[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta 1951 Szepietowo 30 64 19 7 4 78-24 11 3 1 43-11 8 4 3 35-13
2.  Puszcza Hajnówka 30 61 19 4 7 84-36 11 2 2 43-15 8 2 5 41-21
3.  Sokół II Sokółka 30 57 17 6 7 81-39 11 3 1 55-17 6 3 6 26-22
4.  KS Wasilków 30 56 17 5 8 69-47 11 3 1 45-18 6 2 7 24-29
5.  Krypnianka Krypno 30 53 16 5 9 53-34 9 4 2 33-11 7 1 7 20-23
6.  Korona Dobrzyniewo Duże 30 48 14 6 10 48-33 8 1 6 28-17 6 5 4 20-16 2 3 1 0 1 2-1
7.  Pomorzanka Sejny 30 48 15 3 12 52-52 11 1 3 36-21 4 2 9 16-31 2 3 1 0 1 1-2
8.  Forty Piątnica 30 46 13 7 10 57-47 9 2 4 35-18 4 5 6 22-29
9.  Sudovia Szudziałowo 30 44 11 11 8 43-42 7 4 4 20-18 4 7 4 23-24 2 4 1 1 0 5-4
10.  Kolejarz Czeremcha 30 44 13 5 12 59-53 8 2 5 32-20 5 3 7 27-33 2 1 0 1 1 4-5
11.  Polonia Raczki 30 41 13 2 15 43-53 9 0 6 25-22 4 2 9 18-31
12.  KS Sokoły 30 37 11 4 15 53-83 6 4 5 31-37 5 0 10 22-46
13.  Magnat Juchnowiec Kościelny 30 31 8 7 15 46-62 3 6 6 21-28 5 1 9 25-34
14.  Narew/Łyski Choroszcz 30 25 6 7 17 48-70 4 3 8 26-34 2 4 9 22-36
15.  Podlasiak Knyszyn 30 16 4 4 22 26-79 2 4 9 13-25 2 0 13 13-54
16.  Pogoń II Łapy 30 7 2 1 27 12-98 1 0 14 4-50 1 1 13 8-48
Pogoń II Łapy wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sparta 1951 Szepietowo    1-1 2-1 3-0 1-2 3-0 2-2 5-0 1-1 5-2 2-0 4-1 2-0 2-1 4-0 6-0 
 2 Puszcza Hajnówka2-1     1-1 4-1 0-1 0-1 5-1 2-0 2-2 1-0 5-2 6-0 2-1 3-1 7-3 3-0* 
 3 Sokół II Sokółka1-1 3-0     4-2 1-0 1-1 3-0 7-0 1-3 3-3 3-1 6-1 6-2 4-3 9-0 3-0* 
 4 KS Wasilków0-2 2-0 2-0     2-0 4-2 5-1 2-2 4-4 2-1 2-0 2-1 6-1 1-1 7-1 4-2 
 5 Krypnianka Krypno0-3 5-2 2-0 5-0     1-1 1-1 2-3 0-0 3-0 2-0 5-0 2-0 1-1 1-0 3-0* 
 6 Korona Dobrzyniewo Duże3-2 2-1 0-2 1-2 0-1     0-1 1-1 1-0 3-4 5-0 0-1 2-1 2-0 3-1 5-0 
 7 Pomorzanka Sejny3-2 1-7 2-0 2-2 5-0 0-2     1-0 5-1 0-2 2-1 4-3 3-0 3-0* 2-1 3-0* 
 8 Forty Piątnica2-2 1-2 4-2 2-4 1-2 1-0 2-0     1-0 3-1 1-2 3-0 2-2 4-1 5-0 3-0 
 9 Sudovia Szudziałowo0-0 1-7 0-0 0-1 2-1 0-0 1-0 1-0     2-2 0-1 2-4 2-1 3-1 3-0* 3-0* 
 10 Kolejarz Czeremcha1-3 0-0 3-1 3-0* 1-2 0-1 3-0 3-3 2-3     4-2 1-2 3-1 2-1 3-1 3-0* 
 11 Polonia Raczki0-4 2-0 2-3 2-1 4-2 0-3 1-0 1-3 3-1 1-0     3-0 1-2 0-2 3-0* 2-1 
 12 KS Sokoły1-1 1-5 1-1 1-0 0-3 3-2 2-1 1-5 3-3 4-6 0-0     1-6 7-3 3-1 3-0 
 13 Magnat Juchnowiec Kościelny0-7 1-2 2-3 0-0 4-2 0-1 2-0 1-1 1-1 2-3 0-0 4-3     2-2 1-2 1-1 
 14 Narew/Łyski Choroszcz0-3 0-6 0-1 1-5 1-1 3-3 2-4 2-1 0-1 1-1 2-4 5-1 1-2     3-0 5-1 
 15 Podlasiak Knyszyn0-1 1-2 1-4 1-3 1-0 0-0 0-1 0-0 0-0 1-2 3-2 1-2 1-3 2-2     1-3 
 16 Pogoń II Łapy0-3* 0-6 0-7 0-3 0-3 0-3 2-4 0-3* 0-3 2-0 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Sparta 1951 Szepietowo 2-2 Pomorzanka Sejny 15 sierpnia, 16:00
KS Sokoły 1-6 Magnat Juchnowiec Kościelny 15 sierpnia, 16:00
Sudovia Szudziałowo 2-2 Kolejarz Czeremcha 15 sierpnia, 16:00
KS Wasilków 4-2 Pogoń II Łapy 15 sierpnia, 14:00
Korona Dobrzyniewo Duże 2-0 Narew/Łyski Choroszcz 15 sierpnia, 17:00
Podlasiak Knyszyn 1-2 Puszcza Hajnówka 15 sierpnia, 16:00
Sokół II Sokółka 3-1 Polonia Raczki 15 sierpnia, 16:00
Forty Piątnica 1-2 Krypnianka Krypno 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Krypnianka Krypno 0-3 Sparta 1951 Szepietowo 22 sierpnia, 15:00
Polonia Raczki 1-3 Forty Piątnica 22 sierpnia, 16:00
Puszcza Hajnówka 1-1 Sokół II Sokółka 21 sierpnia, 17:00
Narew/Łyski Choroszcz 3-0 Podlasiak Knyszyn 21 sierpnia, 10:00
Pogoń II Łapy 0-3 Korona Dobrzyniewo Duże 22 sierpnia, 18:00
Kolejarz Czeremcha 3-0 KS Wasilków 22 sierpnia, 16:00
(wo)
mecz przerwany w 60. minucie przy stanie 3-1 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gości
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-1 Sudovia Szudziałowo 22 sierpnia, 16:00
Pomorzanka Sejny 4-3 KS Sokoły 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Sparta 1951 Szepietowo 4-1 KS Sokoły 25 sierpnia, 16:00
Sudovia Szudziałowo 1-0 Pomorzanka Sejny 25 sierpnia, 17:00
KS Wasilków 6-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 25 sierpnia, 17:00
Korona Dobrzyniewo Duże 3-4 Kolejarz Czeremcha 25 sierpnia, 17:00
Podlasiak Knyszyn 1-3 Pogoń II Łapy 25 sierpnia, 16:00
Sokół II Sokółka 4-3 Narew/Łyski Choroszcz 25 sierpnia, 17:00
Forty Piątnica 1-2 Puszcza Hajnówka 25 sierpnia, 16:00
Krypnianka Krypno 2-0 Polonia Raczki 25 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Polonia Raczki 0-4 Sparta 1951 Szepietowo 29 sierpnia, 16:00
Puszcza Hajnówka 0-1 Krypnianka Krypno 28 sierpnia, 17:00
Narew/Łyski Choroszcz 2-1 Forty Piątnica 28 sierpnia, 16:00
Pogoń II Łapy 0-7 Sokół II Sokółka 29 sierpnia, 17:30
Kolejarz Czeremcha 3-1 Podlasiak Knyszyn 29 sierpnia, 16:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-1 Korona Dobrzyniewo Duże 29 sierpnia, 16:15
Pomorzanka Sejny 2-2 KS Wasilków 28 sierpnia, 17:00
KS Sokoły 3-3 Sudovia Szudziałowo 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Sparta 1951 Szepietowo 1-1 Sudovia Szudziałowo 5 września, 16:00
KS Wasilków 2-1 KS Sokoły 5 września, 11:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-1 Pomorzanka Sejny 5 września, 17:00
Podlasiak Knyszyn 1-3 Magnat Juchnowiec Kościelny 4 września, 15:00
Sokół II Sokółka 3-3 Kolejarz Czeremcha 4 września, 11:00
Forty Piątnica 3-0 Pogoń II Łapy 5 września, 16:00
Krypnianka Krypno 1-1 Narew/Łyski Choroszcz 5 września, 14:00
Polonia Raczki 2-0 Puszcza Hajnówka 5 września, 15:00

Kolejka 6 - 8 września

Narew/Łyski Choroszcz 2-4 Polonia Raczki 8 września, 16:30
Pogoń II Łapy 0-3 Krypnianka Krypno 9 września, 17:00
Kolejarz Czeremcha 3-3 Forty Piątnica 8 września, 16:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-3 Sokół II Sokółka 8 września, 16:00
Pomorzanka Sejny 2-1 Podlasiak Knyszyn 8 września, 16:00
KS Sokoły 3-2 Korona Dobrzyniewo Duże 8 września, 16:00
Sudovia Szudziałowo 0-1 KS Wasilków 8 września, 17:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-1 Puszcza Hajnówka 8 września, 16:00

Kolejka 7 - 11-12 września

Korona Dobrzyniewo Duże 1-0 Sudovia Szudziałowo 12 września, 13:00
Podlasiak Knyszyn 1-2 KS Sokoły 11 września, 15:00
Sokół II Sokółka 3-0 Pomorzanka Sejny 11 września, 16:00
Forty Piątnica 2-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 12 września, 16:00
Krypnianka Krypno 3-0 Kolejarz Czeremcha 12 września, 14:00
Polonia Raczki 2-1 Pogoń II Łapy 12 września, 15:00
Puszcza Hajnówka 3-1 Narew/Łyski Choroszcz 11 września, 12:00
KS Wasilków 0-2 Sparta 1951 Szepietowo 12 września, 11:00

Kolejka 8 - 18-19 września

Pogoń II Łapy 0-6 Puszcza Hajnówka 19 września, 16:00
Kolejarz Czeremcha 4-2 Polonia Raczki 19 września, 16:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 4-2 Krypnianka Krypno 19 września, 15:00
Pomorzanka Sejny 1-0 Forty Piątnica 18 września, 15:00
KS Sokoły 1-1 Sokół II Sokółka 19 września, 15:00
Sudovia Szudziałowo 3-0 Podlasiak Knyszyn 19 września, 15:00
(wo)
goście nie stawili się na mecz
KS Wasilków 4-2 Korona Dobrzyniewo Duże 19 września, 11:00
Sparta 1951 Szepietowo 2-1 Narew/Łyski Choroszcz 19 września, 16:00

Kolejka 9 - 25-26 września

Podlasiak Knyszyn 1-3 KS Wasilków 25 września, 14:00
Sokół II Sokółka 1-3 Sudovia Szudziałowo 26 września, 16:00
Forty Piątnica 3-0 KS Sokoły 26 września, 15:00
Krypnianka Krypno 1-1 Pomorzanka Sejny 25 września, 15:00
Polonia Raczki 1-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 26 września, 15:00
Puszcza Hajnówka 1-0 Kolejarz Czeremcha 25 września, 16:00
Narew/Łyski Choroszcz 5-1 Pogoń II Łapy 25 września, 14:00
Korona Dobrzyniewo Duże 3-2 Sparta 1951 Szepietowo 26 września, 12:00

Kolejka 10 - 2-3 października

Kolejarz Czeremcha 2-1 Narew/Łyski Choroszcz 3 października, 15:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-2 Puszcza Hajnówka 3 października, 15:00
Pomorzanka Sejny 2-1 Polonia Raczki 2 października, 14:00
KS Sokoły 0-3 Krypnianka Krypno 3 października, 14:00
Sudovia Szudziałowo 1-0 Forty Piątnica 3 października, 14:00
KS Wasilków 2-0 Sokół II Sokółka 3 października, 11:00
Korona Dobrzyniewo Duże 3-1 Podlasiak Knyszyn 3 października, 13:00
Sparta 1951 Szepietowo 6-0 Pogoń II Łapy 3 października, 15:00

Kolejka 11 - 9-10 października

Sokół II Sokółka 1-1 Korona Dobrzyniewo Duże 10 października, 15:00
Forty Piątnica 2-4 KS Wasilków 10 października, 14:00
Krypnianka Krypno 0-0 Sudovia Szudziałowo 9 października, 16:00
Polonia Raczki 3-0 KS Sokoły 10 października, 14:00
Puszcza Hajnówka 5-1 Pomorzanka Sejny 10 października, 14:00
Narew/Łyski Choroszcz 1-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 9 października, 14:00
Pogoń II Łapy 2-0 Kolejarz Czeremcha 9 października, 15:00
Podlasiak Knyszyn 0-1 Sparta 1951 Szepietowo 9 października, 13:00

Kolejka 12 - 16-17 października

Magnat Juchnowiec Kościelny 1-1 Pogoń II Łapy 17 października, 14:00
Pomorzanka Sejny 3-0 Narew/Łyski Choroszcz 16 października, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Sokoły 1-5 Puszcza Hajnówka 17 października, 14:00
Sudovia Szudziałowo 0-1 Polonia Raczki 17 października, 14:00
KS Wasilków 2-0 Krypnianka Krypno 17 października, 11:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-1 Forty Piątnica 17 października, 13:00
Podlasiak Knyszyn 1-4 Sokół II Sokółka 17 października, 13:00
Sparta 1951 Szepietowo 5-2 Kolejarz Czeremcha 17 października, 15:00

Kolejka 13 - 23-24 października

Forty Piątnica 5-0 Podlasiak Knyszyn 24 października, 14:00
Krypnianka Krypno 1-1 Korona Dobrzyniewo Duże 24 października, 15:00
Polonia Raczki 2-1 KS Wasilków 24 października, 14:00
Puszcza Hajnówka 2-2 Sudovia Szudziałowo 24 października, 14:00
Narew/Łyski Choroszcz 5-1 KS Sokoły 23 października, 13:00
Pogoń II Łapy 2-4 Pomorzanka Sejny 23 października, 14:00
Kolejarz Czeremcha 3-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 24 października, 13:00
Sokół II Sokółka 1-1 Sparta 1951 Szepietowo 24 października, 15:00

Kolejka 14 - 30-31 października

Pomorzanka Sejny 0-2 Kolejarz Czeremcha 30 października, 13:00
KS Sokoły 3-0 Pogoń II Łapy 31 października, 13:00
Sudovia Szudziałowo 3-1 Narew/Łyski Choroszcz 31 października, 14:00
KS Wasilków 2-0 Puszcza Hajnówka 31 października, 11:00
Korona Dobrzyniewo Duże 5-0 Polonia Raczki 31 października, 13:00
Podlasiak Knyszyn 1-0 Krypnianka Krypno 31 października, 12:00
Sokół II Sokółka 7-0 Forty Piątnica 31 października, 12:00
Sparta 1951 Szepietowo 2-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 31 października, 14:00

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Krypnianka Krypno 2-0 Sokół II Sokółka 6 listopada, 14:00
Polonia Raczki 3-0 Podlasiak Knyszyn 7 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 3-3
Puszcza Hajnówka 0-1 Korona Dobrzyniewo Duże 7 listopada, 13:00
Narew/Łyski Choroszcz 1-5 KS Wasilków 6 listopada, 12:00
Pogoń II Łapy 0-3 Sudovia Szudziałowo 6 listopada, 13:00
Kolejarz Czeremcha 1-2 KS Sokoły 7 listopada, 12:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-0 Pomorzanka Sejny 7 listopada, 13:00
Forty Piątnica 2-2 Sparta 1951 Szepietowo 7 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 11 listopada

Pomorzanka Sejny 3-2 Sparta 1951 Szepietowo 11 listopada, 12:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 4-3 KS Sokoły 11 listopada, 13:00
Kolejarz Czeremcha 2-3 Sudovia Szudziałowo 11 listopada, 12:00
Pogoń II Łapy 0-3 KS Wasilków 11 listopada, 9:00
Narew/Łyski Choroszcz 3-3 Korona Dobrzyniewo Duże 11 listopada, 12:00
Puszcza Hajnówka 7-3 Podlasiak Knyszyn 11 listopada, 13:00
Polonia Raczki 2-3 Sokół II Sokółka 11 listopada, 13:00
Krypnianka Krypno 2-3 Forty Piątnica 11 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 13-14 listopada

Sparta 1951 Szepietowo 1-2 Krypnianka Krypno 14 listopada, 13:00
Forty Piątnica 1-2 Polonia Raczki 14 listopada, 13:00
Sokół II Sokółka 3-0 Puszcza Hajnówka 14 listopada, 13:00
Podlasiak Knyszyn 2-2 Narew/Łyski Choroszcz 14 listopada, 11:00
Korona Dobrzyniewo Duże 5-0 Pogoń II Łapy 14 listopada, 12:00
KS Wasilków 2-1 Kolejarz Czeremcha 14 listopada, 11:00
Sudovia Szudziałowo 2-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 14 listopada, 13:00
KS Sokoły 2-1 Pomorzanka Sejny 14 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

KS Sokoły 1-1 Sparta 1951 Szepietowo 3 kwietnia, 14:00
Pomorzanka Sejny 5-1 Sudovia Szudziałowo 2 kwietnia, 15:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-0 KS Wasilków 2 kwietnia, 16:00
Kolejarz Czeremcha 0-1 Korona Dobrzyniewo Duże 3 kwietnia, 14:00
Pogoń II Łapy 0-3 Podlasiak Knyszyn
(wo)
Narew/Łyski Choroszcz 0-1 Sokół II Sokółka 2 kwietnia, 15:00
Puszcza Hajnówka 2-0 Forty Piątnica 3 kwietnia, 14:00
Polonia Raczki 4-2 Krypnianka Krypno 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Sparta 1951 Szepietowo 2-0 Polonia Raczki 10 kwietnia, 12:30
Krypnianka Krypno 5-2 Puszcza Hajnówka 9 kwietnia, 13:30
Forty Piątnica 4-1 Narew/Łyski Choroszcz 10 kwietnia, 16:00
Sokół II Sokółka 3-0 Pogoń II Łapy
(wo)
Podlasiak Knyszyn 1-2 Kolejarz Czeremcha 9 kwietnia, 14:00
Korona Dobrzyniewo Duże 2-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 10 kwietnia, 12:00
KS Wasilków 5-1 Pomorzanka Sejny 9 kwietnia, 15:00
Sudovia Szudziałowo 2-4 KS Sokoły 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Sudovia Szudziałowo 0-0 Sparta 1951 Szepietowo 17 kwietnia, 16:00
KS Sokoły 1-0 KS Wasilków 17 kwietnia, 14:00
Pomorzanka Sejny 0-2 Korona Dobrzyniewo Duże 16 kwietnia, 15:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-2 Podlasiak Knyszyn 17 kwietnia, 16:00
Kolejarz Czeremcha 3-1 Sokół II Sokółka 16 kwietnia, 16:00
Pogoń II Łapy 0-3 Forty Piątnica
(wo)
Narew/Łyski Choroszcz 1-1 Krypnianka Krypno 16 kwietnia, 15:00
Puszcza Hajnówka 5-2 Polonia Raczki 17 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Puszcza Hajnówka 2-1 Sparta 1951 Szepietowo 21 kwietnia, 16:00
Polonia Raczki 0-2 Narew/Łyski Choroszcz 23 kwietnia, 15:00
Krypnianka Krypno 3-0 Pogoń II Łapy
(wo)
Forty Piątnica 3-1 Kolejarz Czeremcha 23 kwietnia, 16:00
Sokół II Sokółka 6-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 22 kwietnia, 17:00
Podlasiak Knyszyn 0-1 Pomorzanka Sejny 23 kwietnia, 14:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-1 KS Sokoły 23 kwietnia, 12:00
KS Wasilków 4-4 Sudovia Szudziałowo 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Sparta 1951 Szepietowo 3-0 KS Wasilków 1 maja, 15:00
Sudovia Szudziałowo 0-0 Korona Dobrzyniewo Duże 1 maja, 15:00
KS Sokoły 3-1 Podlasiak Knyszyn 1 maja, 15:00
Pomorzanka Sejny 2-0 Sokół II Sokółka 30 kwietnia, 16:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-1 Forty Piątnica 30 kwietnia, 16:30
Kolejarz Czeremcha 1-2 Krypnianka Krypno 30 kwietnia, 16:00
Pogoń II Łapy 0-3 Polonia Raczki
(wo)
Narew/Łyski Choroszcz 0-6 Puszcza Hajnówka 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Narew/Łyski Choroszcz 0-3 Sparta 1951 Szepietowo 7 maja, 15:00
Puszcza Hajnówka 3-0 Pogoń II Łapy
(wo)
Polonia Raczki 1-0 Kolejarz Czeremcha 8 maja, 16:00
Krypnianka Krypno 2-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 7 maja, 16:00
Forty Piątnica 2-0 Pomorzanka Sejny 8 maja, 16:00
Sokół II Sokółka 6-1 KS Sokoły 8 maja, 17:00
Podlasiak Knyszyn 0-0 Sudovia Szudziałowo 7 maja, 15:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-2 KS Wasilków 8 maja, 12:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Sparta 1951 Szepietowo 3-0 Korona Dobrzyniewo Duże 15 maja, 15:00
KS Wasilków 7-1 Podlasiak Knyszyn 14 maja
Sudovia Szudziałowo 0-0 Sokół II Sokółka 15 maja, 15:00
KS Sokoły 1-5 Forty Piątnica 15 maja, 15:00
Pomorzanka Sejny 5-0 Krypnianka Krypno 14 maja, 16:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-0 Polonia Raczki 14 maja, 16:30
Kolejarz Czeremcha 0-0 Puszcza Hajnówka 14 maja, 16:00
Pogoń II Łapy 0-3 Narew/Łyski Choroszcz
(wo)

Kolejka 25 - 21-22 maja

Pogoń II Łapy 0-3 Sparta 1951 Szepietowo
(wo)
Narew/Łyski Choroszcz 1-1 Kolejarz Czeremcha 22 maja, 16:00
Puszcza Hajnówka 2-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 22 maja, 15:00
Polonia Raczki 1-0 Pomorzanka Sejny 22 maja, 16:00
Krypnianka Krypno 5-0 KS Sokoły 22 maja, 14:00
Forty Piątnica 1-0 Sudovia Szudziałowo 22 maja, 16:00
Sokół II Sokółka 4-2 KS Wasilków 22 maja, 17:00
Podlasiak Knyszyn 0-0 Korona Dobrzyniewo Duże 21 maja, 15:00

Kolejka 26 - 25 maja

Sparta 1951 Szepietowo 4-0 Podlasiak Knyszyn 25 maja, 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-2 Sokół II Sokółka 25 maja, 17:00
KS Wasilków 2-2 Forty Piątnica
Sudovia Szudziałowo 2-1 Krypnianka Krypno 25 maja, 17:00
KS Sokoły 0-0 Polonia Raczki 25 maja, 16:00
Pomorzanka Sejny 1-7 Puszcza Hajnówka 25 maja, 16:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-2 Narew/Łyski Choroszcz 25 maja, 17:00
Kolejarz Czeremcha 3-0 Pogoń II Łapy
(wo)

Kolejka 27 - 28-29 maja

Kolejarz Czeremcha 1-3 Sparta 1951 Szepietowo 28 maja, 17:00
Pogoń II Łapy 0-3 Magnat Juchnowiec Kościelny
(wo)
Narew/Łyski Choroszcz 2-4 Pomorzanka Sejny 28 maja, 11:00
Puszcza Hajnówka 6-0 KS Sokoły 29 maja, 17:00
Polonia Raczki 3-1 Sudovia Szudziałowo 29 maja, 16:00
Krypnianka Krypno 5-0 KS Wasilków 29 maja, 14:00
Forty Piątnica 1-0 Korona Dobrzyniewo Duże 29 maja, 16:00
Sokół II Sokółka 9-0 Podlasiak Knyszyn 28 maja, 17:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Sparta 1951 Szepietowo 2-1 Sokół II Sokółka 5 czerwca, 17:00
Podlasiak Knyszyn 0-0 Forty Piątnica 4 czerwca, 15:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-1 Krypnianka Krypno 4 czerwca, 15:00
KS Wasilków 2-0 Polonia Raczki 4 czerwca, 14:00
Sudovia Szudziałowo 1-7 Puszcza Hajnówka 5 czerwca, 16:00
KS Sokoły 7-3 Narew/Łyski Choroszcz 5 czerwca, 15:00
Pomorzanka Sejny 3-0 Pogoń II Łapy
(wo)
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-3 Kolejarz Czeremcha 4 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 12 czerwca

Magnat Juchnowiec Kościelny 0-7 Sparta 1951 Szepietowo 12 czerwca, 16:00
Kolejarz Czeremcha 3-0 Pomorzanka Sejny 12 czerwca, 16:00
Pogoń II Łapy 0-3 KS Sokoły
(wo)
Narew/Łyski Choroszcz 0-1 Sudovia Szudziałowo 12 czerwca, 16:00
Puszcza Hajnówka 4-1 KS Wasilków 12 czerwca, 16:00
Polonia Raczki 0-3 Korona Dobrzyniewo Duże 12 czerwca, 16:00
Krypnianka Krypno 1-0 Podlasiak Knyszyn 12 czerwca, 16:00
Forty Piątnica 4-2 Sokół II Sokółka 12 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 19 czerwca

Sparta 1951 Szepietowo 5-0 Forty Piątnica 19 czerwca, 16:00
Sokół II Sokółka 1-0 Krypnianka Krypno 19 czerwca, 16:00
Podlasiak Knyszyn 3-2 Polonia Raczki 19 czerwca, 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże 2-1 Puszcza Hajnówka 19 czerwca, 16:00
KS Wasilków 1-1 Narew/Łyski Choroszcz 19 czerwca, 16:00
Sudovia Szudziałowo 3-0 Pogoń II Łapy 19 czerwca, 16:00
(wo)
KS Sokoły 4-6 Kolejarz Czeremcha 19 czerwca, 16:00
Pomorzanka Sejny 3-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 19 czerwca, 16:00

IV liga 2010/2011 (podlaska)

Klasa A 2010/2011 (podlaska)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas