[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2004/2005, grupa: Płock
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kormoran Łąck 26 65 21 2 3 82-34 12 1 0 44-11 9 1 3 38-23 2 6 2 0 0 6-2
2.  Amator Maszewo 26 65 21 2 3 96-29 11 1 1 55-14 10 1 2 41-15 2 0 0 0 2 2-6
3.  Unia Iłów 26 59 19 2 5 74-28 11 1 1 48-11 8 1 4 26-17
4.  Skrwa Łukomie 26 45 13 6 7 53-39 8 3 2 32-18 5 3 5 21-21
5.  Limit Rybno 26 44 14 2 10 78-51 9 1 3 51-20 5 1 7 27-31
6.  Zorza Szczawin Kościelny 26 36 11 3 12 48-55 7 2 4 27-19 4 1 8 21-36
7.  Skrwa Brudzeń 26 31 10 1 15 59-85 7 1 5 33-31 3 0 10 26-54
8.  Lwówianka Lwówek 26 30 7 9 10 45-44 7 4 2 33-13 0 5 8 12-31
9.  Stegny Wyszogród 26 28 8 4 14 51-72 4 3 6 30-31 4 1 8 21-41
10.  Błękitni Gójsk 26 26 8 2 16 56-76 6 0 7 29-33 2 2 9 27-43 4 9 3 0 1 14-4
11.  Huragan Bodzanów 26 26 7 5 14 50-68 4 3 6 26-23 3 2 8 24-45 4 6 2 0 2 10-12
12.  Błyskawica Lucień 26 26 7 5 14 41-72 5 2 6 26-27 2 3 8 15-45 4 3 1 0 3 6-14
13.  Sparta Mochowo 26 24 7 3 16 38-69 7 1 5 30-31 0 2 11 8-38
14.  Olimpia Gozdowo 26 17 5 2 19 33-82 5 1 7 25-33 0 1 12 8-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Kormoran Łąck    3-2 1-0 1-0 3-1 1-1 8-2 2-1 3-0 7-2 3-0 2-1 4-1 6-0 
 2 Amator Maszewo0-3     2-0 4-1 3-1 4-1 6-2 3-3 7-1 2-1 8-1 7-0 2-0 7-0 
 3 Unia Iłów3-1 1-0     3-0 1-3 3-0 7-0 2-1 7-0 3-3 7-2 4-1 3-0 4-0 
 4 Skrwa Łukomie2-1 1-3 0-1     2-1 3-1 4-3 0-0 5-1 4-1 6-2 2-2 2-1 1-1 
 5 Limit Rybno6-3 1-5 1-2 2-2     3-0 2-1 9-1 6-1 8-2 3-1 1-2 6-0 3-0 
 6 Zorza Szczawin Kościelny2-7 1-2 1-4 0-1 5-0     4-0 1-0 4-1 2-1 2-2 0-0 2-0 3-1 
 7 Skrwa Brudzeń2-4 2-4 2-2 3-1 1-3 1-2     4-2 0-3 4-3 3-2 5-2 4-2 2-1 
 8 Lwówianka Lwówek1-1 1-3 2-3 1-1 1-1 2-1 4-0     1-0 2-2 4-1 5-0 3-0 6-0 
 9 Stegny Wyszogród1-2 1-2 2-6 0-3 2-1 6-3 2-3 1-1     4-2 0-4 3-3 1-1 7-0 
 10 Błękitni Gójsk1-4 0-4 1-2 1-3 1-8 3-2 5-1 3-1 0-2     2-3 6-0 4-2 2-1 
 11 Huragan Bodzanów1-2 1-1 0-1 2-2 2-3 1-2 2-3 2-0 3-3 1-4     4-0 4-0 3-2 
 12 Błyskawica Lucień1-2 0-5 1-0 1-4 6-1 2-3 2-0 1-1 1-4 0-2 6-2     1-1 4-2 
 13 Sparta Mochowo2-5 2-7 2-4 0-2 3-2 3-0 5-3 2-0 2-4 2-1 1-1 5-2     1-0 
 14 Olimpia Gozdowo1-3 1-3 2-1 3-1 1-2 4-5 3-8 1-1 2-1 4-3 0-3 1-2 2-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Błękitni Gójsk 2-3 Huragan Bodzanów
Olimpia Gozdowo 1-1 Lwówianka Lwówek
Skrwa Łukomie 4-3 Skrwa Brudzeń
Zorza Szczawin Kościelny 2-0 Sparta Mochowo
Amator Maszewo 0-3 Kormoran Łąck
Błyskawica Lucień 1-4 Stegny Wyszogród
Unia Iłów 1-3 Limit Rybno

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Limit Rybno 8-2 Błękitni Gójsk
Stegny Wyszogród 2-6 Unia Iłów
Kormoran Łąck 2-1 Błyskawica Lucień
Sparta Mochowo 2-7 Amator Maszewo
Skrwa Brudzeń 1-2 Zorza Szczawin Kościelny
Lwówianka Lwówek 1-1 Skrwa Łukomie
Huragan Bodzanów 3-2 Olimpia Gozdowo

Kolejka 3 - 5 września

Błękitni Gójsk 2-1 Olimpia Gozdowo
Skrwa Łukomie 6-2 Huragan Bodzanów
Zorza Szczawin Kościelny 1-0 Lwówianka Lwówek
Amator Maszewo 6-2 Skrwa Brudzeń
Błyskawica Lucień 1-1 Sparta Mochowo
Unia Iłów 3-1 Kormoran Łąck
Limit Rybno 6-1 Stegny Wyszogród

Kolejka 4 - 12 września

Stegny Wyszogród 4-2 Błękitni Gójsk
Kormoran Łąck 3-1 Limit Rybno
Sparta Mochowo 2-4 Unia Iłów
Skrwa Brudzeń 5-2 Błyskawica Lucień
Lwówianka Lwówek 1-3 Amator Maszewo
Olimpia Gozdowo 3-1 Skrwa Łukomie
Zorza Szczawin Kościelny 2-2 Huragan Bodzanów

Kolejka 5 - 19 września

Błękitni Gójsk 1-3 Skrwa Łukomie
Zorza Szczawin Kościelny 3-1 Olimpia Gozdowo
Amator Maszewo 8-1 Huragan Bodzanów
Błyskawica Lucień 1-1 Lwówianka Lwówek
Unia Iłów 7-0 Skrwa Brudzeń
Limit Rybno 6-0 Sparta Mochowo
Stegny Wyszogród 1-2 Kormoran Łąck

Kolejka 6 - 26 września

Kormoran Łąck 7-2 Błękitni Gójsk
Sparta Mochowo 2-4 Stegny Wyszogród
Skrwa Brudzeń 1-3 Limit Rybno
Lwówianka Lwówek 2-3 Unia Iłów
Olimpia Gozdowo 1-3 Amator Maszewo
Skrwa Łukomie 3-1 Zorza Szczawin Kościelny
Błyskawica Lucień 6-2 Huragan Bodzanów

Kolejka 7 - 3 października

Błękitni Gójsk 3-2 Zorza Szczawin Kościelny
Amator Maszewo 4-1 Skrwa Łukomie
Błyskawica Lucień 4-2 Olimpia Gozdowo
Unia Iłów 7-2 Huragan Bodzanów
Limit Rybno 9-1 Lwówianka Lwówek
Stegny Wyszogród 2-3 Skrwa Brudzeń
Kormoran Łąck 4-1 Sparta Mochowo

Kolejka 8 - 10 października

Sparta Mochowo 2-1 Błękitni Gójsk
Skrwa Brudzeń 2-4 Kormoran Łąck
Lwówianka Lwówek 1-0 Stegny Wyszogród
Huragan Bodzanów 2-3 Limit Rybno
Olimpia Gozdowo 2-1 Unia Iłów
Skrwa Łukomie 2-2 Błyskawica Lucień
Zorza Szczawin Kościelny 1-2 Amator Maszewo

Kolejka 9 - 17 października

Błękitni Gójsk 0-4 Amator Maszewo
Błyskawica Lucień 2-3 Zorza Szczawin Kościelny
Unia Iłów 3-0 Skrwa Łukomie
Limit Rybno 3-0 Olimpia Gozdowo
Stegny Wyszogród 0-4 Huragan Bodzanów
Kormoran Łąck 2-1 Lwówianka Lwówek
Sparta Mochowo 5-3 Skrwa Brudzeń

Kolejka 10 - 24 października

Skrwa Brudzeń 4-3 Błękitni Gójsk
Lwówianka Lwówek 3-0 Sparta Mochowo
Huragan Bodzanów 1-2 Kormoran Łąck
Olimpia Gozdowo 2-1 Stegny Wyszogród
Skrwa Łukomie 2-1 Limit Rybno
Zorza Szczawin Kościelny 1-4 Unia Iłów
Amator Maszewo 7-0 Błyskawica Lucień

Kolejka 11 - 31 października

Błękitni Gójsk 6-0 Błyskawica Lucień
Unia Iłów 1-0 Amator Maszewo
Limit Rybno 3-0 Zorza Szczawin Kościelny
Stegny Wyszogród 0-3 Skrwa Łukomie
Kormoran Łąck 6-0 Olimpia Gozdowo
Sparta Mochowo 1-1 Huragan Bodzanów
Skrwa Brudzeń 4-2 Lwówianka Lwówek

Kolejka 12 - 7 listopada

Lwówianka Lwówek 2-2 Błękitni Gójsk
Huragan Bodzanów 2-3 Skrwa Brudzeń
Olimpia Gozdowo 2-0 Sparta Mochowo
Skrwa Łukomie 2-1 Kormoran Łąck
Zorza Szczawin Kościelny 4-1 Stegny Wyszogród
Amator Maszewo 3-1 Limit Rybno
Błyskawica Lucień 1-0 Unia Iłów

Kolejka 13 - 13 listopada

Błękitni Gójsk 1-2 Unia Iłów
Limit Rybno 1-2 Błyskawica Lucień
Stegny Wyszogród 1-2 Amator Maszewo
Kormoran Łąck 1-1 Zorza Szczawin Kościelny
Sparta Mochowo 0-2 Skrwa Łukomie
Skrwa Brudzeń 2-1 Olimpia Gozdowo
Lwówianka Lwówek 4-1 Huragan Bodzanów

Kolejka 14 - 3 maja

Huragan Bodzanów 1-4 Błękitni Gójsk 27 kwietnia
termin prawdopodobny
Lwówianka Lwówek 6-0 Olimpia Gozdowo 27 kwietnia
termin prawdopodobny
Skrwa Brudzeń 3-1 Skrwa Łukomie 27 kwietnia
termin prawdopodobny
Sparta Mochowo 3-0 Zorza Szczawin Kościelny 27 kwietnia
termin prawdopodobny
Kormoran Łąck 3-2 Amator Maszewo 27 kwietnia
termin prawdopodobny
Stegny Wyszogród 3-3 Błyskawica Lucień 27 kwietnia
termin prawdopodobny
Limit Rybno 1-2 Unia Iłów 27 kwietnia
termin prawdopodobny

Kolejka 15 - 24-26 marca

Błękitni Gójsk 1-8 Limit Rybno
Unia Iłów 7-0 Stegny Wyszogród
Błyskawica Lucień 1-2 Kormoran Łąck
Amator Maszewo 2-0 Sparta Mochowo
Zorza Szczawin Kościelny 4-0 Skrwa Brudzeń
Skrwa Łukomie 0-0 Lwówianka Lwówek
Olimpia Gozdowo 0-3 Huragan Bodzanów

Kolejka 16 - 2 kwietnia

Olimpia Gozdowo 4-3 Błękitni Gójsk 18 maja
Huragan Bodzanów 2-2 Skrwa Łukomie 18 maja
Lwówianka Lwówek 2-1 Zorza Szczawin Kościelny 18 maja
Skrwa Brudzeń 2-4 Amator Maszewo
Sparta Mochowo 5-2 Błyskawica Lucień 18 maja
Kormoran Łąck 1-0 Unia Iłów 18 maja
Stegny Wyszogród 2-1 Limit Rybno 18 maja

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Huragan Bodzanów 1-2 Zorza Szczawin Kościelny
Błękitni Gójsk 0-2 Stegny Wyszogród
Limit Rybno 6-3 Kormoran Łąck
Unia Iłów 3-0 Sparta Mochowo
Błyskawica Lucień 2-0 Skrwa Brudzeń
Amator Maszewo 3-3 Lwówianka Lwówek
Skrwa Łukomie 1-1 Olimpia Gozdowo

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

Skrwa Łukomie 4-1 Błękitni Gójsk
Olimpia Gozdowo 4-5 Zorza Szczawin Kościelny
Huragan Bodzanów 1-1 Amator Maszewo
Lwówianka Lwówek 5-0 Błyskawica Lucień
Skrwa Brudzeń 2-2 Unia Iłów
Sparta Mochowo 3-2 Limit Rybno
Kormoran Łąck 3-0 Stegny Wyszogród

Kolejka 19 - 23-24 kwietnia

Huragan Bodzanów 4-0 Błyskawica Lucień
Błękitni Gójsk 1-4 Kormoran Łąck
Stegny Wyszogród 1-1 Sparta Mochowo
Limit Rybno 2-1 Skrwa Brudzeń
Unia Iłów 2-1 Lwówianka Lwówek
Amator Maszewo 7-0 Olimpia Gozdowo
Zorza Szczawin Kościelny 0-1 Skrwa Łukomie

Kolejka 20 - 30 kwietnia-1 maja

Zorza Szczawin Kościelny 2-1 Błękitni Gójsk
Skrwa Łukomie 1-3 Amator Maszewo
Olimpia Gozdowo 1-2 Błyskawica Lucień
Huragan Bodzanów 0-1 Unia Iłów
mecz przerwany w 72. minucie z powodu uderzenia sędziego przez kibica
Lwówianka Lwówek 1-1 Limit Rybno
Skrwa Brudzeń 0-3 Stegny Wyszogród
Sparta Mochowo 2-5 Kormoran Łąck

Kolejka 21 - 7-8 maja

Błękitni Gójsk 4-2 Sparta Mochowo
Kormoran Łąck 8-2 Skrwa Brudzeń
Stegny Wyszogród 1-1 Lwówianka Lwówek
Limit Rybno 3-1 Huragan Bodzanów
Unia Iłów 4-0 Olimpia Gozdowo
Błyskawica Lucień 1-4 Skrwa Łukomie
Amator Maszewo 4-1 Zorza Szczawin Kościelny

Kolejka 22 - 14-15 maja

Amator Maszewo 2-1 Błękitni Gójsk
Zorza Szczawin Kościelny 0-0 Błyskawica Lucień
Skrwa Łukomie 0-1 Unia Iłów
Olimpia Gozdowo 1-2 Limit Rybno
Huragan Bodzanów 3-3 Stegny Wyszogród
Lwówianka Lwówek 1-1 Kormoran Łąck
Skrwa Brudzeń 4-2 Sparta Mochowo

Kolejka 23 - 21-22 maja

Błękitni Gójsk 5-1 Skrwa Brudzeń
Sparta Mochowo 2-0 Lwówianka Lwówek
Kormoran Łąck 3-0 Huragan Bodzanów 26 maja
Stegny Wyszogród 7-0 Olimpia Gozdowo
Limit Rybno 2-2 Skrwa Łukomie
Unia Iłów 3-0 Zorza Szczawin Kościelny
Błyskawica Lucień 0-5 Amator Maszewo

Kolejka 24 - 28-29 maja

Błyskawica Lucień 0-2 Błękitni Gójsk
Amator Maszewo 2-0 Unia Iłów
Zorza Szczawin Kościelny 5-0 Limit Rybno
Skrwa Łukomie 5-1 Stegny Wyszogród
Olimpia Gozdowo 1-3 Kormoran Łąck
Huragan Bodzanów 4-0 Sparta Mochowo
Lwówianka Lwówek 4-0 Skrwa Brudzeń

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

Błękitni Gójsk 3-1 Lwówianka Lwówek
Skrwa Brudzeń 3-2 Huragan Bodzanów
Sparta Mochowo 1-0 Olimpia Gozdowo
Kormoran Łąck 1-0 Skrwa Łukomie
Stegny Wyszogród 6-3 Zorza Szczawin Kościelny
Limit Rybno 1-5 Amator Maszewo
Unia Iłów 4-1 Błyskawica Lucień

REKLAMA

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Unia Iłów 3-3 Błękitni Gójsk
Błyskawica Lucień 6-1 Limit Rybno
Amator Maszewo 7-1 Stegny Wyszogród
Zorza Szczawin Kościelny 2-7 Kormoran Łąck
Skrwa Łukomie 2-1 Sparta Mochowo
Olimpia Gozdowo 3-8 Skrwa Brudzeń
Huragan Bodzanów 2-0 Lwówianka Lwówek

Liga okręgowa 2004/2005 (Płock)

Klasa B 2004/2005 (Płock I)
Klasa B 2004/2005 (Płock II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas