[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2004/2005, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wkra Żuromin 26 62 19 5 2 75-27 10 3 0 41-7 9 2 2 34-20
2.  Błękitni Raciąż 26 61 19 4 3 58-23 11 0 2 28-4 8 4 1 30-19
3.  Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 26 51 15 6 5 58-24 8 3 2 33-12 7 3 3 25-12
4.  Orlęta Baboszewo 26 43 14 1 11 61-51 9 1 3 40-19 5 0 8 21-32
5.  Kryształ Glinojeck 26 41 12 5 9 71-46 7 2 4 35-18 5 3 5 36-28
6.  MKS Przasnysz 26 38 11 5 10 60-45 9 0 4 46-25 2 5 6 14-20 2 3 1 0 1 7-3
7.  GKS Strzegowo 26 38 10 8 8 51-44 5 4 4 23-22 5 4 4 28-22 2 3 1 0 1 3-7
8.  Sona Nowe Miasto 26 33 9 6 11 44-50 4 4 5 22-24 5 2 6 22-26 2 4 1 1 0 3-2
9.  Iskra Krasne 26 33 9 6 11 48-56 7 3 3 33-22 2 3 8 15-34 2 1 0 1 1 2-3
10.  MKS Małkinia (Małkinia Górna) 26 27 8 3 15 38-46 6 2 5 27-17 2 1 10 11-29 2 3 1 0 1 4-3
11.  Gladiator Słoszewo 26 27 8 3 15 54-71 5 2 6 30-31 3 1 9 24-40 2 3 1 0 1 3-4
12.  Gwar Pawłowo 26 24 7 3 16 42-62 4 2 7 24-26 3 1 9 18-36
13.  Orzyc Chorzele 26 21 6 3 17 44-91 4 1 8 23-36 2 2 9 21-55
14.  Wkra Andzin 26 16 4 4 18 42-110 3 4 6 33-45 1 0 12 9-65

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wkra Żuromin    3-1 0-0 6-0 2-0 1-0 1-1 3-1 5-0 3-1 3-3 3-0 8-0 3-0* 
 2 Błękitni Raciąż0-1     2-0 0-1 2-0 3-0 1-0 1-0 4-0 2-0 2-1 2-1 3-0* 6-0 
 3 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna4-2 0-0     3-1 2-4 1-1 3-1 3-0 3-0* 4-0 3-0 0-0 2-3 5-0 
 4 Orlęta Baboszewo2-4 2-3 1-2     3-2 3-2 3-2 2-2 4-1 2-0 4-0 2-0 3-0 9-1 
 5 Kryształ Glinojeck2-3 3-4 0-2 2-1     2-0 1-1 2-2 1-2 3-1 4-0 1-0 7-1 7-1 
 6 MKS Przasnysz2-1 2-3 0-1 5-4 1-4     7-2 1-4 3-1 3-0 6-2 3-1 5-1 8-1 
 7 GKS Strzegowo2-2 2-4 1-1 0-3* 2-1 1-0     1-2 1-1 2-1 3-1 2-3 3-3 3-0 
 8 Sona Nowe Miasto1-3 0-0 0-3 4-3 2-3 1-0 1-1     1-1 1-1 3-4 4-1 4-1 0-3* 
 9 Iskra Krasne0-0 0-3 2-1 5-1 5-4 2-2 1-1 1-2     4-1 0-3 4-3 3-1 6-0 
 10 MKS Małkinia (Małkinia Górna)0-2 0-1 2-2 1-0 2-3 0-0 0-2 4-1 2-1     4-2 1-2 6-0 5-1 
 11 Gladiator Słoszewo2-3 2-2 2-0 0-1 0-8 2-2 0-2 2-3 5-3 1-0     6-3 3-4 5-0 
 12 Gwar Pawłowo1-2 2-3 1-2 2-4 2-2 1-3 0-1 3-1 1-1 1-2 3-2     4-3 3-0 
 13 Orzyc Chorzele3-6 2-5 1-3 1-2 3-3 2-3 1-6 1-0 2-1 1-0 0-3 1-2     5-2 
 14 Wkra Andzin1-5 1-1 0-8 3-0 2-2 1-1 3-8 2-4 2-3 2-4 5-3 7-2 4-4     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Błękitni Raciąż 4-0 Iskra Krasne
Wkra Andzin 2-2 Kryształ Glinojeck
Gladiator Słoszewo 2-3 Wkra Żuromin
Sona Nowe Miasto 1-1 GKS Strzegowo
Orzyc Chorzele 1-2 Orlęta Baboszewo
MKS Przasnysz 3-1 Gwar Pawłowo
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Iskra Krasne 2-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Gwar Pawłowo 1-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Orlęta Baboszewo 3-2 MKS Przasnysz
GKS Strzegowo 3-3 Orzyc Chorzele
Wkra Żuromin 3-1 Sona Nowe Miasto
Kryształ Glinojeck 4-0 Gladiator Słoszewo
Błękitni Raciąż 6-0 Wkra Andzin

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Wkra Andzin 2-3 Iskra Krasne
Gladiator Słoszewo 2-2 Błękitni Raciąż
Sona Nowe Miasto 2-3 Kryształ Glinojeck
Orzyc Chorzele 3-6 Wkra Żuromin
MKS Przasnysz 7-2 GKS Strzegowo
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-0 Gwar Pawłowo
Orlęta Baboszewo 2-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna)
mecz przeniesiony do Baboszewa z uwagi na obchody 25-lecia klubu

Kolejka 4 - 4-5 września

Iskra Krasne 4-3 Gwar Pawłowo
Orlęta Baboszewo 1-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
GKS Strzegowo 2-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Wkra Żuromin 1-0 MKS Przasnysz
Kryształ Glinojeck 7-1 Orzyc Chorzele
Błękitni Raciąż 1-0 Sona Nowe Miasto
Wkra Andzin 5-3 Gladiator Słoszewo

Kolejka 5 - 11-12 września

Gladiator Słoszewo 5-3 Iskra Krasne
Sona Nowe Miasto 0-3 Wkra Andzin
(wo)
na boisku 4-2, za nieuprawnionego zawodnika w drużynie Sony
Orzyc Chorzele 2-5 Błękitni Raciąż
MKS Przasnysz 1-4 Kryształ Glinojeck
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-2 Wkra Żuromin
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3-1 GKS Strzegowo
Gwar Pawłowo 2-4 Orlęta Baboszewo

Kolejka 6 - 18-19 września

Iskra Krasne 5-1 Orlęta Baboszewo
GKS Strzegowo 2-3 Gwar Pawłowo
Wkra Żuromin 0-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Kryształ Glinojeck 3-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Błękitni Raciąż 3-0 MKS Przasnysz
Wkra Andzin 4-4 Orzyc Chorzele 14 listopada
Gladiator Słoszewo 2-3 Sona Nowe Miasto

Kolejka 7 - 25-26 września

Sona Nowe Miasto 1-1 Iskra Krasne
Orzyc Chorzele 0-3 Gladiator Słoszewo
MKS Przasnysz 8-1 Wkra Andzin
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-1 Błękitni Raciąż
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-4 Kryształ Glinojeck
Gwar Pawłowo 1-2 Wkra Żuromin
Orlęta Baboszewo 3-2 GKS Strzegowo

Kolejka 8 - 2-3 października

Iskra Krasne 1-1 GKS Strzegowo
Wkra Żuromin 6-0 Orlęta Baboszewo
Kryształ Glinojeck 1-0 Gwar Pawłowo
Błękitni Raciąż 2-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Wkra Andzin 2-4 MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Gladiator Słoszewo 2-2 MKS Przasnysz
Sona Nowe Miasto 4-1 Orzyc Chorzele

Kolejka 9 - 9-10 października

Orzyc Chorzele 2-1 Iskra Krasne
MKS Przasnysz 1-4 Sona Nowe Miasto
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 4-2 Gladiator Słoszewo
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 5-0 Wkra Andzin
Gwar Pawłowo 2-3 Błękitni Raciąż
Orlęta Baboszewo 3-2 Kryształ Glinojeck
GKS Strzegowo 2-2 Wkra Żuromin

Kolejka 10 - 16-17 października

Iskra Krasne 0-0 Wkra Żuromin
Kryształ Glinojeck 1-1 GKS Strzegowo
Błękitni Raciąż 0-1 Orlęta Baboszewo
Wkra Andzin 7-2 Gwar Pawłowo
Gladiator Słoszewo 2-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Sona Nowe Miasto 1-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Orzyc Chorzele 2-3 MKS Przasnysz

Kolejka 11 - 23-24 października

MKS Przasnysz 3-1 Iskra Krasne
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 6-0 Orzyc Chorzele
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3-0 Sona Nowe Miasto
Gwar Pawłowo 3-2 Gladiator Słoszewo
Orlęta Baboszewo 9-1 Wkra Andzin
GKS Strzegowo 2-4 Błękitni Raciąż
Wkra Żuromin 2-0 Kryształ Glinojeck

Kolejka 12 - 30-31 października

Iskra Krasne 5-4 Kryształ Glinojeck
Błękitni Raciąż 0-1 Wkra Żuromin
Wkra Andzin 3-8 GKS Strzegowo
Gladiator Słoszewo 0-1 Orlęta Baboszewo
Sona Nowe Miasto 4-1 Gwar Pawłowo
Orzyc Chorzele 1-3 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
MKS Przasnysz 3-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna)

Kolejka 13 - 6-7 listopada

MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-1 Iskra Krasne
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-1 MKS Przasnysz
Gwar Pawłowo 4-3 Orzyc Chorzele
Orlęta Baboszewo 2-2 Sona Nowe Miasto
GKS Strzegowo 3-1 Gladiator Słoszewo
Wkra Żuromin 3-0 Wkra Andzin
(wo)
goście nie dojechali
Kryształ Glinojeck 3-4 Błękitni Raciąż

Kolejka 14 - 20 kwietnia

Iskra Krasne 0-3 Błękitni Raciąż
Kryształ Glinojeck 7-1 Wkra Andzin
Wkra Żuromin 3-3 Gladiator Słoszewo
GKS Strzegowo 1-2 Sona Nowe Miasto
Orlęta Baboszewo 3-0 Orzyc Chorzele
Gwar Pawłowo 1-3 MKS Przasnysz
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 4-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna)

Kolejka 15 - 26 marca

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3-0 Iskra Krasne
(wo)
goście nie dojechali
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-2 Gwar Pawłowo
MKS Przasnysz 5-4 Orlęta Baboszewo
Orzyc Chorzele 1-6 GKS Strzegowo
Sona Nowe Miasto 1-3 Wkra Żuromin
Gladiator Słoszewo 0-8 Kryształ Glinojeck
Wkra Andzin 1-1 Błękitni Raciąż

Kolejka 16 - 2 kwietnia

MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-0 Orlęta Baboszewo 3 maja
Iskra Krasne 6-0 Wkra Andzin 3 maja
termin prawdopodobny
Błękitni Raciąż 2-1 Gladiator Słoszewo
Kryształ Glinojeck 2-2 Sona Nowe Miasto
Wkra Żuromin 8-0 Orzyc Chorzele
GKS Strzegowo 1-0 MKS Przasnysz
Gwar Pawłowo 1-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Gwar Pawłowo 1-1 Iskra Krasne
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3-1 Orlęta Baboszewo
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-2 GKS Strzegowo
MKS Przasnysz 2-1 Wkra Żuromin
Orzyc Chorzele 3-3 Kryształ Glinojeck
Sona Nowe Miasto 0-0 Błękitni Raciąż
Gladiator Słoszewo 5-0 Wkra Andzin

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

Iskra Krasne 0-3 Gladiator Słoszewo
Wkra Andzin 2-4 Sona Nowe Miasto
Błękitni Raciąż 3-0 Orzyc Chorzele
(wo)
goście nie dojechali
Kryształ Glinojeck 2-0 MKS Przasnysz
Wkra Żuromin 3-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna)
GKS Strzegowo 1-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Orlęta Baboszewo 2-0 Gwar Pawłowo

Kolejka 19 - 23-24 kwietnia

Orlęta Baboszewo 4-1 Iskra Krasne
Gwar Pawłowo 0-1 GKS Strzegowo
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 4-2 Wkra Żuromin
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-3 Kryształ Glinojeck
MKS Przasnysz 2-3 Błękitni Raciąż
Orzyc Chorzele 5-2 Wkra Andzin
Sona Nowe Miasto 3-4 Gladiator Słoszewo

Kolejka 20 - 30 kwietnia-1 maja

Iskra Krasne 1-2 Sona Nowe Miasto
Gladiator Słoszewo 3-4 Orzyc Chorzele
Wkra Andzin 1-1 MKS Przasnysz
Błękitni Raciąż 2-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Kryształ Glinojeck 0-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Wkra Żuromin 3-0 Gwar Pawłowo
GKS Strzegowo 0-3 Orlęta Baboszewo
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 21 - 7-8 maja

GKS Strzegowo 1-1 Iskra Krasne
Orlęta Baboszewo 2-4 Wkra Żuromin
Gwar Pawłowo 2-2 Kryształ Glinojeck
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-0 Błękitni Raciąż
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 5-1 Wkra Andzin
MKS Przasnysz 6-2 Gladiator Słoszewo
Orzyc Chorzele 1-0 Sona Nowe Miasto

Kolejka 22 - 14-15 maja

Iskra Krasne 3-1 Orzyc Chorzele
Sona Nowe Miasto 1-0 MKS Przasnysz
Gladiator Słoszewo 1-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Wkra Andzin 0-8 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Błękitni Raciąż 2-1 Gwar Pawłowo
Kryształ Glinojeck 2-1 Orlęta Baboszewo
Wkra Żuromin 1-1 GKS Strzegowo

Kolejka 23 - 21-22 maja

Wkra Żuromin 5-0 Iskra Krasne
GKS Strzegowo 2-1 Kryształ Glinojeck
Orlęta Baboszewo 2-3 Błękitni Raciąż
Gwar Pawłowo 3-0 Wkra Andzin
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3-0 Gladiator Słoszewo
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 4-1 Sona Nowe Miasto
MKS Przasnysz 5-1 Orzyc Chorzele 8 czerwca

Kolejka 24 - 28-29 maja

Iskra Krasne 2-2 MKS Przasnysz
Orzyc Chorzele 1-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Sona Nowe Miasto 0-3 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Gladiator Słoszewo 6-3 Gwar Pawłowo
Wkra Andzin 3-0 Orlęta Baboszewo
Błękitni Raciąż 1-0 GKS Strzegowo 25 maja
Kryształ Glinojeck 2-3 Wkra Żuromin

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

Kryształ Glinojeck 1-2 Iskra Krasne
Wkra Żuromin 3-1 Błękitni Raciąż
GKS Strzegowo 3-0 Wkra Andzin
Orlęta Baboszewo 4-0 Gladiator Słoszewo
Gwar Pawłowo 3-1 Sona Nowe Miasto
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-3 Orzyc Chorzele
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-0 MKS Przasnysz

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Iskra Krasne 4-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna)
MKS Przasnysz 0-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
Orzyc Chorzele 1-2 Gwar Pawłowo
Sona Nowe Miasto 4-3 Orlęta Baboszewo
Gladiator Słoszewo 0-2 GKS Strzegowo
Wkra Andzin 1-5 Wkra Żuromin
Błękitni Raciąż 2-0 Kryształ Glinojeck

Baraże o udział w V lidze (mazowiecka)

V liga 2004/2005 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2004/2005 (Płock)
Liga okręgowa 2004/2005 (Warszawa (wschód))
Liga okręgowa 2004/2005 (Warszawa (zachód))

Klasa A 2004/2005 (Ciechanów-Ostrołęka)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas