[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2004/2005, grupa: Warszawa (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Huragan Wołomin 30 77 24 5 1 98-21 12 3 0 57-6 12 2 1 41-15
2.  Drukarz Warszawa 30 70 22 4 4 99-27 12 2 1 47-11 10 2 3 52-16
3.  ZWAR Międzylesie (Warszawa) 30 64 20 4 6 80-38 10 3 2 42-22 10 1 4 38-16
4.  Sokół Serock 30 48 14 6 10 61-60 9 3 3 34-25 5 3 7 27-35 2 3 1 0 1 5-4
5.  Mazur Radzymin 30 48 13 9 8 59-35 7 5 3 35-13 6 4 5 24-22 2 3 1 0 1 4-5
6.  Bóbr Tłuszcz 30 45 13 6 11 54-48 9 1 5 36-20 4 5 6 18-28
7.  Marymont Warszawa 30 44 14 2 14 42-59 8 2 5 21-24 6 0 9 21-35
8.  Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 30 41 11 8 11 53-59 5 6 4 30-27 6 2 7 23-32
9.  Białołęka Warszawa 30 40 12 4 14 56-54 8 1 6 32-21 4 3 8 24-33
10.  KS Falenica (Warszawa) 30 39 11 6 13 62-60 7 3 5 37-26 4 3 8 25-34
11.  Józefovia Józefów 30 38 11 5 14 65-67 8 0 7 45-32 3 5 7 20-35 2 3 1 0 1 3-3
12.  Victoria Sulejówek 30 38 11 5 14 53-58 6 4 5 29-23 5 1 9 24-35 2 3 1 0 1 3-3
13.  Okęcie II Warszawa 30 28 9 1 20 31-75 6 0 9 18-31 3 1 11 13-44
14.  Advit Wiązowna 30 22 6 4 20 28-85 4 1 10 20-34 2 3 10 8-51
15.  Hutnik II Warszawa 30 21 5 6 19 32-58 2 2 11 17-32 3 4 8 15-26
16.  Wkra Pomiechówek 30 16 3 7 20 35-104 0 5 10 15-46 3 2 10 20-58
Okęcie II Warszawa wycofało się z rozgrywek w trakcie rundy wiosennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Huragan Wołomin    0-0 1-1 3-0 0-0 7-0 5-0 6-2 2-0 1-0 4-2 7-0 3-0* 8-0 3-1 7-0 
 2 Drukarz Warszawa2-3     2-0 0-0 2-1 1-1 2-0 3-0* 3-0* 5-0 7-0 2-1 4-1 8-1 2-1 4-2 
 3 ZWAR Międzylesie (Warszawa)1-2 4-2     5-4 1-1 1-1 2-3 5-0 3-2 4-3 7-3 2-1 3-0* 0-0 2-0 2-0 
 4 Sokół Serock4-3 0-5 1-5     5-1 0-2 3-2 2-0 1-1 2-2 2-2 2-1 3-0* 3-0* 3-0 3-1 
 5 Mazur Radzymin2-2 2-2 0-2 3-0     3-1 2-0 1-3 3-1 0-0 0-0 0-1 5-1 5-0 0-0 9-0 
 6 Bóbr Tłuszcz0-3 2-3 2-0 2-3 2-0     5-0 1-0 1-5 6-1 3-1 1-1 4-0 4-0 0-3* 3-0* 
 7 Marymont Warszawa1-3 1-9 0-3 1-0 1-2 1-0     0-0 2-1 1-0 0-0 3-2 3-0* 2-0 3-1 2-3 
 8 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki0-4 3-1 3-0 0-4 1-1 3-3 1-4     2-2 3-4 3-0 6-2 3-0* 1-1 0-0 1-1 
 9 Białołęka Warszawa1-3 1-3 0-5 1-2 0-3 0-2 3-1 6-1     1-0 2-0 2-0 3-0* 7-0 1-1 4-0 
 10 KS Falenica (Warszawa)0-1 1-4 2-3 4-2 2-1 0-0 3-1 2-3 1-3     3-3 3-1 4-1 0-0 3-1 9-2 
 11 Józefovia Józefów2-5 2-0 0-1 6-1 3-4 1-0 2-3 3-2 8-3 6-2     2-1 2-4 5-0 2-3 1-3 
 12 Victoria Sulejówek1-1 0-3 2-5 1-1 3-1 5-1 3-0 1-1 1-3 2-0 2-1     1-2 1-2 4-0 2-2 
 13 Okęcie II Warszawa1-2 0-3* 2-1 2-0 0-3* 3-1 3-1 1-4 3-0 0-3* 0-3* 0-3*     3-1 0-3* 0-3* 
 14 Advit Wiązowna0-2 0-3 0-5 2-3 0-0 0-2 1-3 1-2 1-0 1-5 1-3 1-3 3-0*     2-0 7-3 
 15 Hutnik II Warszawa0-2 0-4 1-3 3-3 0-2 1-2 0-2 0-2 0-1 0-3 0-1 3-4 2-2 3-1     4-0 
 16 Wkra Pomiechówek0-5 0-10 0-4 2-4 2-4 2-2 0-1 0-3* 2-2 2-2 1-1 1-3 1-2 1-2 1-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Drukarz Warszawa 3-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
(wo)
goście nie przyjechali
Białołęka Warszawa 0-2 Bóbr Tłuszcz
KS Falenica (Warszawa) 2-1 Mazur Radzymin
mecz w Józefowie ze względu na remont boiska w Falenicy
Okęcie II Warszawa 3-1 Advit Wiązowna
Marymont Warszawa 0-0 Józefovia Józefów
Victoria Sulejówek 2-5 ZWAR Międzylesie (Warszawa) 9 września
mecz odbył się w Międzylesiu z uwagi na remont stadionu Victorii, która była jednak formalnie gospodarzem zawodów
Sokół Serock 3-0 Hutnik II Warszawa
Wkra Pomiechówek 0-5 Huragan Wołomin

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-4 Huragan Wołomin
Hutnik II Warszawa 4-0 Wkra Pomiechówek
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 5-4 Sokół Serock
Józefovia Józefów 2-1 Victoria Sulejówek
Advit Wiązowna 1-3 Marymont Warszawa
Mazur Radzymin 5-1 Okęcie II Warszawa
Bóbr Tłuszcz 6-1 KS Falenica (Warszawa)
Drukarz Warszawa 3-0 Białołęka Warszawa
(wo)
na boisku 1-1, w drużynie Białołęki występował tylko jeden młodzieżowiec

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Białołęka Warszawa 6-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
KS Falenica (Warszawa) 1-4 Drukarz Warszawa
w Józefowie
Okęcie II Warszawa 3-1 Bóbr Tłuszcz
Marymont Warszawa 1-2 Mazur Radzymin
Victoria Sulejówek 1-2 Advit Wiązowna
Sokół Serock 2-2 Józefovia Józefów
Wkra Pomiechówek 0-4 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Huragan Wołomin 3-1 Hutnik II Warszawa

Kolejka 4 - 1 września

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Hutnik II Warszawa
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 1-2 Huragan Wołomin 2 września
Józefovia Józefów 1-3 Wkra Pomiechówek
Advit Wiązowna 2-3 Sokół Serock
Mazur Radzymin 0-1 Victoria Sulejówek
Bóbr Tłuszcz 5-0 Marymont Warszawa
Drukarz Warszawa 4-1 Okęcie II Warszawa
Białołęka Warszawa 1-0 KS Falenica (Warszawa)

Kolejka 5 - 4-5 września

KS Falenica (Warszawa) 2-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
w Józefowie
Okęcie II Warszawa 3-0 Białołęka Warszawa
Marymont Warszawa 1-9 Drukarz Warszawa
Victoria Sulejówek 5-1 Bóbr Tłuszcz
Sokół Serock 5-1 Mazur Radzymin
Wkra Pomiechówek 1-2 Advit Wiązowna
Huragan Wołomin 4-2 Józefovia Józefów
Hutnik II Warszawa 1-3 ZWAR Międzylesie (Warszawa)

Kolejka 6 - 11-12 września

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Józefovia Józefów 2-3 Hutnik II Warszawa
Advit Wiązowna 0-2 Huragan Wołomin
Mazur Radzymin 9-0 Wkra Pomiechówek
Bóbr Tłuszcz 2-3 Sokół Serock
Drukarz Warszawa 2-1 Victoria Sulejówek
Białołęka Warszawa 3-1 Marymont Warszawa
KS Falenica (Warszawa) 4-1 Okęcie II Warszawa

Kolejka 7 - 18-19 września

Okęcie II Warszawa 1-4 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Marymont Warszawa 1-0 KS Falenica (Warszawa)
Sokół Serock 0-5 Drukarz Warszawa
Wkra Pomiechówek 2-2 Bóbr Tłuszcz
Huragan Wołomin 0-0 Mazur Radzymin
Hutnik II Warszawa 3-1 Advit Wiązowna
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 7-3 Józefovia Józefów
Białołęka Warszawa 2-0 Victoria Sulejówek

Kolejka 8 - 25-26 września

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 Józefovia Józefów
Advit Wiązowna 0-5 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Mazur Radzymin 0-0 Hutnik II Warszawa
Bóbr Tłuszcz 0-3 Huragan Wołomin
Drukarz Warszawa 4-2 Wkra Pomiechówek
Białołęka Warszawa 1-2 Sokół Serock
KS Falenica (Warszawa) 3-1 Victoria Sulejówek
Okęcie II Warszawa 3-1 Marymont Warszawa

Kolejka 9 - 2-3 października

Marymont Warszawa 0-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Victoria Sulejówek 1-2 Okęcie II Warszawa
Sokół Serock 2-2 KS Falenica (Warszawa)
Wkra Pomiechówek 2-2 Białołęka Warszawa
Huragan Wołomin 0-0 Drukarz Warszawa
Hutnik II Warszawa 1-2 Bóbr Tłuszcz
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 1-1 Mazur Radzymin
Józefovia Józefów 5-0 Advit Wiązowna

Kolejka 10 - 9-10 października

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Advit Wiązowna
Mazur Radzymin 0-0 Józefovia Józefów
Bóbr Tłuszcz 2-0 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Drukarz Warszawa 2-1 Hutnik II Warszawa
Białołęka Warszawa 1-3 Huragan Wołomin
KS Falenica (Warszawa) 9-2 Wkra Pomiechówek
Okęcie II Warszawa 2-0 Sokół Serock
Marymont Warszawa 3-2 Victoria Sulejówek

Kolejka 11 - 16-17 października

Sokół Serock 3-2 Marymont Warszawa
Wkra Pomiechówek 1-2 Okęcie II Warszawa
Huragan Wołomin 1-0 KS Falenica (Warszawa)
Hutnik II Warszawa 0-1 Białołęka Warszawa
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 4-2 Drukarz Warszawa
Józefovia Józefów 1-0 Bóbr Tłuszcz
Advit Wiązowna 0-0 Mazur Radzymin
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 6-2 Victoria Sulejówek

Kolejka 12 - 23-24 października

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Mazur Radzymin
Bóbr Tłuszcz 4-0 Advit Wiązowna
Drukarz Warszawa 7-0 Józefovia Józefów
Białołęka Warszawa 0-5 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
KS Falenica (Warszawa) 3-1 Hutnik II Warszawa
Okęcie II Warszawa 1-2 Huragan Wołomin
Marymont Warszawa 2-3 Wkra Pomiechówek
Sokół Serock 2-1 Victoria Sulejówek

Kolejka 13 - 30-31 października

Sokół Serock 2-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Wkra Pomiechówek 1-3 Victoria Sulejówek
Huragan Wołomin 5-0 Marymont Warszawa
Hutnik II Warszawa 2-2 Okęcie II Warszawa
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 4-3 KS Falenica (Warszawa)
Józefovia Józefów 8-3 Białołęka Warszawa
Advit Wiązowna 0-3 Drukarz Warszawa
Mazur Radzymin 3-1 Bóbr Tłuszcz

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-3 Bóbr Tłuszcz
Drukarz Warszawa 2-1 Mazur Radzymin
Białołęka Warszawa 7-0 Advit Wiązowna
KS Falenica (Warszawa) 3-3 Józefovia Józefów
Okęcie II Warszawa 2-1 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Marymont Warszawa 3-1 Hutnik II Warszawa
Victoria Sulejówek 1-1 Huragan Wołomin
Sokół Serock 3-1 Wkra Pomiechówek

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Wkra Pomiechówek 0-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
(wo)
na boisku 0-1, walkower za brak zawodnika młodzieżowego
Huragan Wołomin 3-0 Sokół Serock
Hutnik II Warszawa 3-4 Victoria Sulejówek
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 2-3 Marymont Warszawa
Józefovia Józefów 2-4 Okęcie II Warszawa
Advit Wiązowna 1-5 KS Falenica (Warszawa)
Mazur Radzymin 3-1 Białołęka Warszawa
Bóbr Tłuszcz 2-3 Drukarz Warszawa

Kolejka 16 - 19-20 marca

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-1 Drukarz Warszawa 18 maja
Bóbr Tłuszcz 1-5 Białołęka Warszawa 18 maja
Mazur Radzymin 0-0 KS Falenica (Warszawa) 27 kwietnia
termin prawdopodobny
Advit Wiązowna 3-0 Okęcie II Warszawa
(wo)
przełożony; później Okęcie II się wycofało
Józefovia Józefów 2-3 Marymont Warszawa 20 kwietnia
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 2-1 Victoria Sulejówek 20 kwietnia
w Sulejówku?
Hutnik II Warszawa 3-3 Sokół Serock 18 maja
Huragan Wołomin 7-0 Wkra Pomiechówek 11 maja
termin prawdopodobny

Kolejka 17 - 24-26 marca

Huragan Wołomin 6-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Wkra Pomiechówek 1-1 Hutnik II Warszawa
Sokół Serock 1-5 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Victoria Sulejówek 2-1 Józefovia Józefów
Marymont Warszawa 2-0 Advit Wiązowna
Okęcie II Warszawa 0-3 Mazur Radzymin
(wo)
przełożony; później Okęcie II się wycofało
KS Falenica (Warszawa) 0-0 Bóbr Tłuszcz
Białołęka Warszawa 1-3 Drukarz Warszawa

Kolejka 18 - 2 kwietnia

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-2 Białołęka Warszawa
Drukarz Warszawa 5-0 KS Falenica (Warszawa)
Bóbr Tłuszcz 4-0 Okęcie II Warszawa
Mazur Radzymin 2-0 Marymont Warszawa 11 maja
termin prawdopodobny
Advit Wiązowna 1-3 Victoria Sulejówek 11 maja
Józefovia Józefów 6-1 Sokół Serock
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 2-0 Wkra Pomiechówek
Hutnik II Warszawa 0-2 Huragan Wołomin

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Hutnik II Warszawa 0-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Huragan Wołomin 1-1 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Wkra Pomiechówek 1-1 Józefovia Józefów
Sokół Serock 3-0 Advit Wiązowna
(wo)
Victoria Sulejówek 3-1 Mazur Radzymin
Marymont Warszawa 1-0 Bóbr Tłuszcz
Okęcie II Warszawa 0-3 Drukarz Warszawa
(wo)
KS Falenica (Warszawa) 1-3 Białołęka Warszawa

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-4 KS Falenica (Warszawa)
Białołęka Warszawa 3-0 Okęcie II Warszawa
(wo)
Drukarz Warszawa 2-0 Marymont Warszawa
Bóbr Tłuszcz 1-1 Victoria Sulejówek
Mazur Radzymin 3-0 Sokół Serock
Advit Wiązowna 7-3 Wkra Pomiechówek
Józefovia Józefów 2-5 Huragan Wołomin
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 2-0 Hutnik II Warszawa

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

ZWAR Międzylesie (Warszawa) 5-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Hutnik II Warszawa 0-1 Józefovia Józefów
Huragan Wołomin 8-0 Advit Wiązowna
Wkra Pomiechówek 2-4 Mazur Radzymin
Sokół Serock 0-2 Bóbr Tłuszcz
Victoria Sulejówek 0-3 Drukarz Warszawa
Marymont Warszawa 2-1 Białołęka Warszawa
Okęcie II Warszawa 0-3 KS Falenica (Warszawa)
(wo)

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Victoria Sulejówek 1-3 Białołęka Warszawa
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 Okęcie II Warszawa
(wo)
KS Falenica (Warszawa) 3-1 Marymont Warszawa
Drukarz Warszawa 0-0 Sokół Serock 29 kwietnia
Bóbr Tłuszcz 3-0 Wkra Pomiechówek
(wo)
Mazur Radzymin 2-2 Huragan Wołomin
Advit Wiązowna 2-0 Hutnik II Warszawa
Józefovia Józefów 0-1 ZWAR Międzylesie (Warszawa)

Kolejka 23 - 3 maja

Józefovia Józefów 3-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 0-0 Advit Wiązowna
Hutnik II Warszawa 0-2 Mazur Radzymin
Huragan Wołomin 7-0 Bóbr Tłuszcz
Wkra Pomiechówek 0-10 Drukarz Warszawa
Sokół Serock 1-1 Białołęka Warszawa
Victoria Sulejówek 2-0 KS Falenica (Warszawa)
Marymont Warszawa 3-0 Okęcie II Warszawa
(wo)

Kolejka 24 - 7-8 maja

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-4 Marymont Warszawa
Okęcie II Warszawa 0-3 Victoria Sulejówek
(wo)
KS Falenica (Warszawa) 4-2 Sokół Serock
Białołęka Warszawa 4-0 Wkra Pomiechówek
Drukarz Warszawa 2-3 Huragan Wołomin
Bóbr Tłuszcz 0-3 Hutnik II Warszawa
(wo)
Mazur Radzymin 0-2 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Advit Wiązowna 1-3 Józefovia Józefów

Kolejka 25 - 14-15 maja

Advit Wiązowna 1-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Józefovia Józefów 3-4 Mazur Radzymin
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 1-1 Bóbr Tłuszcz
Hutnik II Warszawa 0-4 Drukarz Warszawa
Huragan Wołomin 2-0 Białołęka Warszawa
Wkra Pomiechówek 2-2 KS Falenica (Warszawa)
Sokół Serock 3-0 Okęcie II Warszawa
(wo)
Victoria Sulejówek 3-0 Marymont Warszawa

Kolejka 26 - 21-22 maja

Victoria Sulejówek 1-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Marymont Warszawa 1-0 Sokół Serock
Okęcie II Warszawa 0-3 Wkra Pomiechówek
(wo)
KS Falenica (Warszawa) 0-1 Huragan Wołomin
Białołęka Warszawa 1-1 Hutnik II Warszawa
Drukarz Warszawa 2-0 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Bóbr Tłuszcz 3-1 Józefovia Józefów
Mazur Radzymin 5-0 Advit Wiązowna

Kolejka 27 - 28-29 maja

Victoria Sulejówek 1-1 Sokół Serock
Mazur Radzymin 1-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Advit Wiązowna 0-2 Bóbr Tłuszcz
Józefovia Józefów 2-0 Drukarz Warszawa
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 3-2 Białołęka Warszawa
Hutnik II Warszawa 0-3 KS Falenica (Warszawa)
Huragan Wołomin 3-0 Okęcie II Warszawa
(wo)
Wkra Pomiechówek 0-1 Marymont Warszawa

Kolejka 28 - 1 czerwca

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-4 Sokół Serock
Victoria Sulejówek 2-2 Wkra Pomiechówek
Marymont Warszawa 1-3 Huragan Wołomin
Okęcie II Warszawa 0-3 Hutnik II Warszawa
(wo)
KS Falenica (Warszawa) 2-3 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Białołęka Warszawa 2-0 Józefovia Józefów
Drukarz Warszawa 8-1 Advit Wiązowna
Bóbr Tłuszcz 2-0 Mazur Radzymin

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Bóbr Tłuszcz 1-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Mazur Radzymin 2-2 Drukarz Warszawa
Advit Wiązowna 1-0 Białołęka Warszawa
Józefovia Józefów 6-2 KS Falenica (Warszawa)
ZWAR Międzylesie (Warszawa) 3-0 Okęcie II Warszawa
(wo)
Hutnik II Warszawa 0-2 Marymont Warszawa
Huragan Wołomin 7-0 Victoria Sulejówek
Wkra Pomiechówek 2-4 Sokół Serock

Kolejka 30 - 11-12 czerwca

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Wkra Pomiechówek
Sokół Serock 4-3 Huragan Wołomin
Victoria Sulejówek 4-0 Hutnik II Warszawa
Marymont Warszawa 0-3 ZWAR Międzylesie (Warszawa)
Okęcie II Warszawa 0-3 Józefovia Józefów
(wo)
KS Falenica (Warszawa) 0-0 Advit Wiązowna
Białołęka Warszawa 0-3 Mazur Radzymin
Drukarz Warszawa 1-1 Bóbr Tłuszcz

Baraże o udział w V lidze (mazowiecka)

V liga 2004/2005 (mazowiecka (południe))
V liga 2004/2005 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2004/2005 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2004/2005 (Płock)
Liga okręgowa 2004/2005 (Radom)
Liga okręgowa 2004/2005 (Siedlce)
Liga okręgowa 2004/2005 (Warszawa (zachód))

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas