[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Warmia Grajewo Klub Sportowy Warmia Grajewo
Rok założenia: 1924
Barwy: niebiesko-czerwone
Adres: Piłsudskiego 32, 19-200 Grajewo
telefon: (86) 272-38-53; faks: 272-38-53
WWW: http://warmia.www.grajewo.pl/ (oficj.)
http://www.grajewo.com.pl/sport (nieoficj.)
Stadion: Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego
pojemność - 2 000 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Jan Kowalski (od 23 marca 2007)
Trener: Andrzej Ambrożej (od lipca 2007), Ryszard Borkowski (od 19 listopada 2007)


Sukcesy

Puchar Polski - OZPN Białystok - 1960
Puchar Polski - OZPN Łomża - 1977/78
Puchar Polski - Podlaski ZPN - 2001/02
 
Kadra


Bramkarze: Krzysztof Gieniusz (04.03.87), Przemysław Masłowski (01.06.82), Robert Wilczyński (18.10.71).
Obrońcy: Marcin Arciszewski (19.07.86), Paweł Górski (05.11.90), Radosław Guzowski (08.06.76), Janusz Jasielczuk (18.10.81, 180/73), Konrad Kowalko (17.03.84), Łukasz Łoszakiewicz (28.01.84), Łukasz Piłatowski (11.06.87, W, Jagiellonia Białystok (ME)), Ireneusz Piwko (03.04.76), Marcin Witkowski (08.05.84, J -> MKS Mielnik).
Pomocnicy: Michał Danilczyk (20.09.88, J -> Wigry Suwałki), Wojciech Dulgis (24.06.90, W, juniorzy), Piotr Głowicki (87), Michał Grygoruk (21.06.85, J -> kontuzja), Adrian Gudewicz (30.03.87, W, Jagiellonia Białystok), Grzegorz Juzwa (13.03.86, W, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Michał Klimowicz (25.08.87, J -> Piast Białystok), Tomasz Lewosz (01.02.90), Paweł Łochnicki (87), Maksym Mirwa (24.04.79, UKR), Marcin Ostaszewski (29.01.89), Marcin Strzeliński (26.01.81), Daniel Tuzinowski (23.01.87).
Napastnicy: Rafał Kozikowski (06.03.90), Sebastian Świerzbiński (25.09.83), Łukasz Tyczkowski (28.11.83), Bartłomiej Wierzbicki (26.09.85).
 
Uwagi

• Klub został założony jako Gimnazjalny Klub Sportowy w Grajewie. Młodzież, chcąc podkreślić swoją polskość, postanowiła nadać klubowi nazwę jednej z polskich krain geograficznych. Wahano się nad Mazurami, ale wybrano Warmię. Stąd Grajewo, leżące od zawsze na Podlasiu, ma drużynę o nazwie Warmia. Warmia Grajewo jest najstarszym klubem na ziemi łomżyńskiej. - Z.Jankowski, kronika klubu
 
Dane z sezonu: 2007/08
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - IV liga 2001/2002, grupa: podlaska
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Podlaski ZPN
   2002/03 - III liga 2002/2003, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Podlaski ZPN
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003
   2003/04 - III liga 2003/2004, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Podlaski ZPN
   2004/05 - III liga 2004/2005, grupa: 1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze)
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Podlaski ZPN
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: podlaska
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Podlaski ZPN
   2006/07 - III liga 2006/2007, grupa: 1
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Podlaski ZPN
   2007/08 - III liga 2007/2008, grupa: 1
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Podlaski ZPN
   2008/09 - III liga 2008/2009, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Podlaski ZPN
   2008/09 - Remes Puchar Polski 2008/2009
   2009/10 - III liga 2009/2010, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Podlaski ZPN
   2009/10 - Remes Puchar Polski 2009/2010
   2010/11 - III liga 2010/2011, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Podlaski ZPN
   2011/12 - III liga 2011/2012, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Podlaski ZPN
   2012/13 - III liga 2012/2013, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Podlaski ZPN
   2013/14 - III liga 2013/2014, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Podlaski ZPN
   2014/15 - III liga 2014/2015, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Podlaski ZPN
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Podlaski ZPN
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: podlaska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Podlaski ZPN
   2017/18 - Saltex IV liga 2017/2018, grupa: podlaska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Podlaski ZPN
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: podlaska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Podlaski ZPN
   2019/20 - IV liga 2019/2020, grupa: podlaska
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Podlaski ZPN

 

Napisz do nas