[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2004/2005, grupa: Płock
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orkan Sochaczew 26 67 22 1 3 92-19 12 1 0 64-9 10 0 3 28-10
2.  Błękitni G±bin 26 49 14 7 5 75-28 11 1 1 51-7 3 6 4 24-21
3.  Wicher Cieszewo 26 47 15 2 9 63-48 8 2 3 32-21 7 0 6 31-27
4.  Wisła Nowy Duninów 26 46 14 4 8 66-39 8 2 3 37-19 6 2 5 29-20
5.  Stoczniowiec Płock 26 43 12 7 7 55-41 8 3 2 35-13 4 4 5 20-28
6.  Bzura Chodaków (Sochaczew) 26 41 11 8 7 54-40 6 5 2 31-19 5 3 5 23-21
7.  Orkan Lelice 26 35 10 5 11 49-46 5 3 5 23-16 5 2 6 26-30
8.  ULKS Ciółkowo 26 34 9 7 10 59-58 7 3 3 41-33 2 4 7 18-25 2 6 2 0 0 8-3
9.  Mazowsze II Płock 26 34 10 4 12 50-47 6 2 5 26-16 4 2 7 24-31 2 0 0 0 2 3-8
10.  Luszynianka Luszyn 26 32 9 5 12 35-52 5 3 5 21-22 4 2 7 14-30
11.  Orzeł Goleszyn 26 25 7 4 15 46-71 7 1 5 33-28 0 3 10 13-43
12.  ¦wit StaroĽreby 26 20 6 2 18 37-82 5 0 8 23-29 1 2 10 14-53 4 9 3 0 1 8-2
13.  Polonia Radzanowo 26 20 5 5 16 28-85 2 4 7 7-34 3 1 9 21-51 4 7 2 1 1 7-8
14.  Zryw Bielsk 26 20 5 5 16 39-92 2 3 8 21-37 3 2 8 18-55 4 1 0 1 3 4-9
Masovia Płock zmieniła nazwę na Mazowsze II Płock przed sezonem.
KS Białkowo poł±czył się w trakcie sezonu z Poloni± Radzanowo i występuje pod t± drug± nazw±.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orkan Sochaczew    4-2 1-0 1-1 1-0 2-1 9-0 2-1 5-1 3-0* 10-1 7-0 7-1 12-1 
 2 Błękitni G±bin2-0     5-0 3-2 2-0 2-0 1-2 1-1 3-0 4-0 3-2 10-0 6-0 9-0 
 3 Wicher Cieszewo0-1 1-5     0-1 2-2 1-1 2-1 3-0 3-2 2-1 3-2 7-2 3-2 5-1 
 4 Wisła Nowy Duninów2-3 2-0 5-1     4-0 5-2 2-2 2-1 3-0* 0-2 4-1 1-1 5-1 2-5 
 5 Stoczniowiec Płock0-1 1-1 2-0 1-0     1-1 3-1 4-3 1-2 1-1 6-1 4-1 5-0 6-1 
 6 Bzura Chodaków (Sochaczew)2-1 1-0 0-1 2-1 6-2     2-2 1-1 2-2 5-0 1-1 3-1 3-4 3-3 
 7 Orkan Lelice0-2 1-1 2-3 1-1 0-1 0-1     2-2 3-0 3-0 5-0 2-1 0-3 4-1 
 8 ULKS Ciółkowo1-8 1-1 3-2 1-4 2-2 4-1 3-2     7-3 4-0 2-2 6-3 7-2 0-3* 
 9 Mazowsze II Płock2-1 1-1 1-3 2-0 2-3 1-2 0-1 0-1     2-2 2-0 2-1 2-1 9-0 
 10 Luszynianka Luszyn0-3 1-1 2-4 3-2 1-2 1-1 3-1 3-2 0-2     2-1 1-1 4-1 0-1 
 11 Orzeł Goleszyn0-2 2-6 0-1 2-3 3-2 3-1 4-3 2-1 1-4 3-2     8-0 3-3 2-0 
 12 ¦wit StaroĽreby1-4 2-3 2-3 3-5 2-3 1-3 1-4 1-0 1-0 3-4 1-0     4-0 1-0 
 13 Polonia Radzanowo0-1 0-0 0-10 0-5 1-1 0-3* 0-5 0-0 0-6 0-1 2-0 2-0     2-2 
 14 Zryw Bielsk0-1 4-3 4-3 1-4 2-2 0-6 0-2 4-5 2-2 0-1 2-2 0-3* 2-3     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Polonia Radzanowo 1-1 Stoczniowiec Płock
Zryw Bielsk 0-1 Orkan Sochaczew
Wicher Cieszewo 1-5 Błękitni G±bin
Orkan Lelice 2-2 ULKS Ciółkowo
Wisła Nowy Duninów 0-2 Luszynianka Luszyn
Mazowsze II Płock 2-1 ¦wit StaroĽreby
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-1 Orzeł Goleszyn

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Orzeł Goleszyn 3-3 Polonia Radzanowo
¦wit StaroĽreby 1-3 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Luszynianka Luszyn 0-2 Mazowsze II Płock
ULKS Ciółkowo 1-4 Wisła Nowy Duninów
Błękitni G±bin 1-2 Orkan Lelice
Orkan Sochaczew 1-0 Wicher Cieszewo
Stoczniowiec Płock 6-1 Zryw Bielsk

Kolejka 3 - 4-5 wrze¶nia

Polonia Radzanowo 2-2 Zryw Bielsk
Wicher Cieszewo 2-2 Stoczniowiec Płock
Orkan Lelice 0-2 Orkan Sochaczew
Wisła Nowy Duninów 2-0 Błękitni G±bin
Mazowsze II Płock 0-1 ULKS Ciółkowo
Bzura Chodaków (Sochaczew) 5-0 Luszynianka Luszyn
Orzeł Goleszyn 8-0 ¦wit StaroĽreby

Kolejka 4 - 11-12 wrze¶nia

¦wit StaroĽreby 4-0 Polonia Radzanowo
Luszynianka Luszyn 2-1 Orzeł Goleszyn
ULKS Ciółkowo 4-1 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Błękitni G±bin 3-0 Mazowsze II Płock
Orkan Sochaczew 1-1 Wisła Nowy Duninów
Stoczniowiec Płock 3-1 Orkan Lelice
Zryw Bielsk 4-3 Wicher Cieszewo

Kolejka 5 - 18-19 wrze¶nia

Polonia Radzanowo 0-10 Wicher Cieszewo
Orkan Lelice 4-1 Zryw Bielsk
Wisła Nowy Duninów 4-0 Stoczniowiec Płock
Mazowsze II Płock 2-1 Orkan Sochaczew
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-0 Błękitni G±bin
Orzeł Goleszyn 2-1 ULKS Ciółkowo
¦wit StaroĽreby 3-4 Luszynianka Luszyn

Kolejka 6 - 25-26 wrze¶nia

Luszynianka Luszyn 4-1 Polonia Radzanowo
ULKS Ciółkowo 6-3 ¦wit StaroĽreby
Błękitni G±bin 3-2 Orzeł Goleszyn
Orkan Sochaczew 2-1 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Stoczniowiec Płock 1-2 Mazowsze II Płock
Zryw Bielsk 1-4 Wisła Nowy Duninów
Wicher Cieszewo 2-1 Orkan Lelice

Kolejka 7 - 2-3 paĽdziernika

Polonia Radzanowo 0-5 Orkan Lelice
Wisła Nowy Duninów 5-1 Wicher Cieszewo
Mazowsze II Płock 9-0 Zryw Bielsk
Bzura Chodaków (Sochaczew) 6-2 Stoczniowiec Płock
Orzeł Goleszyn 0-2 Orkan Sochaczew
¦wit StaroĽreby 2-3 Błękitni G±bin
Luszynianka Luszyn 3-2 ULKS Ciółkowo

Kolejka 8 - 9-10 paĽdziernika

ULKS Ciółkowo 7-2 Polonia Radzanowo
Błękitni G±bin 4-0 Luszynianka Luszyn
Orkan Sochaczew 7-0 ¦wit StaroĽreby
Stoczniowiec Płock 6-1 Orzeł Goleszyn
Zryw Bielsk 0-6 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Wicher Cieszewo 3-2 Mazowsze II Płock
Orkan Lelice 1-1 Wisła Nowy Duninów

Kolejka 9 - 16-17 paĽdziernika

Polonia Radzanowo 0-5 Wisła Nowy Duninów
Mazowsze II Płock 0-1 Orkan Lelice
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-1 Wicher Cieszewo 27 kwietnia
Orzeł Goleszyn 2-0 Zryw Bielsk
¦wit StaroĽreby 2-3 Stoczniowiec Płock
Luszynianka Luszyn 0-3 Orkan Sochaczew
ULKS Ciółkowo 1-1 Błękitni G±bin

Kolejka 10 - 23-24 paĽdziernika

Błękitni G±bin 6-0 Polonia Radzanowo
Orkan Sochaczew 2-1 ULKS Ciółkowo
Stoczniowiec Płock 1-1 Luszynianka Luszyn
Zryw Bielsk 0-3 ¦wit StaroĽreby
(wo)
na boisku 3-2
Wicher Cieszewo 3-2 Orzeł Goleszyn
Orkan Lelice 0-1 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Wisła Nowy Duninów 3-0 Mazowsze II Płock
(wo)
na boisku 0-3

Kolejka 11 - 30-31 paĽdziernika

Polonia Radzanowo 0-6 Mazowsze II Płock
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-1 Wisła Nowy Duninów
Orzeł Goleszyn 4-3 Orkan Lelice
¦wit StaroĽreby 2-3 Wicher Cieszewo
Luszynianka Luszyn 0-1 Zryw Bielsk
ULKS Ciółkowo 2-2 Stoczniowiec Płock
Błękitni G±bin 2-0 Orkan Sochaczew

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Orkan Sochaczew 7-1 Polonia Radzanowo
Stoczniowiec Płock 1-1 Błękitni G±bin 27 kwietnia
Zryw Bielsk 4-5 ULKS Ciółkowo
Wicher Cieszewo 2-1 Luszynianka Luszyn
Orkan Lelice 2-1 ¦wit StaroĽreby
Wisła Nowy Duninów 4-1 Orzeł Goleszyn
Mazowsze II Płock 1-2 Bzura Chodaków (Sochaczew)

Kolejka 13 - 11 listopada

Polonia Radzanowo 0-3 Bzura Chodaków (Sochaczew)
(wo)
mecz przerwany z powodu awantur wywołanych przez kibiców
Orzeł Goleszyn 1-4 Mazowsze II Płock
¦wit StaroĽreby 3-5 Wisła Nowy Duninów
Luszynianka Luszyn 3-1 Orkan Lelice
ULKS Ciółkowo 3-2 Wicher Cieszewo
Błękitni G±bin 9-0 Zryw Bielsk
Orkan Sochaczew 1-0 Stoczniowiec Płock

Kolejka 14 - 3 maja

Stoczniowiec Płock 5-0 Polonia Radzanowo
Orkan Sochaczew 12-1 Zryw Bielsk
Błękitni G±bin 5-0 Wicher Cieszewo
ULKS Ciółkowo 3-2 Orkan Lelice
Luszynianka Luszyn 3-2 Wisła Nowy Duninów
¦wit StaroĽreby 1-0 Mazowsze II Płock
Orzeł Goleszyn 3-1 Bzura Chodaków (Sochaczew)

Kolejka 15 - 24-26 marca

Polonia Radzanowo 2-0 Orzeł Goleszyn
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-1 ¦wit StaroĽreby
Mazowsze II Płock 2-2 Luszynianka Luszyn
Wisła Nowy Duninów 2-1 ULKS Ciółkowo 27 kwietnia
Orkan Lelice 1-1 Błękitni G±bin
przełożony
Wicher Cieszewo 0-1 Orkan Sochaczew
Zryw Bielsk 2-2 Stoczniowiec Płock

Kolejka 16 - 2 kwietnia

Zryw Bielsk 2-3 Polonia Radzanowo 18 maja
Stoczniowiec Płock 2-0 Wicher Cieszewo 18 maja
Orkan Sochaczew 9-0 Orkan Lelice
Błękitni G±bin 3-2 Wisła Nowy Duninów 18 maja
ULKS Ciółkowo 7-3 Mazowsze II Płock 18 maja
Luszynianka Luszyn 1-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 18 maja
¦wit StaroĽreby 1-0 Orzeł Goleszyn 18 maja

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Polonia Radzanowo 2-0 ¦wit StaroĽreby
Orzeł Goleszyn 3-2 Luszynianka Luszyn
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-1 ULKS Ciółkowo
Mazowsze II Płock 1-1 Błękitni G±bin
Wisła Nowy Duninów 2-3 Orkan Sochaczew
Orkan Lelice 0-1 Stoczniowiec Płock
Wicher Cieszewo 5-1 Zryw Bielsk

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

Wicher Cieszewo 3-2 Polonia Radzanowo
Zryw Bielsk 0-2 Orkan Lelice
Stoczniowiec Płock 1-0 Wisła Nowy Duninów
Orkan Sochaczew 5-1 Mazowsze II Płock
Błękitni G±bin 2-0 Bzura Chodaków (Sochaczew)
ULKS Ciółkowo 2-2 Orzeł Goleszyn
Luszynianka Luszyn 1-1 ¦wit StaroĽreby

Kolejka 19 - 23-24 kwietnia

Polonia Radzanowo 0-1 Luszynianka Luszyn
¦wit StaroĽreby 1-0 ULKS Ciółkowo
Orzeł Goleszyn 2-6 Błękitni G±bin
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-1 Orkan Sochaczew
Mazowsze II Płock 2-3 Stoczniowiec Płock
Wisła Nowy Duninów 2-5 Zryw Bielsk
Orkan Lelice 2-3 Wicher Cieszewo

Kolejka 20 - 30 kwietnia-1 maja

Orkan Lelice 0-3 Polonia Radzanowo
Wicher Cieszewo 0-1 Wisła Nowy Duninów
Zryw Bielsk 2-2 Mazowsze II Płock
Stoczniowiec Płock 1-1 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Orkan Sochaczew 10-1 Orzeł Goleszyn
Błękitni G±bin 10-0 ¦wit StaroĽreby
ULKS Ciółkowo 4-0 Luszynianka Luszyn

Kolejka 21 - 7-8 maja

Polonia Radzanowo 0-0 ULKS Ciółkowo
Luszynianka Luszyn 1-1 Błękitni G±bin
¦wit StaroĽreby 1-4 Orkan Sochaczew
Orzeł Goleszyn 3-2 Stoczniowiec Płock
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-3 Zryw Bielsk
Mazowsze II Płock 1-3 Wicher Cieszewo
Wisła Nowy Duninów 2-2 Orkan Lelice

Kolejka 22 - 14-15 maja

Wisła Nowy Duninów 5-1 Polonia Radzanowo
Orkan Lelice 3-0 Mazowsze II Płock
Wicher Cieszewo 1-1 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Zryw Bielsk 2-2 Orzeł Goleszyn
Stoczniowiec Płock 4-1 ¦wit StaroĽreby
Orkan Sochaczew 3-0 Luszynianka Luszyn
(wo)
Błękitni G±bin 1-1 ULKS Ciółkowo

Kolejka 23 - 21-22 maja

Polonia Radzanowo 0-0 Błękitni G±bin
ULKS Ciółkowo 1-8 Orkan Sochaczew
Luszynianka Luszyn 1-2 Stoczniowiec Płock
¦wit StaroĽreby 1-0 Zryw Bielsk
Orzeł Goleszyn 0-1 Wicher Cieszewo
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-2 Orkan Lelice
Mazowsze II Płock 2-0 Wisła Nowy Duninów

Kolejka 24 - 28-29 maja

Mazowsze II Płock 2-1 Polonia Radzanowo
Wisła Nowy Duninów 5-2 Bzura Chodaków (Sochaczew) 1 czerwca
Orkan Lelice 5-0 Orzeł Goleszyn
Wicher Cieszewo 7-2 ¦wit StaroĽreby
Zryw Bielsk 0-1 Luszynianka Luszyn
Stoczniowiec Płock 4-3 ULKS Ciółkowo
Orkan Sochaczew 4-2 Błękitni G±bin

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

Polonia Radzanowo 0-1 Orkan Sochaczew
Błękitni G±bin 2-0 Stoczniowiec Płock
ULKS Ciółkowo 0-3 Zryw Bielsk
(wo)
na boisku 5-5
Luszynianka Luszyn 2-4 Wicher Cieszewo
¦wit StaroĽreby 1-4 Orkan Lelice
Orzeł Goleszyn 2-3 Wisła Nowy Duninów
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-2 Mazowsze II Płock

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-4 Polonia Radzanowo
Mazowsze II Płock 2-0 Orzeł Goleszyn
Wisła Nowy Duninów 1-1 ¦wit StaroĽreby
Orkan Lelice 3-0 Luszynianka Luszyn
Wicher Cieszewo 3-0 ULKS Ciółkowo
Zryw Bielsk 4-3 Błękitni G±bin
Stoczniowiec Płock 0-1 Orkan Sochaczew

Baraże o udział w V lidze (mazowiecka)

V liga 2004/2005 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2004/2005 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2004/2005 (Warszawa (wschód))
Liga okręgowa 2004/2005 (Warszawa (zachód))

Klasa A 2004/2005 (Płock)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas