[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2010/2011, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ŁKS 1926 Łomża 30 84 27 3 0 103-12 15 0 0 54-3 12 3 0 49-9
2.  Orzeł Kolno 30 61 19 4 7 74-32 10 1 4 38-16 9 3 3 36-16
3.  Hetman Tykocin 30 52 16 4 10 41-29 8 3 4 19-11 8 1 6 22-18
4.  Znicz Suraż 30 51 16 3 11 66-49 9 2 4 41-23 7 1 7 25-26
5.  MKS Mielnik 30 46 13 7 10 60-53 8 3 4 35-22 5 4 6 25-31
6.  Gryf Gródek 30 42 12 6 12 46-57 7 4 4 26-23 5 2 8 20-34
7.  Cresovia Siemiatycze 30 41 12 5 13 45-40 7 2 6 28-16 5 3 7 17-24
8.  LZS Narewka 30 40 10 10 10 44-44 6 6 3 27-18 4 4 7 17-26
9.  Włókniarz Białystok 30 39 11 6 13 49-51 6 4 5 30-22 5 2 8 19-29 2 4 1 1 0 4-3
10.  Sparta Augustów 30 39 10 9 11 48-48 7 5 3 28-15 3 4 8 20-33 2 1 0 1 1 3-4
11.  KS Michałowo 30 36 9 9 12 35-51 4 6 5 18-23 5 3 7 17-28
12.  Hetman Białystok 30 34 9 7 14 53-64 5 2 8 34-33 4 5 6 19-31
13.  Tur Bielsk Podlaski 30 33 9 6 15 46-63 5 3 7 24-24 4 3 8 22-39
14.  Perspektywa Łomża 30 31 9 4 17 56-71 7 1 7 35-33 2 3 10 21-38
15.  Piast Białystok 30 26 6 8 16 30-60 1 5 9 15-26 5 3 7 15-34
16.  Rudnia Zabłudów 30 17 4 5 21 18-90 4 1 10 12-42 0 4 11 6-48
ŁKS Łomża występuje jako ŁKS 1926 Łomża.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 ŁKS 1926 Łomża    1-0 2-1 7-0 2-1 5-1 2-0 3-0 1-0 1-0 5-0 5-0 8-0 3-0 7-0 2-0 
 2 Orzeł Kolno0-2     4-1 3-2 1-2 6-1 2-0 0-1 1-0 0-2 2-2 4-1 2-1 3-1 7-0 3-0 
 3 Hetman Tykocin1-1 1-2     1-1 1-2 3-0 0-0 1-0 0-1 1-0 0-2 2-0 1-0 3-2 3-0 1-0 
 4 Znicz Suraż1-4 0-1 3-0     2-0 1-0 1-3 1-1 1-2 6-2 3-0 5-5 8-2 3-2 3-1 3-0 
 5 MKS Mielnik2-4 0-6 2-0 1-2     3-1 3-0 9-2 3-1 4-0 0-0 4-2 2-0 1-3 0-0 1-1 
 6 Gryf Gródek0-8 1-1 0-3* 1-0 4-0     0-1 0-3* 3-0 4-1 5-1 1-1 1-1 1-1 3-1 2-1 
 7 Cresovia Siemiatycze0-3 0-1 2-0 0-1 2-2 0-1     2-1 2-0 3-0* 4-0 2-2 0-1 3-1 1-2 7-1 
 8 LZS Narewka2-4 3-0 1-2 1-0 3-2 6-2 0-0     1-0 2-2 1-1 0-0 2-2 4-0 0-2 1-1 
 9 Włókniarz Białystok1-2 2-2 0-0 1-4 4-4 1-2 3-0 3-0     1-1 2-0 2-0 2-5 3-1 0-1 5-0 
 10 Sparta Augustów0-0 3-2 0-1 2-1 1-1 1-1 3-2 1-1 2-3     2-0 1-2 5-1 2-0 5-0 0-0 
 11 KS Michałowo1-7 2-2 0-1 2-0 1-1 2-0 2-2 1-0 1-2 2-2     0-0 1-2 3-1 0-3 0-0 
 12 Hetman Białystok0-5 1-5 1-4 1-2 6-2 1-3 0-3 3-0 3-1 1-3 1-2     0-0 3-3 2-0 11-0 
 13 Tur Bielsk Podlaski0-2 1-4 1-0 1-4 0-1 1-2 4-0 1-1 2-2 1-4 0-2 2-0     3-1 0-0 7-1 
 14 Perspektywa Łomża0-2 1-2 0-3 3-2 3-4 4-0 1-3 0-3 6-3 5-2 2-0 1-2 5-4     2-2 2-1 
 15 Piast Białystok1-1 0-3 1-2 1-2 0-3 0-0 1-2 0-0 3-4 0-0 1-2 0-1 1-3 3-3     3-0 
 16 Rudnia Zabłudów0-4 0-5 1-4 1-4 1-0 0-6 2-1 1-4 0-0 2-1 0-5 2-3 1-0 0-2 1-3     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Hetman Tykocin 1-2 MKS Mielnik 15 sierpnia, 15:00
w Krypnie
Perspektywa Łomża 1-2 Orzeł Kolno 15 sierpnia, 16:00
na boisku SP 9
Hetman Białystok 0-3 Cresovia Siemiatycze 14 sierpnia, 11:00
w Juchnowcu
KS Michałowo 2-2 Sparta Augustów 14 sierpnia, 17:00
LZS Narewka 2-2 Tur Bielsk Podlaski 15 sierpnia, 16:00
Gryf Gródek 0-8 ŁKS 1926 Łomża 15 sierpnia, 17:00
Włókniarz Białystok 5-0 Rudnia Zabłudów 14 sierpnia, 17:00
Znicz Suraż 3-1 Piast Białystok 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Rudnia Zabłudów 1-4 Hetman Tykocin 22 sierpnia, 13:00
ŁKS 1926 Łomża 1-0 Włókniarz Białystok 21 sierpnia, 17:00
w Piątnicy
Tur Bielsk Podlaski 1-2 Gryf Gródek 21 sierpnia, 15:00
Sparta Augustów 1-1 LZS Narewka 21 sierpnia, 17:00
Cresovia Siemiatycze 4-0 KS Michałowo 21 sierpnia, 17:30
Orzeł Kolno 4-1 Hetman Białystok 22 sierpnia, 17:00
Znicz Suraż 3-2 Perspektywa Łomża 22 sierpnia, 17:00
MKS Mielnik 0-0 Piast Białystok 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Hetman Tykocin 3-0 Piast Białystok 15 września, 17:00
w Krypnie
Perspektywa Łomża 3-4 MKS Mielnik 25 sierpnia, 17:00
w Mielniku; Perspektywa gospodarzem
Hetman Białystok 1-2 Znicz Suraż 25 sierpnia, 17:00
w Juchnowcu
KS Michałowo 2-2 Orzeł Kolno 25 sierpnia, 18:00
LZS Narewka 0-0 Cresovia Siemiatycze 25 sierpnia, 17:00
Gryf Gródek 4-1 Sparta Augustów 25 sierpnia, 17:00
Włókniarz Białystok 2-5 Tur Bielsk Podlaski 25 sierpnia, 17:00
Rudnia Zabłudów 0-4 ŁKS 1926 Łomża 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

ŁKS 1926 Łomża 2-1 Hetman Tykocin 28 sierpnia, 17:00
Tur Bielsk Podlaski 7-1 Rudnia Zabłudów 28 sierpnia, 14:00
Sparta Augustów 2-3 Włókniarz Białystok 28 sierpnia, 17:00
Cresovia Siemiatycze 0-1 Gryf Gródek 28 sierpnia, 11:00
Orzeł Kolno 0-1 LZS Narewka 29 sierpnia, 17:00
Znicz Suraż 3-0 KS Michałowo 29 sierpnia, 17:00
MKS Mielnik 4-2 Hetman Białystok 1 września, 17:00
Piast Białystok 3-3 Perspektywa Łomża 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Hetman Tykocin 3-2 Perspektywa Łomża 4 września, 11:00
w Krypnie
Hetman Białystok 2-0 Piast Białystok 4 września, 11:00
w Juchnowcu
KS Michałowo 1-1 MKS Mielnik 5 września, 15:00
LZS Narewka 1-0 Znicz Suraż 5 września, 16:00
Gryf Gródek 1-1 Orzeł Kolno 5 września, 15:00
Włókniarz Białystok 3-0 Cresovia Siemiatycze 4 września, 17:00
w Juchnowcu Dolnym
Rudnia Zabłudów 2-1 Sparta Augustów 5 września, 15:00
ŁKS 1926 Łomża 8-0 Tur Bielsk Podlaski 4 września, 16:00

Kolejka 6 - 8 września

Sparta Augustów 0-0 ŁKS 1926 Łomża 8 września, 16:30
Cresovia Siemiatycze 7-1 Rudnia Zabłudów 8 września, 16:30
Orzeł Kolno 1-0 Włókniarz Białystok 8 września, 16:00
Znicz Suraż 1-0 Gryf Gródek 8 września, 17:30
MKS Mielnik 9-2 LZS Narewka 8 września, 16:00
Piast Białystok 1-2 KS Michałowo 8 września, 17:00
Perspektywa Łomża 1-2 Hetman Białystok 8 września, 17:00
Hetman Tykocin 1-0 Tur Bielsk Podlaski 8 września, 17:00
w Krypnie

Kolejka 7 - 11-12 września

KS Michałowo 3-1 Perspektywa Łomża 12 września, 15:00
LZS Narewka 0-2 Piast Białystok 11 września, 15:00
Gryf Gródek 4-0 MKS Mielnik 12 września, 15:00
Włókniarz Białystok 1-4 Znicz Suraż 11 września, 17:00
w Juchnowcu Dolnym
Rudnia Zabłudów 0-5 Orzeł Kolno 12 września, 15:00
ŁKS 1926 Łomża 2-0 Cresovia Siemiatycze 11 września, 16:00
Tur Bielsk Podlaski 1-4 Sparta Augustów 11 września, 13:00
Hetman Białystok 1-4 Hetman Tykocin 11 września, 11:00
w Juchnowcu

Kolejka 8 - 18-19 września

Cresovia Siemiatycze 0-1 Tur Bielsk Podlaski 18 września, 16:00
Orzeł Kolno 0-2 ŁKS 1926 Łomża 19 września, 16:00
Znicz Suraż 3-0 Rudnia Zabłudów 19 września, 16:00
Piast Białystok 0-0 Gryf Gródek 18 września, 10:00
Perspektywa Łomża 0-3 LZS Narewka 18 września, 16:00
Hetman Białystok 1-2 KS Michałowo 22 września, 16:30
w Juchnowcu
Hetman Tykocin 1-0 Sparta Augustów 18 września, 11:00
w Krypnie
Włókniarz Białystok 4-4 MKS Mielnik 28 września, 17:00

Kolejka 9 - 25-26 września

LZS Narewka 0-0 Hetman Białystok 26 września, 15:00
Gryf Gródek 1-1 Perspektywa Łomża 26 września, 15:00
Włókniarz Białystok 0-1 Piast Białystok 25 września, 17:00
Rudnia Zabłudów 1-0 MKS Mielnik 26 września, 14:00
ŁKS 1926 Łomża 7-0 Znicz Suraż 25 września, 15:00
Tur Bielsk Podlaski 1-4 Orzeł Kolno 25 września, 15:00
Sparta Augustów 3-2 Cresovia Siemiatycze 25 września, 16:00
KS Michałowo 0-1 Hetman Tykocin 25 września, 15:00

Kolejka 10 - 2-3 października

Orzeł Kolno 0-2 Sparta Augustów 3 października, 16:00
Znicz Suraż 8-2 Tur Bielsk Podlaski 3 października, 14:00
MKS Mielnik 2-4 ŁKS 1926 Łomża 2 października, 14:00
Piast Białystok 3-0 Rudnia Zabłudów 1 października, 16:15
Perspektywa Łomża 6-3 Włókniarz Białystok 3 października, 15:00
Hetman Białystok 1-3 Gryf Gródek 6 października, 16:00
w Juchnowcu
KS Michałowo 1-0 LZS Narewka 3 października, 15:00
Hetman Tykocin 0-0 Cresovia Siemiatycze 2 października, 11:00
w Krypnie

Kolejka 11 - 9-10 października

Gryf Gródek 5-1 KS Michałowo 10 października, 14:00
Włókniarz Białystok 2-0 Hetman Białystok 9 października, 15:00
Rudnia Zabłudów 0-2 Perspektywa Łomża 10 października, 14:00
ŁKS 1926 Łomża 7-0 Piast Białystok 9 października, 15:00
Tur Bielsk Podlaski 0-1 MKS Mielnik 9 października, 15:00
Sparta Augustów 2-1 Znicz Suraż 9 października, 15:00
Cresovia Siemiatycze 0-1 Orzeł Kolno 9 października, 12:30
LZS Narewka 1-2 Hetman Tykocin 10 października, 15:00

Kolejka 12 - 16-17 października

Znicz Suraż 1-3 Cresovia Siemiatycze 17 października, 14:00
MKS Mielnik 4-0 Sparta Augustów 16 października, 14:00
Piast Białystok 1-3 Tur Bielsk Podlaski 16 października, 11:00
Perspektywa Łomża 0-2 ŁKS 1926 Łomża 17 października, 15:00
Hetman Białystok 11-0 Rudnia Zabłudów 20 października, 15:30
w Juchnowcu
KS Michałowo 1-2 Włókniarz Białystok 17 października, 14:00
LZS Narewka 6-2 Gryf Gródek 16 października, 14:00
Hetman Tykocin 1-2 Orzeł Kolno 16 października, 11:00
w Krypnie

Kolejka 13 - 23-24 października

Włókniarz Białystok 3-0 LZS Narewka 23 października, 15:00
Rudnia Zabłudów 0-5 KS Michałowo 24 października, 14:00
ŁKS 1926 Łomża 5-0 Hetman Białystok 23 października, 14:00
Tur Bielsk Podlaski 3-1 Perspektywa Łomża 24 października, 14:00
Sparta Augustów 5-0 Piast Białystok 23 października, 14:00
Cresovia Siemiatycze 2-2 MKS Mielnik 23 października, 14:00
Orzeł Kolno 3-2 Znicz Suraż 24 października, 15:00
Gryf Gródek 0-3 Hetman Tykocin 24 października, 14:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 14 - 30-31 października

MKS Mielnik 0-6 Orzeł Kolno 30 października, 11:00
Piast Białystok 1-2 Cresovia Siemiatycze 30 października, 11:00
Perspektywa Łomża 5-2 Sparta Augustów 31 października, 13:00
Hetman Białystok 0-0 Tur Bielsk Podlaski 30 października, 11:00
w Juchnowcu
KS Michałowo 1-7 ŁKS 1926 Łomża 30 października, 14:00
LZS Narewka 1-1 Rudnia Zabłudów 31 października, 13:00
Gryf Gródek 3-0 Włókniarz Białystok 31 października, 13:00
Hetman Tykocin 1-1 Znicz Suraż 30 października, 11:00
w Krypnie

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Rudnia Zabłudów 0-6 Gryf Gródek 7 listopada, 13:00
ŁKS 1926 Łomża 3-0 LZS Narewka 6 listopada, 13:00
Tur Bielsk Podlaski 0-2 KS Michałowo 7 listopada, 13:00
Sparta Augustów 1-2 Hetman Białystok 6 listopada, 13:00
Cresovia Siemiatycze 3-1 Perspektywa Łomża 6 listopada, 13:00
Orzeł Kolno 7-0 Piast Białystok 7 listopada, 12:00
Znicz Suraż 2-0 MKS Mielnik 7 listopada, 14:00
Włókniarz Białystok 0-0 Hetman Tykocin 6 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 11 listopada

Piast Białystok 1-2 Znicz Suraż 11 listopada, 13:30
MKS Mielnik 2-0 Hetman Tykocin 11 listopada, 14:00
Orzeł Kolno 3-1 Perspektywa Łomża 11 listopada, 12:00
Cresovia Siemiatycze 2-2 Hetman Białystok 11 listopada, 12:30
Sparta Augustów 2-0 KS Michałowo 11 listopada, 11:00
Tur Bielsk Podlaski 1-1 LZS Narewka 11 listopada, 13:00
ŁKS 1926 Łomża 5-1 Gryf Gródek 17 listopada, 18:00
Rudnia Zabłudów 0-0 Włókniarz Białystok 11 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 13-14 listopada

Hetman Tykocin 1-0 Rudnia Zabłudów 20 listopada, 12:30
w Krypnie / w pierwotnym terminie (14 listopada, 11:00) w Krypnie odwołany z powodu złego stanu boiska
Włókniarz Białystok 1-2 ŁKS 1926 Łomża 13 listopada, 17:00
Gryf Gródek 1-1 Tur Bielsk Podlaski 14 listopada, 13:00
LZS Narewka 2-2 Sparta Augustów 13 listopada, 12:00
KS Michałowo 2-2 Cresovia Siemiatycze 14 listopada, 13:00
Hetman Białystok 1-5 Orzeł Kolno 13 listopada, 11:00
w Juchnowcu
Perspektywa Łomża 3-2 Znicz Suraż 14 listopada, 12:00
Piast Białystok 0-3 MKS Mielnik 14 listopada, 10:30

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Piast Białystok 1-2 Hetman Tykocin 2 kwietnia, 14:00
MKS Mielnik 1-3 Perspektywa Łomża 3 kwietnia, 15:00
w Łomży
Znicz Suraż 5-5 Hetman Białystok 3 kwietnia, 14:00
Orzeł Kolno 2-2 KS Michałowo 3 kwietnia, 16:00
Cresovia Siemiatycze 2-1 LZS Narewka 2 kwietnia, 15:00
Sparta Augustów 1-1 Gryf Gródek 2 kwietnia, 15:00
Tur Bielsk Podlaski 2-2 Włókniarz Białystok 2 kwietnia, 16:00
ŁKS 1926 Łomża 2-0 Rudnia Zabłudów 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Hetman Tykocin 1-1 ŁKS 1926 Łomża 9 kwietnia, 11:00
w Dobrzyniewie
Rudnia Zabłudów 1-0 Tur Bielsk Podlaski 10 kwietnia, 15:00
Włókniarz Białystok 1-1 Sparta Augustów 10 kwietnia, 13:00
w Juchnowcu Dolnym
Gryf Gródek 0-1 Cresovia Siemiatycze 10 kwietnia, 14:00
LZS Narewka 3-0 Orzeł Kolno 10 kwietnia, 14:00
KS Michałowo 2-0 Znicz Suraż 9 kwietnia, 16:00
Hetman Białystok 6-2 MKS Mielnik 9 kwietnia, 11:00
Perspektywa Łomża 2-2 Piast Białystok 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Perspektywa Łomża 0-3 Hetman Tykocin 17 kwietnia, 15:00
Piast Białystok 0-1 Hetman Białystok 17 kwietnia, 11:00
MKS Mielnik 0-0 KS Michałowo 16 kwietnia, 16:00
Znicz Suraż 1-1 LZS Narewka 17 kwietnia, 14:00
Orzeł Kolno 6-1 Gryf Gródek 17 kwietnia, 16:00
Cresovia Siemiatycze 2-0 Włókniarz Białystok 16 kwietnia, 16:00
Sparta Augustów 0-0 Rudnia Zabłudów 16 kwietnia, 16:00
Tur Bielsk Podlaski 0-2 ŁKS 1926 Łomża 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Tur Bielsk Podlaski 1-0 Hetman Tykocin 23 kwietnia, 16:00
ŁKS 1926 Łomża 1-0 Sparta Augustów 23 kwietnia, 12:00
Rudnia Zabłudów 2-1 Cresovia Siemiatycze 23 kwietnia, 13:00
Włókniarz Białystok 2-2 Orzeł Kolno 23 kwietnia, 14:00
Gryf Gródek 1-0 Znicz Suraż 23 kwietnia, 11:00
LZS Narewka 3-2 MKS Mielnik 23 kwietnia, 16:00
KS Michałowo 0-3 Piast Białystok 21 kwietnia, 17:00
Hetman Białystok 3-3 Perspektywa Łomża 23 kwietnia, 11:00
w Juchnowcu Dolnym

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Hetman Tykocin 2-0 Hetman Białystok 30 kwietnia, 11:00
w Krypnie
Perspektywa Łomża 2-0 KS Michałowo 30 kwietnia, 16:00
Piast Białystok 0-0 LZS Narewka 30 kwietnia, 10:00
MKS Mielnik 3-1 Gryf Gródek 30 kwietnia, 16:00
Znicz Suraż 1-2 Włókniarz Białystok 1 maja, 14:00
Orzeł Kolno 3-0 Rudnia Zabłudów 1 maja, 17:00
Cresovia Siemiatycze 0-3 ŁKS 1926 Łomża 1 maja, 17:00
Sparta Augustów 5-1 Tur Bielsk Podlaski 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Sparta Augustów 0-1 Hetman Tykocin 7 maja, 17:00
MKS Mielnik 3-1 Włókniarz Białystok 7 maja, 14:00
Tur Bielsk Podlaski 4-0 Cresovia Siemiatycze 7 maja, 17:00
ŁKS 1926 Łomża 1-0 Orzeł Kolno 7 maja, 19:26
Rudnia Zabłudów 1-4 Znicz Suraż 8 maja, 16:00
Gryf Gródek 3-1 Piast Białystok 8 maja, 15:00
LZS Narewka 4-0 Perspektywa Łomża 7 maja, 16:00
KS Michałowo 0-0 Hetman Białystok 7 maja, 16:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Hetman Tykocin 0-2 KS Michałowo 14 maja, 11:00
w Krypnie
Hetman Białystok 3-0 LZS Narewka 14 maja, 11:00
w Juchnowcu Dolnym
Perspektywa Łomża 4-0 Gryf Gródek 15 maja, 15:00
Piast Białystok 3-4 Włókniarz Białystok 14 maja, 11:00
MKS Mielnik 1-1 Rudnia Zabłudów 14 maja, 16:00
Znicz Suraż 1-4 ŁKS 1926 Łomża 15 maja, 16:00
Orzeł Kolno 2-1 Tur Bielsk Podlaski 15 maja, 17:00
Cresovia Siemiatycze 3-0 Sparta Augustów 14 maja, 17:00
(wo)
przerwany w doliczonym czasie gry przy stanie 0-2; zawodnik gości naruszył nietykalność cielesną sędziego

Kolejka 25 - 21-22 maja

Cresovia Siemiatycze 2-0 Hetman Tykocin 21 maja, 11:00
Sparta Augustów 3-2 Orzeł Kolno 21 maja, 16:00
Tur Bielsk Podlaski 1-4 Znicz Suraż 21 maja, 17:00
ŁKS 1926 Łomża 2-1 MKS Mielnik 21 maja, 12:00
Rudnia Zabłudów 1-3 Piast Białystok 22 maja, 16:00
Włókniarz Białystok 3-1 Perspektywa Łomża 21 maja, 16:00
Gryf Gródek 1-1 Hetman Białystok 22 maja, 16:00
LZS Narewka 1-1 KS Michałowo 22 maja, 16:00

Kolejka 26 - 25 maja

Hetman Tykocin 1-0 LZS Narewka 25 maja, 17:00
w Krypnie
KS Michałowo 2-0 Gryf Gródek 25 maja, 17:00
Hetman Białystok 3-1 Włókniarz Białystok 26 maja, 17:00
w Juchnowcu Dolnym
Perspektywa Łomża 2-1 Rudnia Zabłudów 25 maja, 17:00
Piast Białystok 1-1 ŁKS 1926 Łomża 25 maja, 18:00
MKS Mielnik 2-0 Tur Bielsk Podlaski 25 maja, 16:00
Znicz Suraż 6-2 Sparta Augustów 25 maja, 17:00
Orzeł Kolno 2-0 Cresovia Siemiatycze 25 maja, 17:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

Orzeł Kolno 4-1 Hetman Tykocin 29 maja, 17:00
Cresovia Siemiatycze 0-1 Znicz Suraż 28 maja, 17:00
Sparta Augustów 1-1 MKS Mielnik 28 maja, 16:00
Tur Bielsk Podlaski 0-0 Piast Białystok 28 maja, 17:00
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Perspektywa Łomża 28 maja, 16:00
Rudnia Zabłudów 2-3 Hetman Białystok 29 maja, 16:00
Włókniarz Białystok 2-0 KS Michałowo 29 maja, 16:00
Gryf Gródek 0-3 LZS Narewka 29 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-3

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Hetman Tykocin 3-0 Gryf Gródek 8 czerwca, 17:00
w Krypnie
LZS Narewka 1-0 Włókniarz Białystok 5 czerwca, 16:00
KS Michałowo 0-0 Rudnia Zabłudów 5 czerwca, 14:00
Hetman Białystok 0-5 ŁKS 1926 Łomża 4 czerwca, 11:00
w Juchnowcu Dolnym
Perspektywa Łomża 5-4 Tur Bielsk Podlaski 4 czerwca, 16:00
Piast Białystok 0-0 Sparta Augustów 4 czerwca, 11:00
MKS Mielnik 3-0 Cresovia Siemiatycze 4 czerwca, 17:00
Znicz Suraż 0-1 Orzeł Kolno 5 czerwca, 14:00

Kolejka 29 - 12 czerwca

Znicz Suraż 3-0 Hetman Tykocin 12 czerwca, 16:00
Orzeł Kolno 1-2 MKS Mielnik 12 czerwca, 16:00
Cresovia Siemiatycze 1-2 Piast Białystok 12 czerwca, 16:00
Sparta Augustów 2-0 Perspektywa Łomża 12 czerwca, 16:00
Tur Bielsk Podlaski 2-0 Hetman Białystok 12 czerwca, 16:00
ŁKS 1926 Łomża 5-0 KS Michałowo 11 czerwca, 12:00
Rudnia Zabłudów 1-4 LZS Narewka 12 czerwca, 16:00
Włókniarz Białystok 1-2 Gryf Gródek 12 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 19 czerwca

Hetman Tykocin 0-1 Włókniarz Białystok 19 czerwca, 16:00
w Krypnie
Gryf Gródek 2-1 Rudnia Zabłudów 19 czerwca, 16:00
LZS Narewka 2-4 ŁKS 1926 Łomża 18 czerwca, 16:00
KS Michałowo 1-2 Tur Bielsk Podlaski 19 czerwca, 16:00
Hetman Białystok 1-3 Sparta Augustów 18 czerwca, 11:00
w Juchnowcu Dolnym
Perspektywa Łomża 1-3 Cresovia Siemiatycze 19 czerwca, 16:00
Piast Białystok 0-3 Orzeł Kolno 19 czerwca, 16:00
MKS Mielnik 1-2 Znicz Suraż 19 czerwca, 16:00

III liga 2010/2011 (podlasko-warmińsko-mazurska)

IV liga 2010/2011 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2010/2011 (podlaska)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas