[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: podlaska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wigry II Suwałki 18 45 14 3 1 82-16 8 1 0 53-9 6 2 1 29-7
2.  GKS Stawiski 18 43 14 1 3 66-26 8 0 1 32-5 6 1 2 34-21
3.  Pogranicze Kuźnica Białostocka 18 29 8 5 5 37-31 5 3 1 21-6 3 2 4 16-25
4.  Jasion Jasionówka 18 28 8 4 6 47-31 5 2 2 31-12 3 2 4 16-19
5.  GKS Łomża 18 25 8 1 9 38-54 5 0 4 24-31 3 1 5 14-23
6.  LZS Studzianki 18 22 6 4 8 26-40 3 2 4 15-17 3 2 4 11-23
7.  Promil Białystok 18 19 5 4 9 37-49 3 2 4 22-21 2 2 5 15-28
8.  Skra Czarna Białostocka 18 18 5 3 10 27-61 1 2 6 9-30 4 1 4 18-31
9.  Grab Janówka 18 5 1 2 15 22-63 0 1 8 10-31 1 1 7 12-32
10.  ŁKS 1926 II Łomża 18 21 6 3 9 32-43 3 2 4 15-20 3 1 5 17-23
ŁKS 1926 II Łomża wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Wigry II Suwałki    5-3 2-2 5-0 8-0 7-0 10-0 9-4 4-0 3-0* 
 2 GKS Stawiski0-2     8-0 2-0 2-0 3-0* 1-0 8-1 5-2 3-0* 
 3 Pogranicze Kuźnica Białostocka0-1 6-1     0-0 2-1 2-0 3-3 0-0 5-0 3-0* 
 4 Jasion Jasionówka0-0 0-2 2-0     1-2 5-1 5-1 7-2 7-0 4-4 
 5 GKS Łomża2-8 0-4 4-3 3-2     3-4 4-2 3-0* 4-3 1-5 
 6 LZS Studzianki0-3 2-6 0-1 2-2 4-1     1-1 1-2 2-1 3-0* 
 7 Promil Białystok1-1 0-3 4-5 5-2 2-2 2-3     1-3 4-2 3-0* 
 8 Skra Czarna Białostocka2-10 0-5 0-0 0-3* 4-2 0-2 0-3     1-1 2-4 
 9 Grab Janówka1-4 2-4 0-5 2-4 0-3* 1-1 1-3 2-3     1-4 
 10 ŁKS 1926 II Łomża1-0 6-6 5-0 0-3* 0-3* 0-0 3-2 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 29 sierpnia

Promil Białystok 2-3 LZS Studzianki
GKS Łomża 3-0 Skra Czarna Białostocka
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na mecz
ŁKS 1926 II Łomża 5-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka
Wigry II Suwałki 4-0 Grab Janówka
Jasion Jasionówka 0-2 GKS Stawiski

Kolejka 2 - 5 września

Jasion Jasionówka 5-1 Promil Białystok
GKS Stawiski 0-2 Wigry II Suwałki
Grab Janówka 1-4 ŁKS 1926 II Łomża
Pogranicze Kuźnica Białostocka 2-1 GKS Łomża
Skra Czarna Białostocka 0-2 LZS Studzianki

Kolejka 3 - 12 września

Promil Białystok 1-3 Skra Czarna Białostocka
LZS Studzianki 0-1 Pogranicze Kuźnica Białostocka
GKS Łomża 4-3 Grab Janówka
ŁKS 1926 II Łomża 6-6 GKS Stawiski
Wigry II Suwałki 5-0 Jasion Jasionówka

Kolejka 4 - 19 września

Wigry II Suwałki 10-0 Promil Białystok
Jasion Jasionówka 4-4 ŁKS 1926 II Łomża
GKS Stawiski 2-0 GKS Łomża
Grab Janówka 1-1 LZS Studzianki
Pogranicze Kuźnica Białostocka 0-0 Skra Czarna Białostocka

Kolejka 5 - 26 września

Promil Białystok 4-5 Pogranicze Kuźnica Białostocka
Skra Czarna Białostocka 1-1 Grab Janówka
LZS Studzianki 2-6 GKS Stawiski
GKS Łomża 3-2 Jasion Jasionówka
ŁKS 1926 II Łomża 1-0 Wigry II Suwałki

Kolejka 6 - 3 października

ŁKS 1926 II Łomża 3-2 Promil Białystok
Wigry II Suwałki 8-0 GKS Łomża
Jasion Jasionówka 5-1 LZS Studzianki
GKS Stawiski 8-1 Skra Czarna Białostocka
Grab Janówka 0-5 Pogranicze Kuźnica Białostocka

Kolejka 7 - 10 października

Promil Białystok 4-2 Grab Janówka
Pogranicze Kuźnica Białostocka 6-1 GKS Stawiski
Skra Czarna Białostocka 0-3 Jasion Jasionówka
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Studzianki 0-3 Wigry II Suwałki
GKS Łomża 1-5 ŁKS 1926 II Łomża

Kolejka 8 - 17 października

GKS Łomża 4-2 Promil Białystok
ŁKS 1926 II Łomża 0-0 LZS Studzianki
Wigry II Suwałki 9-4 Skra Czarna Białostocka
Jasion Jasionówka 2-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka
GKS Stawiski 5-2 Grab Janówka

Kolejka 9 - 24 października

Promil Białystok 0-3 GKS Stawiski
Grab Janówka 2-4 Jasion Jasionówka
Pogranicze Kuźnica Białostocka 0-1 Wigry II Suwałki
Skra Czarna Białostocka 2-4 ŁKS 1926 II Łomża
LZS Studzianki 4-1 GKS Łomża

Kolejka 10 - 3 kwietnia

LZS Studzianki 1-1 Promil Białystok
Skra Czarna Białostocka 4-2 GKS Łomża
Pogranicze Kuźnica Białostocka 3-0 ŁKS 1926 II Łomża
(wo)
Grab Janówka 1-4 Wigry II Suwałki
GKS Stawiski 2-0 Jasion Jasionówka

Kolejka 11 - 10 kwietnia

Promil Białystok 5-2 Jasion Jasionówka
Wigry II Suwałki 5-3 GKS Stawiski
ŁKS 1926 II Łomża 0-3 Grab Janówka
(wo)
GKS Łomża 4-3 Pogranicze Kuźnica Białostocka
LZS Studzianki 1-2 Skra Czarna Białostocka

Kolejka 12 - 17 kwietnia

Skra Czarna Białostocka 0-3 Promil Białystok
Pogranicze Kuźnica Białostocka 2-0 LZS Studzianki
Grab Janówka 0-3 GKS Łomża
(wo)
na boisku 7-3; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
GKS Stawiski 3-0 ŁKS 1926 II Łomża
(wo)
Jasion Jasionówka 0-0 Wigry II Suwałki

Kolejka 13 - 1 maja

Promil Białystok 1-1 Wigry II Suwałki
na boisku UKS Mechaniak
ŁKS 1926 II Łomża 0-3 Jasion Jasionówka
(wo)
GKS Łomża 0-4 GKS Stawiski
LZS Studzianki 2-1 Grab Janówka
Skra Czarna Białostocka 0-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka

Kolejka 14 - 8 maja

Pogranicze Kuźnica Białostocka 3-3 Promil Białystok
Grab Janówka 2-3 Skra Czarna Białostocka
GKS Stawiski 3-0 LZS Studzianki
(wo)
goście nie wyszli na boisko
Jasion Jasionówka 1-2 GKS Łomża
Wigry II Suwałki 3-0 ŁKS 1926 II Łomża
(wo)

Kolejka 15 - 15 maja

Promil Białystok 3-0 ŁKS 1926 II Łomża
(wo)
GKS Łomża 2-8 Wigry II Suwałki
LZS Studzianki 2-2 Jasion Jasionówka
Skra Czarna Białostocka 0-5 GKS Stawiski
Pogranicze Kuźnica Białostocka 5-0 Grab Janówka

Kolejka 16 - 22 maja

Grab Janówka 1-3 Promil Białystok
GKS Stawiski 8-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka
Jasion Jasionówka 7-2 Skra Czarna Białostocka
Wigry II Suwałki 7-0 LZS Studzianki
ŁKS 1926 II Łomża 0-3 GKS Łomża
(wo)

Kolejka 17 - 29 maja

Promil Białystok 2-2 GKS Łomża
LZS Studzianki 3-0 ŁKS 1926 II Łomża
(wo)
Skra Czarna Białostocka 2-10 Wigry II Suwałki
Pogranicze Kuźnica Białostocka 0-0 Jasion Jasionówka
Grab Janówka 2-4 GKS Stawiski

Kolejka 18 - 5 czerwca

GKS Stawiski 1-0 Promil Białystok
Jasion Jasionówka 7-0 Grab Janówka
Wigry II Suwałki 2-2 Pogranicze Kuźnica Białostocka
ŁKS 1926 II Łomża 0-3 Skra Czarna Białostocka
(wo)
GKS Łomża 3-4 LZS Studzianki

Baraże o udział w klasie A (podlaska)

Klasa A 2010/2011 (podlaska)

Klasa B 2010/2011 (podlaska I)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas