[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

V liga 2004/2005, grupa: mazowiecka (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Grodzisk Mazowiecki 28 74 23 5 0 106-25 13 1 0 74-14 10 4 0 32-11
2.  Korona Ostrołęka 28 55 16 7 5 59-23 10 4 0 38-6 6 3 5 21-17
3.  Mazowsze Płock 28 53 14 11 3 66-24 8 5 1 34-9 6 6 2 32-15
4.  MKS Ciechanów 28 48 14 6 8 57-37 10 3 1 35-8 4 3 7 22-29
5.  Piast Piastów 28 46 12 10 6 71-39 7 5 2 43-17 5 5 4 28-22 2 4 1 1 0 6-1
6.  NTP Wyszków 28 46 13 7 8 62-50 8 4 2 32-17 5 3 6 30-33 2 1 0 1 1 1-6
7.  Naprzód Zielonki 28 44 13 5 10 63-58 9 1 4 40-27 4 4 6 23-31
8.  Ursus Warszawa 28 35 9 8 11 51-52 7 4 3 30-19 2 4 8 21-33
9.  Makowianka Maków Mazowiecki 28 34 9 7 12 34-47 9 2 3 25-15 0 5 9 9-32
10.  Tęcza 34 Płońsk 28 33 9 6 13 36-58 7 3 4 26-21 2 3 9 10-37
11.  Legionovia II Legionowo 28 28 7 7 14 48-76 6 3 5 27-27 1 4 9 21-49
12.  Skra Drobin 28 26 7 5 16 34-70 3 4 7 19-26 4 1 9 15-44
13.  Mazur Gostynin 28 24 6 6 16 31-75 3 4 7 18-25 3 2 9 13-50
14.  Wkra Bieżuń 28 19 5 4 19 37-73 4 3 7 25-34 1 1 12 12-39
15.  Ostrovia Ostrów Mazowiecka 28 17 5 2 21 21-69 3 2 9 12-33 2 0 12 9-36
Boruta Kuczbork wycofał się po 10. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki    3-1 2-1 4-0 3-3 3-2 6-1 4-2 5-0 4-0 10-2 9-1 13-1 4-0 4-0 
 2 Korona Ostrołęka0-0     3-1 2-0 1-1 1-1 2-1 2-1 4-0 4-0 0-0 5-0 6-0 5-1 3-0 
 3 Mazowsze Płock1-1 1-1     1-3 1-1 3-0 5-1 4-0 0-0 4-0 6-0 2-0 1-1 3-0 2-1 
 4 MKS Ciechanów1-1 0-1 0-0     6-1 4-1 3-1 2-1 2-0 1-1 3-1 3-0 4-0 2-0 4-0 
 5 Piast Piastów0-2 2-2 1-1 3-1     5-0 3-3 1-2 6-0 5-1 3-3 4-0 1-1 6-1 3-0 
 6 NTP Wyszków1-1 2-1 1-4 3-0 1-1     1-0 3-3 1-1 5-0 6-2 0-1 3-1 3-2 2-0 
 7 Naprzód Zielonki1-3 2-1 1-4 4-3 1-3 2-2     3-2 1-0 2-3 3-2 10-2 2-0 3-1 5-1 
 8 Ursus Warszawa2-5 1-0 2-2 1-2 0-0 1-3 1-1     3-1 2-0 2-2 4-0 5-0 3-2 3-1 
 9 Makowianka Maków Mazowiecki2-3 0-2 0-2 3-1 2-1 1-0 2-2 2-2     2-1 1-0 1-0 4-1 4-0 1-0 
 10 Tęcza 34 Płońsk1-2 1-2 0-4 2-0 2-1 4-3 2-2 1-1 1-1     5-1 1-2 2-1 3-1 1-0 
 11 Legionovia II Legionowo0-1 1-3 2-2 2-2 0-6* 0-4 3-0 3-1 2-1 0-0     3-2 7-1 0-3 4-1 
 12 Skra Drobin0-2 2-3 1-1 2-2 2-1 2-4 0-2 2-2 2-1 1-2 1-3     1-2 1-1 2-0 
 13 Mazur Gostynin1-3 1-1 1-1 0-5 0-2 1-3 1-2 4-1 2-2 1-1 4-1 0-1     1-0 1-2 
 14 Wkra Bieżuń1-2 1-0 0-5 1-2 2-4 5-5 2-5 1-0 2-1 4-1 2-2 2-2 1-2     1-3 
 15 Ostrovia Ostrów Mazowiecka0-6 0-3 1-4 1-1 1-3 1-2 0-2 1-3 1-1 2-0 3-2 0-4 0-2 1-0     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Boruta Kuczbork - Skra Drobin
było 3-0, anulowany
NTP Wyszków 2-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-0 Tęcza 34 Płońsk
Mazur Gostynin 1-1 Korona Ostrołęka
Makowianka Maków Mazowiecki 0-2 Mazowsze Płock
Naprzód Zielonki 4-3 MKS Ciechanów 13 sierpnia
Piast Piastów 1-2 Ursus Warszawa
Wkra Bieżuń 2-2 Legionovia II Legionowo

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Skra Drobin 1-3 Legionovia II Legionowo
Ursus Warszawa 3-2 Wkra Bieżuń
MKS Ciechanów 6-1 Piast Piastów
Mazowsze Płock 5-1 Naprzód Zielonki
Korona Ostrołęka 4-0 Makowianka Maków Mazowiecki
Tęcza 34 Płońsk 2-1 Mazur Gostynin
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 września
Boruta Kuczbork - NTP Wyszków
było 3-0, anulowany

Kolejka 3 - 25 sierpnia

NTP Wyszków 0-1 Skra Drobin 26 sierpnia
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Boruta Kuczbork
było 3-0, anulowany
Mazur Gostynin 1-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Makowianka Maków Mazowiecki 2-1 Tęcza 34 Płońsk
Naprzód Zielonki 2-1 Korona Ostrołęka
Piast Piastów 1-1 Mazowsze Płock
Wkra Bieżuń 1-2 MKS Ciechanów
Legionovia II Legionowo 3-1 Ursus Warszawa 26 sierpnia

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Skra Drobin 2-2 Ursus Warszawa
MKS Ciechanów 3-1 Legionovia II Legionowo
Mazowsze Płock 3-0 Wkra Bieżuń
Korona Ostrołęka 1-1 Piast Piastów
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 Makowianka Maków Mazowiecki
Boruta Kuczbork - Mazur Gostynin
było 4-1, anulowany
NTP Wyszków 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 31 sierpnia
Naprzód Zielonki 2-3 Tęcza 34 Płońsk 27 sierpnia

Kolejka 5 - 4-5 września

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9-1 Skra Drobin
Mazur Gostynin 1-3 NTP Wyszków
Makowianka Maków Mazowiecki - Boruta Kuczbork
było 2-3, anulowany
Naprzód Zielonki 5-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Piast Piastów 5-1 Tęcza 34 Płońsk 8 września
Wkra Bieżuń 1-0 Korona Ostrołęka
Legionovia II Legionowo 2-2 Mazowsze Płock
Ursus Warszawa 1-2 MKS Ciechanów

Kolejka 6 - 11-12 września

Skra Drobin 2-2 MKS Ciechanów
Mazowsze Płock 4-0 Ursus Warszawa
Korona Ostrołęka 0-0 Legionovia II Legionowo
Tęcza 34 Płońsk 3-1 Wkra Bieżuń
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-3 Piast Piastów
Boruta Kuczbork - Naprzód Zielonki
było 0-0, anulowany
NTP Wyszków 1-1 Makowianka Maków Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13-1 Mazur Gostynin

Kolejka 7 - 18-19 września

Mazur Gostynin 0-1 Skra Drobin
Makowianka Maków Mazowiecki 2-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Naprzód Zielonki 2-2 NTP Wyszków
Piast Piastów - Boruta Kuczbork
było 0-3, anulowany
Wkra Bieżuń 1-3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Legionovia II Legionowo 0-0 Tęcza 34 Płońsk
Ursus Warszawa 1-0 Korona Ostrołęka
MKS Ciechanów 0-0 Mazowsze Płock

Kolejka 8 - 25-26 września

Skra Drobin 1-1 Mazowsze Płock
Korona Ostrołęka 2-0 MKS Ciechanów
Tęcza 34 Płońsk 1-1 Ursus Warszawa
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-2 Legionovia II Legionowo
Boruta Kuczbork - Wkra Bieżuń
było 1-1, anulowany
NTP Wyszków 1-1 Piast Piastów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6-1 Naprzód Zielonki
Mazur Gostynin 2-2 Makowianka Maków Mazowiecki

Kolejka 9 - 2-3 października

Makowianka Maków Mazowiecki 1-0 Skra Drobin
Naprzód Zielonki 2-0 Mazur Gostynin
Piast Piastów 0-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Wkra Bieżuń 5-5 NTP Wyszków
Legionovia II Legionowo - Boruta Kuczbork
było 4-1, anulowany
Ursus Warszawa 3-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
MKS Ciechanów 1-1 Tęcza 34 Płońsk
Mazowsze Płock 1-1 Korona Ostrołęka

Kolejka 10 - 9-10 października

Skra Drobin 2-3 Korona Ostrołęka
Tęcza 34 Płońsk 0-4 Mazowsze Płock
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 MKS Ciechanów
Boruta Kuczbork - Ursus Warszawa
było 2-3, anulowany
NTP Wyszków 6-2 Legionovia II Legionowo
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-0 Wkra Bieżuń
Mazur Gostynin 0-2 Piast Piastów
Makowianka Maków Mazowiecki 2-2 Naprzód Zielonki

Kolejka 11 - 16-17 października

Pauza: MKS Ciechanów.
 
Naprzód Zielonki 10-2 Skra Drobin
Piast Piastów 6-0 Makowianka Maków Mazowiecki
Wkra Bieżuń 1-2 Mazur Gostynin
Legionovia II Legionowo 0-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Ursus Warszawa 1-3 NTP Wyszków
Mazowsze Płock 2-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Korona Ostrołęka 4-0 Tęcza 34 Płońsk

Kolejka 12 - 23-24 października

Pauza: Mazowsze Płock.
 
Skra Drobin 1-2 Tęcza 34 Płońsk
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-3 Korona Ostrołęka
NTP Wyszków 3-0 MKS Ciechanów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-2 Ursus Warszawa
Mazur Gostynin 4-1 Legionovia II Legionowo
Makowianka Maków Mazowiecki 4-0 Wkra Bieżuń
Naprzód Zielonki 1-3 Piast Piastów

Kolejka 13 - 30-31 października

Pauza: Korona Ostrołęka.
 
Piast Piastów 4-0 Skra Drobin
Wkra Bieżuń 2-5 Naprzód Zielonki
Legionovia II Legionowo 2-1 Makowianka Maków Mazowiecki
Ursus Warszawa 5-0 Mazur Gostynin
MKS Ciechanów 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Mazowsze Płock 3-0 NTP Wyszków
Tęcza 34 Płońsk 1-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Pauza: Tęcza 34 Płońsk.
 
Skra Drobin 2-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
NTP Wyszków 2-1 Korona Ostrołęka
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-1 Mazowsze Płock
Mazur Gostynin 0-5 MKS Ciechanów
Makowianka Maków Mazowiecki 2-2 Ursus Warszawa
Naprzód Zielonki 3-2 Legionovia II Legionowo
Piast Piastów 6-1 Wkra Bieżuń

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Pauza: Ostrovia Ostrów Mazowiecka.
 
Wkra Bieżuń 2-2 Skra Drobin
Legionovia II Legionowo 0-6 Piast Piastów
(wo)
walkower za udział nieuprawnionego zawodnika, utrzymany wynik z boiska
Ursus Warszawa 1-1 Naprzód Zielonki
MKS Ciechanów 2-0 Makowianka Maków Mazowiecki
Mazowsze Płock 1-1 Mazur Gostynin
Korona Ostrołęka 0-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Tęcza 34 Płońsk 4-3 NTP Wyszków

Kolejka 16 - 20 kwietnia

Pauza: Skra Drobin.
 
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-2 NTP Wyszków 11 maja
Tęcza 34 Płońsk 1-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 20 kwietnia
Korona Ostrołęka 6-0 Mazur Gostynin 27 kwietnia
Mazowsze Płock 0-0 Makowianka Maków Mazowiecki 20 kwietnia
MKS Ciechanów 3-1 Naprzód Zielonki 27 kwietnia
Ursus Warszawa 0-0 Piast Piastów 20 kwietnia
Legionovia II Legionowo 0-3 Wkra Bieżuń 20 kwietnia

Kolejka 17 - 24-26 marca

Pauza: NTP Wyszków.
 
Legionovia II Legionowo 3-2 Skra Drobin 13 kwietnia
Wkra Bieżuń 1-0 Ursus Warszawa
Piast Piastów 3-1 MKS Ciechanów
Naprzód Zielonki 1-4 Mazowsze Płock
Makowianka Maków Mazowiecki 0-2 Korona Ostrołęka
Mazur Gostynin 1-1 Tęcza 34 Płońsk
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Pauza: Pogoń Grodzisk Mazowiecki.
 
Skra Drobin 2-4 NTP Wyszków
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-2 Mazur Gostynin 13 kwietnia
Tęcza 34 Płońsk 1-1 Makowianka Maków Mazowiecki
Korona Ostrołęka 2-1 Naprzód Zielonki
Mazowsze Płock 1-1 Piast Piastów
MKS Ciechanów 2-0 Wkra Bieżuń
Ursus Warszawa 2-2 Legionovia II Legionowo

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Pauza: Mazur Gostynin.
 
Tęcza 34 Płońsk 2-2 Naprzód Zielonki
Ursus Warszawa 4-0 Skra Drobin
Legionovia II Legionowo 2-2 MKS Ciechanów
Wkra Bieżuń 0-5 Mazowsze Płock
Piast Piastów 2-2 Korona Ostrołęka
Makowianka Maków Mazowiecki 1-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-2 NTP Wyszków

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Pauza: Makowianka Maków Mazowiecki.
 
Skra Drobin 0-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
NTP Wyszków 3-1 Mazur Gostynin
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-2 Naprzód Zielonki 20 kwietnia
Tęcza 34 Płońsk 2-1 Piast Piastów
Korona Ostrołęka 5-1 Wkra Bieżuń
Mazowsze Płock 6-0 Legionovia II Legionowo
MKS Ciechanów 2-1 Ursus Warszawa

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Pauza: Naprzód Zielonki.
 
MKS Ciechanów 3-0 Skra Drobin
Ursus Warszawa 2-2 Mazowsze Płock
Legionovia II Legionowo 1-3 Korona Ostrołęka
Wkra Bieżuń 4-1 Tęcza 34 Płońsk
Piast Piastów 3-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Makowianka Maków Mazowiecki 1-0 NTP Wyszków
Mazur Gostynin 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Piast Piastów.
 
Skra Drobin 1-2 Mazur Gostynin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5-0 Makowianka Maków Mazowiecki
NTP Wyszków 1-0 Naprzód Zielonki
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-0 Wkra Bieżuń
Tęcza 34 Płońsk 5-1 Legionovia II Legionowo
Korona Ostrołęka 2-1 Ursus Warszawa
Mazowsze Płock 1-3 MKS Ciechanów

Kolejka 23 - 3-4 maja

Pauza: Wkra Bieżuń.
 
Mazowsze Płock 2-0 Skra Drobin
MKS Ciechanów 0-1 Korona Ostrołęka
Ursus Warszawa 2-0 Tęcza 34 Płońsk
Legionovia II Legionowo 4-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Piast Piastów 5-0 NTP Wyszków
Naprzód Zielonki 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Makowianka Maków Mazowiecki 4-1 Mazur Gostynin

Kolejka 24 - 7-8 maja

Pauza: Legionovia II Legionowo.
 
Skra Drobin 2-1 Makowianka Maków Mazowiecki
Mazur Gostynin 1-2 Naprzód Zielonki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-3 Piast Piastów
NTP Wyszków 3-2 Wkra Bieżuń
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-3 Ursus Warszawa
Tęcza 34 Płońsk 2-0 MKS Ciechanów
Korona Ostrołęka 3-1 Mazowsze Płock

Kolejka 25 - 14-15 maja

Pauza: Ursus Warszawa.
 
Korona Ostrołęka 5-0 Skra Drobin
Mazowsze Płock 4-0 Tęcza 34 Płońsk
MKS Ciechanów 4-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Legionovia II Legionowo 0-4 NTP Wyszków
Wkra Bieżuń 1-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Piast Piastów 1-1 Mazur Gostynin
Naprzód Zielonki 1-0 Makowianka Maków Mazowiecki

Kolejka 26 - 21-22 maja

Pauza: MKS Ciechanów.
 
Skra Drobin 0-2 Naprzód Zielonki
Makowianka Maków Mazowiecki 2-1 Piast Piastów
Mazur Gostynin 1-0 Wkra Bieżuń
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10-2 Legionovia II Legionowo
NTP Wyszków 3-3 Ursus Warszawa
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-4 Mazowsze Płock
Tęcza 34 Płońsk 1-2 Korona Ostrołęka

Kolejka 27 - 28-29 maja

Pauza: Mazowsze Płock.
 
Tęcza 34 Płońsk 1-2 Skra Drobin
Korona Ostrołęka 3-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
MKS Ciechanów 4-1 NTP Wyszków
Ursus Warszawa 2-5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legionovia II Legionowo 7-1 Mazur Gostynin
Wkra Bieżuń 2-1 Makowianka Maków Mazowiecki
Piast Piastów 3-3 Naprzód Zielonki

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Pauza: Korona Ostrołęka.
 
Skra Drobin 2-1 Piast Piastów
Naprzód Zielonki 3-1 Wkra Bieżuń
Makowianka Maków Mazowiecki 1-0 Legionovia II Legionowo
Mazur Gostynin 4-1 Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-0 MKS Ciechanów
NTP Wyszków 1-4 Mazowsze Płock
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-0 Tęcza 34 Płońsk

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Pauza: Tęcza 34 Płońsk.
 
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-4 Skra Drobin
Korona Ostrołęka 1-1 NTP Wyszków
Mazowsze Płock 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
MKS Ciechanów 4-0 Mazur Gostynin
Ursus Warszawa 3-1 Makowianka Maków Mazowiecki
Legionovia II Legionowo 3-0 Naprzód Zielonki
Wkra Bieżuń 2-4 Piast Piastów

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Pauza: Ostrovia Ostrów Mazowiecka.
 
Skra Drobin 1-1 Wkra Bieżuń
Piast Piastów 3-3 Legionovia II Legionowo 17 czerwca
Naprzód Zielonki 3-2 Ursus Warszawa 17 czerwca
Makowianka Maków Mazowiecki 3-1 MKS Ciechanów
Mazur Gostynin 1-1 Mazowsze Płock
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-1 Korona Ostrołęka
NTP Wyszków 5-0 Tęcza 34 Płońsk

Baraże o udział w V lidze (mazowiecka)

IV liga 2004/2005 (mazowiecka)

V liga 2004/2005 (mazowiecka (południe))

Liga okręgowa 2004/2005 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2004/2005 (Płock)
Liga okręgowa 2004/2005 (Warszawa (wschód))
Liga okręgowa 2004/2005 (Warszawa (zachód))

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas