[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2004/2005, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wigry Suwałki 30 74 24 2 4 74-19 14 1 0 45-6 10 1 4 29-13
2.  Jagiellonia II Białystok 30 72 22 6 2 73-22 13 1 1 39-7 9 5 1 34-15
3.  Hetman Białystok 30 57 18 3 9 62-28 8 1 6 34-19 10 2 3 28-9 2 3 1 0 1 1-1
4.  Tur Bielsk Podlaski 30 57 16 9 5 56-23 9 4 2 34-16 7 5 3 22-7 2 3 1 0 1 1-1
5.  Piast Białystok 30 54 16 6 8 59-40 9 3 3 35-14 7 3 5 24-26
6.  Olimpia Zambrów 30 46 13 7 10 51-39 9 4 2 31-13 4 3 8 20-26
7.  Sparta Augustów 30 45 14 3 13 55-37 10 1 4 33-13 4 2 9 22-24
8.  Sokół Sokółka 30 44 13 5 12 36-35 9 3 3 22-10 4 2 9 14-25
9.  Supraślanka Supraśl 30 40 12 4 14 52-48 7 2 6 29-19 5 2 8 23-29
10.  Pomorzanka Sejny 30 39 11 6 13 48-48 7 2 6 28-18 4 4 7 20-30
11.  Pogoń Łapy 30 31 8 7 15 26-51 2 5 8 7-18 6 2 7 19-33 2 3 1 0 1 4-3
12.  Krypnianka Krypno 30 31 9 4 17 42-74 5 3 7 23-35 4 1 10 19-39 2 3 1 0 1 3-4
13.  Cresovia Siemiatycze 30 26 6 8 16 40-70 4 6 5 21-29 2 2 11 19-41
14.  MKS Mielnik 30 23 6 5 19 26-58 4 3 8 18-27 2 2 11 8-31 2 4 1 1 0 4-3
15.  Victoria Łyski 30 23 6 5 19 33-67 4 1 10 23-33 2 4 9 10-34 2 1 0 1 1 3-4
16.  Kolejarz Czeremcha 30 16 4 4 22 28-102 2 2 11 11-51 2 2 11 17-51
Trak Victoria Łyski Klepacze powrócił do nazwy Victoria Łyski.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wigry Suwałki    3-1 3-0 0-0 3-0 3-1 4-1 2-0 3-2 3-0* 6-0 2-1 3-0 3-0 4-0 3-0* 
 2 Jagiellonia II Białystok3-0     0-0 0-1 2-0 2-1 2-0 2-0 2-0 5-4 2-0 4-0 4-0 1-0 5-1 5-0 
 3 Hetman Białystok0-1 0-2     1-0 2-3 3-0 0-1 6-0 1-3 2-0 0-3 7-1 2-2 2-1 2-1 6-1 
 4 Tur Bielsk Podlaski2-2 1-3 1-0     1-2 1-1 2-0 1-0 4-3 4-0 5-1 3-1 3-0 3-0 0-0 3-3 
 5 Piast Białystok0-2 0-1 1-3 0-0     2-1 0-0 1-0 1-1 5-2 5-0 3-2 2-1 3-0 2-0 10-1 
 6 Olimpia Zambrów0-1 3-3 0-2 1-0 4-1     2-1 2-1 5-0 0-0 4-1 2-0 2-2 0-0 3-1 3-0 
 7 Sparta Augustów0-1 1-2 0-4 1-1 2-0 2-1     1-2 2-0 4-1 3-0 1-0 2-0 7-1 4-0 3-0 
 8 Sokół Sokółka1-0 1-1 2-0 1-0 3-0 3-1 0-1     1-0 0-2 1-1 1-1 2-0 2-0 3-1 1-2 
 9 Supraślanka Supraśl0-1 1-1 0-1 0-2 0-1 4-2 2-1 4-0     2-2 2-3 0-2 4-2 1-0 5-0 4-1 
 10 Pomorzanka Sejny2-0 1-1 0-1 0-4 0-1 0-0 1-0 1-3 1-3     2-0 5-0 8-1 3-0 1-2 3-2 
 11 Pogoń Łapy0-3 0-1 0-0 0-1 1-1 0-2 2-2 0-0 0-2 1-0     2-3 1-0 0-1 0-0 0-2 
 12 Krypnianka Krypno3-2 1-3 1-2 1-1 1-5 1-2 1-6 0-4 3-1 0-0 0-2     3-2 2-1 2-2 4-2 
 13 Cresovia Siemiatycze0-6 2-2 0-3 1-3 1-1 2-2 4-2 1-1 2-2 0-1 1-1 2-4     1-0 2-0 2-1 
 14 MKS Mielnik0-2 0-3 0-2 0-0 3-4 0-2 2-1 2-0 1-4 2-2 1-2 1-2 2-1     1-1 3-1 
 15 Victoria Łyski1-3 1-3 1-2 0-5 2-4 2-0 1-0 1-3 2-0 1-2 1-2 4-1 3-4 2-3     1-1 
 16 Kolejarz Czeremcha1-5 0-7 0-8 1-4 1-1 1-4 1-6 1-0 1-2 1-4 0-3 2-1 0-4 1-1 0-1     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Cresovia Siemiatycze 1-1 Sokół Sokółka 8 sierpnia, 17:00 (450)
Milewski 47 - Stelmaszek 72
MKS Mielnik 2-1 Sparta Augustów 8 sierpnia, 16:00 (300)
Najdyhor 11 (k), Doroszuk 35 - Sobolewski 45
Pogoń Łapy 0-0 Hetman Białystok 8 sierpnia, 17:00 (300)
Kolejarz Czeremcha 1-4 Olimpia Zambrów 7 sierpnia, 16:00 (150)
Kaliszewicz 73 - Olszewski 36, Olędzki 61, W.Kowalczyk 63, Grądkowski 84
Victoria Łyski 1-3 Jagiellonia II Białystok 7 sierpnia, 14:30 (500)
Stasieluk 40 - Onofryjuk 15, Świerzbiński 38, 65
Pomorzanka Sejny 1-3 Supraślanka Supraśl 8 sierpnia, 16:00 (250)
P.Kuklewicz 4 - Aleksiejczuk 15, Nikołajuk 20, Pużuk 31
Krypnianka Krypno 1-1 Tur Bielsk Podlaski 8 sierpnia, 14:00 (300)
Rydzewski 48 - Surynowicz 28
Wigry Suwałki 3-0 Piast Białystok 8 sierpnia, 11:00 (400)
Ołowniuk 38, 88, Pietkiewicz 43 (k)

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Tur Bielsk Podlaski 3-0 Cresovia Siemiatycze 14 sierpnia, 16:00 (500)
Surynowicz 29, Wawrzeniuk 73, Pawluczuk 80
wg Kuriera Porannego godz. 17.00
Supraślanka Supraśl 0-2 Krypnianka Krypno 14 sierpnia, 17:00 (150)
P.Popławski 40, Piotr Gawędzki 70
Jagiellonia II Białystok 5-4 Pomorzanka Sejny 18 sierpnia, 17:00 (50)
Onofryjuk 23, 65, Sokół 37, T.Tupalski 52, Świerzbiński 61 - A.Ejdulis 16 (k), 69 (k), Kropiwnicki 25, Gliński 85
Wigry Suwałki 4-0 Victoria Łyski 14 sierpnia, 17:00 (300)
Szarnecki 6, 9, Trocki 78, Kubas 82
Olimpia Zambrów 4-1 Piast Białystok 14 sierpnia, 16:00 (300)
Olędzki 46, W.Kowalczyk 53, Grądkowski 56, Rosiński 86 - Turczyński 85
lub o 14:00
Hetman Białystok 6-1 Kolejarz Czeremcha 14 sierpnia, 16:00 (100)
Maciejczuk 5, Hawryluk 23, 60 (k), 74, A.Kozłowski 49, S.Kozłowski 61 - Kaliszewicz 53
Sparta Augustów 3-0 Pogoń Łapy 14 sierpnia, 12:00 (150)
Lech 39, Bienasz 55, Klejps 58
Sokół Sokółka 2-0 MKS Mielnik 15 sierpnia, 16:00 (600)
Toczydłowski 19, 68

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Cresovia Siemiatycze 1-0 MKS Mielnik 21 sierpnia, 16:00 (500)
Milewski 40
Pogoń Łapy 0-0 Sokół Sokółka 22 sierpnia, 16:00 (300)
Kolejarz Czeremcha 1-6 Sparta Augustów 21 sierpnia, 16:00 (50)
Sawczyński 65 - Bienasz 18, Lech 40, 58, 69, Chabasiński 79, Czyżewski 85
Piast Białystok 1-3 Hetman Białystok 21 sierpnia, 17:00 (100)
Jackiewicz 9 - Hawryluk 33, 75 (k), Lewczuk 89
w Łyskach
Victoria Łyski 2-0 Olimpia Zambrów 22 sierpnia, 16:00 (200)
Tymiński 25, Rećko 47
Pomorzanka Sejny 2-0 Wigry Suwałki 22 sierpnia, 16:00 (400)
Pieślak 65, Kunicki 80
Krypnianka Krypno 1-3 Jagiellonia II Białystok 22 sierpnia, 14:00 (300)
Olkowski 75 - Siara 41, Świerzbiński 78, Batista 82
Tur Bielsk Podlaski 4-3 Supraślanka Supraśl 22 sierpnia, 17:00 (400)
Surynowicz 11, 73, 74, Martyniuk 75 - Tomar 25, 60, Niedzielski 50

Kolejka 4 - 25 sierpnia

Supraślanka Supraśl 4-2 Cresovia Siemiatycze 25 sierpnia, 17:00 (50)
Tomar 27 (k), 43, 75 (k), Adamski 83 - Stypułkowski 1, Wojnar 40
Jagiellonia II Białystok 0-1 Tur Bielsk Podlaski 25 sierpnia, 17:00 (150)
Witkowski 38
Wigry Suwałki 2-1 Krypnianka Krypno 25 sierpnia, 17:00 (200)
Trzaskalski 54, Pietkiewicz 77 - S.Popławski 60
Olimpia Zambrów 0-0 Pomorzanka Sejny 25 sierpnia, 17:00 (100)
Hetman Białystok 2-1 Victoria Łyski 25 sierpnia, 16:00 (150)
Hawryluk 15 (k), Kujawski 83 - Jurguć 70
Sparta Augustów 2-0 Piast Białystok 25 sierpnia, 17:00 (100)
D.Doliwa 27 (k), Sobolewski 53
Sokół Sokółka 1-2 Kolejarz Czeremcha 25 sierpnia, 17:00 (200)
Bezubik 9 - Gajewski 44 (k), Kaliszewicz 73
MKS Mielnik 1-2 Pogoń Łapy 25 sierpnia, 16:00 (100)
Sypek 58 - Kulesza 1 (k), Minow 62 (k)

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia

Cresovia Siemiatycze 1-1 Pogoń Łapy 29 sierpnia, 16:00 (300)
Koczuk 53 - Gałczyk 28
Kolejarz Czeremcha 1-1 MKS Mielnik 29 sierpnia, 16:00 (150)
Zieńczuk 85 - Rokosz 80 (k)
Victoria Łyski 1-0 Sparta Augustów 29 sierpnia, 16:00 (200)
Rećko 90
Pomorzanka Sejny 0-1 Hetman Białystok 29 sierpnia, 16:00 (300)
Hawryluk 35 (k)
Krypnianka Krypno 1-2 Olimpia Zambrów 29 sierpnia, 14:00 (300)
Piotr Gawędzki 45 - W.Kowalczyk 4, Olszewski 74
Tur Bielsk Podlaski 2-2 Wigry Suwałki 28 sierpnia, 17:00 (800)
Surynowicz 3, Niewiński 23 - Szarnecki 40, Borkowski 90
Supraślanka Supraśl 1-1 Jagiellonia II Białystok 28 sierpnia, 17:00 (200)
Nikołajuk 70 - Świerzbiński 55
Sokół Sokółka 3-0 Piast Białystok 29 sierpnia, 16:00 (500)
Toczydłowski 32, 80, Biernacki 86

Kolejka 6 - 4-5 września

Wigry Suwałki 3-2 Supraślanka Supraśl 4 września, 13:30 (200)
Trocki 17, Wojtulewicz 58, Olbryś 85 - Tomar 10, 33
Olimpia Zambrów 1-0 Tur Bielsk Podlaski 4 września, 14:00 (150)
W.Kowalczyk 55
Hetman Białystok 7-1 Krypnianka Krypno 4 września, 14:00 (50)
Hawryluk 14 (k), 79, Ostrowski 29, Wójcik 48, Romaniuk 66, 85, S.Kozłowski 85 - Piotr Gawędzki 73
Sparta Augustów 4-1 Pomorzanka Sejny 5 września, 16:00 (400)
Kanoza 7, 35, 66, Bartosiak 15 (s) - Cewkowicz 80
Sokół Sokółka 3-1 Victoria Łyski 5 września, 15:00 (500)
Bezubik 49, 58, Toczydłowski 76 - Dzierżko 72
MKS Mielnik 3-4 Piast Białystok 5 września, 15:00 (300)
Najdyhor 4, Doroszuk 17, Rokosz 85 (k) - Jackiewicz 45 (k), 81, 84, Kowalko 87
Pogoń Łapy 0-2 Kolejarz Czeremcha 5 września, 16:00 (400)
Maciej Wasiluk 6, Kaliszewicz 85
Cresovia Siemiatycze 2-2 Jagiellonia II Białystok 4 września, 15:00 (250)
Kożuchowski 66, Stypułkowski 84 - Kobeszko 16, Dworzańczyk 33
zamieniono gospodarza

Kolejka 7 - 11-12 września

Piast Białystok 5-0 Pogoń Łapy 11 września, 16:00 (300)
Mudź 20, E.Czarnowski 63, Jackiewicz 80, 86, Gościk 85
Victoria Łyski 2-3 MKS Mielnik 12 września, 16:00 (200)
Dzierżko 20, 38 - Doroszuk 12, Tur 66, Pardo 79
Pomorzanka Sejny 1-3 Sokół Sokółka 12 września, 16:00 (200)
Ł.Bartosiak 82 - Stelmaszek 4, Toczydłowski 30, Greś 44
Krypnianka Krypno 1-6 Sparta Augustów 12 września, 14:00 (300)
Piotr Gawędzki 51 - Kanoza 30, 36, 83, Mikucki 52, 89, Sobolewski 87
Tur Bielsk Podlaski 1-0 Hetman Białystok 11 września, 16:00 (500)
Pawluczuk 70
Supraślanka Supraśl 4-2 Olimpia Zambrów 11 września, 16:00 (100)
Tomar 24, 26, 67, 68 - K.Brzózka 53, Grądkowski 85
Jagiellonia II Białystok 3-0 Wigry Suwałki 12 września, 16:00 (200)
Warakomski 6, Żuberek 21, Świerzbiński 74
Kolejarz Czeremcha 0-4 Cresovia Siemiatycze 12 września, 16:00 (300)
Stypułkowski 15, 60, Marchel 30, Fiedoryszyn 75 (k)

Kolejka 8 - 18-19 września

Olimpia Zambrów 3-3 Jagiellonia II Białystok 18 września, 16:00 (200)
K.Brzózka 28, Grądkowski 60, W.Kowalczyk 81 - Dworzańczyk 20, 26, 50
Hetman Białystok 1-3 Supraślanka Supraśl 18 września, 15:00 (100)
R.Bayer 24 - Nikołajuk 45, Tomar 62, Pużuk 83
Sparta Augustów 1-1 Tur Bielsk Podlaski 19 września, 15:00 (450)
Kanoza 15 - Surynowicz 90
Sokół Sokółka 1-1 Krypnianka Krypno 19 września, 15:00 (400)
L.Sawicki 66 - S.Popławski 55
MKS Mielnik 2-2 Pomorzanka Sejny 19 września, 15:00 (200)
Filipek 62, Najdyhor 73 - Balewicz 52, Pieślak 80
Pogoń Łapy 0-0 Victoria Łyski 19 września, 15:00
Kolejarz Czeremcha 1-1 Piast Białystok 19 września, 15:00 (200)
Golonko 68 - Mudź 66
Cresovia Siemiatycze 0-6 Wigry Suwałki 19 września, 15:00 (300)
Harasim 12, 19, Olbryś 15, Walicki 60, Ołowniuk 67, 88

Kolejka 9 - 25-26 września

Victoria Łyski 1-1 Kolejarz Czeremcha 26 września, 15:00 (250)
Stasieluk 80 - Kaliszewicz 17
Pomorzanka Sejny 2-0 Pogoń Łapy 26 września, 16:00 (250)
Gliński 55, Ł.Bartosiak 57
Krypnianka Krypno 2-1 MKS Mielnik 26 września, 14:00 (300)
Olkowski 15, 30 - Filipek 35
Tur Bielsk Podlaski 1-0 Sokół Sokółka 25 września, 15:00 (400)
Pawluczuk 87
Supraślanka Supraśl 2-1 Sparta Augustów 25 września, 16:00 (200)
Tomar 44 (k), Szpakowski 53 - Kanoza 16
Jagiellonia II Białystok 0-0 Hetman Białystok 26 września, 14:00 (300)
Wigry Suwałki 3-1 Olimpia Zambrów 25 września, 15:00 (250)
Harasim 71 (k), 88, Ołowniuk 82 - Grądkowski 25
Piast Białystok 2-1 Cresovia Siemiatycze 25 września, 16:00 (300)
Jackiewicz 51 (k), Gościk 80 - Stypułkowski 42

Kolejka 10 - 2-3 października

Hetman Białystok 0-1 Wigry Suwałki 3 października, 15:00 (250)
Ołowniuk 10
Sparta Augustów 1-2 Jagiellonia II Białystok 2 października, 13:00 (100)
D.Doliwa 20 (k) - Pawlak 50, Siara 62
Sokół Sokółka 1-0 Supraślanka Supraśl 3 października, 14:00 (400)
Paszkowski 90
MKS Mielnik 0-0 Tur Bielsk Podlaski 3 października, 14:00 (300)
Pogoń Łapy 2-3 Krypnianka Krypno 3 października, 15:00 (250)
Minow 47, 85 - P.Popławski 33, Piotr Gawędzki 87, 90
Kolejarz Czeremcha 1-4 Pomorzanka Sejny 3 października, 14:00 (100)
Maciej Wasiluk 21 - Anuszkiewicz 11, Rukściński 16, A.Ejdulis 18 (k), 45 (k)
Piast Białystok 2-0 Victoria Łyski 3 października, 15:00 (200)
Grzanka 77, E.Czarnowski 90
Cresovia Siemiatycze 2-2 Olimpia Zambrów 3 października, 14:00 (150)
Marchel 60, Stypułkowski 75 - W.Kowalczyk 15, 30

Kolejka 11 - 9-10 października

Pomorzanka Sejny 0-1 Piast Białystok 10 października, 12:00 (200)
Mudź 68
Krypnianka Krypno 4-2 Kolejarz Czeremcha 10 października, 14:00 (200)
Piotr Gawędzki 53, S.Popławski 55, 90, Paweł Gawędzki 76 - Korowaj 63, Samosiuk 83
Tur Bielsk Podlaski 5-1 Pogoń Łapy 9 października, 14:00 (400)
Wawrzeniuk 13, 35, 79, 82, Kiszko 45 - Kozicz 83
Supraślanka Supraśl 1-0 MKS Mielnik 9 października, 15:00 (100)
Wyszyński 87
Jagiellonia II Białystok 2-0 Sokół Sokółka 10 października, 14:00 (150)
Pawlak 52, 72
Wigry Suwałki 4-1 Sparta Augustów 9 października, 15:00 (400)
Kubas 20, Trocki 52, Czereszewski 58, Walicki 85 - Klejps 31
Olimpia Zambrów 0-2 Hetman Białystok 9 października, 15:00 (50)
Hawryluk 32, 46
Victoria Łyski 3-4 Cresovia Siemiatycze 10 października, 14:00 (300)
Pieczywek 15, 26, Rećko 21 - Koczuk 43, Kobus 60, Fiedoryszyn 75 (k), Stypułkowski 90

Kolejka 12 - 16-17 października

Sparta Augustów 2-1 Olimpia Zambrów 17 października, 13:00 (200)
Kanoza 53, Sobolewski 89 - Modzelewski 18
Sokół Sokółka 1-0 Wigry Suwałki 17 października, 14:00 (550)
Raczkowski 59
MKS Mielnik 0-3 Jagiellonia II Białystok 17 października, 14:00 (100)
Dworzańczyk 20, 80, Ł.Tupalski 89
Pogoń Łapy 0-2 Supraślanka Supraśl 17 października, 15:00 (100)
Tomar 15, 63
Kolejarz Czeremcha 1-4 Tur Bielsk Podlaski 17 października, 14:00 (150)
Kaliszewicz 42 - Surynowicz 15, Wawrzeniuk 75, 80, Pawluczuk 84
Piast Białystok 3-2 Krypnianka Krypno 17 października, 14:00 (300)
Mudź 10, 78, Jackiewicz 18 - P.Popławski 60, Rydzewski 84 (k)
Victoria Łyski 1-2 Pomorzanka Sejny 17 października, 14:00 (100)
Klemensowicz 88 - Balewicz 35, Pieślak 85
Cresovia Siemiatycze 0-3 Hetman Białystok 17 października, 14:00 (200)
Lewczuk 7, Hawryluk 12, 48

Kolejka 13 - 23-24 października

Krypnianka Krypno 2-2 Victoria Łyski 24 października, 13:00 (150)
S.Popławski 25, Rydzewski 32 (k) - Rećko 50, Stasieluk 72
Tur Bielsk Podlaski 1-2 Piast Białystok 24 października, 13:00 (600)
Surynowicz 68 - Zdzichowicz 15, Jackiewicz 52
Supraślanka Supraśl 4-1 Kolejarz Czeremcha 23 października, 14:00 (100)
Tomar 40, 67, Adamski 79, Szpakowski 89 - Gajewski 55
Jagiellonia II Białystok 2-0 Pogoń Łapy 24 października, 14:00 (150)
Dworzańczyk 20, Świerzbiński 75
Wigry Suwałki 3-0 MKS Mielnik 23 października, 14:00 (300)
Szarnecki 21, Pietkiewicz 69, Walicki 84
Olimpia Zambrów 2-1 Sokół Sokółka 23 października, 14:00 (100)
W.Kowalczyk 4, Grądkowski 45 - Toczydłowski 72
Hetman Białystok 0-1 Sparta Augustów 23 października, 14:00 (100)
Kanoza 54
Pomorzanka Sejny 8-1 Cresovia Siemiatycze 24 października, 12:00 (250)
Kropiwnicki 6, 18, Ł.Bartosiak 40, 60, 75, Balewicz 62, Anuszkiewicz 78, Radzewicz 80 - Stępkowski 52

Kolejka 14 - 30-31 października

Sokół Sokółka 2-0 Hetman Białystok 31 października, 13:00
Kondrusiewicz 39 (k), Greś 61
MKS Mielnik 0-2 Olimpia Zambrów 31 października, 13:00
Grądkowski 73, Olędzki 90
Pogoń Łapy 0-3 Wigry Suwałki 31 października, 14:00
Pietkiewicz 23 (k), Harasim 66, 88
Kolejarz Czeremcha 0-7 Jagiellonia II Białystok 31 października, 12:00
Pawlak 2, M.Wasiluk 22, Dworzańczyk 32, Dzienis 39, Onofryjuk 65, Świerzbiński 74, Ankowski 83
Piast Białystok 1-1 Supraślanka Supraśl 30 października, 14:00
Klepacki 48 - Adamski 75
Victoria Łyski 0-5 Tur Bielsk Podlaski 30 października, 13:00
Surynowicz 22, 79, Mariusz Kulhawik 36, Wawrzeniuk 60, 72
Pomorzanka Sejny 5-0 Krypnianka Krypno 31 października, 13:00
Macianis 5, 38, Kropiwnicki 32, 58, A.Ejdulis 68 (k)
Cresovia Siemiatycze 4-2 Sparta Augustów 30 października, 13:00
Stypułkowski 6, Wojnar 28, 80, Fiedoryszyn 30 - Kanoza 45, Chabasiński 70

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Tur Bielsk Podlaski 4-0 Pomorzanka Sejny 7 listopada, 13:00 (400)
Pawluczuk 14, 26, Wawrzeniuk 83, Surynowicz 86 (k)
Supraślanka Supraśl 5-0 Victoria Łyski 6 listopada, 13:00 (100)
Tomar 46, 62, Adamski 55, Nikołajuk 57, Wyszyński 59
Jagiellonia II Białystok 2-0 Piast Białystok 7 listopada, 13:00 (50)
Ankowski 16, Napierała 30
Wigry Suwałki 3-0 Kolejarz Czeremcha 6 listopada, 13:00
(wo)
piłkarze Kolejarza odmówili przyjazdu do Suwałk
Olimpia Zambrów 4-1 Pogoń Łapy 6 listopada, 13:00 (100)
Modzelewski 73, 84 (k), Grądkowski 80, 88 - Miłosiewicz 45
Hetman Białystok 2-1 MKS Mielnik 6 listopada, 13:00 (50)
R.Bayer 22, Kujawski 47 - Najdyhor 29
Sparta Augustów 1-2 Sokół Sokółka 6 listopada, 13:00 (100)
Astapczyk 77 - L.Sawicki 71, Toczydłowski 90
Krypnianka Krypno 3-2 Cresovia Siemiatycze 7 listopada, 12:00 (150)
Rydzewski 6 (k), S.Popławski 26, 36 - Zdrojewski 38, Wojnar 65

Kolejka 16 - 11 listopada

Piast Białystok 0-2 Wigry Suwałki 11 listopada, 12:00
Szarnecki 30, 41
Sokół Sokółka 2-0 Cresovia Siemiatycze 11 listopada, 12:00
Toczydłowski 58, Paszkowski 90
Sparta Augustów 7-1 MKS Mielnik 11 listopada, 12:00
Kanoza 6, 10, 45, Sobolewski 55, Lech 70, 75, Astapczyk 82 - Najdyhor 30 (k)
Hetman Białystok 0-3 Pogoń Łapy 11 listopada, 12:00
Burchart 54, 83, Minow 86
w Dobrzyniewie Dużym
Olimpia Zambrów 3-0 Kolejarz Czeremcha 11 listopada, 12:00
K.Brzózka 17, 66, Rogowski 90
Jagiellonia II Białystok 5-1 Victoria Łyski 11 listopada, 12:00
Dworzańczyk 7, Siara 29, 85, 90, M.Wasiluk 68 (k) - Rećko 45
Supraślanka Supraśl 2-2 Pomorzanka Sejny 11 listopada, 12:00
Niedzielski 27, Pużuk 75 - Ł.Bartosiak 20, Czakis 65
Tur Bielsk Podlaski 3-1 Krypnianka Krypno 11 listopada, 12:00
Wawrzeniuk 25, Pawluczuk 50, 65 - Caban 83

Kolejka 17 - 25 maja

Cresovia Siemiatycze 1-3 Tur Bielsk Podlaski 25 maja, 17:00
Marchel 58 - Kiszko 14, Wawrzeniuk 40, Marchel 72 (s)
Krypnianka Krypno 3-1 Supraślanka Supraśl 25 maja, 17:00
Olkowski 29, Kuberski 72, Piotr Gawędzki 85 - Pużuk 66
Pomorzanka Sejny 1-1 Jagiellonia II Białystok 25 maja, 15:00
Balewicz 75 - Juzwa 57
Victoria Łyski 1-3 Wigry Suwałki 25 maja, 17:00
Więsław 25 - Szarnecki 30, 80, Walicki 83
Piast Białystok 2-1 Olimpia Zambrów 26 maja, 15:00
E.Czarnowski 73, Jackiewicz 81 - W.Kowalczyk 90
Kolejarz Czeremcha 0-8 Hetman Białystok 26 maja, 16:00
Bogdan 9, Wojtkielewicz 18 (k), 51, 58 (k), 75, Sidorowicz 64, 72, Bukin 80
Pogoń Łapy 2-2 Sparta Augustów 26 maja, 16:00
Minow 25, Giedrojć 90 - Bienasz 48, Sawko 61
MKS Mielnik 2-0 Sokół Sokółka 25 maja, 17:00
Maksymowicz 13, 55

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

MKS Mielnik 2-1 Cresovia Siemiatycze 27 kwietnia
Doroszuk 19, Pardo 22 - Milewski 65
Sokół Sokółka 1-1 Pogoń Łapy 13 kwietnia
Lenkiewicz 82 - Kozicz 90
Sparta Augustów 3-0 Kolejarz Czeremcha 13 kwietnia
Kanoza 8, Mikucki 45, 85
Hetman Białystok 2-3 Piast Białystok 2 kwietnia, 16:00
Wojtkielewicz 61, Maciejczuk 86 - Jackiewicz 45 (k), Zdzichowicz 59, Klimowicz 82
Olimpia Zambrów 3-1 Victoria Łyski 2 kwietnia, 15:00
Grądkowski 32, W.Kowalczyk 46, Kaczyński 90 - Stasieluk 82 (k)
Wigry Suwałki 3-0 Pomorzanka Sejny 2 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-0, wynik zweryfikowany, ponieważ w drużynie Pomorzanki wystąpił nieuprawniony do gry zawodnik
Jagiellonia II Białystok 4-0 Krypnianka Krypno 13 kwietnia, 17:00
Ł.Tupalski 44, Sokół 50, M.Wasiluk 75, Świerzbiński 85
Supraślanka Supraśl 0-2 Tur Bielsk Podlaski 2 kwietnia, 14:00
Surynowicz 32, T.Kulhawik 60

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Cresovia Siemiatycze 2-2 Supraślanka Supraśl 10 kwietnia, 14:30 (500)
Stypułkowski 6, Milewski 30 - Wesołowski 41, 64
Tur Bielsk Podlaski 1-3 Jagiellonia II Białystok 9 kwietnia, 15:00 (700)
Pieczyński 83 - Schütz 15, 72, Świerzbiński 65
Krypnianka Krypno 3-2 Wigry Suwałki 10 kwietnia, 14:00 (100)
Fuks 44, Rydzewski 62 (k), Piotr Gawędzki 90 - Bajko 65, Lauryn 75
Pomorzanka Sejny 0-0 Olimpia Zambrów 10 kwietnia, 15:00 (100)
Victoria Łyski 1-2 Hetman Białystok 10 kwietnia, 17:00 (300)
Rećko 69 - Maciejczuk 43, Lewczuk 66
Piast Białystok 0-0 Sparta Augustów 9 kwietnia, 12:00 (150)
Kolejarz Czeremcha 1-0 Sokół Sokółka 10 kwietnia, 13:00 (100)
Kaliszewicz 9 (k)
Pogoń Łapy 0-1 MKS Mielnik 10 kwietnia, 12:00 (150)
Bałazy 68

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Piast Białystok 1-0 Sokół Sokółka 16 kwietnia, 13:00 (200)
Frąckiel 75
Pogoń Łapy 1-0 Cresovia Siemiatycze 17 kwietnia, 15:00 (150)
Giedrojć 78
MKS Mielnik 3-1 Kolejarz Czeremcha 17 kwietnia, 16:00 (200)
Doroszuk 31, 60, Szymański 90 - Kaliszewicz 80
Sparta Augustów 4-0 Victoria Łyski 17 kwietnia, 16:00 (300)
Mikucki 8, Lech 12, Kanoza 19, Bienasz 42
Hetman Białystok 2-0 Pomorzanka Sejny 17 kwietnia, 16:00 (50)
Markow 65, 82
Olimpia Zambrów 2-0 Krypnianka Krypno 16 kwietnia, 15:00 (150)
Modzelewski 25, 90
Wigry Suwałki 0-0 Tur Bielsk Podlaski 16 kwietnia, 16:00 (300)
Jagiellonia II Białystok 2-0 Supraślanka Supraśl 17 kwietnia, 15:30 (150)
Pawlak 42, Świerzbiński 62

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Jagiellonia II Białystok 4-0 Cresovia Siemiatycze 24 kwietnia, 15:30 (150)
Dworzańczyk 11, 80, Konon 44, Nikołajuk 51
Supraślanka Supraśl 0-1 Wigry Suwałki 23 kwietnia, 11:00 (100)
Harasim 30 (k)
Tur Bielsk Podlaski 1-1 Olimpia Zambrów 24 kwietnia, 13:00 (400)
Kiszko 43 - Rosiński 11
Krypnianka Krypno 1-2 Hetman Białystok 24 kwietnia, 14:00 (150)
S.Popławski 46 - Wojtkielewicz 16, Hawryluk 36
Pomorzanka Sejny 1-0 Sparta Augustów 23 kwietnia, 16:00 (250)
Kunicki 65
Victoria Łyski 1-3 Sokół Sokółka 24 kwietnia, 16:00 (150)
Greś 6 (s) - L.Sawicki 65, Greś 74, Sańko 86
Piast Białystok 3-0 MKS Mielnik 23 kwietnia, 16:00 (100)
Turczyński 38, Dąbrowski 67, E.Czarnowski 75
Kolejarz Czeremcha 0-3 Pogoń Łapy 24 kwietnia, 14:00 (150)
Dryglas 35, R.Gąsowski 63, Kozicz 78

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Cresovia Siemiatycze 2-1 Kolejarz Czeremcha 30 kwietnia, 17:00 (250)
Wojnar 1, Marchel 75 - Kaliszewicz 22
Pogoń Łapy 1-1 Piast Białystok 30 kwietnia, 12:00 (200)
Minow 43 - E.Czarnowski 89
MKS Mielnik 1-1 Victoria Łyski 30 kwietnia, 16:00 (150)
Szymański 75 - Stasieluk 45
Sokół Sokółka 0-2 Pomorzanka Sejny 30 kwietnia, 17:00 (150)
Gliński 15, Macianis 53
Sparta Augustów 1-0 Krypnianka Krypno 30 kwietnia, 16:00 (150)
Lech 68
Hetman Białystok 1-0 Tur Bielsk Podlaski 30 kwietnia, 16:00 (100)
Markow 90
stadion Jagiellonii
Olimpia Zambrów 5-0 Supraślanka Supraśl 30 kwietnia, 15:00 (150)
W.Kowalczyk 2, 9, 20, Modzelewski 86 (k), 88 (k)
Wigry Suwałki 3-1 Jagiellonia II Białystok 30 kwietnia, 17:00 (500)
Lauryn 3, Szarnecki 39, Ł.Tupalski 86 (s) - Świerzbiński 52

Kolejka 23 - 3 maja

Wigry Suwałki 3-0 Cresovia Siemiatycze 3 maja, 17:00
Czereszewski 26, Gwaj 60, Kubas 70
Jagiellonia II Białystok 2-1 Olimpia Zambrów 3 maja
Świerzbiński 60, Sokół 80 - Grądkowski 36
Supraślanka Supraśl 0-1 Hetman Białystok 3 maja, 11:00
Wojtkielewicz 35
Tur Bielsk Podlaski 2-0 Sparta Augustów 3 maja, 16:00
Surynowicz 27, 73
Krypnianka Krypno 0-4 Sokół Sokółka 3 maja, 14:00
Biernacki 15, Paszkowski 31, 53, 65
Pomorzanka Sejny 3-0 MKS Mielnik 3 maja, 12:00
Pieślak 27, Siłkowski 35, 43
Victoria Łyski 1-2 Pogoń Łapy 3 maja, 16:00
Jurguć 73 (k) - Minow 22, 33
Piast Białystok 10-1 Kolejarz Czeremcha 3 maja, 14:00
Jackiewicz 21, 35 (k), 62, E.Czarnowski 44, 57, 68, 82, Zdzichowicz 59, 72, 77 - Kaliszewicz 32 (k)

Kolejka 24 - 7-8 maja

Cresovia Siemiatycze 1-1 Piast Białystok 8 maja, 16:30 (350)
Zdrojewski 35 - Jackiewicz 20
Kolejarz Czeremcha 0-1 Victoria Łyski 8 maja, 15:00 (100)
Rećko 25
Pogoń Łapy 1-0 Pomorzanka Sejny 8 maja, 16:00 (200)
Gałczyk 32
MKS Mielnik 1-2 Krypnianka Krypno 7 maja, 16:00 (150)
Doroszuk 85 - Grygoruk 10, Piotr Gawędzki 75
Sokół Sokółka 1-0 Tur Bielsk Podlaski 8 maja, 16:00 (500)
Paszkowski 27
Sparta Augustów 2-0 Supraślanka Supraśl 8 maja, 15:00 (200)
Sawko 27 (k), Kanoza 65
Hetman Białystok 0-2 Jagiellonia II Białystok 8 maja, 16:00 (150)
Dworzańczyk 22, 47
Olimpia Zambrów 0-1 Wigry Suwałki 7 maja, 15:00 (150)
Szarnecki 26

Kolejka 25 - 14-15 maja

Olimpia Zambrów 2-2 Cresovia Siemiatycze 14 maja, 15:00 (300)
Grądkowski 36, 56 - Zdrojewski 11, 17
Wigry Suwałki 3-0 Hetman Białystok 14 maja, 17:00 (300)
Lauryn 27, Trzaskalski 42, Szarnecki 55
Jagiellonia II Białystok 2-0 Sparta Augustów 15 maja, 16:00 (200)
Świerzbiński 14, Nikołajuk 90
Supraślanka Supraśl 4-0 Sokół Sokółka 14 maja, 16:00 (150)
Kądzior 20, Tomar 60, Waluk 74, Jurczak 90
Tur Bielsk Podlaski 3-0 MKS Mielnik 14 maja, 16:00 (400)
Surynowicz 22, Pawluczuk 60, 70
Krypnianka Krypno 0-2 Pogoń Łapy 15 maja, 14:00 (100)
Minow 38, Lewicki 78
Pomorzanka Sejny 3-2 Kolejarz Czeremcha 15 maja, 16:00 (200)
Siłkowski 11, Balewicz 27, Macianis 49 - Tomczyk 85, 90
Victoria Łyski 2-4 Piast Białystok 15 maja, 16:00 (150)
Więsław 23, Juszczyński 28 - Zdzichowicz 24, E.Czarnowski 26, 64, Turczyński 83

Kolejka 26 - 21-22 maja

Cresovia Siemiatycze 2-0 Victoria Łyski 21 maja, 17:00 (200)
Andryszek 55, Wojnar 80
Piast Białystok 5-2 Pomorzanka Sejny 21 maja, 12:00 (200)
Jackiewicz 10, 20, 50, 65, Kowalko 37 - Gliński 73, A.Ejdulis 80 (k)
Kolejarz Czeremcha 2-1 Krypnianka Krypno 22 maja, 15:00 (100)
Gajewski 18 (k), Golonko 90 - Olkowski 60
Pogoń Łapy 0-1 Tur Bielsk Podlaski 22 maja, 16:00 (500)
Wawrzeniuk 70
MKS Mielnik 1-4 Supraślanka Supraśl 22 maja, 17:00 (50)
Jóźwiak 4 - Waluk 7, 30, Wesołowski 35, Kądzior 85
Sokół Sokółka 1-1 Jagiellonia II Białystok 21 maja, 17:00 (300)
Bezubik 56 - Kabelis 33 (s)
Sparta Augustów 0-1 Wigry Suwałki 22 maja, 15:15 (350)
Czereszewski 35
Hetman Białystok 3-0 Olimpia Zambrów 22 maja, 16:00 (100)
Hawryluk 44, Wojtkielewicz 49, Sidorowicz 90

Kolejka 27 - 28-29 maja

Hetman Białystok 2-2 Cresovia Siemiatycze 28 maja, 16:00 (100)
Lewczuk 52, Wojtkielewicz 65 - Stypułkowski 43, Milewski 60
Olimpia Zambrów 2-1 Sparta Augustów 29 maja, 15:00 (100)
Olędzki 25, Kaczyński 81 - Sawko 82
Wigry Suwałki 2-0 Sokół Sokółka 28 maja, 17:00 (300)
Lauryn 60, 72
Jagiellonia II Białystok 1-0 MKS Mielnik 29 maja, 16:00 (150)
Schütz 23
Supraślanka Supraśl 2-3 Pogoń Łapy 28 maja, 13:00 (100)
Kądzior 49, Chomczyk 75 - Minow 5 (k), Lewicki 26, Kozicz 65
Tur Bielsk Podlaski 3-3 Kolejarz Czeremcha 28 maja, 17:00 (300)
Pieczyński 65, Wawrzeniuk 72, Pawluczuk 90 - Gajewski 87, 90 (k), Tomczyk 90
wg Kuriera Porannego o 16:00
Krypnianka Krypno 1-5 Piast Białystok 29 maja, 14:00 (400)
Fuks 75 (k) - Jackiewicz 32, 61, 63, E.Czarnowski 45, Turczyński 48
Pomorzanka Sejny 1-2 Victoria Łyski 29 maja, 16:00 (150)
Falana 87 - Rećko 45, Stasieluk 80

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Cresovia Siemiatycze 0-1 Pomorzanka Sejny 5 czerwca, 17:00
Gliński 65
Victoria Łyski 4-1 Krypnianka Krypno 5 czerwca, 17:00 (300)
Dzierżko 5, Rećko 10, 13, Stasieluk 75 - Fuks 35 (k)
Piast Białystok 0-0 Tur Bielsk Podlaski 4 czerwca, 16:00 (100)
Kolejarz Czeremcha 1-2 Supraślanka Supraśl 5 czerwca, 15:00 (150)
Kaliszewicz 3 - Gęgotek 50, Kądzior 77
Pogoń Łapy 0-1 Jagiellonia II Białystok 5 czerwca, 16:00 (500)
Schütz 72
MKS Mielnik 0-2 Wigry Suwałki 4 czerwca, 17:00 (150)
Sieczkowski 10, Szarnecki 77
Sokół Sokółka 3-1 Olimpia Zambrów 5 czerwca, 16:00 (400)
Greś 13, L.Sawicki 27, Paszkowski 36 - Rosiński 73 (k)
Sparta Augustów 0-4 Hetman Białystok 5 czerwca, 16:00 (200)
Czaplejewicz 12, Wojtkielewicz 32 (k), 70, Sidorowicz 42

Kolejka 29 - 12 czerwca

Sparta Augustów 2-0 Cresovia Siemiatycze 12 czerwca, 17:00 (300)
Sobolewski 55, Radzio 70
Hetman Białystok 6-0 Sokół Sokółka 12 czerwca, 17:00 (50)
Lewczuk 13, 49, R.Bayer 17, Sidorowicz 19, Markow 67, Kujawski 73
Olimpia Zambrów 0-0 MKS Mielnik 12 czerwca, 17:00 (100)
Wigry Suwałki 6-0 Pogoń Łapy 12 czerwca, 17:00 (400)
Szarnecki 27, 73, Lauryn 32, 52, 58, Olbryś 84
Jagiellonia II Białystok 5-0 Kolejarz Czeremcha 12 czerwca, 17:00 (200)
Ł.Tupalski 10, 24, Jurgielewicz 43, Falkowski 53, Nikołajuk 70
Supraślanka Supraśl 0-1 Piast Białystok 12 czerwca, 17:00 (200)
Jackiewicz 83 (k)
Tur Bielsk Podlaski 0-0 Victoria Łyski 12 czerwca, 17:00 (350)
Krypnianka Krypno 0-0 Pomorzanka Sejny 12 czerwca, 17:00 (200)

Kolejka 30 - 19 czerwca

Cresovia Siemiatycze 2-4 Krypnianka Krypno 19 czerwca, 17:00
Milewski 46, 90 - nieznany ?, ?, ?, ?
Pomorzanka Sejny 0-4 Tur Bielsk Podlaski 19 czerwca, 17:00
Bierżyn 13, Wawrzeniuk 21, Surynowicz 40 (k), 43
Victoria Łyski 2-0 Supraślanka Supraśl 19 czerwca, 17:00
Więsław 8, 16
Piast Białystok 0-1 Jagiellonia II Białystok 19 czerwca, 17:00
T.Tupalski 76
Kolejarz Czeremcha 1-5 Wigry Suwałki 19 czerwca, 17:00
Tomczyk 47 - Szarnecki 48, Ołowniuk 77, Olbryś 80, Sieczkowski 82, Czereszewski 90
Pogoń Łapy 0-2 Olimpia Zambrów 19 czerwca, 17:00
Olszewski 45, W.Kowalczyk 89
MKS Mielnik 0-2 Hetman Białystok 19 czerwca, 17:00
Markow 27, Wojtkielewicz 40 (k)
Sokół Sokółka 0-1 Sparta Augustów 19 czerwca, 17:00
Sawko 87

III liga 2004/2005 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))

IV liga 2004/2005 (łódzka)
IV liga 2004/2005 (mazowiecka)
IV liga 2004/2005 (warmińsko-mazurska)

Liga okręgowa 2004/2005 (podlaska)

Autor: Łukasz Kościjańczuk
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas