Demczenko (Pogoń Siedlce), Dobrowolski (Nadnarwianka Pułtusk), Elak (Nadnarwianka Pułtusk), Fijołek (Dolcan Ząbki), Gawor (Szydłowianka Szydłowiec), Grzeszczyk (Narew Ostrołęka), Grzywna (Korona Góra Kalwaria), Guzek (Pogoń Siedlce), Jarzyna (KS Łomianki), A.Kamiński (Narew Ostrołęka), M.Kamiński (Olimpia Warszawa), Karolewski (Pilica Białobrzegi), Kluzek (Polonia II Warszawa), Kobierecki (Polonia II Warszawa), Kolasa (Delta Warszawa), A.Koniarczyk (Szydłowianka Szydłowiec), K.Koniarczyk (Szydłowianka Szydłowiec), Kopeć (Mazur Karczew), Kotwica (Polonia II Warszawa), P.Kowalczyk (Olimpia Warszawa), Kowalik (KS Łomianki), Kowalski (Korona Góra Kalwaria 1, Szydłowianka Szydłowiec 1), Krupka (Narew Ostrołęka), Kulesza (Korona Góra Kalwaria), Mazurkiewicz (Polonia II Warszawa), A.Milewski (Mazur Karczew), Molski (Pogoń Siedlce), Narodzonek (Wisła II Płock), Nowakowski (Polonia II Warszawa), Odzimek (Dolcan Ząbki), Olbryś (Żbik Nasielsk), Pacholski (KS Piaseczno), Papiewski (Olimpia Warszawa), Pesta (Wisła II Płock), Pędzierski (Wisła II Płock), Pikulski (Dolcan Ząbki), Rogowski (GLKS Nadarzyn), Romański (Korona Góra Kalwaria), Rosłaniec (Pilica Białobrzegi), Saliou (Mazur Karczew), Sasal (Szydłowianka Szydłowiec), R.Senator (KS Warka), Strąg (KS Warka), Tomczyk (Szydłowianka Szydłowiec 1, Wisła II Płock 1), Trzciński (Kasztelan Sierpc), Ura (GLKS Nadarzyn), Wróbel (Olimpia Warszawa),
1 gol - Aleksandrowicz (Polonia II Warszawa), Balter (KS Piaseczno), Bącik (Żbik Nasielsk), Biernacki (Dolcan Ząbki), Bogacki (KS Piaseczno), P.Bogucki (GLKS Nadarzyn), Buczek (KS Warka), Czubak (Kasztelan Sierpc), Czubiński (KS Łomianki), Daniel (KS Łomianki), De-Flery (Nadnarwianka Pułtusk), Dziewicki (Pilica Białobrzegi), Erzin (Kasztelan Sierpc), Gadziała (GLKS Nadarzyn), Gajewski (GLKS Nadarzyn), Golatowski (Kasztelan Sierpc), Grochowalski (Delta Warszawa), B.Grodzki (Dolcan Ząbki), T.Gumowski (Żbik Nasielsk), Hanc (Korona Góra Kalwaria), Janus (Wisła II Płock), Jasieniecki (KS Piaseczno), Jaskólski (KS Warka), Jędrzejak (Polonia II Warszawa), Kazimierczak (Wisła II Płock), Kerdzewadze (KS Łomianki), Kłoskowicz (KS Łomianki), Kochański (Korona Góra Kalwaria), Kozioł (Polonia II Warszawa), Krzemiński (Pilica Białobrzegi), Krzyczkowski (Żbik Nasielsk), Krzywicki (Kasztelan Sierpc), Kuś (Polonia II Warszawa), Leśniak (Korona Góra Kalwaria), Machowski (Wisła II Płock), Malinowski (KS Warka), Megger (Polonia II Warszawa), Moryc (Polonia II Warszawa), Myszyński (KS Warka), Niedziela (Pilica Białobrzegi), Niedzielak (Kasztelan Sierpc), Nowak (Wisła II Płock), Obczyński (Kasztelan Sierpc), K.Oczkowski (Pilica Białobrzegi), M.Oczkowski (Pilica Białobrzegi), Pastewka (GLKS Nadarzyn), Pawlusiewicz (Pogoń Siedlce), Pawłowski (Polonia II Warszawa), Pietruczuk (KS Łomianki), Plewnia (Polonia II Warszawa), Poszalski (Mazur Karczew), Prokopczyk (KS Warka), Rakowski (KS Łomianki), K.Rawa (Delta Warszawa), Rawa (Delta Warszawa), Redel (Dolcan Ząbki), Rudziński (Narew Ostrołęka), P.Senator (KS Piaseczno), Sielski (Pilica Białobrzegi), Skorża (Delta Warszawa), Stąpor (Szydłowianka Szydłowiec), Sudy (Narew Ostrołęka), Szabrański (Wisła II Płock), Sztobryn (Pilica Białobrzegi), Marcin Taras (Delta Warszawa), Trojecki (Pogoń Siedlce), Trzeciak (Mazur Karczew), Waleszczyk (Narew Ostrołęka), Wargulewski (Narew Ostrołęka), Wereda (Pogoń Siedlce), Winek (GLKS Nadarzyn), Włoczewski (Kasztelan Sierpc), Wróblewski (Polonia II Warszawa), J.Wysocki (Mazur Karczew), A.Zalewski (Korona Góra Kalwaria), Ł.Zalewski II (Nadnarwianka Pułtusk), Żółtkowski (Wisła II Płock), Żyliński (Olimpia Warszawa).

Strzelcy według drużyn:
 
Delta Warszawa: 12 - Eibl, 11 - Marcin Bogucki, 10 - Rokicki, 9 - Orlikowski, 7 - Maciej Rybaczuk, 6 - Michał Taras, 4 - Borkowski, Lewandowski, 3 - Mikołaj Rybaczuk, 2 - Kolasa, 1 - Grochowalski, Jankowski, K.Rawa, Rawa, Skorża, Marcin Taras
Dolcan Ząbki: 28 - D.Wysocki, 9 - Michalczyk, 5 - Muzyka, Piorun, Rzepecki, Stańczyk, 3 - Czeleń, Piwko, 2 - Dadacz, Fijołek, Odzimek, Pikulski, 1 - Biernacki, B.Grodzki, Redel
GLKS Nadarzyn: 12 - Mikulski, Włódarczyk, 8 - Zbrzeźniak, 7 - Koniarek, 6 - Romanowski, 5 - Paluchowski, 4 - Bilke, Ł.Zalewski I, Szczęsny, 3 - Sokół, Wojciechowski, 2 - Rogowski, Ura, Witkowski, 1 - P.Bogucki, Gadziała, Gajewski, Pastewka, Winek
Kasztelan Sierpc: 7 - Lemanowicz, 5 - Mouzie, 4 - Dzięgielewski, 3 - Bielecki, Sudomir, 2 - Cichosz, Trzciński, 1 - Czubak, Erzin, Golatowski, Krzywicki, Kwiatkowski, Niedzielak, Obczyński, Włoczewski
Korona Góra Kalwaria: 4 - M.Milewski, 3 - Jarosz, 2 - Grzywna, Jankowski, Kulesza, Romański, 1 - Hanc, Kochański, Kowalski, Leśniak, Madej, A.Zalewski, Zieliński
KS Łomianki: 11 - Koza, 7 - M.Kucharski, 4 - Wojtczak, 3 - Edem, 2 - Bartnik, Bartosiewicz, Jarzyna, Kowalik, Obi, 1 - Czubiński, Daniel, Kerdzewadze, Kłoskowicz, Paluchowski, Pietruczuk, Rakowski, Witkowski
KS Piaseczno: 16 - Kołakowski, 8 - Podoliński, 6 - Kobza, 5 - Dudek, Kopczyński, 4 - Kłosiewicz, 3 - Cytloch, Niemiro, Senator, 2 - Pacholski, 1 - Balter, Bogacki, Jasieniecki, P.Senator
KS Warka: 11 - P.Bolek, 7 - Jończyk, Kalinka, 4 - Osiński, 3 - Laskowiecki, 2 - Madej, R.Senator, Strąg, 1 - Buczek, Jaskólski, Malinowski, Myszyński, Prokopczyk
Mazur Karczew: 16 - Zegarek, 8 - Przybysz, 7 - Końko, Świętochowski, 6 - Głąbicki, 3 - Baca, Wójcik, Zieliński, 2 - Kopeć, A.Milewski, Saliou, 1 - Poszalski, Trzeciak, J.Wysocki
Nadnarwianka Pułtusk: 20 - Rembowski, 11 - Salamon, 9 - Miąszkiewicz, 6 - Białowicz, 5 - Kanu, 4 - Parszewski, 3 - Zubrzycki, 2 - Ausfeld, Dobrowolski, Elak, 1 - De-Flery, Ł.Zalewski II
Narew Ostrołęka: 21 - Truszkowski, 9 - Pyskło, 5 - Ngody, Wyrębek, 4 - T.Sadłowski, Słowik, 3 - Strzeżysz, 2 - Grzeszczyk, A.Kamiński, Krupka, 1 - Rudziński, Sudy, Waleszczyk, Wargulewski
Olimpia Warszawa: 8 - Felski, Figiel, 7 - Hapak, 5 - Kurmanowski, Masny, Niklewicz, 3 - Zych, 2 - Bujniak, M.Kamiński, P.Kowalczyk, Papiewski, Wróbel, 1 - Żyliński
Pilica Białobrzegi: 19 - Śniegocki, 8 - Puźniak, 5 - Klimkowski, 4 - Siara, 2 - Karolewski, Rosłaniec, 1 - Dziewicki, Krzemiński, Niedziela, K.Oczkowski, M.Oczkowski, Sielski, Sztobryn
Pogoń Siedlce: 11 - Florczuk, 9 - Firus, 8 - Krupa, 6 - Cabaj, 4 - M.Kozłowski, 3 - Ogórek, 2 - Demczenko, Guzek, Kwiatkowski, Molski, 1 - Pawlusiewicz, Trojecki, Wereda
Polonia II Warszawa: 7 - Jarosiewicz, 5 - Piątek, Surdykowski, 4 - Potera, 3 - Chomicki, Doroş, Kanu, 2 - ?, Kluzek, Kobierecki, Kotwica, Mazurkiewicz, Nowakowski, 1 - Aleksandrowicz, Jędrzejak, Kozioł, Kuś, Megger, Moryc, Pawłowski, Plewnia, Wróblewski
Szydłowianka Szydłowiec: 12 - M.Kowalczyk, 6 - Sykuła, 5 - Dohojda, Krakowiak, 4 - Janik, 3 - Wiśnios, 2 - Gawor, A.Koniarczyk, K.Koniarczyk, Sasal, 1 - Kowalski, Stąpor, Tomczyk
Wisła II Płock: 10 - Klimek, 6 - Figacz, Mierzejewski, 5 - Grudzień, 4 - ?, Ząbecki, 3 - Bagiński, Jarmuż, Peszko, Studen, Zaremba, 2 - Branfiłow, Narodzonek, Pesta, Pędzierski, 1 - Janus, Kazimierczak, Machowski, Nowak, Szabrański, Tomczyk, Żółtkowski
Żbik Nasielsk: 16 - Eresaba, 12 - Sazonowicz, 5 - Załoga, 4 - M.Gumowski, Markiewicz, Unierzyski, 3 - Anisiewicz, M.Kwiatkowski, 2 - Brakowiecki, Obi, Olbryś, 1 - Bącik, T.Gumowski, Krzyczkowski, Lewandowski

Autor: Tomasz Kuna

 

Napisz do nas