[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2010/2011, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gieret Giby 30 71 23 2 5 81-30 13 0 2 43-11 10 2 3 38-19
2.  Orlęta Czyżew 30 68 22 2 6 80-40 12 1 2 42-17 10 1 4 38-23
3.  BKS Jagiellonia Białystok 30 67 21 4 5 83-38 12 1 2 53-17 9 3 3 30-21
4.  UG Krynki 30 62 19 5 6 74-46 9 1 5 39-22 10 4 1 35-24
5.  KS Śniadowo 30 59 19 2 9 99-45 9 1 5 46-24 10 1 4 53-21
6.  Iskra Narew 30 52 16 4 10 63-42 9 2 4 37-17 7 2 6 26-25
7.  Kora Korycin 30 51 15 6 9 68-49 8 4 3 40-26 7 2 6 28-23
8.  Biebrza Goniądz 30 47 15 2 13 72-42 7 1 7 36-19 8 1 6 36-23
9.  KS Miastkowo 30 43 12 7 11 69-63 7 4 4 33-25 5 3 7 36-38
10.  Skra Wizna 30 35 10 5 15 45-58 5 3 7 25-32 5 2 8 20-26
11.  Rospuda Filipów 30 34 11 1 18 57-82 7 1 7 30-27 4 0 11 27-55
12.  Pionier Brańsk 30 30 9 3 18 61-69 6 2 7 37-28 3 1 11 24-41
13.  Victoria Jedwabne 30 29 8 5 17 41-68 4 3 8 18-34 4 2 9 23-34
14.  Tur II Bielsk Podlaski 30 24 7 3 20 42-95 3 3 9 23-42 4 0 11 19-53
15.  Krokus Dobrzyniówka 30 9 2 3 25 22-98 1 1 13 11-52 1 2 12 11-46
 LZS Kleosin 30 8 2 2 26 21-119 1 0 14 10-65 1 2 12 11-54
Krokus Dobrzyniówka i LZS Kleosin wycofały się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Gieret Giby    2-1 2-0 0-2 2-0 1-0 0-1 2-0 4-2 4-0 6-1 3-0* 5-3 6-1 3-0* 3-0* 
 2 Orlęta Czyżew1-0     3-0* 11-0 3-2 0-3 0-4 2-1 1-0 0-0 3-1 3-2 4-1 3-1 3-0* 5-2 
 3 BKS Jagiellonia Białystok1-1 5-0     0-1 4-5 1-0 2-1 3-1 5-3 3-1 7-2 4-1 2-0 7-0 4-1 5-0 
 4 UG Krynki1-3 5-2 1-3     2-4 2-3 2-1 2-3 2-1 2-0 3-0* 3-0 2-2 2-0 7-0 3-0* 
 5 KS Śniadowo1-3 0-2 3-1 3-3     1-2 6-1 3-0* 3-6 3-1 8-0 4-2 3-0 3-0 3-0* 2-3 
 6 Iskra Narew2-2 0-2 1-2 1-1 2-1     0-1 1-0 0-2 2-0 4-0 4-2 3-1 8-1 6-2 3-0* 
 7 Kora Korycin0-1 2-2 2-2 1-1 2-0 4-2     1-0 8-3 1-2 6-5 2-2 2-0 2-3 3-0* 4-3 
 8 Biebrza Goniądz1-2 1-2 1-2 1-2 2-5 1-2 3-0     0-2 0-0 5-2 4-0 4-0 6-0 3-0* 4-0 
 9 KS Miastkowo3-5 0-3 3-3 1-3 0-0 2-1 2-2 1-6     4-1 3-0* 4-0 0-0 4-1 3-0* 3-0* 
 10 Skra Wizna1-3 2-4 1-3 1-3 0-3 1-1 1-1 2-5 2-2     1-3 3-2 1-0 3-2 3-0* 3-0* 
 11 Rospuda Filipów0-3 5-0 1-1 0-6 0-1 1-3 1-2 2-6 3-1 3-1     3-0* 2-3 3-0* 3-0 3-0* 
 12 Pionier Brańsk1-5 0-5 0-2 1-1 2-3 7-0 2-0 0-0 1-2 0-2 3-1     1-5 6-1 3-1 10-0 
 13 Victoria Jedwabne0-1 0-3 1-2 1-2 0-9 2-1 1-5 1-2 1-1 3-1 4-1 1-0     0-3 1-1 2-2 
 14 Tur II Bielsk Podlaski4-1 0-3 2-3 0-2 1-2 1-1 2-1 1-5 2-7 0-5 2-4 2-5 5-2     0-0 1-1 
 15 Krokus Dobrzyniówka1-0 0-4 0-3* 1-3 1-7 0-3* 1-5 2-4 3-3 1-3 0-3* 1-5 0-3* 0-3*     
 16 LZS Kleosin2-8 1-5 0-3* 2-5 0-11 1-4 0-3* 0-3 3-1 0-3* 0-4 0-3* 0-3* 0-3* 1-6     

REKLAMA

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

KS Śniadowo 2-3 LZS Kleosin
Orlęta Czyżew 0-4 Kora Korycin
Victoria Jedwabne 2-1 Iskra Narew
Gieret Giby 2-0 Biebrza Goniądz
BKS Jagiellonia Białystok 7-2 Rospuda Filipów
KS Miastkowo 4-1 Skra Wizna
Pionier Brańsk 3-1 Krokus Dobrzyniówka
UG Krynki 2-0 Tur II Bielsk Podlaski

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Tur II Bielsk Podlaski 1-2 KS Śniadowo
Krokus Dobrzyniówka 1-3 UG Krynki
Skra Wizna 3-2 Pionier Brańsk
Rospuda Filipów 3-1 KS Miastkowo
Biebrza Goniądz 1-2 BKS Jagiellonia Białystok
Iskra Narew 2-2 Gieret Giby
Kora Korycin 2-0 Victoria Jedwabne
LZS Kleosin 1-5 Orlęta Czyżew

Kolejka 3 - 25 sierpnia

KS Śniadowo 0-2 Orlęta Czyżew
Victoria Jedwabne 2-2 LZS Kleosin
Gieret Giby 0-1 Kora Korycin
BKS Jagiellonia Białystok 1-0 Iskra Narew
KS Miastkowo 1-6 Biebrza Goniądz
Pionier Brańsk 3-1 Rospuda Filipów
UG Krynki 2-0 Skra Wizna
Tur II Bielsk Podlaski 0-0 Krokus Dobrzyniówka

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Krokus Dobrzyniówka 1-7 KS Śniadowo
Skra Wizna 3-2 Tur II Bielsk Podlaski
Rospuda Filipów 0-6 UG Krynki
Biebrza Goniądz 4-0 Pionier Brańsk
Iskra Narew 0-2 KS Miastkowo
Kora Korycin 2-2 BKS Jagiellonia Białystok
LZS Kleosin 2-8 Gieret Giby
Orlęta Czyżew 4-1 Victoria Jedwabne

Kolejka 5 - 4-5 września

KS Śniadowo 3-0 Victoria Jedwabne
Gieret Giby 2-1 Orlęta Czyżew
BKS Jagiellonia Białystok 5-0 LZS Kleosin
KS Miastkowo 2-2 Kora Korycin
Pionier Brańsk 7-0 Iskra Narew
UG Krynki 2-3 Biebrza Goniądz
Tur II Bielsk Podlaski 2-4 Rospuda Filipów
Krokus Dobrzyniówka 1-3 Skra Wizna

Kolejka 6 - 8 września

Rospuda Filipów 3-0 Krokus Dobrzyniówka
Biebrza Goniądz 6-0 Tur II Bielsk Podlaski
Iskra Narew 1-1 UG Krynki
Kora Korycin 2-2 Pionier Brańsk
LZS Kleosin 3-1 KS Miastkowo 21 października
w pierwotnym terminie (9 września) odwołany
Orlęta Czyżew 3-0 BKS Jagiellonia Białystok
(wo)
przerwany w 62. minucie przy stanie 0-1
Victoria Jedwabne 0-1 Gieret Giby
KS Śniadowo 3-1 Skra Wizna

Kolejka 7 - 11-12 września

KS Miastkowo 0-3 Orlęta Czyżew
Pionier Brańsk 10-0 LZS Kleosin
UG Krynki 2-1 Kora Korycin
Tur II Bielsk Podlaski 1-1 Iskra Narew
Krokus Dobrzyniówka 2-4 Biebrza Goniądz
Skra Wizna 1-3 Rospuda Filipów
Gieret Giby 2-0 KS Śniadowo
Victoria Jedwabne 1-2 BKS Jagiellonia Białystok

Kolejka 8 - 18-19 września

Biebrza Goniądz 0-0 Skra Wizna
Iskra Narew 6-2 Krokus Dobrzyniówka
Kora Korycin 2-3 Tur II Bielsk Podlaski
LZS Kleosin 2-5 UG Krynki
Orlęta Czyżew 3-2 Pionier Brańsk
Victoria Jedwabne 1-1 KS Miastkowo
Gieret Giby 2-0 BKS Jagiellonia Białystok
KS Śniadowo 8-0 Rospuda Filipów

Kolejka 9 - 25-26 września

KS Miastkowo 3-5 Gieret Giby
Pionier Brańsk 1-5 Victoria Jedwabne
UG Krynki 5-2 Orlęta Czyżew
Tur II Bielsk Podlaski 1-1 LZS Kleosin
Krokus Dobrzyniówka 1-5 Kora Korycin
Skra Wizna 1-1 Iskra Narew
Rospuda Filipów 2-6 Biebrza Goniądz
BKS Jagiellonia Białystok 4-5 KS Śniadowo

Kolejka 10 - 2-3 października

Iskra Narew 4-0 Rospuda Filipów
Kora Korycin 1-2 Skra Wizna
LZS Kleosin 1-6 Krokus Dobrzyniówka
Orlęta Czyżew 3-1 Tur II Bielsk Podlaski
Victoria Jedwabne 1-2 UG Krynki
Gieret Giby 3-0 Pionier Brańsk
(wo)
goście nie dojechali
BKS Jagiellonia Białystok 5-3 KS Miastkowo
KS Śniadowo 3-0 Biebrza Goniądz
(wo)
przerwany w 60. minucie przy stanie 0-0 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gości

Kolejka 11 - 9-10 października

KS Śniadowo 3-6 KS Miastkowo
Pionier Brańsk 0-2 BKS Jagiellonia Białystok
UG Krynki 1-3 Gieret Giby
Tur II Bielsk Podlaski 5-2 Victoria Jedwabne
Krokus Dobrzyniówka 0-4 Orlęta Czyżew
Skra Wizna 3-0 LZS Kleosin
(wo)
goście nie dojechali z powodu awarii autobusu
Rospuda Filipów 1-2 Kora Korycin
Biebrza Goniądz 1-2 Iskra Narew

Kolejka 12 - 16-17 października

Kora Korycin 1-0 Biebrza Goniądz
LZS Kleosin 0-4 Rospuda Filipów
Orlęta Czyżew 0-0 Skra Wizna
Victoria Jedwabne 1-1 Krokus Dobrzyniówka
Gieret Giby 6-1 Tur II Bielsk Podlaski
BKS Jagiellonia Białystok 0-1 UG Krynki
KS Miastkowo 4-0 Pionier Brańsk
KS Śniadowo 1-2 Iskra Narew

Kolejka 13 - 23-24 października

UG Krynki 2-1 KS Miastkowo
Tur II Bielsk Podlaski 2-3 BKS Jagiellonia Białystok
Krokus Dobrzyniówka 1-0 Gieret Giby
Skra Wizna 1-0 Victoria Jedwabne
Rospuda Filipów 5-0 Orlęta Czyżew
Biebrza Goniądz 4-0 LZS Kleosin
Iskra Narew 0-1 Kora Korycin
Pionier Brańsk 2-3 KS Śniadowo

Kolejka 14 - 30-31 października

Kora Korycin 2-0 KS Śniadowo
LZS Kleosin 1-4 Iskra Narew
Orlęta Czyżew 2-1 Biebrza Goniądz
Victoria Jedwabne 4-1 Rospuda Filipów
Gieret Giby 4-0 Skra Wizna
BKS Jagiellonia Białystok 4-1 Krokus Dobrzyniówka
KS Miastkowo 4-1 Tur II Bielsk Podlaski
Pionier Brańsk 1-1 UG Krynki

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Tur II Bielsk Podlaski 2-5 Pionier Brańsk
Krokus Dobrzyniówka 3-3 KS Miastkowo
Skra Wizna 1-3 BKS Jagiellonia Białystok
Rospuda Filipów 0-3 Gieret Giby
Biebrza Goniądz 4-0 Victoria Jedwabne
Iskra Narew 0-2 Orlęta Czyżew
Kora Korycin 4-3 LZS Kleosin
UG Krynki 2-4 KS Śniadowo 21 listopada
w pierwotnym terminie (6-7 listopada) odwołany z powodu złego stanu murawy

Kolejka 16 - 11 listopada

LZS Kleosin 0-11 KS Śniadowo
Kora Korycin 2-2 Orlęta Czyżew
Iskra Narew 3-1 Victoria Jedwabne
Biebrza Goniądz 1-2 Gieret Giby
Rospuda Filipów 1-1 BKS Jagiellonia Białystok
Skra Wizna 2-2 KS Miastkowo
Krokus Dobrzyniówka 1-5 Pionier Brańsk
Tur II Bielsk Podlaski 0-2 UG Krynki

Kolejka 17 - 13-14 listopada

KS Śniadowo 3-0 Tur II Bielsk Podlaski
UG Krynki 7-0 Krokus Dobrzyniówka
Pionier Brańsk 0-2 Skra Wizna
KS Miastkowo 3-0 Rospuda Filipów
(wo)
goście nie dojechali
BKS Jagiellonia Białystok 3-1 Biebrza Goniądz
Gieret Giby 1-0 Iskra Narew
Victoria Jedwabne 1-5 Kora Korycin
Orlęta Czyżew 5-2 LZS Kleosin

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Orlęta Czyżew 3-2 KS Śniadowo
LZS Kleosin 0-3 Victoria Jedwabne
(wo)
Kora Korycin 0-1 Gieret Giby
Iskra Narew 1-2 BKS Jagiellonia Białystok
Biebrza Goniądz 0-2 KS Miastkowo
Rospuda Filipów 3-0 Pionier Brańsk
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Skra Wizna 1-3 UG Krynki
w Jedwabnem
Krokus Dobrzyniówka 0-3 Tur II Bielsk Podlaski
(wo)

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

KS Śniadowo 3-0 Krokus Dobrzyniówka
(wo)
Tur II Bielsk Podlaski 0-5 Skra Wizna
UG Krynki 3-0 Rospuda Filipów
(wo)
na boisku 2-3; udział nieuprawnionego do gry zawodnika - Stanisława Bobrowskiego
Pionier Brańsk 0-0 Biebrza Goniądz
KS Miastkowo 2-1 Iskra Narew
BKS Jagiellonia Białystok 2-1 Kora Korycin
Gieret Giby 3-0 LZS Kleosin
(wo)
Victoria Jedwabne 0-3 Orlęta Czyżew

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Victoria Jedwabne 0-9 KS Śniadowo
Orlęta Czyżew 1-0 Gieret Giby
LZS Kleosin 0-3 BKS Jagiellonia Białystok
(wo)
Kora Korycin 8-3 KS Miastkowo
Iskra Narew 4-2 Pionier Brańsk
Biebrza Goniądz 1-2 UG Krynki
Rospuda Filipów 3-0 Tur II Bielsk Podlaski
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Skra Wizna 3-0 Krokus Dobrzyniówka
(wo)

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Skra Wizna 0-3 KS Śniadowo 21 kwietnia
Krokus Dobrzyniówka 0-3 Rospuda Filipów
(wo)
Tur II Bielsk Podlaski 1-5 Biebrza Goniądz
w Pilikach
UG Krynki 2-3 Iskra Narew 22 kwietnia
Pionier Brańsk 2-0 Kora Korycin
KS Miastkowo 3-0 LZS Kleosin
(wo)
BKS Jagiellonia Białystok 5-0 Orlęta Czyżew 21 kwietnia
Gieret Giby 5-3 Victoria Jedwabne 22 kwietnia

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

KS Śniadowo 1-3 Gieret Giby
BKS Jagiellonia Białystok 2-0 Victoria Jedwabne
Orlęta Czyżew 1-0 KS Miastkowo
LZS Kleosin 0-3 Pionier Brańsk
(wo)
Kora Korycin 1-1 UG Krynki
Iskra Narew 8-1 Tur II Bielsk Podlaski
Biebrza Goniądz 3-0 Krokus Dobrzyniówka
(wo)
Rospuda Filipów 3-1 Skra Wizna

Kolejka 23 - 7-8 maja

Rospuda Filipów 0-1 KS Śniadowo
Skra Wizna 2-5 Biebrza Goniądz
Krokus Dobrzyniówka 0-3 Iskra Narew
(wo)
Tur II Bielsk Podlaski 2-1 Kora Korycin
UG Krynki 3-0 LZS Kleosin
(wo)
Pionier Brańsk 0-5 Orlęta Czyżew
KS Miastkowo 0-0 Victoria Jedwabne
BKS Jagiellonia Białystok 1-1 Gieret Giby

Kolejka 24 - 14-15 maja

KS Śniadowo 3-1 BKS Jagiellonia Białystok
Gieret Giby 4-2 KS Miastkowo
Victoria Jedwabne 1-0 Pionier Brańsk
Orlęta Czyżew 11-0 UG Krynki
LZS Kleosin 0-3 Tur II Bielsk Podlaski
(wo)
Kora Korycin 3-0 Krokus Dobrzyniówka
(wo)
Iskra Narew 2-0 Skra Wizna
Biebrza Goniądz 5-2 Rospuda Filipów

Kolejka 25 - 21-22 maja

Biebrza Goniądz 2-5 KS Śniadowo
Rospuda Filipów 1-3 Iskra Narew
Skra Wizna 1-1 Kora Korycin
Krokus Dobrzyniówka - LZS Kleosin
obustronny walkower
Tur II Bielsk Podlaski 0-3 Orlęta Czyżew
w Pilikach
UG Krynki 2-2 Victoria Jedwabne
Pionier Brańsk 1-5 Gieret Giby
KS Miastkowo 3-3 BKS Jagiellonia Białystok
w Ołdakach

Kolejka 26 - 25 maja

KS Miastkowo 0-0 KS Śniadowo
BKS Jagiellonia Białystok 4-1 Pionier Brańsk
Gieret Giby 0-2 UG Krynki
Victoria Jedwabne 0-3 Tur II Bielsk Podlaski 3 kwietnia
Orlęta Czyżew 3-0 Krokus Dobrzyniówka
(wo)
LZS Kleosin 0-3 Skra Wizna
(wo)
Kora Korycin 6-5 Rospuda Filipów
Iskra Narew 1-0 Biebrza Goniądz

Kolejka 27 - 28-29 maja

Iskra Narew 2-1 KS Śniadowo
Biebrza Goniądz 3-0 Kora Korycin
Rospuda Filipów 3-0 LZS Kleosin
(wo)
Skra Wizna 2-4 Orlęta Czyżew
Krokus Dobrzyniówka 0-3 Victoria Jedwabne
(wo)
Tur II Bielsk Podlaski 4-1 Gieret Giby
UG Krynki 1-3 BKS Jagiellonia Białystok
Pionier Brańsk 1-2 KS Miastkowo

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

KS Śniadowo 4-2 Pionier Brańsk
KS Miastkowo 1-3 UG Krynki
BKS Jagiellonia Białystok 7-0 Tur II Bielsk Podlaski
Gieret Giby 3-0 Krokus Dobrzyniówka
(wo)
Victoria Jedwabne 3-1 Skra Wizna
Orlęta Czyżew 3-1 Rospuda Filipów
LZS Kleosin 0-3 Biebrza Goniądz
Kora Korycin 4-2 Iskra Narew

Kolejka 29 - 12 czerwca

KS Śniadowo 6-1 Kora Korycin
Iskra Narew 3-0 LZS Kleosin
(wo)
Biebrza Goniądz 1-2 Orlęta Czyżew
Rospuda Filipów 2-3 Victoria Jedwabne
Skra Wizna 1-3 Gieret Giby
Krokus Dobrzyniówka 0-3 BKS Jagiellonia Białystok
(wo)
Tur II Bielsk Podlaski 2-7 KS Miastkowo
UG Krynki 3-0 Pionier Brańsk

REKLAMA

Kolejka 30 - 19 czerwca

KS Śniadowo 3-3 UG Krynki
Pionier Brańsk 6-1 Tur II Bielsk Podlaski
KS Miastkowo 3-0 Krokus Dobrzyniówka
(wo)
BKS Jagiellonia Białystok 3-1 Skra Wizna
Gieret Giby 6-1 Rospuda Filipów
Victoria Jedwabne 1-2 Biebrza Goniądz
Orlęta Czyżew 0-3 Iskra Narew
LZS Kleosin 0-3 Kora Korycin
(wo)

Baraże o udział w klasie A (podlaska)

Klasa okręgowa 2010/2011 (podlaska)

Klasa B 2010/2011 (podlaska I)
Klasa B 2010/2011 (podlaska II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas