[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2010/2011, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Zambrów 30 63 18 9 3 55-16 12 2 1 33-5 6 7 2 22-11
2.  Huragan Morąg 30 52 15 7 8 38-32 9 3 3 21-12 6 4 5 17-20
3.  Start Działdowo 30 48 12 12 6 34-25 6 7 2 19-10 6 5 4 15-15 2 6 2 0 0 6-0
4.  Concordia Elbląg 30 48 14 6 10 47-33 9 2 4 26-12 5 4 6 21-21 2 0 0 0 2 0-6
5.  Warmia Grajewo 30 46 12 10 8 44-38 8 5 2 26-17 4 5 6 18-21
6.  Dąb Dąbrowa Białostocka 30 45 12 9 9 35-25 8 4 3 19-9 4 5 6 16-16
7.  Mrągowia Mrągowo 30 44 13 5 12 35-27 7 3 5 20-10 6 2 7 15-17
8.  Zatoka Braniewo 30 41 11 8 11 38-41 7 5 3 24-19 4 3 8 14-22 2 6 2 0 0 3-0
9.  Pogoń Łapy 30 41 12 5 13 35-37 8 3 4 22-15 4 2 9 13-22 2 0 0 0 2 0-3
10.  MKS Korsze 30 37 11 4 15 49-52 5 3 7 22-22 6 1 8 27-30 2 6 2 0 0 7-2
11.  Czarni Olecko 30 37 11 4 15 34-49 3 3 9 12-31 8 1 6 22-18 2 0 0 0 2 2-7
12.  Motor Lubawa 30 35 9 8 13 35-46 4 4 7 18-25 5 4 6 17-21
13.  Vęgoria Węgorzewo 30 33 9 6 15 45-57 6 3 6 25-26 3 3 9 20-31
14.  Wissa Szczuczyn 30 32 8 8 14 31-41 4 4 7 15-20 4 4 7 16-21 2 3 1 0 1 3-3
15.  Mazur Ełk 30 32 8 8 14 33-50 4 4 7 18-21 4 4 7 15-29 2 3 1 0 1 3-3
16.  Promień Mońki 30 27 6 9 15 32-51 4 4 7 19-27 2 5 8 13-24

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Olimpia Zambrów    3-0 1-0 2-1 0-1 2-0 2-0 1-0 1-0 5-1 3-1 4-0 1-1 0-0 4-0 4-0 
 2 Huragan Morąg1-0     2-0 1-0 1-0 1-0 1-1 1-2 1-0 5-2 2-3 2-1 0-1 1-1 0-0 2-1 
 3 Start Działdowo1-1 4-2     5-0 1-0 1-0 0-1 2-1 2-2 1-1 0-1 0-0 0-0 1-1 1-0 0-0 
 4 Concordia Elbląg0-1 1-2 0-1     4-0 3-2 1-0 1-1 1-0 0-1 3-1 1-1 1-0 2-1 6-0 2-1 
 5 Warmia Grajewo0-0 1-1 2-2 0-2     1-0 1-0 2-0 4-1 1-0 2-1 2-1 3-3 1-4 4-0 2-2 
 6 Dąb Dąbrowa Białostocka2-2 4-0 0-2 1-0 0-0     1-2 1-0 1-0 1-0 2-0 1-1 3-0* 1-0 1-1 0-1 
 7 Mrągowia Mrągowo0-0 1-0 0-1 1-0 1-1 0-0     1-2 5-1 4-1 0-1 0-1 1-2 2-0 3-0 1-0 
 8 Zatoka Braniewo1-1 0-0 2-1 0-4 2-2 2-5 3-1     2-0 2-1 0-0 0-1 3-2 1-1 3-0 3-0 
 9 Pogoń Łapy0-2 0-3 1-1 0-0 1-0 1-1 1-0 0-1     4-1 4-1 3-1 1-0 1-0 2-3 3-1 
 10 MKS Korsze1-1 0-2 0-1 2-3 2-1 0-1 1-1 5-2 0-2     1-0 0-3 4-0 5-0 0-4 1-1 
 11 Czarni Olecko0-7 0-1 4-1 0-2 0-0 1-2 0-1 1-1 0-1 2-6     2-0 0-6 1-3 1-0 0-0 
 12 Motor Lubawa1-1 1-2 0-1 1-1 1-3 2-1 0-3* 1-0 1-1 2-3 0-2     2-1 3-1 2-2 1-3 
 13 Vęgoria Węgorzewo0-2 1-2 1-1 5-6 1-1 1-3 3-1 1-2 2-1 1-0 1-3 4-2     1-0 1-1 2-1 
 14 Wissa Szczuczyn1-2 2-2 1-2 0-0 0-4 1-1 0-1 1-0 2-1 0-1 0-3 0-0 4-0     1-2 2-1 
 15 Mazur Ełk1-2 0-0 0-0 2-1 4-1 0-0 2-3 3-1 0-1 1-3 0-3 1-2 2-1 1-2     1-1 
 16 Promień Mońki2-0 2-0 1-1 1-1 3-4 0-0 1-0 1-1 0-2 1-6 0-2 1-3 6-3 0-2 0-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

MKS Korsze 1-1 Promień Mońki 14 sierpnia, 17:00
Paweł Sawicki 58 - Przemysław Koźlik 90
Concordia Elbląg 4-0 Warmia Grajewo 14 sierpnia, 17:00 (100)
Michał Lepczak 38 (k), Mateusz Bogdanowicz 76, Kamil Graczyk 80, 87
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Mazur Ełk 15 sierpnia, 16:00 (300)
Łukasz Sołowiej 30 (k) - Bartłomiej Wierzbicki 25
Wissa Szczuczyn 0-1 Mrągowia Mrągowo 14 sierpnia, 17:00 (250)
Tomasz Żakowski 65
w Grajewie
Huragan Morąg 1-0 Pogoń Łapy 14 sierpnia, 17:00 (150)
Daniel Madej 70
Zatoka Braniewo 0-1 Motor Lubawa 14 sierpnia, 17:00
Kamil Ludwiczak 75
Olimpia Zambrów 1-1 Vęgoria Węgorzewo 14 sierpnia, 16:00 (200)
Wojciech Kobeszko 23 - Stanisław Klein 74
Start Działdowo 0-1 Czarni Olecko 14 sierpnia, 16:00
Kamil Szarnecki 8

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Vęgoria Węgorzewo 1-0 MKS Korsze 22 sierpnia, 16:00
Marek Duda 66
Start Działdowo 1-1 Olimpia Zambrów 21 sierpnia, 17:00
Kamil Chrzanowski 58 - Marcin Szmurło 21
Motor Lubawa 0-2 Czarni Olecko 21 sierpnia, 16:00
Kamil Szarnecki 15, Łukasz Grzybowski 65 (k)
Pogoń Łapy 0-1 Zatoka Braniewo 22 sierpnia, 15:00 (170)
Łukasz Wolak 74
Mrągowia Mrągowo 1-0 Huragan Morąg 21 sierpnia, 17:00
Daniel Chiliński 14
Mazur Ełk 1-2 Wissa Szczuczyn 15 września, 17:00
Sewak Safarjan 39 - Ireneusz Piwko 35, Krzysztof Marcinkiewicz 70
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu śmierci piłkarza Wissy Emila Świderskiego
Warmia Grajewo 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 21 sierpnia, 16:00 (250)
Mariusz Milczarek 35
Promień Mońki 1-1 Concordia Elbląg 21 sierpnia, 16:00 (200)
Łukasz Godlewski 64 - Tomasz Sambor 3

Kolejka 3 - 25 sierpnia

MKS Korsze 2-3 Concordia Elbląg 25 sierpnia, 17:00
Michał Miller 10, Adrian Romanowski 68 - Kamil Graczyk 23, 30, Tomasz Sambor 44
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-1 Promień Mońki 25 sierpnia, 16:00 (200)
Leszek Zawadzki 45
Wissa Szczuczyn 0-4 Warmia Grajewo 22 września, 16:00 (200)
Kamil Makowski 18, Konrad Kowalko 37, Maksym Mirwa 53, 65
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu śmierci piłkarza Wissy Emila Świderskiego
Huragan Morąg 0-0 Mazur Ełk 25 sierpnia, 17:00
Zatoka Braniewo 3-1 Mrągowia Mrągowo 25 sierpnia, 17:00
Daniel Komorowski 53, Karol Styś 56, Łukasz Wolak 60 - Cezary Ciepliński 80 (s)
Olimpia Zambrów 4-0 Motor Lubawa 25 sierpnia, 17:00
Marcin Szmurło 40, Jarosław Modzelewski 69, Wojciech Kobeszko 72, Mariusz Dzienis 90
Vęgoria Węgorzewo 1-1 Start Działdowo 25 sierpnia, 17:00
Dawid Jurczak 44 - Marcin Ogrodowczyk 54
Pogoń Łapy 4-1 Czarni Olecko 25 sierpnia, 17:00 (100)
Mateusz Marczuk 61, Karol Sipko 64 (k), Łukasz Minow 78, Piotr Hryniuk 90 - Łukasz Grzybowski 47
w Łapach; Czarni gospodarzem

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Start Działdowo 1-1 MKS Korsze 28 sierpnia, 17:00
Jarosław Pełkowski 18 - Rafał Suchodolski 90
Motor Lubawa 2-1 Vęgoria Węgorzewo 28 sierpnia, 15:00
Maciej Zglenicki 20, Maciej Waląg 87 - Piotr Kodeniec 70
Pogoń Łapy 0-2 Olimpia Zambrów 29 sierpnia, 14:00 (150)
Marcin Szmurło 7, Wojciech Kobeszko 90
Mrągowia Mrągowo 0-1 Czarni Olecko 28 sierpnia, 17:00
Kamil Szarnecki 63
Mazur Ełk 3-1 Zatoka Braniewo 28 sierpnia, 11:00
Piotr Janik 29 (k), Bartłomiej Wierzbicki 82, 88 - Daniel Komorowski 58
Warmia Grajewo 1-1 Huragan Morąg 28 sierpnia, 16:00 (250)
Daniel Tuzinowski 89 - Andrzej Jaroń 40
Promień Mońki 0-2 Wissa Szczuczyn 28 sierpnia, 16:00 (200)
Paweł Walendzik 83, Wojciech Łapiński 86
Concordia Elbląg 3-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 29 sierpnia, 13:00
Kamil Graczyk 19, 90, Bartosz Drewek 81 - Łukasz Sołowiej 24, 90 (k)

Kolejka 5 - 4-5 września

MKS Korsze 0-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 4 września, 15:00
Mateusz Chwetko 61
Wissa Szczuczyn 0-0 Concordia Elbląg 4 września, 17:00 (200)
Huragan Morąg 2-1 Promień Mońki 4 września, 16:00
Sebastian Zajączkowski 20, Szymon Mróz 60 - Przemysław Koźlik 80
Zatoka Braniewo 2-2 Warmia Grajewo 4 września, 16:00 (200)
Daniel Komorowski 7, 23 (k) - Daniel Tuzinowski 42, Mariusz Milczarek 67 (k)
Olimpia Zambrów 2-0 Mrągowia Mrągowo 4 września, 16:00 (250)
Marcin Szmurło 48, Mariusz Dzienis 88
Vęgoria Węgorzewo 2-1 Pogoń Łapy 5 września, 16:00 (120)
Mariusz Machniak 45, Daniel Maliszewski 81 - Bartosz Ksepka 82
Start Działdowo 0-0 Motor Lubawa 4 września, 16:00
Mazur Ełk 0-3 Czarni Olecko 4 września, 17:00
Bartosz Stachelski 52, Łukasz Grzybowski 80 (k), 88

Kolejka 6 - 8 września

Pogoń Łapy 1-1 Start Działdowo 8 września, 17:00 (100)
Grzegorz Juzwa 90 - Dariusz Karski 8
Mrągowia Mrągowo 1-2 Vęgoria Węgorzewo 8 września, 16:00
Marcin Biaduń 26 (s) - Piotr Kodeniec 10, Krzysztof Koleśnik 84
Mazur Ełk 1-2 Olimpia Zambrów 8 września, 17:00
Mariusz Adasiewicz 3 - Damian Kuczałek 56, Radosław Korzątkowski 82
Warmia Grajewo 2-1 Czarni Olecko 8 września, 17:00 (150)
Mariusz Milczarek 42 (k), Maksym Mirwa 83 - Łukasz Grzybowski 65
Promień Mońki 1-1 Zatoka Braniewo 7 września, 17:00 (100)
Michał Kossyk 80 - Rafał Jakimczuk 40
Concordia Elbląg 1-2 Huragan Morąg 8 września, 17:00
Tomasz Sambor 8 - Andrzej Jaroń 26, Kamil Mędrzycki 48
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Wissa Szczuczyn 8 września, 16:00 (350)
Michał Łabieniec 39
MKS Korsze 0-3 Motor Lubawa 8 września, 17:00
Kamil Ludwiczak 23, Christian Klein 68, 90

Kolejka 7 - 11-12 września

Huragan Morąg 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 22 września, 16:00
Daniel Madej 28
w pierwotnym terminie (11 września, 16:00) odwołany na prośbę gości
Zatoka Braniewo 0-4 Concordia Elbląg 11 września, 16:00
Tomasz Sambor 15, Jędrzej Chyła 28, Kamil Graczyk 70, Bartosz Drewek 88
Olimpia Zambrów 0-1 Warmia Grajewo 11 września, 16:00 (150)
Konrad Kowalko 28
Vęgoria Węgorzewo 1-1 Mazur Ełk 12 września, 16:00
Piotr Kodeniec 28 - Radosław Guzowski 54
Start Działdowo 0-1 Mrągowia Mrągowo 11 września, 16:00
Daniel Chiliński 32
Motor Lubawa 1-1 Pogoń Łapy 11 września, 16:00 (200)
Adrian Mederski 63 - Piotr Hryniuk 13
Wissa Szczuczyn 0-1 MKS Korsze 11 września, 16:00
Piotr Sawicki 19
Promień Mońki 0-2 Czarni Olecko 11 września, 16:00
Bartosz Stachelski 2, Kamil Szarnecki 90

Kolejka 8 - 18-19 września

Mrągowia Mrągowo 0-1 Motor Lubawa 18 września, 16:00 (50)
Kamil Ludwiczak 36
Mazur Ełk 0-0 Start Działdowo 18 września, 17:00
Warmia Grajewo 3-3 Vęgoria Węgorzewo 18 września, 16:00 (200)
Rafał Kozikowski 11, 47, Marcin Arciszewski 16 - Mariusz Machniak 27, 38, 89 (k)
Promień Mońki 2-0 Olimpia Zambrów 18 września, 16:00 (200)
Łukasz Bagiński 58 (k), Karol Kosiński 70
Concordia Elbląg 3-1 Czarni Olecko 18 września, 16:00
Michał Tomczyk 11, Kamil Graczyk 35, Michał Lepczak 56 (k) - Łukasz Wirżyński 25
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Zatoka Braniewo 19 września, 15:00 (150)
Mateusz Chwetko 74
Wissa Szczuczyn 2-2 Huragan Morąg 18 września, 16:00
Grzegorz Pieczywek 2, Przemysław Orłowski 32 - Mateusz Czorniej 16, Kamil Mędrzycki 85
MKS Korsze 0-2 Pogoń Łapy 18 września, 16:00 (150)
Piotr Hryniuk 51, Mateusz Marczuk 64

Kolejka 9 - 25-26 września

Zatoka Braniewo 1-1 Wissa Szczuczyn 25 września, 16:00
Daniel Komorowski 75 - Wojciech Łapiński 55
Czarni Olecko 1-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 26 września, 15:00 (150)
Łukasz Grzybowski 74 (k) - Kamil Doroszczyk 16, Piotr Bondziul 32
w Dąbrowie Białostockiej; Czarni gospodarzem
Olimpia Zambrów 2-1 Concordia Elbląg 25 września, 15:00 (200)
Wojciech Kobeszko 50 (k), Rafał Szczepanik 73 - Michał Tomczyk 27
Vęgoria Węgorzewo 2-1 Promień Mońki 26 września, 16:00
Mariusz Machniak 50, Marcin Biaduń 73 - Leszek Zawadzki 80
Start Działdowo 1-0 Warmia Grajewo 25 września, 16:00 (100)
Marcin Ogrodowczyk 62
Motor Lubawa 2-2 Mazur Ełk 25 września, 16:00
Christian Klein 32, Łukasz Michałowski 45 (k) - Bartłomiej Wierzbicki 28, Michał Gałaszewski 84
Pogoń Łapy 1-0 Mrągowia Mrągowo 26 września, 15:00 (120)
Bartosz Ksepka 70
Huragan Morąg 5-2 MKS Korsze 25 września, 15:00
Grzegorz Kulpaka 3, Mateusz Czorniej 13, Andrzej Jaroń 34, Daniel Madej 40, Dariusz Boczko 87 - Piotr Kozłowski 54, 70

Kolejka 10 - 2-3 października

Mazur Ełk 0-1 Pogoń Łapy 2 października, 16:00 (200)
Piotr Hryniuk 22
Warmia Grajewo 2-1 Motor Lubawa 2 października, 15:00 (150)
Marcin Arciszewski 54, Maciej Kesler 74 - Kamil Ludwiczak 41
Promień Mońki 1-1 Start Działdowo 2 października, 16:00
Grzegorz Kiszło 45 - Adrian Korzeniewski 47
Concordia Elbląg 1-0 Vęgoria Węgorzewo 3 października, 13:00
Łukasz Andrychowski 51
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-2 Olimpia Zambrów 3 października, 14:00 (300)
Mateusz Łosiewicz 21, Łukasz Sołowiej 55 (k) - Maksims Kamkins 60, Wojciech Kobeszko 85
Wissa Szczuczyn 0-3 Czarni Olecko 2 października, 14:00
Kamil Szarnecki 13, 90, Łukasz Grzybowski 55 (k)
Huragan Morąg 1-2 Zatoka Braniewo 2 października, 15:00
Mateusz Czorniej 30 - Marcin Śniegocki 3, Łukasz Wolak 78
MKS Korsze 1-1 Mrągowia Mrągowo 2 października, 16:00
Piotr Sawicki 59 - Daniel Chiliński 70

Kolejka 11 - 9-10 października

Czarni Olecko 0-1 Huragan Morąg 9 października, 15:00
Daniel Madej 25
w Morągu; Czarni gospodarzem
Olimpia Zambrów 0-0 Wissa Szczuczyn 9 października, 15:00
Vęgoria Węgorzewo 1-3 Dąb Dąbrowa Białostocka 10 października, 15:00
Mariusz Machniak 83 (k) - Lech Sawicki 50, Kamil Doroszczyk 60, Łukasz Sołowiej 70 (k)
Start Działdowo 5-0 Concordia Elbląg 9 października, 16:00
Adrian Korzeniewski 19, Marcin Tomczak 27, 29, Michał Leszczyński 39, Adrian Kostewicz 48
Motor Lubawa 1-3 Promień Mońki 9 października, 16:00
Kamil Ludwiczak 30 - Michał Kossyk 15, Łukasz Godlewski 47, 60
Pogoń Łapy 1-0 Warmia Grajewo 10 października, 14:00 (100)
Bartosz Ksepka 15
Mrągowia Mrągowo 3-0 Mazur Ełk 9 października, 15:00
Damian Majak 10, Tomasz Strzelec 25 (k), Tomasz Żakowski 83
Zatoka Braniewo 2-1 MKS Korsze 9 października, 16:00
Łukasz Wolak 39, Daniel Komorowski 47 (k) - Piotr Kozłowski 73

Kolejka 12 - 16-17 października

Warmia Grajewo 1-0 Mrągowia Mrągowo 16 października, 15:00 (150)
Marcin Arciszewski 33
Promień Mońki 0-2 Pogoń Łapy 16 października, 15:00 (150)
Bartosz Ksepka 38, Łukasz Minow 50
Concordia Elbląg 1-1 Motor Lubawa 17 października, 13:00
Sebastian Gryka 45 - Christian Klein 27
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-2 Start Działdowo 17 października, 13:00 (150)
Adrian Korzeniewski 32, Bartosz Szczęsny 90
Wissa Szczuczyn 4-0 Vęgoria Węgorzewo 16 października, 14:00
Wojciech Łapiński 13, 22, Przemysław Marcinkiewicz 88, Radosław Makuszewski 90
Huragan Morąg 1-0 Olimpia Zambrów 16 października, 15:00
Daniel Madej 10
Zatoka Braniewo 0-0 Czarni Olecko 16 października, 15:00
MKS Korsze 0-4 Mazur Ełk 16 października, 15:00
Paweł Chwaszczewski 13, 42, Bartłomiej Wierzbicki 36, 81

Kolejka 13 - 23-24 października

MKS Korsze 1-0 Czarni Olecko 23 października, 14:00 (200)
Piotr Sawicki 62
Olimpia Zambrów 1-0 Zatoka Braniewo 23 października, 14:00 (200)
Paweł Olszewski 90
Vęgoria Węgorzewo 1-2 Huragan Morąg 24 października, 15:00
Stanisław Klein 90 - Tomasz Szawara 75 (k), Rafał Gagat 80
Start Działdowo 1-1 Wissa Szczuczyn 23 października, 14:30
Marcin Tomczak 80 - Wadim Kuczinskij 55
Motor Lubawa 2-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 23 października, 15:00
Łukasz Michałowski 30 (k), Kamil Ludwiczak 70 - Mateusz Chwetko 85
Pogoń Łapy 0-0 Concordia Elbląg 24 października, 14:00
Mrągowia Mrągowo 1-0 Promień Mońki 23 października, 15:00 (40)
Karol Lemecha 47
Mazur Ełk 4-1 Warmia Grajewo 23 października, 15:00 (250)
Bartłomiej Wierzbicki 47, 81, Andrzej Arasim 58, Paweł Chwaszczewski 90 - Mariusz Milczarek 64 (k)

Kolejka 14 - 30-31 października

Promień Mońki 0-2 Mazur Ełk 30 października, 14:00 (150)
Jan Sidorowicz 40 (k), Bartłomiej Wierzbicki 54
Concordia Elbląg 1-0 Mrągowia Mrągowo 31 października, 12:00
Kamil Graczyk 78
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Pogoń Łapy 31 października, 13:00 (300)
Lech Sawicki 90
Wissa Szczuczyn 0-0 Motor Lubawa 30 października, 13:00 (100)
Huragan Morąg 2-0 Start Działdowo 30 października, 14:00
Andrzej Jaroń 52, Daniel Madej 79
Zatoka Braniewo 3-2 Vęgoria Węgorzewo 30 października, 15:00
Rafał Jakimczuk 36, 80, Cezary Ciepliński 54 - Daniel Maliszewski 19, Krzysztof Koleśnik 90
MKS Korsze 2-1 Warmia Grajewo 30 października, 14:00 (100)
Piotr Kozłowski 6, 66 - Daniel Tuzinowski 46
Olimpia Zambrów 3-1 Czarni Olecko 30 października, 13:00
Wojciech Kobeszko 22, 35, Jarosław Modzelewski 30 - Bartosz Stachelski 24

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Vęgoria Węgorzewo 1-3 Czarni Olecko 7 listopada, 13:00
Michał Sadłos 70 (k) - Kamil Szarnecki 25, 75, Daniel Bogdanowicz 78
Start Działdowo 2-1 Zatoka Braniewo 6 listopada, 14:00
Sebastian Łukaszewski 75, Krzysztof Pieckowski 87 - Tomasz Chądzyński 70 (s)
Motor Lubawa 1-2 Huragan Morąg 6 listopada, 14:00
Christian Klein 19 - Tomasz Szawara 27 (k), Rafał Gagat 85
Pogoń Łapy 1-0 Wissa Szczuczyn 7 listopada, 14:00 (250)
Piotr Hryniuk 80
Mrągowia Mrągowo 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 6 listopada, 14:00 (30)
Mazur Ełk 2-1 Concordia Elbląg 6 listopada, 14:00
Paweł Chwaszczewski 7, 50 - Mateusz Szmydt 55
Warmia Grajewo 2-2 Promień Mońki 7 listopada, 13:00 (100)
Daniel Tuzinowski 6, Konrad Kowalko 90 - Leszek Zawadzki 41, Karol Kosiński 48
Olimpia Zambrów 5-1 MKS Korsze 6 listopada, 13:00 (100)
Wojciech Kobeszko 9, 33, 45, Jarosław Modzelewski 77, Rafał Szczepanik 87 - Paweł Sawicki 27

Kolejka 16 - 11 listopada

Czarni Olecko 4-1 Start Działdowo 11 listopada, 14:00
Łukasz Grzybowski 18 (k), 60, Kamil Szarnecki 30, Bartosz Stachelski 90 - Daniel Orzechowski 85
Promień Mońki 1-6 MKS Korsze 11 listopada, 13:00 (120)
Leszek Zawadzki 53 - Piotr Kozłowski 3, 72, Krzysztof Piwiszkis 11 (k), Piotr Sawicki 56, Paweł Sawicki 58, Wojciech Mikołajczyk 78
Warmia Grajewo 0-2 Concordia Elbląg 11 listopada, 13:00 (100)
Kamil Graczyk 19, Mateusz Bogdanowicz 70
Mazur Ełk 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 11 listopada, 13:00
Mrągowia Mrągowo 2-0 Wissa Szczuczyn 11 listopada, 13:00 (50)
Jakub Sierzputowski 1, Damian Majak 34
Pogoń Łapy 0-3 Huragan Morąg 11 listopada, 13:00
Szymon Mróz 25, 35, Rafał Gagat 80
Motor Lubawa 1-0 Zatoka Braniewo 11 listopada, 13:00
Kamil Ludwiczak 62
Vęgoria Węgorzewo 0-2 Olimpia Zambrów 11 listopada, 13:00
Łukasz Piłatowski 19, Mariusz Dzienis 32

Kolejka 17 - 13-14 listopada

MKS Korsze 4-0 Vęgoria Węgorzewo 13 listopada, 14:00 (200)
Paweł Sawicki 14, Wojciech Mikołajczyk 24, Piotr Sawicki 45, Michał Szwarc 79
Olimpia Zambrów 1-0 Start Działdowo 13 listopada, 12:00 (100)
Mariusz Dzienis 2
Czarni Olecko 2-0 Motor Lubawa 13 listopada, 13:00
Krzysztof Rytwiński 40, Bartosz Stachelski 90
Zatoka Braniewo 2-0 Pogoń Łapy 13 listopada, 14:00
Daniel Komorowski 45, 65 (k)
Huragan Morąg 1-1 Mrągowia Mrągowo 13 listopada, 14:00
Daniel Madej 13 - Tomasz Strzelec 50 (k)
Wissa Szczuczyn 1-2 Mazur Ełk 27 marca, 15:00 (300)
Dariusz Doliwa 89 (k) - Andrzej Sławomir Kleczkowski 44, Jan Sidorowicz 57 (k)
w Grajewie / w pierwotnym terminie (13 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-0 Warmia Grajewo 14 listopada, 12:00 (100)
Concordia Elbląg 2-1 Promień Mońki 14 listopada, 13:00
Łukasz Andrychowski 13, Tomasz Sambor 45 - Grzegorz Kiszło 40

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Czarni Olecko 0-1 Pogoń Łapy 3 kwietnia, 14:00 (170)
Bartosz Ksepka 30
Concordia Elbląg 0-1 MKS Korsze 3 kwietnia, 13:00
Adrian Romanowski 56
Promień Mońki 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 2 kwietnia, 16:00 (150)
Warmia Grajewo 1-4 Wissa Szczuczyn 2 kwietnia, 16:00 (350)
Maksym Mirwa 76 (k) - Przemysław Orłowski 28, Adrian Mleczek 34, 83, Wojciech Łapiński 65
Mazur Ełk 0-0 Huragan Morąg 3 kwietnia, 15:00
Mrągowia Mrągowo 1-2 Zatoka Braniewo 2 kwietnia, 16:00 (250)
Piotr Głowacki 55 - Karol Styś 46, Mateusz Ptaszyński 84
Motor Lubawa 1-1 Olimpia Zambrów 2 kwietnia, 15:00
Piotr Piceluk 18 - Tomasz Dzierzgowski 86
Start Działdowo 0-0 Vęgoria Węgorzewo 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

MKS Korsze 0-1 Start Działdowo 9 kwietnia, 16:00
Marcin Tomczak 77
Vęgoria Węgorzewo 4-2 Motor Lubawa 10 kwietnia, 16:00
Marek Duda 12, Dominik Kun 13, Przemysław Zabłotny 26, 45 - Łukasz Świgoń 37, Przemysław Czerwiński 70
Olimpia Zambrów 1-0 Pogoń Łapy 9 kwietnia, 16:00 (200)
Bartłomiej Dołubizna 61
Czarni Olecko 0-1 Mrągowia Mrągowo 9 kwietnia, 14:00
Piotr Karłowicz 90
Zatoka Braniewo 3-0 Mazur Ełk 9 kwietnia, 11:00 (300)
Łukasz Wolak 44, Daniel Komorowski 51, Marcin Śniegocki 58
Huragan Morąg 1-0 Warmia Grajewo 9 kwietnia, 15:00 (100)
Kamil Mędrzycki 90 (k)
Wissa Szczuczyn 2-1 Promień Mońki 9 kwietnia, 16:00 (60)
Adrian Mleczek 11, 89 - Dariusz Prokop 38 (k)
w Grajewie
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Concordia Elbląg 10 kwietnia, 15:00 (250)
Lech Sawicki 54

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Czarni Olecko 1-0 Mazur Ełk 17 kwietnia, 15:00
Ariel Tusznio 53
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 MKS Korsze 17 kwietnia, 15:00 (350)
Tomasz Kiljańczyk 79
Concordia Elbląg 2-1 Wissa Szczuczyn 17 kwietnia, 16:00
Bartosz Drewek 45, Sebastian Gryka 67 - Andrij Kozaczenko 57
Promień Mońki 2-0 Huragan Morąg 16 kwietnia, 16:00 (100)
Dariusz Prokop 38 (k), Tomasz Szawara 88 (s)
Warmia Grajewo 2-0 Zatoka Braniewo 16 kwietnia, 16:00 (100)
Konrad Kowalko 56, Marcin Strzeliński 88
Mrągowia Mrągowo 0-0 Olimpia Zambrów 16 kwietnia, 16:00
Pogoń Łapy 1-0 Vęgoria Węgorzewo 17 kwietnia, 15:00 (120)
Paweł Halicki 63
Motor Lubawa 0-1 Start Działdowo 16 kwietnia, 15:00
Krzysztof Dąbkowski 60

Kolejka 21 - 21-23 kwietnia

Motor Lubawa 2-3 MKS Korsze 21 kwietnia, 16:00
Adrian Mederski 41, Dawid Ksiuk 43 - Paweł Sawicki 15, Adrian Romanowski 69, 90
Start Działdowo 2-2 Pogoń Łapy 22 kwietnia, 16:00 (120)
Andrzej Olszewski 7 (s), Marek Wyżlic 20 - Piotr Hryniuk 25, Bartosz Ksepka 88
Vęgoria Węgorzewo 3-1 Mrągowia Mrągowo 23 kwietnia, 14:00
Piotr Kodeniec 8, Mariusz Machniak 12, 62 - Piotr Karłowicz 48
Olimpia Zambrów 4-0 Mazur Ełk 23 kwietnia, 14:00 (250)
Tomasz Dzierzgowski 14, 63, Jarosław Modzelewski 21, Mariusz Dzienis 68
Czarni Olecko 0-0 Warmia Grajewo 23 kwietnia, 15:00
Zatoka Braniewo 3-0 Promień Mońki 21 kwietnia, 16:00
Rafał Jakimczuk 5, Dariusz Boczko 30, Łukasz Wolak 39
Huragan Morąg 1-0 Concordia Elbląg 21 kwietnia, 15:00
Przemysław Płoszczuk 79
Wissa Szczuczyn 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 21 kwietnia, 16:00 (150)
Dariusz Doliwa 30 - Michał Tochwin 45

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

MKS Korsze 5-0 Wissa Szczuczyn 30 kwietnia, 17:00
Piotr Kozłowski 43, Adam Krajewski 50, Piotr Sawicki 66, Damian Roksela 78, Adrian Romanowski 83
od 75. minuty w bramce Wissy stał Marcin Konopka
Czarni Olecko 0-0 Promień Mońki 30 kwietnia, 15:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 4-0 Huragan Morąg 1 maja, 15:00 (300)
Michał Tochwin 22, 51, Mariusz Baranowski 75, Piotr Bondziul 90
Concordia Elbląg 1-1 Zatoka Braniewo 1 maja, 12:00
Kamil Graczyk 56 - Łukasz Wolak 24
na boisku przy ul. Skrzydlatej
Warmia Grajewo 0-0 Olimpia Zambrów 30 kwietnia, 16:00 (100)
Mazur Ełk 2-1 Vęgoria Węgorzewo 1 maja, 15:00
Tomasz Dąbrowski 72, 74 - Krzysztof Koleśnik 85
Mrągowia Mrągowo 0-1 Start Działdowo 30 kwietnia, 17:00 (150)
Tomasz Chądzyński 84
Pogoń Łapy 3-1 Motor Lubawa 1 maja, 16:00 (80)
Łukasz Minow 30, Bartosz Ksepka 64, Dzidosław Żuberek 90 - Bartosz Lewandowski 75

Kolejka 23 - 7-8 maja

Pogoń Łapy 4-1 MKS Korsze 8 maja, 16:00 (150)
Rafał Suchodolski 3 (s), Mateusz Marczuk 17, Bartosz Ksepka 40, Paweł Halicki 45 - Paweł Sawicki 47
Motor Lubawa 0-3 Mrągowia Mrągowo 7 maja, 16:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Kamil Ludwiczak
Start Działdowo 1-0 Mazur Ełk 7 maja, 17:00 (150)
Błażej Moszczyński 37
Vęgoria Węgorzewo 1-1 Warmia Grajewo 8 maja, 16:00 (100)
Krzysztof Koleśnik 83 - Daniel Tuzinowski 70
Olimpia Zambrów 4-0 Promień Mońki 7 maja, 17:00 (100)
Mariusz Dzienis 31, Tomasz Jakuszewski 47, Tomasz Dzierzgowski 73, Łukasz Trzaska 77
Czarni Olecko 0-2 Concordia Elbląg 7 maja, 16:00
Sebastian Gryka 72, 75
Zatoka Braniewo 2-5 Dąb Dąbrowa Białostocka 7 maja, 17:00
Paweł Piesiecki 18 (s), Daniel Komorowski 63 (k) - Mariusz Baranowski 3 (k), Michał Tochwin 20, Adrian Karankiewicz 32, Lech Sawicki 58, 90
Huragan Morąg 1-1 Wissa Szczuczyn 7 maja, 16:00
Kamil Mędrzycki 28 (k) - Rafał Kozikowski 18

Kolejka 24 - 14-15 maja

MKS Korsze 0-2 Huragan Morąg 14 maja, 17:00
Karol Janik 45, 55
Wissa Szczuczyn 1-0 Zatoka Braniewo 14 maja, 17:00 (150)
Andrij Kozaczenko 75
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Czarni Olecko 14 maja, 16:00 (200)
Piotr Bondziul 45, Tomasz Kiljańczyk 65
w Olecku; Dąb gospodarzem
Concordia Elbląg 0-1 Olimpia Zambrów 14 maja, 14:00
Michał Świderski 68
Promień Mońki 6-3 Vęgoria Węgorzewo 14 maja, 16:00 (100)
Mateusz Studniarek 1, Grzegorz Kiszło 7, 87, Dariusz Prokop 64 (k), 82 (k), Grzegorz Pieczywek 76 - Dominik Kun 8, 55, Daniel Maliszewski 24
Warmia Grajewo 2-2 Start Działdowo 14 maja, 16:00 (150)
Łukasz Wójcik 79, Mariusz Milczarek 83 - Błażej Moszczyński 23, 78
Mazur Ełk 1-2 Motor Lubawa 15 maja, 17:00
Jan Sidorowicz 38 - Piotr Piceluk 75, Bartosz Dobroński 87
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0 z powodu gry w drużynie gości nieuprawnionego zawodnika - Kamila Ludwiczaka; Wydział Gier PZPN przywrócił wynik z boiska
Mrągowia Mrągowo 5-1 Pogoń Łapy 14 maja, 17:00 (70)
Tomasz Strzelec 11 (k), Piotr Karłowicz 17, 36, 43, Piotr Głowacki 63 - Łukasz Perkowski 49

Kolejka 25 - 21-22 maja

Mrągowia Mrągowo 4-1 MKS Korsze 21 maja, 17:00 (150)
Piotr Karłowicz 10, 54, 85, Jakub Sierzputowski 62 - Piotr Kozłowski 72 (k)
Pogoń Łapy 2-3 Mazur Ełk 22 maja, 15:00
Piotr Hryniuk 16, Karol Sipko 55 (k) - Paweł Chwaszczewski 32, Grzegorz Komorowski 68, Mariusz Adasiewicz 81
Motor Lubawa 1-3 Warmia Grajewo 21 maja, 16:00 (100)
Piotr Piceluk 9 - Marcin Arciszewski 17, Mariusz Milczarek 33 (k), Paweł Górski 74
Start Działdowo 0-0 Promień Mońki 21 maja, 17:00 (200)
Vęgoria Węgorzewo 5-6 Concordia Elbląg 21 maja, 16:00
Patryk Kun 30, 41, Mariusz Machniak 62, Krzysztof Koleśnik 64, Krystian Jankowski 90 - Kamil Graczyk 9, 67, Tomasz Sambor 14, Daniel Ciesielski 29 (k), 82 (k), Sebastian Gryka 78
Olimpia Zambrów 2-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 21 maja, 17:00 (250)
Michał Świderski 16, Tomasz Dzierzgowski 65
Czarni Olecko 1-3 Wissa Szczuczyn 21 maja, 16:00
Kamil Szarnecki 45 - Ihor Berezowśkyj 39, Bartosz Stachelski 43, Adrian Mleczek 44
Zatoka Braniewo 0-0 Huragan Morąg 21 maja, 17:00

Kolejka 26 - 25 maja

MKS Korsze 5-2 Zatoka Braniewo 25 maja, 17:00
Piotr Kozłowski 20, Michał Miller 27, Daniel Fedczak 34, Damian Roksela 54, Krzysztof Piwiszkis 60 - Adam Lewandowski 21, Łukasz Wolak 77
Huragan Morąg 2-3 Czarni Olecko 25 maja, 16:00
Daniel Madej 65, Rafał Gagat 87 - Kamil Szarnecki 25, Dawid Paszkowski 44, Sławomir Jarmołowicz 47
w Olecku; Huragan gospodarzem
Wissa Szczuczyn 1-2 Olimpia Zambrów 25 maja, 17:00
Adrian Mleczek 26 - Wojciech Kobeszko 48, Tomasz Dzierzgowski 52
Dąb Dąbrowa Białostocka 3-0 Vęgoria Węgorzewo 25 maja, 17:00 (220)
(wo)
Lech Sawicki 20, Piotr Bondziul 66
na boisku 2-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Marcin Biaduń
Concordia Elbląg 0-1 Start Działdowo 25 maja, 14:00
Marcin Tomczak 13
Promień Mońki 1-3 Motor Lubawa 25 maja, 17:00
Łukasz Bagiński 60 - Kamil Ludwiczak 3, Bartosz Dobroński 53, Jarosław Chodowiec 85
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0 z powodu gry w drużynie gości nieuprawnionych zawodników - Kamila Ludwiczaka i Bazylego Jabłonowskiego; Wydział Gier PZPN przywrócił wynik z boiska
Warmia Grajewo 4-1 Pogoń Łapy 25 maja, 17:00 (100)
Łukasz Wójcik 58, Marcin Arciszewski 75 (k), Krzysztof Krukowski 89, Paweł Górski 90 - Karol Sipko 18 (k)
Mazur Ełk 2-3 Mrągowia Mrągowo 25 maja, 17:00
Piotr Janik 2, Mariusz Adasiewicz 17 - Jakub Sierzputowski 65, Piotr Karłowicz 80, 87

Kolejka 27 - 28-29 maja

Mazur Ełk 1-3 MKS Korsze 29 maja, 17:00
Piotr Janik 65 - Michał Miller 43, Adrian Romanowski 55, Damian Roksela 80
Mrągowia Mrągowo 1-1 Warmia Grajewo 28 maja, 14:00 (100)
Piotr Karłowicz 80 - Mariusz Milczarek 48
Pogoń Łapy 3-1 Promień Mońki 29 maja, 15:00 (120)
Dzidosław Żuberek 10 (k), 58, Łukasz Perkowski 61 - Rafał Maliszewski 49
Motor Lubawa 1-1 Concordia Elbląg 28 maja, 17:00
Jarosław Chodowiec 45 - Kamil Graczyk 25 (k)
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3 z powodu gry w drużynie gospodarzy nieuprawnionych zawodników - Kamila Ludwiczaka i Bazylego Jabłonowskiego; Wydział Gier PZPN przywrócił wynik z boiska
Start Działdowo 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 28 maja, 17:00 (200)
Marcin Tomczak 29
Vęgoria Węgorzewo 1-0 Wissa Szczuczyn 29 maja, 16:00
Krzysztof Koleśnik 51
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3 z powodu gry w drużynie gospodarzy nieuprawnionego zawodnika - Marcina Biadunia; Wydział Gier PZPN przywrócił wynik z boiska
Olimpia Zambrów 3-0 Huragan Morąg 28 maja, 17:00 (600)
Wojciech Kobeszko 27, Tomasz Dzierzgowski 66, Bartłomiej Dołubizna 78
Czarni Olecko 1-1 Zatoka Braniewo 29 maja, 16:00
Sławomir Jarmołowicz 7 - Piotr Lewandowski 57

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Czarni Olecko 2-6 MKS Korsze 2 czerwca, 17:00
Piotr Matwiejczyk 80, Daniel Bogdanowicz 87 - Damian Roksela 6, 72, Piotr Kozłowski 60, 66, 79, Adrian Romanowski 65
Zatoka Braniewo 1-1 Olimpia Zambrów 4 czerwca, 12:00
Łukasz Wolak 87 - Łukasz Trzaska 90
Huragan Morąg 0-1 Vęgoria Węgorzewo 4 czerwca, 17:00
Dominik Kun 11
Wissa Szczuczyn 1-2 Start Działdowo 4 czerwca, 17:00 (100)
Wojciech Łapiński 72 - Marcin Ogrodowczyk 11, Adrian Korzeniewski 24
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Motor Lubawa 5 czerwca, 15:00 (230)
Adrian Karankiewicz 82 - Piotr Piceluk 18
Concordia Elbląg 1-0 Pogoń Łapy 5 czerwca, 14:30
Michał Tomczyk 22
Promień Mońki 1-0 Mrągowia Mrągowo 4 czerwca, 16:00
Łukasz Bagiński 60
Warmia Grajewo 4-0 Mazur Ełk 4 czerwca, 16:00 (350)
Konrad Kowalko 6, 37, Marcin Arciszewski 50, Krzysztof Krukowski 80

Kolejka 29 - 11 czerwca

Warmia Grajewo 1-0 MKS Korsze 11 czerwca, 17:00 (350)
Daniel Tuzinowski 14
Czarni Olecko 0-7 Olimpia Zambrów 11 czerwca, 17:00
Wojciech Kobeszko 13, 57, Michał Świderski 24, 35, Tomasz Jaworowski 65, Mariusz Dzienis 75, Łukasz Trzaska 82
Mazur Ełk 1-1 Promień Mońki 11 czerwca, 17:00
Andrzej Arasim 11 - Leszek Zawadzki 75
Mrągowia Mrągowo 1-0 Concordia Elbląg 11 czerwca, 17:00
Daniel Chiliński 6
Pogoń Łapy 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 11 czerwca, 17:00 (100)
Dzidosław Żuberek 70 (k) - Mariusz Baranowski 30 (k)
Motor Lubawa 3-1 Wissa Szczuczyn 11 czerwca, 17:00
Bartosz Dobroński 20, 38, Bartosz Lewandowski 75 - Wadim Kuczinskij 85
Start Działdowo 4-2 Huragan Morąg 11 czerwca, 17:00 (300)
Adrian Kostewicz 28, Błażej Moszczyński 37, Marcin Ogrodowczyk 39, Marcin Tomczak 88 - Paweł Galik 42, Rafał Gagat 53
Vęgoria Węgorzewo 1-2 Zatoka Braniewo 11 czerwca, 17:00
Krzysztof Koleśnik 35 - Łukasz Wolak 15, Karol Styś 74

Kolejka 30 - 18 czerwca

MKS Korsze 1-1 Olimpia Zambrów 15 czerwca, 17:00
Piotr Kozłowski 88 - Mariusz Dzienis 59
Czarni Olecko 0-6 Vęgoria Węgorzewo 18 czerwca, 17:00
Marek Duda 16, 57, Mariusz Machniak 26, 61, Dominik Kun 54, Krzysztof Koleśnik 75
Zatoka Braniewo 2-1 Start Działdowo 18 czerwca, 17:00 (150)
Daniel Komorowski 45 (k), Łukasz Wolak 60 - Adrian Kostewicz 85
Huragan Morąg 2-1 Motor Lubawa 18 czerwca, 17:00
Daniel Madej 2, 81 - Mateusz Goniszewski 65
Wissa Szczuczyn 2-1 Pogoń Łapy 18 czerwca, 17:00 (200)
Wojciech Łapiński 59, Rafał Kozikowski 90 - Mateusz Marczuk 29
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-2 Mrągowia Mrągowo 18 czerwca, 17:00
Lech Sawicki 80 - Oskar Osika 62, Łukasz Sosna 68
Concordia Elbląg 6-0 Mazur Ełk 18 czerwca, 17:00
Tomasz Grabowski 26, 30, 35, 46, 61, Łukasz Nadolny 75
Promień Mońki 3-4 Warmia Grajewo 18 czerwca, 17:00 (70)
Karol Kosiński 14, Łukasz Bagiński 30, Leszek Zawadzki 87 - Konrad Kowalko 22, Marcin Arciszewski 49, Mariusz Milczarek 70 (k), Łukasz Wójcik 90

II liga 2010/2011 (wschodnia)

III liga 2010/2011 (lubelsko-podkarpacka)
III liga 2010/2011 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2010/2011 (małopolsko-świętokrzyska)

IV liga 2010/2011 (podlaska)
IV liga 2010/2011 (warmińsko-mazurska)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas